HOUTENBOS BLOEMENSHOP 9,50 Wat dacht U van deze krakers MAILIVOOÜT Voor balkon of terras 5 diverse bloeiende SEDUM vetplantjes in roodsteen schaaltje compleet OPEN HUIS zaterdag 16 mei Waterman PARKER De Schrijverij is vernieuwd Samenwerking tussen installatiebedrijf Borst/De Jong en interieurarchitect Lawant GESLAAGD, VADERDAG, of zomaar een SHEAFFER CADEAU gegeven is een PEN voor het LEVEN Bij ZONNEVELD OPTIEK is MEIMAAND - ZONNEBRILLENMAAND KORTING VAN 30% ZONNEVELD Zwemlad Loos Falkland toneel zoekt ruimte Heilooër Bridgeclub Open dag bij Bowls Club Egmond Ingezonden Oppositie Nieuws Driebandenkampioen- schap Akersloot Solexrace in Akersloot Tennisclub Hogedijk Welkom bij de Terriërs Heerenweg 246-250 - 1851 KZ Heiloo Tel. 072 - 33 18 28 MUZIEKSCHOOL HEILOO "OPEN HUIS" 1990 Sylvaner 1990 Pinot Blanc Kahlua liqueur Ballantine s finest Smirnoff vodka Joseph Guy ***cognac Bacardi rum Henkes jonge jenever i i Winkelcentrum Het Hoekstuk 9 HEILOO tel. 072-335163 Daarom de volgende koopjes: TEKSTVERWERKERS SCHRIJFMACHINES TELEFAX REKENMACHINE 29 en 30 mei is De Schrijverij gesloten. Kantoorvakhandel Wilt u alléén een zonnebril met uw sterkte, dan is een PAGINA 12 Gwws de Jong (links) en Anne Lawant. HEILOO - Sinds kort bestaat er een nauwe samenwerking, m.b.t, het instal leren van badkamers, tussen installatie bedrijf A. Borst/Guus de Jong en interieurarchitekt Anne Lawant. Guus de Jong zegt hierover: ,,In mijn vak ben ik technisch goed op de hoogte, maar het bouwkundig gedeelte is een heel ander verhaal, dat laat ik liever aan Lawant over. Zo is het mogelijk de klant de totale installatie van een nieu we badkamer of een verbouwing daar van bij ons in handen te geven". De badkamer heeft de laatste jaren een veel uitgebreider funktie gekregen dan alleen een wasplaats. Nu is het een plek waar je tot jezelf komt, waar je kunt ontspannen in een comfortabel bad of onder een verfrissende douche, door een mooie uitvoering daarvan is het er goed toeven. In de showrooms kan men zich een beeld vormen van wat de wensen zijn, bedenk echter wel, in een showroom badkamer worden de wanden om de badkamer gezet. Thuis is dat net ander som de wanden zijn het gegeven en daar moet een badkamer in. Is de keus eenmaal bepaald en zijn de wensen kenbaar gemaakt dan gaat u met Guus de Jong en Anne Lawant om de tafel zitten en bekijken wat er in uw situatie gerealiseerd kan worden. De in breng van Lawant is niet alleen in de eerste plaats of het er mooi uitkomt te zien, maar hij bekijkt ook wat er bouw kundig moet gebeuren. Tijdens de gehe le verbouwing zal hij het projekt begeleiden. Guus de Jong en Anne Lawant geloven dat deze samenwerking niet kosten ver hogend hoeft te weken voor de op drachtgever. Wie een nieuwe badkamer in'zijn huis wil laat die eens kontakt op nemen met installatiebedrijf A. Borst- Guus de Jong voor een oriënterend gesprek. Tel. 072-333481. HEILOO - Wederom is er afgezwom men bij Loos: 18 kinderen voor A en 20 kinderen voor B kregen hun diploma uitgereikt. Dhr. Bijkerk trad op als ge committeerde en was bijzonder in zijn sas bij het zien van het niveau. De kin deren zwemmen een bijzondere sterke slag, was zijn commentaar. Veel kinde ren blijven actief zwemmen na het beha len van het B-diploma. Ze gaan verder met trimzwemmen of brevetzwemmen, ook dat