mm mm Historische bollentuin open voor het publiek Politieberichten Net wat meerMode /Mascotte Students (Re-)United jubileert met toernooi ABN-Amro introduceert nieuwe geldautomaat in 't Hoekstuk ffy A.J. VOS simon peek C. HACHMANG I 58e JAARGANG NO. 15 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OAASTR E KEN 14 APRIL 1993 AJAX-Supporters opgelet juwelier ^7 Oud-minister Rudolf de Korte spreekt in Heiloo Indie Dance in Buk Buk Zomerpostzegelsactie '93 IVN-Wandeling Boystown in Buk Buk PV Luchtpost Bridgeclub Egmond Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen.I Nationaal fonds kinderhulp KMTP organiseert bloemschikevenement Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644 Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 .v.*. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures Vraag offerte! ■h»«lwn Het originele logo V 20 mm o van AJAX 39)50 als hanger in (w.v. excl. collier) het zilver. Stationsweg 85a - Heiloo - 072/335730 De tulpen die we vandaag de dag kennen zijn afstammelingen van tulpen die in de zestiende eeuw in Nederland arriveerden. Rudolf de Korte is maandag te gast bij de VVD Heiloo. HEILOO - Het VVD-Tweede Kamerlid, oud-vice premier en minister van econo mische zaken, dr. Rudolf W. de Korte, komt maandag 19 april naar Heiloo. Hij spreekt dan te 20.00 uur op een openbare bijeenkomst van de VVD- Heiloo in restaurant Camping Klein Varnebroek aan de Omloop 22 (tegeno ver Zwembad 't Baafje). Rudolf de Korte zal de financieel-economische si tuatie belichten en zijn visie geven op "De economische toekomst van Neder land". Na afloop volop gelegenheid tot discussie. Wie kennis wil maken met de VVD-Heiloo is reeds hartelijk welkom om 19.30 uur voor informeel contact. HEILOO - Op vrijdag 16 april is er weer een Indie Dance in het jongerencentrum Buk Buk. Het begint om 21.00 uur en de entree is 5,00. Als je van dansen houdt en van muziek van bv. Nirvana, Dead Kennedy's, en The Cult, moet je beslist naar Buk Buk komen. Want dan is het met de Indie Dance weer lekker swingen, zweten en stampen. En je krjgt ook nog de kans de muziek voor de vol gende keer mee te bepalen. Daarvoor moet je op die avond alleen je persoon lijke Top 5 inleveren. HEILOO - Op 20 april gaat de verkoop van de nieuwe serie zomerpostzegels van start. Vanaf 1993 hebben de zomer postzegels een bijzondere betekenis. Zoals u misschien al weet, is de zomer- zegel een postzegel met bijslag. De bijslag bedraagt altijd 50% van de fran- keerwaarde. Daarnaast is er een assorti ment wenskaarten te koop. De totale opbrengst uit de verkoop werd tot nu toe besteed aan een uiteenlopende pro jecten op landelijk, regionaal en lokaal niveau. De besteding van de opbrengst is om al lerlei, overigens goede redenen, veran derd. Met de opbrengst uit de verkoop (jaarlijks meer dan 3 miljoen gulden) worden vanaf dit jaar uitsluitend pro jecten voor ouderen in Nederland gesteund. Omdat ouderenwerk een be langrijk maatschappelijk knelpunt is waar we allemaal mee te maken hebben of krijgen. Daarom heten de zomer postzegels voortaan zomerpostzegels/ ouderenpostzegels. Wethouder mevrouw A.A.M. Willemse -Van der Ploeg geeft het symbolische startschot voor de verkoop in Heiloo. Zij koopt de eerste serie zomerpostze- gels/ouderenpostzegels. Dit zal gebeu ren op 20 april om 9.30 uur in het postkantoor aan de M. Zonderhuisweg te Heiloo. LIMMEN - Op zaterdag 10 april werd de 'schatkamer' van de Nederlandse bloembollenteelt voor het eerst in de ge schiedenis opengesteld voor bloembol lenliefhebbers. De 'Hortus Bulborum' (Botanische Bloembollen Tuin), gelegen naast de Nederlandse Hervormde