Bep Zwaan 12Vi op de bus Jaarvergadering DVW bijrijder/ magazijnhulp Atlantic waterbedden bij Joh win DRANKENGROOTHANDEL Hypotheekburo Loek Schoorl ARBOR VITAE GEVRAAGD: 18-20 jaar Rabo poldertrimloop Katholiek vrouwengilde Burgerlijke stand ge meente Akersloot Oppositie Burgemeester Schoof opent softbalseizoen HEILOO - Na eerst een mislukte roller opende burgemeester N. Schoof op tweede paasdag met een prima slagbal het seizoen voor de damesploeg van Double Stars Hei loo. Het team, begeleid door Ciska Hemmekam en Bert Kostense, komt dit jaar uit in de le klasse van het district Noord en ontmoette eer gisteren het team van Peat own Pep pers uit Heerenveen. De Friese ploeg begon met pech aan het seizoen: op weg naar Heiloo had men een ernstig ongeluk, waarbij het gelukkig bleef bij materiële schade. Aangeslagen en veel te laat arriveerde men in Heiloo, waar een goed voorbereid Double Stars twee maal te sterk bleek. Met respectie velijk 12-2 en 13-3 werden de Friezinnen verslagen, waarbij Wil- ma van Vuure beide keren als win nend werpster uit de bus kwam. Goede slagprestaties werden geno teerd voor Ellen ten Wolde, Erica Hoffmann, Astrid van Tricht, Am ber de Goede en Esther Heeringa. Damclub Heiloo Bond van Plattelandsvrouwen Handsome Eight Ingezonden Een waterbed van het Hollandse merk Atlantic. Monsterrace De Winter Financieel Buro Telefoon 072 - 335655. Raadsvergadering Egmond 20 Jaar ponyclub Heiloo STICHTING voor NATUURGENEESKUNDE Bij regelmatig adverteren in de aanzienlijke reductie dagen Oranje zonder franje Voor: rfteuoo 1851 NX HEILOO Handelsweg 1 Tel. 333930 Open middag bij De Boscrossers H.S.V. Nieuws Finse avond in de Slotkapel UITKIJKPOST 22 APRIL 1992 AKERSLOOT - Zondag 12 april werd de laatste Rabo-poldertrimloop gelopen van het seizoen '91/'92. Er werd gelo pen onder ideale omstandigheden en er waren dan ook weer vele trimmers die de weg hadden gevonden naar het com plex van de handbalvereniging Meervo- gels in Akersloot. Vele bekenden wilden nog een keer de ronde lopen die uitgezet was in Akersloot. Iedereen deed zijn best om er een leuke strijd van te ma ken. Ook mochten wij weer een winnaar uit Akersloot begroeten: Friedjof Ko men die de 8 km op zijn naam schreef. De volledige uitslagen zijn: 4 km: le Bram de Waard 14 min. 52 sec. 2e Leon Veldt 15 min. 20 sec. 3e Her man de Jong 15 min. 30 sec., le vete raan Ab Prins 14 min. 35 sec. le meisjes .Diane de Beer 18 min. 18 sec. 8 km.: le Friedjof Komen 28 min. 31 sec. 2e Aldert Pepping 29 min. 00 sec. 3e John Verver 29 min. 52 sec. le dame Klazien de Waard 35 min. 03 sec. le ve teraan Jan Slijkerman 29 min. 24 sec. 14 km.: le Erik Nederhorst 50 min. 07 sec. 2e Kees Albrink 50 min. 51 sec. 3e Henk Piersma 51 min. 12 sec. le dame Ria Goet 57 min. 01 sec. le veteraan Er ik Nederhorst 50 min. 07 sec. LIMMEN - Onze ledenavond van 15 april stond geheel in het teken van Pa sen. Onder leiding van de dames Groot en Bakker uit Heiloo hebben we schitte rende paasstukjes gemaakt. Na een kor te uitleg over de mogelijkheden met de materialen, waarover we beschikten, konden we aan de slag en mocht ieder naar eigen inzicht haar paasstukje ma ken. Het resultaat was verbluffend. Het was de laatste avond in dit seizoen. AKERSLOOT - Geboren: Joseph Igna tius Maria, zoon van Johannes H. Nol den en Agnes A. M. Dijkman, Rachel Geertruida, dochter van Johannes A. R. Entrop en Simone L. Kerssens. Overleden: C. B. Konings, w/v van Et- ten, oud 76 jaar. Ondertrouwd: Bonefacius A. Copini en Edith Blokker. HEILOO - Het zat er allemaal weer in die laatste ronde van het seizoen 91-92: blunders, vlugge remises, tijdnooddu els, afgebroken stellingen, veel gereken voor die laatste degradatie plekken wat onverwacht toch nog spannend werd. De