Informatierubriek van de gemeente Heiloo Twents cabaret, Limburgse folk en Deense hardrock in Buk Buk OP 16 MEI GAAT 'HET BAAFJE' OPEN! O HEILOO Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Ouderavond openbare basisschool Ypestein Gemeentelijke diensten gesloten Lege plastic flessen zonder statiegeld kunt u deponeren in de container bij de noordelijke ingang van winkelcentrum 't Loo. Onderhoudswerkzaam heden aan gasputten Expositie van Bert Jonk Rowwen Hèze bij Buk Buk in Heiloo Hardrock-special en cd-presentatie in de Buk In de voorverkoop flinke korting op abonnementsprijzen. Boekjes voor 10x of 50x toegang blijven levenslang geldig. Op woensdagmiddag van 13.00 uur is de toegangsprijs f 2,30 per persoon voor alle leeftijden. Iedere donderdagmor gen van 9.15 tot 9.45 uur is er gelegenheid tot trimzwemmen onder deskundige leiding Zwembad 'HET BAAFJE' wordt op zaterdag 16 mei geopend om 10.00 uur. Dagelijks mogelijkheid voor swim- jogging. Op een kaart wordt bijgehouden hoeveel kilo meter U in het seizoen hebt gezwommen. Na afloop van het sei zoen ontvangt U een medaille. Verdere inlichtingen aan de kassa. Van 29 juni tot 3 juli zal de zwemvierdaagse worden gehouden. Zondag 6 september groot polotournooi. (Bad gesloten voor vrijzwemmen). Door middel van de beste/kaart kunt U abonnementen bestellen met een flinke korting op de seizoentarieven. Meerbadenboekjes (10 baden en 50 baden) zijn aan de kassa verkrijgbaar. Deze zijn niet seizoengebonden, dus kunnen ook in de volgende jaren worden gebruikt. Op zaterdag 5 september zal het zwembad de poorten weer sluiten. Wij wensen U veel plezier in het zwembad 'HET BAAFJE'. Burgemeester en wethouders van Heiloo. Heiloo, voorjaar 1992. Zwembad HET BAAFJE Heiloo - PAGINA 4 UITKIJKPOST 22 APRIL 1992 De bouw van de scholen en het wijkcentrum Ypestein verloopt voorspoedig en volgens plan. Op donderdag 23 april a.s. organiseert het team van de Openbare basisschool in Ypestein een tweede kennismakingsavond. Deze avond vindt plaats in de kantine van Openbare Werken aan het Rosendaal 2 te Heiloo. De aanvang is 20.00 uur. Op deze avond kunt u nader kennismaken met de leerkrachten. Zij zullen u iets vertellen over de werkwijze in de groepen, de te gebruiken methoden en materialen. De bijeenkomst is bestemd voor alle belangstellenden: ouders, die hun kind(eren) reeds hebben aangemeld en ouders, die overwegen dit binnenkort te doen. Een ieder is van harte welkom. Voor alle groepen van 1 t/m 8 kunnen leerlingen worden aangemeld voor het nieuwe schooljaar, wat op 24 augustus 1992 in het nieuwe gebouw begint. Wij hopen op de voorlichtingsavond weer veel ouders en belangstellenden te mogen verwelkomen. Op donderdag 30 april (Koninginnedag) en dinsdag 5 mei (Bevrijdingsdag) zal het gemeentehuis van Heiloo gesloten zijn. Het ophalen van het huisvuil zal derhalve ook anders verlopen, namelijk: Was: Donderdag 30 april Dinsdag 5 mei Wordt: Vrijdag 1 mei Maandag 4 mei De Amoco Netherlands Petroleum Company heeft aan het gemeentebestuur meegedeeld dat zij van plan zijn enige ondergrondse onderhoudswerkzaamheden te laten uitvoeren aan hun bestaande gasput op de gaswinningslocatie aan de Neijenburgerweg. Hierbij zal gebruik worden gèmaakt van een kleine mobiele boortoren. De werkzaamheden zullen eind april worden aangevangen en ongeveer twee weken in beslag nemen. Als u vragen heeft naar aanleiding van dit bericht dan kunt u contact opnemen met de heer J.W. Elzinga, Production Supervisor te Alkmaar, tel. 072 - 12 54 44. Te bezichtigen tot 7 mei tijdens de kantooruren van het gemeentehuis tussen 09.00-12.30 uur en van 13.30-16.30 uur. HEILOO - Na een optreden van de theatergroep Alex d'Electrique van twee weken geleden brengt de cabaretier An- dré Manuel vrijdag 24 april een bezoek aan de Buk in Heiloo. De voorstelling zal omstreeks 21.30 uur beginnen. Va naf 21.00 uur kan men bij de Buk te recht. De entree kost 10,00. Voor degene die het'optreden van Vos en Ve- suvia op 22 mei ook bij wil wonen, is er een speciale combi-kaart