de Boersen LET OP! G. BALTUS Een nieuw bouwplan? KOÖSkN Stationsweg 79, Heiloo. fSyl Lees het elke week in de Uitkijkpost, hét gratis week blad voor Heiloo en omstreken! Handbalploeg uit voormalig Joegoslavië in Akersloot Riolering De Woude: kosten voor bewoners nog een probleem Viswedstrijd Limmen-DVW Meervogels Handbal Schaken in Limmen Bond van Plattelandsvrouwen Kinderbingo in Conquista Kledinginzameling Mensen in Nood Speelgoedbeurs Peuterspeelzaal Klein Duimpje' Limmen Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Politieberichten De grootste vaste lezerskring Inderdaad. We gaan u de komen de maanden flink verwennen op onze kerstmarkt. En we beginnen nu. Wat zegt u nou? Vroeg! Helemaal niet. We hebben zo verschrikkelijk veel mooie, leuke, bijzondere en niet te vergeten geu rende dingen voor u bij elkaar ge- zocht. Uit alle delen van de wereld. Teveel voor Wat dacht u van een bijzondere kerstplant? Intratuin heeft ze voor u. Het zijn decoratieve buitenplanten, die het 's winters binnen uit stekend naar hun zin hebben. En in het voor jaar zet u ze gewoon weer buiten. Kiest u maar uit! Hulst op stam (Ilex). In diverse variëteiten. Van bontgekleurd tot donkergroen. Zet hem in het 'y* voorjaar op een plekje naar keuze in de tuin. Want deze makkelijke plant doet het overal. Van 19,95 voor één bezoek. Daar geniet u weken van. Neem bijvoorbeeld onze 'geurlij nen'. U ruikt ze meteen als u binnen komt. Niet alleen bloeiende planten en potpourri in allerlei samenstellin gen, maar ook geurkaarsjes, denne- appels, kaneelstokken, kruiden, ge droogde sinaasappelschilletjes en riet. En bent u verkouden, geef dan ogen goed de kost. Brand minstens 130 uur. Voor Thuja plicata 'Gelderland' (Levensboom). Kleine donkergroene bolconifeer op stam. Hoogte 70 cm. Zet hem in het voorjaar op een scha duwrijkplekje in de tuin. i Van 18,75 voor HET GROENE WARENHUIS Geurkaarsjes in blikjes In diverse kleuren. Keuze uit ronde en vierkante blikjes. Van 1,95 Gaultheria procum- bens (Bergthee). Vaste bodembedekker met rode, opvallende besjes Zet hem in he voorjaar op een (half) schaduw plekje in mei met mooie witte bloempjes. Van 8,95 voor Bijpassende aardewerk standaard. Dutch Pine Kunstkerstboom. In groen en blauw. Hoog 180 cm. Van 89,- voor rteWenw \s een eigen êeu ATTENTIE! f 350,- subsidie bij aanschaf hoogrendement ketel G AS-WATER-S AN ITAIR Heerenweg 131, HEILOO 072-331430 tel. 072-330175 fax 072-335644 Laat uw fiets eens helemaal binnenste buiten keren! Lekker koersen op een fiets van Tel. 072-330186. PAGINA 8 UITKIJKPOST 28 OKTOBER 1992 AKERSLOOT - Op uitnodiging van Er ic's Audio Meervogels kwamen de handbalsters van Galeb Mostar uit het voormalig Joegoslavië naar Akersloot. Deze buitenlandse groep was in mei op bezoek bij de vereniging S K uit Blok ker en kon door het losgebarsten oor logsgeweld niet meer terugkeren. De wedstrijd van de dames-junioren van Meervogels tegen Galeb Mostar, dat door het scheidsrechterskoppel Groen/ Stokman goed geleid werd, gaf voor de talrijk opgekomen toeschouwers prach tige staaltjes handbal te zien. Al zeer snel werd het nivoverschil duide lijk. De gasten namen binnen 10 minu ten al een 1-6 voorsprong. Met name de balsnelheid en de techniek waren een lust voor het oog. Meervogels herstelde zich goed en ging feller spelen. De ver dediging functioneerde beter en via doelpunten van Renata Kerssens, Silvia Overpelt en Laura Verzijde wisten de Akerslootsen in de wedstrijd te blijven. Ruststand 7-10. Na de hervatting wederom een uitblin kend Galeb Mostar. Vooral de spelver- deelster Ludvi Dubrovna was van grote klasse. Haar onnavolgbare acties en di to passes brachten de handen van de toeschouwers keer op keer op elkaar. Het team uit Akersloot bleef echte goed tegenstand bieden. Opvallend hierbij waren enkele prachtige reddingen van keepster Sandra Post en een tweetal ga ve doelpunten van Arinda Gans. Een mooie