ÖNEUKTEUGELS iQa 99: WESTFRIESE VOORDEEL SLAGERIJ 4,98 4495 Q95 van de ridder DEZE WEEK: WEEKRECLAME dB» 0,99 V E I L I N G K 0 0 P J E Tulpencroftlaan 2 Heiloo, tel. 331755 BEL NU makelaars VRIJDAG BIEFSTUK- EN KIPFILETDAG MALSE PAARDEBIEFSTUK KIPFILET SCHOUDERHAM Neukteugels en FAAG in JC Buk Buk Ponyclub Heiloo Districtskampioenschap pen atletiek Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. Politieberichten Dierenbescherming Herdruk Egmonds boek 'Derper-Hoever-Binder' Tennisvereniging Heiloo Rock in Heiloo Om eens ouderwets te genieten van alles wat de natuur aan schoons te bieden heeft. We zien het al voor ons: u in uw tuinste 'magnifica', links van u een goed gevulde Wanderella of zo'n uitbundig bloeiende kuipplant -f en voor u de knisperende barbecue. Misschien komen we wel even langs. W Solanum Blue Fountain Trendy rozenboog Anisodontea capen- sis (Pink Pearl). 250 gram van 6.98 NU heel kilo van 17.98 NU heel kilo j| M van 17.98 NU I Roodstenen aarbeipot 100 gram Barbecue 'one touch' HET GROENE WARENHUIS JARDIN"- Tuinset Het adres voor heerlijk barbecuevlees t.o. Dierenartsenpraktijk Bij regelmatig adverteren in de I - imÊÊÊÊP, x aanzienlijke reductie GOED IN ONROEREND GOED HEILOO KENNEMERSTRAATWEG 129 TEL. 072-330332 3 kantoren voor U aktiof! UITKIJKPOST 27 MEI 1992 HEILOO - Vrijdag 29 mei wordt er na de Teenage Dance de welbekende F.A.A.G.-avond georganiseerd in Buk Buk. Aanvang van deze independent dance: 22.30 uur, entree 5,00. Zaterdag 30 mei haalt Buk Buk een band met een zeer opmerkelijke naam en idem dito muziek in huis. Hou je van country, dan zit je deze avond gebak ken. De Neukteugels - afkomstig uit Heiloo en Alkmaar - speelt covers en ei gen werk. Songs van o.a. Dolly Parton en Johnny Cash worden in een moor dend tempo afgewisseld met een zeer origineel repertoire. De Neukteugels worden gevormd door George 'Peppie' Koopmans op gitaar, Jan 'Contra' de Nijs op contrabas, Jeff 'Toeter' op saxofoon en mondharmonica, 'Rythm' Mike en Jos 'Opper' Kraakman op gi taar. De Neukteugels staat garant voor veel swingend luisterplezier met een sterk komisch tintje. Aanvang ca. 22.00 uur, entree 5,00. HEILOO - Uitslagen AKC te Heiloo op 22 mei: Rijbaan 1 B. dressuur: 2e Va nessa van Arkel 1J26 pnt. 4e Linda de Koning 123 pnt.; Rijbaan 2 LI dres suur: le Soraya Groot 127 pnt.; L2 dressuur le Jolanda Tehupeiory 121 pnt. Ml dressuur le Renske v. Vliet 133 pnt. M2 dressuur: le Marlies Broers 121 pnt. HEILOO - Het afgelopen weekend wer den de atletiekkampioenschappen van district West I gehouden. In Purmerend kwamen de senioren en A-junioren in actie, terwijl de wedstrijden voor B- en C-junioren in Haarlem werden georga niseerd. Trias was in beide plaatsen ver tegenwoordigd. Petra Donkersloot leverde de beste prestatie door kampioene te worden bij het speerwerpen voor A meisjes met een uitstekende worp van 45.26 m. In de zelfde categorie sprong Petra Nierop Groot met 10,68 m naar een nieuw clu brecord op het nummer hinkstapsprin- geri. Zus Masja behaalde met 16.17 sec. een zesde plaats op de 100 meter horden dames en bij de heren sprong Arjen Va der naar een zevende plaats bij het ver springen met een keurige 6.38 m. In Haarlem werd Dumas Bruin vierde bij het kogelstoten voor B jongens met een prima stoot van 13.54 m, wat een persoonlijke record betekende. Op de 800 meter liep Pieter Westers wéér snel ler, met de prachtige tijd van 2.03.8 min eindigde hij uiteindelijk als zesde. Bij