Bewoners tevreden over renovatie Nic. Greeuw-flat Mevrouw A.M. Belleman-Out (82) liep voor 25e keer de Vierdaagse Veel artiesten in De Vriendschap tod pap/er act/es p WÈtum. Evenementen tijdens kermis Akersloot Diensten in limmen Ingezonden Ingezonden Politieberichten Ponyclub Heiloo Duinentocht op de fiets Wandelaars uit Heiloo actief in Nijmegen Politieberichten Geslaagd notuleren Continental Singers in Egmond Burgerlijke stand gemeente Akersloot PAGINA 6 UITKIJKPOST 29 JULI 1992 Elk~ zaterdag At',iiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Zaterdag 1 augustus Handbalvereniging De Foresters, par keerterrein Egelshoek, Laan van Muijs. Tussen 8.00-17.00 uur. ïedere woensdag Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in de Kande laar nabij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840 of 02206- 3525. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek, iedere laatste zaterdag van de maand, alleen na opga ve: 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). Alle dagen Fanfare-showband Heiloo, Werken- delslaan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Ha len op verzoek: 331783 (17.00-18*00 uur). Ook gebruikte kleding. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook gebruikte kleding, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Dierenbescherming tieibo - OmmenCastricum Inspectie Heiloo e.o.: 072-335642. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Honden en katten Akersloot: 02513- 10079. Vakantie advies: 072-336180. Asiel (ook voor een adoptiehond om mee te wandelen): 072-114861. Goed tehuis gezocht voor: Honden: Droody, bastaard Malthezer leeuwtje (reu) van 1 jr. Ploeter, middel grote bastaard reu van 12 jr. Chico, kruising labrador/collie (teef) van 2 jr. Spike, bastaard Duitse staander (reu) van 1 jr. Yuri, husky (gec. reu) van VA jr. Beau, kruising Hollandse en Mechel- se herder (reu) van 5 jr. Sarah, bast. Mechelse herder (teef) van AVi jr. Boe- fie, bouvier (gest. teef) van 11 jr. Inl. 02205-2256. Katten: 3 poesjes (zwart en zwart/wit) van VA maand. Inl. 072-616106. Vermist: Zwarte poes, 10 jr. verhuisd van Ter- mijen naar De Stuifbergen, Heiloo. Cy perse poes met witte bef en poten, blauwe vlooienband met koker, 7 jr., Mariënstein, Heiloo. Kleine schildpad poes met wit befje en bruine vlooien band, 10 jr., Kennemerstraatweg bij Alkmaar, afkomstig van Baetenburg, Heiloo. Rode gec. kater met witte bef en buik en wit fluwelig bandje, 5 jr. Groot Barlaken, Heiloo. 2 cyperse poe zen, waarvan 1 met rood bandje, 5 jr., Trompenburg, Heiloo, inl. 072-616106. Gevonden: Lapjespoes, Slootenslaan, Heiloo. Klein zwart/wit poesje, bovenkant zwart, onderkant wit, Lagelaan bij snel weg A 9, Limmen. Wit/gele kanarie, Geestakker Heiloo. Gele parkiet, Vin- kenbaan, Limmen, inl. 072-616106. Centrumplannen HEILOO - Zoals meestal het geval is, heeft elke zaak twee kanten. De door B&W voorgestelde wijziging/uitbrei ding van het centrum ('t Loo) wordt door haar en haar adviseurs wel uiter mate eenzijdig belicht. Wanneer gesteld wordt, dat wanneer er in een plaats geen hoofdcentrum zou zijn, dit zou leiden tot versnippering van het koopgedrag, is dat wel juist, docht behoeft nog niet te leiden tot af vloeiing van koopkracht. Immers ver wacht mag worden dat de winkelstand met alle mogelijke middelen zal trach ten die afvloeiing te voorkomen. Waarom B&W van mening zijn dat er te weinig filiaaL/ketenbedrijven in Heiloo zijn vertegenwoordigd, is niet duidelijk. Is het wel in het belang van de Heilooër bevolking dat er meer filiaaL/ketenbe drijven komen? Gaat dat dan niet ten koste van de bestaande Heilooër Mid denstand? Dat supermarkten streven naar schaal vergroting is in haar algemeenheid eve neens juist. Doch ook daaraan zijn zowel economische als maatschappelij ke grenzen gesteld. Supermarkten wer ken veelal met minimale winstmarges en gaan bij hun calculaties uit