15 WIE HELPT ONS OM 'N GOED PLAN DE GROND IN TE BOREN. BURGERING SLAGER BURGERING o-H£\r DRINKWATER VOOR DE DERDE WERELD SIMAVI GIRO 300100 BEKENDMAKING Vanaf vandaag 18 augustus gaat onze nieuwe maaltijdenlijst in. Af te halen bij 'De Konkelboet' of telefonisch te bestellen Tel. 072-331713 R. BLOM, tandarts Dansschool ZATERDAG 4 SEPTEMBER v.a. 19.GOu INSTUIF VOOR JONG EN OUD. Kwaliteits slagerij/poelier Vanaf a.s. dinsdag weer geheel tot uw dienst! N oord -fVtolland Dagje dierentrein plus Beeldentuin Akermare Politieberichten Open dag ouderen in De Wollewei P.V. Luchtpost Tourclub Limmen Radio Noord-Holland gaat de boer op Gemeentegids Limmen Praktijk gesloten van 16 aug. t/m 27 aug. Rijksweg 43 1906 BD Limmen 02205-3842 privé: 072-330675 Burgerlijke stand Christelijk Mannenkoor EHBO-cursus Geslaagd Klaverjasclub EHK Indoor Beach Toernooi DRINGEND VERZOEK Ringsteken in Limmen PAGINA 4 UITKIJKPOST 18 AUGUSTUS 1993 HEILOO - Op 15 september start Stich ting Ouderenwerk een cursus bloem schikken. Onder leiding van mevrouw A. Wesselius leert u zelf fraaie bloemstukjes maken. Op de lessen wordt aandacht besteed hoe verschillen de soorten bloemen en ander (planten) materiaal gecombineerd kunnen wor den tot meer dan een mooie bos in een mooie vaas. Per les worden er twee ar rangementen gemaakt. De cursus bestaat uit 6 lessen die eens per 14 dagen wordt gegeven. De eerste les is op woesndag 15 september van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 in Heiloo. De kosten voor deze cursus bedragen 42,00 waar per les ongeveer 12,50 voor het mate riaal bijkomt. De deelnemers moeten zelf voor een scherp mesje zorgen. Voor deelname kan men zich aanmelden bij Stichting Ouderenwerk, 's morgens tij dens de kantooruren telefoon 331297. Vervolgcursus antiek Dinsdag 28 september starten wij met een vervolgcursus Antiek. Op deze cur sus zullen diverse thema's aan de hand van dia's besproken worden. Er zijn 10 lessen, en op elke les zal een ander the ma besproken worden. Onderwerpen zullen o.a. zijn: invloed van Chinees porcelijn op Delfts aardewerk, Japans lakwerk, zilvermerken herkennen, 19e eeuws glas en kristal. De cursus wordt gehouden in het Trefpunt, 's middags van 14.00-15.30 uur en de kosten bedra gen 60,00 (reis en entreekosten naar hek museum niet inbegrepen). Voor op gave en inlichtingen Stichting Ouderen werk, 's morgens tussen 9.00-12.30 uur, tel. 331297. Tai Chi Er zijn nog enkele plaatsen vrij op Tai Chi, een Chinese bewegingsleer, die elke maandagochtend van 9.30-10.30 uur en van 10.45-11.45 uur in het Open Huis beoefend wordt. De oefeningen hebben invloed op spieren en energiebanen in het lichaam. Wie last heeft van pijnlijke schouders en nek zal Tai Chi als een weldaad ervaren. Belangrijk bij Tai Chi is ook het leren beheersen van lichaam en ademhaling. Opgave en inlichtingen bij Stichting Ou derenwerk Heiloo, Westerweg 294, tele fonisch bereikbaar 's morgens op werkdagen onder nr. 331297. Schaken voor beginners Schaken is een sport die volop in de be langstelling staat. Veel 55-plussers zou den best in de regels van dit spel ingewijd willen worden. Stichting Ou derenwerk biedt hun daartoe de moge lijkheid. Op'maandag 4 oktober zal onder leiding van de heer de Jager in het Trefpunt een cursus schaken voor be ginners worden gehouden van 13.30- 15.30 uur. De kosten zijn slechts 62,50 per cursus. Voor opgave en in lichtingen bij de Stichting Ouderenwerk refïrbaar';'s ón der nr. 331297. Decoratief stro-vlechten Stichting Ouderenwerk Heiloo organi seert in samenwerking met het Nivon een cursus decoratief stro-vlechten. Naast traditionele stro-figuren