OTTEVEEL Equipe Cöiffi/iK£5 Stolpboerderij Vredeburg wordt per inschrijving verkocht Olga Grootendorst treedt in voetsporen van haar moeder Kapsalon „Margaretha" I IVÏ IV! N Dansschool ZATERDAG 4 SEPTEMBER v.a. 19.00u INSTUIF VOOR JONG EN OUD. Uitkijkpost, hét gratis week- blad voor Heiloo en omstreken! Visweg 14 tel. 02205-1951 Agenda Limmen Start superloterij voor nieuw Conquista Beren- en poppenbeurs Amak-loop Rijvaardigheidstest voor ouderen Bewegingsaktiviteiten voor ouderen Dunking Limmen op zoek naar oude en nieuwe basketballers Damesgroep Limmer IJsclub Toko-actie De Cameren Poëziewedstrijd voor 50-plussers Bloedafname-avond Vergadering commissie I Rijksweg 43 1906 BD Limmen 02205-3842 privé: 072-330675 tel. 072-330175 fax 072-335644 HYPOTHEKEN Rente v.a. 7,2%, voor 5-10-15 jaar SPAREN v.a. 6,6% variabel, met onbeperkte boetevrije opname. BELASTINGVRIJ SPAREN Minimaal 15 jaar afsluiten met, v.a. f 25,- p. mnd. Voor Hypotheken en Sparen gaat u naar: SSURANTIEKANTOOR Molenweg 107, 1906 DH Limmen tel. 02205-3061, fax 02205-3666 Maandagmiddag en zaterdag de gehele dag gesloten. r UW KERASTASE-KAPPER UITKIJKPOST 1 SEPTEMBER 1993 PAGINA 13 m 'm'-fgM*- sss» asss I es -s es !®SS jjsss ~5R SSS jsSS sas jea&* jfflf I SSSisE. WK sa. esa es ,--rs v. !HI^1 Olga Grootendorst zet de schoenhandel van haar moeder voort. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden LIMMEN - Enige tijd geleden werd in de Uitkijkpost uitgebreid aandacht besteed aan de toekomst van het jonge renontmoetingscentrum Conquista in Limmen. Deze organisatie voor de Lim- mer jeugd (vanaf de basisschool) pre senteerde haar plannen voor een nieuw te bouwen accommodatie ter vervan ging van het oude onderkomen aan de Visweg. De politiek had op dat moment nog niet besloten, maar lang hoefde het bestuur van Conquista niet te wachten: de gemeenteraad koos als locatie voor de nieuwbouw de huidige plek in sa menhang met de bouw van enkele wo ningen. Om het nieuwe onderkomen te realise ren is een flink bedrag nodig. De ge meente Limmen levert een deel van het geld, maar Conquista zal ook zelf moe ten bijdragen. Om dit waar te maken, wordt een superloterij gehouden, met in totaal 1250 loten, die elk 100 gulden kosten. De verkoop van deze loten start op zaterdag 4 september. Het eerste lot wordt vrijdag 3 september om 21.00 uur aangeboden aan wethouder Snijder. Dit gebeurt in Conquista en een ieder is wel kom hierbij aanwezig te zijn. De loterij heeft in totaal 280 prijzen, waaronder een superhoofdprijs: een drieweekse reis naar Indonesië ter waar de van 10.000 gulden. De prijzen wor den via negen trekkingen onder de lothouders 'verdeeld'. Elk lot doet alle negen trekkingen mee. De eerste trek king heeft plaats in januari 1994 in één van de Limmer horecagelegenheden. De opbrengst van de loterij zal geheel gebruikt worden voor de nieuwbouw van Conquista. De 100 gulden per lot - ook te betalen in acht termijnen van 12,50 - zijn dan ook goed besteed. Wie meer informatie wil, kan aanstaan de zaterdag luisteren naar de mededelin gen, die via een geluidswagen in heel Limmen worden gedaan, of lezen in het loterijboekje, dat op elk adres wordt be zorgd. Nog meer informatie is verkrijg baar op (iedere) vrijdagavond in Con quista, telefonisch bereikbaar onder nummer 02205-2614. Eén van de fraaie poppen, die te zien zijn tijdens de beurs in Motel Akersloot. AKERSLOOT - Zondag 5 september organiseert Agnes Melger voor de tien de maal in Motel Akersloot een gradio- ze Beren- en Poppenbeurs. Poppen- en berenmaaksters uit ons hele land zullen daar weer vertegenwoordigd zijn om hun mooiste modellen te showen. Bo vendien zullen enige dames de gehele dag demonstreren. Bij hen kunt u ook terecht voor informatie betreffende cur sussen poppen en/of berenmaken. De beurs is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. De toegangsprijs bedraagt voor volwassenen 6,00. De 65-plussers be talen 4,00, evenals C.J.P.