mmMi CC Rider in de Storey Club CpKH|OV tapijten-gordijner GerTon SHOWT karpetten Equipe Coiffures DEKBEDOVERTREKKEN met najaars- KORTING Joh\^ÏS slaapkomfort 3 50% 250,- <uScH^\ CAFE BAR 'DE LANTAARN' tot Electrische Schrijf- jsu machine PAPIERVERNIETIGER RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-1602 RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-3401 Tentoonstelling van rashonden Bouw tennisbanen bij De Schulp Begroting Akersloot: zorg om financiële positie Poldertrimloop bij Meervogels Nationale collecte brandwondenstichting Vrijdag koopavond. Maandag gesloten. Maak nu kennis met de grote verscheidenheid aan karpetten die wij u kunnen tonen. U zult zien we houden rekening met de uitstraling van uw woning. UW KERASTASE-KAPPER Dusseldorperweg 56 - Limmen 1e KLAVERJASDRIVE donderdag 21 oktober aanvang 20.00 uur inschrijven aan de zaal. Tevens: KLAVERJASSEN op 4 november, 18 november 2 december en 23 december Openbare bibliotheek ook voor ouderen Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. We moeten ruimte maken voor onze nieuwe kollektie, vandaar een korting op onze huidige van Vrijdag koopavond. Maandag gesloten. met automatische correctie, vetschrift, onderstrepen etc. vanaf f 350,- ook te huur Kantoorvakhandel Cultureel hoogstandje in Limmen Schaken in Limmen Kledinginzameling voor mensen in nood Katholiek vrouwengilde Spannend slot Limmer baarscompetitie Sport- en spelinstuif voor oma's en opa's met kleinkinderen PAGINA 16 UITKIJKPOST 20 OKTOBER 1993 EGMOND - De Kynologenclub West- FrieslancT (KCWF) is de door de Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland erkende regionale vereniging van hondenliefhebbers voor de kop van Noord-Holland en West-Friesland. Jaarlijks organiseert de KCWF een hon dententoonstelling, de clubmatch ge noemd, in het sportcentrum Egmond te EGMOND - De besturen van dorpshuis De Schulp en tennisvereniging Hogedijk hebben het gemeentebestuur verzocht een principe-uitspraak te doen over de bouw van een overdekt tenniscomplex bij het dorpshuis De Schulp te Egmond- Binnen. De bouw van een overdekte tennisaccommodatie is ondermeer noodzakelijk omdat in Egmond geen overdekte banen zijn met de vereiste speeloppervlakte. Er is voor de lokatie bij het dorpshuis gekozen, omdat door een afwijzing op planologische gronden door het gemeentebestuur van Egmond, de bouw van een overdekte tennishal op het sportcomplex aan de Hogedijk niet door kan gaan. De besturen van De Schulp en Hogedijk verwachten het ten niscomplex kostendekkend te kunnen exploiteren. Begin dit jaar heeft het gemeente bestuur van Egmond de bouw van een overdekte tennisaccommodatie aan het sportcomplex Hogedijk op planologi sche gronden afgewezen. In dit verband zijn de besturen van De Schulp en Ho gedijk met elkaar in contact getreden en hebben overleg gevoerd over de moge lijke bouw van een overdekte tennisac commodatie in de omgeving van het dorpshuis. Er is in Egmond namelijk dringend behoefte aan overdekte tennis banen die de vereiste speeloppervlakte hebben. Het overleg heeft geresulteerd in een voorlopig plan om een accommo datie te realiseren geschikt voor 3 ba nen, die aan alle eisen voldoen, een bezoekersruimte en kleedkamers. De besturen hebben het gemeentebestuur gevraagd accoord te gaan met de reali sering van het plan bij het dorpshuis De Schulp. Om de haalbaarheid van het plan te toetsen heeft tennisvereniging Hogedijk een enquête gehouden onder de eigen le den, en de leden van de T.C. Egmond, Wimmenum en Vennewater (Heiloo). Op dit moment hebben 522 tennissers te kennen gegeven gebruik te willen maken van de nieuwe accommodatie bij de Schulp. De verwachting is dat de ac commodatie met een bezettingsgraad van 75% ruimschoots (uitslag enquête) ruim voldoende is om kostendekkend te kunnen exploiteren. Egmond aan Zee. Dit jaar is deze happening op 14 novem ber. Wij verwachten meer dan 350 ras honden. Deze honden worden in verschillende leeftijdsklassen beoor deeld door deskundige keurmeesters. Leden en niet-leden zijn welkom om met de rashond deel te nemen. Niet- leden moeten echter wel wonen in het rayon van de KCWF, d.w.z. een groot deel van Noord-Holland. Voor alle in lichtingen en inschrijfformulieren, die wel voor 1 november binnen moet zijn, kan men contact opnemen met me vrouw J.F. Bakker-v.d. Woestijne, tel. 072-334290, of de heer Th. van der Horst, tel. 02233-1802. De show staat natuurlijk open voor pu bliek en voor 5,00 entree kan men kennisnemen van de zeer grote verschei denheid aan rassen, die ongetwijfeld vertegenwoordigd zullen zijn. Dit is een goede gelegenheid om nader kennis te maken met de rassen, de fokkers en lief hebbers van wat misschien een toe komstige huisgenoot wordt. AKERSLOOT - Het heeft de nodige moeite gekost en bestuurlijke keuzes waren meer dan ooit nodig: het college presenteert deze week de begroting 1994 en de meerjarenraming 1994-1997. Bei de zijn sluitend en er is bovendien nog ruimte gelaten voor een beperkt aantal onverwachte zaken, maar daartoe legt het college wel