te koop. Deze kost 15,00 en verschaft je dus toegang tot beide voorstellingen. Bij de grote massa mag zijn naam nog niet zo bekend zijn, bij de insiders is hij niet meer weg te denken. De 25-jarige Tukker André Manuel won in 1989 de persoonlijkheidsprijs op het Delftse Ca- merettenfestival, in 1990 mocht hij het Leids Cabaretfestival op zijn naam zetten. Manuel is het kind van een vader die metselt en een moeder die in het kerk koor zingt. Hij heeft beide eigenschap pen gecombineerd en zingt nu muurtjes in elkaar. Ontdekkingstochten naar menselijke tekortkomingen - die van zichzelf niet uitgezonderd - zijn voedsel voor zijn solovoorstellingen "Ik wil een beest in mijn bed". Voorop staat dat de voorstelling van het luchtige soort is. De grappen zullen niet altijd even subtiel zijn maar we leven dan ook niet in een subtiele wereld. Realiteit en fantasie lo pen dwars door elkaar. André begeleid zichzelf op piano en gi taar. Hij beheerst slechts één van beide. Toch is hij wel muzikaal, naast zijn bestaan als cabaretier valt hij ook vaak op de bühne te vinden met de rest van de bandleden van Fratsen'. Een band die in het oosten des lands grote succe- sen boekt. Ben je nieuwsgierig gewor den? kom dan langs en verbreed je horizon eens bij cabaret. Van een vrolij ke avond ben je bij voorbaat verzekerd. HEILOO - Ze komt uit Limboland", ze heet Rowwen Hèze en ze speelt zater dag 25 april in Buk Buk Heiloo. Hier mee heeft de Buk een primeurtje te pakken, want de band heeft nog niet eerder in deze regio gespeeld. Rowwen Hèze begint omstreeks 22.00 uur, vanaf 21.00 uur kan men bij de Buk terecht. Kaarten kosten 10,00. De voorver koop is reeds gestart bij Centerdisc (Slimpad 36, Heiloo), en de Buk zelf. De band heeft al een groot publiek be reikt in Nederland met haar hit Bestel Mar". Met haar zelfgevormde 'Tex Mex, Polka's en Ierse Folkmuziek (dat alles gezongen met een lief Limburgs ac centje) zal ze met een sneltreinvaart het publiek benaderen. Rowwen Hèze zal het echt niet laten om het publiek tot één pogoënde massa te krijgen. De groep bestaat uit: zanger Jack Poels, pi anist William van Enckevort, trompe- tist Jack Haegens, gitarist. Theo Joosten, bassist Jan Philipsen en drum mer Martin Rongen. De eerste CD kwam uit in 1990 en had als titel 'Blieve Loepe', in 1991 is de tweede CD uitgekomen welke geprodu ceerd werd door niemand minder dan Boudewijn de Groot. Verder heeft de Waarom cabaretier André Manuel een beest in zijn bed wildoet hij vrijdagavond uit de doeken tijdens een voorstelling bij Buk Buk. band de nodige singels uitgebracht, zo als: Limburg', 'Een man en een vrouw' ,Flen is enne lollige vent'. Ze traden op tijdens de Uitmarkt in Amsterdam en zullen dit jaar een thuiswedstrijd spelen op Pinkpop. Rowwen Hèze staat garant voor een groot feest. Alle Pinkpop-gangers van dit jaar kunnen alvast een voorproefje nemen en alle niet-Pinkpopgangers kunnen komen horen wat ze in Land graaf zullen missen. Dus haast-je-rep-je Rowwen-Hèz'-je naar de Buk en Bestel Mar'! Voor meer informatie: telefoon 072-335242. HEILOO - Buk Buk's hardrockcafé De vil's City organiseert zondag 26 april een festival in' de grote zaal met optre dens van Rigid Domain, Donor en Iron Fist. De twee laatstgenoemde bands zul len een knallende CD-presentatie ver zorgen. Het eerste optreden zal om 16.00 uur beginnen, de entree bedraagt 8,50. Donor is een band die al vijf jaar aan de weg timmert en men hoopt met de nieu we CD de belangstelling te krijgen die de band dubbel en dwars verdient. Een ieders oren zullen prettig gestreeld wor den door het keiharde en superstrakke repertoire. Donor is opgericht door de leadgitarist Jelle Bakker. Met meer dan zestig optredens heeft Donor één van de beste live-acts die de Nederlandse metal- scene biedt. Iron Fist behoeft nog nauwelijks intro ductie, denk maar terug aan het laatste optreden in de Buk (januari jl.) Dat Buk Buk en Iron Fist een goede band heb ben, laat de groep merken door hun eerste CD in de Buk te presenteren. Echte liefhebbers