k KBO 40 jaar in Heiloo jS rr£' Limmen Nieuws voor 55-plussers? Drukte bij Landelijke Rijvereniging voor Heiloo en omstreken! Noord ■ftlolland BEKENDMAKING Zaalvoetbalteam HAB De Rotary en Overkerck tel. 072-330175 tax 072-335644 Handbal Meervogels 60 Familietoernooi Adelbert De kleine basisschool Kinderhulp Collecte Hartstichting Kampioenschap voor d'Enterij/LPZ 4 Sponsor voor dames Dunking Limmen HINDERWET Beschikking PAGINA 14 UITKIJKPOST 12 MEI'1993 Twee juryleden beoordelen één van de deelnemers aan het onderdeel men nen tijdens de wedstrijd van de Landelijke Rijvereniging Heiloo. HEIL OO - Op zondag 9 mei werd bij de landelijke rijvereniging Heiloo e.o. een grote dressuurwedstrijd gehouden on der mooie weersomstandigheden. De uitslagen zijn als volgt: rijbaan 1 B- dressuur: le mej. G. Glaude, Kenne- mers. Fabiola 129 pnt. 2e mej. W. Beentjes. Heiloo, Le Bastion 128 pnt. 3e mej. M..de Rooy, Heiloo, Marico 125 pnt. 4e mej. J. Kooi, Heiloo, Gigi, 123 pnt. Rijbaan 2, b-dressuur le mej. G. Glau de, Kennemerstr. Fabiola, 127 pnt. 2e mej. L. Wijker, H.C.E. Beau, 124 pnt., 3e Mevr. D. Schreuder, H.C.E. Ro mans 122 pnt. 4e Mej. W. Beentjes, Heiloo, Le Bastion 118 pnt. Rijbaan 2 L dress, le mej. N. Verhoeve, Kennemer, Prince, 133 pnt. 2e mej. L. de Rooy, Heiloo, Uran, 127 pnt. Rijbaan 3 L. dress, le mej. D. Soeder- huizen, amethyst, Krijn, 117 pnt. Rijbaan 3 m dress, le mej. E. Spaans, Bucephalus, Qual Gambler 121 pnt. 2e mej. S. Hildering, Kogger, Filda 120 pnt. 3e mej. M. Rooseboom, Heiloo, Marco 118 pnt. 4e Mej. P. Schilder, Beemster, Elstar, 116 pnt. Rijbaan 4, L-dress. le mej. D. Soeder- huizen, anethyst, Krijn, 122+ pnt. 2e mej. N. Verhoeve, Kennemer, Prince, 122 pnt. 3e mej. L. de Rooy, Heiloo, Uran, 120 pnt. Rijbaan 4, m.dress, le Mej. M. Roose boom, Heiloo, Marco, 120 pnt. 2e mej. L. Hollander, Bucephalus, Dupla 118, viertal Heiloo 129 pnt. Rijbaan 5 Zdr. le mw. J. Sprenkeling, Egmus, Petal, 180 pnt. 2e mej. N. Cop pola, Venneper, Exact 176 pnt. Rijbaan 6 mennen, B.L.M. dressuur, le dhr. J. Reedijk, amethyst, viviance 121 pnt. M. le Mv. Uitenthuis, BeemsterR Seal 123 pnt. B. le mw. Uitenthuis, BeemsterR Seal/Sonja pt. L. dub belspan. Rijbaan 7 mennen BLM dress: le dhr. J. Reedijk, amethyst, Viviana 118 pnt. M. «8S«U p,rtï.. fci WW Het zaalvoetbalteam van HAB Opel met staand v.l.n.r. coach J. Laroo, Frank de Nijs, Jacques Abrahams en Peter Bruynesteynzitten v.l.n.r. Lucien Laroo, Henk Abrahams en Lex Klein Schiphorst. HEILOO - HAB B.V., de Opel Dealer van Heiloo en omgeving, sponsort dit jaar een zaalvoetbalteam. De outfit is geheel in de huiskleuren van Opel, na melijk geel-zwart. Het zaalvoetbalteam bestaat uit acht le den, die voor het tweede seizoen met el kaar samen spelen. Het team komt uit in de 4e klasse K.N.V.B. Naarmate het seizoen vorderde raakte men steeds be ter op elkaar ingespeeld, wat blijkt uit de laatste vier wedstrijden, waaruit zes punten werden behaald. Met nog een aantal wedstrijden voor de boeg hoopt HAB Opel nog een klassering in de sub top af te dwingen. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij C. de Boer, Schuine Hondsbosschelaan 2, Heiloo, tel. 335314. Ophalen: tel. 072-117891 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en -verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Coby Keilman (332343) of Loes Hazewinkel (334937). Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00- 12.00 en 13.30-16.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Koffiecontact Ontmoetingscentrum, Maas Geestera- nusweg. Elke zondag van 14.00-16.00 uur en elke dinsdag 10.00-11.30 uur. Biedt sfeer, gezelligheid en onderling contact voor jong en oud. Informatie: tel. 331668, 331536 of 332364. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 6 juni: Expositie 'De natio nale smaak; Nederlandse schilderkunst in de 19de eeuw, deel 2' in het Stedelijk museum, Doelenstraat 5 te Alkmaar; openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.00 uur, zondag 13.00-17.00 uur. Poppentheater Dibbes In de maand mei is er een poppen- voorstelling op 22 mei, aanvang 14.30 uur. Poppentheater Dibbes, Wilhelmi- naplein 3 te Akersloot, tel. 02513- 13447. Entree 5,00. Expositie Trudy Keyzer Tot tn met 18 mei is in het Centraal Bu reau Alkwaard College, Canadaplein 3-5 te Alkmaar een expositie van wer ken op papier in verschillende technie ken, gemaakt door Trudy Keyzer, te zien op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur. Pakketten voor Polen Dinsdag 18 mei: gelegenheid voor het inleveren van pakketten voor familie of vrienden in Polen bij.de fam. Velthuis, Zeeweg 17 te Heiloo tussen 13.00-20.00 uur. Voor inlichtingen (o.a. over tarie ven): tel. 331802. Rommelmarkt muziekverenigingen De muziekverenigingen FSH, Nijen- burg en Caecilia zamelen goederen in voor de grote rommelmarkt op 15 en 16 oktober in 't Loo. Bel 334955 (dinsdag t/m vrijdag 9.00-12.30 uur) en de goe deren worden de eerst volgende zater dag bij u opgehaald. Vereniging van Huisvrouwen Heiloo Woensdag 26 mei: wandeling door langs Het Maalwater o.l.v. Jan de Vries van het IVN. Verzamelen om 13.30 uur op het parkeerterrein van zwembad 't Baafje. Duur 1 Vi uur. Na afloop thee in De Konkelboet. Galerie Artique Tot en met 6 juni zijn in Galerie Arti que, Karei de Grootelaan 4 te Bergen aquarellen van bloementuinen te zien van Marguarite Rose de Ia Fosse tijdens de openingsuren: maandag 13.30-18.00 uur, dinsdag t/m vrijdag 10.00-18.00 uur en zaterdag 10.00-17.00 uur. Alkmaars Cantate Koor Zaterdag 15 mei: concert in de Kapel- kerk aan de Laat te Alkmaar door het Alkmaars Cantate Koor met begelei ding van Concerto '91. Aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: 02208-95563. Galerie Nu Tot en met 6 juni laten Dick van Belle (schilderijen) en Ada Strooper (kerami sche beelden en objecten) recent werk zien in Galerie Nu, N. van de Veen- straat 48 te Castricum; openingstijden: donderdag t/m zondag 13.00-17.00 uur, donderdag tevens 19.00-21.00 uur. Sporthal 't Vennewater Heiloo Donderdag 13 mei: Sportinstuif ouderen 14.00-15.30 uur Effect volleybal 16.30-17.45 Zaalvoetbal Aris de Wit 19.00-23.00 Vrijdag 14 mei: Volleybal Teerenstra BV 19.00-23.00 Zaterdag 15 mei: Zaalvoetbal 10.30-11.30 Zaalvoetbal Oud Inn 16.30-22.00 Zondag 16 mei: Zaalvoetbaltoernooi 10.00-16.00 Maandag 17 mei: Effect volleybal 18.00-23.00 Dinsdag 18 mei: Zaalvoetbal Aris de Wit 19.00-23.00 Woensdag 19 mei: KNVB zaalvoetbal 19.00-22.30 Bond van Plattelandsvrouwen Heiloo Donderdag 13 mei: optreden door de groep van Ina Broekhuizen met een Westfries programma, aanvang 20.00 uur in de zaal vah de gereformeerde kerk