van omzet ten per m2 verkoopoppervlakte. Het rapport van het onderzoekbureau stelt zelf dat de omzet per m2 zal dalen bij een uitbreiding van het verkoopopper vlak voor zogeheten dag-artikelen. Dat de verkoopruimte op gezette tijden en dagen te klein lijkt is een veel voor komend verschijnsel. Het is echter wat anders om daarop een uitbreiding van een derde te baseren. Heiloo heeft ech ter reeds een verkoopoppervlak voor dag-artikelen, die beduidend boven het landelijk gemiddelde ligt. Een uitbrei ding van de supermarkt in 't Loo moet dan ook noodzakelijkerwijze ten koste gaan van andere winkels in dag artikelen elders in de gemeente. Dat B&W de voorkeur geven aan een uitbreiding van een groot filiaalbedrijf van buiten ten nadele van de eigen loka le winkelstand mag een kwalijke ont wikkeling worden genoemd. Blijkbaar zijn de wethouders vergeten dat zij door de Heilooër bevolking zijn gekozep om hun belangen te behartigen en niet die van een bedrijf van elders. Comité Heiloo, Houden Zo! Mevrouw Belleman met kleinzoon Joost voor haar poppenverzameling, naast het wandelen ook een grote hobby. Het Alternatief is bewoond HEILOO - Als men nu vanaf de Kenne merstraatweg de Ypersteinerlaan in rijdt, ziet men het grijze gebouw opgefleurd met gordijnen, valletjes en bloembakken, met andere woorden, na dat ieder op 6 juli zijn huissleutel mocht ontvangen, is Het Alternatief nu be woond. Veel verhuiswagens en veel vol le afvalcontainers later, zijn nu de bewoners geïnstalleerd. De vloerbedek- kers en verhuizers zijn weg, de kinderen en kleinkinderen, die dapper geholpen hebben, zijn vertrokken, en de bewo ners zitten uitgeteld in hun stoelen. Of ze ai gewend zijn? Ik weet het niet, zelf heb ik zittend in een van mijn stoelen nog een vakantiegevoel, als ik mijn wo ning bekijk. De entree is de moeite waard. Klimop die vanuit de bloembakken de muren moeten gaan sieren en bamboe die tot in de hemel reikt, ook zwemmen er al vis sen onder de waterval door. De zitjes op de verdiepingen wachten op koelere tij den en uitgeruste bewoners, die elkaar willen leren kennen. De boeken en spel letjes voor de bibliotheek liggen te wachten op de kasten, die eerdaags ko men. De wascabine is geïnstalleerd en de eerste wassen liggen alweer schoon in de kast. Voor negen uur wordt er nog dapper ge boord en gehamerd, en de eerste ruit is gesneuveld, zomaar vanzelf, want een dader heeft zich niet gemeld. Dat is vast één van de kinderziektes van een ge meenschap. Ook aan de flats kleven wat van die ziektes, hoor je in de wandelgangen. Een afvoer die niet doorloopt, een bal kon waarbij de waterstanden vermeld kunnen worden, vlekken op de verf, slecht sluitende deuren, stopcontacten op de verkeerde plaatsen, een muurtje wat korter blijkt, dan je zelf gedacht had; maar al die zaken zijn creatief best op te lossen, en met de hulp van de al tijd aanwezige en aanspreekbare heer Oppelaar, de onvolprezen penning meester van het Alternatief, krijg je de rest ook voor elkaar. Maar voor de rest een prima flat, in een schitterend gebouw, waar het in'de toe komst goed wonen zal blijken te zijn. U komt maar kijken, allemaal, op de open dag, die in het najaar gehouden zal worden. Ben van Tijn. Shoreline is drie dagen paraat in De Vriendschap. AKERSLOOT - Een keur van artiesten en groepen staat tijdens de kermisdagen in Akersloot bij De Vriendschap op de planken. De rij wordt zaterdagavond geopend door de Ruud Jansen Super Band met in haar gelederen Henk Haanraads. Zonder meer een wervelen de start van het kermisfeest. Een dag later, op zondag vanaf 14.30 uur, is de kermisband bij uitstek in Akersloot: Shoreline. Een formatie, die weinig toelichting behoeft. Het afgelo pen jaar heeft de groep bewezen, dat ondanks de wijzigingen wat betreft de bezetting de goede naam als live-act nog uitstekend is. Maandagochtend neemt Shoreline ook het eerste deuntje voor z'n rekening