-houders. Kindern tot en met 16 jaar betalen 1,00. LIMMEN - Midden in het fraaie bollen- dorp Limmen staat de trotse stolp Vre deburg. Een prachtige boerderij met een rijke historie, die niet mocht wijken voor de uitbreiding van het dorp en daarna een rol als lokaal Cultureel Cen trum ging vervullen. Dit stukje geschie denis, dat terecht op de gemeentelijke monumentenlijst is opgenomen, wordt heden per inschrijving te koop aan geboden. Een groot boerenbedrijf had vroeger zijn intrek in deze enorme stolp. Met een buitenmaat van maar liefst 23.25 meter bij 18.75 meter (436 m2) bood het de boer en zijn gezin, alsmede natuur lijk het nodige vee en hooi royaal onder dak. In één gedeelte zijn de stallen nog waarneembaar. Daar is nu het bloem bollenmuseum gevestigd, dat daar zijn plek vond toen de stolp zijn agrarische functie verloor. Cultureel Centrum Vredeburg verloor zijn boerderij functie toen het land er omheen aan de uitbreidingen van Limmen ten prooi viel. Beroofd van ?ijn land werd de sta tige stolp het thuis van gemeente bestuurders, trouwlustige paartjes en culturele voorstellingen. Zodanig werd het monument door de inwoners van Limmen gekoesterd. Zij onderhielden 'hun' Vredeburg perfect. Kosten noch moeite werden gespaard om bijvoor beeld het dak te vernieuwen en de fraaie parkachtige tuin aan te leggen. AKERSLOOT- Op de eerste zondag in oktober houdt de Amak - Akersloter Marathon Klub - alweer voor de negen de keer de Amak-Rabo-loop. Deelne mers kunnen kiezen uit twee afstanden: tien kilometer of een halve marathon. De vereniging verwacht, evenals voor gaande jaren, voor beide afstanden een groot aantal atleten naar Akersloot te halen. Het parcours van de halve marathon bestaat uit vier ronden van 5.274 meter, grotendeels door het dorp. Ook het par cours van de tien kilometer gaat door het dorp. Op allebei de afstanden zijn aantrekkelijke geldprijzen en prijzen in natura te winnen voor zowel heren als dames. Voor de atleet die het parcours- record van de halve marathon, 1.07.54, scherper stelt ligt een extra premie te wachten. Na het succes van vorig jaar wordt ook nu het open Akersloot kampioenschap voor de jeugd gehouden. Om deze titel zal in twee categorieën gestreden wor den. Kinderen tot en met acht jaar lo pen twee kilometer, voor de jeugd van negen tot en met vijftien jaar is het par cours vier kilometer lang. Op beide af standen zijn ereprijzen beschikbaar voor jongens en meisjes. Aan de in schrijving is een gratis loterij verbon den, terwijl alle deelnemers een fraaie herinnering zullen ontvangen. Nu de tijd van bezuinigingen is aange broken, heeft het Gemeentebestuur met pijn in het hart moeten besluiten Vrede burg te verkopen. De vergaderingen, die er regelmatig plaats vonden, zullen voortaan in het nieuwe gemeentehuis gehouden worden. Ook de 'trouwlusti ge paartjes', zullen hun echtverbintenis voortaan in de nieuwbouw -in plaats van in de sfeer van 1876- moeten laten gebeuren. Voor het bloembollenmu seum wordt gezocht naar onderdak bij de Hortus Bulborum, de beroemde tul pententoonstelling. De toekomst Wat de toekomst Vredeburg brengen gaat, is