eerste plek over de twee seizoenhelf ten is uiteraard naar A. Slob gegaan, die dit clubkampioenschap weer kan toe voegen aan de vele titels die hij al ver gaard heeft in zijn lange schaakloopbaan. Volgende week wor den de laatste afgebroken partijen uit gespeeld, daarna is ook de definitieve puntenstand gereed. Op 24 april doen de jeugdleden van Op positie hun spannende afsluiting met het hele echte Pionnen, Toren of Ko ningsdiploma als fraaie slot. Dinsdag 28 april volgt dan nog het Snelschaaktoer- nooi voor de senioren wellicht ook voor HEILOO - Na de eervolle derde plaats in de regionale competitie van de Ken- nemer damkring werd het oog weer vol ledig gericht op het uiterst spannende gebeuren in eigen huis. Daar zijn de dammers ook aan de laatste loodjes be zig. De twee overgebleven kandidaten voor het kampioenschap van Heiloo, de heren Koersen en Out, zaten deze spee lavond tegenover elkaar. Na een positi oneel sterke partij werd tot remise besloten. Out moet nu zijn twee reste rende partijen winnen om de titel te grijpen. In groep twee zit voorzitter Jan Kraak man op rozen. Dat deze bloemen ook vervelende distels kunnen hebben on dervond de immer goed geluimde leids man- tegenover nieuweling Martin Houtenbos. Laatstgenoemde, die elke week beter gaat dammen, speelde posi tioneel ijzersterk en liet zijn nu wel spra keloze opponent via een leuke slotcombinatie in het stof bijten: Kraak man herstelde zich echter goed van deze nederlaag, middels een zege op de heer Kroon. De uitslagen waren: L. Koersen-M. Out 1-1, R. de Boer-F. Schouten 0-2, M. Houtenbos-P. Heijne 0-2, R. Koch-N. Ursem 1-1, A. Kroon-J. Kraakman 0-2. HEILOO - Donderdag 16 april hield de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen een avond met als onderwerp "vrouw en Islam". Mevruw Gé Speel man, theologe, verbonden aan "Kerk en Wereld" in Driebergen speciaal voor het contact Christenen - Moslims was bij de bond als gastspreekster. Het was een boeiende avond, waarbij de spreekster eerst wat vertelde over de ontstaansgeschiedenis van de Islam en daarna inging op de positie van de vrou wen in de Islam vroeger en nu. ALKMAAR - Zonder ook maar één wisselspeler heeft een opnieuw onvolle dig Handsome Eight het klaargespeeld nummer drie van de ranglijst, Harmo nie uit Hoorn, met 3-0 te kloppen. Met Walter en Westbroek als een slimme meespelende keeper namen de zebra's een verrassende voorsprong van 2-0. Die bleef, ondanks een zwaar offensief van de gasten, gehandhaafd tot de slot fase. Toen maakte Edgar Lassing, na lange tijd weer eens aanwezig, de sensa tie compleet door met zijn tweede doel punt knap voor 3-0 te zorgen. De oude supporter van Handsome Eight: "Na afloop van zoiets onwaarschijnlijks ben je rijp voor een dopingcontrole Uitbreiding van industrieterreinen HEILOO - De Concept Structuurvisie voor Heiloo suggereert een forse be hoefte aan zogenaamde bedrijvenpar ken of meer simpel uitgedrukt: industrieterreinen. Naast de uitbreiding van de Oude Werf in Ypestein worden er zelfs nog verschillende andere loka- ties genoemd. Volgens deze inmiddels berucht aan het worden "visie", zijn die bedrijvenparken uitsluitend bestemd voor de eigen Heilooër bedrijven, "die in de bebouwde kom als hinderlijk wor den ervaren". Er blijkt echter nauwelijks behoefte te bestaan aan nog meer ruimte voor die Heilooër bedrijven. De praktijk is na melijk, dat de Oude Werf momenteel reeds meerdere niet-Heilooër bedrijven herbergt! Bovendien is er nu nog ca. 2 ha op dit terrein beschikbaar. Wat moet de gemeente gaan doen met nog eens 4 a 5 ha extra, zoals de "visie" vermeldt? Daar komt nog bij, dat Limmen en Akersloot, samen met Heiloo, willen komen tot een groot industrieterrein bij de Ooserzijweg van 7 tot 8 