Prins Tyl VIII heerst in Gorteldonk X S? Hanswijckers bewijzen veelzijdig talent in musical 'De schat' Opnieuw Antiekade in Alkmaar 5 Inleveren kopij voor de Uitkijkpost AV Trias Damesbridgeclub Sans Atout T W Alliance Fran^aise Bridgeclub Sans Atout Radio Noordzee stopt uitzendingen Rabopoldertrimloop Tiroler Avond Van den Boogaard voorzitter Club Twaalf Raadsvergadering Kruidencursus Handbal Meervogels Limmer IJsclub Optreden Limbonbarde SV De Vrijheid Tourclub Limmen Carnaval met Conquista Bloedafnameavond Schaken in Limmen PAGINA 10 UITKIJKPOST 17 FEBRUARI 1993 LIMMEN/AKERSLOOT - Ten behoe ve van verenigingen, organisaties en an deren beschikt de redactie van de Uitkijkpost over twee extra inlever- adressen in respectievelijk Limmen en Akersloot. Met ingang van deze week verandert het adres in de Limmen. Voortaan kan de kopij in deze gemeente worden ingeleverd bij Nico Admiraal, Kennemerstraatweg 429, 1851 PD Hei- loo (naast Motel Heiloo). Het adres aan de Uitgeesterweg komt hiermee te ver vallen. In Akersloot blijft het inleveradres voor kopij ongewijzigd: fam. Kerssens, Die- lofslaan 13, 1921 EA Akersloot. Kopij, die via deze adressen in Limmen en Akersloot wordt ingeleverd, dient uiterlijk zondag om 21.00 uur in de bus te worden gedaan. Van later ingeleverde kopij kan de plaatsing in dezelfde week niet gegarandeerd worden. Het adres van de redactie in Heiloo blijft onveranderd: Drukkerij Uitkijk post, Rechte Hondsbosschelaan 22 (Postbus 68, 1850 AB) Heiloo. Hier kan de kopij bezorgd worden tot maandag 17.00 uur. De redactie is tijdens kantoo ruren bereikbaar onder telefoonnum mer 072-330175. HEILOO - In Alkmaar werd zaterdag de derde wedstrijd van de districtscross- competitie georganiseerd. De meisjes D van Trias hebben daar uitstekend ge presteerd. Sabine Graas eindigde op een hele mooie tweede plaats, Lobke Klous werd zevende, Esther de Graaf werd achtste en Trudy van der Hulst kwam als tiende over de finish. Door dit resul taat staat dit ploegje zeer hoog in het ploegenklassement en hebben zij zich zeker geplaatst voor de finale. In Amsterdam waren enkele atleten van Trias actief bij een indoorwedstrijd. Jorg van der Wel was bij de heren snel op de 50 meter met een tijd van 6.2 sec waarmee hij zevende werd. Remco v.d. Zwan sprong bij de junioren A 1.80m hoog en bij de junioren B viel Michiel Singer op met 6.7 sec op de 50 meter en 5.55 m bij het verspringen. Jasper van Baar sprong in deze categorie 1.65 m. hoog. HEILOO - Uitslagen woensdag 10 fe bruari: A-lijn: 1. Daudey-Middelbeerk 58.33 2. Grootes-Dekker 56.67 B-lijn: 1. Brugman-Groen 59.58 2. Nieuwe- boer-Haak 58.75 C-lijn: 1. Hoff- Huiberts 62.92 2. Kuiper-Haan 59.17 D-lijn: 1. Maas-v.d. Hulst 59.17, Hartog-v. Dijk 59.17 2. Koens-Emme- lot 55.83 Boomsma-v. Baarsen 55.83 Een scène uit de musical 'De schat', waarmee De Hanswijkers tweemaal optraden in theater De Beun in Heiloo. HEILOO - Musicalvereniging Dé Hans wijkers uit Egmond aan den Hoef heeft afgelopen vrijdagavond in de Beun haar acteertalenten met succes laten zien. Te vens vond zaterdagmiddag 13 februari een voorstelling plaats. 'De Schat', door 36 kinderen gespeeld, bracht span ning, romantiek maar ook vrolijkheid over op het publiek. 'De Schat' startte vrolijk; uit alle hoe ken van de zaal kwamen de kinderen op om het welkomstlied te zingen: 'Dag da - zijn we dan, we maken er een leuk feestje van'. 