VLINDERS Goede start voor realisering van eigen toko De Cameren THEO STET MEUBELS 3 ms Meeées f 1795,- (3 2) i Éi 4/* DVO-reis naar Tsjechië (EL-ZOEK® NATUUR61DS Snelzoek-natuurgidsje, handig om mee te nemen Zwembad Loos ARl*ifERWCE*BARBEQUE* GOURMET* FONDUE Orchideeën kweken, een leuke vrijetijdsbesteding De UiïkifaM; wordt gespeld Uw advertentie wordt gelezen Aquariumcursus I.M. G. Koopmantoer Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Politieberichten UITKIJKPOST 4 AUGUSTUS 1993 PAGINA 6 Dit zeer mooi belijnde bankstel VECTRA komt in iedere huiskamer tot zijn recht. Leverbaar in een reeks van moderne stoffen, zowel in dessin- als uni-kleuren. En voor onze klanten die in het ge lukkige bezit van kinderen of klein kinderen zijn. is er een ruime keuze in afwasbare stoffen. THEO STET PRIJS Prijsvoorbeeld 1: Ledikant 180x200 compl. met lattenbodems en Drakama- trassen incl. linnenkast 3-drs m. spiegel op middendeur (uitvoering als foto) THEO STET PRIJS 2990,- Prijsvoorbeeld 2: Ledikant 140x200 compl. met lattenbodems en Drakama- trassen incl. linnenkast 2-drs met spie gel op rechterdeur A.AA THEO STET PRIJS 2«I9U,- (meerpri|s wandspiegel 250. Zowel in wit als zwart leverb HEERHUGOWAARD Pascalstraat 16 - Ind.terr. Zandhorst Tel. 02207 - 18088 Dagelijks geopend (vrijdag koopavond) HEILOO - Uitgaande van de Stichting Vakantie door en voor Ouderen, D.V.O. te Heiloo, vertrok op zaterdag- morgen 10 juli een gezelschap van 46 personen in een splinternieuwe touring car van Reisbureau Hippo te Hippoly- tushoef voor 12 dagen naar Tsjechië. De bestemming was Strakonice in Bohemen. Op de fieenreis werd overnacht in Berg, een klein dorpje in de omgeving van Neurnberg. Zondag kwamen we onge veer om n.OO uur in Strakovice aan. Ons Hotel Bavor was een vlersterren hotel. Maandagmiddag maakten we een tocht je naar het stadje Klatovy, waar de meeste bezienswaardigheden langs het marktplein in het centrum te zien wa ren, o.a. het renaissance raadhuis en de barokke Jezuïtenkerk uit de 17e eeuw. Dinsdag maakten we een dagtocht naar Praag met bezoek aan de Burcht. Op de eerste Burchthof zagen we de aflossing van de wacht en bezochten we de prach tige kathedraal St. Vitus en natuurlijk het gouden straatje. Jammer dat we toen door een onweersbui werden verrast. Woensdagmiddag bezochten we het ge zellige stadje Piset, aan de rivier de Ota- va, zijrivier van de Moldau. Niet alleen oude huizen uit de 16e en 17e eeuw, maar ook het barokke raadhuis en leuke winkels met mooi boheems kristal, dat veel aandacht trok van de groep. De ou de stenen-brug uit de 12e eeuw werd niet vergeten om daar overheen te lopen. Donderdag bezochten we de Zuid-Bo heemse stad Ceske Budejovice. Op het grote Ziskaplein proeft men nog de historische sfeer uit de 13e eeuw. U ziet daar de huizenwanden rusten op arka- dengalerijen, waaronder zich allemaal winkels bevinden. Na de lunch kregen we een rondleiding in het kasteel Hlubo- ka, dat uiterlijk herinnert aan het be roemde Windsor Castle in Engeland. Een kasteel met maar liefst 144 zalen, 's Avonds hadden we in het hotel diner dansant. Vrijdag bezochten we de oude stad Praag, ook wel de goudenstad ge noemd. Er is zoveel te zien, maar ge noemd moet worden: Tyl-theater, kruit- toren, Kinsky-paleis, de Karelsbrug uit de 14e eeuw, met zijn 30 beeldhouwwer ken, het astronomische uurwerk uit de 15e eeuw, het Wenceslaplein, een gigi- antische wandelboulevard met dure winkels en internationale hotels. Het centraal station, een jugendstil- monument uit 1899 enzovoort. Zaterdag een vrije