BON ZONNEVELD Heerenweg 151 - Heiloo - Tel. 072 - 33 12 75 voor gratis oogmeting BRILLEN CONTACTLENZEN Opticien - optometrist - contactlensspecialist - Lid A.N.V.O. Iv L» "Een nieuwe bril kopen is gezichtsbepalend, dus dat doe je niet zo maar even. Met een nieuwe bril hoop je weer enige jaren te doen^êus hij moet goed bij je passen, aldus Rob Zonneveld, de eigenaar van de zaak. Uiteraard is de benodigde apparatuur om exacte metingen te verrichten aanwezig. De winkel van Zonneveld Optiek is bijzonder goed uitgerust. Met uiterst geavanceerde apparatuur worden uw ogen gecontroleerd. De computer-oogmeting geeft binnen 1 minuut informatie over hoe het met uw ogen gesteld is. Is er een sterke afwijking gemeten, dan meten we uw ogen verder na in de modern uitgeruste oogmeetruimte. Tevens meten wij uw oogdruk; deze meting is geheel gratis. Uniek is onze nieuwe still-video presentatie systeem, waarmee u zelf kunt zien hoe een bepaald montuur u staat. Zonneveld Optiek heeft mode, kwalitiet en service hoog in het vaandel staan. Met een zeer uitgebreid assortiment en wekelijks nieuwe modellen kunnen we garant staan voor een goede keuze. Stoei-sterke kinderbrillen zijn er in alle soorten, kleuren en maten. Met kunststof-glazen die bijzonder krasbestendig zijn. Er zijn zelfs brillen voor de hele kleintjes. Kom ook eens kijken naar de modieuze, kwaliteits-zonnebrillen. Een goede zonnebril is niet alléén maar een donker glas. Ons assortiment bestaat o.a. uit Ray-Ban, Conera, Polaroid. Kortom, ga de zomer in met een nieuwe bril van Zonneveld Optiek. Zonnebril op sterkte vanaf 89,- Vakkundige oogmeting Gratis computer-oogmeting Gratis óogdrukmeting 2 jaar garantie op monturen Zeer goede service Verrekijkers Ontwikkelen en afdrukken van uw foto's Geldig t/m 31 mei. Rob Zonneveld is tevens gediplomeerd contactlens specialist. Met keuze uit een halfjaar-plan voor zachte lenzen of jaarplan voor zuurstof- doorlatende contactlenzen, kan iedereen die graag contactlenzen wil, bij ons terecht. In de eigen werkplaats staat een computer gestuurde slijpautomaat. Hiermee worden de glazen bijzonder nauwkeurig geslepen. Zeker in de hogere sterktes geeft dit een zeer mooi resultaat. a s rx'x"; l |wxCv .:\vSxJ; W«" GEWOON UNIEK DA'S ZONNEVELD OPTIEK!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 9