de B meisjes verbeterde Marloes Zijl haar eigen clubrecord op het hinkstapspringen tot 10.06 m. Ellen Ol- bers sprintte op de 80 meter voor C meisjes in serie, halve finale en finale naar 10.6 sec. waarmee ze vierde werd. Bij de C jongens viel het nummer dis cuswerpen op met 32.32 m voor Timo Zijl en 32.04 m voor Ron Apeldoorn, bieden kwamen nog nooit zo ver. Mi- chiel Singer tenslotte liep een prima 12.3 sec. op de 100 meter. Morgen, Hemelvaartsdag, organiseert Trias wedstrijden voor senioren en A/B-junioren vanaf 12.00 uur. Kom eens kijken en geniet van leuke atletiek op de prachtige atletieksaccommodatie van Heiloo. HEILOO - Op de Pastoor van Muijen- weg werd een 75-jarige man aangereden door een personenauto. Het gebeurde op de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum 't Hoekstuk. De auto mobilist merkte de voetganger te laat op, mede door de nog laagstaande och tendzon. De voetganger raakte gewond en werd opgenomen in het ziekenhuis met een gecompliceerde beenfraktuur, een sleutelbeenbreuk en hoofdletsel. Een groot aantal auto's (10 tot 20 stuks) werden in de nacht van maandag 18 tot dinsdag 19 mei bekrast. Voor zover de politie kan nagaan moeten deze vernie lingen gepleegd zijn tussen 01.00 en 5.00 uur. Nog niet alle benadeelden hebben aangifte gedaan. Een onderzoek is gaande. Een ieder die inlichtingen kan verstrekken wordt verzocht zich te mel den. Uw informatie kan vertrouwelijk worden behandeld. De meeste auto's stonden op de Waard (Ypestein). In Vredenoord raakte een zonnescherm in brand. Buurjongens konden met wa ter de zaak blussen. De oorzaak van het in de brand geraken, is nog niet dui delijk. Een nog geen 16-jarige jongen reed op een bromfiets op de Kanaalweg. Hij was aan het crossen. Na overleg met zijn ouders wordt de bromfiets ver nietigd. Omstreeks 20.30 uur werd een 14-jarige jongen op 19 mei met een windbuks be schoten op het fietspad langs het Male- voort t.h.v. Boswijk. Er werd geschoten door een nog onbekende .«vanuit de bos jes in de buurt van de ingang naar de Boswinde. De jongen werd geraakt in het voorhoofd boven de ogen en het ko geltje moest in het ziekenhuis verwij derd worden. Een ter plaatse ingesteld onderzoek heeft nog geen bruikbare in formatie opgeleverd. Heeft iemand iets gezien/gehoord vóór of na 20.30 uur in die buurt? Uw informatie wordt ver trouwelijk behandeld. Bij de fietsenstalling van het NS station werd een 20-j. Amsterdammer aange houden toen hij probeerde een fiets te stelen. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Omstreeks 14.45 uur werd een bestuurder van een bestelauto op 23 mei op het gebruik van alcolhoudende drank betrapt. Ademanalyse in het bu reau wees een gehalte van 410 Mg. aan (het dubbele van hetgeen is toegestaan). Een automobilist uit Heiloo werd ge controleerd op de Heerenweg. Na adem-analyse bleek 0,58 promille. Pro cesverbaal en rijverbod volgden. Inspectie Heiloo e.o.: 072-335642. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Honden en katten Akersloot: 02513- 10079. Vakantie advies: 072-336180. Asiel (ook voor een adoptiehonden om mee te wandelen): 072-114861. Goed tehuis gezocht voor Yuri, husky (gec. reu 3'/2 jaar), Spike, bastaard Duitse staander (reu 1 jaar), Beau, kruising Mechelse en Hollandse herder (reu 5 jaar); Chico, kruising la brador/collie (teef 2 jaar). En nog ver scheidene andere honden. Nadere inlichtingen bij tel. 02205-2256. Opvangadressen gevraagd Wie wil er af en toe een poosje voor een schuwe of zieke poes zorgen tot deze naar een eigen huis kan? Voor opgave of nadere inlichtingen tel. 072-616106. Vermist Klein cypers poesje met witte bef en sokjes, 2 jr. Mariënstein, Heiloo; Jong cypers katertje met witte bef en goud kleurig bandje, ongec. 