De Cgmonden Beelden in de tuin van Akermare Echtpaar Kaandorp boekt voor 25e maal reis bij De Jong Intratours Diensten in limmen Amak Rabo-loop Meervogels Handbal Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Poldertrimloop bij Meervogels '60 Goede opkomst bloedafname-avond Schaakvereniging Vredeburg Damesgroep Limmer IJsclub Bloemschikcursussen TC Hogedijk DRINGEND VERZOEK Samenvoeging Hoog heemraadschappen Tv Wimmenum Ronde van Limmen Limmer IJsclub Hsv Limmen Tios gymnastiek Geslaagd TV Limmen Politieberichten Modevakschool Ria Mooij Film in Conquista SWOL voor 50 PAGINA 14 UITKIJKPOST 2 SEPTEMBER 1992 'Driehoek' door Frans Hage. Dit beeld wordt bij Akermare geëxposeerd. AKERSLOOT - Beeldentuin Akermare in Akersloot presenteert als derde en laatste expositie van dit seizoen de beeldhouwer Frans Hage met korami- sehe beelden, in de galerie aangevuld met schilderijen van Denise Holtkamp. Frans hage omschrijft zijn werk als een pelgrimstocht naar de uithoeken van mogelijkheden met materialen. Veel beelden zijn samengesteld uit diverse materialen: keraiek, beton, granito, rvs, staal. Denise Holtkamp kreeg haar opleiding, evenals haar man Frans Hage, op de Rietveld Academie. Zij koos echter voor tekenen en schilderen. Zij werkte lange tijd als illustrator, houdt regelma tig exposities en werkt als docente beel dende vorming. Haar werk bestaat uit aquarellen met gemengde technieken. De expositie is te zien op: vrijdag en za terdag van 11.00-15.00 uur en op af spraak. Beeldentuin en Galerie Aker mare, Uiterdijk 2, Akersloot, telefoon 02513-12598, tot eind september kan men er terecht. AKERSLOOT - De AMAK - Akersloter Marathon Klub - houdt de AMAK- RABO-LOOP dit jaar op zondag 4 ok tober. De vereniging verwacht met deze loop, die inmiddels enige faam geniet in de regio, weer een groot aantal atleten naar Akersloot te halen. Het parcours van de halve marathon bestaat uit vier ronden van 5.274 meter, grotendeels door het dorp. Ook bestaat de mogelijkheid 10 kilometer te lopen. Op beide afstanden zijn geldprijzen en prijzen in natura te verdienen. Een nieuw element dit jaar is het open Akersloots kampioenschap voor de jeugd. Om deze titel zal in twee catego rieën gestreden worden. Kinderen tot en met acht jaar lopen twee kilometer, voor de jeugd van negen tot en met vijf tien jaar is het parcours vier kilometer lang. Op beide afstanden zijn ereprijzen beschikbaar voor jongens en meisjes. Aan de inschrijving is een gratis loterij verbonden, terwijl alle deelnemers een fraaie herinnering zullen ontvangen. AKERSLOOT - Vooral het missen van kansen in de beginfase, het initiatief aan Dirkson laten en het ontbreken van wedstrijdritme zorgden voor een gerin ge voorsprong voor de Meervogels- heren. Na de rust bleef het moeizaam gaan, maar toch tweemaal een voor sprong van drie doelpunten. In de eind fase werden strafminuten Meervogels fataal en werd slechts 1 punt gepakt (14-14). Zondag tegen Schagen zal er vooral aan de verdediging meer gedaan moeten worden. AKERSLOOT - Zondag 6 september start de eerste Rabo-poldertrimloop van seizoen '92/4-'93, die de handbalvere niging Meervogels '60 organiseert. Deze lopen genieten een prima reputatie door de goede verzorging en gezelligheid. Ook dit seizoen hoopt Meervogels op vele deelnemers. Dit seizoen is er een se rie van 7 trimlopen. Er worden 3 afstanden gelopen; 4, 8 en 14 km. De eerste afstand is een afstand voor de wat jongere deelnemers. De twee korte afstanden beginnen om 10.00 uur en de 14 km start vijf minuten later. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg in Akersloot, waar ook de start is. Deze lopen gelden voor het trimboekje van de KNAU; deze boekjes zijn tevens verkrijgbaar bij de inschrijving. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. De eerste dire, de eerste veteraan, de eerste dame en de eerste jeugdige beneden de 14 jaar van elke afstand worden met er emetaal beloond. Inschrijfgeld: tot 16 jaar 2,00; 16 jaar en ouder 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. Voor meer inlichtingen: G; Veldt, tel. 02513-15081. LIMMEN - De afdeling Bloedinzame- ling van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Neder landse Rode Kruis wil gaarne dank zeg gen aan al degenen die hebben meegewerkt om de bloedafname-avond van 24 aug. te doen slagen. Tijdens deze avond hebben 223 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 206 donors vrijwillig bloed afstaan (waar van 19 nieuwe donors). Aangezien het geven van bloed van blij vend belang is, zullen we in het voorjaar 1993 weer graag een beroep op .u doen. LIMMEN - De zomerstop is nagenoeg voorbij, reden voor de Schaakvereni ging om een nieuw seizoen leven in te blazen. Onze S.V. richt zich natuurlijk in eerste instantie op de schaaksport, maar tracht bovendien naast de sportie ve elementen de nodige gezelligheid in te passen. De Limmers en ook niet- Limmers, die onze club-avonden regel matig bezoeken, weten dit bijzonder te waarderen. Vrijdag 11 september gaan de deuren van het cultureel centrum Vredeburg open om de leden, maar ook nieuw komers en geïnteresseerden een welkom toe te roepen. Deze openingsavond zal benut worden voor informatie prijsui treiking een gezellig aanvangspartijtje schaak en bij voldoende belangstelling een simultaanseance, aangegeven door onze sterkste club-léden. De jeugd (c- groep) wordt om 19.00 uur verwacht, voor senioren en junioren is de aan vangstijd gesteld op 20.15 uur. Vanaf 18 september gaat onze vereni ging van start met de interne competi ties, gevolgd door de bondscompetities in oktober. Tevens schaakopleidingen voor Konings-, toren- en pionnendiplo- ma vanaf eind oktober en diverse ande re schaakactiviteiten. De prijs voor al deze recreatieve- en sportieve gezellig heid bedraagt slechts 45,00 per per soon, voor jeugdigen tot en met 20 jaar 22,50 per seizoen. Heeft u genoeg van televisie-kijken op de vrijdagavond en ambieert u de schaaksport, stel dan een bezoek aan onze schaakvereniging niet langer uit. U kunt natuurlijk ook eerst telefonisch contact opnemen. U kunt hiervoor te recht bij: Onne van Buuren (jeugdza ken), Hyacinthenlaan 10, tel. 3305; Jos Admiraal (voorzitter), Dusseldorper- weg 27, tel. 2391; Piet van der Heijdt (secretaris), Kieftenland 23, tel. 1977. LIMMEn - Iedere donderdag vanaf 19.00 uur traint de damesgroep van de Limmer IJsclub onder leiding van Ans Koot op het terrein de Koekoek aan de Westerweg in Limmen. Deze trainings groep blijkt in een behoefte te voorzien, want er is de afgelopen jaren veel be langstelling voor deelname. Niet-leden, die willen meetrainen, kunneq zich ter plekke melden. Inlichtingen over lid maatschap kunt u krijgen bij de Secre taris van de Limmer IJsclub, Nic Smit, Visweg 52, Limmen, tel. 02205-2640. LIMMEN - In Limmen zullen de ko mende winter geen cursussen bloem schikken worden gegeven vanwege de problematiek rond het Cultureel Cen trum Vredeburg. Degenen, die toch een cursus bloemschikken voor beginners of voor gevorderden willen volgen, kun nen daarvoor terecht bij het SKVC in Castricum in het gebouw Toonbeeld aan de Jan van Nassaustraat. De cur sussen worden daar - als voorheen in Limmen- gegeven door Thea Koelemeij. De aanvang is half september op de donderdagavond eens in de veertien da gen. