Informatierubriek van de gemeente Heiloo Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Agenda raadsvergadering voor donderdag 12 maart 1992. Commissievergadering milieu en educatie c.a. Gemeente werkt aan de weg: deel weg spoorwegovergang Zevenhuizerlaan afgesloten Een plastic fles voor een plastic fles. Nieuw Uitwerkingsplan Ypestein Nieuwe Bouwplannen Verkeersaangelegenheden Aanwijzing invaliden-parkeerplaats Invoering gescheiden inzamelen huisvuil 2e fase van start. Tweede voorronde van de Big Buk Buk Band Battle Buk Buk zoekt nieuwe medewerkers Federatieve Vrouwen raad Heiloo Baden Powell weekend PvdA en de structuurvisie Sterrenkijkdagen Jeugdorkest Caecilia speelt in Stompetoren Toneelclub NVvH Alliance Francaise PAGINA 4 UITKIJKPOST 11 MAART 1992 Deze vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg 4, en begint om 20.00 uur. De vergadering is openbaar. Naast de gebruikelijke inleidende punten staan de volgende te behandelen onderwerpen op de agenda: Instellen van een commissie tot onderzoek geloofsbrief van het nieuw benoemde lid van de raad, de heer R. Bos, en besluit tot toelating. Vaststellen voorbereidingsbesluit voor een perceel grond achter het complex seniorenwoningen aan de Kerkakkers. Vaststellen volkshuisvestingsplan en het daarbij behorende plan van aanpak. Beschikbaar stellen extra krediet voor het opstellen en uitvoeren van het volkshuisvestingsplan en de struktuurvisie. Beschikbaar stellen krediet voor het inhuren van het adviesbureau Samenwerkende Partners in Milieuzorg t.b.v. ondersteuning NMP-aanvraag. Beschikbaar stellen krediet t.b.v. aanschaf paspoortmodule met printer alsmede een rijbewijsprinter. Beschikbaar stellen kredieten t.b.v. reconstructie fiets-A/oetpad Kennemerstraatweg, riolering Bergeonstraat, De Blomhof en Industrieterrein Oosterzij. Verkoop terrein camping Heiloo. Vaststellen studiekostenregeling voor bestuurders. Begrotingswijzigingen. Mededelingen erungekomen stukken. Voor een ieder liggen de stukken ter inzage tot en met donderdag 12 maart 1992 tijdens de openingsuren in de leeszaal van de openbare bibliotheek en tussen 8.00 en 12.30 uur ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. De eerstvolgende vergadering van de raadscommissie milieu en educatie vindt plaats op woensdag 11 maart 1992 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. De agenda bevat de volgende punten. 1. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering d.d. 5 februari 1992; 2. Aanschaf vuilnisauto; 3. Voorlopige vaststelling van de exploitatie inkomsten en -uitgaven van de J.F. Kennedyschool over het jaar 1990 ■+- stand van zaken; 4. Overzicht toezeggingen, gedaan bij behandeling begroting 1992; 5. Vernieuwen deel meubilair Vondelschool; 6. Vervoerregio Noord-Holland-Noord; 7. Krediet reparaties zwembad; 8. Stukken ter kennisneming: a. Statistiek der gemeentebegrotingen 1992; b. Verslag vergadering met directeuren openbaar onderwijs d.d. 27-01-92; c. Optimalisering De Zeskant; d. Stand van zaken herschikking sport; e. Verslag verkeerscommissie brief aan T. Bakker inzake verkeerssituatie Tuindorp; f. Verslagen werkgroep natuur- en milieu-educatie d.d. 11-11-91 en 17-02-92; g. Brief aan directeuren basisscholen over budget schoonmaken; h. Verordening bedrijfsafvalstoffen provincie Noord-Holland. De commissievergadering is openbaar. U bent dan ook van harte welkom. Vragen over de agenda of het werkterrein van de commissie worden beantwoord door de heer K. van 't Veer, tel. 313126, secretaris van de commissie. Vanaf 16 maart tot 18 maart wordt een gedeelte van de Zevenhuizerlaan, tussen Hoogeweg en Heerenweg, voorzien van een nieuwe