m OP 16 MEI GAAT 'HET BAAFJE' OPEN! Dames Flashing Heiloo kampioen Wijkentoernooi Effect Openingsfeest bij Double Stars Heiloo HSV Nieuws Heilooër Bridgeclub Damclub Heiloo Foresters nieuws VSB voetbaltoernooi Heilooër basisscholen S.V. De Vrijheid In de voorverkoop flinke korting op abonnementsprijzen. Boekjes voor 10x of 50x toegang blijven levenslang geldig. Op woensdagmiddag van 13.00 uur is de toegangsprijs f 2,30 per persoon voor alle leeftijden Iedere donderdagmor gen van 9.15 tot 9.45 uur is er gelegenheid tot trimzwemmen onder deskundige leiding. Zwembad 'HET BAAFJE' wordt op zaterdag 16 mei geopend om 9.00 uur. Dagelijks mogelijkheid voor swim- jogging. Op een kaart wordt bijgehouden hoeveel kilo meter U in het seizoen hebt gezwommen. Na afloop van het sei zoen ontvangt U een medaille. Verdere inlichtingen aan de kassa. Van 29 juni tot 3 juli zal de zwemvierdaagse worden gehouden. Zondag 6 september groot polotournooi. (Bad gesloten voor vrijzwemmen). Door middel van de bestelkaart kunt U abonnementen bestellen met een flinke korting op de seizoentarieven. Meerbadenboekjes (10 baden en 50 baden) zijn aan de kassa verkrijgbaar. Deze zijn niet seizoengebonden, dus kunnen ook in de volgende jaren worden gebruikt. Op zaterdag 5 september zal het zwembad de poorten weer sluiten. Wij wensen U veel plezier in het zwembad 'HET BAAFJE'. Burgemeester en wethouders van Heiloo. Heiloo, voorjaar 1992. Zwembad HET BAAFJE Heiloo UITKIJKPOST 8 APRIL 1992 PAGINA 9 i Het damesteam van Flashing Heiloo vierde zaterdag het kampioenschap. HEILOO - Zaterdag, in sporthal het Vennewater, werd het le damesteam van Flashing Heiloo gehuldigd als kam pioen van de dames 1 districts klasse. Na een succesvol seizoen, waarbij het team tot dan toe nog ongeslagen was en met een voorsprong van 10 punten op de naaste belager Alkmaar Guardians, zou in de laatste wedstrijd tegen Alk maar Guardians de kroon op het sei zoen gezet worden. In de drie voorgaande confrontaties ging de winst naar Flashing Heiloo. Na een zenuwachtig begin aan de kant van Flashing, waarbij vele kansen ge mist werden, werd door de coach, Huib van Boven, een time-out genomen, waarna op een zone-press werd overge gaan. Dit resulteerde tot veel balverlies bij de tegenstander, waarna de dames van Flashing Heiloo gestaag uit liepen naar een 14-7 voorsprong. Na een 3-punter van Andrea de Vries bedroeg de maximale voorsprong in de 13e mi nuut 10 punten. Hierna brak voor Flashing Heiloo een zwakke periode aan, waarin 5 minuten niet gescoord werd en Alkmaar de mo gelijkheid kreeg om terug te komen. Bij het ingaan van de rust hielden de ploe gen zich in evenwicht. Ruststand was 22-22. Na een pep-talk van de coach tijdens de rust, schoten de dames van Flashing Heiloo uit de startblokken. Door goed verdedigend werk van de centers en snel aanvalsspel werd onder aanvoering van Sonja van Lieshout en Wiltruud Bak ker, Alkmaar binnen 4 minuten op een achterstand van 12 punten gezet. In de ze fase was ook weer het goede team werk en snelle spel terug te zien, wat de dames dit seizoen naar de eerste plaats in de competitie heeft gebracht. Halverwege de wedstrijd kwam de voor sprong nog even in gevaar, wat onder andere te wijten was aan de vele per soonlijke fouten die de dames van Flas hing Heiloo van de scheidsrechters kregen en wat hun spel