'De Schat' was inderdaad de rode draad in het verhaal. Een dorpsfanfare was van plan het probleem van de valse in strumenten op te lossen, door het vin den van een schat. Deze schat was ver borgen in het huis van de professor, die zelf spoorloos was verdwenen. Namens de fanfare ging de pastoor op zoek. He laas waren er concurrenten in het spel: een schoolklas die op fietsvakantie was, maar ook een stel boeven! De klas en de fanfare werkten samen en kregen de boeven te pakken. De schat werd ge openbaard, het bleek een doodgewoon boek te zijn. Nou ja, doodgewoon was dit volgens de professor niet, die plots weer thuiskwam. In het bock stond een vogel beschreven, die voor de weten schap zeer" belangrijk is. De situatie werd uitgelegd door de pastoor, waarop de professor spontaan zijn verdiende geld ter beschikking stelde aan de fanfa re, om nieuwe instrumenten te bekosti gen. Er volgde een afscheidslied, waarin de woorden: 'Dag dat was het dan'. Gedurende het hele stuk werden mooie liedjes gezongen, waarvan enkele zelfs solo. Begeleiding kregen de Hanswij kers van een heus orkest, dat zitting had voor het podium. De kinderen hadden flink hun best ge daan met het repeteren van het stuk. Al les verliep vlekkeloos. Zelfs de kleinsten kwamen bijdehand met kwinkslagen uit de hoek. De Hanswijkers hebben aange toond, vele talenten te bezitten. iliai KIM Tijdens de 31ste Antiekade in Alkmaar is er ook veel serviesgoed. ALKMAAR - Voor de 31e maal kan men het komend weekend in Alkmaar naar een grootse Antiekade. Deze wordt, in tegenstelling tot voorgaande jaren, niet gehouden in de Veilinghal len, maar vindt plaats in De Rekere, Muiderwaard 396, Alkmaar (Huis waard I). De entree bedraagt 6,00 per persoon. De openingstijden zijn vrijdag van 19.00-22.00 uur en zaterdag en zon dag van 11.00-17.00 uur. In De Rekere zullen zo'n 35 antiquairs uit het gehele land aanwezig zijn met een keur aan antiek en andere goederen. In ieder geval zijn er meubelen, porce- lein, klokken, lampen, tin, kristal en glas, brons, gouden en zilveren sieraden en serviezen, speelgoed en poppen. Voor de liefhebber is het alleszins de moeite waard het komende weekend een bezoek te brengen aan deze 31ste Alk- maarse Antiekade. ALKMAAR - Het culturele programma van de Alliance Frangaise Alkmaar be licht deze maand de Franse clavecimbel- muziek uit de 17e en 18e eeuw. De talentvolle Marieke Spaans zal werken spelen van d'Anglebert, Chambonniè- res, Couperin en Rameau. Het recital zal plaatsvinden op woensdag 24 febru ari om 20.15 uur in de Remonstrantse kerk, Fnidsen 35-37 in Alkmaar. Kaar ten vanaf 19.30 uur aan de kerk. En tree: 12,50/CJP en 65+ 7,50/Ie- den en cursisten van de A.F. gratis. LIMMEN - Afgelopen zaterdag is Prins Tyl VIII voor anderhalve week heerser geworden van Gorteldonk. Tijdens de 55 avond werd hem door burgemees ter Huisman de sleutel uitgereikt en dat betekent dat Limmen officieel is overge dragen aan de Uylenspieghels en vanaf heden Gorteldonk heet. Dezelfde dag zijn dan ook de naamborden bij de in gang van het dorp veranderd. De 55 avond was de opening van alle festiviteiten van de komende carnavals- week en als alles gaat lopen zoals deze avond, dan kan het niet stuk in Gortel donk. In een prachtig versierd parochie huis konden de gasten niet alleen genie ten van het optreden van het Uylenspie- ghelcabaret met Gerda Kuijper, Otto Bruschke, Margo Min, Piet v.d. Steen en Jan v. Staten, maar was er ook veel applaus voor het optreden van Hepie en Hepie (Martin en Ronald Baars), de da mes Heesbeen (Ari Groot en Gerard Broedersz) en ook Jantje Koopmans (Jan Huisman). Daarnaast stonden het optreden van Aad en Co Beentjes op de accordeon en de zang van Piet