Akersloot Limmen I De Egmonden Normaal in Zaal Swart Gevarieerd zomerprogramma Stichting Akersloot Promotie TT Expositie Creatief Limmen '93 Foto's carnaval tentoongesteld Agenda Limmen SKin I'm In in Storey Club Leren ontspannen Paul Biegel in Theater Dibbes SV De Vrijheid Goede opkomst bloedafname-avond Donateursconcert Lamoraal van Egmont Egmondjesmaat Blaaskapelfestival Kennemerland in Egmond Beren in de bibliotheek Conquista Nieuws Burgerlijke stand Schaken in Limmen Solistenmiddag Excelsior Politieberichten PAGINA 10 UITKIJKPOST 10 MAART 1993 AKERSLOOT - Ondanks het feit dat enkele leden van de immer aktieve Stichting Akersloot Promotie afhaak ten voor het nieuwe seizoen, zijn de overigen onder leiding van voorzitter Henk Levering en aangevuld met een aantal enthousiaste medewerkers er toch in geslaagd om een mooi zomer programma op touw te zétten. Hierdoor is het mogelijk ook komende jaar Akersloot wederom tot een van de ak- tiefste plaatsjes van onze omgeving te maken met tal van aktiviteiten. Nieuw dit jaar is de „Nacht van Akersloot" met een Solexrace. Met daarbij een race voor uitsluitend Akersloter coureurs. Dat zijn er onder tussen heel wat, daar in Akersloot naast deze Solexrace een heuse Derniekoers en een zogenaamde „Dikkebandenra- ce" worden gehouden. Ook nieuw in het programma is het Noord-Hollands kampioenschap Palingroken dat tijdens een visserijdag zal worden gehouden. Het volledige programma van deze unieke stichting ziet er als volgt uit. Zondag 23 mei het traditionele Ringste ken met paard en waren in Oud-Hol landse klederdracht en naast deze Ring- rijderij zal een grote zomerbraderie worden georganiseerd met tal van oude ambachten. Zaterdag 26 juni zal de le Nacht van Akersloot worden gehouden met een Solexrace, meetellend voor het Neder landse kampioenschap, een Wieler wedstrijd achter Dernies en een z.g. Dikkebandenrace. De kinderfestivaldag zal op zondag 11 juli plaatsvinden en die dag kunnen de kleintjes gratis en voor niets gebruik maken van allerlei kinderaktiviteiten en zullen clowns en goochelaars klaar staan om de grote kinderschare te vermaken. De jaarlijkse kermis, welke ook door de Stichting wordt georganiseerd, zal op 31 juli en de eerste drie dagen van augustus talrijke mensen van heinde en ver naar dit plaatsje aan het Alkmaardermeer lokken en Wilhelminaplein en omgeving zullen tot een groot Lunapark worden omgetoverd. Talrijke live-bands zullen optreden tijdens deze kermis. De traditionele Jaarnachtmarkt zal dit jaar op de derde vrijdag in augustus worden gehouden en nu al is de be langstelling van de marktmensen enorm groot, zodat Jaarnachtmarkt Akersloot wederom een topper wordt op vrijdag 20 augustus. Zondag 5 september gaan we weer met z'n allen gezellig Beddenracen', een traditie in Akersloot, waar het deelne mersveld ieder jaar grotere vormen be gint aan te nemen en waar gezelligheid en leut voorop staan. Het seizoen wordt afgesloten met een Jazzweekend op 18 en 19 september. De zondag daarna zal het le Noord Hol lands Palingrookkampioenschap wor den gehouden en het bestuur hoop op een zo groot mogelijk deelnemersveld met natuurlijk vele prominenten uit Akersloot zelf. Al met al weer een gevarieerd program ma en dat kost natuurlijk naast veel geld behoorlijk wat werk en inspanning. Daarom gaat de Stichting begin april weer door het dorp met de donateurs- kaarten. Gezien het feit dat iedere inwo ner van Akersloot de Stichting een warm hart toedraagt verwachten de mensen achter de Stichting ook dit jaar weer een record aantal kaarten aan de man te brengen. Daarnaast kan de Stichting natuurlijk niet zonder de steun van de bedrijven en ook zij zullen de ko mende tijd worden benaderd. AKERSLOOT - Vrijdag 12 maart zal in de Storey Club Akersloot de band Skin I'm In te zien en te horen zijn. Met twee saxofonisten en een percusionist creëert deze zeven leden tellende band een