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot tel. 02205-1556. Clubjeugdkampioenschappen T. V. T. C. Hogedijk. EGMOND - Van 17 t/m 22 augustus werden de jaarlijkse clubkampioen schappen van de jeugd voor de T.C. Hogedijk weer verspeeld. In die week werden rond de 400 partijen afgewerkt, die allen zeer sportief en van behoorlijk niveau waren. J.E. t/m 12 jaar: 1. Niels Boertje, 2. Ivo v. Vliet; J.E. t/m 14 jaar. 1. Koen v. Zonen, 2. Wouter Pos; J.E. boven 14 jaar, poule A 1. Bastiaan Pos; 2. Robin Houtenbos; poule B 1. Maurice Rein- ders; 2. Martijn Groen. Meisjes dubbel: t/m 10 jaar: 1 .Tessa Valkering-René Schuit,. 2. Bianca Weeteling-Anna Groen; t/m 12 jaar 1. Tessa Kamper-Leoniek Burger, 2. Pau line de Waard-Daphne Hoekstra; t/m 14 jaar. 1. Karen Heeremans-Roos Ver weel; 2. Suzanne v.d. Poel-Anna Roe- lofsen; boven 14 jaar: 1. Inez Heeremans-Jasmijn Apeldoorn, 2. Eef- je Pieterse-Lizzy de Graaff. Jongens dubbel: t/m 10 jaar: L; Ar- noud Dorenbos-Pieter Horstman; 2. Rob Belleman-Michel Liefting; t/m 12 jaar: 1. Niels Boertje-Michiel de Waard, 2. Koen Schreurs-Daniel v.d. Pol; t/m 14 jaar: 1. Ivo v. Vliet- Adriaan Dorenbos, 2. Tim Pieterse- Thijs Kooij. Boven 14 jaar: 1. Dave Holman-Erik v.d. Poel, 2. Sjoerd Liefting-Richard v.d. Voort. Mix: t/m 10 jaar: 1. Pieter Horstman- René Schuit, 2. Michel Liefting-Ellen Zwaan; t/m 12 jaar: 1. Tim Pieterse- Roos Verweel, 2. Ivo v. Vliet-Elsje Ron de; t/m 14 jaar: 1. Frank Heeremans- Karen Heeremans; 2. Joris Liefting- Sonja Kooij; boven 14 jaar: 1. Inez Heeremans-Sascha v. Druten, 2. Robin Houtenbos-Lizzy de Graaff. De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende verzoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Noordhollands Noorderkwartier en Uitwaterende Sluizen Kennemerland en West-Friesland samen in nieuw hoog heemraadschap. Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben besloten Provinciale Staten voor te stellen de twee grote hoogheemraadschappen ten noorden van het Noordzeekanaal te fu seren. De hoogheemraadschappen Noordhollands Noorderkwartier in Alkmaar en het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen van Ken nemerland en West-Friesland gevestigd in Edam worden samengevoegd tot het Hoogheemraadschap van Uitwaterende Sluizen en Zeeweringen in noordelijk Holland en West-Friesland. De fusie moet 1 april 1993 ingaan. Vanaf 25 au gustus tot en met 25 september 1992 lig gen de ontwerp-besluiten die betrekking hebben op deze fusie een maand ter in zage op de secreatrieën van de water schappen en van de gemeenten in Noord-Holland boven het Noordzeeka naal alsmede op het provinciehuis. In januari 1993 beslissen Provinciale Sta ten definitief over de fusie. Informatie: Rienk van der Veen, bureau Voorlichting, tel. 023-144309. EGMOND - Het was weer zeer levendig daar tegen de duinen het afgelopen sei zoen. Met als hoogtepunten het open toernooi om de 'Trophy of the Dunes" en Egmonds Echte Echtparen Toer nooi. De racketochtenden op de woens dagen en zondagen waren een must voor iedere tennisser. Men