botk&k Wij zijn er weer. X-pose \_ooks. Sinds 16 jaar de zaak voor de betere gedragen dames- en kinderkleding Tel.: 072-338082 Heerenweg 252 Heiloo van Rozendaal (Tlode in /choenen Seizoen Lente-Zomer 1992 op 27 februari om 9.00 uur. U bent van harte welkom Les Amies, Winkelhof 't Loo 22, Heiloo. De mooiste en gezelligste winkel van Heiloo (vinden wij) is klaar of in ieder geval bijna klaar. De pui is geheel vernieuwd en de presentatie is veranderd, niet meer op maat maar op voorkeu ze en zo komen onze mooie schoenen nog beter tot hun recht. Na weken hard werken zijn wij heel erg trots op het resultaat en om dat te vieren krijgt u van ons, donderdag, vrijdag en zaterdag, bij aankoop van een paar schoenen een lekker taartje kado (van meesterbakker Kees Zoon). Graag tot ziens NIEUWE VOORJAARSCOLLECTIES ZIJN NU BINNEN MODE IN KRULLEN EN VOLUME MET DULCIA VAN L'ORÉ AL Kapsalon Marga: 'Permanent is niet auto matisch echte krullen' Tally-Ho: jeugdige mode Boetiek Encore KAPSALON MARGA" Nieuw aanzien voor schoenhandel van Rozendaal Joseph van Schagen: 'Ik wil graag dat een vrouw er goed uit ziet' i Onder het genot van een kopje koffie kunt u rustig uw keuze maken uit onze schitterende kollektie dameskleding van uitsluitend de betere merken!!! Ook voor uw kinderen te gekke kleertjes van o.a. Buffy, Oilily, etc. Dames, uw gereinigde zomer "merk"kleding is weer van harte welkom! Elke dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur Inbreng dagelijks van 10.00 tot 12.00 uur Maandagochtend gesloten. Exposé, kleding voor modebewuste mensen Winkelhof 't Loo 43 - Heiloo - Tel. 072-330943 VRIJETIJDSKLEDING VOOR MANNEN EN VROUWEN Heiloo Alkmaar Egmond aan Zee Ladies: Men: UITKIJKPOST 26 FEBRUARI 1992 PAGINA 11 Losse, bewegende kapsels volume in het haar speelse lokjes, soepel vallende krullen zijn de trends van 1992 X Wij geven u graag een i persoonlijk advies. Kapsalon Marga Vooruitblik op het voorjaar. Geniet in 1992 van de mogelijkheden met Dulcia van LOréal. Dulcia geeft een heel natuurlijk krul-effect vol zachtheid en verzorging Kom langs of bel a.u.b voor een afspraak. m 0» 00.0, *»,»»,-,,, 0 ,0»**»*, e*»,*,*,»» **0000*0*0**, 00*0,,, 0 0, 0**0, ,,0»c*»,,, 0 0 0 0 0 0 0 00**0000,0 *0 00 0 0*00* 0 0,0000 0*0*0, ,0,0*0 **,00*0 ,,00». 0,0 0*0 *0,0,0 *0,00*0, 00, 0*0*0,,, 00 00.00,0 0 0 0 0 ,0 0,0 000** **,,0000 00*0,0» 0 0, 00, ,0 0 0*0*0,*», 0**0,,, 0 0 0 0 ***0,0000», 0, 00.0***0 »0* »***0,*, HEILOO - Het is al bijna een begrip ge worden in Heiloo en omgeving om in het vóór- najaar de kleding naar boetiek Encore te brengen. Eigenaresse Trudy Dekker zegt hierover: „Sinds 1976 is er wel wat veranderd in de denkwijze hier over. Als vanzalfsprekend komen de dames hun kleding inbrengen en kopen. Met de inname ben ik héél kritisch'', al dus Trudy. De kleding moet absoluut gereinigde moderne merkkleding zijn. Voor de kinderen is er een speciale hoek met leuk£, vlotte kleertjes van héél be kende merken. Terwijl de moeders heer lijk grasduinen, kunnen de kinderen zich vermaken in de speelhoek. Ook in uitgaanskleding kan men heel goed sla gen, er is o.a. zéér recente kleding van het modehuis Pierre Cardin e.a. Een heerlijk kopje koffie staat altijd klaar! Het is de moeite waard eens vrij blijvend een kijkje te nemen. HEILOO - Tally Ho aan de Raadhuis- weg heeft z'n winkel uitgebreid en ach ter een fraaie partij bamboeplanten staan die heel decoratief zijn. De zomer- mode, die veel naturel stoffen en kleu ren heeft, combineert daar goed mee. Een groot gedeelte van de zomermode heeft Tally-ho al in huis en het valt op wat er het komende seizoen een rustige kleuren zijn, naturel, beige, een beetje oud roze, lichtbruin. De zijde verovert steeds meer terrein evenals de zijde/katoen combinatie. De pullover moet het 't komende sei zoen van het dessin hebben, veel ajour (opengewerkt), wat een, luchtig, maar charmant effekt geeft. Linnen met katoen gemengd zie je heel veel. De legging blijft voor de zomer in licht materiaal