-'SVsr" kop'e per e\e°' t\^c09fue nl Benefietconcert levert ruim 10.000 gulden op HEILOO - Trots kon de voorzitter van de Rotary Club Heiloo, Wim Vliem, na afloop van het Benefietconcert dat de beroemde Dutch Swing College Band had gegeven, een cheque ter waarde van 10.000 gulden overhandigen aan drs. Paul Kleijngeld van de Stichting Bobs hop. Daarmee kwam een einde aan een schitterend geslaagde avond ten bate van een goed doel. Opnieuw was de Rotary Club, die tij dens de avond hartverwarmend werd geassisteerd door de jonge Rotaractclub Alkmaar e.o., erin geslaagd honderden muziekliefhebbers naar de keurig ver zorgde Moeder Godskerk aan de Holle- weg te lokken. Daarvoor stonden uiteraard Bob Kapers' prachtband, de Dutch Swing College Band, èn zangeres Anneke Grönloh garant. Al jaren trou wens, want de Nederlandse topband speelde al vijf keer eerder in Heiloo ten bate van het goede doel. Omdat kwali teit daarmee te allen tijde is verzekerd stroomde de kerk die door pastor Her man Helsloot en diens medewerker Pe ter Bolten tot een echte muziektempel was omgetoverd, moeiteloos vvol. De Stichting Bobshop kon zo optimaal profiteren. Naast de opbrengst van 10.000 gulden kwam er van de zijde van de Rotaracters namelijk nog een bedrag bij, dat werd vertaald in 100 videoban den, waarmee een onvergetelijke avond een even verrassende als fraaie bekro ning kreeg. Alle reden voor een warm dankwoord van de heer Kleijngeld, die sprak van een fantastisch bedrag en een prachtige ondersteuning voor de projec ten, waarmee Bobshop zich nu al zo'n tien jaar bezig houdt. Kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar) op de oncologie-afdeling van de verschillende ziekenhuizen hébben hiervan geprofi teerd en kunnen dat in de toekomst blij ven doen. De Dutch Swing College Band speelde overigens beter dan ooit tevoren. Tus sen buitenlandse tournees door werd Heiloo in full swing aangedaan en de avond liep dan ook als een trein. De Benny Goodman compositie samenge bald in de 'Air Mans Special' liet de grote meester Bob Kaper (op klarinet) op zijn best zien. Ook in topvorm was Bert Boeren op trombone, maar de me debandleden bleven nauwelijks achter. De Dutch Swing hanteerde een razend tempo en liet internationale topklasse doorkomen in Royal Garden Blues', 'Drop me off in Harlem' en het aloude 'Basin Street Blues' in een nieuw jasje. Anneke Grönloh maakte haar opwach ting na de pauze en deed dat professio neel en hartverwarend. Ze is een rasartieste die het brandende zand al lang en breed achter zich heeft gelaten en met heerlijk vlotte nummers als 'Hel lo Central Givme me Doctor Jazz', 'In to each Life some Rain must Fall' en het aloude ,When the Saints, de show stal. Zij besloot een topavond met topmu- ziek en een topbrengst voor het goede doel, waaraan een enthousiaste plaatse lijke bevolking volhartig zijn medewer king verleende. Eind in zicht voor bingo in Oosthonk? HEILOO - De organisatoren van de bingo-avonden in wijkgebouw 't Oost- honk in Plan Oost denken er hard over om er mee te stoppen. De opkomst bij de bingo-avond op de vierde vrijdag van september was namelijk bedroevend laag: slechts acht personen. En dat ter wijl er altijd gezorgd wordt voor een uitstekend gevulde prijzentafel en fikse prijzen voor de slotronde. Aanstaande vrijdag is in feite de avond van de waarheid. Dan wordt de okto- ber-bingo gehouden (aanvang 20.00 uur) in het wijkgebouw aan De Oost- kanter 14. Zes rondes en één super ronde worden er afgewerkt met fraaie prijzen. De belangstelling deze keer zal bepalen of er de vierde vrijdagavond van no vember wel of geen vervolg komt aan deze in april '93 gestarte wijkactiviteit. De prijs per bingokaart is 2,00 (zes rondes voor 10,00). Treintaxi vervoerde 8.000 passagiers HEILOO - De Treintaxi rijdt sinds 1 april vanaf of naar station Heiloo. In middels maakten bijna 8.000 