Vlotman 'kleedt' Flashing Heiloo I C^NTf 0V| H EI LOO Uitbreiding Brunogebouw gestart Burgerlijke stand gemeente Heiloo Stuurgroep Europees Jaar van de Ouderen Commissie Financiën en Personeelszaken Heiloo werkt aan de weg Vertrek heer C.J.J.M. Schouten, Expositie in het gemeentehuis van Heiloo Nieuwe gemeentesecretaris van Heiloo geïnstalleerd Ingediende bouwaanvragen Heiloo houdt zicht op de weg ff ALARM ALS ELKE SECONDE TELT Informatie tot en met 4 februari 1993 Geboorten Wietske E., dochter van De Waard, Theodorus G.C. en Schut, Geertruida M. Sven, zoon van Kerst, Joop en Kruit, Femma. Dionysius C., zoon van Kaandorp, Petrus M. en Groot, Maria C.B.A. Hoda, dochter van Frazanyar, Saeed en Golpaee Shabestari, Farangis. Mikey, zoon van Ranzijn, Frank F.M. en Van Schenk Brill, Johanna G.C. Elders geboren Maurice A., zoon van Schouten, Olaf A. en Klaver, Anita M.' Nikita E., dochter van Van Neuren, Jacob en Lodder, Katharina M. Saskia A., dochter van Wiebering, Marcel T.M. en De Geus, Anna C.S. Marit Y., dochter van Veendorp, Marco en Mulder, Anna M. Daphne T., dochter van Mors, Adrianus J. en Manshande, Guurtruda T.M. Lotte E.C., dochter van Hageman, Robertus A.M. en Baltus, Maria T.G. Huwelijksaangiften Ursem, Paul en Van Bentum, Sandra IJ. Butter, Petrus P. en Eisenga, Johanna S.l. Kaandorp, Walterus W. en Kraakman, Maria A. Ortelee, Robert J. en Zwaan, Emma B. Huwelijken Vo, Ngoc N. en Nguyen, Y. B. Wijker, Paul J. en Van Veen, Sandy. Overlijden Hens, Maria J., echtgenote van Van Swol. Jebbink, Annie B., weduwe van Davids. Elders overleden Van den Assem, Henrica J.G., weduwe van Van Roessel. Marges, Elisabeth J., weduwe van Ham. Prins, Johanna H., weduwe van Verhage. Van den Bold, Dorothea S., echtgenote van Abcouwer. Van Calcar, Cornelia J., weduwe van Geul. Klinkenberg, Jacoba, echtgenote van Broekman. Op 25 januari vond in het gemeentehuis de officiële start van het Jaar van de Ouderen plaats. (plaatje) Bij deze gelegenheid is er gesproken over de vele aktiviteiten, die in dit kader in 1993 in Heiloo gehouden zullen worden. Op 3 februari 1993 was er in verzorgingshuis Overkerck een vergadering van de besturen van de bonden, de stichting Ouderenwerk Heiloo en Gemeente. Gesproken is over de wijze van aanpak waarop e.e.a. dit jaar gerealiseerd moet worden. Er is een Stuurgroep gevormd, geheten Stuurgroep Europees jaar van de Ouderen. Deze Stuurgroep is er om de te plannen aktiviteiten te coördineren, op elkaar af te stemmen. De samenstelling van de Stuurgroep is als volgt: Voorzitter: de heer K.J.Kuiper Stichting Ouderenwerk Heiloo en tevens secretaris: de heer W. Koek ANBO: mevrouw J. Staal KBO: de heer M.C. Smit Gemeente: de heer R.H. Mulder Zij zullen gezamenlijk een planning voor 1993 maken. Iedere groepering kan daarnaast uiteraard uitvoering geven aan de eigen activiteitenplannen en dit doorgeven aan de Stuurgroep. Publiciteit en voorlichting zullen ook een rol spelen. De redactie van de rubriek Senioren 55 zal in de Uitkijkpost uitgebreid aandacht besteden aan de aktiviteiten in 1993. Op de gemeentelijke Informatiepagina in de Uitkijkpost zal door de afdeling Voorlichting 1 x per maand de aktiviteiten worden genoemd, die de betreffende maand gehouden zullen worden. Illustraties van de heer Pannekeet en het logo van het Europees Jaar van de Ouderen zullen de aandacht vestigen op weer een activiteit in het kader van het Europees Jaar van de Ouderen. De eerstvolgende vergadering van de commissie Financiën en Personeelszaken vindt plaats op donderdag 11 februari om 20.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan de volgende punten: 1. Notulen vergadering 26 januari 1993. 2. Ingekomen stukken en mededelingen: a. circulaire Ministerie van Binnenlandse zaken over algemene uitkering gemeentefonds 1993; b. staat f (liquiditeitspositie februari); c. financiering Onderwijsbegeleidingsdienst vanaf 1994. 3. Regiozaken: a. besluiten van het dagelijks bestuur van het Samenwerkingsverband N-Kennemerland. 