Tnnpi M IWvVil ij®lhnni i Alleman Modeman IAip. *Mode van nu Modehuis Marja Geels o.a. RODIER LE COMTE BOGIE MARC AUREL REVOLT JEAN-AUSSI Unique^ unique in mode MAAR ONZE NIEUWE COLLECTIE DAMES- EN KINDERSTOFFEN IS BINNEN. BRILLEN OPTICIEN een collectie die u aanspreekt BASY0UX VOOR YOU! Onze Voorjaarscollectie hangt voor u klaar. fNHI Modeman vindt ubij U bent vast niet nieuwsgierig? Nu wordt U vast wel nieuwsgierig! Kom even kijken UITKIJKPOST 26 FEBRUARI 1992 PAGINA 9 Joop! brillen met een eigen stijl Lente bij Marja Geels Hockeyer E. Jazet krijgt helder beeld bij John Moen Optiek 1 SS L I Marja Geels Mooie combinatie mode. Miii/Ê ini&y Stationsweg 61 Heiloo Alleman Modeman, een collectie die u aanspreekt Nieuwe kollekties: Panties, kniekousjes, sokjes Lederen tassen Lederen ceintuurs Lederen portemonnaies Colliers, broches, oorbellen Shawls, haarbanden Komt u even kijken? Beenmode - Byoux en Leder Stationsplein - Tel. 335657 Modehuis Unique: mooie betaalbare mode Basyoux Ruime parkeer gelegenheid Onder het genot van een kopje koffie kunt u gezellig even rondkijken. Wij veranderen gratis. 1 Tot ziens bij: MARJA GEELS Mode OOSTERZIJWEG 25 - HEILOO HEERENWEG 174 TEL. 332091 GED. GRACHT 42 SCHAGEN Mode Locale MODESTOFFEN FOURNITUREN 'T L00 47 PATCHWORK 1851 HT HEILOO HOME DECORATION 072-330199 X Ir Winkelhof 't Loo, Heiloo. Geesterduin 37, Castricum. Telefoon 072-332595 Telefoon 02518-56695 00 De collectie van Joop! Een succesvol Duits ontwerper, laat zien hoe je een modische en kwalitatief goede bril tegen een betaalbare prijs kunt maken. John Moen heeft een uitgebreide collectie voor de modebewuste vrouw en man, mooie materialen en kleuren, evenals in zijn modelijn. De Joop! herenbrillen hebben een heel eigen karakter, mooi in materiaal en de verwerking daarvan. De bril is geen „must" meer. Het vertelt iets over uw persoonlijkheid en dat lukt uitstekend met een bril van Joop! Wolfgang Joop!, die in 1978 z'n eerste collectie onder zijn eigen naam presen teerde is het voorbeeld van extra vagan- te mode geworden en niet zonder suc ces. Wie de naam Joop! vandaag de dag uitspreekt, heeft het over een merk. Ook op de cosmetica markt heeft hij z'n sporen verdiend, maar ook zijn schoe nen, tassen en sieraden en nu ook de brillen. Zij dragen zijn naam Joop! Wie eens iets anders wil, stijlvol, apart en toch betaalbaar die kan kijken bij de oogmerkopticien John Moen in de Win kelhof 't Loo. OPEN HUIS. Vrijdag 13 maart vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur. HEILOO - De dagen gaan weer langer worden, het voorjaar staat voor de deur. Marja Geels heeft weer tijdig een smaakvolle collectie voor de komende lente, samengesteld, met vele combina tiemogelijkheden. Een zeer vlotte mode in de maten 40 t/m 50. Vooral in het bekende Finse merk Finn Karelia zijn de te combineren modellen fantastisch op elkaar afgestemd tot en met maat 52. Deze collectie bestaat onder meer uit jeans, pantalons, rokken, blazers en ja ponnen en strechmateriaal en in diverse mooie tinten. Materialen zijn van ka toen/polyester, waarvan het katoen aan de binnenzijde is verwerkt. Suku San t/m maat 50. Blazers zonder en met kraag. Deze Suku San combina ties zijn met mooi borduurwerk versierd op de mouw. Ook met onze prachtige T-shirts in diverse kleuren, alles t/m maat 50 kunt u naar hartelust com bineren. Youk ski pantalons t/m maat 48 in strechtch kwaliteit. Leuk te dragen met lange shirts, in de mooie voorjaar pasteltinten. Lakjassen en jacks in zwart wit com binatie. Onder het genot van een hapje en een drankje, kunt u rustig genieten van deze fraaie voorjaars-collectie, welke de ge hele dag wordt geshowd door manne quins. Bij aanschaf van een japon of combina tie, krijgt u een aardige attentie kado. Graag tot ziens bij Modehuis Marja Geels. HEILOO - Aan de ogen zal het bij hoe- keyer E. Jazet uit Heiloo tijdens zijn komende wedstrijden niet hoeven lig gen. Bij John Moen Optiek in 't Loo onderging hij