nog niet bekend. In ieder geval is wel duidelijk, dat de stolp thans een gemeentelijk monument is. Mogelijk wordt deze status in de toekomst omge zet in die van Rijksmonument. Verbou wingen en aanpassingen zullen derhalve wel getoest dienen te worden. Door een lokale architect en aannemer is reeds een suggestie voor een kapitale omtovering van de monumentale stolp getekend en berekend. Het pand kan straks aan zijn 'eigenzinnige' eigenaar een vloeroppervlak van maar liefst meer dan 800 vierkante meter geven. En als straks het interieur wellicht (bijna) niet meer te herkennen is, zal de buitenkant met slechts kleine wijzigingen nog im mer zijn oude grandeur moeten uitstra len. EGMOND - Op donderdag 23 septem ber zal vanuit het dorpshuis de Schulp te Egmond-Binnen een rijvaardig heidstest voor ouderen van start gaan. Automobilisten van 50 jaar en ouder kunnen door een rit in hun eigen auto met een rij-instructeur en een theore tisch gedeelte inzicht verwerven in de ei gen rijvaardigheid. Tevens kan een gehoor- en een ogentest worden onder gaan. Daar waar het nodig is krijgt de senior-automobilist - geheel vrijblijvend - advies met betrekking tot bestaande problemen. Er is alle reden om de aandacht te rich ten op de oudere verkeersdeelnemers. Letsel is bij hen vaak ernstig van aard. Verkeersorganisaties als Veilig Verkeer Nederland, ANWB en BOVAG onder schrijven dan ook het belang van een rijvaardigheidsrit. De rit wordt gereden in de auto van de oudere zelf. Meedoen heeft geen enkele consequentie voor het rijbewijs. De kosten bedragen 17,50 per deelnemer. De duur van de test is ongeveer 3 uur. Er kunnen maximaal 60 personen op die dag meedoen: 30 voor en 30 na de middag. De organisatie op die dag in handen van de Stichting Welzijn Ouderen Egmond, De Stichting Anders Actieven Egmond, Rij-instructeurs met speciale opleiding, Vereniging van Veilig Verkeers Neder land, afd. Alkmaar. Inschrijving was aanvankelijk uitslui tend opengesteld voor personen boven 50 jaar uit Egond, doch deelname uit de regio Alkmaar is thans ook mogelijk. Personen vanaf 50 jaar en ouder, woon achtig in Bergen, Schoorl, Heiloo, Alk maar e.o., die aan deze test willen meedoen kunnen zich schriftelijk opge ven bij de Stichting Welzijn Ouderen, Rooseveltstraat 1, 1931VN Egmond aan Zee, onder vermelding van naam, voorletters, adres en leeftijd. LIMMEN - Het jaar van de ouderen willen wij van harte aangrijpen om be wegingsaktiviteiten bij u onder de aan dacht te brengen. Het jaar voor de ouderen is een doe-jaar, daarom beve len wij van harte bij u aan de Spor- tinstuif en het volksdansen. De Sportinstuif wordt gehouden in sporthal d'Enterij' op woensdagmiddag 8 september van 14.00-15.15 uur (één keer per 14 dagen). De instuif is een ge varieerde bezigheid waaraan iedereen kan meedoen. U bepaalt zélf hoever u wilt gaan met de bewegingsoefeningen, waarbij gebruik wordt gemaakt van di verse materialen. Iedereen bepaald z'n eigen tempo. Na de oefeningen kunt u geheel vrijblij vend aan de volgende spelen deelnemen: lijnbal, tennis en badminton. Enige kennis hiervan is niet nodig. U zult zien hoe snel u de dingen oppakt en in de groep opgenomen wordt. Dit alles ge beurt onder deskundige leiding. Na af loop drinken we gezellig een kopje koffie of thee. Kosten instuif 3,00 per keer. Volksdansen bestaat uit een selectie van dansen uit alle landen van de werld, zo wel oude als moderne. Volksdansen is daardoor zeer afwisselend: niet alleen door de diverse danspassen en dansfigu ren, maar ook door de verschillende