Bewoners blij met huisjes aan de Holleweg Toneel en cabaret openen seizoen in theater De Beun 03 /Mascotte Net wat meerMode C. HACHMANG 58e JAARGANG NO. 39 UWSBLAD 29 SEPTEMBER 1993 Grootse textielactie A-Markt IJzerman Wisseling in CDA- fractie Heiloo Pi Echte Bakker Hemmer introduceert Uitsmijtertje in Week van het Brood VOOR EEN HYPOTHEEK? Wijnkaarthouders profiteren bij Gall Gall Cristenen en Moslims: samen geloven in vrede Literair Jazz-café Kermis in Egmond-Binnen 'Het is allemaal psychisch' Kunstwerk SNK-gebouw Nieuwe winkelwagen Zuivelservice Heiloo deze week 'on the road' 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden Oktober: verwenmaand voor het huis NVM Amels v.d. Ridder Makelaardij o.g. Kennemerstraatweg 129 1851 BC Heiloo Tel. 072-330332 '.f H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE DAKDEKKER - LOODGIETER Holleweg 19 072-335085 Najaarsconcert Caecilia Tintoretto nieuws STATIONSWEG 61, 1851 LJ HEILOO dfifci A I 1#AC Makelaars Taxateurs o.g. verkoop Nieuwe gemeentegids deze week bij de Uitkijkpost NK pistool schieten opnieuw in Heiloo Info-uur D66 ZELDZAME COLLECTIE BERGENSE SCHOOL Gerrit van Blaaderen Else Berg Arnout Colnot Dirk Filarski Leo Gestel Jan van Herwijnen Adriaan Lubbers Germ de Jong Harrie Kuyten Mommie Schwarz Matthieu Wiegman Piet van Wijngaerdt RENEE SMITHUIS KUNSTHANDEL STATIONSWEG 83 HEILOO VR - ZA - ZO 14.00-18.00 en op afspr.: 02518-55903 Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175 Fax 072-335644 Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te btereiken onder nummer 072-330175 Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk van briefpapier tot full-color brochures Vraag offerte1 Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 HEILOO - Vandaag (woensdag 29 sep tember) start bij A-Markt IJzerman aan de Zevenhuizerlaan in Heiloo een groot se textielactie. Tien weken lang kan de consument sparen voor fantastische handdoeken en badlakens. 'Applaus voor onze handdoeken' is het motto van de laatste actie binnen het Flying Circus-spektakel van de A- Markt. De handdoeken zijn verkrijg baar in vijf prachtige pasteltinten: rose, zalm, wit, blauw en mint. De kwaliteit is meer dan uitstekend. De actie werkt als volgt. Bij elke vijftien gulden boodschappen - met uitzonde ring van tabak en emballage) ontvangt de klant een spaarzegel. Daarnaast wor den er wekelijks 6 tot 8 produkten aan geboden, waarbij ook nog eens zegels worden gegeven. Welke produkten dat zijn, is te zien in de weekfolder. Bij 20 spaarzegels bijbetaling van 3,95) heeft u al een prachtige kwali teitshanddoek (winkelwaarde 9,95) en bij dertig spaarzegels bijbetaling van 6,95) bent u al in het bezit van een badlaken (winkelwaarde 19,95). Spaarkaarten zijn verkrijgbaar bij A- Markt IJzerman. Haal snel de spaar kaart in huis. De actie loopt tot en met zaterdag december. Leuk om zelf te sparen of weg te geven. En dat is niet verkeerd met de dure maanden voor de' deur. HEILOO - Binnenkort zal mevr. A.A. M. Willemse-van der Ploeg lid worden van de Tweede Kamer der Staten Gene raal. Voor de plaats die daardoor open valt in het college van Burgemeester en Wethoduers, draagt het CDA Heiloo mevr. Anne-Marie Worm-de Moei voor ter benoeming. De heer W.C.M. van Dijk zal op zijn beurt het fractievoorzit terschap van mevr. Worm over nemen. Op de vrijgevallen plaats in de fractie wordt voorgesteld om mevr. E. Schout- sen-Bolten te benoemen. Na deze wijzi gingen zal de CDA-fractie als volgt zijn samengesteld: W.C.M. van Dijk (voor zitter), A.M. Worm-de Moei (wethou der), J.H. Veeninga, W.M. Swart, Joh. F. Vrugt en E. Schoutsen-Bolten. De