reizigers een Treintaxi-rit. De Treintaxi blijkt duidelijk in een behoefte te voorzien. In de maand september maakten ruim 1500 reizigers gebruik van de Treintaxi. Treinreizigers kunnen zich vanaf station Heiloo naar een bestemming in Egmond aan den Hoef, Egmond aan Zee, Eg- mond-Binnen of Heiloo laten brengen. De Treintaxi kan reizigers ook ophalen en naar station Heiloo brengen. Iedereen die in het bezit is van een trein kaartje en een Treintaxi-biljet kan ge bruik maken van de treintaxi. De Treintaxi in Heiloo biedt een extra ser vice aan reizigers die naar het station willen, maar nog geen Treintaxi-biljet hebben kunnen kopen. Zij kunnen voor 15,00 bij de chauffeur een Treintaxi- rit plus een aanbetaling op de treinreis afrekenen. Voor deze aanbetaling ont vangt de reiziger een Treinkadobon van 10,00 die aan het loket kan worden gebruikt om een treinkaartje te betalen. Het is niet mogelijk om bij de chauffeur een Treintaxi-rit te betalen zónder Treinkadobon. Het blijft natuurlijk het gemakkelijkst om een Treintaxi-biljet voor 5,00 bij het NS-loket te kopen. Houders van een NS-abonnement, kunnen een bonnen boekje kopen. Dit bevat vijf ongeda teerde Treintaxi-bonnen die overal in het land te gebruiken zijn. De Treintaxi bedient meerdere passa giers tegelijk. Een beperkte wacht- en omrijtijd maakt daarom deel uit van de formule. In de praktijk zal een Treintaxi-rit maximaal 15 minuten meer tijd kosten dan een gewone taxi-rit. De Treintaxi staat klaar bij station Heiloo van 7.00 uur 's ochtends (zon- en feest dagen 8.00 uur) tot en met de laatste trein 's avonds. Naar het station rijdt de Treintaxi al in aansluiting op de eerste trein 's ochtends tot en met de laatste trein 's avonds. Een rit naar het station moet minimaal een half uur voordat men wil worden opgehaald, aange vraagd worden bij de Treintaxi- r-fmtrnlp* 077-334800 KVG St Monica HEILOO - Woensdag 6 oktober hadden wij onze jaarlijkse fietstocht. Deze keer bezochten wij V.S.M. gelegen op het in dustrieterrein Beverkoog te Alkmaar. Na ontvangen te zijn met koffie werd ons een diaserie gepresenteerd. Aan de hand van deze presentatie werd het ont staan van de homeopathische middelen uitgelegd, alsmede hoe de kruiden en planten verwerkt worden. Hierna volg de een interessante rondleiding door de kruidentuin, deze tuin is het gehele jaar vrijblijvend te bezichtigen. Zeer de moeite van een bezoek waard. Woensdag 13 oktober stond de K.V.G. ledenavond in het teken van de merkar tikelen. Onder het motto „Anders is be ter" verstrekten de heer en mevrouw Drost uit Heemskerk van het B.V.M. (Bureau voor merkartikelen) informatie over diverse bekende en onbekende arti kelen. In de pauze werden ons heerlijke hapjes en drankjes aangeboden. Na de pauze volgde er een quiz met leuke prij zen, beschikbaar gesteld door B.V.M. Voorzien van veel informatie en een tas met producten keerde een ieder huis waarts. Tot 1 november kunt u zich nog opge ven voor de bezinningsdag. Feestelijke start tienerwerk in Heiloo HEILOO - Na een flinke verbouwing van de tienerruimte zal het tienerwerk onder de naam Tendenz feestelijk van start gaan in Heiloo. Het resultaat van de verbouwing mag er zeker zijn. De ruimte is veranderd van een donkere naar een kleurrijk geheel. Een nieuwe disco installatie en verlichting maken het ^llemaal perfect af. In de herfstva kantie van 24 tot en met 29 oktober worden er een aantal feestelijke aktivi- teiten georganiseerd. Op zondag 24 oktober is er een open dag voor de inwoners van Heiloo. Uite raard zijn de tieners van Heiloo van harte welkom. Om 11.30 uur zal tam boer- en majorettenkorps Nijenburg in een feestelijke optocht vanaf het ge meentehuis naar het gebouw van stich ting Jeugd en Jongeren aan de Pastoor van Muyenweg 12 lopen. Vanaf 12.00 uur wordt er in het gebouw door het harmonieorkest Caecilia tot 13.00 uur een