niet ten goede kwam. Het eind van de wedstrijd werd professioneel uitgespeeld, wat een eindstand op het bord bracht van 50-44 in het voordeel van Flashing Heiloo. Hierna konden de champagneflessen ontkurkt worden en werden de bloemen overhandigd aan de spelers en hun trot se coach, In de 2 jaar dat hij het team onder zijn hoede heeft, heeft hij het team naar het kampioenschap en de daaruit volgende promotie naar de da mes rayon le klasse geleid. Volgend jaar zullen de dames een zwaar jaar te gemoet gaan, maar uit alles blijkt dat het team een blijvertje wil zijn in deze Rayon-klasse. De dames van Flashing Heiloo zijn nog~eenmaal te zien in Hei loo ^n wel tijdens het Flashing Open op hemelvaart 28 en 29 mei. Heren 2 van Effect behaalde de titel in de tweede klasse. HEILOO - Afgelopen zondag, 5 april, was sporthal 't Vennewater weer het strijdtoneel waar wijkverenigingen, fa milies en bedrijven elkaar met de volley bal om de hoogste eer bestreden. Teams van allerlei pluimage stonden binnen de lijnen. Van 'beginneling' tot 'streektop- per', alles kon en bijna alles mocht. Plezier in bewegen staat centraal op zo'n toernooi. Op alle nivo's was er sportief plezier bij de deelnemers. Ook de talrijke belangstellenden langs de vel den en op de tribune hebben deze dag genoten van de volleybalsport. Aan het einde van zo'n dag maak je de balans op en dan blijken er winnaars te zijn, die net iets minder slecht of iets beter vol leybalden dan hun confurrenten. De winnaars van de poules waren: Seuters (poule 1), Schocho (poule 2), Onder hands (poule 3) en Fc Kraak (poule 4). De organisatie van dit toernooi kan op een perfect georganiseerde, blessurevri- je en gezellige dag terug zien.' HEILOO - Zaterdag 11 april opent Double Stars Heiloo het seizoen met een daverend feest. Vanaf 20.30 uur is er in de kantine live-music van de band Pec- kerhaed. Peckerhaed zorgt voor muziek waarop jong en oud een dansje kunnen maken; zeker is dat het een swingende avond zal worden. Tevens wordt er om mooie prijzen een verloting gehouden. Overdag is er vanaf 11.30 uur een mixed-toernooi, genaamd het beurs- toernooi. Meerdere teams van de beurs uit Amsterdam zullen de degens krui sen. Naast dit toernooi zijn er diverse oefenwedstrijden van de jeugdteams en speelt het le honkbalteam om 14.30 uur zijn laatste oefenwedstrijd tegen Roos- wijk. De moeite waard om een kijkje op het Vennewater te nemen. HEILOO - HSV 1 boekte zondag in Limmen een nuttige overwinning. In een van beide kanten matige wedstrijd had Limmen voor rust de beste kansen om op voorsprong te komen. Maar om dat het vizier van de Limmer voor- waartsen niet op scherp stond, mocht HSV van geluk spreken dat men ging rusten met 0-0. Na rust pakte HSV de zaken wat beter aan en men zette Limmen vast op eigen helft. René Munsterman opende de sco re en toen was het Limmen-verzet ge broken. Edward Gees kens behaalde de eindstand op 2-0. Door dit resultaat is HSV zo goed als veilig. HSV 2 schoot weer eens met scherp en stuurde SRC met een 5-0 nederlaag te rug naar Schagen. Hier was het Mark Tros die driemaal scorde. HSV 3 won met 2-1 in een van ILpendam en is nu uitgespeeld. Zij moeten nu maar af wachten wat de concurrenten gaan doen. Bij puntverlies volgt er een beslis singswedstrijd. Het programma voor Zondag 12 april luidt als volgt: HSV 1 uit tegen