Equipe Coiffures P. ZONNEVELD LIMMEN Joh\^Ï\ slaapkomfort 3 LET OP!!! OP=OP Wh SU 0fh|O\ tapijten-gordijnen AUariti* OPRUIMING Bowlen baifaeque f42,50 DITO (Focwa) Z7 RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-3401 RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-1602 850,- 1450,- 1250,- 1995,- 1495,- Politieberichten Conquista UW KERASTASE-KAPPER AUTOSCHADEBEDRIJF Heiloo. Tel. 072-330935 AUTOSCHADESPECIALIST Vakantie? Vernieuw tijdig uw paspoort! Hoe een paspoort aan te vragen Aangevraagde bouwvergunningen Sluiting lalilg gemeentehuis Meldingen bouwvoornemen AROB bekendmakingen Ophalen oud papier Geen spreekuur wethouders Raadsvergadering Feest in de Cornelissehool Vissteiger officieel geopend Straten- en familietoernooi Jeugdvisclub Samen Beet 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden Fa. M. STEENH0EK EN ZONEN Oergezellig uit! SHOWROOMMODELLEN Setprijs= waterbed-verwarming-bodemplaatset-onderdeken MAALTIJDEN EXPRESS Combineer uw fantasie eens met onze gordijnstoffen r/y/7J ■waterbedden §s UITKIJKPOST 2 JUNI 1993 PAGINA 13 l LIMMEN - In de nacht van 23 op 24 mei werd er ingebroken in een woning aan het Achtkant. Vermoedelijk werd er gebruik gemaakt van ijzerdraad om de voordeur te openen. Er werd geld gestolen. In dezelfde nacht werd er eve neens ingebroken in een woning aan de Molenweg. Ook hier kwam men ver moedelijk binnen met behulp van een ij zerdraadje. Ook hier werd er geld gestolen. Een tweetal jongens werd op 28 mei be trapt in een woning bij een bedrijf aan de Rijksweg. Met een smoesje konden zij weg komen. Later bleek er geld te missen uit de woning. Langs de Uitgeesterweg werden twee lampen van een tuinpad weggenomen. Dit gebeurde op 29 mei. In dezelfde nacht werden er twee bokken gestolen vanuit een weilandje aan de Ooster zijweg. In het weekeinde van 15/16 mei werd er aan 't Kieftenland een aantal auto's ver nield. De politie van Limmen heeft hier voor een jongeman uit Limmen verhoord. Er is echter uit het onderzoek niet gebleken dat deze jongeman de da der is van deze vernielingen. Bij nieuwe aanwijzingen naar dader(s) zal een na der onderzoek ingesteld worden. De luilaknacht is in Limmen goed verlo pen. Er was een hoop herrie, maar er werden geen noemenswaardige vernie lingen bij de politie gemeld. Een pluimpje voor de jongens en ijieisjes uit Limmen. Er kan dus ook op een leuke manier luilak gevierd .worden. Denkt u ook nog even aan de vakantie- kaarten die op het politiebureau voor u klaarliggen. Hiermee kan uw vakantie, vakantieadres en oppas aan de politie doorgegeven worden. Die kan dan in ie der geval o.a. uw woning één keer con troleren. Tijdens deze tot nu toe gehouden controles is gebleken dat op veel adressen waarvan de bewoners op vakantie zijn, niet altijd alles in orde is. Openstaande bovenraampjes en conti nue gesloten gordijnen of jaloezieën zijn veel voorkomende zaken. Bij de po litie is een folder met een aantal tips en maatregelen voor de vakantieperiode verkrijgbaar. Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 9.00 tot 12.00 uur en donder dagvan 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. LIMMEN - Na een zwaar weekend te hebben gehad afgelopen week, met de luilaknacht, hebben we deze week weer een normaal weekend. Vrijdagavond is de volgende avond. Voor een goed gesprek met lekkere ach tergrondmuziek en onder het genot van een lekker pilsje moet je vanaf 20.00 uur in Conquista zitten op vrijdaga vond. Je kunt blijven tot ongeveer 1.00 uur. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen HOOGEBOOM'S STOFFEERDERIJ. Uw meubelen vakkundig gestoffeerd door het sinds jaren vertrouwde adres. Grote kollektie meubel stoffen. Tel. 02205-1488 BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver en nieuwbouw. Ook renovatie: kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: Tel. 02205-3395. FOCWA Garantiebedrijven. Erkende auto- schadeherstelbedrijven. Voor veilig en vakkundig herstel. Met maar liefst 2 jaar garantie. Met vervangende auto's, dag- en nacht service, een goede afhandeling met de verzekering en een perfekte landelijke spreiding. Er is altijd een FOCWA Garantiebedrijf in de buurt. Zoals; Rijksweg 40 - 190é BH Limmen - Tel. 02205 - 3300 Slichting FOCWA G. n I i I o n d NIOIHIANÜSC VC «I NICINC van ONDERNEMERS in nil CARAOSSE Pif 8E DHij» Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a. Limmen. Telefoon02205-1456 ledereen die buiten de grenzen van Nederland wil reizen heeft een geldig reisdocument nodig. De ervaring heeft geleerd, dat nogal wat mensen pas op het laatste moment een nieuw paspoort aanvragen. Om lange wachttijden te voorkomen is het daarom raadzaam om NU al uw paspoort te vernieuwen. De aanvrager van een nieuw paspoort moet persoonlijk het paspoort aanvragen èn ophalen. Reisdocumenten kunnen niet meer worden verlengd. Bij de aanvraag moet u uw oude paspoort meebrengen. Bovendien moet u twee duidelijke zwart-wit pasfoto's meebrengen (niet uit een flitsapparaat bij bijv. V&D of station). De kosten bedragen f 100,- per paspoort. Kinderen tot 16 jaar kunnen worden bijgeschreven. De andere ouder (voogd) dient hiervoor toestemming te geven. Ook bestaat voor jongeren onder de 16 jaar de mogelijkheid tegen een goedkoper tarief (f 70,-) een paspoort aan te vragen. De ouders van het minderjarige kind moeten toestemming geven voorde afgifte. Wanneer een kind al in het reisdocument van de ouder(s) staat bijgeschreven, moet het reisdocument van de ouder worden ingeleverd. Dit ontvangt uw kind retour bij het ophalen van het nieuwe paspoort. Uiteraard zijn bij deze aanvraag ook twee zwart-wit pasfoto's nodig. In plaats van een paspoort kunt u ook een goedkopere toeristenkaart aanvragen. Deze kost f 40,-. Bovendien geldt hier een goedkoper tarief van f 30,- voor kinderen beneden de 16 jaar. Dit document is slechts twee jaar geldig in een beperkter aantal landen (wel de meeste Europese landen). Ook bij deze aanvraag moet u uw oude reisdocument en twee zwart-wit pasfoto's meenemen. Tot slot: - het is thans ook mogelijk kinderen in het paspoort van beide ouders te laten bijschrijven. Bijschrijving kan alleen in geldige of nieuwe reisdocumenten. Bijschrijving in een reeds afgegeven reisdocument kost f 6,50. Mocht u vragen hebben over reis- en andere documenten, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Bevolking. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Telefoon: 02205-1456. (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend door: - J.W.P. Bonne, Pagenlaan 9 te Limmen - plaatsen berging, ingekomen 10 mei 1993 - Middenduin BV, postbus 236 te IJmuiden - bouwen 50 woningen in plan Enterij 8e fase, ingekomen 18 mei 1993 De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaarschrift worden ingediend. Op vrijdag 11 juni a.s. zijn het gemeentehuis en de dienst Openbare Werken de hele dag gesloten in verband met het personeelsuitje. De volgende meldingen van voornemens tot bouwen zijn binnengekomen van: - J.S.J. Tijm, Theebos 8 te Limmen - plaatsen dakkapel, ingekomen 17 mei 1993 - H. Hageman, de Omloop 4 te Limmen - verbouwen woon kamer, ingekomen 18 mei 1993 - S.N. Admiraal, Molenweg 18 te Limmen - plaatsen dak kapel, ingekomen 24 mei 1993 - M.S. Admiraal, du Peyroulaan 9 te Limmen - plaatsen dakkapel, ingekomen 24 mei 1993 - M.G. Winder, 't Kieftenland 60 te Limmen - plaatsen hek werk, ingekomen 17 mei 1993. De meldingen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen meldingen geen bezwaarschrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders hebben besloten een bouwver gunning te verlenen aan: - P.A. Winder, 't Kieftenland 64 te Limmen - plaatsen serre. Ook hebben bu rgemeester