I n wensen U een gezellige jaarwisseling en een gezond 1993 ELKE ZATERDAG Dansschool maandag 18 januari a.s. starten wij weer met de HERHALING-BALLROOM cursus voor (echt)paren. FEBRUAR11993 START: LATIN-AMER. R0CK&R0LL van 20.45 - 00.45 uur. Foto Kino The Young Ones Bloemenservice Heiloo Bakker Hemmer Prima Vita Slager Brink Juwelier Kwaad Handy Fish Vishandel Schong ABN-AMRO Bank Makelaardij v.d. Ridder Haarmode Theo Robert De Boer Supermarkt Sporthuis Johan Jansen Beko Interieur Pizzeria Lorenzo Garage Zander X-posé Silhouet De Best Makelaardij VITU Kappers I M M v.v I M M N RIJKSWEG 43 1906BD LIMMEN tel.02205-3842 of 072-330675 Tentoonstelling P.V. Luchtpost Handbal Meervogels 60 Deens bezoek op Bonhoeffercollege Diamant bij Loos TTV Rozing Heiloo Bridgeclub Egmond Zwembad Loos Rabo-poldertrimloop Grote deelname aan driebandenkampioenschap m Spreekuur wethouders Afleveren en afsteken vuurwerk Openingstijden gemeentehuis Verleende bouwvergunning Meldingen tot bouwvoornemen BEL NU VOOR INFORMATIE OF TOEZENDING LESPROGRAMMA (uitgezonderd schoolvakanties. Ook voor NIET-cursisten. UITKIJKPOST 30 DECEMBER 1992 PAGINA 12 HEILOO - Zaterdag 9 januari wordt om 19.30 uur in het verenigingslokaal van de postduivenvereniging, achter sport- hal het Vennewater, de tentoonstelling geopend. De 27 postduivenliefhebbers uit Heiloo brachten hun mooiste 6 dui ven voor een keuring in. Keurmeester P. de Graaf uit Limmen beoordeelde de duiven op bouw, uiterlijk en conditie. Naast deze 6 tallen show, kunnen ook de 1ste prijswinnaars van vluchten in 1992 worden bewonderd. Tijdens de avond kunt u informatie ver krijgen over de duivensporthobby. Het bestuur van de vereniging heeft de be schikking over het nieuwste informatie materiaal over het houden en verzorgen van postduiven. Videobanden worden vertoond en geven een goede indruk over de zorg die wordt besteed aan de duiven voordat er resultaten mee kun nen worden bereiktj. In regionaal ver band werd bijvoorbeeld onlangs beslo ten om een nieuwe container aan te schaffen zodat de duiven tijdens de reis over nog meer confort beschikken. Wilt u meer informatie kom dan naar de ten toonstelling. De toegang is gratis. AKERSLOOT - De Zandvoort-dames werden door Meervogels enigszins on derschat. Hun harde spel leverde vijf strafworpen op maar vooral hun onder handse schoten verrastten Meervogels. In de eindfase bleek toch Zandvoort- meeuwen over minder technische kwali teiten te beschikken. De Meervogels- dames zijn met vijf overwinningen op rij op weg naar de top van de derde divi sie (12-17). Hoewel gewonnen (22-18) toch niet zo een mooie wedstrijd van de heren tegen Dirkshorn. Er werd door beide teams rommelig gespeeld. Aanvallen werden te gehaast afgemaakt. Eddy Krom op de cirkel wat ook zijn beste plek is en Rob Buur op de tweede lijn zorgden voor een 11-9 ruststand. Na rust kreeg Meervo gels geen kans los te komen van. Dirks horn. Een 14-10 voorsprong werd door enkele schutters van Dirkshorn inge haald, maar de subliem spelende Theo Krom stelde in de eindfase de overwin ning veilig. Ondanks het verlies van de heren junio ren (19-33) waren er behalve van Aalsmeer ook van Meervogels veel goe de spelmomenten en mooie doelpunten. Verdedigend was het niet fraai van Meervogels waardoor Aalsmeer met rust 8-18 voor stond. Na rust bezondig de Aalsmeer zich veel aan balverlies en concentratieverlies wat door Meervo gels werd benut en de stand dragelijk werd. CASTRICUM - Het Bonhoeffercollege, school voor vwo, havo en mavo in Castricum, heeft in het weekend van 8 tot 10 januari 1993 bijzonder bezoek uit Denemarken. De school denkt interna tionaal en heeft meer buitenlandse con tacten, maar dit bezoek is wel heel omvangrijk. Het gaat om een gezelschap van 200 middelbare scholieren uit Greve (omge ving Roskilde), vierde klassers, leerin gen van de eindexamenklas. Zij werken op hun school gedurende twee dagen in de week aan projektonderwijs. Dit jaar was het thema: Europa, de naam: Euro pe en wheels. Zij zijn in januari enkele weken op toernee met een karavaan bussen, rijdende keuken e:d. door di verse landen van Europa, eindigend in Straatsburg bij het Europees parlement, waar zij als Europese jongeren een peti