Equipe Coiffures Gemeente Limmen steekt stokje voor illegale bouw Bestuur Conquista heeft plan voor nieuwbouw klaar liggen LET OP! G. BALTUS 'Sldc/utdc,, L I M M E DE KONKELBOET Bowlen J Steengrillen f 42,50 Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. f 350,- subsidie bij aanschaf hoogrendement ketel. Vrijblijvend prijsopgave. G AS-WATER-SAN ITAIR Heerenweg 131, HEILOO 072-331430 j, - tjjèjït?' Nede,lond" Gesloten HONDEN TRIMSALON Fa. M. STEENHOEK EN ZONEN Burgerlijke stand UW KERASTASE-KAPPER Mar ga 's Haarmode feestelijk geopend Besluit B.O.O.T per 1 maart van kracht Oude olietanks moeten onschadelijk worden gemaakt Tanks die niet meer in gebruik zijn Tanks die nog in gebruik zijn Kosten Aktie Tankslag IETS TE VIEREN? Restaurant Catering en Party service 331713 Collecte Rode Kruis Nederlands kampioen Fototentoonstelling en expositie van sieraden bij Galerie Amber Nationale hengeldag Succes voor tennis vereniging in achtste Akersloter sportweek Politieberichten Verhoging contributie openbare bibliotheek De Egmonden Heil der zieken Oergezellig uit! UITKIJKPOST - 26 MEI 1993 PAGINA 17 S **«**4 <mrnm fc-swmm» lid van de MFi® U hereniging v°n Installatiebedrijvci Op donderdag 27 en vrijdag 28 mei 1993 is de afdeling Bevolking gesloten wegens scholing van de medewerkers. Op maandag 31 mei a.s. (tweede Pinksterdag) zijn het gemeentehuis en de dienst Openbare Werken gesloten. Sandra v.d. Velden Runxputteweg 28 1851 PM Heiloo Telefoon 02205-2132. Voor het VERNIEUWEN van uw C.V.-ketel. Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.e. 334972 Landelijk erkend LIMMEN - Het is inkoppen voor een leeg doel, wanneer je beweert dat het huidige onderkomen van jongerencen trum Conquista aan de Visweg niet vol doet aan de eisen anno 1993. In feite is de bouwkundige staat van het houten gebouw al vele jaren onder het gewenste peil. De gemeenteraad van Limmeo heeft inmiddels ingezien, dat er iet, moet gebeuren, wil men de plaatselijk; jeugd een onderkomen bieden, waar zi zich in hun vrijetijd als bezoeker of vrij williger kunnen vermaken of inzetten Door de raad is besloten een bedrag vri te maken voor een nieuw gebouw. He belangrijkste discussiepunt is op dit mo ment de plaats waar het nieuwe Con quista zal komen. Dat het er gaat komen staat voor he Conquista-bestuur als een paal bover water. Met de toezegging van een subsi die van de gemeente (tweederde deel var de kosten met een maximum van 250.000 gulden) is men - op eigen risico - aan de slag gegaan. De Limmer archi tect Böhm was bereid voor een schappe lijk tarief een tekening te maken. Daarin komt een aantal gebruikers ruimtes naar voren: voor de tieners, de jongeren, een kantoor, een zaal en di verse opslagruimtes. Alles is gegroe peerd rond een centrale hal met garderobe en toiletten. Geen échte voorkeur Een fraai plan, dat inclusief de inrich ting ruim vier ton kost. Natuurlijk is het nog steeds een schetsontwerp: eerst moet komen vast te staan, waar er ge bouwd mag worden. De locatie Dam pegheest nabij het sportpark is nog niet uit beeld, terwijl momenteel onderzochi wordt of de huidige locatie - in combi natie met enige woningbouw - reëel mo gelijk is. Het Conquista-bestuur heeft eigenlijk geen voorkeur: een nieuw pand, daar gaat het om. En daarvooi wil men alles uit de kast halen om he' mogelijk te maken. Want natuurlijk wordt er van Con quista verwacht, dat zij een flinke bij drage leveren bij de financiering en bouw. De huidige begroting, gebaseerd op de eerder genoemde schets, laat zien, dat Conquista zelf 186.000 gulden bij een moet brengen. Een belangrijke bij drage moet komen van een superloterij, waarvoor de lotenverkoop na de zomer vakantie van start gaat. Met 1250 loten a 100 gulden (waarvoor