heer Klaver onthult de gevelsteen, die is ingemetseld in de nieuwe wo ningen aan de Holleweg. HEILOO - De Week van het Brood staat dit jaar in het teken van het gezon de broodontbijt. De ruim 600 Echte Bakkerswinkels zullen in deze Week van 4 tot en met 9 oktober hun nieuwste ovenwonder introduceren: het Uitsmij tertje. De Echte Bakkers zijn best wel een beetje trots op dit nieuwe broodje. Want tijdens de jaarlijkse onderlinge competitie naar vernieuwende produk ten in juni beoordeelde zowel een con sumentenjury als een vakjury het Uitsmijtertje als beste inzending van 1993. Het Uitsmijtertje is een verrukkelijk broodje wat heerlijk smaakt bij het ont bijt, maar ook bij de lunch of als hartig hapje tussendoor. Het broodje is bereid uit een bijzondere combinatie van tar webloem en gekneusde tarwe, het zoge naamde wiekenmeel, stukjes gerookt spek, ei, kaas gemengd met sesamzaad, en een beetje peterselie. Even in de oven en het broodje is klaar om verorberd te worden. Tijdens de Week van het Brood houden de Echte Bakkers dagelijks een happy hour, om het Uitsmijtertje te introduce ren. Happy Hour, een bekend begrip in de horeca branche, wordt nu ook in de Echte Bakkerswinkels ingevoerd. Tij dens dit uur bieden de Echte Bakkers het Uitsmijtertje nog voordeliger aan. Eerder dit jaar introduceerden de Echte Bakkers het Wiekenbrood, de jongste aanwinst in het uitgebreide assortiment Molenbroden. De receptuur van het wiekenbrood is de basis geweest voor het ontwikkelen van het Uitsmijtertje. De Echte Bakkers maken er graag iets meer van. Dat brengt de liefde voor het vak met zich mee. Er zijn zo'n 350 Ech te Bakkers in Nederland met ruim 600 verkooppunten, die na een strenge se lectie zijn toegelaten tot het Echte Bak- kersgilde. De Echte Bakkers zijn te herkennen aan het gele embleem van het Gilde en aan de uitstraling van de win kels, die zoveel mogelijk op elkaar zijn afgestemd. Het embleem is een kwali teitskeurmerk. Het geeft de garantie dat een Echte Bakker dagelijks alles zelf bakt in eigen bakkerij. De kwaliteit van het assortiment houdt hij nauwlettend in de gaten en hij brengt dagelijks vers brood en banket in zijn winkel. En dat proef je! HEILOO - Gall Gall, met ruim-350 winkels Nederlands grootste slijter, start in oktober een bijzondere actie in samenwerking met vier toprestaurants van de Alliance Gastronomique Néer- landaise. Wijnkaarthouders van Gall Gall -er zijn er ruim 27.000- kunnen van 1 oktober tot en met 15 december ken nismaken met culinaire hoogtepunten uit de keukens van vier toprestaurants. Deze gastronomische aanbieding bete kent opnieuw een verrassend voordeel voor wijnkaarthouders. Naast de ge bruikelijke 10% korting op alle wij naankopen bij Gall Gall kunnen zijn, als liefhebbers van een goed glas wijn, regelmatig profiteren van de bijzondere extra's die de wijnkaart biedt. Meer in formatie over de actie en de wijnkaart is verkrijgbaar bij Gall Gall in 't Loo. HEILOO - Binnenkort start een cursus van 4 avonden over de relatie tussen Moslims en Christenen. De twee religies prediken de vrede maar laten juist een eeuwenlange geschiedenis zien van bot singen, verkettering en vooroordelen. Er zijn nu een half miljoen Nederlandse moslims: vreedzaame samenleven is ge boden met het oog op hier en nu. Maar elders in de wereld zijn ontwikkelingen gaande die we niet begrijpen en die ons soms beangstigen. Is het mogelijk: sa men geloven in vrede? De cursusavonden zijn. op: 7 oktober: inleiding op het thema van de cursus door J. de Vries, ZWO- consulent in Noord-Holland, met dia klankbeeld .Geloven in kleur' over Moslims in Nederland. Gesprek over feiten, meningen, vooroordelen. 