Succes voor de Sint Jan-Mavo WÊÊËÊÊÊÊÊËËmÊÊÊm Nog maar nauwelijks is onze Kerstmarkt open, WÊÊÊÊÊÈÊÊÈÊÊÊÊff of een prachtige schimmel stapt statig binnen. Op zijn rug zit een oudere heer. Bij het zien van de mÊÈÈÊÊKfl Sherlock Holmes-beren en de muziekdoosjes beginnen WÊÈÊÊF/ zijn ogen te glinsteren. Sr 'Zijn er nog meer leuke Sintcadeautjes' vraagt hij ons. 'Jazeker Sinterklaas', antwoorden we 'een heleboel'. 'Goed zo kinderen, goed zo. Piet, geef me dan nu maar de lijst met wensen van al die Nederlandse mensen. Dan kunnen we morgen het dak op'. OPRUIMING 4L SHOWROOMMODELLEN Pot 0 14 cm. I Ai/D Van 18,95 voor JL Kantoorvakhandel - HET GROENE WARENHUIS Politieberichten Ingezonden tM iiwife>6 SSS iOWfPl&H tuamsw^ 10.00 - 17.00uur. Op deze dag zijn er mandenvlechten en glasgraveren. Zondag 29 november geopend van verschillende demonstraties, o.a UITKIJKPOST 25 NOVEMBER 1992 PAGINA 8 Sinds 17 jaar de zaak voor moderne gebruikte dames- en kinderkleding Voor de feestdagen hangt er een schitte rende collectie 'merk' kleding van o.a. Escada, Gil Bret, Rosner, enz.! Tevens chique mantels, coats, imitatie bontjassen, ski- en avondkleding, smo kings, enz. Voor de kinderen tè gekke kleding van Oili- ly, Mexx, Buffy, enz. Gevraagd avond- en skikleding. De koffie staat klaar! Elke dag geopend van 10.00 - 17.00 uur. Inbreng dagelijks van 10.00 - 12.00 uur. MAANDAGOCHTEND GESLOTEN! Heerenweg 252, Heiloo, tel. 072-338082 Geschenkdoos kerstkaarten Met 20 kerstkaar- ten in 4 dessins en 22 enveloppen. t Keuze uit 5 verschillende dozen. Van 12,95 voor A ap Kerstbeker Van porcelein. Met sneeuwpop- of kerstboomdeco- ratie. Nu 4 p/ Kerstster op stam Is (Poinsettia). Met 10 tot 20 bloemkoppen. In rood, rose of wit. J Houdt van lichte plaats en matig voch- tige grond. Hoog 80 cm. Pot 0 19 cm. Aj PA dÈftf Van 27,50 I OU WÈÊ voor Iff» Kinder-kerstkaars Kerstmannetje met arre- slee, met zak speelgoed of met kerstboom Hoog 9 cm. A "TC Éfelik per stuk. y/O Sinaasappelboompje (Citrofortunella) Met kleine 'appeltjes f van oranje'. Houdt van een zonnig plaatsje en matig voch tige grond. Hoog 30 cm. Pot 0 15 cm. 4 ^PA Van 22,50 I OU voor mi m Brother Tekstverwerkers WP 6 Brotherprijs f 1525 onze prijs f 1295 LW 30 Brotherprijs f 1525 onze prijs f 1295 Canon Kopieermachine PC 6 Canonprijs f 340C onze prijs f 265C Olympia Schrijfmachine Carrera II Olympiaprijs f 58! onze prijs f 42! Brunsviga Ml Olympiaprijs f 37'. onze prijs f 28! Zolang de voorraad strekt. Beer Sherlock Holmes Leuke knuffel voor groot en klein. Hoog 4 ap 27 cm. Van I 25,95 voor iVi Berenverlichting Leuk voor in de kinder kerstboom. 4 Aai Van 19,95 /Vi voor mmÊm L* Grote kerstcactus r (Rhipsalus) Met rode of paarse bloemen. Houdt van lichte plaats en matig vochtige grond. 4 M intxatum HEILOO Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 Routebeschrijving: 1. Afslag Heiloo-west (tussen Heiloo en Limmen) 2. Over het spoor. 3. U staat bij Intratuin. Vrijdag koopavond. Stationscentrum Heerenweg 140 Heiloo Telefoon: 072-334955 Telefax: 072-338354 Aanbiedingen zijn geldig een week na plaatsing in deze krant of zolang de voorraad strekt meer werd een spiegel afgebroken Bij een winkel aan de Heerenweg wer den twee kratten met lege flessen wegge nomen.kj Uit een woning aan de Potgietersweg werden 12 zilveren theelepeltjes wegge nomen. Hoe de daders zijn binnengeko men is niet bekend. Aanrijding tussen een auto en bromfiets op de Kennemer straat weg. De auto ver leende geen voorrang. De bromfietser raakte gewond. Verlichtingscontrole op verschillende plaatsen leverde 6 bekeuringen op. Op het parkeerterrein bij het zwembad aan de Omloop werd op 18 november vóór 19.00 uur schade gereden aan een geparkeerde auto. De veroorzaker werd niet bekend. Op 19 november 1992 vóór 16.45 uur werd op de Ypesteinerlaan schade gere den aan een