soorten muziek. Ieder land brengt weer een andere sfeer met zich mee. Volksdansen is echt niet moeilijk. Na tuurlijk kan er wel eens een danspas mislukken, maar dat verhoogt alleen maar de gezelligheid. Want dat het ge zellig is, zult u merken als u een kijkje gaat nemen. Muziek doet je wat, het laat je nooit onberoerd. Vandaar dat het volksdansen zo enorm populair is. Dat blijkt ook uit de vele dansuitwisse- lingen tussen groepen en de volksdans- bals die worden georganiseerd. Jaarlijks gaat onze groep naar ongeveer 3 bals. Wij hebben twee groepen en dansen in de Wollewei. Op woensdagmorgen van 9.30-11.00 uur voor ouderen en woens dagavond van 19.30-20.30 uur voor de jongere-ouderen. Het is prettig wanneer een groep uit minimaal 16 personen bestaat. Dat is bij ons niet altijd het ge val, daarom willen wij graag een beroep doen op u dames en heren om eens ken nis te komen maken met volksdansen. Iedereen kan meedoen. Het volksdan sen is aangepast aan uw mogelijkheden, zodat het vooral een ontspanning is door inspanning. Heeft u belangstelling voor de aktivitei- ten, dan kunt u het beste gewoon eens langskomen. Kijken of meedoen, het kan allemaal. Informatie: Meintje Guyt, tel. 02205-2930. LIMMEN - Na de zeer succesvolle af sluiting van het vorige seizoen middels, het geslaagde 10-jarige jubileumfeest en de open dag voor jeugdleden, staat bas ketballend Limmen momenteel al weer in de startblokken voor het nieuwe seizoen. Het heren senioren I team komt uit in de tweede klasse van het distrikt. Door de verjonging van het team en het voor nemen om harder te trainen is dit jaar een goede eindklassering haalbaar. Door de doorstroming van een drietal meisjes junioren naar Dames Senioren I wint ook dit team aan kwaliteit. Voor de groepen Dames Senioren (va naf 16 jaar) en Heren Senioren Il/re- creanten zijn er per direkt plaatsings mogelijkheden zowel voor training als in competitieverband. Daarnaast is het voor ouders van jeugdleden en andere belangstellenden mogelijk om via inter ne en externe training (NBB) opgeleid te worden voor het begeleiden van een jeugdteam. U kunt vrijblijvend kennismaken met deze flitsende sport door onze trainin gen in de sportzaal aan de Hogeweg te bezoeken. De trainingstijden zijn als volgt: Heren Senioren I dinsdag 21.15 uur, H Senioren Il/recreanten donder dag 19.00 uur, Dames donderdag 20.15 uur. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij het secretariaat, tel. 02205-2531/02518-53180 en bij de trai ner van de Heren Senioren, tel. 072- 333698. LIMMEN - Daar sta je dan ineens, 22 jaar, met een huis, twee honden en een zaak. Het leven van Olga Grootendorst heeft door het plotseling overlijden van haar moeder, onverwacht een andere wending gekregen. ,,M'n moeder heeft jaren een schoenen zaak met een pedicure afdeling gehad en dat met zoveel plezier en inzet gedaan, dat ik haar werk graag wil voortzetten. Ik hou het echter wel alleen bij de schoenen" zegt Olga Grootendorst. Lerën Olga is vanaf haar prille begin zeer nauw betrokken geweest bij het werk van haar moeder. Willy Grootendorst was nl. in verwachting van Olga, haar derde kind, toen ze examen chiropediste moest doen. Het drukke bestaan gaf haar weinig vrije tijd. Dus 's middags maar naar het park, daar konden de kinderen spelen en moeder leren. Begonnen met pedicuren en schoon heidsverzorging werd naast het huis een .schoenenwinkel' begonnen in een hele kleine ruimte, maar met een grote dosis energie. „Als de winkel vol was, ston den de schoenendozen in de kamer, soms