leerde elkaar kennen. In het winterseizoen (1 oktober tot 1 april) gaat Wimmenum hiermee door op 12 mateco-banen, verder vrij spelen. Meldt u in het gezellige club huis, informatie tel. 336858. LIMMEN - Zaterdag 5 september orga niseert tourclub Limmen in samenwer king met B.R.C. Kennemerland de jaarlijkse ronde van Limmen. Na een aantal jaar de ronde voor de eigen leden opgeluisterd te hebben met een skeeler wedstrijd, met prominente skeelers als Evert van Bentum en Jos Niesten brengt Tourclub Limmen, in overleg met de bekende oud-wielrenner Tino Tabak iets geheel nieuws op wieier gebied. Om 16.30 uur start de derniekoers voor vrouwen. En niet zomaar een paar wiel- rensters! Oordeelt u zelf. Aan de start zullen verschijnen o.a. Olympische bronzen medaille-winnares Monique Knol, wereldkampioene bij de junioren Elsbeth Vink, oud wereldkampioene Petra de Bruyn en uit Egmond de doch ter van Tino, Melanie Tabak. Er zullen in totaal 10 dames achter 10 dernies rij den, die als extra handicap, alle 10, zo wel hun voor als achterwiel zullen moeten verwisselen. Dit verwisselen vindt plaats op het parkeerterrein van het stadhuis aan de Middenweg. Door dit wisselen in 5 achtereen volgende ron des te houden, steeds 2 dames tegelijk, ontstaat er voor het publiek een attrac tieve strijd. Na de huldiging van de winnaars is het de beurt aan de leden van Tourclub Limmen om over 25 rondes uit te ma ken wie zich een jaar lang kampioen van Limmen mag noemen. Vervolgens is het dan de beurt aan de heren Amateurs over 45 ronden achter de dernies, we derom net als bij de dames met de extra handicap van het wielen verwisselen. Hierkomen aan de start regionale groot heden als Patrick Rasch, Mark Faas, Jos Mooy, Danny Stam (gegangmaakt door zijn vader, oud-wereldkampioen bij de stayers, Kees Stam en Leon van Bon, de winnaar van Olympisch zilver in Barcelona op de baan. Rond het parcours zal de plaatselijke horeca door middel van stands acte de présènce geven voor het versterken van de inwendige toeschouwer. Ook de al lerkleinsten worden 5 september in Lim men niet vergeten! Er zal een springkussen op het Kerkplein staan waar gratis gebruik van kan worden ge maakt. Dit spectaculaire programma is mede mogelijk gemaakt door sponso ring van praktisch het gehele bedrijfsle ven van Limmen. Tevens kunnen de Tourclub-leden zich nog aanmelden om mee te doen bij John Groot, tel. 02205-3011, of Kees Denneman, tel. 02205-2287. Mervouw Kaandorp werd door de Rabobank Limmen in de bloemen ge zet en zij ontving tevens een gouden speld. LIMMEN - Een gouden speld met een briljantje en een fraaie bos bloemen kreeg mevrouw Kaandorp van de direk- teur van de Rabobank Limmen, de heer Admiraal. Het wa&de bedoeling het echtpaar Kaandorp eens flink in het zonnetje te zetten. De heer Kaandorp voelde zich niet goed dus kwam me vrouw Kaandorp alleeh met onder haar arm een dik boek met alle foto's en ver halen van de vele vakanties die ze ge maakt hadden. De familie Kaandorp had een veehoude rij en een tiental kinderen, dus veel vrije tijd bleef er niet over. Tot er een loterij van de middenstand was en de fam. Kaandorp de hoofdprijs won. Een 8-daagse bustocht naar Duitsland, in clusief annulering en verzekering voor 2 personen voor een bedrag van 310,-. Op je 48e voor het eerst op vakantie is een hele sensatie. De eerste keer keurig in het mantelpak vooral netjes op stap. Op de foto's van de laatste vakantie zien we mevr. Kaandorp