Kerk aan de Zuid Kerkenlaan te Limmen, herbergt oorspronkelijk variëteiten bloembollen die 4 eeuwen geleden de basis vormden voor de" vele honderden kruisingen (cultivars) die we vandaag de dag kennen. In totaal staan er ruim 1500 verschillende bloembollen! De thans in Nederland gekweekte tul pen zijn afstammelingen van botanische tulpen, van oorsprong afkomstig, uit gebieden rond de Zwarte Zee, de Krim, de steppegebieden ten Noorden van de Kaukasus, Macedonië en de Balkan. In ons land werden de eerste bloembol lenvin 1593 opgeplant in de Botanische tuin van de Universiteit van Leiden door de toenmalige prefect van dë Leid- sche Hortus: Carolus Clusius. Met na me Clusius heeft via zijn fraai uitgevoerde botanische beschrijvingen en illustraties bijgedragen tot het inter nationaal creëren van vraag naar bloembollen van Nederlandse bodem. Bekende Vlaamse schilders zoals Jan Brueghel de Oude, Jacob de Gheyn en Ambrosius Bosschaert bezochten Clusi us in zijn "Hortus" om schetsen te ma ken van zijn uitheemse bloembollen. Terug in Antwerpen werden deze schet sen geëtst, afgedrukt en ingekleurd in botanische handboeken die hun weg vonden naar universiteiten in Europa en daarbuiten. Door het zeer beperkte aanbod en zijn exotische bloemen werd de bloembol al snel een "must". Welgestelde Holland se kooplieden betaalden fortuinen om in het bezit van een hand vol tulpebollen te komen die dan voor wéér hogere prij zen werden doorverkocht. Deze periode is de geschiedenis ingegaan onder de naam 'Tulpomania' oftewel Tulpegek- te. Schilderijen van de hand van be roemde 16e eeuwse meesters met betrek king tot dit onderwerp zijn onder ande re te zien in het Frans Hals Museum en het Teylers Museum te Haarlem. Vier eeuwen na de introduktie van die eerste bloembollen in de lage landen door Carolus Clusius produceren de Nederlandse bloembollentelers nu jaar lijks zo'n 8 miljard bloembollen, ver kregen door kruising, veredeling en vermeerdering van dat toenmalige Clu sius assortiment. Dankzij eeuwenlange HEILOO - Het ABN AMRO kantoor Het Hoekstuk 1 te Heiloo heeft vanaf 7 april een nieuwe geldautomaat. Deze zeer moderne geldautomaat is voorzien van een kleurenscherm, waarop naast een duidelijke gebruiksaanwijzing ook nog eens nieuwtjes van de bank ver schijnen. Houders van een bank- of europas kun nen 24 uur per dag en 7 dagen per week tot 300,00 per dag opnemen. Relaties van ABN AMRO kunnen (maximaal 1.000,00 per dag) meerdere malen per dag geld opnemen en het saldo van hun rekening inzien. De nieuwe ABN AMRO Geldautomaat is zo gebouwd dat niemand over de schouders van de klant kan meekijken. Zo is optimale privacy gewaarborgd. Voor houders van buitenlandse passen zijn de aanwijzingen op het scherm ook in de Engelse, Duitse en Franse taal mo gelijk. Bovendien kunnen relaties van ABN AMRO hun PIN-code wijzigen in iedere gemakkelijk te onthouden combinatie van vier cijfers. Deze zogenaamde PIN- change is uniek voor ABN AMRO en kan alleen bij de kantoren, die herken baar zijn aan de sticker "U kunt hier uw PIN-code wijzigen". Iedere Bank- of Europashouder (van welke bank dan ook) die in de periode van 14 april tot 10 mei op drie verschil lende dagen geld opneemt bij de ABN AMRO Geldautomaat van kantoor Het Hoekstuk 1 in Heiloo, krijgt op vertoon van de transactiebonnen een gratis Tan- gramspel bij dat kantoor. HEILOO - Zondag 18 april is het de derde zondag van de maand. Dat bete kent dat er weer een wandeling van het IVN door het Heilooërbos gehouden wordt. Deze start om 11.