en wethouders besloten positief te reageren op het bouwvoornemen van: - P.M.M. Bos, Hogeweg 35 te Limmen - verbouwen keuken/ woonkamer. Tegen de verleende bouwvergunningen kunnen binnen 30 dagen na de datum van publikatie bezwaren ingediend wor den door diegene, die door verlening van de vergunning rechtstreeks in zijn/haar belang getroffen wordt. Op zaterdag 5 juni a.s. wordt er vanaf 9.00 uur oud papier opgehaald in wijk II (westzijde van de Rijksweg). OUD PAPIER APART Op dinsdag 8 juni a.s. is er géén spreekuur van de wethouders. tijdstip donderdag 3 juni 1993 om 20.00 uur plaats cultureel centrum Vredeburg agenda 1/3 Opening, besluitenlijst van vergadering d.d. 22 april 1993, ingekomen stukken en mededelingen. 4 Voorstel tot nemen voorbereidingsbesluit voor Achterweg 52. 5 Voorstel tot nemen voorbereidingsbesluit voor Rijksweg 127a. 6 Overeenkomst tot verkoop grond, Achterweg 52. 7 Overeenkomst tot verkoop grond, Hogeweg 181 8 Vaststelling beleidsnota B.I.M. 9 Afname aantal uren milieu SNK. 10 Vaststelling BUGM-verslag. 11 Opstelleg gemeentelijk rioleringsplam. 12 Krediet reconstructie School weg. 13 Aanpak realisering Bedrijventerrein. 14 Wijziging koopavondverordening. 15 Wijziging legesverordening i.v.m. inwerkingtreding Wet Milieubeheer en noodzaak tot aanpassing leges Drank en Horecawet; vaststelling nieuwe tarieventabel. 16 Voorstel inzake samenwerking in 'klein Hal Verband'. 17 Voorjaarsnota 1993. 18 Ontwerp gemeenterekening 1992. 19 Garantieverlening herfinanciering leningen Liak. 20 Verklaringen t.b.v. aanvragen premiebeschikkingen wo ningen 8e fase d'Enterij. 20a Meerjarenprogramma dorpsvernieuwing. 21 Subsidieverzoek vrijwilligersorganisatie Nederland. 22 Jaarrekening 1991 Conquista. 23 Subsidie-aanvraag 1993 Dierentehuis Alkmaar en omstreken. 24 Meerjarenprogramma Monumenten 1999. 25 Wijziging verordening leerlingenvervoer. 26 Privatisering sporthal. 27 Projectontwikkeling Kerkweg Noord. 28 Begrotingswijzigingen. 2 juni 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen Dan is het alweer zaterdagochtend 10.30 uur. De kinderen van 4 tot 7 jaar krijgen dan anderhalf uur de tijd om creatief bezig te zijn. We gaan dan een sokpop maken. De entree is zoals ge woonlijk slechts 1,00. Zaterdagavond is er een grandioze dis co. De entree is geheel gratis. Dus als je een tiener bent tussen de 12 en 16 jaar en je bent in een gezellige stemming, kom dan zaterdagavond vanaf 19.00 uur naar Conquista en Iaat je gaan op de nieuwste top 40 muziek, ontmoet er je vrienden en vriendinnen en ga lekker aan onze (alcohol-vrije) bar zitten praten. Zondagmiddag hopen we op mooi weer, om lekker op het Conquista terras te kunnen zitten. We zijn er klaar voor. Maandagavond is het weekend helaas al weer ten einde en wordt het tijd om weer met werk, school of andere bezig heden in de weer te zijn. Maar zoals al tijd heeft Conquista een weekend dat een dag langer duurt, dus maandaga vond zijn we weer gewoon open, en wel vanaf 19.00 uur. We heten je van harte welkom in het jongerencentrum van Limmen, te vinden aan Visweg 63a in Limmen. LIMMEN - De Corneliusschool bestaat 40 jaar. In 1953 ging fle toenmalige jon gensschool van start in een eigen ge bouw aan de Dusseldorperweg. Nu in 1993 wordt er een groot feest gehouden om deze verjaardag te vieren. Achter de schermen is men al een poosje druk be zig met de voorbereidingen van een feestweek voor de leerlingen. Inmiddels zijn dit niet alleen jongens, maar zitten er ook meisjes op school, want vanaf 1967 zaten de jongens en meisjes voor het eerst gemengd op school. In de week van 7 tot en met 11 juni zal er iedere middag en op woens dagochtend een speciale activiteit plaatsvinden in het kader van het 40-jarig bestaan. De inhoud blijft nog even een verrassing. Als afsluiting zijn alle mensen, die met het wel en wee van de school te