21 oktober: relaties tussen christenen en moslims door de eeuwen heen. Inleiding door Dr. N. Landman, Islamoloog, we tenschappelijk medewerkers aan de Universiteit van Utrecht. 4 november: ontwikkelingen binnen de Islam, beweging en tegenbewegingen. Inleiding door Drs. H. Mintjes, univer sitair docent godsdienstwetenschappen aan de Theologische Universiteit te Kampen. 16 november: samen geloven in vrede. Inleiding door mw. S. Abdus Sattar, publiciste, secretaris van de Nederland se Moslims Raad en secretaris van de Nederlandse Moslim Raad en secretaris van de Overleggroep Joden, Christenen en Moslims. Plaats van samenkomst Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat 9, Heiloo, aanvang 19.45 uur. Kosten deelname 20,00 (voor de 4 avonden, op de eerste avond te betalen). De organisato ren stellen het zeer op prijs als u zich van te voren opgeeft. Inlichtingen en opgave bij Ds. A. E. van der Woude, tel. 072-151569, of J. de Vries, te!. 072-118543. HEILOO - Blij en tevreden zijn de be woners van de huisjes aan de Holleweg. Na alle commotie die hier om geweest is, is alles weer tot rust gekomen en ie dereen spreekt zijn waardering uit over het resultaat. Met de onthulling van een gedenksteen en een bijeenkomst in het Open Huis werd de ingebruikname gevierd. De vereniging Volkshuisvesting Heiloo en architekt Witte van architektenbu- reau Meyran zijn verheugd over deze HEILOO - Vele trouwe bezoekers in formeerden al wanneer wij weer van start gaan. Wij kunnen u nu reeds mee delen dat wij wederom drie zondagoch tenden hebben vastgelegd: 21 novem ber, 16 januari en 20 maart. Op deze da ta zult u weer kennis kunnen maken met uniek literair niveau, gepresenteerd door vooraanstaande schrijvers/stérs. De prettige sfeer, bij ons zo geprezen, wordt onderstreept door herkenbare luister-jazz, gespeeld door bekende combo's, zoals The All of me Band, het Moustache Quartet en natuurlijk ons huisorkest, het Eastside Combo. Dit al les onder de noemer: Jazz voor ie dereen. We houden u bijtijds op de hoogte wie er op de genoemde data zullen optre den. Plaats van handeling, zoals in voorgaande jaren, is de foyer van het Open Huis, aanvang 11.00 uur. On danks prijsverhogingen alom blijft onze entreeprijs 7,50. Door de samenwer king met enige kunst-minnende spon sors zijn we in staat nèt even iets mèèr te doen. ontwikkeling. We spraken even met de heer Klaver (83), oudste bewoner die te- rtig keerde na 51 jaar op deze plek ge woond te hebben en na 9 maanden hier weer terug keerde. ,,Wat was ik er op tegen, maar nu ben ik zo blij met m'n nieuwe huis, het is veel ruimer en moderner. Maar als je 51 jaar op dezelfde plaats hebt gewoond en het wordt dan zomaar afgebroken, dan ben je daar niet blij mee, daar liggen veel herinneringen. Ik heb de afgelopen maanden aan de Vinkenbaan gewoond, prima hoor, maar het is er wel stil en ik houd van de reuring. Ik ben reuze blij dat ik weer op m'n oude plekje woon". Me Je door de fraaie tuinaanleg van Ruud van Haneghem heeft Heiloo er weer een markant punt bij. EGMOND - De laatste kermis van het seizoen in onze regio is die van Egmond-Binnen. Het komende wee keinde (vrijdag 1zaterdag 2 en zondag 3 oktober) staat dit feest derhalve op het programma. Op het Kerkplein staan dan weer tal van attracties opgesteld, waaraan jong en oud plezier kunnen beleven. Vrijdag vanaf 15.00 en zaterdag en zon dag vanaf 14.00 uur kan men terecht bij de autoscooter, zweefmolen, vliegtuig molen, draaimolen, schiettent, gokten ten en de snoep- en oliebollenkramen. De ritprijzen bij de verschillende attrac ties