dag, maar er werd 's middags ene bingomiddag gehouden met mooie prijzen. Zondagmiddag heb ben we een bezoek gebracht aan Ceske Krumlov. We bezochten de stadswijk Latran met haar beroemde marktplein, waar we het mooie stadhuis en de Deke- naatskerk St. Vitus uit 1407 bezochten. De oude wijk is toegankelijk via een smal bruggetje. Maandagmiddag bezochten we het oude historische stadje Prachatice, beroemd door zijn prachtige Prisekerpoort uit 1527. Dinsdagmorgen om 9 uur moes- HEILOO - Bomen, vlinders, vogels en wilde bloemen zijn het onderwerp van een viertal kleine natuurgidsjes, die in een handige kleine uitgave, veel infor matie geven. Deze boekjes zijn uitgege ven door Elmar. Zonder veel voorken nis kunt u op eenvoudige wijze bijvoor beeld zo'n 200 bomen identificeren, die u op uw wandeling tegenkomt. De boekjes zijn. alle rijk voorzien van kleurillustraties. Om nog even bij de bo men te blijven, in de tekst vindt u de hoofdkenmerken van elke boom en stapsgewijs zult u ontdekken met welke boom u te doen hebt. Hetzelfde geldt voor het boekje "Wilde bloemen" van madeliefje tot vergeet- mijnietje, van herderstasje tot roberts- kruid, zonder veel moeite zal dit gidsje u duidelijk maken wat wat is. Een sim pel systeem van kleurbalken en symbo len dat de verschillende bloemen op kleur sorteert en aangeeft waar u ze kunt verwachten, helpt u snel de juiste bloem te vinden. Ook het boekje over vlinders is op kleur en grootte gerangschikt. De beknopte tekst beschrijft de hoofdkenmerken van elke vlinder. Over de vogels wordt ge schreven van stad, tuin, park en bos tot akker, weidegrond, hei en de wadden. Bij dit boekje zullen vooral de kleuraf beeldingen veel uitkomst geven. Het formaat van de boekjes, welke in de boekhandel verkrijgbaar zijn, is zo dat er altijd een plaats voor gevonden kan worden. ten we Strakonice helaas verlaten voor een tweedaagse terugreis. Het is een mooie vakantie geweest met veel cultu rele hoogtepunten. Jammer dat we da gelijks een regen of een onweersbui moesten ondergaan. De reis werd uitste kend geleid door de heer W. Otte, ter wijl we in de heer Martin Takes een prima chauffeur hadden. Iedereen was dan ook zeer voldaan. HEILOO - Op 6 juli was er een gecom bineerd afzwemmen in Bergen van de zwemgasten van Zwembad Loos. Er kwamen vier verschillende diploma's aan de orde: volwassenen A-diploma, het basis zwemdiploma, het S.T.A. zil ver brevet en het snorkel B-diploma. De geslaagden zijn: volwassene A- diploma: Dhr. v. Domburg, Dhr. Wili- am Sijtsma, Mevr. Hoogeboom. Basis zwemdiploma: Hidde Zijp, Nico- lette v.d. Molen, Leontine Warmer, Claire Schumacher, Lizet Houtman, Jolanda Buijs. Snorkel B-diploma: Martin Otto, Brian Genet. S.T.A. brevet-zilver: Laureijsken v. Beurden. Op woensdagmorgen 14 juli om 7.00 uur was er in ons eigen bad afzwemmen voor het kleuterbrevet. Het kleuterbre vet is een soort certifikaat waarop aan getekend wordt hoeveel meter de kinde ren kunnen afleggen met kleren aan waarbij niet zozeer gelet wordt op de technische zwemslag. De geslaagden zijn: Floortje Tetteroo, Eddy de Boer, Michael Catrst, Dionne Luchtmeijer, Joeï Beljaars, Jeroen Agricola, Wouter Blokdijk, Lennard Ridder, Mike Beers, Jessica Boogaart, Shanna Handgraaf, Mariska Glorie, Bi- anca Bruin, Evert v.d. Linden, Evelien Beentjes, Yvette Speekenbrink, Ingo Oskinat, Pien van Elk, Renée Tan, Timmo Wijker, Joost de Groot, Emme- lot v.d. Borden, Bart Phaff, Janneke Sewalt, Kimberley Biesboer, Carline de Koning, Paul Rootjes, Pieter v.d. Wildt, Eric v.d. Sluis, Jesper Smith, Ronald