Voorjaar Van Vuuren9 veel combinatie mode laat u lekker lopen Van Rozendaal X-PO*€ Nieuwe Collectie!! bij X-posé paasdag van Rozendaal mode in /choenen Mode op 2e Ladies: Men: Part Two Jackpot Mare Au rel Triangle Radio S'Oliver More More Matinique Mare O'Polo Cottonfield Esprit Men S'Oliver Wol verton Collumn Kcnncmcrstraatwcg 101 Hciloo Botcrstraat 12 Alkmaar Voorstraat 146 Egmond aan Zcc Winkelhof 't Loo 43 - Heiloo - Tel. 072-330943 Een van de grootste- merken die Van Vuu- ren voert is het merk DELMOD, hiermee valt dan ook eindeloos te combineren. Mantelpakken met jas jes met en zonder re vers, effen of geruit, met de rokken idem dito. Frisse deux-pieces, ef fen en gebloemd, veel marine, zandkleurige combinaties. Volop rokken en pan talons. Lucia, Gerry Weber en Frankenwalder zijn merken waar men op vertrouwen kan. De komende zomer zien we ook veel leuke lichte jacks, Gil Bret brengt hele leuke apar te mode, waarmee in het toch overbekende jack, hele originele vondsten zijn aange bracht. te vinden voor de vol wassenen, moet toch maar eens binnen lo pen en zal dan versteld staan van de vlotte jeugdige mode. Tai-Fun heeft o.a. een giletje met bijpassende short in een klein wit zwart ruitje, enig! Giletjes (vestjes van stof) hoeven niet altijd zonder revers te zijn. Van Vuuren heeft ze ook met revers, deze zijn in de zomer ook zonder bloes goed te dragen. Van Vuuren blijft een stijl van kleden. Wie denkt bij van Vuu ren alleen maar mode •:'\\VssS UITKIJKPOST - 7 APRIL 1993 - MODE LOCALE - PAGINA 3 VRIJETIJDSKLEDING VOOR MANNEN EN VROUWEN De plateauzool is weer terug van weg geweest en zoals dat vaker gaat, je raakt toch weer onder de beko ring van deze schoe nen. De dikkere zool en doorlopende hak (ot niet) staat heel modisch. De heer van Rozen- daal wordt zelf hele maal enthousiast als hij over zijn zorgvuldig uitgekozen collectie praat. De gevlochten schoe nen met gesloten teenstuk zijn veel ge vraagd, evenals de be tere looplinnen schoenen met een fleu rige strik erop. Wie veel wandelt zal veel plezier hebben van de wolky schoen, een makkelijk voetbed met gekleurde banden, die met klitteband wor den gesloten. Het doet er niet meer toe of je nou smalle of brede voeten hebt. Van Rozendaal heeft natuurlijk ook gewone of gladde schoenen van donkerblauw, zwart of bruin tot leu ke felle kleurtjes. "Maar de mensen moeten ook eens wat durven, doe eens iets anders en ga experi menteren, de keus is groot genoeg", aldus van Rozendaal. Zo is er de voetbed- muil, uit kurk opge bouwd, de banden zijn van zwart lak met bloemetjes erop. Van de zomer veel bruintonen, van licht naar donker. De rep tiel print is ook nog erg gewild. Kortom, wie de schoen past, trekke hem aan, ieder naar zijn eigen smaak. Bij X-Posé is het al volop voor jaar in de winkel, de gehele voorjaarscollectie is namelijk al aanwezig. Dit seizoen hebben de collectie's zowel voor dames als heren een natuurlijke uitstraling. Er is veel gebruik gemaakt van natuurlijke stoffen zoals linnen, katoen en zijde. Het kleurbeeld bij deze stoffen is naturel, zand, beige, bruin, groen en donkerblauw. Naast deze "Nature Look" is er bij X-Posé ook de mogelijkheid om in frisse vrolijke voorjaars geuren gekleed te gaan. Voor dames zijn de merken Jackpot, Part Two, Triangle en S'Oliver uitgebreid aanwezig. Het belangrijkste nieuws voor vrouwen is dit voorjaar toch wel de lange rok, die in allerlei vari anten aanwezig is.. Verder zijn er jurken met of zonder printjes en natuurlijk hebben ze bij X-Posé ook een grote variëteit aan broe ken, truien en blouses, en niet te vergeten het gilet dat volop ge dragen gaat worden. De collectie wordt gecompleteerd met een grote collectie steengoeie jacks en jassen. De herenmerken die bij X-Posé vertegenwoordigd zijn, zijn o.a. Cottonfield, Esprit, Mare D'Polo, Wolverton en Matinique. De be- langrijkste items voor heren dit voorjaar zijn katoenen broeken met of zonder bandplooi in de kleuren zand, donkerblauw en groen, polo-shirts in uni strepen of met een print en verder veel shirts in linnenachtige sa menstellingen. Natuurlijk zijn ruitenhemden niet meer weg te denken uit het huidige mode beeld, hiervan is dan ook een uitgebreide collectie aanwezig. Ook voor heren is er een grote collecte sportieve jacks en jassen. Kom snel eens langs bij X-Posé en laat u eens vrijblijvend advi seren over uw nieuwe vooriaars outfit. X-Posé een must voor modebe wuste mensen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 23