ge heel eigen geluid. De voor het publiek herkenbare nummers vinden hun oor sprong in de Funk- en Soulmuziek, het geen een swingende avond zal betekenen. Lekker dansen op de muziek van James Brown of onder het genot van een wit-biertje luisteren naar Al Jarreau's ,Roofgarden', vrijdagavond kan het allemaal in de Storey met Skin I'm In. De zaal gaat om 21.00 uur open, de entree is vrij. UITGEEST - Op donderdag 25 maart starten Ben Dudink en Ingrid Hoogen- doorn in Uitgeest weer met hun cursus zelfhypnose. Ook mensen die op een ge zonde manier nieuwsgierig zijn naar het fenomeen hypnose zijn van harte wel kom. Hypnose is beslist neit eng maar wordt in het algemeen als een verrijking ervaren. De cursus wordt gegeven in Uitgeest. Wilt u zich opgeven of inlich tingen, belt u dan met Ben (02513- 11602) of Ingrid (02207-12477). AKERSLOOT - Zondag 14 maart is het in theater Dibbes te Akersloot weer tijd voor de komst van een kinderboeken schrijver. Dit keer is het Paul Biegel, die vanaf 14.30 uur zal vertellen en voorle zen in het theater aan het Wilhelmina plein 3 te Akersloot. Kaartjes a ƒ2,50 zijn verkrijgbaar bij de bibliotheek in Akersloot en (telefonisch) bij Theater Dibbes (02513-13447). Paul Biegel werd geboren in 1925 en startte zijn schrijversloopbaan in de Verenigde Staten, vlak na de oorlog. Later werkte hij bij de Avrobode en voor de Marten Toonder Studio. In 1962 verscheen zijn eerste kinderboek. Paul Biegel ontving ondermeer één gou den en drie zilveren griffels, de kinder boekenprijs van de CPNB en de staats prijs voor kinder- en jeugdliteratuur. Eén van de vele carnavalsfoto's in de etalage van de firma Lute. LIMMEN - Tijdens het carnavalssei zoen zijn er door de Hoffotograaf van de Uylenspieghels tientallen foto's ge maakt van alle evenementen. Daar zit ten o.a. foto's bij van de Horroravond, de 55+ avond, het kindercarnaval, het grote gekostumeerde Bal, de optocht enz. Deze foto's zijn te bezichtigen in de etalage van de Fa. Lute aan de Vuur baak te Limmen. Ook kunt u deze foto's nabestellen. Dit gaat als volgt: In een enveloppe doet u een briefje met uw naam en adres, de nummers van de foto's die u wilt heb ben a 1,75 per stuk, en het benodigde geld. Deze enveloppe levert u dan in op één van de volgende adressen: fam. R. Blom, Dusseldorperweg 62 te Limmen; fam. G. Baars, Burg. Nieuwenhuysen- straat 97 te Limmen; fam. J. Hooge- boom, Middenweg 25 te Limmen; fam. J. Mooy, Koningsdam 51 te Limmen. Telefonische bestellingen kunnen niet gedaan worden en enveloppen zonder het benodigde geld worden ook niet besteld. Als u aan alle voorwaarden heeft voldaan krijgt u de foto's vanzelf in huis en kunt u genieten van leuke her inneringen van Carnaval in Stripstyl. Het volgende seizoen begint op zaterdag 13 november, maar dat ziet u dan wel weer. Open avond Egmondse school EGMOND - Op 15 maart wordt een open avond gehouden door een school die weliswaar niet in Heiloo staat, maar per traditie wel altijd leerlingen uit Hei loo trekt: De Zonnehoek in Egmond- Binnen. Het is een openbare school met een bijzonder karakter. Uiteraard leren de kinderen er datgene waarvoor ze naar school komen, maar de sfeer waa rin dat gebeurt wijkt af van de traditio nele scholen. ,Het is een leef-werk-school waarin veel ruimte is voor een persoonlijke en indi viduele benadering. Wij willen vooral de typische eigenschappen van het kind kansen geven. Persoonsvorming binnen de context van de maatschappij is daar bij belangrijk, aldus de in Heiloo woo nachtige Zonnehoek-directeur Frank de Vrijer. Naast de intellectuele ontwikkeling stre ven de leerkrachten van De Zonnehoek naar meer resultaten: het mondig en zelfstandig worden van de leerlingen, zelfbescherming, het leren voor zichzelf opkomen in een omgeving vol vrijheid. Orde en netheid worden daarbij echter niet vergeten! Die onderwijsstijl heeft De Zonnehoek in de hele regio een bij zondere