4. Begrotingswijzigingen: a. aanschaf materiaal brandweer (f 14.200,-- t.l.v. jaarschijf 1992 meerjarenbeleidsplan zoals opgenomen in begroting 1993); b. krediet aankoop kunstwerken (f 5.000,- ten laste van jaarschijf 1992 zoals opgenomen in begroting 1993). 5. Krediet op grond van evaluatie maatregelen hondenoverlast. 6. Vaststelling jaarrekening 1991/1992 van Stichting Open Huis. 7. Krediet functiewaardering personeel. 8. Wijze van vaststellen van arbeidsvoorwaarden. 9. Overschrijdingsregeling voortgezet onderwijs en vaststelling exploitatie overzicht 1991 J.F. Kennedymavo. 10.Interim-maatregel algemene uitkering gemeentefonds. 11.Discussienotitie over verantwoording voorzieningen in gemeenterekening. 12.Nieuwe verordening voor de koopavonden. 13.Rondvraag. Pastoor van Muyenweg/De Kloosterhof Ten behoeve van de uitbreiding van het jongerencentrum Buk-Buk is het noodzakelijk om in een deel van De Kloosterhof en op het kruispunt Pastoor van Muyenweg onder meer de riolering te verleggen. De nutsbedrijven moeten in verband hiermee eveneens activiteiten uitvoeren. Het tracé van de rijweg en de parkeervakken aan de westzijde van het jongerencentrum worden ook enigszins aangepast. Deze werkzaamheden zullen naar verwachting ongeveer 3 weken duren. Na het gereedkomen van de uitbreiding van het jongerencentrum worden de hierboven genoemde aanpassingswerken op openbaar terrein definitief afgemaakt. Voor nadere informatie betreffende de werkzaamheden op openbaar terrein kunt u zich wenden tot de heer B. de Groot van de afdeling Civiel en Reiniging tel.334 008. Kennemerstraatweg tussen Ypesteinerlaan en Kanaalweg Het opnieuw tegelen van het voetpad aan de oostzijde van de weg is uitgesteld in verband met werkzaamheden van de nutsbedrijven langs hetzelfde tracé. Naar verwachting zullen de nutsbedrijven in maart hun werkzaamheden uitvoeren. Direct hierop aansluitend zal het voetpad worden hertegeld. ambtenaar Grondzaken van de gemeente Heiloo Met ingang van 1 februari 1993 heeft de heer C.J.J.M. Schouten de dienst bij de gemeente Heiloo verlaten. Na veertig jaar overheidsdienst maakte hij gebruik van de VUT-regeling. De werkzaamheden, waaronder grondverkoop en volkshuisvesting, zijn overgenomen door de heer P. van Dorsten. Peter van Dorsten is werkzaam op de afdeling VROM van de Sector Grondgebied en bereikbaar op telefoonnummer 313 126. Voor vragen betreffende bovengenoemde onderwerpen kunt u bij hem terecht. Vanaf donderdag 14 januari a.s. is er een expositie te bezichtigen in de gangen en de hal van het gemeentehuis. Er zijn schilderijen en aquarellen te zien van vier verschillende kunstenaars. Het gaat om de volgende vier schilders: de heren Adriaan Zoon, Paul C. Helder, Tjaard Sterenberg en Waldemar Pohley. De expositie is iedere werkdag te bezichtigen van 08.00 - 12.30 uur en van 13.30 - 16.30 uur. De tentoonstelling zal te zien zijn tot 18 maart a.s. In de raadsvergadering van 4 februari 1993 is de heer mr. F.G. Mencke officieel geïnstalleerd als gemeentesecretaris van de gemeente Heiloo. Per 15 februari a.s. zal de heer Mencke daadwerkelijk een begin maken met zijn werkzaamheden als gemeentesecretaris. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Kanaaldijk 15a, U. Anema - vergroten kantoor. Ypestein III, Heijmans Project-ontwikkeling B.V., Rosmalen - 36 vrije sectorwoningen. De Wildtlaan 12, C.W. Hink - vergroten woonhuis (dakkapel). Storingen in de openbare verlichting kunt u op werkdagen melden op telefoonnummer 313 206. Defecte lichtmasten worden na melding binnen 14 dagen gerepareerd. Wilt u bij de melding de straatnaam en het nummer van de lichtmast vermelden? Bridge Drive Lions Club Bouw Huisvuilcentrale Namens de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo ondertekent secretaris Christine Hoek mede het bouwcontract met aannemer Ys Kops (rechts) en architect Henk Muhren voor de uitbreiding van het Brunogebouw. De toekomstige gebruikers van de nieuwbouw en andere bestuursleden van de stichting kijken toe. HEILOO - Vorige week heeft de ge meente Heiloo een begin gemaakt piet de voorbereidende werkzaamheden voor de verbouw van