aan de Noordergeeststraat. Zaal open vanaf 19.30 uur. Introducé(e)'s zijn welkom, toegang gratis. HEILOO - Op 23 mei is het feest in Heiloo. Dan hangen de vlaggen uit. De katholieke Bond van Ouderen bestaat dan 40 jaar. Opgericht in 1953 als Katholieke Bond van Be jaarden en Gepensioneerden is hij in 1993 bekend als de KBO met ruim 1000 leden. Het eerste onderkomen was het N.K.J.B. Daar was ruimte voor een biljart. Wat we nog weten over die eerste jaren is mondeling door ver teld, want de eerste, nog aanwezige notulen van een ledenvergadering dateren van 16 april '63. We komen daarin voor Heiloo bekende namen tegen als Liefting, Oostermeyer, Kaay, De Boer en Heyne. Het is in teressant om te lezen, hoe men toen de Bond bestuurde, waar men zich mee bezig hield en hoe, men de za ken regelde. Een van de agendapun ten was toen de viering van het 10-jarig bestaan: een Plechtige H. Mis met daarna een gezamenlijk ontbijt voor alle leden, gevolgd door een receptie. De leden van de Bond waren lid voor de gezelligheid. De heren gin gen met de eigen biljart keu en een stok kaarten naar de soos en de da mes vermaakten zich met handwer ken voor de Missie. Het geld voor materialen werd opgehaald in een missiebusje De resultaten gingen meestal naar een missionaris of mis siezuster uit eigen gelederen. Ook het onderhoud van de misgewaden viel onder het beheer van de dames. Pastoor Rutten, de geestelijk advi seur, was daar zeer mee in zijn schik en deed als dank dan een duit in het busje. De jaarvergaderingen werden in die tijd, vergeleken bij tegenwoordig, goed bezocht, al klaagde het be stuur toen ook over het gebrek aan belangstelling van de leden voor meer algemene zaken. Men pro beerde het aantrekkelijk te maken door het vertonen van dia's over Oud-Heiloo, door een filmvoorstel ling, of door het optreden van een goochelaar. Heiloo behoorde in 1964 tot de kring Alkmaar. In die kringverga deringen, gehouden in de stations restauratie, was al aandacht voor sociale onderwerpen. De verschillen tussen de nieuwe Bijstandswet en de vroegere Armenwet werden toege licht, de verhoging van de AOW uitkering, de alimentatieplicht en het erfrecht werden besproken. Men begon toe ook al te denken over subsidieaanvraag. Met het steeds toenemende aantal leden, werd het N.K.J.B. gebuow te klein. Er werd naar een andere ac commodatie uitgekeken. Na wat verbouwingen en aanpassingen was het Brunogebouw geschikt om de bejaarden te ontvangen, 500,- huur per jaar, te betalen in vier ter mijnen! Plaats voor twee biljarts; men was vol lof. Maar gaandeweg moest men met spijt constateren, dat de gezellige sfeer voor een deel ontbrak. Op de soosmiddagen, konden de dames en heren namelijk niet bij elkaar zitten, wegens de te kleine ruimten. In datzelfde jaar, 1966, kwamen de Voorzitter en de Secretaris met an deren in het bejaardenwerk, bijeen in de Rank, "waar een uiteenzetting werd gegeven om te komen tot een centraal Trefpunt, om de bejaarden op velerlei manieren van dienst te zijn, door aanwezigheid van een beambte van het gemeentebestuur, een sociaal werkster, enz." zo lezen we in de notulen. Het is dus vast geen toeval, dat het huidige onder komen van KBO en ANBO het Trefpunt heet. Ieder jaar kent zijn ups en downs, zijn feesten en bijeenkomsten, zijn veranderingen in Bestuur, zijn toe