naam bezorgd. Geïnteresseer den kunnen er op maandag 15 maart van 19.00 tot 20.00 uur kennis mee ma ken. Ook worden inlichtingen verstrekt door de directeur, tel. 02206-3097. LIMMEN - Uitslagen woensdag 3 maart: E: K. Mooy 99 2. B. Metselaar 98 K. Hooyboer 98 A: 1. W. Verzijlen- berg 98 w. R. Schaft 97 3. C. Onderwa ter 93. B: 1. K. Admiraal 98 2. A. Engel 87 C: 1B. Sassen 92 2. J. Winder 91 3. B. Meyer 90 D: 1. M. Winder 90. LIMMEN - De afdeling Bloedinzame- ling van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Neder landse Rode Kruis wil gaarne dank zeg gen aan al degenen, die hebben meege werkt om de bloedafname-avond van 1 maart te doen slagen. Tijdens deze avond hebben 232 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 215 donors vrij willig bloed afstaan (waarvan 23 nieuwe donors). Ook waren er op deze avond 2 mensen, die voor een donor-erkenning in aan merking kwamen, mevr. M.B.E. Nijman-Veldt 25x gegeven en mevr. A.M. Driessen-v.d. Velden 60x gege ven. Aangezien het geven van bloed van blijvend belang is, zullen we in het na jaar 1993 weer graag een beroep op u doen. Normaal is zondag te beluisteren en te 'belevenin zaal Swart. EGMOND - De titel van de veldtocht 1993 is meteen de vraag, die de tiendui zenden fans van Normaal zich ongetwij feld stellen: 'Is 't anders?'. Het antwoord is te vinden in de 118 zalen en feesttenten, waar de onverwoestbare Achterhoekse boerenrockers dit jaar hun opwachting maken. Met deze zeer intensieve tournee viert zanger Bennie Jolink z'n come-back. Vorig jaar viel hij aan het begin van de reeks 'Buugen of Basten' - optredens weg door een ongeval. 'Is 't anders' zal, als het aan Normaal ligt, inderdaad de nodige veranderingen en vooral verrassingen brengen. Alle reerst krijgt het publiek een fonkel nieuw decor te zien. Op dit moment kan alleen verklapt worden, dat er op het podium een imposante trapconstructie verschijnt. Met Robert Colenbrander (23) als vijfde 'bendelid' - op gitaar en trekharmonica - heeft Normaal meer muzikale arm slag. Op de Normaal LP's en CD's was al altijd een trekharmonica te horen, en de droom van de band was dan ook om dat nu eens live op het podium te kun nen brengen. Nadat Robert zichzelf als een perfect gitarist en zanger had bewe zen, en later ook nog bleek dat hij trek harmonica kon spelen, was de keuze snel gemaakt. Bennie Jolink kan zich nu volop concentreren op zang en presen tatie, al blijft hij ook gitaar spelen. Het repertoire is sinds de CD 'Buugen of Basten' flitsender geworden. Niet al leen treedt Normaal nu soms met drie gitaristen op, ook zal de groep akoes tisch van zich laten horen. De Achter hoekers traden al 'unplugged' op voor de grote rage in het onversterkt spelen gaande was. Rond 1 april - en dat is beslist geen grap - hoopt Normaal haar nieuwe biermerk te presenteren en ver schijnt er tevens een exclusief 'toer- boek' met bijzonderheden rond de band en haar optredens. Op 14 maart zal de Achterhoekse boe- renrock formatie Normaal een optreden verzorgen in zaal Swart te Egmond- Binnen. Het optreden in zaal Swart is één van de eerste van de nieuwe veld tocht. Al tijdens de try-outs is gebleken dat dit een vernieuwende veldtocht wordt. Vernieuwd in de zin van meer nieuwe nummers en een nieuw revoluti onair decor. Kaartjes voor dit gebeuren zijn in de voorverkoop verkrijgbaar. HEILOO - Het jaaTlijks donateurscon cert van muziekvereniging Lamoraal van Egmont zal zaterdag 13 maart plaatsvinden in het dorpshuis te Eg- mond aan den Hoef. Dit keer is aan het concert het motto meegegeven: 'De na tuur en de muziek'. Het concert begint om 20.00 uur. Bij het samenstellen van het concertpro gramma wordt telkens een thema ge hanteerd. Dirigent Frans Alleman kiest dit keer voor de natuur. Zo zet hij op het programma de suite 'Noordholland- sche Paneeltjes' van G. Boedijn. In dit werk komen de specifieke plekjes van Noord-Holland