/Vlascotte /Mascotte /i/iode SUNRISE brengt u op kleur zonnestudio Stationsplein 3 Heiloo tel.072-339441 Bernd Berger Blacky Dress Comma di Bari Flick Frapp Joseph Janard Kemper Rene Lezard Nadine H Rosner en vele andere merken NIEUWE OPENINGSTIJDEN ken"' als Bernd Ber ger, Blacky Dress, Comma, di Bari, Flick, Frapp, Joseph De solide basis van de representatieve collectie, met ver trouwde ,h.uismer- Vrouwen die hun stijl en persoonlijk heid willen accentu eren door een perfecte outfit, zijn hier aan het goede adre.s. Want Mascotte Mo de heeft de nieuwste collectie met een eigen sig natuur. Een collectie waarbij kwaliteit nooit ten koste gaat van schoonheid. Of het nu om vrije- tijds- of zakelijke kle ding gaat. Mascotte Mode heeft het! Janard, Kemper, Re- né Lezard, Nadine H en Rosner, wordt op smaakvolle wijze aangevuld met „nomames" Minder bekend tot nu toe, maar wel wereldnamen in het vak. Dezelfde uitstraling is terug te vinden in de aankleding van de onlangs prachtig verbouwde zaak aan de Stationsweg. Stationsweg 85 - 1851 LJ Heiloo 072-335465 Dorpsstraat 10, 1861 KW Bergen Tel. 02208 - 13700 Stationsweg 76, 1851 LM Heiloo Tel.: 072 - 331349 gezichtskanon: standaardbank snelbruiner: Combikaart: 5x standaard 5x snel: f 100 Nu extra voordel'g MA t/m VRIJ 10.00-22. ZATERDAG 10.00-17.C ZONDAG 12.00-16. C UITKIJKPOST - 7 APRIL 1993 - MODE LOCALE - PAGINA 9 Het is alweer bijna een jaar geleden dat het Stationscentrum in Heiloo werd verrijkt met de trendy mode zaak "Lisa" en in dat jaar is er zeer veel gebeurd. Er heeft zich een va riërende klantenkring gepresenteerd, die zich nog iedere dag uit breidt. En dat in zo'n klein winkeltje. "LISA" start te vorig jaar met een aantal populaire mer ken zoals: Turnover, Index, Thomas Basics, Marion Förster, Vani- lia, etc. Voor de schoenen was voor Palladium geko zen. Sinds dit seizoen kan ook het "Esprit"- publiek bij "LISA" te recht enn dat daar be hoefte aan was is ondertussen wel ge bleken. Moest u eerst voor "ESPRIT" naar Alk maar of Bergen, tegen woordig kunt u in uw eigen Stationscentrum terecht. Naast deze merken brengt "Lisa" nu ook een stoere leer lijn. Zij heeft voor het komende seizoen ook weer prachtige jacks te bieden. Voor de zomer kunt u een keuze ma ken uit het kleurrijke badgoed-assortiment van Beachlife en voor de sportieve types heeft "Lisa" het swea ter/jogging program ma van "Ton sur Ton" gekozen. Kortom voor elk wat wils. En weet u nog niet he lemaal wat u wilt, dan zullen ook het komen de jaar Christa en Martine u weer bijstaan met hun vak kundige adviezen. Wip gauw weer eens bin nen, want voor de ko mende zomer hangen er onweerstaanbare jurkjes, hemdjes, shortjes en ga zo maar door. U bent van harte wel kom bij Sunrise HEILOO - Nu we alle maal zo'n beetje uit onze winterslaap zijn ontwaakt, gaan we ons weer aan de buitenwe reld presenteren. Dat heeft nogal wat gevol gen, vaak nieuwe kle ren. Maar onze huid moet ook op kleur zijn. Sunrise, de zon nestudio aan het Stati onsplein, is daar een uitstekendehulp bij, snelbruiners en ge zichtskanonnen, doen goed hun werk. sneller bruin wordt en op een veilige manier. Verstandig zonnen en Biodermal zorgen sa men dat u er fan tastisch uitziet. Als u nu last heeft van een gevoelige huid en het „grovere geweld" wat al te fanatiek te werk gaat heeft Sunri se produkten van Bio dermal die u in bescherming nemen. Vraag aan de dames van Sunrise of zij u adviseren. Er zijn te vens crèmes, van het zelfde merk, die er voor zorgen dat u nog glanzende materialen. De allernieuwste stof laat bruinende zon nestralen door en blok keert de schadelijke. Badkleding De nieuwe zomercol lectie badkleding van Mariëlle Bolier vindt u ook bij Sunrise, bad kleding van nieuwe Er zijn vele kleuren en leuke dessins te be wonderen. Als het aan Sunrise ligt, wordt het een lange mooie zomer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 29