Kuin, Shannah v.d. Aakster, Fabian v.der Berg, Luke Dekker. Op dinsdag 20 juli was er voor de laatste keer voor de vakantie diplomazwem- men voor hei A- en B-diploma in Bergen. De geslaagden zijn: A-diploma: Rick Bakker, Evert v.d. Linden, Jeroen Agricola, Linda Heida, Jolein Schuiten maker, Tom Biddelink, Stephan Weh- nes, Pien v. Elk, Willemke Wiedijk, Bart de Keijzer, Marike Idema, Lizelot de Meulen, Mike v.d. Peet, Anouk Roe mer, Floortje Tetteroo, Miranda De ken, Bianca Bruin, Rosalie v.d. Zee, Boy Mossel, Christian den Boer, Dion ne Luchtmeijer, Josette Kramer, Chris Bakker, Kiki Duijneveld, Ragnild Tille- mans, Céline Gelissen. B-diploma: Mario v. Beek, Sandra Hoorn, Just Zandhuis, Janneke Schui tenmaker, Ellen Dirkson, Ramon Zuur bier, Jorine Zandhuis, Anita v. Eerd, Titia Beek, Leonie Weijling, Lotti Tet teroo, Marin Hoytink, Sander Driehuis, Ron Donkersloot, Wesley v. Gelderen, Inge Toepoel, Chris de Boer, David Schultz, Zoë Speekenbrink, Lindsey Punt, Pieter de Boer, Anouk Molenaar, Niki Nelissen. Er was een aantal kinderen die binnen een week zowel hun kleuterbrevet als hun A-diploma behaalden. Dit zijn: Floortje Tetteroo, Dionne Luchtmeijer, Jeroen Agricola, Bianca Bruin, Evert v.d. Linden, Pien v. Elk. LIMMEN - Zoals al eerder is gemeld bestaat er al geruime tijd behoefte aan een winkeltje in het bejaarden verzor gingshuis De Cameren waar de bewo ners terecht kunnen voor een aantal artikelen. Door zo'n winkeltje blijven zij betrokken bij het normaal maat schappelijk leven. Om dit financieel te realiseren heeft de Rotary Club 'Castricum (Castricum, Limmen, Akersloot) het aanbod gedaan om haar beste krachten in te zetten voor de uitvoering ervan. Om een start te maken hebben zij de x mm? HEILOO - Een leuke hobby is het kwe ken van orchideeën in de huiskamer. Het is belangrijk dat de vochtigheids graad tussen 40 tot ongeveer 45 a 50 is. De warmte op de vensterbank moet tus sen 14 tot 18a 19°C zijn. Voor orchi deeën is dit de beste atmosfeer. De volgende soorten orchideeën zijn hier voor het meest geschikt: Epidrendrum, Encyclia, Odotoglossum, Oncidium en ook enkele Cattleys, kleine Cybidiums, miniaturen. De planten geeft u zo om de 14 dagen water. Niet te nat houden en vooral geen zon, het zijn echte scha- duwplanten. Na de bloei een paar maanden droog houden, een weinig wa ter geven. Alle andere orchideeën moeten in een hobbykasje worden gekweekt. Als u daarvoor de mogelijkheid heeft in uw tuin, zult u hier veel plezier aan beleven. Ook hier weer dezelfde temperatuur zo tussen 14 en 18* C. Vooral niet overda dig water geven. Wel is in een kas de vochtigheidsgraad hoger en wel tus sen de 40 en 80. Er is een groot verschil in orchideeën te houden in een warme, een koele of zelfs een koude kas. Dus drie variëteiten aan gepast aan hun eigen atmosfeer en vochtigheidsgraad. Als u van plan bent een kas, aangepast aan uw tuin en om geving, te bouwen dan is gasverwar- ming of elektra natuurlijk vereist. U bouwt de kas liefst met de lengtekant op het zuiden. Die kant kan men dan wel het- beste afschermen tegen de zon nestralen. Want nogmaals orchideeën zijn schaduwplanten. Om de 2 a 3 jaar is het nodig de planten te verpotten. De substantie waarin een orchidee groeit is als volgt samenge steld: het beste is een derde Sfagnum, Osmunda, een varenwortel uit Italië, en cocosvezel. Elke orchideeënkweker kan deze leveren. Ter bestrijding van allerlei soorten luis kunt u het eenvoudigst om de 24 dagen alle bladeren afnemen met een doekje met afwmiddel en wat spiri tus. Dit moet afdoende