actie van aanvoerster Renate Kerssens bracht een 13-22 eindstand op het scorebord. AKERSLOOT - Tijdens een druk be zochte informatieavond in het Kombof op de Woude op 6 oktober jl. heeft het college van B W een nadere toelich ting gegeven op de rioleringsplannen. Het initiatief van het college dte komen met nadere informatie werd op prijs gesteld. Het hoofdpunt vormde het be drag van 500,- aansluitkosten. Benadrukt werd door bewoners dat zij ook nog te maken krijgen met posten op eigen terrein. Een tweede punt vormde de vraag van bewoners of een investe ring van 6 ton ten behoeve van het mi lieu, met name de waterkwaliteit, wel lonend is. De gemeentebestuurders ver wezen op dat punt naar de plannen van rijk, provincie en Uitwaterende Sluizen. De bewoners bleven op dat punt echter vragen om concrete gegevens. Toege zegd werd dat via de Uitgeester nadere informatie zal volgen. Op vragen kon worden geantwoord dat de recreatiebe- drijven met caravans ook worden aan gesloten. Met het Recreatieschap wordt gesproken over aansluiting van de Woudhaven. Uiteraard werd van de gelegenheid ge bruik gemaakt om het college ook naar andere punten te vragen. De grote ver keersdruk op de S12 is door de gemeen te gemeld bij de hogere overheid. Uit de zaai kwam een concrete suggestie voor de verkeerslichten bij de Kogerpolder- brug. Een wachthokje bij de bushaltes werd genoemd. Met nog een aantal pun ten kreeg het college weer voldoende om aan te werken. LIMMEN - Zondag 25 oktober werd de jaarlijkse contactwedstrijd tussen Lim- men en Heiloo gevist. Onder erbarme lijke weersomstandigheden verzamel den de genodigden zich bij Het Stet te Limmen, alwaar al snel bleek dat dit water weer eens last had van z'n bijzon dere nukken. Slechts drie deelnemers wisten vis te vangen. De kopstekken bleken de winnaars, en een gelukkige deelnemer in het middenstuk ving één miniscuul baarsje. De uitslag: 1. Lowie Mors (350 gram; Limmen),. 2. Vroon Kaandorp (275 gram; Heiloo), 3. Jim Jak (10 gram; Limmen). Limmen nam derhalve de wisselbeker mee naar huis. Besloten is om dit gezellige samenzijn voortaan op de eerste zondag van mei te organiseren, voor het eerst op 2 mei volgend jaar. AKERSLOOT - De eerste wedstrijden in de zaalcompetitie zijn voor de Meer- vogelsteams niet zo succesvol verlopen. Alleen de damesjunioren hadden aan Schagen een goede sparringpartner. Voor beide teams gold dat zij bleven handballen en de wedstrijd voor de toe schouwers aantrekkelijk bleef. Eind stand 16-3. De dames senioren moesten na een pri ma gespeelde wedstrijd de beide punten aan het betere Tornado laten. Meervo gels werd op de cirkel verslagen. Eind stand 13-15. De heren senioren en juni oren verloren beiden van het Haarlemse Blinkert. Beide teams waren in de eind fase te nerveus en door balverlies ver loor men met het kleinste verschil. LIMMEN - De gezamenlijke ledena vond met het Katholiek Vrouwengilde werd op woensdag 21 oktober gehouden in het Parochiehuis te Limmen. De voorzitster van de Bond van Platte landsvrouwen, mevr. A. Groot-Zonne veld, opende de avond en verwelkomde de 150 aanwezigen en de Musicalgroep Castricum met ongeveer 35 leden. Na enkele mededelingen gaf zij het woord aan de heer Joep v.d. Oort, dirigent van bovengenoemde groep. Zij brachten 20 nummers ten gehore uit bekende musicals o.a. uit Cats, Les Mi serables, Miss Saigon. Helaas waren er enkele solisten met vakantie en ziek, daardoor was het programma iets kor ter dan gewoonlijk. Maar desondanks was het een zeer geslaagde avond met o.a. een solistisch optreden van Harrie Mooi uit Limmen. De aanwezigen heb ben genoten van de prachtige muziek, zang en dans, het had nog gerust een uurtje langer mogen duren. Mevrouw A. Bloedjes-Heerema sloot de avond af. De leden van de Musicalgroep kregen een roos aangeboden. De kledingaktie Mensen in Nood wordt gehouden op 29, 30 en 31 oktober. De kleding graag aanbieden