tie zullen aanbieden. In het kader van hun project hebben zij in het Engels met de leerlingen HAVO 4 van het Bonhoeffercollege gecorrespon deerd. Het weekend van 8 tot 10 januari wordt dan ook opgezet rond deze ont moeting. De Denen brengen een ten toonstelling mee van hun project en er is een culturele avond, waarop de gasten muziek en theater brengen, door hen zelf geschreven. De Deense bezoekers worden welkom geheten namens de ge meente Castricum door de burge meester, de heer Schouwenaar. HEILOO - Op 8 december was het dan zover. Er werd afgezwommen voor hun laatste en zwaarste overlevingsbrevet. Totaal gekleed inclusief schoenen sprongen de kandidaten van de duik- plank. Er moest binnen 2,5 min. een af stand van 100 mtr. afgelegd worden. Ruim binnen de tijd werd deze afstand gehaald, wat zeker een pluim waard is want het is bijzonder zwaar. Daarna moesten de kandidaten allerlei vaardig heden uitvoeren, verpakt in een verhaal van een gezonken schip. Ook voor Kadet en Brons, dat zijn de eerste 2 overlevingsbrevetten waren er kandidaten aanwezig. Zowel voor de eerste 2 als voor het laatste brevet is ie dereen geslaagd. Voor kadet slhagde Ja ne de Haan, Wouter Haringhuizen, Laureysken van Beurden, Anno Perk, Laura van Rees, Mark Tenhage en Ar jen Wijngaarden. Voor brons slaagden: Julia Bakkum, Jorrit Musters, Manon Rokebrand, Inge Oudman en Niels Ba- rendse. Voor diamant slaagden: Bas Gest, Marise Ramaker, Jan Willem Swart, Vanessa Stam en Daniël Stam. HEILOO - Traditioneel wordt bij Ro zing het najaarsseizoen altijd afgesloten met een kersttoernooi. Door de afwe zigheid van enkele toppers leek het een open toernooi te worden waarbij zeker vijf kandidaten kans hadden op de ein doverwinning. Door het knock-out- systeem in de eeste ronde werd al snel duidelijk wie er nog kans hadden op een prijs. De verliezers van de eerste ronde werden ingedeeld in poule B waar Jack de Geus uiteindelijk winnaar van werd. De winnaars van de eerste ronde gingen strijden om de hoofdprijs van het kerst toernooi. De eindstrijd in poule A ging uiteindelijk tussen Fer Nieuweboer en Jos Blom. Beide heren hielden elkaar goed in evenwicht maar Fer trok toch aan het langste eind. Voor Jos, die dus als tweede eindigde, was dit zijn af scheid van het tafeltennisgebeuren. We gens drukke bezigheden kan hij zijn ta feltenniscarrière giet langer voortzetten. Het tafeltennissen ligt de komende twee weken stil maar op 8 januari gaan we weer van start. Heeft u ook interesse kom dan gerust eens langs op vrijdaga vond en maak kennis met de tafelten nissport. Zeker nu het weer slechter wordt is dit de ideale manier om in be weging te blijven. Wilt u meer informa tie dan kunt u ook bellen met Paul Koopman, tel. 072-336133. Adverteren doe je niet zomaar Kies voor de EGMOND - Uitslag maandag 14 de cember: A-Lijn: 1. Bakker-Tromp 59,2%, 2. Sieuwertsen-Nieuwenhuizen 57,14%; B-Lijn: 1. ds. Druiven- Huiberts 60,27%; 2. fam. Visser 55,80%; C-Lijn: 1. Motta-Krijnen 61,90%; 2. ds. Glas-v.d. Pol 56,55%. Uitslag 2e periode: A-Lijn: 1. Bakker- Tromp, 2. Maureau-Neefjes; B-Lijn: 1. fam. Visser P., 2 ds. Wittebrood- Wolkers P.; C-Lijn: 1ds. Glas-v.d. Pol P., 2. Imming-Schol P. HEILOO - De laatste geslaagden van het oude jaar zwommen 22 december af. De sfeer was geweldig en het zwem- niveau ook! Met de complimenten van de rapporteur van de Nationale Raad Zwemdiploma's kregen de leerlingen hun diploma uitgereikt. Voor A slaagden: Marit Bruijns, Bnar Fatah, Sam Glorie, Rikke van der Grin ten, Olaf Henselmans, Jelle Himmel- reich, Annemieke Izaks, Sjoerd Keil man, Michon Kussendrager, Mandy Lodder, Jan van Meegdenburg, Derck van Meegdenburg, Gjalt Poelman, Se- bastiaan Schermer, Janneke Ulder, Pie van der Wind, Jennifer Zentveld. Voor B slaagden: Frank Brouwer, Gijs- bert Brouwer de Koning, Peggy Goede, Sara Grapendaal, Monique Heijne, Mi chael Hoorn, Vera Kroon, Marleen Kroon, Bas Nortier, Bart Oudejans, Hans van Schie, Lise van Turenhout, Ruben Velstra, Sebastiaan Velthuis, Svenja van Westerop. AKERSLOOT - Zondag 3 januari is er weer een gezellige Rabo-poldertrimloop in Akersloot. Om de extra pondjes van de feestdagen eraf te trimmen of om je conditie op peil te houden, ons maakt het niet uit waarom u komt naar het ter rein van de handbalvereniging Meervo gels aan de Boschweg. We staan weer om 9 uur 's morgens klaar om u in te schrijven en de start is 10 uur. Er wor den 3 afstanden gelopen nl. 4, 8 en 14 km. De twee kortste afstanden beginnen om 10.00 uur en de 14 km start vijf mi nuten later. Deze lopen gelden voor het trimloopboekje van de KNAU. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan, de eerste dame en de eerste jeugdigen beneden de 14 jaar van elke afstand, worden met ere metaal beloond. Inschrijfgeld: tot 17 jaar 2,00; 17 jara en ouder 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. Voor meer inlichtingen: G. Veldt, tel.: 02513-15081. AKERSLOOT - Het vierde driebanden kampioenschap van Akersloot dat vol gende week in biljartcentrum De Vriendschap van start gaat kent een re cord aantal deelnemers. Maar liefst 75 biljarters doen mee aan dit kampioen schap waaraan alleen inwoners en oud Akersloters aan mee mogen doen, en dat zijn er weer vijf meer dan vorig jaar. Het eerste jaar werd de titel gewonnen door Jan Velzeboer, Willem Kerssens won de tweede editie, terwijl Eric Keijsper verrassend vorig jaar de titel voor zich opeiste. In poules van 8 man proberen al deze biljarters door te drin gen naar de halve en misschien wel naar de finale en door de grote verscheiden heid aan deelnemers is het voor de ster kere biljarters extra moeilijk om de volgende ronde te bereiken. Ieder speelt naar eigen kunnen en zo is het mogelijk dat er spelers bij zijn die slechts 10 ca ramboles moeten maken, tegen anderen die er 25 moeten maken, maar alles draait in dit kampioenschap om de ge zelligheid met daarnaast een flinke por tie fanatisme, om in ieder geval niet af te gaan in dit kampioenschap. Kansheb bers zijn 'er genoeg, maar het is erg moeilijk om een voorspelling te wagen, favoriet zijn. Bijvoorbeeld Willem Kerssen, Jan Velzeboer, Ab Roemeling, Siem Bol en Lau van Roon, doch de aanstormende jeugd onder aanvoering van Rob Woesteburg, Arno Haasbroek en Rob Levering zal er alles aan doen om de oude rotten in 't vak een lesje te leren, maar of ze dat lukt? De Kennemerstraatw- winkeliers Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Op dinsdag 5 januari 1993 zal het wekelijkse inloopspreekuur van de wethouders niet Het eerstvolgende spreekuur is op 12 januari 1993 van 19.00-20.00 uur. - Ingevolge de bepalingen van het Reglement Gevaarlijke stoffen is het verboden om zonder schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders vuurwerk af te leveren aan particulieren danwel ter aflevering aanwezig te houden; - Vuurwerk mag slechts worden afgestoken vanaf 31 december 21.00 uur tot I januari 02.00 uur. Overtreding van bovenvermelde voorschriften is strafbaar. Wij wijzen er nadrukkelijk op dat de politie zal toezien op strikte naleving van voormelde voorschriften. Het gemeentebestuur is zich er van bewust dat het afsteken van vuurwerk voor velen het middel is om het nieuwe jaar in te luiden. Het gemeentebestuur wil er echter ook op wijzen dat het afsteken van vuurwerk gevaar en hinder kan opleveren. Houd daarom bij het afsteken van vuurwerk rekening met medemens en dier. Doe voorzichtig met vuurwerk! Afsteken van vuurwerk is en blijft gevaarlijk. Lees voor het afsteken van het vuurwerk altijd de op het vuurwerk aangegeven instructies. 30 december 1992, Burgemeester en wethouders van Limmen M M Informatierubrièk van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Op maandag 4 januari 1993 is het gemeentehuis pas om 10.30 uur geopend. (Wet AROB) Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning te verlenen aan: - F. Punt, Rijksweg 115 - vergroten woonhuis. Tegen de verleende bouwvergunning kunnen binnen dertig dagen na de datum van deze publikatie bezwaren ingediend worden door diegene, die door verlening van de bouwvergun- ning rechtstreeks in zijn/haar belang getroffen wordt. Een melding van voornemen tot bouwen is binnengekomen van: - A.S. Admiraal, Pagenlaan 10a - bouwen schuur 21 2. 992 - S.J. Hollenberg, Dusseldorperweg 126 - bouwen berging 2l.l2.ivvz 30 december 1992, Burgemeester en wethouders van Limmen Tm fv v m wmtm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12