kan er met stro ook creatief gewerk worden. Door toepassing van de basistechnieken binden en vlechten ontstaan zeer deco ratieven figuren. In zes lessen krijgt u een goede indruk van de talloze moge lijkheden die dit mooie materiaal te bie den heeft. De cursus start op 5 oktober en wordt eenmaal per 14 dagen op dins dagmiddag gegeven van 13.30-15.30 uur in het Open Huis in Heiloo. Docente is mevr. Wybrich de Man. De cursus- kosten bedragen 41,00 voor Nivon- leden en 50-plussers en 54,50 voor an deren, exclusief materiaalkosten van 5,00. Voor inlichtingen en opgave Ni von Heiloo, tel. 333127 of Stichting Ou derenwerk tel. 331297. Pergamano Pergamano is een kunstnijverheid, die het best omschreven kan worden als creatief werken met perkament. Met verschillende technieken, zoals schilde ren, perforeren en ciseleren worden tekeningen gemaakt op perkament pa pier. De resultaten zijn uitstekend te ge bruiken voor wenskaarten. Het komen-, de najaar organiseert Stichting Oude renwerk een beginnerscursus pergama no o.l.v. mevr. Teitsma op woensdag middag, start 20 oktober. De cursus omvat 4 lessen die eens per 14 dagen wordt gegeven en de kosten bedragen 33,00 exclusief pakket van 33,00. Nieuw is de vervolgcursus pergamano die o.l. staat van mevr. C. Sierra. Voor deze cursus is het noodzakelijk dat u de beginnerscursus al gevolgd heeft. Deze cursus omvat 6 lessen en start op don derdagmiddag 30 september en wordt eens per 14 dagen gegeven. De kosten voor deze cursus bedragen 50,00 ex clusief materiaal. Voor inlichtingen en opgave Stichting Ouderenwerk, tel. 331292. Beren maken Maandagochtend 27 september start bij Stichting Ouderenwerk een cursus .Be ren maken'. In 4 cursusochtenden van 9.30-12.30 uur maakt u onder deskundi ge leiding van 2 docentes een „heuse beer" van vroeger, met draaiende be nen, armen en kop, en gemaakt van ex clusieve berenstof. De beer wordt ca. 40 cem groot. Belangrijk is dat u handig bent op de naaimachine en die u ook thuis heeft, want de beer wordt thuis in elkaar gestikt. Er kunnen slechts 10 da mes deelnemen aan de cursus. De kosten bedragen 65,00 exclusief ma teriaalkosten van 45,00. Voor inlich tingen en/of opgave kunt u ons bellen tijdens kantooruren tussen 9.00-12.30 uur en onder nr. 331297. Beurs en beleggen Ook dit najaar zal weer de mogelijkheid openstaan deel te nemen aan de cursus beurs en beleggen. Doel van de cursus is het verschaffen of vergroten van de kennis, die nodig is om zich op verant woorde wijze op het uitgebreide teirein van beurs en beleggen te bewegen. Dit terrein strekt zich uit van het eenvoudig onderbrengen van spaargelden op een op gevoelige marktén'als de'aaMeïen"- of optiebeurs. De basiskennis is erop ge richt bij te dragen aan een beter begrip van wat zich in de financiële wereld af speelt, met wellicht het scheppen van een hechtere basis voor de eigen beslis singen. De cursus bestaat uit 8 lessen, die wor den gegeven op woensdagochtend van 10.00-11.30 uur en start op 6 oktober. Voor inlichtingen en opgave Stichting Ouderenwerk, tel. 331297. Tennis 50+ Heiloo In het kader van de aktiviteiten van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, wordt reeds een aantal jaren door een zeer en thousiaste groep van zo'n 160 vijftig plussers getennist in tennishal De Dors te Heiloo. Gespeeld wordt 1 uur per week in de pe riode september/april op de maandag (gehele dag) en vrijdagmiddag. Aange zien binnenkort waarschijnlijk enkele plaatsen vrij komen, kunnen 50 plussers met enige tenniservaring zich aanmel den bij de groep tennis 50+ Inlichtin gen, via de voorzitter van de groep de heer G. Weijers, tel. 