bestrating. Daarnaast worden er tussen 18 maart tot en met 20 maart ook werkzaamheden uitgevoerd aan de spoorwegovergang Zevenhuizerlaan. Tijdens alle werkzaamheden is de weg afgesloten voor alle verkeer. I 1 I I I I J Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat met ingang van 12 maart a.s. gedurende een termijn van 14 dagen op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie en in de Openbare Bibliotheek aan Het Malevoort 13, alhier, ter inzage ligt het ontwerp van de 1e uitwerking van het bestemmingsplan Zuid-Oost II (Ypestein lll-zuid). Deze uitwerking geschiedt overeenkomstig het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 4 van het bestemmingsplan Zuid-Oost II. Dit plan is gelegen ten zuiden van en sluit aan op het gebied van het deelplan 3e uitwerking van Zuid-Oost I (Ypestein III) en biedt ruimte voor de bouw van ca. 47 woningen (premiekoop en vrije sectorwoningen). Gedurende vorengenoemde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden tegen het ontwerpplan schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Op 24 maart a.s. zal om 20.00 uur gelegenheid worden geboden om in de raadzaal van het gemeentehuis, Raadhuisweg 4, nadere toelichting op het ontwerp-plan te verkrijgen en eventuele bezwaren mondeling toe te lichten. N.B.: Het ontwerp-plan geeft alleen de bouwvlakken voor de woningen aan en de maten waarbinnen gebouwd kan worden. Informatie omtrent de te bouwen woningen zelf (woningtype en prijzen e.d.) wordt op een later tijdstip verstrekt. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Rector Frederiklaan 1, J.M. Komen - uitbreiding woning. Kennemerstraatweg 164, F.A. Zonneveld/C.J. Krakers - uitbreiden woning en bouw schuur. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf 12 maart 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, cfat zij hebben besloten: 1door plaatsing van bord E 6 van bijlage I van het RVV 1990 de volgende parkeergelegenheid aan te wijzen voor het motor- of invalidenvoertuig dat door of t.b.v. het vervoer van invaliden wordt gebruikt, tevens parkeerverbod voor andere voertuigen: de meest westelijke parkeerplaats van de parkeerstrook aan De Kuilenaar tegenover de entree van het appartementencomplex boven de Grosmarkt; 2. de aandacht van belanghebbenden er op te vestigen, dat tegen dit besluit beroep kan worden ingesteld binnen dertig dagen na de dag, waarop dit besluit ter openbare kennis is gebracht; het beroep dient aan Hare Majesteit de Koningin te worden gericht, doch ingediend bij de heer Commissaris der Koningin in de provincie Noord-Holland te Haarlem. Op initiatief van het gemeentebestuur van Heiloo wordt binnenkort een voorlichtingsbijeenkomst gehouden over het gescheiden inzamelen van huisafval. Zoals inmiddels wellicht bekend, begint de gemeente op 30 maart met de tweede en tevens afsluitende fase van het gescheiden inzamelen van huisafval. Binnenkort krijgt elk huishouden twee rolemmers. Een groene voor het GFT, een grijze voor het restafval. De rolemmers worden vanaf 16 maart huis aan huis bezorgd. GFT staat voor groente-, fruit- en tuinafval. Door het afval aan de bron te scheiden, kan een belangrijke bijdrage worden geleverd aan een schoner milieu. GFT leent zich uitstekend voor de produktie van compost. Door het afval apart in te zamelen, behoeft bijna vijftig procent minder huisafval te worden verbrand. Halverwege de maand maart ontvangen alle inwoners van Heiloo die hun afval nog niet gescheiden aanbieden een krant boordevol informatie over het GFT-project. Niet alleen wordt in deze krant aandacht besteed aan het 'waarom' van het gescheiden inzamelen ook komen allerlei praktische zaken aan de