name in ledental, maar ook zijn af scheid van vrienden en bekenden, die in misvieringen en vergaderin gen worden herdacht. Het 15-jarig bestaan wordt gezellig gevierd met veel inbreng en voor drachten van eigen leden. Maar het Zilveren Feest slaat alles. De oude ren van nu praten er nog graag over. Het was de tijd, dat Jan Lam- mers, de heer Fransen en Rie Dek ker en vele harde werkers in het bestuur zaten en er veel tot stand ge komen is. We kunnen nog de vele bustochten en uitstapjes memore ren, altijd prima georganiseerd, zo dat iedereen aan zijn trekken kwam. Ze zijn voor velen een dank bare herinnering. Maar aan een ding mogen we zeker niet voorbijgaan en dat is de officie- Ie opening van het Trefpunt door mevr. Willemse-van der Ploeg, die deze daad verrichtte door de voor zitters der beide Ouderenbonden de sleutel van het gebouw te overhan digen, een gebouw, dat tevens on derdak biedt aan de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Het is de ver dienste van de heer Fransen, die het initiatief nam om met de drie orga nisaties om de tafel te gaan zitten. Maar met een plan alleen ben je er niet. Er moest geld op tafel komen en niet zo'n beetje. Daarom werd er van alles ondernomen en georgani seerd. De grootste opbrengsten staan op naam van de rommelmark ten. Wat is er niet bij elkaar ge schooid. Dat ging heus niet vanzelf. "Slepen, sjouwen, schoonmaken, opruimen, bedelen," vertelde An nie Lammers, die een groot aandeel in deze had. Maar toen het gebouw eenmaal in gebruik was, was men eensluidend in zijn mening: "Er is in de hele regio geen mooier socië teit te vinden!" Zo kon men op 22 maart 1984 voor het eerst de jaar vergadering houden in het nieuwe Trefpunt. Naast interesse in de geschiedenis van de Bond mogen en moeten wij het heden niet uit het oog verliezen. Daarom brengen wij dank daan al diegenen, die de Bond gemaakt heb ben, tot wat hij nu is. Daarom vie ren wij allen samen op 23 mei een prachtig feest en wij wensen - de KBO voor de komende jaren succes met al zijn werkzaamheden ten bate van de ouderen van Heiloo. HEILOO - Op 5 mei namen de da mes en heren van de Rotary Heiloo een 30-tal bewoners van Overkerck mee naar Limmen. Met (groten deels) personenauto's werden de bewoners langs de mozaïeken gere den. Sommige mozaïeken waren al enigszins verkleurd, maar dat mocht de pret niet drukken. De grootste indruk maakte het bewe gende beest en de plassende kabou ter. Na afloop van de mozaïeken rondrit even aan bij Motel Heiloo voor koffie en gebak. Volksdansen in Limmen Iedere woensdag in De Wollewei: 9.30- 11.00 uur voor ouderen en 19.30-20.30 voor iedereen vanaf 30 jaar. Inlichtin gen: Meintje Gnyt, tel. 2930. Expositie in De Hoep Tot en met 23 mei is in bezoekerscen trum De Hoep aan de Zeeweg te Castri cum de expositie 'Castricum en zijn bewoning: tussen toen, thans en toe komst' te zien. Openingstijden: dage lijks van 10.00 tot 17.00 uur. Spreekuur CNV Woensdag 26 mei: CNV-spreekuur voor uitkeringsgerechtigden in de Kapelkerk, Laat 80 te Alkmaar van 14.00-15.00 uur. Galerie Amber Tot en met 22 mei exposeren Floor de Bruyn Kops (schilderijen in acryl en olieverf) en Anthoinette Lanser (kera miek) in Galerie Amber, Dusseldorper- weg 18, Limmen. Openingstijden: donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00-17.00 