va naf 11.00 uur. Om 14.00 uur is er ver volgens een optreden van René de Haan, die op zijn beurt weer wordt ge volgd door niemand minder dan Imca Marina. De deun op dinsdagmorgen wordt ver zorgd door het Rembrandt Duo, be staande uit Eddy Hoorenman en Huib Eikenboom. Zij zijn al vele jaren de vaste begeleiders van Manke Nelis, die zelf om gezondheidsredenen niet naar Akersloot kan komen. In de middagu ren wordt dit duo bijgestaan door Henk Wijngaard, na een aantal jaren weer van de partij in Akersloot, 's Avonds besluit Shoreline het muzikale program ma, waarbij nog wel tijd is ingeruimd voor een optreden van de voormalige operazangeres Rita Plovda. Dit gehele programma wordt gehouden in De Vriendschap, waar tijdens de ker misdagen ook het officiële kermis-t- shirt te koop is voor een tientje. HEILOO - Met gepaste trots laat me vrouw Belleman-Out uit Heiloo haar speldjes zien. De vijfentwintigste is wel de mooiste, een koninklijke onderschei ding gelijk. Deze jubileumtocht, elke dag 30 km wandelen, liep mevrouw Bel leman samen met haar dochter en haar kleinzoon. ,,Ik beschouw het als een vakantie en als het me gegeven is dan doe ik volgend jaar weer mee en m'n kleinzoon ook", vertelt mevrouw Belleman, die al van jongsaf aan wilde meelopen in de Avondvierdaagse van Nijmegen. Toen ze nog in dienst was bij kantonrechter Basterd, een deftige dienst, liep ze in huis al te marsen als een verslag van de vierdaagse via de radio te beluisteren was. Het kwam er nog niet van. Mevrouw Belleman trouwde, kreeg zes kinderen, door stond de oorlog en had al die jaren dus niet veel mogelijkheden om aan de vierdaagse deel te nemen. Tot een zoon, die studeerde, tegen haar zei: 'Mam, ik pas op de kinderen en nu ga jij lopen'. Na enig tegenstribbelen ging, maar wel voor één keer; het werden er vbijfent- wintig. Echt trainen doet mevrouw Belleman niet. ,,Ik loop alle dagen, want ik durf niet meer te fietsen, en ik loop op gewo ne schoenen, die me lekker zitten". Ook wordt er al 25 jaar bij dezelfde mensen in Nijmegen gelogeerd. Alleen de vrien denkring wordt wel wat kleiner, de 'oudjes' hebben er geen zin meer in. Maar volgend jaar - we zullen voor haar duimen - komt mevrouw Belleman met kleinzoon Joost weer aan de start. AKERSLOOT - Alle dagen van de Akersloter kermis kunnen de liefheb bers zich uitleven bij de evenementen, die in het dorp worden gehouden. Dat begint al op zaterdag, wanneer het touwtrekfestijn voor getrainde en onge trainde dames- en herenploegen op het programma staat. Plaats van handeling is de Kerklaan, schuin tegenover de Ja- cobusschool. Deelnemende ploegen moeten bestaan uit vijf personen en een coach. Men kan zich opgeven bij Bar 't Achterom (tel. 02513-12120). De wedstrijd begint zaterdag 1 augustus om 13.30 uur. Voor de sportievelingen zijn het pols- stokverspringen en de prutpoldërloop niet meer weg te denken uit het kermis feest. Bekende en minder bekende springers uit Akersloot en omstreken zullen zondag om 13.00 uur op de Kerk laan aan de start verschijnen om te pro beren bij het springen een droog pak te houden. Aansluitend kan hij de race dwars door weiland en sloten alsnog een nat pak gehaald worden. Als de weergoden het niet laten afweten wordt maandag 3 augustus op het ter rein achter Bar 't Achterom weer de waterbak geïnstalleerd voor het specta culaire kussenvechten op de met groene zeep ingesmeerde balk. Dit festijn be gint om 14.00 uur met aansluitend het minstens zo amusante paling vangen: om naar te kijken en om zelf te doen. Het katknuppelen besluit het program ma op dinsdag 4 augustus. De oude volkssport, waarbij met knuppels hou ten vaatjes stukgegooid moeten wor den, is weer helemaal in. Dit gebeurt vanaf 14.00 uur op het terrein achter bar 't Achterom onder leiding van een deskundige scheidsrechter. HEILOO - Op de kruising Pastoor van Muijenweg/Ewisweg deed zich een aan rijding voor