kunnen zondag de CD kopen en de buren mee laten genieten van de rauwe stem van bassist Marcel van Twuyver. Geïnspireerd door bands als Slayer, Metallica en Black Sabbath zal de band een set brengen die nog lang in de herinnering van de bezoekers ge griefd zal staan. De Deense band Rigid Domain tenslot te, opgericht in 1987, brengt muziek die men niet in één hokje kan plaatsen. Met een constante snelheid van 250 km per uur, stuwende gitaar-riffs en heavy baslijnen zal deze band het feest in de Buk tot een volmaakt geheel smeden. Buk Buk is te vinden aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo, drie minu ten lopen vanaf het station. Als je al eens op de laatste zondag van de maand Devil's City van de Buk met een bezoek hebt vereerd, zal het je on getwijfeld opgevallen zijn wat voor een succes dit hardrockcafé is. De Buk is dan ook zeker van plan om op deze ma nier hiermee door te gaan. Echter, de hardrock-werkgroep kan nog wel de no dige medewerkers gebruiken. Ben jij zo'n fanatieke hardrocker en lijkt het je wel leuk om tijdens de openingstijden van Devil's City achter de bar te staan, mee te helpen met de organisatie om trent dit gebeuren en heb je nog enige tijd over? Schiet dan één van onze me dewerkers aan of bel 072-335242. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van: 09.00 uur tot 20.00 uur. zaterdag en zondag: 10.00 uur tot 17.00 uur. N.B. De kassa gaat een half uur vóór sluitingstijd dicht. Een kwartier vóór sluitingstijd wordt er afgefloten en dienen de zwembassins eri de speelweiden te worden verlaten. 7 - TARIEVEN voor- seizoen- verkoop verkoop Toegangsprijzen Leeftijdsgroep 16 jaar en ouderT Ö>ÖKJ Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaarf 2,55 Op woensdagmiddag vanaf 13.00 uur is de toegangsprijs voor alle leeftijden f 2,30 Boekjes voor 10 baden: Leeftijdsgroep 16 jaar en ouderf 27,50 Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaarf 20,~ Boekjes voor 50 baden: Alle leeftijdenM 04,50 Gezinsabonnementen: Voor gezinnen met kinderen tot 16 jaar (geboren na 31-3-1976) een kaart t.n.v. één der oudersf 125,50 f 145,- een bijkaart voor elk der andere gezinsleden vanaf 2 jaarf 3,80 f 3,80 Persoonlijke abonnementen: Leeftijdsgroep 16 jaar en ouder (geboren vóór 1-4-1976)f 53,25 f 57,75 Leeftijdsgroep 2 t/m 15 jaar (geboren in het tijdvak 1-4-1976 t/m 31-3-1990)f 35,25 f 39,25 Kinderen tot 2 jaar hebben vrije toegang, mits onder geleide van personen van 12 jaar en ouder. Voor de bepaling van de leeftijd wordt 31 maart aangehouden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aanvragen voor abonnementen kunnen plaats hebben door invulling van de persoonsgegevens en het nummer van de identi teitskaart en deze gegevens te zenden in een voldoende gefrankeerde enveloppe aan het Gemeentebestuur van Heiloo, Post bus 1, 1850 AA Heiloo. (In de linkerbovenhoek vermelden 'BAAFJE'). Gelieve géén oude abonnementen of identiteitskaarten in te zenden. Bij de bestelling dient (als er nog geen identiteitskaart in het bezit is) een enigszins recente pasfoto te worden ingeleverd voor ieder gezinslid die een abonnement wenst (op de achterzijde van de pasfoto naam en geboortedatum vermelden). Afhalen en betalen van abonnementen aan het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, vanaf maandag 11 mei t/m vrijdag 15 mei van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. (Kamer 129 - tel. 313156) KNIP UIT BESTELKAART voor abonnementen tegen verminderde prijzen (inzenden vóór 4 mei 1992). Ondergetekende verzoekt voor zijn/haar rekening af te geven de hieronder vermelde abonnementen: (s.v.p. duidelijk leesbaar invullen). eerste voornaam en verdere voorletter(s) nummer id. kaart MAN of VROUW Geboorte datum ABONNEMENTEN gezin f 125,50* Bijkaarten f 3,80* persoonlijk f 53,25* f 35,25* Naam: Adres: Postcode: Telefoonnr.: Woonplaats: Gewenste abonnement(en) met een X aangeven Handtekening, N.B. Naam en geboortedatum ook op de achterzijde pasfoto vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 4