orde. Gelijk met deze informatiekrant ontvangt iedereen een ophaalkalender. Op deze kalender staat precies vermeld welk afval wanneer wordt opgehaald. De ophaaldagen voor het normale afval staan aangegeven, evenals de ophaaldagen voor GFT. Ook vermeldt de kalender welke soort afval in de grijze en welke soort in de groene rolemmer moet. Daarnaast wordt aangegeven wanneer klein chemisch afval wordt ingezameld en wanneer de rolemmers worden schoongemaakt. Evenals de inzameling van klein chemisch afval, vormt het gescheiden ophalen van huisafval een belangrijke stap naar een schoner milieu. Natuurlijk, het zal in het begin even wennen geblazen zijn, maar het is meer dan de moeite waard om hieraan mee te werken. Via een uitgebreide voorlichtingscampagne wil de gemeente Heiloo iedereen zo volledig mogelijk informeren over de gescheiden inzameling van huisafval. In dit kader is een voorlichtingsbijeenkomst georganiseerd. De voorlichtingsbijeenkomst heeft plaats op woensdag 18 maart in 't Open Huis in Heiloo. De bijeenkomst heeft een informeel karakter. Mensen kunnen tussen 16.00 en 19.30 uur op ieder gewenst moment binnenlopen. Niet alleen krijgen inwoners informatie over het GFT-project, ook kan men met allerlei vragen terecht. Medewerkers van de gemeente Heiloo zijn graag behulpzaam bij het oplossen van allerlei praktische problemen. Als u vragen heeft over het inzamelen van GFT kunt u natuurlijk ook bellen met de gemeentelijke GFT-infolijn, tel. nr. 313133. HEILOO - Vorige week zaterdag werd in de grote zaal van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo de eerste voorronde gehouden van dé Big Buk Buk Band Battle. Dit is een muzi kale wedstrijd voor beginnende popmu zikanten uit de regio. In totaal twaalf bands strijden om een plaats in de fina le, welke op zaterdag 11 april gehouden wordt. De winnaar van deze finale komt in de provinciale ronde van Hollands Glorie terecht, waarmee uiteindelijk schitterende prijzen gewonnen kunnen worden. Maar zover is het nog niet. Za terdag 14 maart moeten zich eerst weer enkele bands voor de Buk-finale plaatsen. De tweede voorronde begint, net als de eerste, met de loting voor de volgorde waarin de bands die avond zullen spe len. Deze avond komen aan bod: de Èg- mondse formatie Rumly-Poplin. 'Storm aan de kust' is hun motto. Alle maal heel erg leuk, maar Rumly-Poplin doet alles anders om de aandacht van het publiek te trekken. Met hun eigen tijdse muziek, van rustige melodieuze songs tot hevige eerlijke funk, timmeren zij stevig aan de weg. Uit Schermerhorn e.o. komt de band Nevermind. Zij spelen voornamelijk co vers van Bryan Adams, De Dijk, Her man Brood en Joe Cocker. Nevermind probeert pakkende, melodieuze funky rocksongs te spelen met afwisselende ritme-loopjes. Ratrace is de naam van de rock/metal- formatie die sinds een jaar door Alk maar en omgeving raast. Vijf jonge jongens uit Zuid-Schermer hebben sinds 1990 het dorpje opgeschrikt met hun scheurende gitaargeluiden. De muziek die Ratrace tijdens optredens ten gehore brengt, loopt uiteen van pop tot en met trashmetal. Zij spelen eigen werk, maar ook nummers van Jimi Hendrix, Gol den Earing, Slayer, Living Colour, Me- tallica en Thin Lizzy. De tweede band uit Egmond heet Da Vinei Dodo's. Van hen is niet meer be kend dan dat hun thuisbasis 'Bad Zuid' is en dat zij nog geen maand bestaan. De Heerhugowaardse formatie Furnitu re Orgasme wil dat het publiek uiteinde lijk van de band zal zeggen: 'Ze kunnen het niet, maar ze doen het gewoon.' De stijl die Furniture Orgasme speelt is een mengeling van funk, rock, blues en jazz. Als invloeden noemen zij oa. Got cha!, Peter Frampton en Jimi Hendrix. Tenslotte