zijn ten opzichte van vorig niet ver hoogd: twee gulden per ritje per persoon. Natuurlijk is er o«.»k "ondom de kermis het gewenste vermaan uij de verschillen de horecagelegenheden. ALKMAAR - De Praktijk voor Ontspannings- en Fysiotherapie Alk maar (POFA) organiseert op dinsdag 5 oktober de lezing 'Het is allemaal psy chisch' over psychosomatische klach ten. Ondermeer wordt uitleg gegeven wat het betekent als lichamelijke klach ten psychisch genoemd worden en de misverstanden die hierover bestaan. Verder wordt aandacht besteed aan ge nezing van of het beter leren omgaan met deze klachten. De aanvang is 20.30 uur in de praktijk van POFA, Kenne- merstraatweg 105 te Alkmaar, entree ƒ5,00. Opgave: tel. 072-150000. ALKMAAR - Donderdag 30 september zal het kunstwerk worden onthuld, dat vanaf dat moment het SNK-gebouw aan de Hertog Aalbrechtwerk 5 te Alkmaar. Het SNK is het Samenwerkingsverband Noord-Kennemerland, een organisatie waarin elf gemeenten samenwerken. In het gebouw zijn ondermeer het regio naal archief, de GGD en een aantal an dere onderdelen van het SNK onder gebracht. Het kunstwerk, 'Het Por taal', is gemaakt door de Friese kunste naar Hanshan Roebers. Ook de ge meenten Heiloo en Limmen zijn bij het SNK aangesloten. HEILOO - Woensdag 29 september start het seizoen in theater De Beun wat betreft de professionele voorstellingen. Helaas moest de oorspronkelijk eerste voorstelling, 'Kroniek van een aange kondigde dood', op zondag 19 septem ber geannuleerd worden. Maar de liefhebbers van toneel komen volgende week woensdag zonder meer aan hun trekken: 'Het Misverstand' met onder meer Ellen Vogel en Marlous Fluitsma. De zaterdag daarop treden Bert Klunder en Mylou Frencken oj> in De Beun met hun cabaretprogramma 'Varkens wassen'. Kaarten voor beide voorstellingen zijn verkrijgbaar bij de vaste voorverkoopa dressen van theater De Beun: rookshop Jan-Tine Braam in winkelhof 't Loo, reisbureau Holland International aan de Raadhuisweg en boekhandel Avis op het Stationsplein, alle in Heiloo. Vanaf dit seizoen zijn er nog twee voorverkoo padressen bijgekomen: de VVV in Alk maar en bloemenshop Sandy's Bloem- idee in de Grosmarkt in Ypestein te Hei loo. Daarnaast is het iedere vrijdag tus sen 16.00 en 18.00 uur en vanaf een uur voor de aanvang van de voorstelling mogelijk om kaarten te kopen aan de kassa van De Beun aan de Willibrordus- weg (ook voor andere voorstellingen in het seizoen 1993-1994) Het Misverstand Een verloren zoon komt na vele jaren terug bij zijn moeder en zuster, die er gens in een afgelegen grauwe, regenach tige streek een pension drijven. Om zijn familie te verrassen houdt hij zijn iden titeit geheim; hij houdt dat zijn moeder en zuster hem spontaan zullen herken nen. Moeder en zuster koesteren de wens naar het zuiden af te reizen om in zonniger streken een nieuw bestaan op te bouwen. Om deze droom te verwe zenlijken, vermoorden zij rijke reizigers die in hun pension de nacht door brengen. In 'Het Misverstand' schetst Nobelprijs-winnaar Albert Camus een troosteloze wereld, waarin niets de mens ervan weerhoudt zijn medemens te doden. Camus veroordeelt de twee moordenaressen niet, maar toont ze als eenzame, meelijwekkende schepsels, die in een absurde wereld leven. Om aan die wereld te ontsnappen, leveren ze een strijd die hen verblindt en die gedoemd is te mislukken. Camus tekent in deze HEILOO - Vorige week maakt de redactie van de Uitkijkpost er reeds melding van: de nieuwe, moderne winkelwagen voor Zuivelservice Heiloo-ondernemer Wim van Wijk rijdt vanaf deze week door Heiloo. Afgelopen zaterdag waren binnen- en buitenkant van de winkelwagen