I I Informatierubriek van de gemeente Heiloo O HEILOO Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Heiloo heeft een verkeersplan Reisdocumenten en rijbewijzen Burgerlijke stand Nieuwe bouwplannen Ontwerp-beschikking Wet milieubeheer I ALARM ALS ELKE SECONDE TELT Ingediende bouwaanvragen Expositie in het gemeentehuis Nieuw bouwplan (art. 19 Wet R.O.) Onderzoek gemeenterekening 1992 PAGINA 6 UITKIJKPOST 21 JULI 1993 <0 Inleiding De gemeenteraad heeft op 3 juni 1993 het verkeersplan voor de gemeente Hei loo vastgesteld. Dit betekent dat er nu af spraken zijn over de manier waarop het verkeer gebruik mag maken van het we gennet. Doel van deze afspraken is om het verkeer op de minst hinderlijke en op een zo veilig mogelijke wijze te laten rij den. Het verkeersplan is een richtlijn, waaraan de verkeersproblemen zullen worden getoetst. Overigens is het geen strak keurslijf, omdat de praktijk soms aanleiding kan zijn om voor andere oplossingen te kiezen. Belangrijkste onderdelen van het verkeersplan Prioriteit voor een veilige afwikkeling van het langzaam verkeer, dus voetgangers en fietsers, door: 1De instelling van een hoofdwegennet voor het gemotoriseerd verkeer. 2. Het aanwijzen van alle woonwijken als verblijfsgebied. Wanneer is het verkeersplan af? Waarschijnlijk nooit omdat de ontwikkelin gen van verkeer en wonen niet zijn te voorspellen. Het plan zal daarom regel matig moeten worden bijgesteld. Het ver keersplan is ook geen plan dat even kan worden afgemaakt. Het is meer een ba sis, die gebruikt wordt bij alle beslissin gen, die ten aanzien van het verkeer in de ruimste zin worden genomen. Uite raard staan in het verkeersplan een aan tal wensen op het gebied van de verbetering van de veiligheid van het ver keer. De uitvoering hiervan zal in de ko mende jaren worden aangepakt, veelal in combinatie met onderhoudswerk aan we gen en riolering. De in het algemeen ho ge kosten van het treffen van verkeersvoorzieningen zijn een belemme ring om in hoog tempo aan de gang te kunnen. We zullen sommige zaken lan ger moeten laten rusten dan de belang hebbenden en ons lief is. Verder is het gelukkig zo, dat lang niet in elke straat maatregelen moeten worden getroffen om de verkeersveiligheid te waarborgen. Wat doen we wel in 1993 - Aanpassing kruispunt Kennemerstraat- weg-Ypesteinerlaan noord in septem ber/oktober. Verbetering oversteek lang zaam verkeer in combinatie met snelheidsafremmende maatregelen. - Aanbrengen dan wel verbeteren van oversteekvoorzieningen/snelheidsrem- mende maatregelen op 2 plaatsen langs Het Malevoort (De Ronge/Boekenstein en bij brug Baetenburg) in juli en sep tember. - Maatregelen om sluipverkeer te weren op de route Slimpad-Breedelaan in sep tember/oktober. - Aanbrengen verkeersregulerende maat regelen in de Laarmanstraat, uitvoering september/oktober. - Naar verwachting zal in de raadsverga dering van september een besluit worder genomen over de aanpassing van het kruispunt Kennemerstraatweg-Laan van Zeeman (oversteek langzaam verkeer en afremming snelheid gemotoriseerd ver keer) en de vernieuwing van de verkeers regelinstallatie bij de Kennemerstraat- weg-Raadhuisweg-Dokterslaan. - Een onderzoek zal worden gestart naar de verbetering van de aansluiting Pastoor van Muyenweg-Mariënstein met name ten aanzien van het fiets- verkeer. - Een onderzoek loopt naar de realiserinc van een oversteek voor langzaam ver keer en snelheidsremmende maatregelen op de Kennemerstraatweg noord (bij