kan bij zwembad Loos. Geslaagd A-diploma: Frank Brouwer, Andrea Dekker, Hidde Deijlen, Kim van Ettinger, Ewoud Eyssen, Laura van Fürstenberg, Wesley Groefsema, Philip Grootjans, Liesje de Haas, Monique Kerssens, Jamila van der Kleij, Daan van de Laerschot, Kim Morsch, Paula Poorter, Michiel de Ruyter, Marcel van Velzen, Tim van der Weide, Mike de Wildt. Geslaagd B-diploma: Klaas Balk, Mark Beentjes, Robbert Castricum, Reinier Duyneveld, Sander van Gooi, Richard Hectors, Rik Houtenbos, Linda de Jong, Wilmer Kaandorp, Job Knep- pers, Rob Liefting, Jimmy Peterse, Do- miniek Pronk, Andrea Maffioli, Mark Rood, Matthijs Sepoers, Sabine Tesse- laar, Ruben van Tricht, Pim Zoon. HEILOO - Na de succesvolle voorstel lingen van ,Amadeus' en het kinderstuk ,De Gehaaide Zeemeerman' zijn de re petities alweer begonnen voor de vol gende producties in het najaar. Veel lof oogstten we voor de prachtige decors die een onmisbaar element vor men voor een geslaagde uitvoering. Echter, de ruimte waar we deze decors maken is veel te klein en overvol, mede omdat we deze ruimte moeten delen met onze vrienden van Jeugd Theater Hei- loo en Operettevereniging HOV. Wij willen dan ook dolgraag een lokatie hebben (als het kan met verwarming en sanitaire voorzieningen) om onze decors te kunnen bouwen. Wie helpt ons? We houden ons van harte aanbevolen voor elke trip of suggestie. U kunt ons telefo nisch bereiken onder nr. 332163 of 11551 HEILOO - Uitslagen woensdag 6 mei: A-lijn 1. ds. Brinkhuis-Meuleman 631.3 2. ds. de Jager-de Wilde 58.75 1. fm. Romar 54.38 2. ds. Haan-Hardeveld 53.75. B-lijn 1. ds. Huiberts-Nielen 63.75 2. ds. Blanken-Manshanden 1. ds. Meyssen-Mulder, 2. fm. Muller 51.25 C-lijn 1. mw. Jacobs-hr. v.d. Vlies 63.75 2. ds. Hopman-Klerk 1. fm. v.d. Laan 58j.75 2. fm. Toby 57.50. D-lijn 1. ds. Boelhouwer-Frugte 56.25 2. Hr. Kat-Smit 53.75 1. ds. de Bruyckere- Stark 59.38 2. ds. Admiraal-Weehuizen 53.75. E-lijn 1. fam. Happe 64.38 2. Hr. v. Haperen-Hurkmans 53.13 1. ds. Eichelsheim-Wijnbeek 60.63 2. ds. Oosterwijk-Warmenhoven 56.25. Vanaf heden spelen wij uitsluitend op donderdagavond. Aanmelden resp. af zeggen uitsluitend op woensdagavond van 20.00-22.00 uur. Tel. 330052. EGMOND - Op 17 mei houdt Bowls Club Egmond open dag in het Sportcen trum Egmond. Van 11.00 tot 15.00 uur zullen demonstraties gegeven worden door de leden van de vereniging, maar er bestaat ook de gelegenheid om het spel mee te spelen. Wat is Bowls eigenlijk? Bowls is géén bowling of Jeu de Boules, kegelen of koersbal is het ook niet. Bowls is een oud Engels spel, het wordt buiten maar ook binnen gespeeld op een mat van ca. 30 meter lang en 4 meter breed met bal len van ongeveer 1500 gram. De ballen (bowls) hebben afgeplatte zijkanten, zijn iets conisch geslepen en hebben aan één zijde een verzwaring. Het is de be doeling om de bowls zo dicht mogelijk bij een kleine witte bal, de zogenaamde Jack te spelen. Het spel kan individueel gespeeld worden (1 tegen 1), maar ook in teams van 2, 3 en 4 personen. Bowls Club Egmond speelt thuis op dinsdag van 9.00 - 12.30 uur en op don derdag van 11.30 - 15.00 uur. Kom op zondag 17 mei naar Egmond en maak kennis met Bowls en ontmoet de en- thouaiste leden van Bowls CLub Eg mond. Inlichtingen 072-336618 of 126250. Stop verdere aantasting van ons dorp HEILOO - Tijdens