wel tot de zolder aan toe", vertelt Olga. Maar op een gegeven moment was dat geen doen meer en werd er een LIMMEN - Donderdag 2 september om 20.00 uur start de damesgroep van de Limmer IJsclub met de conditietraining op de Koekoek aan de Westerweg te Limmen. Onder de deskundige leiding van trainster Ans Koot kunt u aan uw conditie werken. Maak vrijblijvend kennis met deze op vele sporten zoals schaatsen^ lopen, fietsen en skiën ge richte training. U kunt zich aanmelden elke donderdagavond op het trainings veld de Koekoek. Doe enkele keren mee en bepaal vervolgens of u het leuk vindt lid te worden van de Limmer IJsclub. De trainingen (uitsluitend in de buiten lucht) zijn ook voor beginners bedoeld. De Lutkijk&i wordt gespeld Uw advertentie wordt gelezen LIMMEN - De actie van de Rotary-club voor de bouw van een Toko (winkeltje) in de Cameren lijkt een groot succes te worden. Door de reactie van het zaken leven in Limmen, bewoners van De Ca meren, particulieren, maar tevens door een substantiële bijdrage van de Rabo Bank en de Diaconie in Limmen is reeds een bedrag van bijna 8.000,00 ont vangen. Geïnteresseerden, die mee wil len werken om de 12.000,00 vol te maken, kunnen dit doen door overboe king op het speciale gironummer voor dit doel: 362999, ten name van De Cameren-Toko, Vredenburglaan 1, 1906 WN Limmen. royalere ruimte gebouwd. Merken Er werden veel kinderschoenen ver kocht van de merken Piedro en Renate. Menige Limmenaar zal hierop zijn/haar „loopbaan" begonnen zijn. Maar er kwamen ook schoenen voor volwasse nen er bij. Er werd in die jaren een grote klantenkring opgebouwd en ook de vol gende generatie kreeg weer schoenen van mevrouw Grootendorst. Olga haal de het "Piedrobrevet" en slaagde van de 100 deelnemers als de beste. Toch lag het in de bedoeling verder te studeren, zij wilde bedrijfskunde aan de HEAO gaan doen. Maar de mens mikt, het lot beschikt. Voor Olga was het geen moei lijke, maar wel een belangrijke keuze waar ze voorgesteld werd. Ze vertrok uit haar woning in Schagen en woont nu aan de Bogerdlaan 18 in Limmen met drie honden (zelf had ze ook nog een hond). „Ik zal nog de nodige diploma's moeten halen, ik ga in Utrecht naar school, dat duurt nog drie jaar. De win kel wil ik ook wat veranderen. Dus ver velen hoef ik mij niet. Maar ik heb het er graag voor over" aldus Olga Groot endorst. Ze is dol op kinderen, het vak is haar dan ook op het lijf geschreven. Nu is ze bezig alles in de computer te zetten, en elke klant krijgt persoonlijk een berichtje van haar. Op 1 september gaat de winkel weer open, iedereen zal begrijpen dat er geen feestelijke opening is. Er is veel werk aan de winkel voor Olga, maar ze redt het wel, zo'n type is ze wel, ze staat stevig in haar schoenen. LIMMEN - Onder het motto „Poëzie voor alle leeftijden" organiseren Noordhollandse bibliotheken een dicht wedstrijd voor personen van 50 jaar en ouder. De wedstrijd vindt plaats in het kader van het Jaar van de Poëzie (door de bibliotheken uitgeroepen) en het Eu ropees Jaar van de Ouderen (dat als the ma heeft .Solidariteit tussen genera ties'). Centraal in de wedstrijd staat de relatie tussen jong en oud. Dit mag heel ruim worden opgevat. In de bibliotheek is een presentatie ge maakt rond de wedstrijd. Op de tafel liggen de wedstrijdformulieren voor u klaar, samen met een keuze uit de dicht bundels van de bibliotheek. De bundels worden natuurlijk uitgeleend, misschien kunt u er inspiratie uit opdoen. De wedstrijd loopt tot vrijdag 12 no vember 1993. Op die dag moeten de ge