Admiraal garant voor succes. De gehele avond werd begeleid door de hofmuzikanten Arjan en Piet die bijgestaan werden door drie zange ressen en een zanger en ze bleven dat doen tot het einde toe. De spreekstal- meester Cor Visser was deze avond uit stekend op dreef en zodoende kon het gebeuren dat deze avond tot in de kleine uurtjes werd gevierd. Nu rest natuurlijk het verdere program ma en daar willen wij u graag nog eens een overzicht van geven met hier en daar natuurlijk nog wat uitleg. Vrijdag 19 februari Carnaval voor de basisscholen. 10.00-12.00 uur: groepen 1, 2, 3, en 4. 14.00-16.00 uur: groepen 5, 6, 7, en 8. Gorteldonkertjes op scholen buiten Limmen zijn natuurlijk ook welkom. Ook de prijsuitreiking van de kleur- Burgemeester Huisman en Prins Tyl brengen de carnavalsgroet, nadat de gemeente sleutel is overhandigd aan de Uylenspieghels. wedstrijd vindt dan plaats en de kleur- tekeningen kunnen nog tot en met don derdag ingeleverd worden bij Bakker Bakker. Zaterdag 20 februari Groot gekostumeerd bal. Aanvang 20.30 tot 2.00 uur. Indien u voor een prijs in aanmerking wenst te komen, dient u vóór 21.30 uur aanwezig te zijn. De muziek wordt deze avond verzorgd door Good Luck. En u kent natuurlijk •het thema: Carnaval in Strip s'Tyl Zondag 21 februari Grote gekostumeerd carnavalsoptocht: Carnaval In Strip s'Tyl. Aanvang 13.30 uur vanaf De Cameren. Als u meedoet met een voertuig, wilt u dat dan even melden bij Peter Bakker, tel. 1336. Ver der is iedereen vrij om aan te sluiten bij de optocht, maar er is een voorwaarde aan verbonden: Verplicht verkleed! De route als volgt: Vredeburglaan, Mei doornlaan, Lage Weide, Sportlaan, Hyacinthenlaan, Dusseldorperweg, Kerkweg, B.N. Straat, Westerweg, het Achtkant, Hogeweg, Molenweg, B.N. Straat, Kerkweg, Middenweg, De Ente- rij, Dusseldorperweg, Parochiehuis. Na afloop carnavalshappening in het paro chiehuis voor jong en oud m.m.v. disco Conquista. Zondag 21 februari Discobal voor de jeugd. Aanvang 19.30 tot 22.00 uur voor jeugd tot 15 jaar. Va naf 22.00 tot 1.00 uur voor 15 jaar en ouder. Kaartverkoop: afgelopen week zijn de leden van de Raad van Elf alle leden afgegaan voor de verkoop. De resterende kaarten worden vrijdag 19 februari verkocht bij jongerencentrum Conquista vanaf 21.00 uur. Per persoon maximaal twee kaarten, de kosten zijn 10,00 per kaart. De muziek wordt op deze fantastische avond verzorgd door disco Conquista. Maandag 22 februari Carnaval in de Cameren. Vanaf 16.00 uur geven Prins Tyl VIII, adjudant Ro nald en de Raad van Elf met hun dames acte de presence in bejaardencentrum de Cameren. Naast een drankje en een hapje zullen de hofmuzikanten Arjan en Piet voor de muzikale ondersteuning zorgen en er zullen ook diverse optre dens plaatsvinden van o.a. het Uylen- spieghelcabaret met daarnaast diverse artiesten. Dinsdag 23 februari Groot boerenkielenbal. Minimaal boe renkiel verplicht. Aanvang 21.00 tot 2.00 uur. Muziek The Parrots. Die avond zal er om 24.00 uur een officieel einde komen aan carnaval 1992-1993 en zullen Prins Tyl VIII en de Raad van Elf ook weer toetreden tot de gewone mensen. Kaartverkoop voor groot gekostumeerd bal en boerenkielenbal bij: J. Kuijper, Koningsdam 21, tel. 2211 of T. Baars, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 9, tel. 2338. Kaarten kosten 5,00 per stuk en zijn er alleen voor leden en donateurs. HEILOO - Uitslagen maandag 15 fe bruari: A-lijn: 1. Fam Schaffer 69,6% 2. Ds. Bakker-de Waal 56,3% B-lijn: 1. Ds. Stark-Bruyckere 59,6% 2/3 Ds. Piersma-v.d. Pol 57,1% Fam. Mak 