ha. Er is zelfs sprake van 12 tot 15 ha! Waar moet dat naar toe? De gevolgen van al deze onzalige plan nen zullen voor Heiloo desastreus zijn! Het verkeer door onze gemeente zal er nog drukker door worden. Nu reeds kunt u ervaren dat ons wegenstelsel daar nauwelijks op is berekend. Zwaar vrachtwagenverkeer dendert door Hei loo en de filevorming op de Kenne- merstraatweg zal nog groter worden. Sluiproutes komen steeds meer in zwang en tasten ons leefmilieu verder aan. Men kan zich afvragen of Heiloo hiermee niet gaat afglijden naar een ver- stedelijkste agglomeratie, die straks ge makkelijk door Alkmaar kan worden geannexeerd. Is dat soms de bedoeling van ons gemeentebestuur? De conclusie is, dat de huidige bedrij venterrein nog ruimschoots voldoendë capaciteit bieden voor de expansie van de eigen-Heilooër bedrijven en dat im port van niet-Heilooër bedrijven niet gewenst is en voorkomen moet worden. Met een uitbreiding van nieuwe in dustrieterreinen zal de wegencapaciteit drastisch moeten worden uitgebreid, waardoor het voor een groot deel nog rustige, karakteristieke dorpsbeeld zal worden aangetast en verdwijnen. Tenslotte, wie mag er straks voor die ondoordachte expansiedrag van ons ge meentebestuur gaan betalen? Jawel, U! Protesteer daarom met klem tegen deze rampzalige Structuurvisie en zet uw po litieke partij zo onder druk dat deze on zinnige plannen van tafel gaan. L. Klamer nieuwe leden een leuke gelegenheid om kennis te maken met het spel en de leden van Oppositie. Op 1 mei de leuke tradi tionele massakamp tegen buurvereni- ging Vredeburg, die nu al enkele jaren de Beker wist te winnen. Uitslagen 14 april A-poule; Folkertsma - Alleman 0-1, Zeeman - v. Etten 1-0, Morrema - Slob Vi-Vi, v. Hoek - Kerst Vi-Vi, Niehaus - Maas 0-1, de Jager - Hafkamp 0-1, Lindenhovius - v.d. Wergg 0-1, Bos - Sauer 0-1. B-poule: v. Lienen - Alleman 1-0, Ob- dam - Manni Zi-}/iv.d. Werff- Has- sing afg. Plas - Koenders 0-1, de Jong - Blom Vi-Vi, v.d. Brink - Kraaijenbrink Vi-Vi, Ooyevaar - v. Bakel 1-0, Beyers - v. Stee 0-1, de Jager - Kerst 1-0. HEILOO - Op vrijdag 17 en zaterdag 18 april is in Engeland de traditionele ka nowedstrijd op de Theems gevaren. Dit is de jaarlijkse 200 kilometertocht voor 2 persoonskano's. Gestart wordt er in de plaats Devizes, waarnaar de tocht ook is genoemd. De finish is in Londen. Van kanovereniging Levitas uit Leiden deden er twee heren en twee dames mee. Deze laatsten, Heieen Bakker uit Heiloo en Ranka Virag uit Kouderkerk, kwa men als eerste dames over de finish. Zij legden de afstand in minder dan tweeëntwintig uur af. In het parcours moest men 76 maal "klunen", voor sluizen en dergelijke. Als ongebonden adviseurs werken wij samen met vele banken, pensioenfondsen en verzekeringsmaatschappijen. Wij verzorgen: computervergelijking tussen diverse hypotheken uitgebreid informatie over voorwaarden begeleiding hele hypotheek procedure scherpe offertes. Bel voor een vrijblijvend advies: Stationsplein 3D, 1851 LN Heiloo Hypotheken - Pensioenen - Assurantiën - Bankzaken /.I N Sinds 16 jaar de zaak voor moderne gebruikte dames- en kinderkleding Dames, ruime keuze en schitterende 'merk'-kleding, o.a. Laura Ashley, Louis London, Rosner, enz. Ook een leuke sortering lederen schoenen en tassen. Onze collectie kinderkleding is té gek o.a. Oilily, Buffy, K'Neeltje enz. Attentie Uw uitsluitend actuele, gereinigde merk kleding is van harte welkom. De koffie staat klaar! Elke dag geopend van 10.00 - 17.00 uur. Inbreng dagelijks van 10.00 - 12.00 uur. MAANDAGOCHTEND GESLOTEN! Heerenweg 252, Heiloo, tel.,072-338082 LIMMEN - Slapen op water was 400 jaar geleden in het Midden-Oosten al bekend. Mensen sliepen toen op dieren huiden waarin water werd opgesloten. In de jaren '70 