8 maanden, van Doornstraat, Heiloo; beide/grijze poes met blauwe ogen, 4Vi jaar Kenne- merstraatweg omg. Stationsweg, Hei loo; zwart/wit gevlekte gec. kater met zwart vlekje naast de neus en rode vlooienband, Vredenoord, Heiloo; zwarte gec. kater, zwart bandje met gele koker, 2 jr. De Enterij Limmen; rode ongec. kater met witte bef, voetjes en buik, 1 jr. Baetenburg, Heiloo; zwart/witte kater, rood halsbandje met tonnetje, 21/2 jr. De Kistenmaker, Hei loo. Inl. 072-616106. Dwergpapegaai, bruin kopje met rode snavel. Borst geel, verder groen. Vrij dag 22 mei is de vogel in Mariënstein ontsnapt. Wil de vinder bellen met nummer 336519. Gevonden Oude cyperse kater met klein wit befje, Vredenoord Heiloo, inl. 072-616106. - EGMOND - Nadat de eerste druk in 1969 was verschenen heeft het ruim 20 jaar geduurd voor het indertijd befaam de boek 'Derper-Hoever-Binder' her drukt wordt. Half juni hoopt men de fotografische herdruk -verzorgd door Pirola te Schoorl- gereed te hebben. Boekhandel Dekker en Dekker te Eg- mond aan Zee zal de uitgever zijn, maar men kan het boek natuurlijk ook bij boekhandel Deutekom bestellen. De prijs zal rond de dertig gulden liggen. De redactie van het boek berustte bij de eerte uitgave, namelijk de Egmondse kunstenaars Kathinka Lannoy en Bob Denneboom. Dankzij hen en de Rabo bank Egmond kon de herdruk tot stand komen. Er is heel weinig in veranderd. Derper-Hoever-Binder' bevat erg veel informatie over heden en verleden van de drie Egmondse dorpen. We noemen enkele van de in het boek besproken on derwerpen: de Abdij, het Slot en de Slotkapel, de visserij en het reddingwe zen, de vuurtoren, de kerken en de mo lens, het toerisme en de kunstenaars, het Egmonds dialect, de koloniehuizen en de kloosters. Velen zullen het in be perkte oplage verschijnende boek willen hebben, dus snel bestellen is gewenst. HEILOO - De uitslagen waren als volgt: damesdistriktscompetitie van 12 mei: Heiloo 1 - Limmen 2 2-4; Heiloo 2- Bakkum 2 3-3; Heiloo 3 - Ursem.2 6-0; Heiloo 4 - Egmond 3 1-5. Zaterdagdistriktscompetitie van 16 mei: Heiloo Hr. 1-Parnassai 1 4-2; Heiloo Hr. 2-Kwadijk 2 6-0; Heiloo Hr. 3 - Ab- bekerk 1 1-5; Heiloo Vet. 1-Anna Pau- lowna 1 1-3; Heiloo Vet. 3-Hogedijk 2 4-0; Heiloo Vet. 5-Swaegh 2 1-3; Heiloo Vet. 6-Juliana 2 1-3; Heiloo Gem. Vet. 1-Koedijk 1 4-0. Landelijke Zondagkompetitie van 17 mei: Heiloo Gem. l-'t Woud 1 2-6; Hei loo Gem. 2-Amstelpark 8 1-7; Heiloo Gem. 4-Wings 1 2-6; Heiloo Gem.5-Monnickendam 4 0-8. Zondagdistriktskompetitie van 17 mei: Heiloo Sen. Gem. 1-de Rijp 1 2-3. Tij dens deze wedstrijd liep Rob ten Hoope een akelige blessure op, welke ten gevol ge had, dat hij geopereerd moest wor den aan zijn achillespees. Zaterdag-jeugdkompetitie van 16 mei. Het was weer een dag met 'n sterretje, deze vijfde kompetitiedag; lekker zon nig, niet te warm en volle banen. Zes jeugdteartis thuis, dat is wel af en toe je geduld bewaren, maar na afloop kon den we zien dat de meeste punten in Heiloo waren gebleven. Plaats in de poules na vier speeldagen: gemengd t/m 12 jaar 1-4. Gemengd t/m 16 jaar 1-7. Gemengd t/m 16 jaar 2-7. Gemengd t/m 16 jaar 3-7. Gemengd t/m 18 jaar 1-6. Meisjes t/m 15 jaar/1-2. Jongens 