Spokenboschlaan). - Kennemerstraatweg nabij Slim- pad/Frederica's Hof start voorbereiding oversteek langzaam verkeer in verband met fusie scholen. - Westerweg-Kuillaan start onderzoek verkeersbewegingen in overleg met be trokkenen. - De halve afsluitingen voor autoverkeer in de wijk Oud-West, Bayershoffweg, Kerkakkers en Ewislaan zijn uit het ver keersplan geschrapt. Er wordt nu onder zocht, welke alternatieve mogelijkheden er zijn om de verkeersbewegingen te beïnvloeden en daardoor toch aan de wensen van de bewoners tegemoet te komen. Afhankelijk van de middelen en op basis van het onderhoudsprogramma en een op te stellen prioriteitenlijst zullen de ob jecten worden gekozen. Begin 1994 kun nen hierover nadere gegevens worden verstrekt. Informatie Afdeling Civiel en Reiniging de heren P. Aalders tel. 313206 en W.J.Tieleman tel. 313202. Vakantie naar het buitenland?....vernieuw uw reisdocument tijdig! Met een verlopen reisdocument kunt u niet meer reizen! De afdeling Burgerzaken is dagelijks geo pend van 8.00-12.30 uur voor o.a. het persoonlijk aanvragen van reisdocumen ten en rijbewijzen. Ook voor reisdocu menten kan nu meestal een 'klaar-terwijl-u-wacht'-service worden geboden. Voor de aanvraag van een reisdocument heeft u twee zwart-wit foto's (niet uit een automaat) nodig en het oude reisdo cument moet worden overlegd. De legeskosten bedragen voor een paspoort f 90,- en voor een toeristen- kaart f 45,- (onder de 16 jaar f 35,-). Voor een rijbewijs mag u ook kleurenfo to's inleveren. De kosten van het rijbe wijs bedragen f 40,-. Wij willen u er overigens op wijzen dat wij - te vaak - geconfronteerd worden met verlies van documenten mede door eigen schuld. Neem waardevolle papieren alleen mee als u ze nodig heeft en draag deze - zo mogelijk - op het lichaam en bijvoor beeld niet in uw achterzak. Ook het be waren of achterlaten ervan in de auto is zeer onverstandig. U betaalt niet alleen extra leges bij aanvraag van een nieuw reisdocument, om over andere zaken nog maar niet te spreken, maar u kunt daar door ook het 'verkeerde circuit' bedienen. Voor advies en nadere informatie is de afdeling Burgerzaken telefonisch bereik baar met nummer 313113. Informatie tot en met 14 juli 1993 Geboorten Lesly R., dochter van Groen in 't Wout, Petrus W. en Kuijstermans, Laura M. Folkert, zoon van Kan, Ronald W. en de Heer, Johanna M. Elders geboren Natascha, dochter van Koning, Petrus M.A. en Mulder, Eva Louise M. Sophia C.M., dochter van Koijmans, Cor- nelis P. en Hiemstra, Jeltje R. M. Juliette, dochter van Beentjes, Rob en Steenbakker, Geertruida C.A. Wouter, zoon van Nanne, René en Hulst, Jacqueline J. Lauren J., zoon van Singeling, Johannes en van Marle, Anette. Stella, dochter van Mever, Pieter H. en Lei, Yuan-Huei. Fleur, dochter van van Koersveld, Robert C.M. en Geurts, Leila. Niels, zoon van Meines, Maarten P. en van Zomeren, Caroline F. Huwelijksaangiften van Wees, Cornelis J. en van Rooij, Da- niëlle B.M. Bos, Andries en Kooiman, Annemarie. Huwelijken Vogel, Frank en Baldewpersad Tewarie, Bhartie D. Koenders, Steven C. en van Dorrestein, Alice H.C. Overlijden Zwart, Guurtje, weduwe van Janssen, van der Hulst, Antonius J.H. Troost, Jan Elders overleden de Vries, Maria A, echtgenote van Hoogland. Lonis, Anna M.S., weduwe van Groot. Brouwer, Jacob, van Dongen, Andries. Bakker, Antonij. Beerse, Wilhelmina. Burgemeester en wethouders maken be kend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwver gunning te verlenen: Pijlemeeth 11, D. Veld - Veranderen en vergroten huidige garage in een uitbrei ding van de woonruimte en berging. Swanendael 6, A. Piekenboer - plaatsen tuinhuisje. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 22 juli 1993 ge durende 14 dagen voor een ieder ter in zage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na te lefonische afspraak nr. 313 152). Gedurende de termijn van terinzageleg- ging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemoti veerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat zij voornemens zijn op aanvragen om een vergunning inge volge de Wet milieubeheer positief te be schikken, onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De aanvragen hebben betrekking op Forta Design, Krommelaan 11, HEI LOO, voor het oprichten en in werking hebben van een bedrijf voor het ma ken voor meubels en aanverwante arti kelen en het spuiten en verlijmen van deze, op het perceel De Wagenmaker 6, HEILOO. Reproform, Vredeburglaan 16, LIM- MEN, voor het oprichten en in werking hebben van een fotozetterij - drukwerk service, op het perceel De Schrijnwerker 11, HEILOO. De aanvragen, ontwerp-beschikkingen en andere op de zaak betrekking hebbende stukken liggen in het gemeentehuis van Heiloo, afdeling VROM/ Milieu kamer 110, ter inzage en wel van donderdag 22 juli 1993 tot en met maan dag 23 augustus 1993 iedere werkdag van 09.00 tot 12.30 uur alsmede op het bureau van de Rijkspolitie, Kenne merstraatweg 356, alhier, op de vrijdaga vonden vanaf 23 juli 1993 tot en met 20 augustus 1993 van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan op de afdeling VROM/Milieu) kosteloos een mondelinge toelichting op de stukken worden ver kregen. Na 23 augustus 1993 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld, worden ingezien na afspraak met de afdeling VROM/Milieu. Schriftelijke bezwaren kunnen door een ieder tot en met 24 augustus 1993 wor den ingediend bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA HEILOO. Bezwaarden kunnen daarbij schriftelijk verzoeken dat hun persoonlijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Indien daarom telefonisch/schriftelijk wordt verzocht kan gedurende de terinza- gelegging een openbare zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting kunnen mondeling bezwaren worden ingebracht. Men kan dan over de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen van gedachten wisselen met het bevoegd gezag, de overige aanwezigen en eventueel de aan vrager. Alleen zij, die tijdig schriftelijk en monde ling bezwaren hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelij kerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be zwaren in te dienen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Burgemeester en wethouders maken be kend op grond van het bepaalde in arti kel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Bestevaerslaan 35, W. de Ruiter - (ver groten) dakopbouw. Stationsweg 62, B.J.T.M. Nijhuis - veranderen woonhuis. Stationsweg 90a, Nederlandse Spoorwe gen - plaatsen perronbeschutting. Het Zevenhuizen 24, A.J.H. Haverman - vergroten woning. Stationsweg 31, J.G. Hoetjes - plaatsen dakkapel. Sinds donderdag 10 juni is er een nieu we expositie te bezichtigen in de gangen en de hal van het gemeentehuis. Er han gen schilderijen van Heieen Peiger en Nel Tjaden. Ina Middelkoop van der Wa teren stelt haar beeldhouwwerken ten toon en van Frans Huyzer is er een ex positie van foto's van ouderenwoningen in Heiloo. De expositie is iedere werkdag te bezich tigen van 8.00-12.30 uur en van 13.30-16.30 uur. Deze werken blijven hangen tot 10 sep tember. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6 van de Wo ningwet, vergunning te verlenen aan het bestuur van de Vereniging voor Volks huisvesting Heiloo voor het realiseren van een tweetal woongebouwen (in totaal 24 premiehüurwoningen en 8 huurwonin gen in de vrije sector) aan de zuidzijde van het bestemmingsplan Zuid-Oost II en aan beide kanten van de te verlengen Ypesteinerlaan. Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donder dag 22 juli 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tij den alleen na telefonische afspraak, nr. 313 152 Gedurende de termijn van terinzageleg- ging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vergun-' ning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De commissie onderzoek gemeentereke ningen bespreekt in een openbare ver gadering de rekening gemeentelijk grondbedrijf en de gemeenterekening 1992 op donderdag 22 juli 1993 om 20.00 uur in de raadzaal van het ge meentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Hsv jubileumtoernooi AV Trias Uitstapje Overkerck Zwemdiploma's P.V. Luchtpost Uitstapje UW Verhalen schrijven Stichting Heiloo Houden zo! Wat doen we in 1994? HEILOO - Onder schitterende weers omstandigheden is het afgelopen wee kend het H.S.V. tennistoernooi in een ook overigens uitstekende ambiance af gesloten. In het midden van de week heeft de organisatie slechts voor korte duur moeten uitwijken naar tennishal De Dors, mede waardoor men er in is geslaagd de gehele week volledig op schema te blijven. Het veelvuldig opge komen publiek heeft kunnen genieten van prachtige spannende partijen, waarbij de deelnemers zeer sportief en attractief tennis hebben laten zien. De winnaars van het toernooi werden uit eindelijk het koppel Ron Verschoor/ Rob Hak die in de B finale te sterk ble ken voor het koppel Ron Goedel/Klaas Jan van Leeuwen. Overige uitslagen: Herendubbel C 1. Erik Buur/Niels Oude Essink Nijhuis; 2 Gé van der Schouw/Ruud Admiraal; Gemengddubbel C: 1. Brigitte Lange- dijk/NIels Oude Essink Nijhuis; 2 Inge van Soest/René de Backer; Damesdub- bel C: 1. Netty Bak/Diny Paulsen, 2. Ina Hallewas/Ina van Duuren; Heren- dubbel Dl: 1. Meindert bakkum/Rein Buis, 2. Henk Hoytink/Paul Schuyt; gemengd dubbel Dl, 1. Ria Vessies/ Bert Koetsier, 2. Bien van der Hei- de/Danny Hoebe; damesdubbel Dl 1. Monique Roemer/Yvonne Verschuur; 2. Joke Krap/Gitta Tijsen; herendubbel D2; 1Cor Keeman/Siem Kaandorp, 2. Helmer Douma/Jochem Douma; ge mengddubbel D2: 1. Cornelisse/Hans- kamp, 2. Ans Groot/Marinus Heyboer; damesdubbel D2: 1. Nanda Baart/Rina Schram; 2. Qunera Borst/Karin Dijk- hof. HEILOO - Diverse categorieën Trias at leten waren de afgelopen week actief tij dens wedstrijden. De junioren C/D kwamen vorige week woensdag in actie op de eigen kunststofbaan. Marga Mar garet verbeterde opnieuw het clubre cord kogelstoten voor meisjes C en wel tot 13.13 m. Deze keer was het echter een bijzondere prestatie, want ze verbe terde tegelijkertijd het clubrecord van de oudere B-categorie, dat al twintig jaar oud was. Ellen Olbers werd tweede op zowel de 80 meter als de 600 meter in resp. 10.6 sec. en 1.49.1 min. Bij de jon gens D werd Floris Bruin tweede bij het kogelstoten met 11.62 m en dezelfde plaats behaalde Niels Koppes bij het hoogspringen met 1.50 m. Enkele jongens pupillen