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg en duurt ongeveer anderhalf uur. IVN- gidse'n vertellen wat er zoal te zien valt. Wilt u meer inlichtingen over wandelin gen, belt u dan 072-337736. HEILOO - Aanrijding met licht letsel op de Kennemerstraatweg tusssen 5 voertuigen. De bestuurder van een vrachtauto botste op de auto voor hem, waardoor schade aan andere auto's ont stond. Een kettingbotsing dus. Inbraak in een bedrijfspand aan de Ka naaldijk. Een raam werd opengebroken en de kantoorruimte onderzocht. Ver moedelijk zijn de daders na het afgaan van het alarm gevlucht. Van een woning aan de Vierakkers werd op 2 april in de avonduren tussen 19.15-22.15 uur een voorruit vernield. Er werd een straattegel naar binnenge gooid. De politie verzoekt mensen die hier iets van gezien kunnen hebben con tact op te nemen. Op de Van Doornstraat werd een kran tenbezorger door een hond gebeten. De eigenaar van de hond is nog niet bekend doch dit wordt nog uitgezocht. De scha de van de jongen bleef gelukkig beperkt tot een kapotte broek. Op de parkeerplaats bij de Willibror- dusweg werd een personenauto aangere den. De veroorzaker van de schade reed na deze aanrijding door, de tegenpartij gedupeerd achterlatend. Een 19rjarige inwoner uit Warmenhui- zen werd op de Heerenweg betrapt op het besturen van zijn auto, terwijl hij onder invloed van alcoholhoudende drank verkeerde. Na ademanalyse werd tegen hem proces-verbaal opgemaakt. Op de Ronge werd de Mercedes-em- bleem van een personenauto afgebro ken en "meegenomen. Langs Baetenburg werden de spiegel en een antenne van een personenauto afge broken. Een drietal jongens werden in de wach- truime van het NS station betrapt op het in de brand steken van een krant. Toen zij daarover werden aangesproken door een machinist van de NS ontstond een schermutseling. Twee jongens werden door de politie meegenomen en tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt. De identiteit van de derde jongen, die wist te ontkomen, is bekend. Inbraak in een woning in Mariënstein, de achterdeur werd opengebroken. On der andere geld en sieraden werden ont vreemd. Aangifte van diefstal van twee houden tuinschermern uit een tuin aan de Laghe Weijdt. Van een winkel aan de Raadhuisweg werd een etalage-ruit beschadigd door dat er een trottoirtegel tegen gegooid werd. Aangifte van verduistering van video banden. Deze werden niet terugge bracht na afloop van de verhuur-peri- ode. Een vrouw had haar auto afgesloten ter wijl de sleutels van haar woning en van de auto, evenals haar kind nog in de au to zaten. De politie lukte het de auto open te krijgen. Voor het gemeentehuis kwam een inva lidenvoertuig zonder benzine te staan. De invalide dame wist zich geen raad. De politie zorgde voor wat benzine en de vrouw vervolgde opgelucht haar weg. De gemeente deelde mede dat in ver band met wegwerkzaamheden het fiets pad aan de Kanaal weg gedurende 14 da gen is afgesloten. Tevens zal na de paas dagen de Bayershoffweg gedurende 2 maanden gedeeltelijk of geheel worden afgesloten i.v.m. de aanleg van nieuwe riolering en herbestrating. Een bewoner van de Baetenburg kon zijn woning niet meer in. De oorzaak daarvan waren zijn katten. Op een of andere manieren hadden zij die deur in het slot gekregen. Daar ook de politie geen oplossing wist sloeg de bewoner uiteindelijk maar een ruit in om binnen te kunnen komen. Op de Heerenweg ter hoogte van perceel 187 werd een jongen van 10 jaar op een mountainbike aangereden door een blauwe Honda Civic. De fietser raakte gewond. Om nu de juiste toedracht te kunnen vaststellen verzoekt de politie om getuigen. Getuigen kunnen zich tele fonisch melden op nummer 072-333144. Het voorval gebeurde op 8 april. Op de Westerweg werden de