tussen twee personenau to's. Er was -alleen materiële schade. Een bestuurder uit Ruinen verleende geen voorrang. Een aanrijding op de kruising Wester- weg/Rector Frederiklaan tussen twee personenauto's met alleen materiële schade. Een bestuurster uit Heiloo ver leende geen voorrang. Op het parkeerterrein bij Het Baafje werd geprobeerd uit een personenauto een radio te stelen. De dader is kenne lijk gestoord, daar een portierruit reeds was vernield. Op het parkeerterrein bij de Sporthal 't Vennewater werd uit een auto een ra dio/cassetterecorder met slede ont vreemd. Na het forceren van het por- tierslot. Op het parkeerterrein bij het station werd van een Mazda personenauto het merkembleem gestolen. Op het parkeerterrein bij Het Baafje werd uit een personenauto een radio/ cassetterecorder ontvreemd met slede nadat men eerst het portierraam had vernield. Op de Zanderslootweg, nabij de Ijs baan werd in de avonduren een 18-jari- ge Heilooënaar onder bedreiging van een mes, kleding en fiets afhandig ge maakt. Naspeuringen naar de ongeveer 20 jarige dader en de nog steeds verdwe nen fiets hebben nog geen resultaat op geleverd. Op 9 mei werd aan de Bergeonstraat een bromfiets in de brand gestoken. Deze zaak kon worden opgehelderd. Een 17- jarige Akersloter bleek hiervoor verant woordelijk. Hij heeft de schade inmid dels vergoed aan de benadeelde. Op 19 mei werd langs het Malevoort, nabij Boswijk een 14-jarige jongen be schoten en verwond met een luchtdruk pistool. Na onderzoek bleek dat er een onjuiste aangifte was gedaan. Er was sprake van een ongelukkige samenloop van omstandigheden. Het luchtdruk pistool is ingenomen door de politie. Op het parkeerterrein bij het zwembad Het Baafje werd uit een personenauto een radiocassetterecorder gestolen. Men had hiervoor een portierruit vernield. In de periode van 17 t/m 24 juli werden 5 fietsen ontvreemd, 6 fietsen werden gevonden en 1 gingen terug naar de ei genaar. mmmmm «WWW VöiKSKUSSVI SHnmMBR De renovatie van de Nic. Greeuw-flat in Vrieswijk is bijna voltooid. Gevonden voorwerpen Diverse sleutels, zeem, tas met sportkle- ding, mapje Nissan en sleutelfuik, tam me kraai, zonnebril, halve leesbril in donkerblauw etui, rode nylon tas inh. kinderschoentje en witte gymbroek, halve leesbril, bril in bruine koker, haan, gouden ring met inscr. G.F., sportschoenen merk Supercracks, wiel dop, trui paarsachtig, Vi van blauwe schelp, overhemd Scouting, dameshor loge merk Popzwart, z\varte herenpor temonnee, marineblauw jack, kanarie, agarpornis, paar sportschoenen merk Winner, linnen tas inh. kleding, port klittenb. paarsachtig, linkerschoenen merk Puma zwart/rood. foto's. HEILOO - Hoewel de renovatie van de Nic. Greeuw flat in Vrieswijk nog bezig is, zijn de bewoners nu al meer dan tevreden. De verbouwing en het schil derwerk liggen vanwege de bouwvak vakantie nu stil; een mooie gelegenheid om eens te gaan kjjken naar de stand van het werk. De redactie van de Uitkijkpost had een gesprek met de bewoners A. Jacobs en L. van Hoek, die tevens respectievelijk voorzitter en bestuurslid zijn van Buurt vereniging De Vrieswijkvereniging. Op de vraag of ze de verbouwing goed zijn doorgekomen, komt onmiddellijk een enthousiast relaas over de goede erva ringen met de uitvoerder, het bouwbe drijf Tervoort. ,,Op één dag plaatsten ze 3 keukens, die er achter elkaar ingin gen. We waren ook blij met de goede planning, ze hielden zelfs rekening met mensen die de hele dag thuis waren", aldus de bestuurders. Anderhalf jaar geleden kregen de bewo ners een huurverhoging van 5Vi pro cent. Hierop gingen 24 bewoners van de in totaal 48 flats met een klachtenlijstje naar de woningbouwvereniging, de ei genaar van de flats. Daar bleek dat ze al twee jaar geleden een renovatie hadden willen realiseren in de Vrieswijkse flats. Aangezien de flats toen echter nog geen 20 jaar bestonden, was het voor hen niet mogelijk