dn <8 ra awMs*- \°f&< drifts#* I Iggjtc 4-dojfe$Mwnpkzkr! £0^ M f \jaa ijj MM Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo,Tel. 072-331738 Burgerlijke stand gemeente Limmen Gemeente Limmen koopt Valkeyhal Geslaagd Tafeltennis Limmen Klaverjasdrive H.S.V. Limmen Laatste woning Limmer aannemers opgeleverd Ook per FAX bereikbaar: 335644 DRINGEND VERZOEK De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende verzoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Nieuwjaarsconcert Lamoraal van Lgmont Snertloop Zeevogels poWar',:of>e'' -fQ\pV0 e00. oacY PAGINA 12 UITKIJKPOST 1 JANUARI 1992 LIMMEN - Geboren: Milan, zoon van Bernardus J.M. de Goede en Johanna M. Min. Daan, zoon van Walter F.M. Mooij en Alida M. Bakker. Saskia Ca- tharina Anna, dochter van Laurentius P. Bakker en Johanna C.M. Berkhout. Carolina Geertruda Cecilia, dochter van Carolina A.C. Valkering. Leonie Johanna Catharina, dochter van Theo- dorus P.M. Madder en Maria A.G. Bruijnse. Sean, zoon van Johannes G. Kaandorp en Nanda M. Drenth. Susan- ne Elizabeth Divera Maria, dochter van Hendrikus A.F.M. Levering en Martha A.D. de Winter. Joyce, dochter van Abner W. Verschuur en Alexandra R. de Vos. Menno Danniël, zoon van Jaco bus C.M. Pronk en Dorothea M.M. Roobeek. Jill Geesje Adriana, dochter van Bartholomeus M. Dirkson en Sylvia Ooms. Johannes Cornelis Nicolaas, zoon van Nicolaas C.J. Winter en Hele na E.M. Mooij. Cornelis Johannes Ni colaas, zoon van Nicolaas W.C. Droog en Martha M.'Rotteveel. LIMMEN - Voor het bedrag van 2,7 miljoen is de gemeente Limmen eige naar geworden van het bedrijvencom plex en de gronden van J. Valkering en Zn. Vanaf half oktober stond dit bloembollenbedrijf te koop. De vraagprijs van Valkering was 2,85 miljoen en liep zelfs op naar 3,3 miljoen toen er sprake was dat het bedrijventer rein waarvoor tot nu toe de voorkeur uitgaat naar de zuidkant, ook de noord kant weer mee ging spelen. De raad hield echter vast aan de zuidkant en de vraag was weer 2,85 miljoen. Voor het bedrag van 2.7 miljoen werd de gemeen te Limmen de nieuwe eigenaar. De gemeenteraad toonde zich verheugd met de aankoop omdat op deze manier grip op de toekomstige ontwikkelingen wordt gehouden. De Limmer Gemeen schap (LG) merkte op dat het de ge meente wel 23.000,- per maand gaat kosten. Maar burgemeester Huisman nam die zorg weg. ,,Tot april wordt er in de hal getennist en er kan nog wat verhuurd worden". Daarna wordt ge dacht aan woningbouw of een bedrij- venvestiging. Vooral dit laatste is van belang omdat er twee autospuiterijen uit het centrum moeten verdwijnen en deze plek een goed alternatief is. Tot de aankoop houdt wel in dat de grond schoon" moet zijn, zoniet dan kan de koop ongedaan worden gemaakt. Wethouder Snijder maakte bekend dat het bedrag van 233.800,- door de pro vincie is toegekend voor de herinrich ting van de Sportlaan. De aanvragen voor het herinrichtingsplan van de Wol- lewei en de verplaatsing van de Hor tus Bulborum en een opknapbeurt voor de accommodatie van Conquista wer den niet gehonoreerd. De aanvraag voor de Kerkweg 125.000,-) staat op de reservelijst. LIMMEN - Onze plaatsgenote Esther Rommel is eind november afgestudeerd in de belastingwetenschappen aan de Rijksuniversiteit te Leiden. In haar eindscriptie behandelde zij 'De compu ter als fiscaal rechter'. LIMMEN - Ondanks de oorverdovende aubades door de Nieuwe Limmer Fan fare speelden de topteams van de Lim mer tafeltennisvereniging ook in hun laatste wedstrijden geen valse noot en lieten zich door de feestelijkheden ter gelegenheid van hun promotie niet van de wijs brengen: het eerste seniorenteam won alweer met 7-3 van V.V.W. 3 en daarna thuis zelfs met 9-1 van Spirit 5. Het eerste jeugdteam deed niet onder voor de senioren en besloot zijn na jaarsserie met twee daverende winstpar tijen: eerst tegen De Roemer 1 met 9-1 en tenslotte tegen DOKO 2 weer met 10-0. In elk geval gaven scores als deze ondubbelzinnig aan dat ze niet voor niets weer promoveerden en we zijn uit erst benieuwd hoe het ze straks in de le klasse zal vergaan. Het tweede seniorenteam bleef onder leiding van Cor en Wim manhaftig knokken, scoorde 2 punten tegen Dis- nieRats 7, zelfs 3 tegen Polisport 1, maar het zou niet genoeg blijken te zijn voor een verder verblijf in