concert verzorgd. Om 13.00 uur zijn er verschillende aktiviteiten met als hoogtepunt de opening van de tiener ruimte om 15.00 uur door de oud we thouder mevrouw Willemse-van der Ploeg. Om 15.15 uur begint de tiener disco, die zal eindigen om 17.45 uur. De feestweek gaat verder op woensdag 27 oktober om 15.30 uur met een tiener soos (met extra aktiviteit). Donderdag middag 28 oktober wordt er een chili dance demonstratie gegeven. Daarna is er de mogelijkheid om mee te doen met een chillbattle. Je kunt je hiervoor op geven bij Hans Ruhe of Monique Mosch. Er is een inschrijfgeld van 2,50, die je echter na afloop weer te rug zal krijgen. Deze aktiviteit zal onge veer om 17.30 uur afgelopen zijn. De week wordt met een denderende Dri ve in Show van Veronica afgesloten. De D.J.'s starten de eerste CD om 20.00 uur en de laatste hit zal om 22.00 uur worden gedraaid. Er zijn ook t-shirts te winnen met allerlei leuke spelletjes. Welke d.j.'s van Veronica komen, blijft een verrassing. De kaarten voor de Dri ve in Show kosten 5,00 per stuk. De voorverkoop start woensdagmiddag 20 oktober. Verder zijn ze te krijgen op donderdagmiddag 21 oktober, vrijdag middag 22 oktober en ook nog tijdens de feestweek in het gebouw aan de Pastoor van Muyenweg 12. Vrijdaga vond 29 oktober zijn ze ook nog aan de zaal te koop vanaf 19.30 uur. Je ziet, het wordt echt een prima week met van alles te doen. Uiteraard zullen er na deze week tieneraktiviteiten zijn, die zeker de moeite waard van het be zoeken zijn. Als je nog meer inlichtin gen over de feestweek en tieneraktivitei ten wilt hebben, kun je bellen naar tele foonnummer 335242 in Heiloo en vra gen naar Hans Ruhe. Vruchtenbroden bij Echte Bakker Hemmer HEILOO - De komende weken bruist het weer van de bakativiteiten in de 600 Echte Bakkerswinkels in Nederland. Deze maand is het tijd om de oogst van het najaar te verwerken. De Echte Bak kers bakken een assortiment typische nazomerbroden: vruchtenbroden, be reid met de nieuwste oogst zomervruch ten. De vruchtenbroden zijn heerlijk zoet van smaak en worden bereid met verschillende smakelijke vullingen. Zo smaken de Echte Bakkers volgens ei gen recepturen talloze combinaties mej bijvoorbeeld krenten, rozijnen, gehakte walnoten, gehakte hazelnoten of mu esli. Ambachtelijkheid en creativiteit staan hoog in het vaandel bij de Echte Bakker. Daarom zult u in iedere Echte Bakkerswinkel een ander assortiment vruchtenbroden aantreffen. Elke Echte Bakker heeft zo zijn eigen recepturen en vakmanschap in huis, die hij op geheel eigen wijze verwerkt tot een smakelijk ovenvers assortiment. Als echte ambachtsman heeft Echte Bakker Hemmer een scherp oog voor de kwaliteit van zijn produkten en gebruikt hij uitsluitend natuurlijke ingrediënten. Zo hebben de Echte Bakkers een vruch- ten-oogstbrood in het assortiment, dat alléén deze maand in alle Echte Bak kerswinkels te verkrijgen is. Het oogst- brood is bereid met krenten, rozijnen, gehakte noten en stukjes appel en smaakt heerlijk bij het thuiskomen na een herfstwandeling, bij het ontbijt of de lunch. Dit geldt natuurlijk ook voor de andere vruchtenbroden en dat proef je. De Echte Bakkers maken er graag iets meer van. Dat brengt de liefde voor het vak met zich mee. Er zijn zo'n 350 Ech te-Bakkers in Nederland met ruim 600 verkooppunten, die na een strenge se lectie zijn toegelaten tot het Echte Bak- kersgilde. Sinds kort zijn de Echte Bakkers minstens eenmaal in de maand op TV in de 5 Uur Show op RTL4. Zo zal er steeds actuele achtergrondinfor matie gegeven worden aan de diverse produkten die belangrijk zijn voor de tijd van het jaar. Morgen, donderdag 21 oktober, zijn de Echte Bakkers weer te beluisteren in de 5 uur show. Een glijbaan kan heel wat hebben, zeker dit gloednieuwe exemplaar op het plein van de Willibrordschool. Luid gejuich bij Willibrordschool HEILOO - Afgelopen maand