de gestage groei van Heiloo, is het hart van ons dorp er niet zonder kleerschuren vanaf gekomen. Het dorpskarakter in het centrum ver anderde drastisch door de komst van 't Loo, wat met veel gesloop is gepaard gegaan. Met verontwaardiging zal ook u kennis hebben genomen van het feit dat er aan een verdere sloop in het cen trum van ons dorp wordt gewerkt. Op de hoek van de Holleweg met Rechte en Schuinelaan staan 60 karakteristieke pandjes- uit het begin van deze eeuw. Gezien de toestand waarin zij verklaren, behoeven zij een gedegen renovatie en verdienen dat, gezien de vorm en lig ging, dubbel en dwars. De Collegepartijen (CDA, VVD, PvdA) hebben hun predikaat landelijk' eer aangedaan, door hun ogen te sluiten voor het locale dorpskarakter van Hei loo. Zij kozen voor sloop van de voor noemde pandjes, waardoor op deze markante plaats nu een niet passend ap- partementenblok zal ontstaan. Omwo nenden, de vereniging Oud Heiloo en de oppositie Heiloo-2000 (incl. D'66 en Groen Links) hebben getracht dit on heilstij te keren. Het mocht echter niet baten, de eerste slag werd verloren, maar een tweede, de artikel 19 procedu re, zal nog moeten worden gevoerd. Op deze plek mogen nl. alleen huizen worden gebouwd en geen appartemen ten. Het College wil nu de bestemming veranderen om deze appartementen als nog via een artikel 19 procedure te reali seren, maar hiertegen kan iedere inwoner van Heiloo in beroep gaan. Heiloo-2000 roept u allen dan ook op hier massaal tegen in het geweer te ko men om samen met ons dit slopen een halt toe te roepen. Wat u moet doen is heel simpel, laat ons weten dat ook u te gen een verdere sloop van de dorpskern bent. Schrijf aan het sekretariaat van Heiloo-2000, Bosrank 5, 1852 XS Hei loo, of bel: 334479, 330973 of 332866. Heiloo-2000 HEILOO - Met een verschil van één punt liet Oppositie in de altijd zeer ge zellige massakamp met Vredeburg de eer aan goede buur te Limmen. Een zeer plezierige pleister op de wonde was dat in de voor de senioren gespeelde massa kamp tussen de beide jeugdteams het zeer goed spelende jeugdteam van Op positie ruim won met 12-8. De senioren van Oppositie wilden eigen lijk wel revanche voor de nederlaag van vorig jaar maar er ging toch wel het no dige mis, vooral aan de eerste borden werd er duidelijk verloren. Dus moest het van de achterste borden komen, en dat stond zeer wisselend. De tijdfactor was vaak bepalend, soms ook met erg veel geluk, zoals v.d. Werff die 20 se conden voor het einde tot zijn grote opluchting de winnende combinatie vond. Al met al een heerlijke schaakavond tussen twee schaakteams die er echt schaaklol in hebben, en zo blijft deze al leraardigste schaaktraditie in efe. De onderlinge interne schaakcompteti- tie is afgelopen en zoals eerder vermeld is A. Slob over het gehele seizoen weer kampioen geworden. UITKIJKPOST 13 MEI 1992 AKERSLOOT - Er waren weinig ver rassingen in de halve finales, die dit weekend werden afgewerkt, en in de verschillende poules werden na de eerste avond al duidelijk wie zich kanshebber voor een plaats in de finale mochten noemen. De publieke belangstelling was erg groot, wat met zich mee bracht dat het soms erg rumoerig was. De halve finales kenmerkten zich door gezelligheid en de drukte werd door de meeste spelers voor lief genomen, al was er op zondag