men deelneemt aan negen trekkingen) hoopt men een netto-bedrag van 75.000 gulden binnen te halen. Informatie over de loterij is tij dens de openingsuren van Conquista te lefonisch verkrijgbaar via nummer 2811. Zelfwerkzaamheid Deze week start het bestuur met het be naderen van Limmer bedrijven met het verzoek om het nieuwbouwproject op engerlei wijze te steunen. Als voorbeeld geldt hiervoor de realisering van het fraaie pand van de Scouting. Sterker: Conquista mag rekenen op de steun van Scouting-leden om op deze manier het plan financieel mede rond te krijgen. Gecombineerd met zelfwerkzaamheid en overige acties verwacht Conquista zo nog eens 75.000 gulden bijeen te krij gen. Het restant tenslotte zou moeten komen uit bijdragen van landelijke fondsen, zoals het Nationaal Jeugd- fonds. Als het aan Conquista ligt, is er geen probleem. Zonder ook maar enig mo ment te sluiten is men van mening, dat er binnen afzienbare tijd een nieuwe ac commodatie gerealiseerd kan worden. En met die nieuwe accommodatie ver wacht men het aanbod voor de Limmer jeugd fiks te kunnen uitbreiden. Daf geldt voor alle leeftijdsgroepen: de kin deren van de basisscholen, de tieners en de jongeren. Meer ruimte, meer activi teiten, meer vrijwilligers: het, is een wens, die waarheid kan worden. Daar bij hoopt het bestuur ook op de mede werking van oud-medewerkers en -be stuursleden van het Jongerencentrum. LIMMEN - Geboren: Lisa Anna Maria, dochter van Petrus P.A.M. Seignette en Johanna M.T. Henselmans. Judith, dochter van Nicolaas C.J.M. Bakkum en Jozina M. van Duijn. Luuk, zoon van Johannes A. de Wildt en Anne- Marieke Cahn. Dorothea Anna-Maria, dochter van Theodorus J. de Winter en Catharina Brouwer. Tessa, dochter van Karei G.J. Kaandorp en Jacoba C.M. Beentjes. Kevin Lenny Ricardo, zoon van René S.C. Knol en Sylvia van Zan ten. Helena Cornelia, dochter van Ma theus A.J. Mooij en Cornelia C. de Goede. Bestuursleden van Conquista nabij de locatie waar het centrum nu staat, op de kruising van Visweg en Kapel weg. In de nieuwe situatie hoopt men ook een soort 'presidium' te kunnen instellen: een groep ex-Conquista-medewerkers, die het huidige bestuur met raad en daad terzijde willen staan. Wat betreft de toekomst van Conquista is momenteel het woord aan de Limmer raadsleden. Naar verwachting zullen zij voor de zomervakantie een besluit ne men over de locatie van het nieuwe Conquista. Dat er nog niet direct daar na gebouwd zal worden, spreekt voor zich. Diverse procedures moeten ge volgd worden. Maar als alles in kannen en kruiken is, zal het huidige trappelen van het Conquista-bestuur direct over gaan in 'handen uit de mouwen en er te genaan'. Overigens, de komende weken is er na tuurlijk ook al van alles te beleven bij Conquista. Allereerst wordt er komend weekend, in de luilaknacht van vrijdag op zaterdag een filmnacht gehouden. Vanaf 20.00 uur tot de volgende mor gen 9.00 uur kunnen filmliefhebbers en anderen terecht. Vanaf 01.00 uur wordt er overigens uitsluitend alcoholvrije drank geschonken. Zaterdagavond is voor de tieners van 19.00-23.00 uur, terwijl zondag en maandag tieners en jongeren tussen 14.00-18.00 uur welkom zijn. Woens dag tenslotte is de traditionele tiener middag van 16.00-18.00 uur. Iets later, pp zaterdag 26 juni, kunnen de tieners van 12 tot 15 jaar deelnemen aan de grootse autosloop op het terrein voor Conquista. Van der Steen Klever laan levert de auto's, die eerst gebruikt worden voor een demonstratie door de brandweer. Daarna is het slopen gebla zen, waarbij overigens zeer goed opgelet wordt, dat er geen schadelijke stoffen in de grond verdwijnen. Inschrijven hier voor kan aan de bar tijdens de ope ningstijden. Hierna begint het zomerseizoen voor Conquista. Natuurlijk gaat de plannen makerij voor de nieuwbouw daarin ge woon door. Maar ook blijft Conquista gewoon open voor de Limmer jeugd: op zaterdagavond voor de tieners en op vrijdagavond en zondagmiddag voor de jongeren. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen LIMMEN - Afgelopen maandag werd onder een stralende zon aan de Dusseldorperweg de vernieuwde kapsalon Marga's Haarmode geo pend. Na het doorknippen van het lint konden de vele belangstellenden een kijkje nemen in de fraaie salon. G E (VI E Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a. Limmen. Telefoon02205-1456 Met ingang van 1 maart 1993 is het Besluit Opslaan in Ondergrondse Tanks (B.O.O.T) van kracht. Dit besluit regelt de ondergrondse opslag voor aardolieprodukten voor oude en nieuwe tanks bij particulieren en bedrijven. Alle ondergrondse tanks voor vloeibare aardolieprodukten bij particulieren en bepaalde bedrijven moeten vóór 1 september 1993 bij de gemeente worden gemeld. Deze ondergrondse tanks zijn vroeger veelal gebruikt voor opslag van huisbrandolie voor verwarming. Door de komst van aardgas worden deze tanks meestal niet meer gebruikt en zijn ze vaak vergeten. Maar door deze tanks kan de bodem verontreinigd worden! Uit onderzoek blijkt dat veel van de niet meer gebruikte tanks lekken. Ook ledigen door een niet erkend saneringsbedrijf kan verontreiniging veroorzaken. Bezitters van oude tanks die niet meer in gebruik zijn, moeten: a. de gemeente vóór 1 september 1993 inlichten over het bestaan van de tank. Dit moet gebeuren op een speciaal formulier dat verkrijgbaar is bij de gemeente of bij het ministerie van VROM, telefoon: 079-449449. b. er binnen 5 jaar voor zorgen dat de tank is verwijderd of geleegd, schoongemaakt en gevuld met een daarvoor geschikt vulmiddel. Hierbij moet een eenvoudig bodemonderzoek worden uitgevoerd. Al deze werkzaamheden moeten door een erkend bedrijf worden uitgevoerd. Adressen van deze bedrijven zijn op te vragen bij de KIWA NV, telefoon: 070-3953666. Bedrijven zonder Milieuvergunning (de oude Hinderwetvergunning) en particulieren die nog een tank in gebruik hebben, moeten het bestaan ervan vóór 1 september 1993 met het speciale formulier bij de gemeente melden. Particulieren moeten binnen 3 jaar de tank laten keuren en eventueel laten repareren of vervangen. Voor bedrijven geldt een termijn van 2 jaar. Verder moet er: - een bodemonderzoek worden gedaan om de huidige bodemkwaliteit vast te stellen - een aansprakelijkheidsverzekering worden afgesloten voor tanks die in gebruik blijven. De kosten voor het saneren van de tank en voor het bodemonderzoek moet de eigenaar zelf betalen. Kosten exclusief onderzoek bedragen tussen de f 1000,-.en f 1500,-. Het bestaan van een tank niet aanmelden bij de gemeente is strafbaar en onverstandig. Als de tank doorroest en gaat lekken, waardoor de bodem verontreinigd wordt, kunnen de sanerings- kosten die dan nodig zijn, hoog oplopen. De gemeente kan een dwingend bevel opleggen om de noodzakelijke maatregelen te treffen op kosten van de eigenaar. In het verleden heeft de gemeente Limmen al acties ondernomen om niet meer gebruikte tanks te sane ren. Dit gebeurde in de zogeheten Aktie Tankslag. In 1993 krijgt deze actie een vervolg. De gemeente verstrekt voor de eerste 32 aan meldingen aan particulieren in Limmen een eenma lige subsidie van maximaal f250,- voor het saneren van een ondergrondse (huisbrand)olietank. Aanmeldingen graag zo spoedig mogelijk bij het bureau Milieu van de G.T.D. Limmen/Akersloot, telefoon: 02205-1456. 