en mooie effen tinten. Blazers, niet meer weg te denken uit on ze garderobe, in linnen gecombineerd met viscose. Kleine jurkjes van eenzelf de materiaal van In-wear zijn hiermee leuk te combineren. Tally-Ho heeft nu ook een lijn onder goed van het merk Tissy-boy, body stockings, onderhemdjes van dun jager met een kantje en broekjes van hetzelf de. Over de hele lijn kan je spreken van een mooie, ingetogen modelijn, want ook de pantalons volgen uiteraard deze trend. Gebleven zijn de leuke gestreepte T- shirts met een wijde hals met boord in felle kleurtjes. Ook de Oilily truien zijn als énige fel gekleurd, maar met de rustige mode heel goed te combineren. Wie bij Tally-Ho gaat kijken ziet een mooie, prima op elkaar afgestemde col lectie, die heel goed draagbaar is door zijn mooie eenvoud, die het modebeeld deze zomer voorschrijft. HEILOO - De tijd van stijve krullen is voorbij. Op het gebied van permanent wordt steeds meer geëxperimenteerd. Of u nu soepel vallende krullen wilt, mooie golven of slagen, kapsalon Mar ga brengt uw haar in elk gewenst model, meteen permanent. De hedendaagse permanentvloeitstoffen zijn veel minder schadelijk dan vroeger. Wereldbekende merken als l'Oreal en Goldwell hebben hierin een belangrijke bijdrage geleverd. Het spreekt vanzelf dat kapsalon Marga deze verbetering van harte toejuicht, de werkmethoden zijn er al helemaal bij aangepast. Inmiddels is het dan ook duidelijk merkbaar dat men minder huiverig is voor een permanent. Zo is het mogelijk van elk kapsel iets bijzonders te maken. Ongeacht of u nu een klassieke of een moderne coupe wenst. Zowel de vrouw als de man kan een kapsel krijgen dat bij hem en het modebeeld past. Met een goede permanentbehandeling en de juiste verzorging houdt U het haar in goede conditie. Wie geen krullen van zichzelf heeft kan de kapper vragen met een permanent wat ondersteuning te verkrijgen. Dit geeft geen krullen maar maakt uw haar wat voller en williger. Zó bestaat er vandaag de dag voor elk kapsel een eigen permanent. Kapsalon Marga kent veel permanent methodes zoals: Shapers permanent, minivaque permanent, twist en clip per manent, spiraal permanent, aanzet per manent, deel permanent, cold-wave permanent. Ga eens,praten en laat u in' kapsalon Marga in Limmen vakkundig voorlichten. Kerkweg 17, Limmen, Tel. 02205-2456 HEILOO - Schoenhandel van Rozen- daal heeft grootse plannen. De open zaak krijgt een wat intiemer karakter, belangrijkste verandering is de nieuwe voorpui. Een etalage in tweeën met de ingang in het midden biedt in de eerste plaats meer mogelijkheden voor het eta leren en de klant zal zich niet zo verlo ren voelen. Ook het interieur wordt veranderd. Pronkstuk wordt een oude, uit 1900 stammende toonbank, de houten span ten die langs de wand doorlopen krijgen een bordeauxrode kleur. Zo krijgt het geheel een wat oudere sfeer en dat komt de gezelligheid ten goede. Van Roozen- daal hoopt 1 maart alles klaar te heb ben. „Maar mijn doel blijft een collecte te hebben van mooie betaalbare schoe- zegt van Rozendaal. Mode Met schoenenmode is dit niet zo een voudig, er zijn natuurlijk basisschoe nen, voor vrouwen, mannen en kinde ren. Maar daarnaast is een lijn van mo- dische schoenen. We zagen leuke platte schoenen met uit zwarte ruitjes of nop jes. Gekleurde pumps in roze, groen, rood, maar ook leuke zwart-wit combi naties. De schoenenmode die wij de laatste paar jaar zien zijn die met een lang voorblad, enig als je maat 36 hebt, maar met maat 40 wordt dat toch een ander verhaal, althans tot nu toe, want toch....het is een kwestie van wennen. Het modebeeld dat men in de modebla den ziet is heel vaak met grote voeten in platte schoenen ook onder een rok, en daar wen je aan en ^je zal zeggen dat dat niet leuk is, iets nieuws, iets anders heeft tijd nodig om gewoon te raken, die tijd is nu aangebroken. De herenschoenen zijn veelal op makke lijk gericht, relaxt en sportief. De moc casin is er ook nog altijd. Kinderschoenen zijn in een woord