dichten binnen zijn bij de Provinciale Bibliotheek Centrale Noord-Holland (PBC), Postbus 116, 1800 AC Alkmaar. Gedichten kunnen worden ingeleverd bij de Openbare Bibliotheek Limmen od rechtstreeks naar de PBC worden gestuurd. Wie het gedicht inlevert bij de eigen bibliotheek, moet dat uiterlijk 10 november doen, zodat de bibliotheek het nog kan doorsturen naar de PBC. In de dagen na 12 november zal een des kundige jury zich buiten over de inzen dingen en de mooiste gedichten bekronen. De winnaars worden bekend gemaakt tijdens een provinciale poëzie manifestatie voor 50-plussers op donderdag 18 november in cultureel centrum De Vest te Alkmaar. In de bi bliotheek vindt u een folder waarin alle spelregels precies staan afgedrukt. LIMMEN - Je weet wel dat bloed van levensbelang kan zijn. Daarom zou je ook best donor willen worden. Toch is het er nooit van gekomen, misschien wel omdat bloed geven toch een beetje eng is. Zo is dat goede voornemen weer in het vergeetboek geraakt. Totdat je weer eens in een ziekenhuis bent bij een zus die een verkeersongeluk had of een vriend die geopereerd werd. Je kijkt naar het infuus boven het bed en denkt: dat had mij kunnen overkomen. Ooit stil gestaan bij de vraag waar dat bloed vandaan komt? Het antwoord is simpel: van ruim 500.000 goede gevers. Samen zorgen ze voor zo'n 800.000 do naties per jaar. Er is alleen één pro bleem: elk 'jaar stopt zo'n tien procent van de donors ermee. Bijvoorbeeld om dat ze te oud worden om bloed te mo gen geven of omdat ze zelf ziek zijn. Of omdat ze het na zoveel keer welletjes vinden. Wie kan donor worden? Je moet ten minste 18 jaar zijn en niet ouder dan 70. Verder moet je goed gezond zijn. Daar mee bedoelen we niet dat je nooit griep mag hebben, maar wel dat je je goed voelt op het moment van de donatie. Verder mag je geen bloedarmoede heb ben. En je moet vrij zijn van virusinfec ties, die door bloed overdraagbaar zijn. Je praat eens met mensen die al donor zijn en vraagt naar hun ervaringen. Als je meer wilt weten kun je ook een kijkje nemen bij de bloedbank of op een ande re plaats waar bloed wordt afgenomen, zoals op 2 september in het Parochie huis in Limmen. Dan waag je de stap en meld je je aan als donor. Aanmelden en/of inlichtingen E. Admiraal, tel. 2391. rzoeken om opname in een bejaar- ihuis dienen te worden ingediend bij indicatiecommissie bejaardenoorden Limmen, p/a Afdeling Sociale Za- i, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. N Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a. Limmen. Telefoon 02205-1456 tijdstip woensdag 8 september 1993, ca. 20.30 uur plaats cultureel centrum Vredeburg agenda 1/3 Opening, besluitenlijst vergadering 22.06.93, ingekomen stukken en mededelingen. 4 Aanschaf stemcomputers 5 Overdracht taken SNK en wijziging gem. regeling 6 Krediet automatisering 7 Financiële stukken GTD 8 VBA-cijfers 1993 9 Bouwgrondbelasting 10 Voorbereidingsbesluit Rijksweg 61 11 Evaluatie indeling WGR samenwerkingsgebieden 12 Artikel 19 WRO procedures 13 3e, 4e en 5e begrotingswijziging SNK 1993 14 Belastingmaatregelen 1994 en sluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Degene die van het spreekrecht gebruik wil maken moet dat even afspreken met de voorzitter. De stukken van deze vergadering liggen ter inzage op het gemeentehuis en bij de bibliotheek. 1 september 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen Tevens gelegenheid voor vergaderingen, modeshows, bedrijfspresentaties, etc. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 13