26 mei 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen LIMMEN - In de periode van 1 tot en met 12 juni zal er in Limmen worden ge collecteerd voor het werk van het Rode Kruis. Dat deze organisatie op zeer veel plaatsen in de wereld het leed van steeds meer volmaakt onschuldige slachtoffers van oorlog, hongersnood en natuur rampen moet helpen verzachten, weten we maar al te goed. Ook beseffen we dat voor dat werk zeer veel geld nodig is; mensen in nood mogen nooit in de steek gelaten worden. Maar daarnaast is er ook geld nodig voor de vele Rode Kruisprojecten in ons eigen land, zoals EHBO, Rode Kruis colonne (rampenbestrijding), vakantie boot H. Dunant, vakantiehuizen voor gehandicapten, bloedafname-avonden, enzovoort. Ook dat alles is zeer belang rijk, maar kost veel geld. Mogen wij ook dit jaar weer op uw bijdrage rekenen? LIMMEN - Het danspaar Maurice Philipoom en Marianne Bakker is tijdens het NK dansen voor ama teurs op 15 mei in Amstelveen Nederlands kampioen ballroom dansen geworden in de Dl-klasse. Zij bereidden zich op het kampioen schap voor bij danscentrum Maurice. LIMMEN - Van 27 mei tot 20 juni pre senteert Galerie Amber sieraden van Dominiek Steinmeijer en een thematen toonstelling. Drie fotografen: Rein Coppens, Arjan Meijer en Leslie Ru- benstein fotografeerden, in kleur, water in al zijn facetten. Rein Coppens bereisde vele landen en dat is ook te zien aan zijn werk. Water in o.a. Japen, Indonesië, en Turkije. Eerder was in Galerie Amber van hem een fototentoonstelling over Kenia te zien. Rein Coppens heeft een passie voor de schilderijen van Vermeer. In zijn foto's probeert hij die lichtval en verstilde sfeer te benaderen. Arjan Meijer, werkzaam bij het foto grafisch vaklaboratorium Capi-Lux in Amsterdam, maakte foto's van het landschap in Holland. Hij werkt meestal met een supergroothoeklens waardoor prachtige, weidse landschap pen ontstaan. De soms subtiele kleuren en de mooie luchtpartijen maken zijn foto's tot sfeervolle composities. Arjan Meijer is lid van de Fotoclub Castricum. Als fotograaf is rijschoolhouder Leslie Rubenstein geen onbekende. Verschil lende malen behaalde hij prijzen met zijn foto's. Met de thans bij Galerie Amber geëxposeerde foto ,De Lek bij Vianen' won hij de 2e prijs in de door het Bureau voor Toerisme uitgeschre ven wedstrijd .Holland, waterland'. In dezelfde wedstrijd werd de le prijs door mede-exposant Arjan Meijer in de wacht gesleept. LIMMEN - Zaterdag 29 mei is het Nati onale Hengeldag en Nationale Wa tersportdag. In het hele land zullen langs en op het water activiteiten plaats vinden. Zo kunnen vele geïnteresseer den (hernieuwd) kennis maken met o.a. de hengelsport. Voor velen is de hen gelsport simpel weg het zitten langs de waterkant met een hengel in je hand, en wachten op een aanbeet. De wat beter geïnformeerden weten wel beter. De hengelsportvereniging Limmen heeft in het kader van deze dag ook een pro gramma in elkaar gezet, welke geheel aan het Stet zal plaatsvinden. De dag zal beginnen rond 10.00 uur. Dan zal de Rabobank Heiloo-Limmen de vissteiger voor gehandicapten officieel overdra gen aan de HSV Limmen. Aansluitend zullen een aantal Limmer wedstrijdvissers om 10.30 uur hun ken nis en kunde demonstreren langs het •Stet. Diverse hengelmethodes_(match- netrgel, vaste hengel, wmkcle pieker en feederhengel) zullen kundig worden ge demonstreerd en u kunt uitleg vragen aan de hengelaars. Zij zullen trachten voorns, brasems, koblei en wellicht zeelt, karper en paling te vangen. De gevangen vis zal gewogen, gemeten en genoteerd worden, en vervolgens uiter aard teruggezet worden. 