in een lange broek met een sportief jack en dat is heel wat plezieriger reizen. De eerste va kantie ging naar Bornhofen in«de buurt van Koblenz. Ik kreeg het wel een beetje 'benauwd van al die bergen, ik was blij dat de Rijn er tussen lag. Ik zou er nooit willen wonen', aldus mevr. Kaandorp, maar voor een vakantie is het heerlijk'. We hebben er veel gewandeld en excur sies gemaakt. Zelfs de namen van de chauffeurs staan in het boek vermeld. In die tijd moest je in Duitsland nog overstappen op een andere bus. Toch wordt er ook in het buitenland aan de kinderen gedacht, want er ging wel een presentje mee naar huis. De laatste vakantie werden er ech ter geen 10 maar 12 mooie handdoeken gekocht, ook de meisjes van de reisafde ling van de Rabobank kregen nu iets, omdat er voor de 25e keer geboekt werd en dat is toch een mijlpaal. LIMMEN - Zondagmorgen 30 augustus werd bij een windkracht 6 de vierde tij drit gereden in de Schermer, georgani seerd door de Limmen IJsclub. De afstand die de deelnemers moesten af leggen zijn voor de jeugd 7.4 km. En voor de ouderen 14.8 km. De uitslag is als volgt: Jeugd: 1. Erik Zomerdijk 12.38, 2. Bram de Waard 13.43, 3. Jeroen Lute 14.41. Junioren: 1. Jurriaan Oudhoff 27.04, Senioren: 1. Theo Soeters 22.34, 2. Hans Zomerdijk 24.14, 3. Peter Hol- lenberg 25.10. Veteranen: 1. Kees de Haan 26.27, 2. Jan Commandeur 26.46, 3. Toon Lute 27.29. Dames: 1. Kathalijne Oudhoff 28.18, 2. Lisette Kansen 28.51, 3. Coby Admiraal 29. 02. LIMMEN - Zondag 23 augustus is de eerste baars wedstrijd van dit jaar gevist. De resultaten waren nog wat onder de maat. Zondag 6 september is de tweede wedstrijd. Uitslag 23 augustus: A-klasse: 1. C. Bakker 50 pnt. 2. P. v.d. Heydt 36 pnt. 3. L. Mors 25 pnt. J. Jak 25 pnt. G. Tuyn (n) 25 pnt. B-klasse: 1. G. Baars 40 pnt. 2. C. Dekker 30 pnt. 3. J. Kaan dorp 20 pnt. M. bakkum 20 pnt. B. Zonneveld (22) 20 pnt. LIMMEN - Op maandagmiddag start Tios een nieuw gymnastiekuur in de En- terij van 14.00-15.00 uur o.l.v. Jeanne Gelsing. Dit uur is bedoeld voor men sen, die steeds van plan waren om gym nastiek te gaan doen of voor mensen, die lange tijd niets meer aan gymnastiek gedaan hebben. We doen allerlei oefeningen en bewegin gen voor het hele lichaam, we werken zonder muziek en zonder toestellen. We gaan uit van onze eigen mogelijkheden en beperktheden van ons lichaam en van daaruit bouwen we langzaam onze conditie op. Het is gezellig en gezond om samen iets aan lichaamsoefeningen te doen, dus kom maandagmiddag naar de Enterij of bel 02205-3079: Jeanne Gelsing. LIMMEN - Aan de Vrije Universiteit te Amsterdam is geslaagd E.M.C. Lute als doctorandus in de bewegingsweten schappen. LIMMEN - In de week van 17 t/m 21 augustus werden er op het tennispark de Voetel de clubkampioenschappen van tennisvereniging Limmen voor de jeugd gehouden. De kampioenen van 1992 zijn geworden Rick v.d. Velden bij de jongens en Nicole roos bij de meisjes t/m 16 jr. De uitslagen zijn: meisjes enkel t/m 16 jr.: 1. Nicole Roos kampioen. 2. Nienke Hopman. Meisjes enkel t/m 14 jr.: 1. Martine Peek. 2. Linda Castricum, Meisjes enkel t/m 12 jr.: 1. Christa Val- kering. 2. Kelly Dekker. Meisjes enkel t/m 10 1. Lean Winder 2. Ingrid Valke- ring. Meisjes dubbel poule 4. 1. Nienke Hopman-Nicole Roos 2. Edith Metselaar-Diane Dekker. Meisjes dub bel poule 3. 1. Martine Mooy-Susan Admiraal. 2. Sabina Castricum-Christa Valkering. Meisjes dubbel poule 2. 1. Patty-Kelly Dekker. 