het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg. Diezelf de dag werd ook het bouwcontract gete kend. De Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo is - met financiële steun van de gemeente - opdrachtgever voor de bouw, die over een aantal maanden een eigen ruimte voor het Heilooër tiener werk zal opleveren, naast een nieuw kantoor voor de jongerenwerker en de per 1 april benoemde tienerwerkster en een aantal bergingruimtes. De bouw, naar het ontwerp van architect Henk Muhren, wordt uitgevoerd door aanne mer Y. Kops, terwijl de firma Licher de verwarmingsinstallatie voor zowel het nieuwe als het oude deel onder handen neemt. Na de bouw zal het interieur 'vorm krijgen door de inzet van de vrij willigers van de Stichting Jeugd en Jon geren Heiloo. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen maandag 8 febru ari: A-Lijn: fam. Gootjes 57,9%, 2. d'Arnoud - de Groot 55,8%; B-Lijn 1. mw. Middelbeek - BOlweg 57,5%, 2. fam. Slob 54,6%; C-Lijn: 1. Kuiper - Huting 57,9%, 2. ds. Kuiper - Werd- muller 56,3%; D-Lijn: 1. mw. Antony- sen - Witting 60,4%, 2. Zwitserlaar - Vos 56,3%; E-Lijn: fam. Keesen 56,3% 2. ds. Oosterling - Slemmer 55,8%; F- Lijn: 1. ds. de Jong -de Winter 60,9%, 2. v.d. Linden - Kraakman 58,3%. AV Trias HEILOO - Tijdens indoor atletie kwedstrijden, Afgelopen zondag in Den Haag, waren diverse Trias atleten ac tief. De beste prestaties werden daarbij geleverd op de 800 meter. Eerste jaars senior Henkjan Thoes won na een span nende strijd zijn serie in 1.57.74 min. Dat betekende een verbetering van zijn beste tijd tot nu toe. Zijn trainer Siem Boekei was in een snellere serie inge deeld en hij bleek ook werkelijk sneller dan zijn pupil. Zijn tijd van 1.55.94 was uitstekend te noemen. ALKMAAR - De Lions-club Alkmaar organiseert op zaterdag 13 maart haar jaarlijkse bridge-drive. De opbrengst komt ten goede aan de Rolstoelbus en aan het Familiehuis M.C.A. De drive wordt gehouden in de kantine van de Scholengemeenschap Noord-Kenne- merland aan de Robonsbosweg 11 te Alkmaar. Iedereen (beginners-, thuis- en recreatie bridgers én wedstrijdbridgers) is vanaf 19.00 uur van harte welkom. Het in schrijfgeld bedraagt 15,00 per per soon. Er zijn vele leuke prijzen te winnen. De hoofdprijs bestaat uit 2 maal 250,00. Voor inlichtingen en/of opgave: 072-123159, 126658 of 111495. Foresters Nieuws HEILOO - Het eerste zondagteam heeft de slag duidelijk weer te pakken. Na de 3-0 thuisoverwinning op Texel werd dit maal de uitwedstrijd tegen Schagen met 2-0 gewonnen. Door deze overwinning hebben de rood-witten aansluiting met de middenmoot weten te bewerkstelli gen en aldus meer afstand genomen van de fatale plaatsen. Het vertoonde spel van zondag geeft veel vertrouwen voor het verdere verloop van de competitie, waarin nog zes wedstrijden te spelen zijn. Het tweede elftal slaagde slechts ten de le in de opzet eveneens de volle buit bin nen te halen en liet een punt liggen tegen SEW. Zaterdagmiddag had inmiddels het eerste team met 3-2 zijn meerdere moeten erkennen in Watervogels, zodat voor wat betreft de selectie-teams van alle smaken iets in huis werd gehaald. Het grote nieuws echter komt dit keer van de kleinere mannen, de pupillen. Op basis van de echte Europa-cup com petitie, werd tegen de pupillen van Ber- dos gestreden om de 'licht-cup'. Echte avondwedstrijden dus voor de jongste voetballers!. Onder de felle schijnwer pers en onder het toeziend oog van vele toeschouwerd werd zowel in Bergen als op het sportpark De Egelshoek door de diverse teams fel gestreden om de te be halen cup. Na een reeks zeer spannende wedstrijden trok De Foresters uiteinde lijk aan het langste eind en staat de cup in ieder geval voor een jaar op De Egelshoek. Het programma voor het komende weekend voor de selectie-teams luidt: zaterdag M.F.C. 1-Foresters 1, zondag Foresters 1-S.V.w. 1 (aanvang 14.00 uur) en VIOS W 2-Foresters 2. officieel begonnen ALKMAAR - Met het heien van de 'eerste paal' door burgemeester Mr. J.J.H. Pop van Alkmaar is de bouw van de Huisvuilcentrale N-H officieel begonnen. Naar verwachting