in dicht gebon den plastic zakken op de volgende adressen: Mw. Revers, Dusseldorper- weg 118, mw. Punt, Rijksweg 115, en mw. Neelen, Kapelweg 15 in Limmen. LIMMEN - De spanning was vrijdag te snijden bij de bondswedstrijd van Vre- deburg 2 tegen DOS 2 uit Alkmaar. Een gelijkopgaand scoreverloop tot de vijf de partij. De zesde partij ging voor Vre- deburg verloren. Aan het 1ste bord had J. Limmen winstkansen en N. Hageman aan het 3de bord stond niet slecht maar verkeerde wel in tijdnood. Deze tijd nood pakte in het voordeel van DOS uit. J. Limmen deed wat van hem ver wacht werd en won, zodat DOS met een minimale winst van 4!/2-3!/2 de wed- strijdpunten binnenhaalde. Winstpartij en konden bijgeschreven worden voor E. Kerkhof en P. Vlaar, terwijl R. Rommel het halve punt voor zijn reke ning nam. De A-groep van de interne competitie zorgde ook deze week voor sensatie. Nam G. Hafkamp vorigte week de kop van het klassement, afgelopen vrijdag moest hij ervaren dat hij té maken kreeg met een slimme tegenstander. Nieuwko mer G. Zeeman joeg hem de bietenbrug op. J. Krijt profiteerde hiervan; met zijn overwinning op T. Morcus voert hij de ranglijst weer aan. In de B-groep knokte F. Nijman zich ten koste van B. de Waard naar de top. R. Morcus en J. Tebbens blijven hier goed volgen. Overige uitslagen: T. Al-P. v.d. Heijdt 0-1, P. Vessies- G. Pouw 1-0, R. v.d. Storm jr.-T. Schut 1-0, N. Admiraal-R. Lammers 0-1, L. v.d. Eng-L. de Boer 1-0, M. Bos-R. Hooijboer 0-1, W. Konst-L. Winder 0-1, B. Kos-K. Wokke 0-1, P. de Waard-R v.d. Storm sr. 0-1, A. Duijkersloot-B. v.d. Heijdt 1-0, J. Zentveld-H. Druiven 0-1, B. de Wit-A. de Waard 1-0, R. Jagtenberg-M. Zuur bier Vi-ViO. Kaandorp-W. Koene koop 1-0, P. Mooij-W. Thijsse 0-1. Schaaklessen voor jeugd Zaterdag 31 oktober starten in Vrede- burg de schaaklessen voor de jeugd: Ko ningsdiploma 17.00 uur, toren- en pionnendiploma 16.00 uur. Voor opga ve en/of inlichtingen P. v.d. Heijdt, 't Kieftenland 23, tel. 1977, of J. Admi raal, Dusseldorperweg 27, tel. 2391. LIMMEN - Afgelopen week was weer grandioos. Vooral de houseparty en de vrijdagavond werden druk bezocht. En ook deze week gaan we er weer wat van maken. Vrijdagavond, onze succes avond, gaan we er natuurlijk weer lek ker tegen aan. Zaterdagmiddag is er een bingo voor de kids van 7 tot 12 jaar. Deze begint om 14.00 uur en eindigt om ongeveer 15.30 uur. De entree is 1,00 waarmee je met de mooiste prijzen naar huis kan. Zaterdagavond zijn we er weer voor de jeugd van 12 tot 16 jaar. Degenen, die in het eerste weekend van november mee willen doen met de biljartcompeti tie kunnen deze avond nog oefenen. Je zult zien: poolbiljarten kan iedereen, je moet er alleen even inkomen. Zondagmiddag zijn we er alweer. En met dit weer wil je toch niet helemaal naar Castricum fietsen, dus kom je lek ker die vervelende zondagmiddag een beetje opfleuren in Conquista. Maan dagavond en woensdagmiddag staat de koffie klaar voor diegenen die het koud hebben gekregen door naar Conquista te fietsen. LIMMEN - Onder het motto: 'Laat ze niet in de kou staan' zamelt Mensen in Nood dit najaar ondermeer kleding in voor de vluchtelingen uit het voormali ge Joegoslavië, die -alles achterlatend- in Nederlandse kazernes zijn onderge bracht. Mensen in Nood vraagt om goe de en nog draagbare kleding, schoeisel, dekens en lakens. Het liefst ontvangt Mensen in Nood de kleding in gesloten plastic zakken. De kledinginzameling zal plaatsvinden op: 29, 30 en 31 oktober. U kunt uw kleding inleveren bij de volgende adres sen: Fa. Punt, Rijksweg 115; mevr. Re vers, Dusseldorperweg 118; Mevr. Neelen, Kapelweg 15. LIMMEN - Zaterdag 31 oktober orga niseert peuterspeelzaalklein duimpje" Sportlaan 25. weer haar jaarlijks terugkerende speel goedbeurs. Wij willen u vragen of u speelgoed dat nog heel en functioneel is, dat niet meer, of nauwelijks gebruikt wordt, voor ons wilt verzamelen. Het ruimt