enige smet toen één van de deelnemers het verlies van twee partijen slecht kon verwerken en zich terug trok. De volgende personen hebben zich ge plaatst voor de finale die op dinsdag 2, woensdag 3 en zondag 7 juni zal worden gehouden: W. Kerssens, H. Levering, R. Levering, J. Leijen, J. Hollenberg, A. Mossinckhof, E. Keijsper, Sj. Kers sens. Reserve: S. Schoon. De winnaar van deze finale mag zich een jaar lang kampioen van Akersloot driebanden noemen. De aanvangstijden voor de finale zijn: dinsdag 2 en woens dag 3 juni: 19.15 uur en de grote finale op zondag 7 juni start om 13.30 uur. De grote vraag is natuurlijk of de kampi oen van vorig jaar Willem Kerssens zijn titel kan prolongeren. AKERSLOOT - Op zaterdag 16 mei gaat om 18.00 uur de eerste activiteit in 1992 van de Stichting Akersloot Promo tie van start: een spectaculaire solexra ce. Dit is een enorm boeiend en leuk kijkspel voor jong en oud, met veel spanning bovendien, daar de wedstrijd meetelt voor het Nederlands kampi oenschap. Mannen ïn lange leren jassen, potjes op en klompen aan snorren zaterdagavond over het parcours Wilhelminaplein (start en finish), Meerweg, Julianaweg, Klaas Hornlaan en Kerklaan. De race wordt verreden over een aantal man ches, waarbij hopelijk het succes voor de Akersloters Lex Hoogeboom en Siem Melker groter zal zijn dan vorig jaar. De Stichting Akersloot Promotie en schietvereniging De Vrijheid waken tij dens de race over de veiligheid voor zo wel rijders als publiek. De toeschouwers wordt derhalve verzocht achter de hek ken te blijven en goed het oog te houden op (eigen) kinderen en huisdieren, zodat ongelukken achterwege zullen blijven. Oversteken van het parcours bij voor keur volgens de aanwijzingen van de baancommissarissen EGMOND - Uitslagen 4e competitie dag. Dinsdag 5 mei: dames distrikt Ho gedijk 1-K.L.T.V. 1 5-1, DOG 4- Hogedijk 2 0-6. Zaterdag 9 mei: heren Oudorp 1-Hogedijk 1 gest. Hogedijk 2-Wessanen 2 gest. (4-0). Gemengd At las 1-Hogedijk 1 3-2, Hogedijk 2-Gouw 1 1-4. Vet. gemengd Hogedijk 1-Ven- newater 1 3-1, De Rijp 1-Hogedijk 2 1-3. Vet. Heren Akersloot 1-Hogedijk 2-Bakkum 5 2-2. Jeugd gem. t/m 14 j. Vennewater 1-Hogedijk 1 3-3. Meisjes 12 t/m 15 j. Wings 1-Hogedijk 1 2-4. Zondag 10 mei gemengd: Twisk 4-Ho- gedijk 1 0-8, Hogedijk-Hoog Op 1 3-5. Heren Hippo 2-Hogedijk 1, 4-2. Heren 35+ Hogedijk 1-Wognum 2 4-2. Ge mengd 35+ Hogedijk 1-Abbekerk 1 1-4, Wijdewormer 2-Hogedijk 2. Junio ren Elzenhagen 1-Hogedijk 1 8-0. Na 4 van de 7 speeldagen heeft het zin, een tussenbalans van de competitie op te maken. In de dames (dinsdag) com petitie doet het le Hogedijk-team, dat in de 4e klas speelt, het uitstekend. Een kampioenschap behoort tot de moge lijkheden. Het le gemengde zaterdag team, spelend in de hoogste klasse, lijkt zich in de le klas te handhaven. Ook he ren 1, uitkomend in de 2e klas, hand haaft zich. Veteranen gemengd 1, le klas, draait in de bovenste helft mee. Het le gemengde zondagteam, vorig jaar helaas gedegradeerd naar de 6e klas, lijkt op weg naar het kampioen schap. Een kampioenschap is voor ge mengd 2, dat eveneens in de 6e klas speelt, beslist niet weggelegd. HEILOO - Zaterdag 16 mei wordt bij de Terriers weer de jaarlijks terugkeren de open hockey-zaterdag georganiseerd, een prima gelegenheid om kennis te ma ken met de