57,1% C-lijn: 1. Ds. v. Baar-Haan 62,1% 2. Mevr. Antonysen-Witting 58,8%. D-lijn: 1. Ds. v. Schooten- Visser 60,4% 2. Bennink-Fagel 62% E- lijn: 1/2 Ds. Frugte-Visser 60,8% 1/2 Mw, Gieles-Verkleg 60,8% F-lijn 1. Fam. v. Halem 57,6% 2. Ds. Beentjes- Velzeboer 55,6% EGMOND - Sinds dinsdag 9 februari is het stil op de 103.8 FM, de frequentie waarop Radio Noordzee uit Egmond aan Zee ruim 13 jaar lang te beluisteren is geweest. De beslissing om de uitzen dingen te stoppen is door het bestuur sa men met de vaste kern van Radio Noordzee genomen, omdat de vorm waarin de uitzendingen plaats vonden, geen perspectief meer bood voor de toekomst. Radio Noordzee begon haar uitzendin gen op 5 januari 1980, vanuit de ge meente Egmond, en werd binnen korte tijd zeer populair. Na lange tijd als weekendstation gedraaid te hebben, werd in 1988 de programmering, zoals die tot voor kort bestond, ingevoerd. Er werden vanaf dat moment dagelijks muziekprogramma's gemaakt. Op dit moment wordt heel hard gewerkt aan de toekomst van Radio Noordzee. De bedoelihg is, dat Radio Noordzee de functie van lokale omroep in de ge meente Egmond gaat vervullen. Die sta tus biedt zowel het station als de luisteraar meer zekerheid. Voor het ech ter zover is, dient een flinke papieren procedure doorlopen te worden. Op welke termijn Radio Noordzee weer te rug verwacht kan worden, is niet bekend. Intussen is Radio Noordzee ook begon nen met het zoeken naar sponsors, die voor het in stand houden van een lokale omroep onmisbaar zijn. Radio Noord zee heeft in haar lange bestaan altijd ge probeerd om zichzelf financieel te be druipen. Meerdere malen werd hiervoor een beroep gedaan op de portemonnee van de medewerkers van het station, maar ook op andere manieren werd geld binnengebracht. In deze 'moeilijke tijd' zou Radio Noordzee echter wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken en daarom wordt druk gezocht naar sponsors, die de op te richten lokale omroep financieel willen steunen. Maar ook bijdragen van luiste raars en sympathisanten worden zeer op prijs gesteld. U kunt, indien u dat wilt, Radio Noord zee steunen. Maak uw bijdrage over op bankrekening 84.77.66.500 t.n.v. Radio Noordzee in Egmond aan Zee. AKERSLOOT - Zondag 21 februari is het zover, dan is er weer een Rabo poldertrimloop bij de handbalvereni ging Meervogels in Akersloot. Zoals be kend gelden deze lopen voor het trim- loopboekje van de KNAU. De afstan den zijn 4, 8 en 14 km. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg, waar om 10.00 uur ook de start is. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan, de eerste dame en de eerste jeugdige bene den de 14 jaar van elke afstand worden met eremetaal beloond. Inschrijfgeld: tot 17 jaar 2,00; 17 jaar en ouder 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. Voor meer inlichtingen: G. Veldt, tel. 02513-15081. EGMOND - De Egmonder Muzikan ten, de kapel van muziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen, organiseert op zaterdag 20 februari een Tiroler Avond. Tijdens deze avond zal ook de Kennemer Blaaskapel een optre den verzorgen. De Tiroler Avond wordt gehouden in de zaal van Swart in Egmond-Binnen en de aanvang is 20.00 uur. De muziek op deze avond zal bestaan uit Tsjechische, Moravische, Böhmi- sche en Tiroler volksmuziek. Vanwege de te verwachten toeloop is het raad zaam om zo snel mogelijk toegangs kaarten aan te schaffen. Dit kan bij kapsalon Dick Zentveld (02206-1741), modehuis Desiree (02206-1980), Joop Zonneveld (02206-1753), assurantiekan toor Kees Baltus (072-330143) en horeca Swart (02206-1601). De prijs per kaart is in de voorverkoop 5,00, aan de zaal betaalt men 7,50. LIMMEN - Gedurende het jaar 1993 fungeert de heer H.M.C. van den Boo gaard als voorzitter van Club Twaalf. Onder de naam Club Twaalf grafische bedrijven bundelen sinds 1970 twaalf zelfstandige drukkerijen in Nederland hun krachten. Zij wisselen maandelijks ervaringen uit over hun aktiviteiten en de ontwikkelingen binnen en buiten de grafische industrie. De heer van den Boogaard zal ook dit jaar met Club Twaalf blijven speuren naar echt nieu we ontwikkelingen in de communicatie industrie. Hij is bereikbaar op zijn be drijf in Limmen: 02205-1558. EGMOND - Op maandag 22 februari wordt er in de raadszaal van het ge meentehuis aan de Zwartendijk 1 te Eg mond aan Zee bén raadsvergadering gehouden. Deze qpenbare vergadering begint om 19.30 uur. Op de agenda on dermeer voorstellen over de invoering van milieuboxen en de nota hondeno- verlast. Wie de volledige agenda en de bijbehorende stukken wil inzien, kan hiervoor terecht bij de voorlichter van de gemeente tijdens de kantooruren. AKERSLOOT - Bij voldoende belang stelling gaat er op donderdagavond 11 maart een kruidencursus van start, ge organiseerd door de AVAK. Kruiden zijn een praktische hulp voor het be houd van een goede gezondheid. Al naar behoefte en met zorg uitgekozen, werken ze opwekkend, kalmerend, pijn stillend, vochtafdrijvend of reinigend. Kruiden leren ons op een andere manier naar onze klachten te kijken. We zullen in de cursus vooral de krui den behandelen, die in onze direkte om geving voorkomen. De cursus bestaat uit 6 lessen van 20.00-22.00 uur en wordt gehouden in de Lelie, Rem- brandtsingel te Akersloot. Kosten 30,00 Docente: A. Zondervan- Veldman. Voor opgave en inlichtingen: tel. 02513-13403. AKERSLOOT - Het duurde een kwar tier voordat de dames tegen Geel-Zwart na een chaotisch begin van beide teams meer lijn in hun spel konden brengen wat resulteerde in een 4-10 ruststand. Ook na de rust te gehaast spelen, de wedstrijd had een stuk mooier kunnen zijn, maar de punten waren binnen (7-17). Willen de dames junioren kansen op het kampioenschap behouden dan moeten de drie resterende wedstrijden gewon nen worden. Tegen Vrone is dit gelukt. Invallers uit het A2 team, Mariska Hoo- pe en Chantal Onderwater, scoorden ie der 5x en speelden zeer verdienstelijk. Gelegenheidsdoelvrouwe Maryse Wol zak was goed op dreef en de junioren kunnen de komende twee wedstrijden met vertrouwen tegemoet worden ge zien (4-18). Na een uitermate spannende wedstrijd hebben de heren de punten met Schagen moeten delen. Jammer dat deze wed strijd werd gefloten door scheidsrech ters die gewoon hun dag niet hadden, wat aan beide kanten nogal wat irrita ties opwekten. Meervogels liep de gehe le wedstrijd achter de feiten aan en kon pas in de laatste minuut een voorsprong nemen. Na een dubieuze'beslissing kon Schagen gelijkmaken en, om objektief te blijven was dit een terechte uitslag (24-24). Bij de heren junioren een wedstrijd met een negatief resultaat, zowel de uitslag als het vertoonde spel. Op fatale mo menten onnodig balverlies en ook bij vlagen subliem handbal. Vooral halver wege tweede helft een serie mooie doel punten met uitblinker Dennis Weel. Op het eind van de wedstrijd werkte Meer vogels hard, maar de achterstand was niet meer in te halen. EDSV won met 17-21. LIMMEN - Zondag 14 februari was het zover en mocht de L.IJ.C. zijn faam als schaatsdorp waarmaken door mee te doen aand e Volhardingsbokaal. Dit is een