's Avonds neemt de jeugdvisclub Samen Beet het over. Om 19.00 uur zal het startsein klinken voor de tweede compe titiewedstrijd waarbij zo'n 45 jonge vis sertjes het tegen elkaar opnemen. Om 18.30 uur verzamelen zij bij het voetbal terrein. Uiteraard hopen zij op veel bu- blieke belangstelling. U ziet het, de hengelsport leeft in Lim men. Wilt u lid worden dan kunt u zich opgeven bij G. Boer, Dampegheestlaan 9 of J. Baltus, Hogeweg 49. Seniorlid maatschap kost 25,00, 15 tot 18 jaar kost 15,00. De jeugd kan zich wenden tot Rob Jak, Rijksweg 20, tel. 3107. Voor 10,00 ben je een heel jaar lid. AKERSLOOT - Tijdens een daverend slotfeest in de Lelie aan het einde van de achtste Akersloter Sportweek waren het de heren senioren van de Tennisvereni ging Akersloot, die bij de prijsuitreiking door wethouder W. Veldt definitief de wisselbeker in ontvangst mochten ne men. Driemaal op rij wonnen zij de be ker. Ook de dames senioren van deze vereniging wonnen de wisseltrofee. De andere bekers gingen naar Z.V.V. Kaandorp (heren veteranen), Storey Dartclub (gemengd senioren), Axmeri- scota Volleybal (gemengd veteranen) en H.V. Meervogels '60 (gemengd jeugd). Negen jaar geleden maakte een werk groep, welke werd gevormd uit de in middels opgeheven gemeentelijke sportraad in Akersloot, een programma voor een sportweek. De eerste versie werd een groot succes. Met een onder breking in 1988, vanwege de bouw van het multifunctionele centrum de Lelie, volgden er nog zeven en is het jaarlijks terugkerende unieke sportfestijn uitge groeid tot een evenement zonder weerga. In 1993 werden alle records gebroken. Meer dan 600 aktieve sporters van 18 sportverenigingen waren met 37 ploegen een week lang aktief. Elke vereniging organiseerde op de eigen lokatie een on derdeel waaraan men zelf niet deelnam. De 37 ploegen kwamen uit in zes catego rieën, van gemengd jeugd tot gemengd veteranen. Per onderdeel konden pun ten worden vergaard en de verenigingen met de hoogste puntentotalen kwamen in het bezit van de felbegeerde en met veel strijd verdiende wisselbekers. De werkgroep Sportweek Akersloot, bestaande uit E. Gans, G. Koelman, W. Veldt en Mw. Th. Wolvers, in sa menstelling nog steeds dezelfde, treft in middels al weer voorbereiding voor de negende Akersloter Sportweek, welke van 9 t/m 14 mei 1994 wordt gehouden. Uitslagen: heren senioren: 1. T.V. Akersloot 2. W.S.V. Akersloot 3. Z.V.V. Kaandorp. Dames senioren: 1. T.V. Akersloot 2. Z.V.V. 't Pontje 3. H.V. Meervogels '60 LIMMEN - In de nacht van dinsdag 18 op woensdag 19 mei werd er ingebroken een tweetal bedrijven aan de Rijks- we^ te Limmen. Bij een derde bedrijf bleef het bij een poging. Een klein geld bedrag werd gestolen. Op 18 mei vond er ter hoogte van de Texaco een aanrijding plaats op de Rijksweg. Een vanuit de berm wegrij dende vrachtauto zou de veroorzaker geweest zijn. Alleen materiële schade. Op dinsdag 18 mei werden er twee aan hangwagens uit Limmen gestolen. Eén vanaf de Dusseldorperweg en één van de Vuurbaak, Op 19 mei vond er op de Rijksweg een aanrijding plaats tussen een bromfiets en een vrachtauto. De afslaande vrach tauto had de bestuurster van de brom fiets, die over het fittspad reed, niet gezien. De bromfietsbistuurster liepTils gevolg van deze aanrjding enkele ge broken middenvoetsbtentjes op. Op 22 mei werd er op de Vuurbaak een personenauto aangerelen. De veroorza ker van deze schade i: na de aanrijding weggereden zonder zjn/haar identiteit bekend te maken. Openingstijden bureiu Limmen: maan dag van 9.00 tot 1200 uur en donder dag van 14.00 tot 1700 uur. Buiten deze uren kunt u het beft even een afspraak maken. LIMMEN - Mft ingang van 1 juni 1993 ziet het bestuif van de bibliotheek zich genoodzaakt Je contributie te vehogen. Door sterk gtstegen kosten lukt het niet meer om met het bestaande subsidiebe drag uit te lomen. Alle abonnementsta rieven ga«n per 1 juni met 2,50 omhoog. De nieuwe contributiebedragen worden dan voo' jongeren van 18 t/m 25 jaar 17,50 voor volwassenen van 26 jaar en ouder 27,50 en voor iedereen