A deden zater dag mee aan wedstrijden in Heerhugo- waarde, waarbij diverse prijzen naar Heiloo werden meegenomen. Het begon al met de estafette die door de Triasjon gens met grote overmacht werd gewon nen. Ivo Singer was de snelste op de 1000 meter in 3.09.8 min, waarmee hij tevens het dertien jaar oude clubrecord brak. Ivo werd ook nog tweede in de driekamp vöör clubgenoot Joost van Zanen die vooral opviel bij het hoogspringen met 1.25 m. Vrijdaga vond liep Peter Hopman onder slechte omstandigheden een 3000 meter in Amsterdam. Hij eindigde uiteindelijk als tweede in 8.28.3 min. In Aalsmeer waren zondag veteranenwedstrijden en daar viel Jan Pronk op door bij het ko gelstoten 12.38 m. te overbruggen en daarmee het clubrecord 50+ te ver beteren. HEILOO - Afgelopen maandag was er een uitstapje voor de bewoners van ver zorgingshuis Overkerck. Om 9.00 uur gingen we op pad, de tocht ging via bin nenwegen, b.v. Overveen, de bol lenstreek Lisse, Noordwijk, over de boulevard en zo naar Katwijk. Daar aangekomen stapte een ieder aan boord van een rondvaartboot. De ruim 2Vi uur durende boottocht bracht ons over o.a. de Oude Rijn, Oegstgeesterka naal, 't Joppe, de Zijl. Het zonnetje liet zich ook nog even zien, dus een aantal mensen gingen op het dek zitten. Op een gegeven moment zaten we mid den in zeilwedstrijden, het was "Kaag- week". Zodoende konden we de zeilbo ten van dichtbij bekijken. Ook van de vele molens en prachtige huizen is zeer genoten. Ondertussen was er koffie met gebak en even later een lunch. Na de boottocht gingen we via Aalsmeer, Schiphol en de Zaanse Schans weer te rug naar Heiloo, waar we om 16.00 uur arriveerden. Na een woord van dank aan de chauffeur en begeleidsters, ging iedereen met een voldaan gevoel zijns weegs. HEILOO - Vrijdag 16 juli hebben de volgende kinderen die zwemles hebben genoten in 't Vennewater te Heiloo, af gezwommen: voor het A-diploma: Anoek v. Linden, Tim Koet, Merel To by, Lillian Melker, Bart Arends, Leyn Stokman, Pauline Slinger, Patricia Bruin, Miriam Heyne, Frank de Vries, Niels Visser, Jasper Bos, Patrick Swart, Peter Seignette, Ellen Zoon, Richard Schouten, Wouter Duin, Stan Hollan der, Maaike de Wijs, Liselotte Mulder, Marion Min, Brenda Koning, Rick Bak ker, Remca Metzelaar, Robin Druyven, Sjoerd Oudhof f, Colin Jongerie, Cha nel v. Selfhout, Mike v.d. Veer, Fleurtje v. Stigt, Silas Peters, Nick de Jonge. Voor het B-diploma: Chantal v.d. Reep, Ineke Dekker, Patrick Kuyper, Sabine Agterberg, Ron v. Zeist, Sabrina Romborg, Tatjana Schaap, Angela Hof, Arnoud Koot, Maartje Balk, Se- bastiaan Nooy, Martijn Mengermk, Re né de Groot. HEILOO - We vlogen dit weekend een jonge duivenvlucht vanuit Strombeek 190 km. En door het mooie weer wer den de duiven al vroeg gelost: om 7.30 uur gingen de duiven de lucht in met een zuid-westen wind en de eerste duif werd bij de comb. Molenaar om 9.38 uur ge klokt waar deze duif de eerste prijs voor zijn baasjes behaalde. De tweede tot en met de vijfde prijs waren voor Hein Schouten. Ook was er nog een vlucht vanuit Tours 670 km voor oude duiven en ook daar werden de duiven vroeg gelost en wel, om 7.00 uur eveneens met een zuid westen wind. De eerste duif werd om 14.49 uur geklokt bij Johan Pepping, de tweede duif bij comb. Jan Ranzijn, de derde prijs viel bij Simon Leyen, de vierde prijs was voor Edwin Maat en de vijfde prijs was voor Jan Telleifian in Alkmaar. Volgende week is er wederom een vlucht voor oude duiven en een