wxn Een gemeentelijke werkgroep startte een campagne tegen het gebruik van alcohol, waarbij on dermeer de basisscholen werden bezocht. Na tientallen jaren afwezigheid kende het Stationscentrum van Heiloo weer een authentieke aardbeienmarkt. Er werd heel wat over afgepraat, maar vorig jaar was het eindelijk zover: wijkvereniging Plan Oost kon haar nieuwe wijkgebouw in gebruik nemen Commissaris De Wit en wethouder Wuijster gaven het startsein voor de gescheiden inzameling van het huisvuil in Heiloo. In Ypestein werd onverminderd doorgebouwd. Zo werd offi cieel gestart met het complex voor Het Alternatief, dat in de loop van 1992 wordt opgeleverd. Maar er was meer, veel meer te beleven in Ypestein. Zo werd voor de eerste keer het Ypestock-popfestival ge houden voor vele honderden muziekliefhebbers (foto bo ven). Ook de notabelenlie ten zich zien èn horen, zoals burgemeestèr Schoof tijdens het Koninginnedagbal met medewerking van The Por cupines (foto onder). Ypestein beleefde een heuze promotiecampagne, waarbij naast de gemeente ook - en vooral - de wijkvereniging betrokken was. Bijvoorbeeld het waterspektakel (foto midden) was bij de vrijwilli gers uit de wijk in prima handen. Met voordrachten door het eigen personeel werd in De Loet het 25-jarig bestaan in huiselijke kring gevierd. De organisatoren van het Timmerdorp beleefden een domper op de feestvreugde toen het slotvuur op last van de gemeente niet doorging. Een protesttocht naar het gemeentehuis mocht niet baten. Na een nek-aan-nek race en een beslissingswedstrijd tegen De Foresters werd het eerste zondagsteam van HSV kampioen in de vierde klasse. Bij een titel hoort een feest, een groot feest. Mevrouw Van de Wal-Geuzenbroek werd in mei in de schijnwerpers gezet aangezien zij 25 jaar bewoonster was van huize De Loet. Sint Nicólaas bracht weer honderden, kinderen en ouders op de been tijdens de intocht. UITKIJKPOST 1 JANUARI 1992 PAGINA 9 '■vr/mmmmz 1991: een jaar te kijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 9