subsidie voor renovatie te ont vangen. Maar in maart van dit jaar is de renova tie dan toch begonnen. Er zijn nieuwe kasten, douches en wasbakken en er is zowel nieuw tegelwerk als dubbele be glazing. Verder is de buitenkant van de flat van een nieuw kleurtje voorzien en er is buitenverlichting aangebracht. Jacobs: ,,Ook een geruststelling voor de bewoners zijn de nieuwe sloten, die op de deuren zijn aangebracht. Alles bij el kaar gezien leeft het hier nu dus een stuk prettiger". De secretaris van Volkshuisvesting Heiloo, de heer N. Greeuw - naar wie de flat genoemd is en die mede zore draaet voor de eoede leefsituatie in de flat toonde zich opge lucht over het resultaat van de werk zaamheden. Jacobs en Van Hoek: ,,De renovatie is bijna voltooid, en heeft nu zeker al een uitstekend resultaat opge-, leverd". HEILOO - Uitslagen van P.C. Heiloo gereden op 19 juli bij De Schildknapen in Schoorl. Rijbaan 3 B-dressuur 5e prijs Jenny Beukeveld 123 pnt. Rijbaan 9 L- dressuur 3e prijs: Nathalie Schuurman 128 pnt. Rijbaan 7 B-dressuur 3e prijs: Paul van 't Veer 126 pnt. Springen klasse B: le Janneke Peeters 3e Mirjam Kuys 5e Janneke Kuyper. EGMOND jaren met succes Een fietstocht die al enige op het programma staat is de Duinentocht. De editie van dit jaar zal gehouden worden op zater dag 1 augustus. Het is een fietstocht over naar keuze 25, 50 of 100 km, die in een vrij tempo gereden kan worden. De routes voeren langs de Noordhollandse kust en door de mooie staatsbossen. Al leen voor de 100 km heeft u een duin- kaart nodig. Deze zijn bij de start verkrijgbaar. U kunt voor deze tocht starten vanuit Café Restaurant de Egmonden aan de Sportlaan te Egmond aan Zee. De start- tijd is naar keuze tussen 9.00 en 12.00 uur. Afmelden kan tot 16.00 uur. De toertochten zijn te verrijden voor zowel organisatiekosten als voor een leuke herinnering. Leden van Le Champion rijden deze tocht (behalve de kosten van de duinkaart) op vertoon van de club- kaart gratis. Inlichtingen: Hans Wolf, tel. 02510-31711 Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Hónden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30^ 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur eri in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en Ph.K.H. Juch, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel au tomatisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 72 (in de Pius), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donder dag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaaii 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. HEILOO - Een grote groep, bestaande uit ongeveer 20 individuele wandelaars, uit Heiloo heeft deelgenomen aan de In ternationale Vierdaagse Wandelmarsen in Nijmegen. Uit 43 landen zijn wande laars naar Nijmegen gekomen. De wan delaars moesten op de eerste dag een zware regen en onweersbui trotseren. De volgende dagen waren warm tot zeer warm met als maximale temperatuur van 32°. In totaal kwamen 32.702 wandelaars over de finish. Onder hen was dat de heer C. Koopman die liep voor de 44e keer de vierdaagse. Mevrouw Belleman uit Heiloo (82 jaar) nam voor de 25ste keer deel aan de Vierdaagse. Naar haar zeggen was dit de laatste maal. Zij vindt het te druk worden, immers op de eerste dag startten er 36.321 deelnemers. Groot was dit jaar het aantal deelne mers, die moesten uitvallen: 3619 wan delaars haalden de eindstreep niet. De wandelaars werden massaal in de bloemetjes gezet. Ook bij de familie Bos aan de Werkendelslaan (de organisator van de avondvierdaagse in Heiloo) leek het afgelopen zaterdag wel een bloe menkiosk. Samen met vrouw en kinde ren en enkele vrienden kwamen zij zonder al te veel blaren met succes terug uit Nijmegen. Op de vragen of zij vol gend jaar weer naar Nijmegen gaan, werd bevestigend gereageerd. LIMMEN - Op 24 juli werd er om streeks 22.45 uur ingebroken in een wo ning aan de