de 4e klas - komend voorjaar worden de "messen" geslepen voor een kampioenschap in de 5e klasse. LIMMEN - Zondag 5 januari organi seert de jeugdvisclub in Limmen de jaarlijkse klaverjasdrive. Tevens is er vlotbruggen en een verloting. De aan vang is 14.00 uur en de plaats van actie is cafe De Lantaarn aan de Dusseldor- perweg 56. De opbrengst is bedoeld voor de jeugdhengelsport. LIMMEN - Donderdag 19 december was de prijsuitreiking van het competi tiejaar 1991. Het werd een gezellige avond met voor iedereen prijs. De kam pioen van de club werd Co Bakker, ook al witviskampioen in Heiloo, die zowel de witvis- als de baarscompetitie won. Geen toevallige winnaar, want de wis selbeker voor de baars werd na 5 keer winnen definitief van hem. Einduitslagen: Witvis A-groep: 1. Co Bakker, 2. Wil lem Krom 3. Maarten Zandbergen. B-groep: 1. M. Veldt, 2. M. Bakkum 3. G. Boer. Baars A-groep 1. N. Bakker 2. M. Zandbergen 3. G. Tuyn. B-groep 1. J. Admiraal 2. J. Hageman 3. T. Metselaar. Op 22 december wist ons lid Jim Jak in de open kerstwedstrijd van H.S.V. Alk maar de le prijs te winnen in een sterk deelnemersveld. Ook in 1992 zal H.S.V. Limmen weer diverse wedstrijden orga niseren voor haar leden. Lid worden kan: tel. 02205-2437. De familie Van der Lei, aannemer Min en de heer Zonneveld van Zeeman Vastgoed. LIMMEN - Vorige week werd de laatste woning in plan d'Enterij welke ge bouwd is door de Limmer aannemers overgedragen aan Annet en Henk van der Lei. Voor Aannemer Min gelegen heid om even bij stil te blijven staan. Van de 71 woningen bouwde hij er 53, de anderen werd gebouwd door aanne mer Jonker. Opdrachtgever is Zeeman vastgoed uit Hoorn. Hiermee heeft Limmen een aantal pri ma betaalbare woningen gekregen t.w. 16 woningwetwoningen, premie A- woningen, vrije sector en premie C- woningen. ,,Dit is voorlopig het laatste dat er door de Limmer aannemers ge bouwd is", zegt Min. „We zullen vier jaar moeten wachten voor er weer een nieuw projekt voor ons komt, dat wordt dan de Kerkweg Noord". Voor de nieuwe bewoners was er naast de sleutel ook een mooie bos bloemen. EGMOND - Op zondag 5 januari zal muziekvereniging Lamoraal van Eg- mont haar traditioneel nieuwjaarscon cert geven in het Rode hert te Egmond aan de Hoef. Het zal een bijzonder con cert worden, want behalve de gebruike lijke Weense muziek die gespeeld gaat worden, wordt er ook een muzikale groet aan Europa gebracht. Dit in ver band met de eenwording die in 1992 gestalte moet krijgen. Weense muziek en een nieuwjaarscon cert horen bij elkaar. Van Franz von Suppé wordt d^ bekende ouverture Flotte Bursche uitgevoerd. De onver mijdelijke familie Strauss is vertegen woordigd met de Egyptische Mars van Johann en de Moulinetpolka van Jo seph. Verder is een grote potpourri van bekende Weense melodieën geprogram meerd onder de title Servus Wien. De programmamakers hebben het origi nele idee gehad, verschillende landen, die bij de eenwording betrokken zijn, muzikaal te karakteriseren. Naast de ty pisch Spaanse muziek van El Passo Mo- ro Gitano, wordt een parafrase over het Ierse volkslied The Londonderry Air uitgevoerd. Engeland is vertegenwoor digd met het bekende My Lady Green- leeves en Frankrijk en Duitsland met voor die landen typische marsen als Sambre et Meuse en Alte Kameraden. En klinkt "Turf in je ransel" niet oer- Nederlands? Lamoraal brengt hiermede een origineel programma met mooie muziek, dat een grote toeloop naar het Rode Hert ver dient. Bovendien is de toegang vrij. De aanvang is 12.00 uur. EGMOND - Op zondag 5 januari wordt de reeds traditionele Zeevogels Snert loop gehouden. Het is een prestatie- en dus geen wedstrijdloop over 4,5, 9 of 13,5 km op verharde wegen. U kunt de ze loop zien als een laatste test voor de halve marathon van Egmond aan Zee. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur bij Zee vogels aan de Hogedijk te Egmond aan den Hoef. Om 11.00 uur wordt het startsein gegeven. Er is volop kleed- en douchegelegenheid aanwezig. Het .in schrijfgeld bedraagt 3,50. Hiervoor krijgt u na afloop een kop snert of een beker warme chocolademelk. De netto- opbrengst van de loop is bestemd voor de bouw van de tribune. ■mp, Al &*\\CL KE**KELAAN STATIONSCENT ISfcr w&fgër

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12