15 jaar/1-4, jongens 15 jaar/2-8. Jon gens t/m 18 jaar 1-7. HEILOO - Zoals vorige week reeds ver meld in de eerste aflevering van deze nieuwe rubriek van de Uitkijkpost be leeft de Popmuziek in Heiloo momen teel een ware bloeiperiode. Bandjes schieten als paddestoelen uit de grond en krijgen in ons eigen dorp steeds meer de gelegenheid om op te treden. Nu we met alle betrokkenen de handen wat meer georganiseerd ineen gaan slaan moeten hier wel hele mooie dingen uit voortkomen. Een eerste hoogtepunt kan al bereikt worden tijdens het aanstaande Pinkster weekend (5, 6 en 7 juni) in Café La Stra- da, waar de bands Sin Semila, The Porcupines, Peckerhaed en wellicht ook Skyline acte de présènce zullen geven. Verder zouden de maandelijkse jamses sions in de Buk Buk nieuw leven inge blazen kunnen worden. Ook van de opnieuw voor december geplande top 60 uit de zestiger jaren moet met meer dere bands helemaal een gigantisch feest te maken zijn. En wat te denken van het uitbrengen van een gezamenlijke CD? Zo'n tien Heilóoër bands erop met elk twee eigen nummers! In ieder geval gaat de popmuziek uit Heiloo proberen binnenkort ook inter nationaal een woordje meespreken. Het ligt namelijk in de bedoeling dat de in Heiloo al wereldberoemde Porcupines in de tweede week van september dit jaar een drietal optredens zullen verzor gen in Polen. Deze week zijn de Polen hier met hun muziek, onder andere woensdagavond 27 mei in de Beun en aan het eind van de zomer maken de Porcupines mogelijk het Heilooër te genbezoeken in Polen. We zijn be nieuwd hoe Piet Schouen het publiek daar gaat bespelen. Hij heeft altijd een leuke babbel, maar of zijn Pools te ver staan zal zijn, blijft vooralsnog een open vraag. Wanderella Hoogte 50 cm. Een koker vol decora tieve zomerplanten. Maakt van uw schutting of muur een bloemenzee. Eenvoudig te bevestigen. Gevuld met Begonia semperflorens of Impatiens (Vlijtig Liesje) in verschil- lende kleuren. Van 27,95, P* ..w'êi 0 15 cm. Houdt van zon/half schaduw. Bloeit van mei t/m oktober met prachtige paars/blauwe bloemen. Hoogte 1 meter. Kuipplant. Nu Romantische rozenboog voor in de tuin. Bxh 115x215 cm. Van 129,-voor Igffo 15 cm. Kuipplant die 'de hele zomer uitbundig bloeit met kleine rose bloemen. Afkomstig uit Zuid-Afrika. In diverse maten. 40 cm hoog. Decoratief op terras en balkon. Te vullen met aarbeien, violen, fuchsia's enz. Van 59,75 voor Als u schop en hark nu even laat rusten... Voor direct en indirect ss grillen. Van duurzaam staal met geëmailleerde laag. Met ventilatie-opening enasla. 5 i jaar garan- U tie. In zwart Verkrijgbaar in diverse kleu- f' ren. Met GRATIS Vleestang t.w.v. 24,95 Van 12,95 voor Bij Intratuin vindt u een grote collectie barbecues. Tuin-Aerraslamp 'Sfero' Zwart kunststof. Hoog 75 cm. Van 119,-voor QQ_ J DEFINEX Bij Intratuin vindt u nog veel meer tuinverlichting. intratuin Wit kunststof. Dubbel schaaltechniek. Vier 5 standenfauteuils en tafel Ixb 130x105 cm. 3 jaar garantie. Van 845f- voor Fauteuil 149,- Tafel 249,- Met gratis 2 entreekaarten voor de Floriade (t.w.v. 20,- p.st.) i 24 perkplanten 'assorti\ MAKELAAR HEILOO Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 Routebeschrijving: 1. Afslag Heiloo-west (tussen Heiloo en Limmen) 2. Over het spoor. 3. U staat bij Intratuin. Vrijdag koopavond. ALKMAAR GEESTERSINGEL 18, TEL. 072-113504 NOORD-SCHARWOUDE DORPSSTRAAT 589, TEL. 02260-15341

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 8