Schagen 1, aanvang 14.00 uur; HSV 2 uit tegen Always Forward 2, aanvang 11.00 uur. HEILOO - Uitslagen dinsdag 31 maart: A-lijn 1. Hr. Adams-Mevr. Weehuizen 59.50 2. ds. Admiraal-Visser -1% 53.50 1. ds. Boelhouwer-Frugte 65.00 2. Mw. Hoff-Hr. Tamminga 52.50 B-lijn 1. ds. Blanken-Manshanden -456.00 2. fam. Happe 54.50 1. ds. v.d. Mark- Ribberink 55.00 2. ds. Leegstra- Uiterlinden 51.50 Donderdag 2 april: A-lijn 1. ds. v. Baar- v.d. Linden 69.00 2. ds. Jonker-Vogel 51.50 1. Mevre. Arnold-Hr. Huting 59.50 2. Hr. Happe-Koot 53.50 B-lijn 1. ds. Hopman-Klerk 58:75 2. ds. Koster- Visser 52.50 1. Meyr. Plas-Hr. Roelofs 60.00 2. Hr Plas-Tamminga 54.58 C- lijn 1. ds. Evenbly-Gauw 57.81 2. hr. Berkman-mevr. Hart 54.69 1. hr. v. Haperen-Hurkmans 66.25 2. hr. v. Brakel-Brinkhuis 57.50 D-lijn 1. ds. Leek-Mulder (55) 68.05 2. fam. v. Os 56.94 Afzeggen: voor de dinsdag op maanda gavond bij dhr. Happe: te. 331416. Voor de donderdag op woensdagavond bij dhr. Lohr, tel. 330052. HEILOO - Nu de onderlinge competitie wat minder soepel verloopt dan was voorzien, heeft wedstrijdleider Koersen enige kunstgrepen moeten toepassen. In veelal goed overleg werden de dammers in twee groepen verdeeld. Koploper Koersen bond de strijd aan met de sterke runner-up Frans Schou ten. Laatstgenoemde gooide al zijn kun de op tafel, maar kwam niet verder dan remise. Ook groep twee kende een top wedstrijd, namelijk die tussen lijstaan voerder Jan Kraakman en Robert Koch. Koch zocht wraak op een eerder geleden nederlaag en schoof zijn tegenstander diep in de problemen. Kraakman bleef uitermate waakzaam en pakte een toch wel verdiend punt. De uitslagen waren: C. van Lieshout-A. Valkering 1-1, F. Schouten-L. Koersen 1-1, M. Houtenbos-A. Kroon 1-1, R. Koch-J. Kraakman 1-1, N. Ursem-P. Heijne 2.0. HEILOO - De strijd om de titel in de 4e klasse B wordt ook dit jaar weer onge kend spannend. Zondag wonnen beide koplopers, De Foresters en Ilpendam, hun wedstrijd, nummer drie, KW ech ter verspeelde 1 punt en staat nu op twee punten achterstand. Het eerste elftal had aan PSCK een moeilijke tegenstander, een technische goede ploeg. In het begin van de eerste helft startte Foresters overrompeld en binnen het eerste kwartier deden zich drie goede scoringskansen voor. De on derkant laten enige onnauwkeurigheid bij afronding voorkwamen echter een vroege achterstand voor PSCK. In het verloop van de eerste helft werd het ver volgens een goede gelijk opgaande strijd met spannende momenten voor beide doelen. Terwijl de eerste supporters reeds richting kantine liepen voor de pauze scoorde Mark Niesten op aange ven van Vincent Doesburg, de ope ningstreffer. Na de rust een fel aanvallend PSCK dat vocht 'voor zijn laatste kans. Het was keeper Peter Baard die door enkele voortreffelijke akties de nul wist te handhaven. Foresters nam successieve lijk het initiatief weer over en het was wederom Mark Niesten die na enkele PSCK-ers van zich afgeschud te heb ben, met een diagonale schuiver in de verste hoek, de overwinning veilig stel de. De talrijke supporters hadden zon der meer genoten van een boeiende strijd om de fel begeerde punten. De zondag was ook voor het tweede team bijzonder goed want niet alleen versloegen zij DTS met 2-0, maar zij wisten zich bovendien te handhaven in hun klasse. Minder succesvol was het eerste zaterdagteam dat met 