herontdekte Amerika het unieke comfort van slapen op water. Toen in Amerika eigentijdse syntheti sche materialen ontwikkeld werden en de lichamelijke en geestelijke voordelen van een waterbed werden ontdekt, toonde de medische wereld zich razend enthousiast. Eenzelfde tendens vond plaats in Nederland toen artsen en fysi otherapeuten de waterbedden van At lantic ontdekten. Atlantic is de enige onderneming in Nederland die zich toe gelegd heeft op de fabrikage van water bedden. Een Atlantic waterbed geeft uw lichaam een optimale gelijkmatige steun. De wervelkolom ligt automatisch juist waardoor spieren zich volledig kunnen ontspannen en het bloed zonder druk- punteri kan circuleren. Atlantic water bedden verkorten de inslaap-tijd en verhogen de intensheid van het slapen. Een diepe slaap wordt mogelijk met minder bewegen en minder vaak wakker worden. Op een verwarmd Atlantic wa terbed worden gevoelige spieren ont spannen. Dit voorkomt verkramping. Atlantic maakt waterbedden van ver schillende .stabilisatieniveaus. Dat ge schiedt volgens een unieke methode. In een Atlantic waterbed bevindt zich een steun-onafhankelijk binnenmatras dat behandeld is met siliconen die een wate rafstotende werking hebben. Hierdoor gaat het water zich 'stroperig gedragen' en worden golfbewegingen in het ma tras gedempt. Atlantic biedt u de keuze uit vier stabilisatieniveaus. Bij een watermatras met schotten/ka mers bestaat de kans dat de vele lasna den losraken waardoor het stabilisatieniveau minder wordt. Atlan tic kent geen schotten/kamers in het matras maar een gesiliconiseerd binnen matras. Een ander belangrijk voordeel van dit gesiliconiseerd binnenmatras is dat het zorgt voor een gelijkmatige op waartse waterdruk. In tegenstelling tot een matras met schotten/kamers voel je bij een Atlantic waterbed geen water door de cilinders persen. Atlantic watermatrassen kunnen,voor ieder bestaand ledikant op maat ge maakt worden. Bent u tevreden over uw ledikant maar is een nieuw matras wen selijk, dan is een Atlantic waterbed voor u de beste oplossing. Het unieke Atlan tic zitkussen zorgt ervoor dat u makke lijk in bed kunt lezen of televisie kijken. Om het in- en uitstappen te vergemak kelijken heeft Atlantic Waterbedden een softside waterbed systeem geïntro duceerd, de Soft Dream. Het is hygië nisch, zacht en soepel, bacteriedicht, half tot maximaal gestabiliseerd en de temperatuur is tot een halve graad nauwkeurig te regelen. Bij elk Atlantic Waterbed wordt een energiezuinig en pulserend verwarmingssysteem bijgele verd uiteraard met TÜV- en KEMA-keur. Dat de waterbedden van Atlantic van ongekende kwaliteit zijn bewijst de geld-terug-garantie. Stelt dat u binnen één jaar slapen op een Atlantic water bed niet tevreden bent dan ontvangt u in de standaardmaten voor de hardside 90% en voor de softside 80% van de koopsom terug. Voor meer informatie kunt u uitgebreid advies over Atlantic waterbedden inwinnen bij Johwin Slaapcomfort in Limmen, Rijksweg 127, telefoon 02205 - 3401. EGMOND - Op maandag 27 april houdt de gemeenteraad van Egmond haar maandelijkse vergadering in het gemeentehuis aan de Zwartendijk 1 te Egmond aan Zee. De aanvang van deze openbare vergadering is 19.30 uur. De raadsleden zullen zich ondermeer uitspreken over het vormen van een vervoerregio, het exploitatieplan voor Hanswijk, de uitwerking van de structuurvisie en enkele onderwijszaken alsmede vijf voorbereidingsbesluiten. Belangstellenden kunnen de raadstuk- ken inzien tijdens kantooruren bij de voorlichter van de gemeente, J. van Woezik. HEILOO - Al twaalf en een half jaar Bep Zwaan het stuur in handen. Zij rijdt gehandicapte kinderen naar Helio- mare in Wijk aan Zee. Het zijn kinde ren met een lichamelijke handicap. ,,Je krijgt