gereed. Samen met collega's Paul Morsch (midden) en Henk Kaan dorp (rechts) poseerde Wim van Wijk bij de wagen op het oprijpad van het bedrijfspand aan de Hoogeweg. meeslepende en aangrijpende moderne tragedie op indringende wijze de karak ters van de figuren, die ondanks hun ge breken menselijk en vertederend zijn. Met Marlous Fluitsma, Marianne Vloetgraven, Ellen Vogel, Hidde Maas en Freek van Muiswinkel, regie: Joanna Bilska. Woensdag 29 september. Aan vang 20.15 uur. Entree 30,00 - 27,50 (cjp/65 Varkens wassen Bij het samenstellen van dit artikel is nog onduidelijk waar 'Varkens wassen' over zal gaan. Vast staat alleen dat het geschreven is en gespeeld gaat worden door Mylou Frencken en Bert Klunder. In het seizoen '92-'93 speelden zij met veel succes hun eerste programma 'Visch en Fruit', dat volgens kenners bestond uit twee schitterende delen. Meer nog dan 'Visch en Fruit' zal 'Var kens wassen' een gezamenlijk project worden. Een afgerond geheel, niet meer een toevallige samenloop van omstan digheden. Twee tegenovergestelde krachten met hetzelfde doel: een beetje geluk temidden van een samenleving, die steeds minder overzichtelijk wordt. Maar of dat lukt? Je weet het niet... Een soort 'Visch en Fruit 2' dus, maar dan heel anders. Zaterdag 2 oktober. Aanvang 20.15 uur. Entree 17,50 - 15,00 (cjp/65 HEILOO - Vrijdag 1 oktober is het zo ver. Dan wordt ^n alle Decorette- winkels het startsein gegeven voor de oktober-huisvoordeeldagen. Vanaf dat moment is het een hele maand feest in de winkels. Dus als u van plan bent om het thuis deze herfst extra gezellig te maken, dan moet u in oktober zeker even in deze winkels binnenlopen. Niet voor niets is de maand oktober ge kozen voor deze feestelijke-aanpak. In september op de beurs Interdecor tonen de fabrikanten van woningtextiel de nieuwste trends op dit gebied aan de vakhandel. "Maar omdat wij al dat moois graag zo snel mogelijk in onze winkels hebben, stellen wij onze collec ties al voor deze beurs samen. Dan heb je de eerste keus en kunnen we echt de "krenten uit de pap halen". Aldus de heer Ursem van Decorette Heiloo. Dit is tevens de periode waarin onze ex clusieve collecties, in onze eigen kleuren en dessins, gereed zijn. Dus in oktober kunnen onze klanten zich naar hartelust laten inspireren. "Omdat wij in die pe riode dus heel veel inkopen bij de fabri kanten, en dat voor bijna 100 winkels tegelijk, kunnen we ook extra inkoop voordeel realiseren. Dat voordeel spelen wij graag door naar onze klanten. Van daar oktober-huisvoordeel-maand dus". Natuur en cultuur Dê nieuwe trends van dit najaar zijn deels geïnspireerd door de natuur en deels door de cultuur. Bij de natuur- trend heeft de natuur zelf model gestaan voor de collecties. Ook het materiaal is op natuurlijke basis, voelt heel natuur lijk aan en heeft een heel natuurlijk uit erlijk. Iedereen heeft inmiddels wel gehoord van de ecotrend. Nou, die trend is in de natuurcollecties duidelijk aanwezig, met vooral veel naturelkleuri- ge stoffen en behang, of eenvoudige dessins opgebouwd uit één of twee kleu ren op een naturelkleurige ondergrond. Heel warm en rustgevend. In onze nieuwe Forever-collectie vind je MAKfLAA* Stationsweg 85,1851 LJ Heiloo HEILOO - Ook dit jaar is het Heilooër Harmonieorkest Caecilia erin geslaagd een gevarieerd programma op te stellen voor het koffieconcert. Als eerste zal het jeugdorkest een viertal muziekstuk ken ten gehore brengen. Na de pauze kunt u onder het genot van een kopje koffie genieten van de ontspannende en intieme klanken van het A-orkest. U bent van harte welkom op zondag 3 oktober om 11.30 uur in de volksmu