uur. Extra openingstijden: van 30 april t/m 5 mei dagelijks van 13.00-17.00 uur. Hotel Merlet Tot en met 31 mei is in Hotel Restau rant Merlet, Duinweg 15 te Schoorl een expositie te zien van olieschilderijen van Yvonne Poelstra-Holzhaus. Toneelvereniging Rosenbacker Vrijdag 14 en zaterdag 15 mei: uitvoe ring van het stuk 'Een sneeuw' van Wil lem Jan Otten door toneelvereniging Rosenbacker in cultureel centrum De Lelie, Rembrandtsingel 3 te Akersloot, aanvang 20.30 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop a 7,50 te bestellen via tel. 02513-13600 of 13893; verkoop aan de zaal a 8,50. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 17 mei: creatieve avond (pa pier knippen) o.l.v. mw. Tensen in het Open Huis, aanvang 20.00 uur, entree 3,50. Inlichtingen: 333218 of 335652. Galerie De Kapberg Tot en met 13 juni kan men in Galerie De Kapberg, Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef houtsneden, pastels, tekenin gen en olieverfschilderijen bekijken van j.B. Kamp (1884-1953) tijdens de ope ningsuren: zaterdag en zondag van 13.30-17.00 uur. Toerclub Le Champion Donderdag 20 mei: fietstoertocht 'De Acht van Alkmaar' over 25 of 50 km in de omgeving van Alkmaar. Start tussen 9.00-12.00 uur bij café Du Passage, Scharloo 1 te Alkmaar. Inlichtingen: 02510-25311. Volle Evangelie Gemeente Maandag 17 mei: maandelijkse avond voor zakenlieden bij de volle evangelie gemeente in De Alkmaarse Poort, Om val te Alkmaar, aanvang 20.00 uur. Spreker: Albert Hekman. Inlichtingen: tel. 121782. Openbare Bibliotheek Heiloo Zaterdag 15 mei: landelijke dag van de muziek met diverse activiteiten in Hei loo. In de bibliotheek kan men per ge bruiker één cd gratis lenen. In de kleuterafdeling een tentoonstel ling met als titel 'Kind en ziek zijn'. Op de thematoren aandacht voor 'Noordhollands decor' (poëtische fiets/ wandeltochten). Sine Nomine Dinsdag 25 mei: voorjaarsconcert door kamerkoor Sine Nomine in de hal van muziekschool Heiloo, aanvang 20.15 uur. Gratis entree. Fobie en dwang Maandag 24 mei: voorlichtingsavond over fobie en dwang, georganiseerd door de Stichting Fobieclub Nederland in buurthuis De Boom, Eikenlaan 8 te Heerhugowaard, aanvang 20.00 uur; toegang gratis. AKERSLOOT - Van de dames van Meervogels een slecht gespeelde eerste helft, teveel individueel handballen, waardoor Westervogels bij de rust nog redelijk in de buurt bleef (7-5). Na rust meer samenspel. De fysieke kracht van Westervogels belette Meervogels niet met een grote overwinning de punten thuis te houden (18-7). De dames junioren waren voor de rust niet attent genoeg om het slordige spel van SEW af te straffen (3-5). Na rust was het vooral Erika Smit, die SEW puntloos naar huis stuurde. Zij wist de verdediging viermaal op het verkeerde been te zetten. Uiteindelijk was het Arinda Gans die met twee breaks de eindstand op 8-6 bepaalde. De wedstrijd bij de heren was die van Theo en Eddy Krom, die elkaar feilloos op de cirkel vonden. Het goed leidende scheidsrechtersduo liet veel toe, waar door de aanvallen aan beide zijde in afgemaakt konden worden. Hans Frin- king was supersnel in de break. Rust stand 9-6. Na rust een fanatiek aanval lend Dirkshorn, maar Ronald Neelen stond fabuleus te keepen en was moei lijk te passeren. Frans van Diepen was goed op dreef. Het mooiste doelpunt kwam van Rik Buur, die met een uitge kookte lob de eindstand op 23 - 11 be paalde. Een schitterende wedstrijd spelen en toch onverdiend verliezen, dit over kwam de heren junioren afgelopen zon dag. In de eindfase drie doelpunten inlopen en dan door pech en een klein foutje van de arbiter niet één punt mee naar Akersloot (12 -11 vor VZV). EGMOND - Zondag 16 mei zal het St. Adelbert terrein voor de 4e keer in het teken staan van het jaarlijkse familie- veldvoetbal toernooi. 