vlucht voor jonge duiven. HEILOO - Als afsluiting van het watergymnastiek-seizoen maken we ie der jaar een uitstapje. Deze keer werd het een bustochtje langs de buitenplaat sen aan de Vecht. Woensdag 14 juli vertrokken we al om 9 uur 's morgens. In een comfortabele bus gezeten met een vriendelijke chauf feur was de stemming al gauw heel gea nimeerd. Dat was maar goed ook, want als watergymnasten houden we wél van water, maar zoveel als er deze dag uit de lucht kwam werd ond toch ook wat te bar. Na een kopje koffie met gebak in 't Wapen van Haarzuilen was het plan nog de tuin van kasteel De Haar te be zichtigen. Dat ging dus niet door van wege de regen. Maar onze chauffeur had al een ander plan klaar. "We zou den nog een ritje door Amsterdam kun nen maken". Zo gezegd, zo gedaan en dat het een goed idee was bleek wel, want vooral de ex-Amsterdammers on der ons vonden het leuk oude vertrouw de plekken terug te zien. Om 1 uur arriveerden we weer bij 't Loo. Al met al was het ondanks de regen een gezelli ge en geslaagde ochtend geweest. Dit werd ons mede mogelijk gemaakt door enkele sponsors o.a. de firma's Hernic Interieurbouw, Autobedrijf Bleeker BV, Karwei, Orthopedie-techniek Hei loo BV, Hofstede BV, Van der Steen Autobedrijf en Garagebedrijf Paul Ad miraal, waarvoor onze dank. HEILOO - Op 17 september start in Heiloo de cursus, (levens)verhalen schrijven. Het is natuurlijk niet moge lijk om in een cursus van twaalf lessen een heel leven vast te leggen. Dat is ook niet de bedoeling. In de cursus (levens)verhalen schrijven wordt uitgegaan van dagelijkse ervarin gen, gebeurtenissen en herinneringen. Door middel van schrijfopdrachten wordt geleidelijk toegewerkt naar het schrijven van teksten. Daarbij komt het trainen van de fantasie, het uitgebreider waarnemen van de werkelijkheid, het denken in meerdere oplossingen en het beter gaan schrijven door oefeningen in verschillende stijlen, genres en perspek- tieven aan de orde. Daarnaast worden ook reeds geschreven (auto)biografieën gebruikt als inspiratiebron en leer middel. Resultaat? De ene keer drie regels, de andere keer een beschrijving van de juf frouw uit de eerste klas, een dialoog, een imitatie van een bekend schrijver, een verhaal over een lang vervlogen geur...., en natuurlijk altijd schrijfple zier en het ontdekken van eigen moge lijkheden. De cursus is bedoeld voor iedereen die van taal, vertellen en woorden houdt, maar vooral voor ouderen en degenen die graag schrijven en interesse hebben delen van hun levenservaring te gebrui ken voor teksten en verhalen. De cursus wordt gegeven op twaalf vrijdagmidda gen van 13.30 tot 15.30 uur. De begelei ding is in handen van Margreet Schou- wenaar, docente en schrijfster. Voor opgave en/of inlichtingen kunnen be langstellenden na 19.00 uur bellen, tele foon 072-332418. HEILOO - Door het terugtreden van de voorzitter van de Stichting Heiloo Hou den zo! heeft binnen het stichtings bestuur een wijziging van functies plaats gehad. Het nieuwe stichtings bestuur is thans als volgt samengesteld; A. van der Meulen voorzitter, J.W. Bakkum, secretaris, Mevrouw A. van Oversteeg penningmeester en L.C.M. Klamer bestuurslid. Het Stichtings bestuur heeft inmiddels contact met een aantal inwoners van Heiloo om tot uit breiding van het bestuur te komen. De scheidene voorzitter, de heer J.M.J. Bolten, heeft zich bereid verklaard om in de commissie van advies plaats te nemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 6