ziekschool, 't Veld 1 te Heiloo. Toegang gratis. HEILOO - Op 2 en 3 oktober houdt teken- en schildervereniging Tintoretto haar jaarlijkse hei fstex, ositie buitenak- tiviteiten 1993. De expositie vindt plaats in haar atelier De Zevensprong, Ewis- weg hoek Zevenhuizen te Heiloo. De openingstijden zijn van 14.00 tot 17.00 uur, de toegang is gratis. ■fll A.J. VWO Postbus 95.1850 AB He.loo Tel 072-331895 ASSURANTIËN RW V Kantoor Zeeweg20.1852CR Heiloo t»v»ticc CVtI HEILOO - Deze week ontvangt ie dereen in Heiloo samen met de'Uit- kijkpost de nieuwe editie (1993- 1994) van de gemeentegids. Afgelo pen zaterdag werd het eerste exem plaar door burgemeester Schoof aangeboden aan de nieuwe inwo ners van Heiloo, die tijdens de open dag van de gemeente Heiloo in het college werden ontvangen en rond geleid. De gemeentegids Heiloo 1993-1994 is evenals voorgaande jaren het ge zamenlijk produkt van de afdeling voorlichting van de gemeente en de redactie van de Uitkijkpost. In de zomermaanden zijn alle gegevens gecontroleerd en waar nodig aange past. Het is de bedoeling ieder jaar aan het eind van september een nieuwe editie uit te geven. Voor het doorgeven van veranderingen of nieuwe informatie kan men gebruik maken van het formulier op de voor laatste pagina van de gemeentegids. al deze elementen terug. Natuurlijk combineer je zulke stoffen en behang dan met een natuurprodukt op de vloer. Zoals cocos, sisal, katoen of marmo- leum. En schilder je de deuren, plinten en kozijnen met waterverdunbare verf omdat dit type verf veel vriendelijker is voor het milieu. Bij de cultuurtrend zie je nog wel glans op de stoffen, die vaak van matglanzen de satijn zijn. En ook het behang hoeft hier niet persé van uitsluitend papier te zijn. De kleuren en dessins kunnen hier uit alle cultuurperiodes zijn. Zo zie je heel primitieve grottekeningen in aard kleuren, maar ook dessins in verweerde kleuren die doen denken aan vervallen Italiaanse paleizen. Of damastachtige ornamenten op stof en behang. Maar ook de schilderkunst heeft model ge staan voor de cultuurtrend. De schilder Matisse staat bijvoorbeeld sterk in de belangstelling. Wat zeker blijft zijn de ruiten, ruitjes en strepen die zowel in een heel landelijke stijl gebracht worden .van bedrukte of geweven katoen of linnen, als in een ko ninklijke chique stijl, gedrukt op zachtglanzende satijn. Eigenlijk is er voor elk wat wils. Decorette Heiloo vindt u aan de Heerenweg in 't Stations centrum van Heiloo. HEILOO - Het bestuur van de Schietsportvereniging de Vrijheid te Heiloo is~ er trots op, dat de vereniging ook dit jaar de organisatie van de Nati onale Kampioenschappen pistool schie ten toegewezen heeft gekregen. Het is een bewijs, dat de verzorging van het geheel in 1992 naar wens is geweest. De wedstrijden zullen worden gehouden in de weekends van 2/3 en 9/10 oktober in het verenigingsgebouw op sportpark Het Vennewater. Ongeveer 160 schut ters zullen trachten een hoogste score te schieten. HEILOO - De fractie van D66 Heiloo houdt dinsdag 5 oktober om 19.30 uur een info uur in het oude gedeelte van het gemeentehuis. Iedereen is welkom en kan bij ons terecht met vragen over al lerlei zaken die in onze gemeente spelen of om eigen informatie aan de fractie door te geven. Daarna houdt de fractie zijn fractievergadering, die zoals altijd ook openbaar is. Voor nadere inlichtin gen over het gemeenteraadswerk van D66 kunt u terecht bij de fractieleden Hans van Halm (tel. 334590) en Gert Jan Noort (tel. 330421) of bij de fractie secretaris Hans Vlug tel. 155499, Wes- terweg 43, 1851 AB Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 1