331704. HEILOO - In de periode van 13 septem ber tot en met 22 oktober wordt voor de ouderen een "dagje dieréntuin plus" georganiseerd. Een unieke gelegenheid om op een rustig moment een dierentuin te bezoeken. Zo'n dagje is ongetwijfeld een goede gelegenheid om kennis te ma ken met één van de acht grote Neder landse dierentuinen. Want de ontwikke lingen hebben daar de laatste jaren be paald niet stilgestaan. De afgelopen jaren bleek deze aktie een schot in de roos. Daarom is besloten om ook dit jaar weer een "Dagje dierentuin plus" te organiseren. De prijs bedraagt 27,40 per persoon. Op vertoon van een 65 pas of van een 60+ Senioren- kaart wordt het volgende geboden: toe gang tot één van de acht grote Nederlandse dierentuinen, een kopje koffie met gebak bij aankomst, een ape- 'ritief of frisdrank voor de lunch, een uistekend verzorgde broodmaaltijd en 's middags een kopje thee met cake. De deelnemende dierentuinen zijn: Apenheul, Apeldoorn; Artis, Amster dam; Burgers Dierenpark, Arnhem; Dierenpark Amersfoort; Diergaarde Blijdorp, Rotterdam; Noorder Dieren park, Emmen; Ouwehands Dierenpark, Rhenen; Vogelpark Avifauna, Alphen aan den Rijn. AKERSLOOT - Zeven galeries/beel dentuin bundelen hun krachten voor de tweede keer om samen een leuke kunstroute te vormen. De bijdrage van beeldentuin Akermare bestaat uit een expositie van werk van 6 beeldhouwérs en 1 schilder. Nicole van Buuren brengt sculpturen in diverse steensoorten, geabstraheerd of geheel abstract. Ewa Mehl ontving haar opleiding aan de staatsacademie voor beeldende kunst in Worclaw, Polen. Haar inspiratiebronnen-zijn mensen en vogels. Joep Backhuys heeft, ondanks het feit dat hij zwaar slechthorend is, de Riet veldeacademie en dankzij deze handi cap heeft hij een geheel eigen motto: „Ik leef in een eigen wereld en benut al le mogelijk te maken". Marijke de Vré is autodidact. Zij volgde vele cursussen en maakt figuratieve bronzen. Haar stijl is voor een groot publiek toegankelijk. Fien Volders verliet in 1965 de Rijksaca demie en heeft sindsdien een indruk wekkende hoeveelheid tentoonstellin- ferónS^Ó'.arpenningen). *De schilderijen van Ina Buisman bestaan uit gemengde technieken op doek of papier. Tenslotte Marinus Klap, vaste exposant in de tuin. Kleine bronzen maar ook beelden van marmer of serptentijn behoren tot zijn collectie. Beeldentuin Akermare is tot 5 septem ber open op vrijdag en zaterdag van 11.00-17.00 uur en op afspraak (02513- 12598) Rondleidingen voor groepen op aanvraag. LIMMEN - Afgelopen week werd er door een automobielbedrijf aangifte ge daan van oplichting. Iemand had onder valse voorwendselen een leenauto mee gekregen en deze niet teruggebracht. De dader bleek dit reedse meerdere keren te hebben gedaan in de directe omgeving van Limmen. Door het autobedrijf zelf was reeds een onderzoekje ingesteld en men had daarbij de auto teruggevonden in Castricum. Afgelopen vrijdag werd 's middags va nuit een woning aan de Oosterzijweg een klein geldbedrag weggehaald. De bewoonster had een kwartiertje de voordeur open staan en in die tijd moet het zijn gebeufd. Deze week meende een aantal landgeno ten het Koekoeksveldje aan te moeten zien voor een camping. Ze werden door verwezen naar een camping in Egmond. Afgelopen zaterdag vond er een aanrij ding plaats op de kruising van de Rijks weg en Kerkweg tussen een motor en een personenauto. De motorfiets reed achter de auto en zag te laat dat er voor deze auto een andere motorfiets van richting veranderde. De eerste motor kon niet meer remmen voor de auto en een aanrijding was het gevolg. Gelukkig bleef het bij materiële schade. Op