van 65 jaar en ouder 17,50. De jeugd tot 18 jaar blijft gratis. Bij inschrijving van nieuwe leden vraagt de bibliotheek een malig 2,50 administratiekosten. Wat kunt u lenen op een bibliotheek pas? Romans, informatieve boeken over allerlei onderwerpen, bijv. reisgid sen, tuinboeken, boeken over opvoe ding, hobbyhoeken, actuele documen tatiemappen, Franse, Engelse of Duitse romans, tijdschriften en cd's en video tegen betaling. U ziet, de bibliotheek is er voor iedereen. Aanmelden of infor matie tijdens de openingstijden van de bibliotheek aan de Kapelweg 6a te Limmen. EGMOND - Wellicht bent u al dona teur, dan is 'Heil der Zieken' u niet on bekend. Mocht u nog geen donateur zijn, dan is nu misschien het moment aangebroken daar verandering in te brengen. Uw bijdrage betekent voor veel van onze mede-Egmonders de vreugde van een Lourdesreis. De dona- teursgelden worden namelijk gebruikt om zieken uit onze omgeving een reis naar Lourdes te laten maken als zij dat wensen. Mocht u zelf iemand weten die voor zo'n reis in aanmerking komt of u wilt donateur worden, geeft u dit dan door: mevr. Melker-Apeldoorn, tel. 6807; mevr. Apeldoorn-Tervoort, tel. 1034; hr. N. Noort, tel. 2549. Heren Veteranen: 1. Z.V.V. Kaandorp 2. IJsclub Akersloot 3. Z.V.V. 't Pontje. Gemengd senioren: 1. Storey Dart Club 2. Ax. Volleybal 3. S.V. Black Birds Gemengd veteranen: 1. Ax. Volleybal 2. A.M.A.K. 3. T.V. Akersloot Gemengd jeugd: 1. H.V. Meervogels '60 2. T.V. Akersloot 3. IJsclub Akersloot. c? rfteiloo De loods, waar het allemaal om te doen is. Inzet: het vergrendelen van de deur om verdere bouwactivitei ten onmogelijk te maken. .veld, iets wat door Witte werd tegen gesproken. Hoe het verder met de toestemming voor de bewoning van het appartement van de dochter gaat zal door het college nog bekeken worden. Dominiek Steinmeijer legde zich eerst toe op puur zijden sieraden. Een meng vorm met metaal was een logische stap. In haar nieuwste collectie staan geslagen koper, zilver, en gekleurd messing cen traal. De sieraden blijven steeds duide lijk herkenbare produkten van Dominiek. Zij heeft een voorliefde voor sieraden die de drager prikkelen om - voor zover het ontwerp dat toelaat - het geheel naar zijn of haar smaak te vormen. In de tuin rond Galerie Amber staan de hele zomer marmeren beelden van Jo- van Arsenovic. Galerie Amber is te vin den aan de Dusseldorperweg 18 in Limmen en is elke» donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00-17.00 uur geopend. LIMMEN - Met het verzegelen van de deur werd een halt toegeroepen aan de bouw van een illegaal appartement aan de Pagenlaan. Een tweede appartement, dat al enige tijd bewoond is, moest eerst ontruimd worden maar bij nader inzien werd door 2 ambtenaren en 2 politie mensen besloten dit maar niet te doen. De bedrijfshal, die in een woongebied staat, is het eigendom van aannemer F. Zonneveld. Deze is (was) bezig daar drie appartementen van te maken in een er van woont zijn dochter in het andere wilde Zonneveld zelf gaan wonen. De gemeente wil echter af van de bedrijfs hal omdat dit gebied bestemd is voor woningbouw. Zonneveld die drie maan den geleden al een aanvraag voor een bouwvergunning had aangevraagd dacht dat dit vlug voor elkaar zou ko men en dat hij er vrij snel in zou kunnen. Gemeenteambtenaar Mr. C.H. Witte zei: ,,Dit kan nog wel maanden duren, de provincie heeft er bemoeienis mee er moet een artikel 19 procedure gevoerd worden en dan moet de gemeenteraad nog zijn toestemming geven". Volgens Zonneveld wil de gemeente een exploitatie bijdrage hebben en zolang deze niet betaald is gebeurt er niets. ,,Op de bouwvergunning van de loods heb ik 9 jaar gewacht" aldus Zonne-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 17