b W VAN OS MODE nodigt u uit! mJs l VAN OS MODE nodigt u uit! Winkelhof 't Loo Heiloo 072-332779 hairfashion TEAM winkelhof 't loo 10-11 winkeihof 't loo 10-11 m Van Os Herenmode in de Winkelhof Rozing herenmode, een vertrouwd adres Bij Hanraads trekt men de schoen aan die U past DE LUCHTIG-LICHTE VRIJETIJDSSCHOEN - Het Air-Jet systeem houdt Uw voeten langer fris - Mephisto leer ademt. Als het om mooie kleding gaat U kent onze service En de zaak van vertrouwen Man in mode. PAGINA 12 UITKIJKPOST 26 FEBRUARI 1992 resultaat. %T Coos de Joode Zo krijgt haar meer volume en dit is het HAAR MET VOLUME Door Coos de Joode Inlichtingen overige vestigingen: 020-6370233 HEILOO - Zo lang als de Winkelhof 't Loo er is ziet u de herenmode van Van Os. Door de jaren heen is het "Otto" eraf gegaan, hoewel velen deze naam vertrouwder in de mond ligt. Door de jaren heen heeft van Os zijn winkel steeds aangepast aan de trend van de tijd en zorgt daardoor voor een optimale presentatie. In pullovers is altijd een hele grote keu ze evenals in kostuums van vele bekende merken. Men kan helemaal 't heertje worden, want overhemden, dassen en sokken vindt men bij van Os te kust en te keur. Bovendien zullen de beide heren in de zaak u met raad en daad terzijde staan en van goede adviezen dienen. Voor re genjassen en jacks bent u bij van Os aan het goede adres, regenjassen mooi van belijning, een beetje Engels. De laatste verandering van de zaak is naast de fraaie kleurcombinatie ook zeer overzichtelijk en men kan ongehin derd en vrijblijvend rondkijken. HEILOO - Wie bij Rozing aan de Ker- kelaan herenkleding koopt, kan verze kerd zijn van een uitstekende service. Een costuum dat u koopt en waar iets aan veranderd moet worden wor,dt ge heel gratis, in eigen atelier gedaan. ,,Na het overlijden van mijn broer nu vier jaar geleden, werk ik samen met mijn vrouw in de winkel en dat gaat erg goed. Zelf doe ik het meeste werk in het atelier en mijn vrouw verkoopt'', zegt de heer Rozing. Samen doen ze de in koop, een vrouwenoog ziet vaak andere dingen dan een man. Het inkopen is tegenwoordig geen een voudige zaak, het aanbod is erg groot en daaruit moet een keuze gemaakt worden. Vroeger had je een vaste klan tenkring tegenwoordig is dat anders. Het plezierige bij de firma Rozing is dat ze kleding vermaken (verpompen). In de winkel is een aanbod van degelijke en smaakvolle herenkleding. Een ruime keuze in donkere zakenpakken en voor de zomer veel effen kolberts. In overhemden is veel keus, hoofdzake lijk in de merken Kenmore en Le Dub en in verschillende prijzen. Wie een mooi kostuum koopt krijgt wel eens een das kado. ,,Dan is het af en past het goed bij elkaar", zegt de vakman. Los se pantalons zijn er ook ruim op voor raad. Hitl, een Duits merk, maar tevens Mayfair, Saint John en Reid en Taylor zijn bij de klanten zeer gewilde kostuums. In pullovers vindt u bij Rozing heren mode ook een grote sortering. De vrou wenhand is merkbaar want er zijn veel vrolijke kleuren in te vinden. Glamour is de firma Rozing vreemd. Zij staan voor gedegen vakwerk, betrouwbaar heid en als er eens iets veranderd moet worden, doen zij dat zelf. Samen met zijn vrouw staat Rozing, helemaal ach ter hetgeen zij doen. Wij hebben, mooi goed, kiezen is moeilijk, maar twijfel nooit! Hanraads laat weer een mooie collectie dames, heren en kinderschoenenmode zien. Voor de dames zijn er veel effen gekleurde gevlochten schoenen, sommi ge met een ingebouwde steun, o.a. van het merk Sioux. Flatjes zijn er tweekleu rig maar ook uni o.a. in goud en zilver. De gekledere pump is er ook weer, voor de ouderen onder u met wat steviger hak en tevens ingebouwde steun. Nieuw zijn dit seizoen de multicolor Bir- kenstocks, leuk en gezond. Voor de her enschoenen is het motto komfortabel en toch elegant. Veel broques en gladde molieres van o.a. van Bommel en Avang. Kwaliteit staat daarbij voorop. In de sportieve schoen makkelijke mo dellen van Mephisto. De laatste jaren is er op het gebied van kinderschoenen veel gebeurd, leuke combinaties, leer-lak, vernieuwde slui tingen, gespen en ritsen. Ondanks dat het kinderschoeisel is, liggen de uit gangspunten dichtbij de volwassen mo de, alleen wat meer kleuren. Dit seizoen ook sportschoenen in diverse kleuren, ook voor jongens en linnen gympen met een losse leren inlegzool, (tegen transpa- ratie). Hanraads zal u te allen tijde van deskundig advies voorzien. Voor mensen die hun haar extra volume willen geven is er nu een nieuw soort permanent, de Body Curl. In de kapsa lon hoor je vaak de klacht: ,,Er is haast niets te doen met mijn haar. Het is zo slap dat het als een vaatdoek om, m'n hoofd hangt". Voorheen werd door de kappers een permanent geadviseerd om het haar wat volume te geven. Het na deel hiervan is dan wel, dat men met een hoofd vol krulletjes loopt terwijl dit misschien niet echt de bedoeling was. Sinds de permanent is uitgevonden is de ontwikkeling hiervan enorm geweest. Vroeger werden er allerlei 'stekkertjes' aan het haar bevestigd om de krul te maken. In die tijd leverde dat aardig wat gevaarlijke situaties op! Heden ten dage is door toedoen van fabrikant en kapper een perfecte combinatie ont staan om het haar de juiste vorm te ge ven met producten die het haar optimaal beschermen. Door ontwikkelingen in het kappersvak gericht op het toch weer uitvinden van nieuwe systemen .om het haar ,,body" te geven, is men in samenwerking met de fabrikant op de Body Cürler geko men. De Body Curler is een nieuwe ma nier om het haar, door middel van grote rollen, een extra volume te geven. Het is belangrijk dat het haar na de Bo dy Curl geknipt wordt, zodat de natuur lijke vulling nog beter tot zijn recht komt. Advies Het haar is hierna gemakkelijk met een Gel, Wax of Föhn te bewerken. Zorg echter dat u, uw haar verzorgt (wassen) met producten welke passen bij de pro ducten die gebruikt zijn om uw krul te maken. Informeer eens bij uw kapper, hij zal u graag adviseren. kerkelaan 8 1851 HE heiloo telefoon 072-331397 072-331187 MEPHISTO H HET SUPER GEMAKKELIJK LOOPWONDER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12