2-3 zijn meerdere moest erkennen in mede koploper Uitgeest. Zoals het er nu naar uitziet zal via de periode-titel alsnog ge tracht kunnen worden promotie te be werkstelligen. Zondag speelt het eerste zondagteam opnieuw een thuiswedstrijd en, gezien de belangen welke er op het spel staan, een goede gelegenheid voor de Heilooër voetballiefhebbers een bezoek aan de Egelshoek te brengen. Het programma voor dit weekend luidt: zaterdag Fo resters 1 - OFC 1 en zondag: Foresters 1 - OFC 1, Limmen 2 - Foresters 2. HEILOO - Vrijdag 10 april starten voor de vierde keer in successie de school- voetbalkampioenschappen van de Hei looër basisscholen. Vanaf 17.00 uur vinden de wedstrijden plaats op de vel den van HSV in Heiloo. Evenals in de voorgaande jaren wordt het toernooi weer gesponsord door de Verenigde Spaarbanken. Ook kan het toernooi weer ieder jaar rekenen op de enthousi aste medewerking van HSV en vele scheidsrechters. Het kampioenschap wordt op twee vrij dagavonden verspeeld. Op 10 april is de voorronde en op 24 april worden de fi nalewedstrijden verspeeld. De kampioe nen mogen op 29 april meestrijden om het provinciaal kampioenschap. Bij de jongens wordt de titel verdedigd door de Radboudschool, terwijl bij de meis jes de Vondelschool zal proberen hun ti tel te prolongeren. Aanstaande vrijdag strijden 12 jongens- en 12 meisjesteams voor plaatsing in de finaleronde voor de winnaars, terwijl de verliezers op vrijdag 24 april verder strijden in de verliezersronde. De teams zijn in poules van 4 teams ingedeeld, de nummers één en twee van elke poule plaatsen zich voor de finaleronde op 24 april. Het belooft evenals in de voor gaande jaren een boeiend, spannend en sportief gebeuren te worden. De wedstrijden worden verspeeld tussen 17.00-20.00 uur. Uiteraard hopen de spelers en speelsters op veel be langstelling. HEILOO - Tijdens de jaarvergadering van de Schietsportvereniging De Vrij heid Heiloo zijn de navolgende prijzen uitgereikt. Voor de verenigings competitie moeten vijf volledige series in verschillende disciplines worden ge schoten: le pr. 3321 pt. M. Wessel, Heerhugowaard, 2e pr. 3311 pnt. C.Th. Verschure, Heiloo, 3e pr. 3217 pnt. J. Bon, Heiloo. De prijzen voor het schieten van 10 vol le series met een voor de schutter favo riet wapen in de verschillende klasse zijn gegaan naar: A-klasse, meester kaar t-licht: le pr. met 363.1 pnt. B. Hoekmeyer, Kreileroord. B-klasse: le pr. met 363,9 pnt. S. Picke ring, 2e pr. met 363.3 pnt. N. Out, Schoorl. C-klasse: le pr. met 348.8 pnt. D. Kou- wenhoven, Heiloo, 2e pr. met 341,5 pnt., 'H. Koster, Heiloo; 3e pr. met 335.9 pnt., C.Th. Verschure, Heiloo. D-klasse: le pr. met 349.7 pnt., W.G. Eikelenboom, Alkmaar. 2e pr. met 348.1 pnt. J.J. Vissers, Egmond aan Zee. 3e pr. met 344.8 pnt., R. Zwart, Heiloo. A-klasse klein kaliber karabijn: le pr. met 585.9 pnt. G. Hoekstra, Schoorl. 2e pr. met 575.3 pnt., J. Bon, Heiloo. 