ruitenwis sers, spiegel, kentekenplaat en antenne van een personenauto vernield. Een bestelauto werd op het Zandstuk vernield. Een onverlaat plaatse op de zijkant een kras van ongeveer 1.50 m. In een woning in Termuijen heeft men gepoogd in te breken door de achter deur te forceren. Dankzij het alarm werd een inbraak verkomen. Op de Kennemerstraatweg vond een aanrijding plaats tussen 3 auto's. Er was alleen materiële schade. Op de kruising Zeeweg/Rietvink vond een aanrijding plaats, waarbij twee per sonenauto's betrokken waren. Een be stuurster verleende geen voorrang. Er was alleen materiële schade. In een woning aan Mariënstein werd, door het forceren van een achterdeur, ingebroken. Ontvreemd werd alleen geld. Vanaf het erf van een woning aan de W.J. Hofdijkweg werd een krat bier gestolen. Van een poortwachtershuisje aan de Kennemerstraatweg werd een draai raam vernield. Op het Stationsplein werd omstreeks op 10 april 01.30 uur getracht een Volks wagen, type Golf, kleur wit, met het re serve wiel aan de achterzijde van de auto, een z.g. Country model, te stelen. Toen de eigenaar van de auto de diefstal trachte te voorkomen werd hij door 2 mannen mishandeld. Het betroffen 2 mannen van ongeveer 25 jaar oud met de Nederlandse nationatliteit. Een van hen had blond haar, had een licht snor retje en was gekleed in een grijze trui. De andere hand lang zwart steil haar en droeg een groen joggingpak met capu chon. Indien er mensen getuigen zijn ge weest van dit voorval dan verzoekt de politie hen zich te melden. Telefoon 072-333144. Bij de Vondelschool werd oud papier verbrand in de zandbak. Door de politie werd dit brandje geblust. Op de Zeeweg terhoogte van de kruising met de Ewisweg raakte een 19 jarige bestuurder uit Heiloo de controle over zijn personenauto kwijt en botste tegen een verkeerslichtinstallatie. Hij week uit voor een kat. Een 18 jarige inzittende liep hierbij een hoofdwond op. De auto was total-loss. Tijdens een controle bleek een 21-jarige bestuurder van een auto te veel alcohol te hebben gedronken. De ademtest gaf een uitslag van 655 ug/1 terwijl deze on der 220 ug/1 moet zijn. Uit de garage van een woning aan de Kennemerstraatweg werd een moun tainbike gestolen. Denkt u ook nog even aan de vakantie- kaarten welke op het politiebureau voor u klaar liggen. Hiermee kunt u uw va kantie, vakantieadres en oppas aan de politie bekend maken die dan in ieder geval o.a. uw woning 1 keer con- troleerd. In de periode 2 tot en met 12 april wer den 5 fietsen ontvreemd. In totaal werd 1 fiets gevonden. HEILOO - Britse, vuige rock roll is wat zaterdag, 17 april, de klok slaat in het café van jongerencentrum Buk Buk. De IJmondse band Boystown zal op het podium stralen zoals het een goede rockband anno 1993 betaamt. Het be gint om ca. 22.00 uur en de entree is de ze keer geheel gratis! Boystown wordt bezet door vier door gewinterde muzikanten, te weten: Frits van der Meij (Bintangs), Paul Bruijn, Wout Folmer en zanger Jaap Castricum (Carlsberg/Bintangs). De mannen zijn momenteel bezig met hun debuut-CD. Het merendeel van het repertoire bestaat uit eigen nummers, welke veelal handelen over heftig herenleed. Live brengen ze de songs met actie, zweet, persoonlijkheid en ruige lef. Boystown speelt naar goede IJmondse traditie ie dere gelegenheid plat en gaat daarmee tot de rand van het podium. Kortom, een band die bewijst dat gitaarrock in '93 in Nederland weer mag! Boystown staat zaterdag op de planken bij Buk Buk. Een soort 'warming- up' voor Ypestock, waar de halve Heilooèr formatie op 13 juni zal spelen. H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE DAKDEKKER - LOODGIETER Holleweg 19 072-335085 HEILOO - Op zaterdag 17 april organi seert zaalvoetbalvereniging Students Re-United een toernooi ter ere van het 25-jarig bestaan. Het wordt gehouden in sporthal Het Vennewater te Heiloo en begint om 16.00 uur. Het toernooi wordt vooral een ontmoeting van alle leden, oud-leden, coaches, grensrech ters, fans en andere (ooit-) betrokkenen van Students. Resultaat staat dus duide lijk op de tweede plaats, maar het blijft natuurlijk altijd leuk om de studenten (op leeftijd) weer eens in aktie te zien. Het begon in april 1968. Een groep zaal voetbalenthousiastelingen, die zich be last hadden met het opstarten van een Alkmaarse zaalvoetbalcompetitie. Dat zagen Bert Teitsma en Pim Donkersloot helemaal- zitten. Lekker ballen zonder de nadelen van koud winterweer, klads- neeuw en hagelbuien. Het tweetal polste familie, vrienden en voetbalkennissen of men ook iets voor zo'n zaalvoetbala- vontuur voelde. Gesterkt door de volmondige toezeggin gen heeft dit tweetal direkt een vergade ring belegd om spijkers met koppen te slaan. Nadat vele namen door de Alk maarse zaalvoetbalcommissie waren af gekeurd, kwam men op de naam Stu dents United, volledig in stijl van de toen geldende normen. Hiermee was de oprichting van een voetbalclub een feit. Rollen van voorzitter, secretaris en pen ningmeester werden spontaan ingevuld. Dat die stappen van toen 25 jaar later nog steeds van invloed zijn, kon natuur lijk niemand bevroeden. Dat die stap pen diepe sporen in de herinnering van velen hebben nagelaten, dat weten we inmiddels allang. Velen sprak het sprankelende spel van de jeugdige Students aan. Systemen kenden men niet en aan verdedigen dacht men niet. Resultaat was onderge schikt aan de aktie, het groepsbelang slechts de 'beleving' van het nieuwe fe nomeen, zaalvoetbal. Toch werd er in de bekerfinale, nadat in de halve eindstrijd het ook toen gere nommeerde Hovocubo werd uitgescha keld. Helaas werd die finale verloren van Scagha, thans nog steeds één van de toon-aangevende verenigingen in het land. Groot was ook de belangstelling voor het jaarlijks terugkerende Students kersttoernooi. Vijftienhonderd betalen de bezoekers vulden de veilinghallen dan tot de nok. Zeker ook omdat er een demonstratiewedstrijd werd geregeld tussen prominente (ex)profvoetballers. Daarmee werd een trend gezet. Ook werd op zo'n toernooi de eerste zaal voetbalwedstrijd voor vrouwen ge speeld. Dat sloeg bijzonder aan. Wel licht is dat initiatief uitgegroeid tot wat het vrouwenzaalvoetbal nu is. Ma'ar wat de meesten in die tijd zo aan trok, was dat het zaalvoetbal elke week een feest was. Wie, die de beginjaren van het zaalvoetbal heeft meegemaakt, herinnert zich niet de, elke vrijdag weer, afgeladen veilinghal? En wie herinnert zich niet de feestsfeer elke week in de ei genlijk kille kantine van diezelfde vei linghal? De vrijdagavond werd voor vele Alkmaarders een vast avondje uit. Natuurlijk is dat allemaal verleden tijd. Maar het is een tijd, waarop men met plezier op terugkijkt. Terughalen van die tijd is zaterdag uiteraard de bedoe ling niet, maar wie het nog eens even wil (her)beleven, is van harte welkom. Makelaars Taxateurs o.q. ^pÓtheVkenK00P|H Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN -föK! Kantoor Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES I HEILOO - Na een lange rustperiode is 'het afgelopen weekend voor alle duiven- liefhebbers het seizoen weer begonnen. Zo ook voor de liefhebbers van P.V. Luchtpost Heiloo. Er was een vlucht va nuit Roosendaal, waar de duiven om 9.15 uur met rustig weer werden gelost. Comb. Molenaar klokte om 10.58 