zaterdagochtend werd in een greppel langs de Zuideinderweg een tweetal sta pels kranten aangetroffen (niet de Uit kijkpost). Vermoedelijk is een bezorger/bezorgster te beroerd geweest om deze kranten rond te brengen en dacht ze op deze manier makkelijk kwijt te raken. De politie is met de ver spreider van deze kranten een onder zoekje begonnen naar de mogelijke veroorzaker. De afgelopen week werden de laatste personen gehoord naar aanleiding van de vernieling van de ramen van de peu terspeelzaal aan de Sportlaan enkele we ken geleden. De schade zal door deze personen worden betaald. Op de jaarmarkt in Limmen op 21 juli is bij de gratsi koffie-stand in de super markt van Albert Heijn de jas van be heerder Alex Zwart gestolen: een beige jack (regenjasstof), merk Robe di Cap- pa. Wie hier meer van weet, wordt ver zocht contact op te nemen met de politie. Voor degenen die nog met vakantie weggaan: denkt u nog even aan de vakantie-/afwezigheidskaarten, die u gratis bij de politie kunt ophalen? Verloren voorwerpen: zwart leren sleu teletui met drie sleutels, waaronder een V W-sleutel. LIMMEN - Op zaterdag 28 augustus houdt de SWOL in de Wollewei tussen 10.00 en 16.00 uur een open dag; via een info-markt kunt u nader kennis nemen van het ouderen-gebeuren in ons dorp. Vertegenwoordigd zijn instanties die met het ouderenbeleid te maken hebben en die u gaarne te woord zullen staan. Bij de SWOL kunt u zich opgeven voor een cursus of een aktiviteit die u wilt gaan volgen en u kunt u teens van ge dachten wisselen over een onderwerp a&a. I 4 q or< 4 wilt hebben. Om er die zaterdag een gezellige dag van te maken willen wij ook een rommel markt organiseren. Heeft u boeken en/of kleine spulletje (bric a brac) dan kunt u die dinsdag- en woensdagoch tend 24 en 25 augustus tussen 10.00 en 12.00 uur afgeven in De Wollewei, Lage Weide 1B, Limmen. Geen meubels, kle ding en schoeisel, etc. Kunt u het zelf niet brengen', bel dan An van Bleisem, tel. 1295. HEILOO - Zaterdag 14 augustus ston den er twee duivenvluchten op het pro gramma voor de liefhebbers van Lucht post Heiloo. Eén vanuit Roosendaal (120 km) in vogelvlucht en één vanuit Chantilly (Fr., 410 km). De duivenvlucht vanuit Roosendaal werd een overwinning voor Sjaak Bak ker die de eerste duif om 10.02 uur klokte en vervolgens een serie maakte van 2e, 3e, 4e, 6e, 8e, 11e, 12e, enz. De duiven waren overigens om 8.30 uur ge lost en Henk Lases wist toch ook nog een 5e plaats voor zich op te eisen in de race van Sjaak Bakker. De tweede vlucht was vanuit Chantilly en door de verslechtering van het weer werd dit een zware vlucht voor de jonge duiven. Derhalve dan ook een prestatie van de Comb. Jan Ranzijn die de eerste en de tweede duif voor zijn rekening nam. Hein Schouten maakte op deze vlucht ook een grandioze uitslag en wel 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15. Deze vlucht was de afsluiting van de jonge duiven en dus zijn de kampioenen bekend. Comb. Jan Ranzijn werd aan gewezen kampioen en Hein Schouten werd onaangewezen kampioen. Volgen de week is er weer een duivenvlucht in de categorie natour. LIMMEN - Zondag 5 september rijden we de laatste toertocht van dit fietssei- zoen. Het bestuur is er, ondanks het slechte weer van de laatste weken, in geslaagd een mooie route, over de Velu- we, uit te zetten. Het vertrek is om 5.30 uur bij de Lantaarn in Limmen. Uitslui tend brood en een goed humeur, voor de rest Zorgt de Tourclub. Na 275 km zijn we rond 16.30 uur weer in Limmen terug. De kosten bedragen 12,50. Om 19.30 uur gaan we, met aanhang, uit eten bij Chinees Restau rant Bamboehof in Limmen, welk res