35 Teams, waar onder 7 damesteams, zullen het elkaar sportief zo lastig mogelijk maken. De teams bestaan uit zaalvoetbal-aantallen en zijn in zes poules ondergebracht. Zo als elk jaar staat het sportieve element op de voorgrond, er wordt dan ook ge streden om de sportiviteitsbeker. Naast het familie evenement dat om 10.00 uur van start gaat, zijn er nog 'n aantal zeer leuke bezienswaardigheden. Na het openingswoord van Carlo Swart, namens de organiserende sup portersvereniging Rood-Zwart is er een optreden van de Egmonds ritmische ka pel. Dit zal plaats vinden in de speciaal hiervoor opgestelde muziektent, en zal anderhalf uur duren. Terwijl de families hun best doen om el kaar goed te vinden, gaat de organisatie gewoon door, en om half één is er een nieuw hoogtepunt te beleven, echter nu op bestuurlijk vlak. De nieuwe Adel- berttrainer Hans Ursem zal zijn handte kening zetten onder een éénjarig contract en dat moet het begin zijn van de Adelbert wederopstanding. Tussen door worden er ook 500 postduiven van de P.V. de Toekomst losgelaten. Supportersvereniging Rood Zwart heeft zijn uiterste best gedaan om er een Adelbert-feest van te maken. Onlangs zijn ze gestart met de superloterij, waar van de eerste 3 trekkingen reeds hebben plaatsgevonden. Uit de opbrengst hier van wordt o.a. een tribune gebouwd, en juist op deze dag zal hij officieel worden geopend. Dit vindt om één uur plaats, en wordt gedaan door de Adelbert hoofdsponsor Theo Apeldoorn, die ook voorzitter was van de loterij en bouw commissie. Hij zal dan ook de naam van de tribune onthullen, die via een prijsvraag onder de Egmondbinner be volking verkregen is. Ter ere van de tribune-opening is er ook een ballonwedstrijd georganiseerd. Alle kinderen kunnen vanaf 11.00 uur hier voor inschrijven, om 13.00 uur worden de ballonnen opgelaten. Om 16.00 uur worden de prijzen uitge reikt; de sportiviteitsprijs, de jokerprijs, de pechprijs en de vele troostprijzen. Het duo de Helderse Jantjes zal het eve nement afsluiten EGMOND - In 1996 zullen vele basis scholen moeten fuseren om tot grotere scholen te komen. Ook moeten scholen meer aandacht schenken aan de opvoe dende taak. Deze doelstellingen zijn in tegenspraak met elkaar, omdat jonge kinderen zich verloren zullen voelen in grote scholen. In kleine scholen kent iedere leerkracht alle kinderen en alle kinderen kennen el kaar. Tevens kennen alle leerkrachten ook alle ouders. Kortom, er is sprake van een sociale eenheid. Een kleine school heeft een menselijke schaal en een huiselijke sfeer, zodat iedereen zich prettig voelt. De openbare basisschool in Egmond- Binnen is een kleinschalige school (leef- werkschool). De leerkrachten staan open voor de kinderen en ze staan niet onder druk. Er heerst een rustige en ontspannen sfeer. De school is een ver lengstuk van thuis. Op