aan bod. De delen luis teren naar onder andere de namen 't Gooi en Kennemerland. Verder een mu zikaal reisverslag door de Vogezen als ook enkele composities van Johann Strauss en anderen. Tijdens dit concert zal ook kort aan dacht besteed worden aan het feit dat 60 jaar geleden de muziekvereniging her opgericht werd. Een tweetal leden van toen zijn nog steeds lid van de vereni ging en gedenken dan ook hun 60-jarig lidmaatschap. Ter afwisseling staat op het concertpro gramma ook muziek uit de amuse mentssfeer, o.a. Night Beat welk een muzikale wandeling maakt door New York, waarbij wijken als China-Town, Harlem en Times Square en Broadway worden aangedaan. Een aantrekkelijk concert speciaal voor de donateurs. Nieuwe donateurs zijn aan de zaal altijd welkom. Het dorpshuis bevindt zich aan het Hanswijk te Egmond aan den Hoef. EGMOND - Doordat een groot aantal verenigingen niet meer in het Rode Hert terecht kan is er een enorme behoefte aan ruimte voor de verenigingen ont staan. Egmond telt zo'n 140 verenigin gen. De raad zal nu gaan kijken hoe de bestaande ruimte te verdelen. Voor de gemeente moet dat een haalbare kaart zijn. Het gaat hier om alle Egmonden. Begin april worden de chemoboxen in- gebruik genomen. Men hoopt dat het succes even groot zal zijn alsdat van het GFT-afval. Op de milieudag 5 juni zul len allerlei aktiviteiten ontplooid wor den. Zo wordt de Holle Bolle Gijs geïntroduceerd (Efteling) en er zal i.v.m. een schoon strand, een clean team komen dat met de badgasten zal gaan praten. Met de blauwe vlag doet Egmond dit jaar niet mee. De eisen zijn zodanig opgeschroefd dat deze op korte termijn niet te verwezenlijken zijn. Het gaat er o.a. om dat er aansluitingen op het riool moeten komen. De groene keuken, een rijdende exposi tie van milieuvriendelijke ideeën in huis, staat op donderdag 11 maart van 10.00- 13.00 uur in Egmond aan Zee hoek Juli- anastraat/Voorstraat Als de provincie Noord-Holland dit jaar nog geen kans ziet geld vrij te ma ken voor de aanleg van de oostelijke randweg is de gemeente Egmond bereid zelf voor te financieren. Het was de be doeling dat de weg rond Egmond a/d Hoef zou worden gefinancierd via de Wet Uitkering Wegen. De gemeente zou dan 25 procent betalen en de rest zou door de provincie en het Rijk betaald worden. Deze regeling bestaat echter sinds dit jaar niet meer. Dat er met de randweg nog steeds niet begonnen is komt door een uitspraak van de Raad van State. Gemeente en Provincie spra ken af de kosten dan maar samen te de len, intussen is er al 7,2 miljoen door hen geïnvesteerd, dit komt hoofdzake lijk door grond aankopen etc. Het be roep van de Stichting Hart voor Egmond, de Noordhollandsee milieu fe deratie, bewoners uit de wijk Slot II uit Egmond a/d Hoef enz. die tegen het he le plan zijn wordt door de kroon in April in behandeling genomen. EGMOND - Op 24 en 25 april wordt het 3e Blaaskapelfestival Kennemerland ge houden in Egmond aan den Hoef. Ruim 500 kapellen uit binnen- en buitenland zijn aangeschreven, echter maximaal 22 kapellen kunnen deelnemen, en zullen strijden voor de felbegeerde 'Gouden Zilveren Tulp', en het kampioenschap van Noord-Holland. Er wordt gestreefd naar een feestelijke en ontspannen sfeer. Blaaskapelmuziek op zich al een goede sfeer (menigeen gaat ervoor naar Oostenrijk of Duits land), waardoor het voor iedereen aan te bevelen is om dit 2e weekend na Pasen door te brengen in het voor die gelegenheid omgebouwde dorpshuis te Egmond aan den Hoef. Het muzikale optreden van de kapellen wordt beoor deeld door een deskundige jury. Op zaterdag 24 april is de opening om 14.00 uur en op zondag 25 april start het festival om 12.00 uur met een 'Fruh- schoppenconcert'. Om 14.30 uur begint het concours, waarvan de laatste top- klasser om ongeveer 18.00 uur zal op treden. De toegang bedraagt 7,50 per dag, kinderen 3,50 per dag. Ook de Kleine Kapel uit Egmond