taurant in korte tijd reeds een goede naam heeft opgebouwd. De kosten van deze maaltijd in buffetvorm bedragen 25,00 p.p. ex. drankjes. In verband met het aantal te reserveren plaatsen, snel aanmelden via tel. 3388 of 2566. HEILOO - Noh Heuij het Westfriese programma van Radio Noord-Holland gaat met ingang van september de boer op. Noh Heuij gaat over de specifieke Westfriese taal en cultuur. De eerste uit zending vanaf lokatie is op maandag 30 augustus in café De Vriendschap in Wadway. Een week later, op maandag 6 september, wordt het Westfriese pro gramma live uitgezonden vanuit café restaurant 't Swarte Paert in Twisk. De uitzendingen zijn van 12.05 tot 12.30 uur en gratis toegankelijk voor publiek. Ondanks het feit dat Noh Heuij over het Westfries gaat en zich dus richt op een betrekkelijk klein gebied, is het al jaren een van de meest populaire pro gramma's van Radio Noord-Holland. in voorbereiding LIMMEN - De voorbereidingen voor de officiële gemeentegids Limmen worden binnenkort gestart. De nieuwe uitgave wordt verzorgd door uitgeverij Holland Advertising b.v. uit Den Helder. De gids zal november 1993 verschijnen. De organisaties, instellingen, verenigingen en dergelijke uit het redactionele gedeel te kunnen hun wijzigingen doorgeven met behulp van de mutatiebon uit de laatst verschenen gids. Dusseldorperweg 62 - 1906 AL Limmen Tel. 02205-3038 mm Tevens gelegenheid voor vergaderingen, modeshows, bedrijfspresentaties, etc. Kennemerstraatweg482-Tel. 072-330571 PROVINCIE k GRONDWATERWET Beschikking Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat zij aan Campina Melkunie b.v. vergunning ten gevolge de Grondwaterwet hebben verleend voor het onttrekken van grondwater ten behoeve van een bodemsanering, op de locatie Melkunie Heiloo gelegen aan Kanaalweg 32 te Heiloo door Krachtwerktuigen, Coöperatief adviesbureau vereniging Kracht werktuigen u.a. te Amersfoort. Ter inzage De aanvraag en de bijbehorende stukken liggen van 20 augustus 1993 tot en met 20 september 1993 ter inzage: - bij de Dienst Milieu en Water, Houtplein 33, kamer 3049, in Haarlem tijdens kantooruren, - in het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein I te Heiloo, tijdens kantooruren, - en bij de Dienst Milieu en Water op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur, uitsluitend na telefonische afspraak (tel. 023-143455, de heer A.M. Kwak). Beroep Beroep tegen de beschikking kan tot uiterlijk 21 september I993 schriftelijk worden ingediend bij de Raad van State. Voor beroeps mogelijkheden wordt verwezen naar de beschikking. LIMMEM - Geboren: Nicolaas Wilhel mus Ronald, zoon van Wilhelmus F. Groot en Margaretha A.M. Verver. Ro- binn, zoon van Renatus W.A. Kraak man en Renate Haanappel. Suzan Maria Cornelia, dochter van Simon H. Limmen en Maria P.H. Bakker. Melis- sa Jane, dochter van Jan Blok en Yvon ne Poelarends. Kay Adrianus Johannes, zoon van Franciscus M. Scheerman en Lucia A.M. van der Peet. Nikita Pauli ne Elisabeth, dochter van Gerardus N.M. Admiraal en Elisabeth J.M. Ha- geman. Alexander, zoon van Cornelis J.M. Termes en Catharina M.S. Groustra. Lukas Marius, zoon van Harm Rozema en Vera A.M. Philips. Rick, zoon van Petrus J. Boersen en Sylvia Geugjes. Maria Johanna, doch ter van Petrus W.J.M. Bakker en Jo hanna C.M. Hageman. Silvana, dochter van Stefan Kets en Linda H.E. Morcus. Isabelle, dochter van Jacky Pierre Lerat en Tanja Willers. Elisabeth Helena Wilhelmina, dochter van Simon P. Veldman en Helena M.T. Nuijens. Joris Daniel, zoon van Petrus J. Hen driks en Gerardina van der Meij. Thirza Danique, dochter van Cornelis G.M. Pronk en Leonarda