komt ook uit Heerhugowaard de hardrockband De Stamgasten. Het vooralsnog zelf geschreven materiaal is voor een belangrijk deel nederlandsta- lig. Ondanks het feit dat het meeste werk feestelijk meezingbaar is, blijft de knalharde sound van de band behou den. Middels extreme teksten en een ori ginele podiumact onderscheidt De Stamgasten zich van andere bands in het hardrock-genre. Kortom, ook de tweede voorronde van de Big Buk Buk Band Battle belooft een popconcours te worden met een grote variëteit. De zaal gaat om 21.00 uur open en de entree bedraagt vijf gulden per persoon. HEILOO - Jongerencentrum Buk Buk uit Heiloo heeft al 23 jaar haar deuren open voor jongeren vanaf ca. 16 jaar uit Heiloo en wijde omgeving. In al deze ja ren heeft ze een grote ervaring opge daan op het gebied van activiteiten organiseren voor haar doelgroep. Dat er voor het runnen van een centrum als de Bui veel mensen nodig zijn, zal niemand vreemd in de oren klinken. Onder het motto "Een zoen voor iedere tip die leidt tot de verblijfplaats van nieuwe medewerkers!" houdt de Buk een medewerkingswerving-campagne. De Buk hoopt om veel jongeren als mede werker een leuke tijd te bieden. Buk Buk draait momenteel uitstekend en dat terwijl het voor vele andere jon gerencentra een moeilijke tijd is. Eén van de redenen dat het de Buk zo goed af gaat is dat er een veel breder skala aan activiteiten wordt aangeboden dan ooit tevoren. Zo treden er veel bands op, doorgewinterde bands als De Dijk, maar ook de subtop van Nederland komt aan bod. Daarnaast spelen er veel bandjes in het café, meestal afkomstig uit de regio; bandjes die (nog) geen gro te naamsbekendheid genieten maar kwalitatief wel goed in elkaar steken. Inmiddels is er een unieke samenwer king gestart met Jimmy Karakusevic van muziekcafé Birdland uit Alkmaar. Dit heeft geleid tot een nog breder aan bod van muziekstijlen. Naast de door gaans nogal rock-achtige bands komen nu ook de bands aan bod die zich wat meer richting de blues, funk, jazz en la- tin hebben geprofileerd. Afgelopen jaar zijn er nog veel meer nieuwe aktiviteiten van start gegaan. Een aparte werkgroep bekommert zich over de dansavonden als F.A.A.G. (al ternatieve dansavond) en de House Par ty. Beiden zijn inmiddels goed aangeslagen. Laatst is de hardrock- werkgroep van start gegaan met het maandelijkse hardrocl^café met band. Eén keer per maand komt de sessie aan bod voor muzikanten, die eens lekker willen jammen. De theater-werkgroep is druk bezig met het samenstellen van een goed theater/cabaret/poetry- programma. Binnenkort zullen er ook diverse workshops van start gaan. Al met al kan ieder dus aan zijn of haar trekken komen met het bovengenoemde aanbod. De Buk beschikt over het nodi ge aantal vrijwilligers om de tent te la ten draaien. Om het allemaal nog beter te laten functioneren kan zij echter nog veel meer mensen gebruiken. Misschien heb je wel zin om achter de bar te staan, publiciteit te maken, bands te boeken of te helpen bij de overige werkgroepen, zoals Dance, Hardrock, Theater etc. Houd je ervan om met mensen om te gaan en dingen té organiseren? Infor meer dan snel bij één van de medewer kers of bel: 072-335242. HEILOO - De Federatieve Vrouwen raad Heiloo, een overkoepeling van de plaatselijke vrouwenorganisaties, orga niseert vanaf 12 maart op zes achtereen volgende donderdagochtenden een cursus over verhalen waarin vrouwen de hoofdrol spelen. Vrouwen hebben door de eeuwen heen verhalen en sprookjes overgedragen aan de volgende genera tie. Zij zijn traditioneel degenen die dit oude cultuurgoed doorgaven en nog steeds doorgeven. Opmerkelijk is in dit verband dat recent zelfs