doet ook mee aan het festival. LIMMEN - De speelgoedbeer is niet iets van de laatste paar jaar. Maar sinds de beer de mascotte werd van de Ameri kaanse president 'Teddy' Roosevelt heeft de knuffelbeer razendsnel naam gemaakt. De berenrage is dus zeker niet alleen voor kinderen. Ook volwassenen durven tegenwoordig ervoor uit geko men een ,berengek' te zijn. Wie beren wil zien kan boeken komen kijken die bibliotheek Limmen voor u heeft tentoongesteld. Naast onder ande re een catalogus van historische teddy beren, zelfmaakboeken en voorleesboe ken voor kinderen stellen wij ook een paar beren aan u voor. De tentoonstel ling is te zien tot eind april in de Open bare Bibliotheek Limmen, Kapelweg 6a tijdens de openingsuren. LIMMEN - Na korte tijd van afwezig heid is hier dan weer het stukje Con quista. Vrijdagavond gaan we weer gewoon om 20.00 uur open voor de jon geren. Zaterdagmiddag zijn we er voor de kinderen van 7 tot 12 jaar met taugh- lakken. Dit is het maken van glas in lood met speciale lak en ijzerdraad. Zaterdagavond is zoals gewoonlijk voor de tieners. Deze avond de film 'Home alone II'De entree is 1,00 en we star ten om ongeveer 19.00 uur. Zondag is jcxngerenmiddag. Wij zijn dan geopend vanaf 14.00 uur. Maandagavond kun je tot 20.30 uur langskomen voor een kop je koffie. De allerlaatste kans om deze week langs te komen is voor de tieners, en wel op woensdagmiddag. LIMMEN - Geboren: Jordy Lean, zoon van Karei R. Siepel en Henriëtte M.C. Boon. Claudia Gerarda Maria, dochter van Wim K. van Galen en Petronella M. Sombroek. Deborah Maria, dochter van Johannes P.J. van der Peet en Jo hanna M. Leering. Barry, zoon van Ro- naldus H. Hageman en Johanna M.J. Zonneveld. LIMMEN - De onderlinge 22e ronde van SV Vredeburg leverde weinig ver rassends op. In de A-groep won koplo per J. Krijt zoals verwacht mocht worden van M. Limmen. Coming-Man R. Rommel ondervond weer eens dat de overwinningen hem in de top niet zo maar in de schoot vallen. Ditmaal wees G. Zeeman hem met de zwarte stukken terug. Aan de onderkant won F. Nij- man opnieuw nu van Th. Al en kwam de tweede pas gepromoveerde J. Teb- bens met zijn tegenstander P. de Waard remise overeen. In de categorie B hield kopman B. de Waard het bij het oude: winst dus, deze keer op R. Jagtenberg. De tweede va cante promotieplaats is het duidelijke doel van J. de Graaf, die concurrent M. Custers klopte, terwijl medegegadigde R. Lammers tegen R. Hooijboer streefde. De overige uitslagen zijn: A: J. Admiraal-P. v.d. Storm sr. 1-0; G. Hafkamp-J. Limmen 0-1; C. Lim- men-A. Duijkersloot 1-0; G. de Graaf- N. Hageman 0-1; J. Zentveld-T.Schut 0-1; H. Druijven-G. Pouw 1-0; H. Levering-P. Vlaar 0-1. B: W. Koenekoop-M. Zuurbier 0-1; L. v.d. Eng-B. de Wit Vi-Zi; J. Kramer-M. Bos 0-1; R. Schouten-F. v.d. Vete 1-0; L. de Boer-A. de Waard 1-0; C: C. Könst-B. Kos 0-1; P. Mooij-D. Velseboer 0-1; W. Pepping-K. Kramer 1-0. Vrijdag 12 en zaterdag 13 maart verval len de clubavond én de schaaklessen i.v.m. de jaarlijkse expositie Limmen Creatief in Vredeburg. Wél doorgang vindt de jeugdmassakamp in Heiloo aanstaande vrijdag tussen Oppositie en SV Vredeburg. LIMMEN - De inwoners van Limmen bruisen van creativiteit. Dat is bekend. Er wordt in de vrije tijd van alles ge daan. Eens per jaar wordt al dat moois te kijk gesteld,op de expositie 'Creatief Limmen'. Het cultureel centrum Vrede burg, Dusseldorperweg 64 wacht op za terdag 13 en zondag 14 maart weer een druk week-end. Zo'n 34 Limmenaren exposeren in de gezellige ruimten daar hun creatieve uitingen in allerlei vormen LIMMEN - Muziekvereniging Excelsior in Limmen organiseert op 4 april een solistenmiddag. De gelegenheid tot aan melden was tot 1 februari. De organise rende vereniging kan tot nu toe van een groot succes spreken. De bereidheid tot deelname is enorm. Iedereen die dit bijzondere evenement wil bijwonen wordt van harte uitgeno digd. De