froc'keysport. Deze dag is speciaal bedoeld voor jongens en meis jes van 6 jaar tot ongeveer 12 jaar. Eenmaal per week wordt er een uur ge traind. Onder leiding van deskundige trainers leer je dan de basisvaardighe den van het hockeyspel. De jeugd van 6/7 jaar wordt in een speciale groep op gevangen, we maken er een gezellig uurtje van! Op zaterdagmorgen worden er wedstrijden gespeeld in competitie verband. Deze teams worden altijd be geleid door een coach. Beginners spelen 6 tegen 6, later 8 tegen 8 en vanaf onge veer 10 jaar speel je al in een echt elftal, een paar keer per seizoen zijn er gezelli ge feestjes in het clubhuis. We hechten veel waarde aan een goede sfeerOmdat hockey een teamsport is, zien wij als be langrijke taak van de club kinderen te leren rekening te houden met elkaar, in het spel, maar ook daarbuiten. Kom om 10.00 uur op de Open Dag, het duurt tot ongeveer 12.00 uur. Ouders zijn uiteraard van harte welkom. Zorg ervoor dat je sportkleding aanhebt, van ons krijg je een prachtige hockeystick te leen! Na afloop is er limonade en een traktatie. Na de Open Dag mag je drie woensdagen (20 mei, 3 juni en 10 juni) gratis meetrainen met onze jongste jeugd. (Zie ook de advertentie op de voorpagina). Hot Veld 11852 GG Heiloo Tol. 072-33246 Op zaterdag 16 mei a.s. houdt de Muziekschool 7>Tijden: 10.30-14.30 uur Docenten geven les. U mag zelf instrumenten proberen. De administratie is aanwezig, U kunt dus meteen inschrijven! 5^vyic^V Verder zijn er stands van de Harmonie- en Fanfare-orkesten Openbare Bibliotheek en Muziekvakhandel Op het podium in de hal (S vinden optredens plaats van ensembles en koren. U mag vrij alle lokalen inlopen om te kijken en te luisteren. De toegang is gratis, evenals het kopje koffie en het glaasje frisdrank Flemelvaartsdag, 29 en 30 mei is de Schrijverij gesloten A.C. Alsace De ideale partner bij uw asperges zijn deze wijnen uit de Elzas Sylvaner, tintelfris,fruitig en droog Pinot Blanc, rond elegant en verfijnd Nu bij 3 flessen 1 origineel Elzas glas gratis. 0,7 liter Tumbler kado bij the Scotch Smirnoff Just good friends!?! een eerlijke franse cognac the mixable one Al 150 jaar verstand van "n beste borrel 0,35 liter CA ».*t liift AROJ T. N- O 38% 0,7 liter (M.. Grolsch Pemium Pilsner Nu met GRATIS slijtersglas vt\ :v\lsau nmv HtAjic 1990 Sylvaner 1990 Pinot Blanc: 1310, 1490, Brother WP 5 van 1655,- voor Brother WP 6 van 1890,- voor Brother AX 110 van 475,- voor349,- De meest verkochte schrijfmachine met professionele mogelijkheden. Olympia BV van 445,- voor299,- met o.a. dec. tab en autom. correctie Brother 450 van 2600,- voor telefoon en fax op één lijn. MBO 1241 PD van 225,- voor MBO 1280 PD van 325,- voor De prijzen zijn inclusief btw. De aanbieding geldt tot 24 mei. 2195,- 175,- 275,- Stationscentrum Heerenweg 140 Heiloo Telefoon: 072-334955 Telefax: 072-338354 Bij aankoop van een nieuwe bril ontvangt u 50% KORTING op een zonnebril met uw sterkte. (ongeacht sterkte, type correctie en montuurkeuze) geldt niet voor meekleurende glazen. Kantoorboekhandel Stationscentrum Heerenweg 140 Heiloo Telefoon: 072-334955 1 Telefax: 072-338354 van toepassing. Er is al een complete zonnebril vanaf f 85,-. Heerenweg 151 - Heiloo Tel072-331275 Parkeergelegenheid voor de deur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12