een uitgebreide gezichtsscherpte-test. De resultaten, die E. Jazet in deze test behaalde, lieten geen noodzaak tot visuele correctie zien. John Moen Optiek sponsort E. Jazet in het kader van de wereldwijde on dersteuning van de Olympische Spelen door Bausch Lomb, 's werelds groot ste fabrikant van contactlenzen. Bausch Lomb, bij velen ook bekend van de befaamde Ray-Ban zonnebrillen, heeft zich als officieel wereldwijd hoofdsponsor van de winter- en zo merspelen tot taak gesteld de oogzorg van alle nationaal A-geselecteerde spor ters tot in de puntjes te regelen. Onder zoek heeft uitgewezen dat sporters dankzij betere oogzorg tot betere prestaties komen. Daarbij kwam tevens aan het licht dat één op de vier sporters onvoldoende scherp ziet. De Olympische sponsoring van Bausch Lomb wordt locaal en regionaal on dersteund door een aantal geselcteerde opticiens en contactlensspecialisten, on der wie ook John Moen Optiek. Eerder stelden- de deelnemende specialisten al de eerste teams van locale sportclubs in de gelegenheid een gratis ogentest te on dergaan. Een groot aantal clubs heeft hiervan gebruik gemaakt. Nu zijn dus alle Nederlandse A-geselcteerde topsporters aan de beurt. Ife||^y> 5#' - Unique Het merk Le Com te heeft leuke betaalbare mode.? Alleman Modeman, is al meer dan 50 jaar aan de Stationsweg 61 gevestigd. Het is dan ook daar dat u een grote col lectie mannenmode vindt. Eigenzinnig, gewaagd en hoog modisch, dat is de vi sie achter Alleman. De voorjaarscollec tie ziet er dan ook stralend uit en zij pre senteren zich in een grote hoeveelheid stijlen en vormen. Buitenlandse invloe den doen zich gelden, van vroeg Ameri kaans met een vleugje Hollywood, tot kleurige Afrikaanse elementen. Het the ma golf en watersport is het sportieve element in deze voorjaarscollectie, dit is vooral te zien in de kleuren en mate rialen. Voor elke smaak is er iets te vinden van felle kleuren tot zeer neutraal, maar ook warm en koel. Dit zijn dan ook de in grediënten die uw garderobe afwisse lend maken en toch prima te combine ren. De stoffen zijn van hoogwaardige kwaliteit zoals cool wool, zijde, katoen en linnen. Bij Alleman vindt u veel gere- nomeerde merken van bekende mode huizen. Komt u maar eens langs en overtuig uzelf van deze bijzondere col lectie. HEILOO - Modehuis Unique aan de Heerenweg verdiept zich steeds meer in de mooie betaalbare mode en heeft een zeer gevarieerde collectie in huis. De collegelijn van het merk Revolte, pullovers met bijpassende bodywar mers, lange plooirokken met een glad heupstuk, witte pantalons voor een leu ke frisse garderobe. Linnen blazers, heel speels, oud rose, gevoerd, met stippeltjes stof, of blazers Wat betekent "Basyoux"? 't is héél eenvoudig; "les Bas" is het Franse woord voor "kousen" en "Youx" is het laatste stukje van "Byoux". Samen gevoegd is het "Basyoux"."Basyoux" heeft dus in ieder geval kousen en byou- teriën. Maar, wat heeft Basyoux nog meer in haar uitgebreide assortiment? Lederen tassen, portemonnees, cein tuurs, shawls en nog héél veel andere kleine en grote artikelen. Basyoux wil wél exclusief blijven. Zij koopt daarom geen hoeveelheden in, maar slechts en kele stuks van een bepaald artikel. Zij is steeds weer opnieuw creatief en op zoek naar nieuwe byouteriën, tassen, cein tuurs, shawls, kousen, sokken, panties en nog héél veel meer nuttige gebruik sartikelen en geschenken. Loopt u ge woon eens binnen. Het is de moeite waard en verplicht u tot niets. Graag tot ziens! met een klokkende onderkant, heel vrouwelijk. Zomer en winterkollektie lopen eigen lijk een beetje in elkaar over, de wat lichtere winterkleding sluit aan op de wat warmere zomerkleding, zoals b.v. de lange vesten. Deze zijn heel lang door te dragen door hun fijne materi aal. T-shirts zagen we met veel jeans- kleuren erin verwerkt met daarbij warme pasteltinten, jeansrokken, broe krokken zijn er bij Modehuis Unique in veel mooie kleuren. Zelfs het populaire lila ontbreekt