3er pr. met 559.4 pnt., D. Mac-Mootry, Uitgeest. B-klasse: le pr. met 563.9 pnt., C.Th. Verschure, Heiloo; 2e pr. met 560.6 pnt. J. Former, Alkmaar; 3e pr. met 560.5 pnt. Th. Schagen, Alkmaar. C-klasse meesterkaart-zwaar: lepr. met 347.3 pnt, M. Zwarts, Alkmaar; 2e pr. met 346.5 pnt., D. Kouwenhoven, Hei loo; 3e pr. met 339.7 pnt., R. Schier- beek, Helmond. Zwartkruid: le pr. F. Wuyts, Heiloo. Klein kaliber pistool: A-klasse: le pr. met 350.7 pnt., P. Schuyt, Zuid- Scharwoude. B-klasse: le pr. met 347.1 pnt., J. v.d. Steen, Bergen. E-klasse: le pr. met 354.4 pnt., W. Bleekemolen, Heiloo, 2e pr. met 317 pnt., C.Th. Verschure, Heiloo; 3e pr. met 312.6 pnt., J.J. Vissers, Egmond aan Zee. J Groot kaliber geweer: le pr. D. Kou wenhoven, Heiloo. Mochten er onder de lezers mensen zijn die wat meer informatie willen hebben, kom dan eens op maandag, woensdag of vrijdagavond langs op het adres Het Vennewater 44 in Heiloo, of bel even met onze secretaris, C. v. Ginkel, tel. 334133. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van: zaterdag en zondag: 09.00 uur tot 20.00 uur. 10.00 uur tot 17.00 uur. N.B. De kassa gaat een half uur vóór sluitingstijd dicht: Een kwartier vóór sluitingstijd wordt er afgefloten en dienen de zwembassins en de speelweiden te worden verlaten. TARIEVEN voor- seizoen verkoop verkoop Toegangsprijzen Leeftijdsgroep 16 jaar en ouderf 3,30 Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaarf 2,55 Op woensdagmiddag vanaf 13.00 uur is de toegangsprijs voor alle leeftijden f 2,30 Boekjes voor 10 baden: Leeftijdsgroep 16 jaar en ouderf 27,50 Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaarf 20,- Boekjes voor 50 baden: Alle leeftijdenf 104,50 Gezinsabonnementen: Voor gezinnen met kinderen tot 16 jaar (geboren na 31-3-1976) een kaart t.n.v. één der oudersf 125,50 f 145,- een bijkaart voor elk der andere gezinsleden vanaf 2 jaarf 3,80 f 3,80 Persoonlijke abonnementen: Leeftijdsgroep 16 jaar en ouder (geboren vóór 1-4-1976)53,25 f 57,75 Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaar (geboren in het tijdvak 1-4-1976 t/m 31-3-1990)f 35,25 f 39,25 Kinderen tot 2 jaar hebben vrije toegang, mits onder geleide van personen van 12 jaar en ouder. Voor de bepaling van de leeftijd wordt 31 maart aangehouden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aanvragen voor abonnementen kunnen plaats hebben door invulling van de persoonsgegevens en het nummer van de identi teitskaart en deze gegevens te zenden in een voldoende gefrankeerde enveloppe aan het Gemeentebestuur van Heiloo, Post bus 1, 1850 AA Heiloo. (In de linkerbovenhoek vermelden 'BAAFJE'). Gelieve géén oude abonnementen of identiteitskaarten in te zenden. Bij de bestelling dient (als er nog geen identiteitskaart in het bezit is) een enigszins recente pasfoto te worden ingeleverd voor ieder gezinslid die een abonnement wenst (op de achterzijde van de pasfoto naam en geboortedatum vermelden). Afhalen en betalen van abonnementen aan het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, vanaf maandag 11 mei t/m vrijdag 15 mei van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. (Kamer 129 - tel. 313156) KNIP UIT BESTELKAART voor abonnementen tegen verminderde prijzen (inzenden vóór 4 mei 1992). Ondergetekende verzoekt voor zijn/haar rekening af te geven de hieronder vermelde abonnementen: (s.v.p. duidelijk leesbaar invullen). eerste voornaam en verdere voorletter(s) nummer id. kaart MAN of VROUW Geboorte datum ABONNEMENTEN gezin f 125,50* Bijkaarten f 3,80* persoonlijk 53,25* f 35,25* Naam: Adres: Postcode: Telefoonnr. Woonplaats: Gewenste abonnement(en) met een X aangeven Handtekening, N.B. Naam en geboortedatum ook op de achterzijde pasfoto vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 7