zgn. „verhalen- huizen" zijn opgericht (Utrecht, Den Haag, Amsterdam) waar mensen elkaar weer op „ouderwetse" manier verhalen vertellen over vroeger en er zijn zelfs „vertel-cursussen" waar men dat kan leren. In de cursus van de FVR zullen eve neens oude (volks)verhalen wórden ver teld en geanalyseerd. Aandacht zal daarbij worden besteed aan de beeld vorming over vrouwen (en mannen) in de verhalen van vroeger maar ook wordt gekeken naar de manier waarop in de huidige literatuur en in de populai re TV-series beelden over mannen en vrouwen ten tonele worden gevoerd- Docente is mevrouw Marjan Willems, voor veel vrouwen in Heiloo geen onbe kende. De bijeenkomsten vinden plaats in het Open Huis boven Winkelhof 't Loo van 9.15- 11.30 uur. De kosten be dragen 30,00 voor de hele cursus. Op geven is mogelijk bij mw. T. Driest, tel. 331842 en mw. A. v.d. Neut, tel. 333043. HEILOO - Vorige week is het Baden Powell weekend gehouden met de hele Victorie-groep Heiloo. Baden Powell, de oprichter van scouting, was deze za terdag jarig. Er is in de binnenstad van Alkmaar een vossenjacht gehouden. Hierbij moesten de Victorie-leden op zoek naar de vossen. Deze vossen waren oudere leden, verkleed als waterman, postbode, Bart Veldkamp, alpinist, enz. Na de gezamelijke maaltijd, 's avonds in troephuis De Bolder kregen de wel pen een tekenfilm te zien en later op de avond kregen de zeeverkenners een dropping. Bij een dropping wordt je er gens heen gebracht waarna je zelf moet uitzoeken waar je bent en je zo snel mo gelijk terug moet zijn. Na een aantal spelen op zondag kon iedereen weer naar huis met een geslaagd weekend achter de rug. Als u interesse heeft voor de welpen (7-11 jaar) of voor de zeeverkenners (12-16 jaar) dan kunt u ons bellen voor informatie, tel. 072-335521. HEILOO - Zoals in de Uitkijkpost van 19 februari reeds was aangekondigd, or ganiseert het afdelingsbestuur van de PvdA op maandag 16 maart een open bare vergadering over de structuurvisie. Deze vergadering, die ook voor niet- leden van de PvdA toegankelijk is, vindt plaats in Blakborn, ingang aan het Raadhuisplein en begint om 20.00 uur. Binnenkort zal in de gemeenteraad wor den gediscussieerd over de structuurvi sie. De PvdA zal haar mening hierover moeten geven. Samen met de wethouder van o.a. openbare werken de heer Bors- jes zullen verschillende onderdelen van de structuurvisie worden besproken. Over de in de structuurvisie geplande woningbouw ten zuiden van de Zeven huizerlaan wil de PvdA een afgewogen beslissing nemen. Tot het jaar 2000 kan de gemeente Heiloo nog bouwen in Ypestein en de Egelshoek. Ook de zoge naamde inbreiplekken kunnen eerst worden volgebouwd. Uiteraard zal hier bij gelet worden op het behoud van het dorpse en groene karakter van Heiloo. Ook de voorgestelde aansluiting in of nabij Heiloo met de A9 zal besproken worden. Over de verkeerssituatie en parkeermogelijkheden rond het winkel centrum 't Loo en de vestigingen van nieuwe industrieterreinen zal eveneens gediscusieerd worden. Dit geldt ook voor de verdubbeling van de spoorbaan en de verkeersluwe Kennemerstraatweg. Reden genoeg om aan de discussie over dit voor Heiloo zo belangrijke plan deel te nemen. De PvdA wil als partij de bur gers van Heiloo zoveel mogelijk betrek ken bij de besluitvorming. Ook niet-leden zijn dan ook van harte wel kom. Nadere informatie is te verkrijgen bij de secretaris van de afdeling, de heer J. Ouderkerken, tel. 335757. ALKMAAR - Op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart kan het publiek op ca. 60 plaatsen in ons land terecht voor een kennismaking met de wereld van sterren en planeten. Op al die plaatsen staan te lescopen om