geparkeerde auto. Ook hiervan heeft de veroorzaker zich niet bekend gemaakt. In een woning aan de Breedelaan is on gewenst bezoek in de nachtelijke uren geweest. Hoe men binnen is gekomen is niet bekend. Er werd een gouden ket ting ontvreemd. Ingebroken werd in een woning aan de Heerenweg. De achterdeur werd open gebroken en enkele sleutels worden vermist. Een winkeldiefstal werd gepleegd in de Hema door 2 mannen en een vrouw. Zij reden weg in een auto. Het kenteken werd aan de surveillance-auto's in de re gio doorgegeven en door één van deze auto's werd de bewuste auto met de 3 daders aangehouden. Zij zitten nog vast voor ondezoek. Op de Westerweg werd 's avonds een jas ontvreemd uit de garderobe van het Evangelisch centrum. Op de kruising Kennemerstraatweg - Heilooër Tolweg werd op 18 november om 17.45 uur de rechterbuitenspiegel van een voorgesorteerde vrachtauto ver nield door een voorbijrijdende witte volkswagen-Transporter (busje). De Volkswagen reed op de Kenne merstraatweg richting Alkmaar en is niet bekend geworden. In de periode van 14 tot 21 november werden 11 fietsen ontvreemd, 16 fietsen werden teruggevonden, 5 fietsen werd terugegeven aan de eigenaar. Gevonden voorwerpen: leesbril, dasspeld, herenpantalon, bouvier reu, paar nike air, jordan en div. sleutels. den heeft. De directie van Overkerck behoudt zich het recht voor waar nodig in te grijpen en zonodig maatregelen te treffen. Aan de privacy wordt hier in dit opzicht wat meer toegevoegde waarde gegeven. De leiding van een verzorgingshuis mag natuurlijk zelf bepalen hoe de huisregels moeten zijn en zulks dan in overleg met de bewonerscommissie. Toch geeft een niet diervriendelijk toelatingsbeleid de indruk dat ouderen met huisdier niet welkom zijn en is teleurstellend voor diegenen die juist een voorkeur hebben voor dat verzorgingshuis en derhalve een moeilijke beslissing moeten nemen. Wellicht dat onze ouderenbonden aan dit onderscheid de nodige aandacht zouden kunnen besteden en ideeën kun nen uitdragen om tot een bevredigende oplossing te komen. B. A. van Unnik De deelnemers aan de speurtochtv.l.n.rRamona van Kuilenburg Yvonne Bakker, Jeroen Langkemper en Sander van der Peet. Geheel rechts de presentator van Radio Noord-Holland. behoort tot de mogelijkheden. Dg hoofdprijs, een popconcert door een be kende Nederlandse popgroep op het schoolplein, is in elk geval wat dichter bij gekomen! HEILOO - Aangifte van inbraak in een kapsalon. De voordeur werd openge broken en geld werd er meengenomen. Inbraak in een bedrijfspand aan de Kennemerstraatweg. Deur opengebro ken, waarna geld en apparatuur werden weggenomen. Bij de voetbalkantine van HSV werd een vuilnisbak door een raam gegooid. Twee jongens werden betrapt op het ste len van enkele kratten. Zij werden door de bedrijfsleider van de winkel aan gesproken. Bij de politie werd melding gedaan. Bij een supermarkt in winkelcentrum 't Loo werden twee jonge mannen betrapt op winkeldiefstal. Beiden werden aan de politie overgegeven. Aan een personenauto op de Hoogeweg werden vernielingen gepleegd. Onder Gladheidsbestrijding HEILOO - De Vereniging voor Volks huisvesting Heiloo heeft op verzoek van enkele bewoners de gemeente Heiloo verzocht rond de Vinkenbaan te strooi en bij gladheid. De gemeente deelde de Vereniging echter mee, dat niet kon worden afgeweken van het zogenaamde strooitraject. Het bestuur van de Vere niging heeft daarom besloten in beide flatgebouwen 1 strooizoutkist te plaat sen. De afdeling Openbare Werken van de Gemeente Heiloo zal de kisten vullen met strooizout. Er wordt de bewoners verzocht zo spaarzaam mogelijk gebruik te maken van het strooizout, omdat door onnodig veel gebruik verzilting van het grondwa ter kan optreden waardoor de vegetatie aangetast wordt. Na een proefperiode

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 8