enig, felle kleurcombinaties en vaak met soe pele profielzool. Laat ze dit ook rustig bij een rok dragen want met omgeslagen sokjes en een maillot of panty zijn de leukste combinaties te maken. Van Ro zendaal in de Winkelhof 't Loo heeft voor alle voeten een ruime keuze aan schoenen in een gezellige winkel. HEILQO - Joseph van Schagen in de wirikelhöf 't Loo is zeer intensief met zijn vak bezig en hij houdt van dat vak. Dit werd weer eens duidelijk tijdens zijn modeshows, die vorige week werden ge houden en die hij persoonlijk van com- mehtaar voorzag. Zijn grote kennis van zaken en het enthousiasme sloegen over op het publiek. Vrijdag 27 maart zijn er weer twee shows. „Ik koop tegenwoordig in met Joke Tailor, een jonge vrouw die haar vak goed verstaat", zegt Joseph van Scha gen. Dit houdt tevens in dat de collectie wat verjongd is en dat er wat andere merken bijgekomen zijn zoals Le Truc en Piarucci. Boven vindt men Bogie For Women aan de collectie toegevoegd. Modisch blijft toch kort, evenals de leg ging mits goed gedragen, anders liever een wat langere rok en een pantalon. „Ik wil graag dat vrouwen er goed uit zien", zegt Van Schagen. „Maar men moet wel kritisch op zichzelf zijn en goede adviezen niet in de wind slaan". Op de vraag wat het van de zomer gaat worden, antwoordt Van Schagen: „Ik ben nogal eigenzinnig, het moet passen bij de vrouw die het draagt. Daarom volg ik niet blindelings wat er voorge schreven wordt". Er komt een wat slankere belijning en de A-lijn is gewild in het modebeeld. Maar eenvoud blijft toch het kenmerk van het ware. De lange blouses moeten over de rok of pantalon gedragen wor den, lengte geeft lengte, vooral de klei neren zullen hier blij mee zijn. Zo is het ook mooier om onder een donkere rok ook donkere kousen te dragen, zo niet dan ontstaat een te grootcontrast. De synthetische materialen zijn sterk verbeterd, maar er zijn veel natuurlijke produkten deze zomer. Zoals bijvoor beeld het linnen, een heerlijk materiaal om te dragen, maar het kreukt nogal, maar dat mag. Er is veel kleur en een ie der kiest de kleur die bij haar past. Maar luister ook naar het deskundig ad vies van de verkoopster. t HEILOO - Exposé aan de Kennemer- straatweg heeft zich in de modewereld van Heiloo in korte tijd een geheel eigen plaats weten te veroveren. Mensen die van mode houden zullen hier meestal slagen. V Voor de dames zijn er veel mooie pullo vers en vesten meestal in naturel bruin en ecru. Limmen is het deze zomer hele maal en een kreukje misstaat zeker niet want dat hoort erbij. Exposé heeft sinds kort een paar leuke merken aan zijn bestaande kollektie toegevoegd. Part-two met o.a. leuke T- shirts. Marc Aurel met mooie linnen jurkjes, pantalons en blazers en het merk jack-pot. Dit heeft o.a. hele leuke sokjes vaak geborduurd met bloe metjes. Naast de naturel kleuren ziet men bij Exposé ook gekleurde pullovers. Aangezien de zomer niet altijd even zonnig is als wij wel zouden willen zijn er zomerjacks in gezellige kleuren en het leuke gebloemde ondergoed van fijn dun materiaal zorgen ervoor dat wij ons toch prettig voelen. Exposé heeft mode voor de jonge en wat oudere vrouw. De herenmode laat voor het naderende seizoen ook veel moois zien. Wat opviel waren de overhemden van het merk Sig num, mooie stoffen en te herkennen aan de grote knopen. Cotton-field heeft naast de overhem den, schitterende polo's in een groot aantal kleuren. Verder zijn er veel over hemden met ruitjes. De keuze in jeans is heel groot, nieuw is het merk Jordache. Jacks voor zowel dames als heren zijn er te kust en te keur. Exposé heeft met zijn uitgebreide kollektie zijn plaats ten vol le verdiend. X-POSE Kennemerstraatweg 101 Boterstraat 12 Voorstraat 146 Part two Esprit Collection Portobello's Cartoon Tehen Triangle Chilly Time Radio Turnover S' Oliver Matinique Portobello's C.P. Company Winners Marc O'Polo Cottonfield Esprit Men Bogie S' Oliver Tripper t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 11