Zonneveld Optiek VAN OS DAMESMODE Div. zomerpantalons bij VAN OS MODE Zonneveld Optiek: een bril is ook mode ZONNEVELD Voor een bril die bij u past: Heerenweg 151, Heiloo, tel. 072-331275 UITKIJKPOST - 7 APRIL 1993 - MODE LOCALE - PAGINA 11 acww Enorme keuze uit meer dan 850 leuke, gewaagde, modieuze en sjieke brillen. Onze collectie bestaat uit monturen van o.a.: verschillende kleuren en elk seizoen komen er nieuwe modekleuren bij. Nieuw is ook de balk- bril, het woord zegt het al, de bovenbalk en de pootjes in een bepaalde modekleur, de glazen hangen als het ware aan de bovenbalk. Gewaagd, maar leuk. Modische zonnebrillen zijn er na tuurlijk volop. De mer ken Ray-ban en Carera vindt u bij Zonneveld Optiek. De bril wordt steeds meer een modeobject, een tweede of derde bril is dan ook geen uitzon dering meer. Bij Zonne veld Optiek vindt men eeti alleraardigste collec tie multi-colorbrillen. Momenteel is er keuze uit dertig wordt er veel meer aan dacht aan de kinderbril besteed. Nu is het zelfs leuk als je een bril draagt. Zo'n kinderbril moet aan veel (hoge) eisen vol doen, want een mooie bril is leuk, maar je moet er ook mee kun nen spelen en sporten. Een kinderbril moet goed zitten, dus de bril moet een goede neus brug hebben en verstel bare veren. Hij moet licht van gewicht zijn, de glazen moeten breuk en splintervast zijn, daarom worden ze meestal van kunststof gemaakt. Gelukkig wordt daar al lemaal rekening mee ge houden en is het tegenwoordig zelfs leuk om een bril te dragen. Kinderbrillen Vroeger was het vrese lijk als je als kind een bril moest dragen. Er was ook bijna geen keus in. Tegenwoordig dragen kinderen vaker een bril (mede door controle op school) en dus Julien Silhouette Giorgio Armani Robert La Roche Windsor Brendel Bonneville Pro Design Look Atrio Chai Rodenstock TEVENS BIEDEN WIJ U: Vakkundige oogmeting Uitgebreid assortiment contactlenzen Gratis oogdrukmeting Verrekijkers Deskundig glasadvies Ontwikkelen en afdrukken van uw foto's Opticien-optometrist- V contactlensspecialist lid A.N.V.O Boven de herenmode zaak van van Os vin den we de damesmo de. Sinds kort is dit het domein van Corrie Schaap, een vrouw met een grote kennis van het modevak. We lopen met haar de zaak door en zien veel mooie dingen. Wat opvalt is de leuke col lectie van Mondi. Japonnetjes (kort), ber muda's die met een gi- letje of blazer gedragen kunnen wor den, zowel gebloemd als effen. Hele aparte mode zien we van Sheila de Vries. Een leuk rood jasje met brede kraag valt daarin het meeste op. Bellisimo heeft mooie lange rokken, die zijn deze zomer erg in trek, de soepele stof zorgt er voor dat de wat wijde re rokken toch slank afkleden. Joy en fun heeft aar dige tricot pakjes met bermuda en lange rok. Gardeur heeft leuke lange broeken, ook in katoen. T-shirts zijn er in alle kleuren en geu ren en in alle denkbare materialen. Corrie Schaap is nu al druk bezig voor een goede najaars- en win tercollectie. „Die wordt dan helemaal mijn eigen keuze en zal er erg goed uitko men te zien", zegt Cor rie Schaap. Een goede reden om het hele seizoen eens bij Van Os Mode te gaan kijken, boven voor de dames en be neden vindt U een gro te collectie herenmode die ook gezien mag worden. scheiden doch zeer aparte kollektie da mesmode. Laat maar komen dat voorjaar!!!! Wij zijn er klaar voor. Trendontwikkelingen zijn altijd opgebouwd uit ontwikkelingen zoals die zich voor doen in de gehele maatschappij. De in vloed ervan is, hoe wel misschien niet direct meetbaar, al tijd groot. Orde en regelmaat wordt overspeeld door een chaos van wirwar aan krachten die op ieder vlak voelbaar zijn. Ook in mode. Een sprekend voor beeld is de ontwikke ling zoals die zich in de mannenmode af speelt. De man is van een dimensionaal figuur met alleen zijn kostuum, veranderd in een compleet mens met diverse kleedmogelijkheden. Natuurlijk is onze kollektie hier geheel op aangepast in kleur, kwaliteit en uitvoering met als ex tra item onze be- Stationsweg 74 1851 LL Heiloo - Tel. 072-333308

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 31