A.M. Vermolen. ALKMAAR - Op dinsdag 31 augustus start het Alkmaars Christelijk Mannen koor de repetities voor het seizoen 1993/1994. Dit koor, met meer dan 60 leden, doet dat in de Trefpuntkerk in de wijk Overdie, Louise de Colignystraat 20 van 20.00 uur tot 22.00 uur. De mu zikale leiding is in de bekwame handen van Carline Witte en Bert Rootmensen die hun opleiding op diverse conserva toria genoten hebben. Naast het zogenaamde geestelijk lied zingen zij oud-Russchische liederen, ne gro spirituals, gregoriaans kerkmuziek, operette melodieën enzovoort. Zij tre den op in verzorgings- en ziekenhuizen, geven concerten en werken o.a. weer mee aan de jaarlijkse Kerstzangavond in de Don Boscokerk te Alkmaar. Ook geven zij dit jaar weer een eigen Kerst concert in samenwerking met Soli Deo GLoria en het interkerkelijk koor Alkmaar-Noord. Mannen uit alle gezindten en alle leeftij den die vreugde en ontspanning zoeken in twee uurtjes per week heerlijk zingen zijn van harte welkom. Telefonische in formatie wordt graag gegeven door de heren S. v.d. Horn en A. Rooker op te lefoonnummer 114446 en 112638. Ook kunt u rustig een kwartiertje voor het begin van de repetities even binnenstap pen in de Trefpuntkerk om het sfeertje te proeven en informatie te ontvangen. LIMMEN - Het Rode Kruis afdeling Limmen is voornemens een E.H.B.O. cursus te organiseren, welke zal starten op dinsdag 21 september in de Brand weerkantine, Schoolweg 3. De kosten 7ii 11 en f 225,00 bedragen. Daarvoor krijgt de E.H.B.O.-cursus en examen, verbandleer en eindtoets en Reanimatie een examen. De benodigde boekjes voor de diverse onderdelen zijn ook bij de prijs inbegrepen. Aanmelding kan geschieden bij mevr. P. Valkering-de Lange, Dusseldorper weg 83, tel. 1413, tot 9 september. Beta ling direct bij aanmelding of via de Rabobank op nr. 336400608 ten name van de penningmeester van de Rode Kruiscolonne, de heer J. Kaandorp. HEILOO - Op de in april en juni afge nomen rijkserkende examens door de Stichting ETI slaagden voor het diplo ma Basiskennis Computergebruik (MS- DOS): E. M. Kuvener, Egmond aan Zee; J. Dénu, Beverwijk; A. Renshoff, Den Helder; A. Bozan, Alkmaar; M. N. Bolte, Alkmaar; G. den Bóer-Sietsma, Heiloo; N. Molenaar, Egmond aan den Hoef; P. v.d. Eng en E. F. Jantji, slaag den voor het deelcertificaat theorie. Voor het rijkserkende diploma Basis kennis Spreadsheet (Lotus) slaagden: F. Geskus, Egmond aan Zee, M.C. Spronk, Heiloo (10); P. Stam, HH. Waard, voor het rijkserkende diploma Basiskennis Database (DBase IV) slaagde A. M. G. Kunst, Limmen. Voor het rijkserkende diploma Tekst verwerken Secretariaatspraktijk (WP 5.1) slaagden: M. Groot-Molhoek, Alk maar; H. C. Sinnema-Baijards, Heiloo; J. E. Wijker, Heiloo; C. C. Bruijn, Alkmaar; B. Gerritse, Schermerhorn en W. van Donge. Alkmaar slaagden voor het deelcertificaat theorie. Voor het rijkserkende diploma Tekst verwerken Specialist (WP 5.1) slaagden G. Dekker-Groot Huize, Heiloo, J. Spierings, Heiloo en R. Spierings, Amsterdam. Op de in juni resp. juli afgenomen exa mens van de Associatie SMK slaagden voor de diploma's steno Nederlands 120 lpm: M. Bakker-Oudewortel, Egmond aan den Hoef; W. Bloos, De Rijp, A. Renshoff, Den Helder; J. Schuurman, Alkmaar. Voor het diploma steno Nederlands 100 lpm slaagden: N. Molenaar, Egmond aan den Hoef; J. Beentjes, HH. Waard; L. Veldt, Heiloo; K. Bas, Alkmaar; A. Pater, Alkmaar; M. Thesingh-Braken- hoff, Oudorp. Voor het diploma Notuleren slaagden: M. Balmelli Gómez Nunez, Schermer horn; J. Beentjes, HH. Waard; W. Bloos, De Rijp; K. Bruins, Egmond aan den Hoef; C. de Graaff Egmond aan Zee; N. Molenaar, Egmond