met deze kinderen een heel speciale band. Ze zien me zo'n beetje als hun tweede moeder", zegt Bep Zwaan, 's Ochtens worden de kinderen van huis of een kinderhuis uit Bergen naar school gebracht. Deze kinderen zitten in een rolstoel of een aangepaste au tostoel, dat betekent dus vier keer op een dag rolstoel in rolstoel uit. Maar er is gelukkig een lift. Bep Zwaan rijdt ze de bus in en weer uit. Gelukkig is dat te genwoordig een comfortabele bus, want vroeger was dat heel anders, zo'n busje met een gastank op het dak. Laten we hopen dat Bep Zwaan dit werk nog heel lang mag doen. ASTROLOGIE EN KLASSIEKE MASSAGE Carla Groot, tel. 072-641187 DROOMTHERAPIE (kreatief werken met dromen) en SPIRITUELE GENEZING Henk Lambeck, tel. 072-330523 HOLISTIEK (holistische benadering van vele problemen) en REMEDIAL TEACHING Corry van Beusekom en Etha Thieme, tel. 072-624909 Roos Welling-Arbman, tel. 072-333012 HYPNOTHERAPIE Gerda Lassooy-Riecker, tel. 02206-6186 KLASSIEKE HOMEOPATHIE en HYPNOTHERAPIE Frans Peeters, tel. 02206-2573 MAGNETISEREN en SHIATSU-MASSAGE Toni Marchese, tel. 02982-3991 NATUURGENEESWIJZEN (acupressuur, Bachremedies, polariteitsmassage) Paul de Cloedt, tel. 072-332052 veertien weer bowlen Bowling balletje HEILOO - Herman Felderhof, oud radio- en tv-verslaggever bij de NCRV, hield op 9 april bij de Ned. Ver. van Huisvrouwen afdeling Heiloo een cau serie over 100 jaar vrouwen op de Ne derlandse troon. De vier koninginnen passeerden in volgorde de revue. Alle reerst Emma, een sociaal bewogen vrouw. Dan Wilhelmina. Chronolo gisch gingen we door de tijd en we hoorden een verhaal van het staatsbe zoek van Juliana aan Amerika in '52. Zijn verhaal echter over de feestvreugde in Hitzacker bij het huwelijk van Bea trix en Claus spande werkelijk de kroon. Deze kostelijke causerie werd voorafgegaan door een wel heel feeste lijke paaslunch. We hebben kortom ge noten'. Onze presidente bedankte niet alleen de heer Felderhof, maar ook de leden dat zij in zo'n grote getale waren gekomen. Een goede start van het jubi leumjaar. HEILOO - Donderdag 23 april houdt hengelsportvereniging De Vroegte Wint haar algemene jaarvergadering in de bo venzaal van Sporthal Het Vennewater. Aanvang van de vergadering 20.00 uur. Toegang alleen voor leden. De agenda voor de vergadering is bij het visblad al bezorgd bij de leden. Het bestuur doet een dringend beroep op de leden om zich op te geven als hengelsportregistra tor en hiervoor de bij de agenda gevoeg de vragenstrook in te leveren. Jaarstukken worden voor de vergade ring ter inzage gegeven. De zaal is open vanaf 19.30 uur. TUINBEELDEN, meer dan 100 modellen in voor raad. Eigen werk, dus gunstig in prijs. Slootens- laan 26, Heiloo, tel. 072- 333463. VERZEKERINGEN SPAREN (belastingvrij) HYPOTHEKEN PENSIOENEN Uw verzekerings hypotheek-adviseur weet de weg. Assurantie hypotheekadviseur W.M.-ROTTEVEEL Molenweg 107, 1906 DH Limmen tel. 02205-3061 Kennemerstraotweg 341 1851 ND Heiloo Tel. 072-331 992 Wij maken er gewoon meer werk van! HEILOO - Zaterdag 25 april wordt op- de crossbaan van F.C.C. De Boscros sers, gelegen op het Vennewater-Sport- complex, een open dag gehouden. Va naf 14.00 uur kunnen alle jongens en meisjes uit Heiloo en omgeving kennis maken met deze tak van fietssport. Tevens wordt deze middag een begin ge maakt met de recreanten-competitie fietscrossen. Deze competitie bestaat uit vijf wedstrijdjes. Na afloop van iedere wedstrijd krijgen de deelnemers één deel van de beker (opbouwbeker) zodat, als je vijfmaal meegedaan hebt, er een prachtige beker ontstaat. Deelname is gratis en er zijn diverse crossfietsen en helmen beschikbaar voor iedereen. Op deze middag zullen de jongens en meisjes die lid zijn van De Boscrossers ook starten