zal de in stallatie in maart 1995 met proefdraaien beginnen. Met de bouw van de Huis vuilcentrale N-H is een totale investe ring gemoeid van 593 miljoen gulden, de totale stichtingskosten bedragen 893 miljoen gulden. De aandeelhouders van de NV Huisvuil centrale N-H zijn het Openbaar Li chaam VVI Alkmaar e.o. (waarin zes tien Noordhollandse gemeenten deelne men), de gemeente Zaanstad en de NV PEN Energiebedrijf Noord-Holland. De Huisvuilcentrale N-H gaat het huis vuil verwerken voor geheel Noord- Holland ten noorden van het Noordzee kanaal, inclusief Velsen en exclusief Amsterdam. De centrale, die voldoet aan de strengste milieu-eisengaat het werk overnemen van de VVI Alkmaar. In totaal gaat de installatie -volcontinu- 385.000 ton afval per jaar verwerken. De verwerkingskosten per ton afval zul len naar het prijspeil 1995 250,- be dragen. Net als de verbrandingsinstallatie AVI Amsterdam - die onlangs in proefbe drijf is genomen - zal de Huisvuilcentra le N-H energie opwekken. Een stad ter grootte van Alkmaar (circa 90.000 in woners) kan van elektriciteit worden voorzien. De installatie zal in 1995 iets minder dan 100 medewerkers tellen. Op de bouw plaats zijn dagelijks circa 600 mensen actief, die voor een groot deel uit de re gio Alkmaar worden betrokken. Daar naast zal een veelvoud van regionale toeleveringsbedrijven tijdens de bouw periode worden ingeschakeld. De financiering van de NV Huisvuilcen trale N-H is 3 februari jongstleden offi cieel geregeld. De financier van de stichtingskosten (839 miljoen gulden) is een bankconsortium onder aanvoering van de ABN AMRO Bank N.V., het Al gemeen burgerlijk pensioenfonds en de nv Bank Nederlandse Gemeenten. Naast het consortium neemt ook de Ra bobank een deel van de financiering voor haar rekening. HEILOO - De eerste teams van Flas hing behaalden de volle winst. Dames 1 van Flashing heeft in een spannende wedstrijd tegen Amstelhaag met 62-43 gewonnen. Vanaf het begin dicteerden de dames van Heiloo de wedstrijd. Gestart werd met een 'man to man' ver dediging waardoor de hoger op de rang lijst staande dames uit Amstelveen tot het uiterste moesten gaan. De goede conditie van de Flashing Dames gaf de doorslag. Sandra Feijen en Ester van de Meer pakten belangrijke verdedigingsre bounds waaruit diverse scooringskan- sen ontstonden. In de tweede helft waren het met name Jacqueline Schip per en Annet Schotborgh die het hoofd koel hielden. Topscorsters J. Schipper met 16 punten en Andrea de Vries met 14 punten. Flashing Heren 1 heeft in de thuis wedstrijd tegen Racing Beverwijk de winst binnen gehaald. De wedstrijd, waarin de heren onder leiding stonden van speler-coach Huub Hartman, werd gestart met een zone-verdediging. De te genstander werd met een hoog tempo goed onder druk gehouden. Topscorer Arno Jünger legde met 17 punten de basis voor de winst, ook Mark Doornbos met 12 punten en Paul Cevet met 10 punten droegen hun steentje bij. De winst was mede te dan ken aan de positieve instelling van de Flashing Heren. Met twee mooie drie punters had Amstrong Okobia een be langrijk aandeel in de uiteindelijke winst van 62 tegen 44. Aanstaande zaterdag spelen de beide eerste teams weer thuis in de sporthal het Vennewater, aanvang 18.30 uur. Dames 1 tegen Graydon-Canadians, Heren 1 tegen Lisse. Nieuwe sponsor De spelers van de beide eerste teams van de Basketbal vereniging Flashing Hei loo staan trots in hun nieuwe tenue. De kleding werd door de nieuwe sponsor, de Hr. Jac Vlotman (makelaardij en as surantiën), aan de club ter beschikking gesteld. Flashing is hiermee bijzonder ingeno men, omdat de outfit van de beide teams nu tot in de puntjes is verzorgd. De financiële injectie van Vlotman geeft de club de ruimte om meer te doen aan extra activiteiten waardoor het basket bal in Heiloo gepromoot kan worden. De overeenkomst geldt voor twee jaar. De twee selectieteams van Flashing Heiloo poseren in sporthal 't Vennewater in de door sponsor Vlotman (staand geheel links) beschikbaar gestelde outfit.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 4