aan den Hoef; E. Nieuweboer, Hoorn, A. Rens hoff, Den Helder; A. Wagenaar, Alk- maqj, J. Schuurman, Alkmaar. Voor het diploma Typist slaagden: A. Bakker, Alkmaar, E. Bergen, Broek op Langedijk; K. Bruins, Egmond aan den Hoef; I. Jonker, Heiloo; M. Kwast, Alkmaar; N. Leering, Alkmaar, T. v. d. Steen, Limmen; M. Verbiest, Alkmaar, A. Zwaan, Akersloot; E. Visser, Oudorp. Voor het praktijkexamen machine- schrijven slaagde: I. Zum Vörde Sive Vörding, Heiloo. Voor het Praktijkexamen Tekstverwer ken slaagden: M. Balmelli Gómez Nu nez, Schermerhorn; J. Beentjes, HH. Waard; A. Renshoff, Den Helder; W. Bloos, De Rijp; J. Schuurman, Alk maar; L. Veldt, Heiloo. Voor het Basisexamen Tekstverwerken slaagden: N. Molenaar, Egmond aan den Hoef; S. Bakker-Noomen, Uit geest; H. Buit, Warmenhuizen; M. Dekker, Bergen; W. Dekker-Gillissen, Castricum; A. van Kalken, Oudorp; D. Keet-Biersteker, Heiloo; G. Klaase-de Graaf, Heiloo; J. Klaver, Heiloo; T. Knip, Midden-Beemster; M. Lases, Heiloo; P. van Rijssel, Heiloo; J. van Schaik, Alkmaar; G. Tamis, Akersloot; J. van Uitert, Castricum; J. de Goede, Heiloo; S. v.d. Berg, Uitgeest; M. de Waard, £gmond; I. Tadema, Den Oever. Voor het rijkserkende Praktijkdiploma Secretariaatspraktijk (stichting PRES) slaagden: M. Balmelli Gómez Nunez, Schermerhorn, A. Renshoff, Den Hel der, J. E. Wijker, Heiloo; C. M. Pel, Alkmaar, N. Molenaar, Egmond aan den Hoef. Zij werden opgeleid door Dompvloet Opleidingen te Heiloo. HEILOO - Op maandag 6 september wordt bij klaverjasclub EHK de eerste drive van het nieuwe seizoen gehouden, van 20.00 tot ongeveer 22.30 uur in het Open Huis. Voor het seizoen 1993-1994 is er nog plaats voor zes tot acht perso nen. De competitie loopt tot eind mei '94. Op de jaarlijkse kerst-klaverjas- drive wordt de competitiestand op dat moment bekend gemaakt. Bij EHK wordt geklaverjast voor de ge zelligheid en natuurlijk voor de punten, maar zeker niet voor winstbejag. Alle contributie wordt gebruikt voor de zaal- huur en voor de prijzen, die aan het eind van het seizoen worden uitgereikt. Gespeeld wordt in het Open Huis boven 't Loo. Wie belangstelling heeft, kan zich tele fonisch aanmelden bij de bestuursleden K. Knegt (334056) of A. Leurink (334366); graag bellen tussen 17.00 en 19.00 uur. De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Bij voorbaat dank! LIMMEN - Op vrijdag 27 augustus houdt het organiserend .jubileum comité van volleybalvereniging Oranje Wit zitting van 20.00 tot 22.00 uur zit ting in Café pe Lantaarn. Op deze avond kunnen vertegenwoordigers van de deelnemende teams, na voldoening van de deelnemers-bijdragen, het (wedstrijd)programma-boek en de deel nemerskaarten afhalen. Mocht U niet op deze avond kunnen, neemt u dan te lefonisch contact op met telefoon 02205-1732 voor een nader af te spreken afhaaldatum. Tevens zijn er voor de Beach-party op zaterdagavond van 4 september (aanvang 20.30 uur) toe gangskaarten a 5,00 beschikbaar voor alle andere belangstellenden. Op de overige toernooi-dagen (2, 3, 5 en 8 sep tember) is de toegang gratis. LIMMEN Op zondag 29 augustus orga niseren enkele paardenliefhebbers een ringsteekwedstrijd op de Dusseldorper weg voor café De Lantaarn in Limmen. Er worden ongeveer 25 rijtuigen ver wacht met daarvoor de mooiste pony's en paarden uit de omgeving. Na afloop zullen er op het parcours tal van prijzen worden uitgereikt. De aanvang is 14.00 uur. Voor deelname en informatie kunt u bellen met: E. Neelen-Kempers (02205- 4350), café De Lantaarn (02205-1313) of A. Smit (02205-3092). De redactie. A - j --- J W:.+

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 4