zijn. Het kweken van orchideeën geeft veel voldoening. Het is niet al te arbeidsin tensief, al is het wel belangrijk elke dag even te controleren. Een paar minuten per dag kunnen al voldoende zijn. Als u eenmaal wat 'planten heeft en de om standigheden in uw kasje zijn de juiste, dan zult u zien dat u veel plezier aan uw nieuwe hobby zult beleven! U kunt gerust eens een kijkje nemen bij orchideeënkweker Joh. Keijzer, er is al tijd wel wat te zien en te vertellen. Voor meer informatie kunt u altijd terecht bij: Joh. Keijzer, Kennemerstraatweg 566, 1851 NJ Heiloo, tel. 072-334276. AKERSLOOT - De nieuw opgerichte Aquarium Vrienden Club Vivaria gaat voor haar leden in het begin van het nieuwe seizoen een beginnerscursus starten. Het doel van deze cursus is de beginnende aquariaan die kennis van het aquariumhouden bij te brengen die hij nodig heeft om zonder al te grote moeilijkheden een aquarium tot een mooi geheel te maken. De cursus is gratis en de cursusavonden worden in onderling overleg vast gesteld. Naar het zich laat aanzien zal tevens een beginnerscursus voor jeugdleden gestart worden. Deze cursus zal dan op zater dagmiddag in ons clubhuis gegeven worden. Heeft u belangstelling voor deze cursus of wilt u nadere informatie dan kunt u terecht in ons clubhuis dat zich bevindt in de kinderboerderij Animal-farm in het Willem Alexanderplantsoen te Be verwijk. In de maand augustus zijn wij elke dinsdagavond aanwezig en in de maand september elke maandagavond. Ook kunt u ons op 28 augustus treffen in kraam 18 op de grote vereni- gingsmarkt die in de Waterrakkers te Heemskerk wordt gehouden. Tot slot kunt u ook contact opnemen met de se cretaris: P. Knikman, Wagnerlaan 26, 1921 ED Akersloot, tel. 02513-13307. Slager Klaas Meegdes leverde meer dan voortreffelijke saté. Rabobank-directeur Siem Admiraal verdedigde onder grote belangstel ling zijn doel. Rabobank en Slagerij Klaas Meegdes benaderd om tijdens de jaarmarkt iets te organiseren t.b.v. deze Toko. Beiden hebben spontaan gereageerd op dit ver zoek waarbij Klaas Meegdes zijn voor treffelijke saté als actiemiddel in de strijd heeft geworpen. De Rabobank heeft haar directeur de heer Siem Admiraal voor het goede doel ingezet. Tegen betaling mocht men de uitdaging van de Rabobank aannemen en een doelpoging wagen om de heer Admiraal te passeren. Dat beiden succesvol zijn geweest moge blijken uit de opbrengst van beide stands; de onovertreffelijke saté van Klaas Meegdes bracht bijna 800,- op en het doelschieten van de Rabobank (inclusief bijdrage van de bank) ruim 1000,- Voorwaar een goede start voor de Toko van de Cameren. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. PURMEREND - Zondag 8 augustus or ganiseert Toerclub Le Champion voor de eenentwintigste keer de IM. G. Koopmantoer. Deze rit, genoemd naar een van de oprichters van toerclub Le Champion, wordt verreden over een af stand van 100 km. De route voert de deelnemers door het prachtige gebied van o.a. de Zeevang en oostelijk West- Friesland naar het keerpunt in Medem- blik; men komt door landelijke, nog stille dorpjes. Men kan zich op de bo vengenoemde datum van 09.00 uur tot 10.00 uur laten inschrijven in Hotel- Café Spijkerman, Neckerdijk 2 te Pur- merend. Het inschrijfgeld voor organisatie kosten bedraagt 3,50. Voor een klein bedrag extra kunt u tevens in het bezit komen van een leuke, aan deze rit ver bonden herinnering. Inlichtingen: H. van Bijsteren, Hoorn, tel. 02290-19590. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerk weg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zw angerschapsgy mnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. LIMMEN - De afgelopen weken werd bekend dat de brandstichting in juni 1993 bij Albert Heijn aan de Vuurbaak door een tweetal 14-jarige jongens uit Limmen was gepleegd. Door de politie zal tegen hen procesverbaal worden op gemaakt en de schade zal door hen ver goed moeten worden. Een duidelijke reden voor hun daad hadden de jongens niet. In de nacht van 20 op 21 juli wetd er in gebroken in een tweetal auto's aan de Vinkenbaan. In beide gevallen werd er een achterportierruit vernield, doch werd er niets uit de auto weggehaald. Voorts werd er ingebroken in een wo ning aan de Rijksweg. Men is binnenge komen na het vernielen van een ruitje van de achterdeur. Hierna kon de in het slot stekende sleutel worden omge draaid. De gehele woning werd door zocht. Geld en sieraden werden gestolen. Vanuit een bedrijfsloods werd een fiets gestolen in de nacht van 19 op 20 juli. Aan de Koningsdam werden enkele planken van een schutting vernield. Op 23 juli vond er een aanrijding plaats op de kruising Rijksweg-Zuid-Kerke- laan. De bestuurder van een bromfiets kreeg geen voorrang van een afslaande autobestuurster. Beiden reden over de Rijksweg in dezelfde richting. Alleen materiële schade. In de nacht van 25 op 26 juli werd er in gebroken in een woning aan de Hoge- weg. Omstreeks 02.30 uur hoorde de bewoners glasgerinkel. Toen zij het licht aandeden en vervolgens beneden gingen kijken, zagen zij dat er een ruit van de achterdeur vernield was. De dader was al gevlucht. Hij was niet binnen geweest. Op 26 juli vond er een aanrijding plaats tussen twee personenauto's op de krui sing Rijksweg-Hogeweg. Onoplettend heid was de oorzaak en alleen matieriële schade het gevolg.- Bij een snelheidscontrole op 26 juli langs de Rijksweg, werden tussen 18.15 en 19.15 uur 340 bestuurders gecontro leerd. Hiervan krijgen 42 een bekeuring wegens te hard rijden. De hoogste ge meten snelheid bedroeg 102 per uur, ter wijl 50 de maximum snelheid is. Op 29 juli werd er ingebroken in de sporthal aan de Middenweg. De dader kwam via een nooduitgang naar binnen en trachtte vervolgens de deur naar de kantine open te breken. Hij werd echter gezien door een passerende buurtbewo ner die de politie waarschuwde. Toen deze enkele minuten tater ter plaatse kwam, was de inbreker reeds gevlucht. Een onderzoek naar zijn identiteit is nog gaande. In de nacht van vrijdag 30 op zaterdag 31 juli werd er ingebroken in een rijwiel zaak aan de Rijksweg. Aan de voorzijde van het pand werd een ruit ingegooid. Vervolgens werden er een aantal fietsen en fietsonderdelen weggenomen. Gezien het feit dat de politie gewaarschuwd werd door het alarm wat afging en snel ter plaatse was, hebben de daders zeer snel gewerkt en zijn zij mogelijk met een auto/busje geweest. Indien iemand iets gezien'heeft wat verband kan Itouden met deze inbraak wordt verzocht con tact op te nemen met de politie, tel. 02205-3086 of 072-337676. De inbraak vond plaats omstreeks 03.55 uur. Op 1 augustus vond er een aanrijding plaats tussen twee personenauto's op de kruising Middenweg -Enterij -School- weg. Het niet verlenen van voorrang aan een van rechts komende personen auto was de oorzaak en flinke materiële schade het gevolg. Gevonden voorwerpen: Leesbril met halve glazen, grijze damesfiets (vermoe delijk al een tijd vermist). Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. 3086 (tij dens kantooruren) en anders 072- 337676 (overdag) Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 6