Hogeweg. De bewoonster van de woning hoorde gerommel bij de buitendeur en toen zij ging kijken wat er aan de hand was, vond zij een open ach terdeur. Later bleek dat deze openge broken was. De dader(s) is (zijn) vermoedelijk door de bewoonster gestoord bij zijn (hun) bezigheden. Een vermoedelijk dronken fietser reed in de nacht van 25 op 26 juli tegen een personenauto aan. De bestuurder van de fiets reed na de botsing weg, doch zijn identiteit is waarschijnlijk wel bekend. Er werd in de nacht van 24 op 25 juli ge tracht in te breken in een woning aan opnieuw de Hogeweg. Men heeft zon der succes geprobeerd een achterdeur en een schuifpui open te breken. Gevonden voorwerp: een bankhamer. Openingstijden Bureau Limmen: maan dag van 9.00-12.00 uur en donderdag van 14.00-17.00 uur. Buiten deze tijden kunt u het beste even een afspraak maken. HEILOO - Op het in juni afgenomen examen door de Associatie SMK slaag den voor het door de centrale overheid erkende diploma notuleren de dames R. Acquöy (Alkmaar), M. Bakkum (Broek op Langedijk), M. Baltus ('t Zand), J. Bolten-Bakker (Heiloo), Th. Bosman (Alkmaar), E. Brouwer (Heiloo), Ch. Koopman (Warmenhuizen), N. Levie (Heiloo), M. Hofstede (Amsterdam), E. Overpelt-Witte (Bergen), J. Regtop (Eg- mond aan Zee), I. Wijngaarden (Aven- horn) en J. Wijnhoven-van Manen (Castricum). Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. EGMOND - De Continental Singers Orchestra bieden op hun 40ste toernee door Nederland wederom een sterk en aantrekkelijk programma. Dit jaar heeft Cam Floria, de oprichter en pro ducent van dit programma, een aantal liederen gearrangeerd rond het jubi leumthema aangevuld met een aantal nieuwe songs. De Continental Singers bestaan 25 jaar. De organisatie groeide in de loop der ja ren Van één koor met één orkest uit tot 40 groepen. Iedere groep reist door een deel van de wereld. Hierbij worden naast de VS, Nederland en alle verdere landen in Europa ook landen als de Sovjet-Unie, Panama, Peru, Kenya, Is raël, Afrika en Indonesië aangedaan. Deze zomer kan men kennismaken met dit hele unieke jubileumprogramma. Een avond Continental Singers is een avond vol beweging en dynamiek en heeft daarmee een breed publiek veel te zeggen. Vanzelfsprekend zijn de optre dens geheel live! De Continental Singers hebben aan talloze TV- en radio programma's meegewerkt. Ook hebben ze zo'n 26 elpees en 6 DC's uitgebracht. In Nederland wijdden NCRV en EO di verse uitzendingen aan dit muzikale fenomeen. In Europa zijn ze opgeklom men tot jongerengospelkoor nummer één. Het verdient aanbeveling kaarten in de voorverkoop te kopen, zodat niemand aan de zaal teleurgesteld wordt. Nie mand hoeft thuis te blijven in verband met de eventuele onbegrijpelijkheid van de Engelse teksten. Een komplete simul- taanvertaling van het programma zal gratis op alle concerten verkrijgbaar zijn. Op vrijdag 31 juli is er een optre den in de RK-kerk te Egmond aan-de Hoef, aanvang 20.00 uur. Entree 17,50. Kaarten zijn te koop bij: V.V.V. Voorstraat 82a, Egmond aan Zee. Evang, Bookshop, Laat 111, Alk maar. Evang, lektuurzending, Wester weg 293a Heiloo. Informatie: 072-114646/334119. AKERSLOOT: geboren: Laura, doch ter van: Dirk J. Schrier en Hermina M. Heddes. Maxine, dochter van: H.A. Maximiliaan Soeterbroek en Jacoba C.M. Koper. Bob Gerardus, zóón van: Gerardus J. Schouten en K. v.d. Nieu- wendijk. Wouter lede, zoon van: Ro bert M. Mijnsbergen en Petra Aukema. Erwin Jacobus Johannes, zoon van: M. Wijnandus Krom en Christina Dekker. Tim, zoon van: Wijnand de Groot en Margaretha M. Mosch. Nelly Anita, dochter van: Ruben Zeegers en Geertje de Vries. Sharori, dochter van Robert M.S. Klaver en Sylvia Dekker. Ondertrouwd: Henry de Roos en Marij ke M.A. Wittebrood. Robertus H. Ver duin en Petronella H. Germing. Gehuwd: Laurentius M. Imming en Sa bine E. Konijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 6