werden onder luid gejuich van de kinderen van de Willibrordschool op het speelplein de nieuwe speeltoestellen in gebruik geno men. Deze in vrolijke, frisse kleuren ge schilderde schenking van de Ouderraad sloot een periode van renovatie van het schoolgebouw af. Ouders, kinderen, leerkrachten en buurtgenoten troffen na de vakantie een school aan, die door haar nieuwe jasje en uitrusting duidelijk aan gezelligheid had gewonnen. Rommelmarkt muziek verenigingen groot succes HEILOO - In de afgelopen week, vrij dag 15 en zaterdag 16 oktober, hielden drie muziekverenigingen, FSH, Nijen burg en Caecilia, voor de 8e keer in suc cessie een rommelmarkt in winkelhof 't Loo. En voor de 8e keer werd het ook dit jaar weer een groot succes: 13.400,- was het uiteindelijk resul taat. Het publiek is weer in grote getale op de uitgestalde spullen afgekomen, het weer heeft hierbij ook een grote rol gespeeld. De drie verenigingen willen hierbij graag allen bedanken die tot dit succes hebben bijgedragen. Uit zowel de hoe veelheid en grote verscheidenheid aars goederen, welke voor de rommelmarkt werden afgèstaan, als ook de opbrengst van de verkochte goederen blijkt dat ve len in en buiten Heiloo de muziék een warm hart toedragen. Wij willen de winkeliers in 't Loo ook niet vergeten, want zonder hun welwil lende medewerking hadden wij geen rommelmarkt met een dergelijke om vang kunnen organiseren. Daarvoor, en ook voor de daadwerkelijke steun door Jan Braam en de huismeester voor wat betreft de organisatie, Jos Veldt van de Konkelboet voor de beschikbaar gestel de ruimte en Albert Heijn voor de lo gistieke ondersteuning, nogmaals onze oprechte dank. De opbrengst van de rommelmarkt zal binnen de vereniging op een goede wijze wórden besteed. Wij hopen volgend jaar wederom op uw steun te kunnen rekenen. Informatie-avond over honden in Ypestein HEILOO - Naar aanleiding van de ge meentelijke maatregelen tegen overlast door honden hebben wij als serieuze hondenliefhebbers in Ypestein gemeend iets te moeten doen aan de problematiek zoals die zich momenteel voordoet (overlast door poep, niet gehoorzame, loslopende honden etc.). Door middel van een informatieavond in de Ypsalon op 25 oktober willen wij een eerste aan zet geven tot een doelmatige aanpak van het probleem. Enerzijds is er het pro- bleeiji van de hondenoverlast zoals hier boven is vermeld, anderzijds hebben de (begrijpelijke) maatregelen van de ge meente ertoe geleid dat er in Ypestein geen losloopgebied meer is voor onze trouwe viervoeter. Het is dus in onze vi sie een gezamenlijk probleem van zowel hondeliefhebber als hondehater. Op de informatieavond zullen namens de gemeente Heiloo de heer Rückert (hondewacht) en mevrouw Plasmeyer aanwezig zijn. Tevens wordt de Kynolo- genclub West Friesland (KCSWF) verte genwoordigd door een tweetal deskun digen op het gëbied van hondentrai ning. Beide delegraties zullen op heldere wijze informatie verschaffen en vragen beantwoorden van de geïnteresseerden in de Ypsalon. Wij hopen met boven staande aanpak een startsein te kunnen geven ter vermindering van hondepro- blematiek, niet alleen in Ypestein maar ook in de rest van onze gemeente. Te vens zal dit dan naar ons gemeente bestuur een signaal kunnen zijn om o.a. in Ypestein weer een gedeelte van de wijk beschikbaar te stellen als losloop gebied voor honden. Wij hopen op veel belangstelling in de Ypsalon op 25 oktober. De zaal is open om 19.45 uur. Aanvang van de avond 20.15 uur. Uiteraard zijn ook niet- Ypesteiner hondenbezitters op deze avond van harte welkom. Zij kunnen vervolgens in hun eigen wijk van goede voorbeeld geven. Met nadruk willen wij erop wijzen dat ook niet hondenbezit ters van harte worden uitgenodigd om deze informatieavond te bezoeken. Zo als wij eerder benadrukten is het een ge zamenlijk probleem en dus willen wij dat ook gezamenlijk in