wedstrijd voor ijsclubs boven de grens van Beverwijk tot Den Helder. Dit jaar deden er 13 clubs aan mee. Er werd begonnen met voor iedereen een 500 meter en nadat de laatste over de streep was gegaan bleek de L.Y.C. op een verdienstelijke 3e plaats te staan. Daarna mochten de junioren een 1000 meter afleggen wat resulteerde in het vasthouden van de 3e plaats. Vervol gens moest er door de senioren en vete ranen een 1500 meter gereden worden en ook dat liep perfect. Tot slot voor de Neo-senioren en Senioren een 3000 me ter wat als einduitslag gaf dat net als verleden jaar de Limmer IJsclub op de 3e plaats eindigde achter de Alkmaarse IJsclub die le werd en Purmerend op de 2e plaats. 500 meter: Theo Soeters 42.1, Richard Bloedjes 43.6, Dennis Bloedjes 44.6, Jan Bruin 45.2 Kathalijne Oudhoff 47.7 1000 meter: Kees Verburg 1.31.9,. Jurri- aan Oudhoff 1.36.7, Kathalijne Oud hoff 1.36.5, Lisette Kansen 1.37.7, Erik Zomerdijk 1.38.2 1500 meter: Theo Soeters 2.11.6, Den nis Bloedjes 2.21.8, Dirk de Haan 2.23.1, Lisette Kansen 2.33.9, Lydia Buur 2.54.5. 3000 meter: Richard Bloedjes 4.51.6, Jan Veldt 4.59.9 LIMMEN - Het muziekensemble Lim bonbarde uit Limmen treedt zondag 21 februari op in de Hervormde Kerk in Oudesluis (bij Schagen). De aanvang is 16.00 uur, de entree is gratis. Het en semble bestaat 4 jaar en heeft bekend heid gekregen door verschillende optre dens in het kader van '1250 jaar Lim men' en een succesvol kerstconcert in de N.H. kerk te Limmen in 1990. Limbonbarde kenmerkt zich door het veelzijdige repertoire. Zo zal tijdens het concert in Oudesluis o.a. middeleeuws werk, kamermuziek (Beethoven, Haydn) en volksmuziek (Balkan, Israël, Spanje) ten gehore gebracht worden. Limbonbarde bestaat uit: Marcel Baars (muzikale leiding/arrangeur), Kinie v.d. Aar (klarinet) Mieke Baars (klari net), Sjaak de Groot (dwarsfluit/gi taar/percussie), Trudie Beentjes (dwarsfluit), Harry Maréchal (dwars fluit), Riet de Groot (blokfluit), Judith Baars (blokfluit/percussie) en gastmuzi kant Onne v. Buuren (orgel/harmoni um). LIMMEN - Uitslagen 10 februari: E: 1. T. Vermolen 100 pnt. S. Schilder 100 pt. 3. K. Hooiboer 99 B. Metselaar 99 K. Mooij 97 A: 1. J. Drenth 97, R. Leh man 97 3. G. Molenaar 98. B: K. Admi raal 98 2. A. Engel 93 C: 1. J. Winder 93 2. B. Sassen 89 3. J. v. Duin 88. LIMMEN - In deze wat het fietsen be treft rustige tijd even een paar wetens waardigheden betreffende de komende activiteiten van Tourclub Limmen. Al lereerst houden wij 6 maart onze jaar lijkse hometrainavond in het parochie huis te Limmen, aanvang 20.00 uur. Voor diegenen die niet weten hoe dat werkt: er wordt gefietst in ploegen van vier personen tegen elkaar. Alle indivi duele tijden worden bij elkaar opgeteld zodat de snelste ploeg berekend kan worden. Tevens is er een individueel klassement van snelste heer, dame en veteraan. Het is altijd een gezellige avond omlijst met muziek van een be kende diskjockey. Wie een avond spor tief en gezellig uit wil zijn, meldt zich telefonisch aan bij John of Kees, tele foon resp. 3011 of 3021. De Mergellandroute wordt, in afwijking van de opgegeven datum, één week ver vroegd naar het weekend van 15 en 16 mei. Dit i.v.m. de geplande overnach ting. Opgeven hiervoor kunt u bij bo vengenoemde telefoonnummers. Doe dit snel want vol is vol. LIMMEN - Komend weekend belooft een leuk en gezellig weekend te worden. De carnaval in Limmen nadert met ras se schreden. Zoals waarschijnlijk be kend is, is Conquista elk jaar belast met de muziek tijdens de carnavalsdisco in het parochiehuis. Wat