Een nieuw seizoen, een nieuw gezicht STATIONWEG 61, 1851 LJ HEILOO TELEFOON: 072 - 330068 Daniël Hechter Gino Pilati Studio Milano P P Company Pachard (Signum) Gardeur Baumler Wimmers Melka shirts enzovoort UITKIJKPOST - 7 APRIL 1993 - MODE LOCALE - PAGINA 5 De nieuwe voorjaars- en zomermode ligt voor u. U zult ontdekt hebben dat in de confectie is gekozen voor naturel als basis. Die keuze gaf ons voor de schoenenmode alle vrijheid bij het samenstellen van een bijzondere collectie. De natuurlijke kleur geeft ons de mogelijkheid daarop geraffineerd in te spelen. Voor een verfrissend kleuraccent maken we gebruik van de kleuren cognac, groen rood en geel als toevoeging aan het klassieke blauw en wit. Daarbij is er nu een veelheid van materiaalsoorten en combinaties zoals soft-calf en -nubuck, struispoot en de daarbij passende tassen, mat en glans leer, vlecht en marmer. Kortom een overvloedige keuze in kleuren en materialen waarbij ook het gemak en het lekker zitten niet zijn vergeten. Het voorjaar is in huis, komt u even langs, wij laten het u graag zien en passen. Het is alweer vijf jaar geleden dat Allemaal senior de sleutel overgaf om van zijn welverdiende pensioen te gaan genieten. Sindsdien hebben Johan en Martin, zijn zoons dus en Paulien zijn schoondochter, de zaak overgenomen. Wat indertijd geruisloos verliep. Het concept wat Alleman senior voerde is in de loop der tijd ge heel veranderd. Het werd een collectie van internationale allure en met een totaal eigen karakter. Kleur is de leidraad waar de collectie in is opgebouwd, de dessins en modelleringen zijn alle uiterst sportief. Wat over de totale collectie een jong en dynamische look geeft. Het geheel zowel in de business en casual heeft door de grote combinatie mogelijkheden een brede doelgroep. De man die zichzelf een sportieve vent vindt moet beslist eens langs komen en zichzelf overtuigen dat dit allemaal Alleman nieuwe stijl is. Vertaald in een nieuw logo. Kom eens langs en krijg ook het Alleman Modeman gevoel!!!! struispoot pump in diverse kleuren en hakhoogten. v.a. 139,- marmer look in rood, licht beige en geel hakhoogte 4 cm. 149. opengewerkte vlecht, 4 cm hak, in de kleuren bruin, rood, cognac en blauw 119,- sandalet met 5 cm hak in geel, off-white en cognag 119,- messandalen in wit, zwart, blauw, brons, cognac en oker, met voetsteun, v.a. 119,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 25