2. Petra Castricum-Lean Winder Meisjes dubbel poule 1.1. Femke Wokke-Anouk Blok. 2. Ila Kerssens-Claudia Bohm. Mix t/m 16 jr. 1. Jeroen Dekker-Diane Dekker. 2. Mark Liefting-Margreth Weyers. Mix t/m 14 jr. 1. Kim Bos- Rene Hof. 2. Martine Peek-Jasper Ad miraal. Mix t/m 12 jaar. 1. Christa Valkering-Lars v. Westerop. 2. Saskia Hopman-Kristen Wokke. Mix t/m 10 jaar. 1. Ila Kerssens-Ralph Weyers. 2. Ingrid Valkering-Wim Castricum. Jongens enkel t/m 16 jaar. 1. Rick v.d. Velden, kampioen. 2. Erik Blok, jon gens enkel t/m 14 jaar. 1. Maarten Bresser 2. Frank Nijman Jongens enkel t/m 12 jaar. 1. Lars v.d. Eng. 2. Frank Beentjes. Jongens enkel t/m 10 jaar 1. Matthijs Wolkenfelt. 2. Ge Driessen. Jongens dubbel poule 3. 1. Erik Blok- Tom Dekker 2. Tom Dekker. 2. Tim Dekker-Rene Hof. Poule 3 1. Jasper Admiraal-Bas Rotteveel. 2. Kristen Wokke-Lars v. Westerop Poule 1 1. vincent-Matthijs Wolkenfelt. 2. Roel Mooy-Mark Zomerdijk. LIMMEN - Op 18 augustus vond een aanrijding plaats op de kruising van de Rijksweg en de Hogeweg. Een persone nauto stond voorgesorteerd om linksaf te gaan. De achterop komende bestuur der van een motorfiets zag dit te laat. Het gevolg was materiële schade. Op 20 augustus vond een aanrijding plaats op de Rijksweg. Een vrachtauto sloeg linksaf en gaf daarbij geen voor rang aan een tegemoet komende beste lauto. Gevolg was blikschade. Ook deze weken moest de politie enkele malen naar alarmmeldingen van ver schillende bedrijfspanden en woningen. Alle keren betrof het een loos alarm. Op 24 augustus werd een bestuurder op de Rijksweg gecontroleerd op alcohol gebruik. De bestuurder bleek teveel ge dronken te hebben. Een rijverbod werd opgelegd en een proces-verbaal wordt opgemaakt. In de nacht van 23 op24 augustus wer den een zestal autoinbraken gemeld. Uit zes auto's verdween na braak een sle deradio. In de afgelopen weken werden twee fiet sen ontvreemd. Op 29 augustus vond 's nachts een aan rijding pladts op de Rijksweg. Twee personenauto's waren zodanig bescha digd dat deze met een kraanwagen afge voerd moesten worden. In de nacht van 30 op 31 augustus werd vanuit een auto op de Kerkweg een por table autotelefoon ontvreemd, nadat een raam was ingeslagen. Verloren: een bankpas, zwarte porto- monnee, zwarte kater, Siamees kater (wit), verzekeringsplaatje bromfiets, zil veren armband. Gevonden: drie sleutels aan ring (met vw sleutel), rode damesfiets met kinder zitje, plastic zak met handdoek en walk man, witte draagtas met portomonnee en adressenlijst, 2 sleutels aan blauwe sleutelhanger. Het politiebureau van Limmen heeft vaste openingstijden t.w.: Maanda gochtend van 9.00 tot 12.00 uur en don derdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Op overige dagen en tijden kan er ie mand aanwezig zijn, maar dan kunt u beter een telefonische afspraak maken. Telefoon Rijkspolitie Limmen: 02205-1783. LIMMEN - Modevakschool Ria Mooij begint half september aan haar tweede seizoen. De lessen vinden 's middags en 's avonds plaats op meerdere dagen. Ie dere les bedraagt twee uur. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd lerares in groepjes van maximaal 5 personen. Er wordt les gegeven in naaitechnieken, maar ook in patroontekenen. Voor een ieder, beginnend of gevorderd, die voor zichzelf, de kinderen, man of vriend naait en bepaalde kneepjes wil leren, is het misschien een goed idee om op naai les te gaan. Voor personen, die zich niet in de confectie-maten kunnen vinden, bestaat er de mogelijkheid om hun eigen patronen te leren tekenen of bestaande patronen aan te passen. Voor informatie kunt u bellen of langs komen. (Niet tussen 7 en 11 september.) Ria Mooij-Hoogeboom, Molenweg 45, 1906 DE Limmen, tel. 02205-3174. LIMMEN - De tieners en jongeren in Limmen hebben deze week het pro- grammeblad voor de komende 2 maan den al binnengehad. Dit boekje is tot stand gekomen door de perfecte samen werking tussen de leden van de publici teit en natuurlijk voor een belangrijk deel door onze sponsors. Degenen die dit boekje willen hebben en niet in Lim men wonen kunnen dit krijgen op onze open avonden. Deze week zijn we alleen geopend op vrijdagavond en zaterdagavond. Deze zaterdagavond is geheel alcoholvrij. Komende zaterdag weer een superkomi- sche film. Deze keer hebben we ,The na ked gun'. Alles zit in dit kassucces, die de waarheid aan het licht brengt over de sterkste politiemacht ter wereld. De en tree voor deze film is slechts 1,00. Ook alvast aandacht voor de dropping van 3 oktober, waarvoor je je zaterda gavond kunt opgeven. De kosten zijn eveneens 1,00. Hiervoor wordt je ge bracht, maar de terugreis moet je zelf regelen. LIMMEN - Na een prachtige zomer komt het najaar waarin wij elkaar weer zullen ontmoeten in De Wollewei om van gedachten te wisselen, een kaartje te leggen en diverse aktiviteiten weer op te starten. Maar helaas gaan we op 7 september letterlijk uit ons dak: op die dag begin nen de dakreparaties aan De Wollewei en wordt ook de electrische bedrading vervangen, een en ander brengt wel met zich mee dat we zeker 3 weken niet in ons gebouw terecht kunnen. Gedurende die periode zal onze beroepskracht, de heer Bijlsma, ook niet aanwezig zijn. Mocht u hem toch willen spreken, dan wordt u verzocht contact op te nemen met een van onze bestuursleden. Na 7 oktober gaan wij weer starten met onze aktiviteiten. Van het aanbod cur sussen dat u aantrof in de Seniorenin formatie gaat zeker door bloemschik ken, Engelse taal, geheugentraining en maatschappij en algemene ontwikke ling. Nieuwe aanmeldingen zijn alsnog welkom. De Bond laat haar leden weten dat er op 8 september een H. Mis is in de Corneli- uskerk om 9.30 uur waarna om 10.00 uur de jaarlijkse vergadering zal plaats vinden in Vredeburg en in de middag om 14.00 uur kienen. Woensdag 9 sep tember begint het klaverjassen in het zelfde gebouw om 14.00 uur. Woensdag 16 september is er een educatieve markt voor 50-plussers in de Vest te Alkmaar, van 13.30 tot 16.30 uur. Het bisdoem Haarlem houdt ook een seniorenmarkt in het Concertgebouw, Klokhuisplein, Haarlem op woensdag 28 oktober van 10.00 tot 19.00 uur en op donderdag 29 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. In Limmen willen wij ook van start gaan met een z.g. Gildeproject: het gaat hier om ouderen die hun (beroeps)kennis willen overdragen aan leeftijdgenoten. In de Limmertoren kunt u hier meer over lezen. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk^ Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de'die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en Ph.K.H. Juch, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel au tomatisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 72 (in de Pius), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donder dag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim.- men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 14