bijvoorbeeld de maan en de planeet Jupiter te bekijken. Op de Maan zijn tientallen kraters te zien, en Jupiter wordt meer dan een stip tussen de sterren. Vier van de vele manen van Jupiter zijn in ieder geval zichtbaar. Ook de beroemde sterrenhoop de Pleia- den of het Zevengesternte is het bekij ken waard. De afdeling Alkmaar van het Neder landse Vereniging voor weer- en sterren kunde doet ook mee met beide sterren kijkdagen. Van 20.00 tot 24.00 uur bent u welkom op het sportveld voor de ba sisschool 't Kompas aan de Kof schipstraat te Alkmaar-Noord. Bij minder goed weer worden in de school kijkers en dia's getoond en wordt uitleg gegeven. STOM PETOREN - Op zondag 15 maart wordt er een koffieconcert gege ven door de Schermers Fanfare in sa menwerking met het jeugdorkest van het Heilooër Harmonie Orkest Caecilia. Het concert begint om 11.30 uur en wordt gehouden in het Schermer Wapen te Stompetoren. Het Jeugdorkest Caecilia bestaat uit 38 Heilooër muziekanten in de leeftijd van 10 tot en met 16 jaar. Het orkest ver zorgt eigen optredens en zal ook dit jaar weer meedoen aan het Leerlingen Or kesten Festival op 4 en 5 april. Tijdens het optreden op 15 maart zal zij o.a. de stukken 'Swinging Entrance', 'Careless Whisper' en 'Michael row the boat' ten gehore brengen. De Schermers Fanfare is een muziekve reniging uit de Schermer. De leden ko men o.a. uit Oterleek, Stompetoren en Schermerhorn. Een fanfare is anders sa mengesteld dan eert harmonie. Er zijn geen 'hout-blazers'; de bugels nemen de plaats in van de fluiten en klarinetten. Het orkest bestaat uit koperblazers, saxofoons en slagwerk. De Schermer's Fanfare speelt naast de concertwerken ook twee solo's, één voor trombone ('The Acrobat') en één voor walthoorn ('Robert Bolero'). Beide orkesten staan onder leiding van G. Kooy. Ze zullen dan ook gezamen lijk afsluiten met de 'Easy Pop Suite'. HEILOO - De toneelclub der NVvH hield op dinsdag 3 maart voor een uit verkocht huis, haar jaarlijkse uitvoe ring. Het blijspel Harten twee, Harten Drie' van Paul Rodenko, stond onder regie van Marian Scholte. Het behan delde de problemen in een huwelijk met enige slijtageplekken van ene Huib en Ellen. Langs de zijlijn werden deze pro blemen deskundig van commentaar voorzien door een psychiater. Zonder de anderen te kort te doen, moet gezegd worden dat het stuk gedra gen werd door de beide echtelieden, ver tolkt door Hettie Gronert en Cor Veen. Het stuk had veel komische momenten en een happy end. Na afloop werden alle speelsters en leenheer' Cor Veen (van Falkland) in de bloemetjes gezet en bedankte Hettie Gronert op haar beurt al diegenen die achter de schermen hadden meege werkt. Ook vertelde zij dat dit de laatste uitvoering is geweest. Na zoveel stukken voor (bijna) alleen vrouwen, is er geen nieuw materiaal meer voorhanden. Heel jammer, want de toneelclub heeft ons weer een kostelijk avondje uit bezorgd. ALKMAAR - De Alliance Francaise biedt liefhebbers van de Franse taal re gelmatig gelegenheid die liefhebberij vorm te geven. Op 16 maart zullen de Franse taal en de taal van de roos hand in hand gaan. Wie houdt niet van de roos: die fraaie bloem met haar heerlij ke geur, die smakelijke rozebottel, dat symbool van liefde. Francoise Winieska, een Franse foto grafe met een passie voor bloemen, zal aan de hand van dia's met ons door voorbije tijden wandelen en ons vertel len op welke manier de roos steeds weer de mens weet te boeien. Wij hopen ook te ontmoeten op maandag 16 maart om 20.15 uur. in Het Gulden Vlies, Koorstraat 30 in Alkmaar. (Leden/cur sisten: gratis, niet-leden: 10,00, scho lieren: 5,00.)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 4