maken hebben, uitgenodigd voor een barbecue op vrijdagavond. Aangezien de meeste activiteiten buiten plaatsvinden hopen we op mooi weer die week. Veertig jaar, een reden om feest te vie ren en ook om vooruit te kijken. Zal de school de 50 jaar halen, of hebben we dan een nieuw onderkomen in plan Kerkweg-Noord? Zal de school de 60 jaar halen, of kiezen de bewindslieden dan alleen maar voor grootschaligheid en is er een grote mammoetschool voor heel Limmen vereist? Toekomst, waar nu geen zinnig woord over te zeggen valt en waar we ons dus ook nu geen zorgen over hoeven maken. LIMMEN - Al sinds enkele weken is er in Limmen een vissteiger te signaleren. Deze is geplaatst bij het Stet voor hen gelaars, die moeilijk ter been zijn of in een rolstoel zitten, hoewel iedereen er natuurlijk welkom op is. In het kader van de nationale hengeldag (zaterdag 29 mei) werd de steiger op de ze dag officieel geopend. Rond 10.00 uur begon Siem Admiraal met zijn zeg je. Namens Rabobank Limmen, de schenker van de steiger, onthulde hij het fraai gebouwde hengelaarsplekje. Het moest hem nog even van het hart, dat bouwbedrijf Min het toch maar weer mooi voor elkaar had gekregen, om in korte tijd zo'n complete steiger te plaat sen. Als dank overhandigde Gerrit Boer namens visclub Limmen een visvergun ning aan de heer Admiraal, die hij zeer dankbaar in ontvangst nam. Tevens werd er een demonstratie viswedstrijd gehouden, waarbij ver schillende methodes werden toegepast. Vaste hengel met of zonder topelastiek, matchhengels, feederhengels, alles was aanwezig, behalve de vissen zelf. Het Stet kende weer één van zijn slechte da gen, er was geen vis te vangen. Slechts een plastic vis, door Siem Admiraal symbolisch gevangen, was de totale vangst. Siem was erg onder de indruk; in de hengelsport staat de tijd ook niet stil en de tijd van de bamboehengel lijkt voor bij. Carbon, kevlar, titanium, enz. Alle maal materialen die naast de ruimte vaart, ook al in de hengels langer, dun ner, steviger en lichter te kunnen maken. LIMMEN - Donderdag 3, vrijdag 4 en zaterdag 5 juni wordt het jaarlijkse Limmer straten- en familietoernooi voor de derde keer gehouden. De deel name is dit jaar overweldigend: in totaal 55 teams, waarvan 19 damesteams. De opening zal worden verricht door de Limmer-jeugd middels het oplaten van ballonnen en niemand minder dan de bekende TV-persoonlijkheid Hennie Huisman zal de aftrap voor de eerste wedstrijd verrichten. Drie avonden wordt er dan gestreden om de hoofdprijs, de Fair Playcup, ter wijl de resultaten van de wedstrijden „sterk worden beïnvloed door de "rode raad". De "rode draad" bestaat uit een spel dat tot het laatste moment geheim wordt gehouden en waarbij de geluk kigste aan het langste eind trekt. Het belooft drie avonden lang een ge weldig festijn te worden dat zal worden afgesloten met een schitterende laser-show. LIMMEN - Het voor de derde keer ge houden Volleybal-lijnbal toernooi voor de groepen 6, 7 en 8 van de lagere scho len werd op woensdag 26 mei onder een stralende mei-zon op het Koekoeksveld een waar sportfestijn voor de 22 deelne mende schoolteams. Op zes wedstrijd- velden die door enthousiaste verenigingsleden o.l.v. jeugdleidster Gerda Burgering waren opgebouwd werd fanatiek voor elke bal gestreden. Het niveau van de teams wordt met het stijgen van de leeftijdsgroep ook steeds beter. Dat dit niet alleen komt door de leeftijd, maar vooral ook door vooraf flink te oefenen zal hier niet vreemd aan zijn. In soms zeer fraai ogende teams hirts waren véle teams aan elkaar ge waagd. Het team met de fraai klinkende naam Rainbow Girls had met hun eigen ontworpen en gemaakte teamshirts zich ook nog creatief uitgeleefd. De pauze met een welkome verfrissing en chips werd door de fluitisten benut om weer op adem te komen. Nadat tenslotte alle wedstrijden om ca. 16.00 waren ver speeld kon de balans worden opge maakt wie er hoogste dan wel als laatste was geëindigd. De uitslagen luiden: groep 6 1De Super Sterren 2. Het Zooitje Ongeregeld 3. V.C.K. 4. Rainbow Girls 5. ZaNaSte- LiMi-Ploeg. Groep 6/7 Poule A: 1. De Stippers 2. Good Girls 3. De Door- drummers 4. De Maffe Monkey's Poule B: 1. Bad Boys 2. The A-Team 3. De King Kongs 4. De Doorzetters 5. De Koekoekmaaiers. Groep 8: 1. De Pot- loodventers. 