niet. Daarbij zijn dan weer blousjes en pullovers van dezelfde kleur, dit is van het merk Le Comte. Een merk dat Unique al jaren voert is Rodier, dit behoort natuurlijk tot de duurdere merken maar is dan ook bij zonder mooi. Met de andere merken te zamen maakt dit de kollektie echt helemaal compleet. We zagen een swagger van het dunne wollen stof met bijpassende gestreepte bermuda, heel sjiek. Rodier heeft vaak iets aparts. Zo ook nu weer de rok in twee kleuren. De voorkant heeft een an dere kleur dan de achterkant. Aange zien de bijpassende pullovers dezelfde (zachte) kleurcombinatie heeft u exclu siviteit verzekerd. Rodier heeft voor de gene die niet van strijken houden shortjes, rokjes en blouses van 100% katoen, die niet gestreken hoeven te worden. De reverloze blazer zie ook veel. Dit laat zich heel goed combineren met mooie blouses. Elke vrouw met smaak zal bij modehuis Unique zeker een keus kunnen maken. Openingstijden: ma 13.30-17.30 uur. di-vr. 09.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. za. 10.30-16.30 uur. Unique mode NOUVEAUTÉ 1992 geldt maar één ding: comfort.Het moet gewoon allemaal lekker zitten. En ver der moet het ook vrolijk zijn, vandaar veel bloemen als dessin. Kleine bloemet jes maar ook deze zomer weer de BB- ruitjes. Het kleuren gamma is groter dan ooit, belangrijk zijn de neutralen: ecru, zand allerlei witten. Daarnaast sorbetkleurtjes, maar ook felle kleuren, rood, geelgroen, oranje, donkerblauw met wit, zwart en wit. Kortom voor ie der een keuze. Patchwork stoffen zijn ook deze zomer weer intrek, uiteindelijk is patchwork het gehele jaar door niet meer weg te denken. Belangrijk zijn bij Nouveauté de gebloemde en gechintcte stoffen van 280 breed. De dessins zijn prachtig, is het niet voor een body-warmer dan wel voor het interieur geschikt. Op het ge bied van fournituren is Nouveauté hele maal bij, zowel modisch als een breed assortiment. Knopen in vele variaties van hele simpele tot prachtige sieraden, die uw kledingstuk verfraaien. Over het assortiment kant, band en vooral de ap plicaties hoef ik u denk niets te vertel len, voor diegene die al vaker bij Nouveauté Modestoffen binnen komen. Maar voor u die nog nooit in deze prachtige zaak is geweest, is het abso luut het aanraden waard. En ik weet ze ker dat u er vaker binnen zult lopen. Graag tot ziens bij Nouveauté Mo destoffen in Heiloo. Kwaliteit, kleur en klasse, daar draait het allemaal om in de kleding van dit moment. Kleding ja, want mode is het eigenlijk niet meer. Het zijn gewoon mooie lekkere kleren van goede kwali teit en in wisselende kleuren. Je maakt een kledingstuk om er een poosje mee te doen. Omdat het mooi is, omdat de kwaliteit goed is, waardoor het niet te hard slijt en gezien het feit dat vormen op dit moment weinig veranderen. Dit zijn belangrijke gegevens waar Nou veauté modestoffen vanuit gaqt. Kwali- teitstoffen zijn de basis voor een perfect eind resultaat van een zelfgemaakt kle dingstuk. Bij Nouveauté zijn er ook dit seizoen weer prachtige materialen verkrijgbaar. Voor jassen is dat bijvoorbeeld lakleer, maar ook gewassen zijde of soepel val lende polyester-zijde. De kleding voor de komende zomer geeft duidelijk aan wat de modebewuste vrouw wil. De leg ging en de stretchstoffen zijn niet meer weg te denken, evenals de grote trui en de blazer. Bij Nouveauté vindt u dan ook een pracht van een assortiment. U noemt het maar en het ligt er. Is het niet tien kleuren stretch voor leggings dan wel dertig tinten joggingstof voor swea ters en vrijetijdskleding. Verder heeft Nouveauté ook nog een bijzonder aan tal couture stoffen in huis, die speciaal worden geïmporteerd vanuit Italië en Frankrijk. Exclusieve stoffen die men niet zomaar eregens anders vindt. Een belangrijk item voor komende zomer wordt weer het big-shirt, een grote blou se of iets wat bijna op een klein doork- noopjurkje lijkt. Voor al deze kleding

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 9