goede harmonie bespreken. Flashing basketbal HEILOO - Na de twee uitstekende wedstrijden in de afgelopen weken, lie ten de Heren van Flashing-Vlotman het er in de wedstrijd tegen Epibratos 1 uit Haarlem lelijk bij zitten. Met name in het begin lieten de mannen van coach Huub Hartman zich wegspelen, na 5 minuten stonden ze met 12-2 achter. De oude rotten uit Haarlem speelden een bekeken spelletje, ze lokten fouten uit en daar trapten de Heilooërs in, wat ir ritatie opleverde waardoor ze uit hun concentratie raakten. EPibratos speelde consequent de zone- verdediging en daar had Flashing niet het juiste antwoord op, ze vergaten de mogelijkheid tot het schieten van drie punters en bleven maar combineren en zochten vergeefs naar openingen. De rust kwam met een stand van 22-35 voor Epibratos. Na de rust werd de werklust van Flas hing niet beloond, wel ging de score ge lijk op en speelde Flashing-Vlotman wat geconcentreerder maar ook nu weer trokken de routiniers uit Haarlem aan het langste eind. Tot het eind toe bleef Heiloo vechten voor een beter resultaat, maar de Haarlemers wilden niet buigen. De eindstand werd uiteindelijk 56-72 voor Epibratos. Postnatale yoga HEILOO - Op mandag 1 november start er een cursus postnatale yoga. De cursus is bedoeld voor vrouwen die in augustus, september of begin oktober bevallen zijn. De cursus bestaat uit 6 lessen, waarvan één les baby massage. Het doel van de cursus is om door mid del van oefeningen je conditie te herstel len en weer vertrouwd te raken met je lichaam. Het oefenen staat op de voor grond, maar er is ook de mogelijkheid om te praten over de veranderingen, die in je leven zijn opgetreden met de komst van je kind. De cursus wordt gegeven op maandag ochtend van 10.30 - 11.30 uur in de bo- venruimte van Sauna Vennewater, Westerweg 391 te Heiloo. Om aan de cursus deel te nemen, hoef je niet eerder aan (zwangerschaps) yoga gedaan te hebben. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Marjan Neeft, fy siotherapeute met specialisatie in zwan- gerschapsyoga en haptonomie, telefoon 072-334065. óe vot^®r/\coP*ee ei *oe 0,e< 60,e0^p.e~,^ ,öe\\er; a owe' óe en a\\ee° 0 een^'a M\aa* n Mar*v V.OP'êïe<V Dames Meervogels ongeslagen herstkampioen AKERSLOOT - In een niet zo goede, maar gewonnen wedstrijd tegen het Breukelse Nijenrodes staan de dames ongeslagen aan kop aan het einde van eerste helft veldcompetitie. Halverwege de eerste helft een 0-3 voorsprong met daarna een zwakker periode met concentratie- en balverlies. Ruststand 4-4. Na rust een ander Meervogels nu met een dichte verdediging en gedegen handbal met een snelle 4-8 voorsprong. Nijenrode was na tweemaal scoren uit geblust en na het laatste fluitsignaal konden de dames zich zeer verdienste lijk herfstkampioen noemen. Op een zeer slecht verlicht veld en onder leiding van slechts een scheidsrechter hebben de heren de uitwedstrijd tegen Laren onverdiend verloren. De gehele wedstrijd hielden de teams elkaar in evenwicht en konden de Meervogels- aanvallen alleen ten koste van strafwor- pen gestopt worden. Een zeer sterke pe riode was toen de heren in ondertal tweemaal scoorden en op voorsprong kwamen. De tweede helft was spannend met fraaie momenten en omdat Meer vogels verzuimde uit te stappen op de tweedelijn-schutters kon Laren bijblij ven'. In een rommelige eindfase kwam Laren op 15-14 en hield de koppositie. Feestelijke heropening Bonhoeffercollege CASTRICUM - Op donderdag 21 okto ber om 20.00 uur zal het gedeeltelijk ge renoveerde schoolgebouw van het Bon hoeffercollege officieel in gebruik wor den genomen aan de Pieter Kieftstraat 20 te Castricum. Naast bezichtiging van het vernieuwde deel zal aandacht wor den besteed aan de ideeën van de naam gever van de school, Dietrich Bonhoef- fer. Een inleiding over dit onderwerp zal worden verzorgd door theoloog en Bonhoeffer-kenner de heer