nog niet bekend is, is dat Conquista ook de kaartver koop zal gaan regelen voor de carnaval. Deze kaarten zijn in Conquista op Vis- weg 63a in Limmen te koop op vrijdag 19 februari. Conquista opent deze avond om 20.00 uur haar deuren. Zorg dat je er op tijd bent, want op is op. Behalve de carnavalsdisco komende zondag, is er op zaterdagavond vanaf 19.00 uur een carnavalsdisco in Con quista voor de tieners. Dit zal alvast een voorproefje worden van wat je op zon dag te wachten staat. De kinderen van 4 tot 7 jaar zijn zater dagochtend vanaf 10.30 uur welkom om carnavalsmaskers te gaan maken voor de optocht van zondagmiddag. Zondagmiddag is Conquista dicht, van wege de voorbereidingen voor de carna valsdisco en de optocht. Maandagavond is Conquista gewoon open voor degenen die nog wat puf over hebben, en voor degenen die even bij willen komen van het afgelopen week end onder het genot van een kopje koffie. LIMMEN - Het Rode Kruis in Limmen organiseert op maandag 1 maart, van 18.15-20.45 uur een donor bloedafna- me-avond. Wij nodigen alle gezonde in woners van 18 t/m 69 jaar uit zich hier voor op te geven. Immers, u hebt 5 a 6 liter gezond bloed en als u daarvan een halve liter afstaat merkt u daar zelf niets van, terwijl daarmee een zieke of ge wonde kan worden gered. U weet misschien niet dat er dagelijks duizenden transfusies worden gegeven met bloed en uit bloed bereide produk- ten, zowel ter behandeling als ter voor koming van ziekten, bij operaties etc. Helpt u dus het Rode Kruis helpen en kom op 1 maart naar het parochiehuis of nog beter: meldt u van tevoren aan bij E. Admiraal, tel. 2391, waarna u een oproep ontvangt, zodat u niet lang hoeft te wachten. LIMMEN - Met een zege van 5-3 op het eerste team van Jacob de Weijze hebben de reserves van Vredeburg hun kleine kans op de promotieplaats in de vierde klas NHSB behouden. De winst kwam voor vijftig procent uit de staart, waar N. Hageman, R. Rommel, J. Zentveld en B. Kerkhof hun partijen met winst afsloten. Voor het vijfde winstpunt zorgde G. Zeeman aan het tweede bord. Rommels winst 'voor de bond' hield hem in de onderlinge competitie binnen het bereik van koploper J. Krijt, die zijn goede vorm volledig te pakken heeft en ditmaal J. Admiraal klopte. Door winst op E. Kerkhof blijft G. Hafkamp in de subtop goed meedraaien. In de B-groep niets aan de hand: kop man B. de Waard blijft winnen. Deze week wees hij O. Kaandorp terug. Spannender is hier de strijd om de twee de plaats, waar M. Out en R. Lammers met een onderling klein verschil als tweede en derde op de lijst samen aan begonnen. De winst was voor zwartspe- ler Lammers, die daardoor nu de runner-up is van B. de Waard. Op afstand! De overige uitslagen zijn: A: R. v.d. Storm sr-G. de Graaf 1-0; K. Aafjes-P. v.d. Heijdt 1-0; G. Pouw-F. Nijman 1-0; P. Vessies-H. Druijven 0-1; J. Tebbens-Th. Al 0-1; P. de Waard-H. Levering 1.-0. B: J. de Graaf-W. Koenekoop 1-0; M. Zuurbier-R. Jagtenberg 1-0; C. Out-N. Admiraal 0-1; J. Kramer-R. Hooijboer 0-1; R. Morcus-L. de Boer 1-0; R. Schouten-M. Bos 0-1 C: K. Pepping-W. Könst 0-1; L. Winder-P. Evenhuis 0-1; P. Mooij-H. Smit 0-1; K. Wokke-K. Kramer 0-1; B. Kos-W. Pepping 0-1; D. Velseboer-W. Thijsse 0-1; W. Beentjes-W. Castricum 1-0. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal B.V., Vuurbaak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. af spraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktij kadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen'H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 10