bij u lekker op en bovendien krijgt u er een aardige vergoeding voor en helpt u er de peuterspeelzaal mee, zo dat zij weer spelmateriaal kan aanschaf fen voor de peuters. Ook kunnen er baby en peuterartikelen ingeleverd wor den zoals: fietszitjes, buggy's enz. Kle ding kan niet ingeleverd worden. De speelgoedbeurs wordt gehouden in de peuterspeelzaal van 10.00 tot 11.30 uur. Het speelgoed en de baby- peuterartikelen kunt u inleveren op vrij dag 30 oktober van 18.00 tot 21.00 uur. Het afrekenen en ophalen van het inge leverde speelgoed is op zaterdag 31 ok tober van 12.30 tot 13.30 uur. Vorig jaar is het speelgoed wat niet verkocht en opgehaald is naar Roemenië op gestuurd. Ook dit jaar zullen we weer een goed doel uitzoeken. Deze wordt op de speelgoedbeurs bekend gemaakt. de Rijksweg rijdende personenauto. Ge lukkig bleef het materiële schade. Op de Burgemeester Bosmalaan werd tussen 19 en 22 oktober een personenau to door een ander motorrijtuig aangere den. Echter, deze is na de aanrijding weggereden zonder zijn identiteit be kend te maken. Op 22 oktober werd er in een rijwiel zaak aan de Rijksweg een man betrapt op het wegnemen van een shirt. De man werd door personeel van de winkel ge volgd, doch zag toch kans om weg te komen, maar wel met achterlating van het gestolen shirt. Op 23 oktober raakten twee personen auto's met elkaar in botsing nadat één van hen geen voorrang verleende. Dit ongeval gebeurde op de kruising Rijks- weg-Zuidkerkelaan. Alleen materiële schade. Gevonden voorwerpen: grijze dames fiets, witte plastic tas met inhoud, zilve ren schakelarmband. Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 9.00 tot 12.00 uur en donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken: tel. 02205-1783. LIMMEN - In de nacht van 18 op 19 oktober werden er vanuit een schuur aan de Zuidkerkelaan twee Sparta-met fietsen gestolen. De fietsen werden de zelfde dag langs de Schoollaan terugge vonden. Vanuit een bouwkeet aan de Midden weg werden in de periode van 16 tot 19 oktober een hoeveelheid kantoorappa ratuur alsmede enkele flessen drank gestolen. Op 22 oktober vond er op de kruising Rijksweg-Westerweg een aanrijding plaats tussen een personenauto en een snorfiets. De bestuurder van de snor fiets verleende geen voorrang aan de op We hebben het lekkerste voor 't laatst - cjSgSSS» i •v v - -x.v;.v.f - Bij Intratuin kunt u kiezen uit een groot assortiment kwaliteits kaarsen in allerlei maten en vormen. In klassieke en diverse trendy kleuren. Gouda-kaars van 1 meter intiatuin HEILOO Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 Routebeschrijving: 1Afslag Heiloo-west (tussen Heiloo en Limmen) 2. Over het spoor. 3. U staat bij Intratuin. Vrijdag koopavond. de tuin. Al V Sinds 17 jaar de zaak voor moderne gebruikte dames- en kinderkleding Zojuist ontvangen laatste trend sweat shirts/cap (M.L.EL) slechts f 45,- Dames, maakt u vrijblijvend eens kennis met onze schitterende kollektie "merk" kleding o.a. van Blacky Dress, Boogie, Comma, enz., leren kleding, tassen, aparte schoenen en laarsjes, enz. Voor uw kinderen té gekke kleding van o.a. Buf- fy, Mexx, Oilily, enz. Dames, uw beslist modieuze, gereinigde dames en kinder'merk'kleding is weer van harte welkom! De koffie staat klaar! Elke dag geopend van 10.00 - 17.00 uur. Inbreng dagelijks van 10.00 - 12.00 uur. MAANDAGOCHTEND GESLOTEN! Heerenweg 252, Heiloo, tel. 072-338082 Vrijblijvend prijsopgave. Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven AanhipHincpn 7iin dpldip ppn WPPk na nlaat<;ind in Hp7p Urant of 7olana Hp voorraad <;trpkt Geheel schoonmaken, lak bijspuiten, roest verwijderen. Geheel uit elkaar halen, draaiende onder delen voorzien van nieuw vet. Fiets met remnaaf Fiets met versnelling Exclusief nieuwe onderdelen. Eventueel gehaald en weer thuisbezorgd. 100,- 125,- samenwerkende fietsenzaken

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 8