vrijdagavond 17 mei is er een ouderavond voor be langstellende ouders van 20.00 tpt 22.00 uur in de school. (Zie advertentie). LIMMEN - De actie voor de nationale kinderhulp in het kader van de landelijk inzameling in de week van 18 tot 24 april heeft in Limmen een bedrag van 3038.20 opgebracht. Het is een fan- tasties resultaat. Het comité richt haar dank aan de collectanten en ieder die door een financiële ondersteuning tot het welslagen van de collecte heeft bij gedragen. LIMMEN - Ondanks alle drukte tijdens de Hartweek, die dit jaar samenviel met de voorbereidingen van de Mozaïeken dagen, is er dit jaar een recordbedrag van 4625,60 opgehaald. Wij willen daarom alle inwoners van Limmen nog maals bedanken en in het bijzonder de collectanten waarvan de meesten ook druk met hun mozaïek bezig waren. Het succesvolle team van d'Enterij, gesponsord door De Vereeniging, dat het kampioenschap in de wacht sleepte. LIMMEN - Afgelopen vrijdag werd het vierde team van zaalvoetbalvereniging d'Enterij/Limmer Polder Zuivel uit Limmen kampioen van de reserve 4e klasse B. Het vriendenteam onder lei- dine van de bezielende coaches Rob, Bill en Ton en gesponsord door Zuivel fabriek De Vereeniging mocht de laatste wedstrijd niet verhezen. Tegen de naaste concurrent werd het na een ener verende partij 3-3 en kon het feest ge vierd worden. Volgend seizoen zal het team in bijna dezelfde samenstelling zich trachten te handhaven in de 3e klasse. LIMMEN - Het eerste dames senio renteam van Dunking Limmen heeft met steun van sponsor Ruca- nor Sports BV de aankleding van de ploeg in overeenstemming kunnen brengen met de basketbalprestaties. Op de foto staand v.l.n.r. Enge lien Groot, Erna Kuil, Mirjam Leyen, Astrid Hout en Paulien Stam; zit tend v.l.n.r. Linda Boersen, Lies- beth Liefting, Monique Boersen en Lara Bakker. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal B.V., Vuurbaak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. af spraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktij kadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenkliniek Castricum Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wol- ters en mw. S. Asyee. Spreekuur zater dag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). PROVINCIE A Gedeputeerde Staten van Noord-Holland melden dat zij vergunning ingevolge de Hinderwet hebben verleend aan het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Heiloo voor het oprichten etc. van een onder komen ten behoeve van de afdeling Sport en Recreatie, gelegen aan de Bayershoffweg 49 te Heiloo. Ter inzage De beschikking en de daarbij behorende stukken zijn van 14 mei tot 14 juni 1993 ter inzage, tijdens de kantooruren: - bij de Dienst Milieu en Water van de provincie Noord- Holland, Houtplein 33, inlichtingen bij kamer 3046, te Haarlem; - in het gemeentehuis van Heiloo, Afdeling VROM, Raadhuisplein I te Heiloo van 08.00 uur tot 12.30 uur, 's middags na een telefonische afspraak (072-3 13224). Tevens liggen de stukken ter inzage bij: - het Groepsbureau Rijkspolitie, Kennemerstraatweg 356 te Heiloo. Beroep Beroep tegen de beschikking kan tot uiterlijk 14 juni 1993 schriftelijk worden ingediend bij de Raad van State. Voor beroepsmogelijkheden wordt verwezen naar de beschikking.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 14