met hun competitie All- Round-fietscrosser van 1992, die zal bestaan uit verschillende soorten van vaardigheden op hun crossfiets. Gedu rende de middag is het de bedoeling* dat er ook nog wat andere spelletjes voor de jeugd te doen zullen zijn. Tevens zal er crosskleding te koop aangeboden wor den voor belangstellenden. De Boscrossers is een vereniging die openstaat voor iedereen en speciaal voor jongelui die zich verder willen be kwamen in het fietscrossen. Ze kunnen dan ook gerust eens komen kijken op de crossbaan tijdens de trainingen. Deze zijn op dinsdag- en donderdagavond van 18.45 uur tot 20.15 uur. Of lekker meedoen op de woensdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur. Op deze middagen zijn er crossfietsen beschikbaar en voor één gulden mag je op de baan crossen. Voor verdere informatie kan je terecht op het secretariaat, mevr. E. De Groot, tel. 072-334661. HEILOO - Zondag 26 april wordt de eerste onderlinge wedstrijd van het groene seizoen gehouden. Vanwege het 20-jarig bestaan van de ponyclub zal de gehele dag omgeven zijn met een feeste lijke tintje. Het programma ziet er als volgt uit: Om 9.00 uur individuele dres suur voor pony's en paarden; 11.00 uur spel; 12.00 uur demonstratie kuur op muziek uitgevoerd door Marleen van Ree; vanaf 13.15 uur springen voor paarden en pony's; 15.15 uur de monstratie carousselspingen; 15.30 uur Vierspan-demonstratie met de heer en mevr. Beentjes; om 16.00 uur wordt de dag afgesloten met de parade en prijsui treiking. Het belooft een prachtige dag te worden, de toegang is gratis? AKC Heiloo Uitslagen van de AKC te Heiloo op 17 april B.dress, le pr. Vanessa v. Arkel 131 pnt.; 2e pr. Linda de Koning 125 pnt.; LI.dress. 3e pr. Soraya Groot 124 pnt.; 4e pr. Janneke Kuyper 122 pnt.; L2.dress. 2e pr. Jolanda Tehupeiory 111 pnt.; Ml.dress.le pr. Janneke Pee ters 122 pnt. HEILOO - Zondag speelt H.S.V. zijn laatste competitiewedstrijd tegen S.V.W. Beide elftallen zijn vrij van de gradatie zorgen en kunnen dus vrijuit voetballen. Bij winst heeft HSV nog uit zicht op een plaats in de na competitie. Aanvang van de wedstrijd 14.00 uur. Een ander belangrijk gebeuren is zater dag en zondag de jaarlijkse fancy-fair. Een actie van de jeugd en voor de jeugd, opgezet door een stel enthousiaste HSV- ers. Heel anders dan andere jaren, meer voor de jeugd en'dus andere prijzen. En natuurlijk het bekende Rad van avon tuur waar spraak waterval J. Scholten op zijn bekende manier de prijzen aan de man zal brengen. De opening is op zaterdag vanaf 19.00 uur en zondag vanaf 14.00 uur, met als klap op de vuurpijl om 20.00 uur de trekking van de loterij. De baten zijn voor het jeugdkamp Texel. EGMOND - Op zaterdag 25 april wordt in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef een Finse avond gehouden. Dan treden op de muziekgroep Hymphamp onder leiding van Maisa van der Kolk en de bariton Aarne Niiva. De muziekgroep Humphamp heeft zich gespecialiseerd in volksmuziek uit o.a. Finland, Israël, Hongarije en Friesland. Aarne Niiva uit Lappeenranta (Finland) zingt in een mannenkoor, maar is als so list ook een veelgevraagde gastzanger bij andere koren. In de Slotkapel zal hij Finse volksliederen en liederen van Foinse componisten zingen. Hij wordt aan de piano begeleid door Elena Min- kin. Het programm houdt verband met het feit dat Finland 75 jaar bestaat als onafhankelijk land. Aanvang van het concert: 20.15 uur. Entree: 15,00 inclusief koffie en Fins brood en gebak. De kapel is verwarmd: de gerestaureerde ramen zijn geplaatst. De baten van het concert komen ten goede aan de restauratie van het doop hek in de slotkapel. Men kan eventueel tevoren reserveren: 02206-2033 of 02206-2387.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 6