intentie van de vereniging is om deze middag te organiseren in het ei gen gebouw aan de Schoolweg 5 te Lim men. De beoordeling zal worden gedaan door een commissie bestaande uit twee personen. Het programma zal nog wor den samengesteld. Voor 4 april zal dit door de muziekvereniging Excelsior worden gepubliciteerd. LIMMEN - Op 27 februari belandde op de Uitgeesterweg een auto in de sloot. De bestuurster was geslipt en in de sloot terecht gekomen. Alleen materiële schade. In de nacht van 26 op 27 februari werd er getracht in te breken in een woning aan de Rijksweg te Limmen. Daders zijn niet binnen gekomen. Op zondag 28 februari werd er getracht in te breken in een woning aan de Bur gemeester Nieuwenhuijsenstraat. Als gevolg van degelijke sloten konden de dader(s) niet binnen komen. Eveneens op zondag 28 februari werd door de inzittenden van een taxi de be kleding vernield. Aan de chauffeur werd door één van de inzittenden een valse naam opgegeven. Een onderzoek naar de daders zal plaats vinden. Een controle op 1 maart leverde langs de Westerweg 2 bekeuringen op. Er zijn namelijk nog steeds mensen die de geslotenverklaring aldaar negeren. Op 5 maart vond er een aanrijding plaats op de Rijksweg. Een personenau to welke vanuit een uitrit de weg op reed, lette niet goed op en botste tegen een op de Rijksweg rijdende persone nauto. Gelukkig alleen materiële schade. Gevonden voorwerpen: 3 autosleutels, gouden halsketting met 2 hangers (sinds carnaval), sleutelbos in bruin hoesje. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. en technieken, een waar eldorado voor mensen die ideeën op willen doen om hun vrije tijd in te vullen of om zo maar te genieten van mooie kijkdingen ge maakt door Limmenaren die best raad weten met hun vrije tijd. De expositie is een jaarlijks terugkerend evenement van de Stichting Culturele Raad Lim men die veel bezoekers trekt, tot ver uit de regio. Er is een breed scala van creatieve uitin gen te zien en soms ook te koop. Olie verfschilderijen, aquarellen, tekeningen etc. zijn er te zien van: Ineke Ligter- moet, Thea Krom, Ingrid van der Stelt, Gré Rosman-Castricum, Marian Wee- da-Verver, Tinie Hageman-Mandjes, Corrie Hogeboom-Sprenkeling, Annie Beentjes, Theo Veeken, Jaap Krijt, Greetje Roelofszen, Jaap van der Dus- sen, John Droog, Jeanette Coppens, Yolanda en haar moeder A. de Witte, Siem van Bleisem, Jan Castricum en Gré Henselmans. Fotowerk is er te zien van: Jan de Rooij, Jan Castricum en Jan pijkstra. Poppen zijn er van: Jannie Glorie- Broedersz. Origamie van Anneke Hage- man-Boddeke en Rie Hout demon streert kantklossen, terwijl Riet Bloed jes laat zien hoe je hoeden, petten en sieraden kunt maken. Bijzonder fraai houtsnijwerk is er van Willem Pepping en een houten gezelschapsspel van C. Min. Voorts een fraai gobelin van Aafje Schuurman en handwerk van een groep dames die zich de handwerkgroep 'het Gortzakje' noemen en de welfare afde ling van het Rode Kruis in Limmen. Zij- debloemen en kussentjes tenslotte zijn er van Annie Wijnker. Enkele deelnemers demonstreren ter plaatse hun technieken, kortom een ex positie die de moeite van een bezoek al leszins waard is. De expositie wordt zaterdagmorgen 13 maart geopend door Siem van Bleisem. Vredeburg is zowel op zaterdag 13 maart als zondag 14 maart geopend van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. 'Pavane voor een gestorven kind' door Siem van Bleisem. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal B.V., Vuurbaak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. af spraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktij kadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-) 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9,00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hc^ofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur én volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 10