uur de eerste duif en nam ook de tweede plaats voor zijn rekening. De nieuwko mer bij P.V. Luchtpost, Hein Schou ten, werd derde en de Comb. Witte brood-Groenland werd vierde, terwijl Fred Kaandorp de vijfde duif klokte. Het concours had een langzaam ver loop, maar in de loop van de dag kwa men toch alle duiven op hun hokken terug. Egmond - Uitslag 6 april: A. 1. Hrn. Huiberts-baltus 148, 2. v.d. Heyden- Dekker 127. B. 1. Fam. v.d. Pluym 127, 2/3 Hrn. Schuit-v.d. Linden, Mw. Schut-Hr. de Waard 124. C. 1. Dms. Glas-v.d. Pol 141 2/3 Hrn. v.d. Riet- Kareis, Hrn. Vendel-Schuerveld 127. Stationsweg 85,1851 IJ Heiloo conservatie van het erfgoed van de Ne derlandse Bloembollenteelt, samenge bracht in de Hortus Bulborum, zijn wij in staat om terug te grijpen op natuur lijk en gezond uitgangsmateriaal voor nieuwe generaties bloembollen waar door bloembollen van Nederlandse bo dem hun goede naam eer kunnen blijven aandoen. De Hortus te Limmen is 7 dagen van de week geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Zondags van 12.00 tot 17.00 uur. Toe gang voor volwassenen: 5,00 per per soon. 65 3,50. Kinderen beneden de 12 jaar: 2,00 (mits onder begelei ding). De Hortus Bulborum sluit medio mei. HEILOO - Ook in 1993 organiseert de Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde weer haar jaarlijkse bloem schikevenement in Winkelcentrum 't Loo. Woensdagavond 21 april zullen circa 40 bloemschiksters, onderverdeeld in beginners, gevorderden en vergevor derden, hun beste kunnen tonen in een zogenaamd verplicht stuk en een vrij ar rangement. Voor het verplichte stuk ontvangen alle deelneemsters (of deelnemers, heren zijn natuurlijk ook van harte welkom) allen dezelfde bloemen, vaas of mand, blad en bijmaterialen. Voor het vrije stuk neemt ieder mee wat hij of zij denkt nodig te hebben, dus eigen onder grond, bloemen en bijmateriaal. Op donderdag en vrijdag daaropvol gend zullen al deze stukken worden geëxposeerd op het plein voor de Hema, waar de KMTP tevens een informatie stand zal inrichten, een doorlopende bloemschikdemonstratie zal geven en een loterij organiseert met een regen aan fleurige prijzen. Dit ten bate van de ver eniging om evenementen als deze te kunnen blijven houden. U kunt zich opgeven bij Heieen Groot (072-333530), Magda Bakker (072- 332915) of de heer Kamer (072-333523). HEILOO - De landelijke collecte Kin derhulp (voorheen: Nationaal Fonds Kinderbescherming) zal worden gehou den in de week van 18 tot en met 24 april. Tijdens deze collecteweek zullen ongeveer 30.000 collectanten op pad gaan om voor het fonds zoveel mogelijk geld bijeen te brengen. Er zijn in Nederland tienduizenden kin deren die, om wat voor reden dan ook, niet thuis kunnen wonen. Die kinderen groeien op in tehuizen, internaten of pleeggezinnen. Ze worden daar door gaans met liefde omringd, maar voor dingen die kleur aan hun bestaan kun nen geven, zijn de bestaande overheids subsidies vaak ontoereikend. Kinderhulp is er om in zulke situaties een helpende hand te bieden. Zonder op zoek te gaan naar „schuldigen" en zon der te letten op ras, gezindte of nationa liteit, zet het fonds zich in om het leven van die kinderen met minder kansen in Nederland od te fleuren. Er wordt vrijwel overal gecollecteerd. Voor wie de collectant desondanks ,mist', is het natuurlijk ook altijd moge lijk een bijdrage over te maken op giro nummer 40 40 40 ten name van Kinder hulp, Deventer. Students United na het behalen van één van de vele triomfen in vervlogen tijden. Tijdens het jubileumtoernooi zullen daaraan zeker herinneringen worden opgehaald.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 1