2. Dreamteam 3. Chicago Bulls 4. De Chippengirls 5. P.V.G. 6. Knelm en 7. De Panda's. Voor ieder van de deelnemers was een keuze uit de gesorteerde prijzenpot waarna ieder voldaan en een tintje bruiner huiswaarts keerde. De meeste kinderen krijgen dit jaar overigens nog een kans en dat is bij het Indoor Beach Scholentoernooi op woensdagmiddag 8 september tijdens de jubileumweek van de Volleybal vereniging Oranje Wit. Het Volley-lijn bal toernooi wordt dan tevens nog uit gebreid met Pictionary en andere spel len zodat we hier al een oproep doen aan dezelfde en eventuele nog nieuw te vormen schoolteams zich aan te melden bij Gerda Burgering, Vredeburglaan 2. Leeftijdsgroepen vanaf groep 5 t/m groep 8 (ook de schoolverlaters) van de lagere scholen te Limmen. Je mag je na tuurlijk ook als lid aanmelden van de volleybal-vereniging, ook op hetzelfde adres. LIMMEN - Zaterdag 29 mei zaten er 38 hengelaars langs de Schulpvaart. Dit maal nabij de Zeeweg in Castricum. Omdat de wind geheel was gaan liggen en de zon zich goed liet zien, viel er over het weer niets te klagen. Ook de vangsten waren redelijk, hoewel toch nog zeven vissers een lege emmer hiel den. In totaal werden er 165 vissen ge vangen. De uitslag A-klasse: 1 Martijn Pots 27 st. 2. Barry Veldt 16 st. 3. Wouterm Sloog 12 st. 4. Ruud Groot, Jeroen Lute 11 st. B-klasse: 1. Guido Kaandorp 11 st. 2. Jochem Mors 7st. 3. David Sloog 5 st. 4. Herman1 Zomerdijk, David Kets 3 st. Voor het VERNIEUWEN van uw C.V.-keteL Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.g. 334972 Landelijk erkend Vrijdag koopavond. Maandag gesloten. ROZING VERANDERATELIER stoppage ritsen inzetten veranderingen en reparaties aan dames- en herenkleding Kerkelaan 8 Heiloo Tel. 331397 Originele LEVi's 501 v.a. 98,- (ook kleine maten). B-keuzes v.a. 69,-. SEA SIDE, Pr. Marijkestraat 5, Egmond aan Zee (dus niet in het Centrum). Open: ma. t/m vrij. 13.30-18.00 uur. Zat.v.a.l 1.00 uur. Zondags óók open v.a. 13.00 uur. Atlantic gaat een nieuwe kwaliteit vinyl voor zijn waterbedden gebruiken. Vandaar dat de bestaande waterbedden in de showroom nu met grote kortingen verkocht gaan worden. Fluidim ongestabiliseerd 140 x 200 cm. Setprijs van 1560,- voor Stabilo Quatro volledig gestabiliseerd 180 x 200 cm. Setprijs van 2553,- voor Relax halt gestabiliseerd 160 x 200 cm. Setprijs van 2152,- voor Duo-waterbed 180 x 200 cm. Eén matras licht gestabiliseerd, de ander volledig gestabiliseerd. Setprijs van 3291,- voor SOFTSIDE WATERBED 90 x 200 cm. Kompleet en slaapklaarü van 2683,- voor Tevens diverse ledikanten en ameublementen nu sterk in prijs verlaagd maandag t/m vrijdag tot 19.30 uur bestellen vanaf 17.00 uur bezorgen Tel. 072-331713 Gordijnen bepalen voor lange tijd het beeld van uw interieur. 'Artelux' wijst u de weg naar de gordij nen die perfect passen. Sterker nog, onze collectie zet uw fantasie aan het werk, brengt u op ideeën. Via kleurgroepen en op elkaar afgestemde gedessineerde en effen stoffen, vindt u al combinerend uw eigen smaak. Een groep ontwerpers uit diverse landen maakten een kwalitatief hoogwaardige en eindeloos gevarieer de collectie van maar liefst zo'n 400 gedessineerde en effen stoffen. Stoffen, kleuren en dessins die de laat ste trends vertegenwoordigen. Uitgebalanceerd en daardoor een uitnodiging tot combineren. m Vrijdag koopavond. Maandag gesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 13