H. Janssen O.F.M., die als studentenpastor de be levingswereld van de jongeren goed kent. Tevens zal op deze avond een expositie met werk van oud-leerlingen worden ge opend. Op vrijdagmorgen 22 oktober krijgen de leerlingen de gelegenheid om, onder deskundige leiding van docenten, de tentoonstelling te bezoeken. Die dag zullen alle leerlingen een attentie ont vangen. In de voorgaande weken zijn de leerlingen tijdens een project al nader geïnformeerd over het leven en de ideeën van Dietrich Bonhoeffer. Uiter aard zijn ook ouders en andere be langstellenden op die dag van harte wel kom. Wij hopen velen van hen tussen 15.00 en 17.00 uur op vrijdagmiddag 22 oktober te mogen begroeten. Raadsvergadering EGMOND - Maandag 25 oktober hou den de leden van de gemeenteraad van Egmond hun maandelijkse openbare vergadering in het raadhuis aan de Zwartendijk 1 te Egmond aan Zee. De aanvang is 19.30 uur. De agenda en bij behorende stukken liggen ter inzage bij de gemeentelijke voorlichter. Op maandag 29 november wordt de be grotingsvergadering (1994) gehouden worden met de gebruikelijke algemene beschouwingen. De Vroegte Wint HEILOO - Op zondag 24 oktober is het eindelijk zover: te Slootdorp in de Wie- ringermeer wordt dan de jaarlijkse baars wedstrijd om de W. Mooijbeker vervist. Het verzamelen voor deelname vindt plaats voor de brandweerkazerne nabij 't Loo. Geeft u zich wel van tevo ren even op bij de heer S. Blokker, tel. 072-332411, of bij de heer P. Welp, tel. 02518-54867. Bij de laatste baarswedstrijd voor de competitie van dit seizoen werd bijzon der slecht gevangen. Dit kon het plezier van de deelnemers echter niet drukken, daar zij voor het eerst in tijden weer eens een zonnetje aan de waterkant za gen. De beste vier eindigden aldus: 1C. Welp, 475 gram, 2. J. Walta, 200 gram, 3. de Jong, 200 gram, 4. P. Welp, 200 gram. S.V. Oppositie HEILOO - Schaakvereniging Oppositie krijgt zo nu en dan een weloverwogen aanbod om iets te mogen sponsoren voor de verenigingskas. Vooral gezien het grote feest in aankomst, het 60-jarig jubileum, is iedere leuke geste welkom. Eigenaar dhr. R. van Holland van Etos in winkelcentrum 't Hoekstuk stelde de wekelijkse prijs van de loterij beschik baar en daarvoor uiteraard vanaf deze plaats hartelijk dank daarvoor. Zo begon de schaakavond al goed en dat werkte wellicht door naar de resul taten, want het le team won zijn le ex terne wedstrijd met een gewonnen partij als verschil. Ook het 2e team wou niet onder doen voor deze knappe prestatie en won nog gedecideerder van VVV 4 onder aanvoering van dhr. De Jager die zelf ook zijn partij winnend wist af te sluiten. De andere winstpartijen waren voor v.d. Werff, Langereis, Ebregt en Niehaus en de halfjes kwamen op naam van Brink, Ligthart; Bos verloor zijn partij. In de interne competitie waren er toch wel wat verrassingen te noteren o.a. het gelijke spel van Van Etten tegen de al tijd lastige Heeringa die zich met de zwarte stukken knap staande wist te houden. De grootste verrassing was dat een in grote vorm verkerende Cees Jongkind clubkampioen Peter Fol- kertsma wist te verslaan. De snelste par tij was voor Kerst en de Jager die na welgeteld 9 zetten ten einde was in het voordeel van J. Kerst. Waarschijnlijk het snelheidsrecord voor dit seizoen! Uitslagen: Brink-Koenders 1-0, P. v.d. Werff-Hassing 0-1, Obdam-Blom Z2-Z2, Kracht-Vonk 1-0, Ooyevaar-de Ruig Zi-Zi, Bos-Paul de Moei 1-0, Horninge-v.d. Wal 0-1, Jonkheer-Witte 1-0, Kraaijenbrink-Beyers 1-0, van Stee- Moll 1-0, van Etten-Heeringa Z2-Z2, Jongkind-Folkertsma 1-0, Rey. van Buuren-Manni 0-1, van Hoek-Bosma Z2-Z2, Slob-Niehaus 1-0, M. Alleman- F. v.d. Werff Z2-Z2, Groot-Alleman 1-0, Lindenhovius-Ebregt 1-0, de Jager- Kerst 0-1, Langefeis-Maas 1-0, Ligthart-Sauer 0-1. I PAGINA 12 UITKIJKPOST 20 OKTOBER 1993

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 12