ingrijpende maatregelen aan de gemeenteraad voor. De investering in een nieuw of ver bouwd raadhuis wordt drastisch ver laagd: van 3,8 naar maximaal 2,3 miljoen. Dit bedrag kan geheel uit de re serves worden gehaald, zodat voor deze post de belastingen niet behoeven te worden verhoogd. Uitgangspunt bij een nieuw plan zal zijn dat het huidige raad huis alleen een opknapbeurt (en geen in grijpende verbouwing) krijgt en dat een zeer beperkte uitbreiding wordt gereali seerd. Het standpunt met betrekking tot het raadhuis is afgezet tegen andere drin gende uitgaven waarvoor de gemeente komt te staan. Het college heeft hierbij met name gekozen voor de riolering: zo wel uitbreiding van riool (De Woude), als vervanging van bestaqnde riool. Ver der kost het milieu (oud papier, klein chemisch afval, huisvuil) steeds meer geld en ook is het budget voor wegenon- derhoud met 11.000,- verhoogd. To taal stelt het college de raad voor om in 1994 93.000,- uit te geven aan nieuw beleid. Hiertegenover staan bezuinigin gen in 1994 voor totaal 130.000,-. De lastenverhoging van de laatste jaren is zeer aanzienlijk geweest. En ook in 1994 zal sprake zijn van toenemende lasten. Want niet alleen doet de gemeen- AKERSLOOT - Op vrijdag 22 oktober treedt de uit Wormer afkomstige band CC-Rider op in de Storey. CC-Rider is in 1989 begonnen als 4-mans formatie die zich vooral toelegde op Rolling Stones-covers. Vier jaar later is CC- Rider uitgegroeid tot een zes leden tel lende band die nog steeds veel werk van de Stones speelt, maar ook andere num mers uit de 'late sixties/earley seven ties'. Het aantal zelfgeschreven nummers neemt ook nog steeds in aan tal toe. Live vormt het uitgebreide re pertoire een naadloos geheel waarbij de nadruk ligt op het stevige rock 'n roll werk. De Storey is vanaf 21.00 uur geo pend, de toegang is gratis! te in 1994 zoals gezegd iets extra's, door de rijksoverheid wordt ook bezuinigd op de gemeentelijke financiën. De vol gende verhogingen worden door het col lege dan de raad voorgesteld: onroeren de zaakbelasting 10%; rioolrecht 20,00; huisvuil 8%; hondenbelasting 8%; toeristenbelasting 3%; en leges 4%. Totale opbrengst in 1994 van alle maatregelen: 153.000,--. Het afgelopen jaar is door de gemeente raad gevraagd om niet alleen met verho ging van belastingen te zorgen voor een sluitende begroting, maar ook door het bezuinigen op uitgaven. Bij de voor jaarsnota is reeds besloten om totaal 61.000,- te bezuinigen op vakonder wijs, subsidies, formatieplaats techni sche dienst en minder onderhoudsstor- ting sporthal. Het college heeft bij de voorbereiding van de begroting 1994 to taal ruim ƒ68.000,- aan nieuwe bezuini gingen gevonden op de volgende pos ten: representatie/vergaderingen, over werk, verkeersmaatregelen, reserve ten nisbaan, technische dienst, reserve grenscorrectie, subsidies, vakonderwijs en bestemmingsplannen. Het college kan melden dat aan zaken positief wordt gewerkt en dat voortgang wordt geboekt. Zorgen heeft het college over de huisvestingssituatie: de nieuwe plannen voor de woningbouw aan de Koningsweg en in de Klaas Hoornpol der zijn moeilijk vanwege de grondei gendomssituatie. Ook wordt de omvang ervan door de provincie beperkt gehou den. Wellicht kunnen woningzoekenden niet meer allemaal in Akersloot worden geholpen; er zal samenwerking met de regio nodig zijn om de komende jaren te voorzien in de nog grotere behoefte aan woningen. De nieuwe Huisvestingswet voorziet hier ook in maar geeft tegelij kertijd woningzoekenden van buiten Akersloot meer rechten dan vroeger. Tenslotte geeft het meerjarenbeeld van de gemeentefinanciën, met name de voortdurende kostenverhogingen, waar slechts een geringe groei van de gemeen te tegenover staat, alsmede de ombui gingen als gevolg van de grenscorrectie, het college de zorg dat verdergaande lastenverhogingen in de toekomst niet voorkomen kunnen worden. De begroting 1994 en de Beleidsnota 1994 tot en met 1997 zullen worden be handeld in de volgende openbare verga deringen, waar een ieder van harte welkom is: 2 november, 19.00 uur, Commissie Gemeentewerken, en 20.30 uur Commissie Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting, Verkeer en Vervoer en Milieu; 3 november, 20.00 uur, Commissie Welzijn, Cultuur en Sport; 4 november, 20.00 uur, Commissie Al gemene Zaken en Financiën; 24 novem ber, 13.00 uur, Gemeenteraad. AKERSLOOT - Na een barre maar ge zellige start vorige maand is het zondag 24 oktober weer zover. Als de weergo den het goed met ons voor hebben wordt het uitstekend weer om op deze zondagochtend mee te doen met de trimloop. Er worden drie afstanden ge lopen; 4, 8 en 14 km. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg, waar om 10.00 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimloopboekje van de KNAU, deze boekjes zijn verkrijgbaar bij de inschrij ving. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste da me, de eerste veteraan en de eerste jeug dige beneden de 14 jaar worden met ere-metaal beloond. Inschrijfgeld: tot 17 jaar 2,00; 17 jaar e.o. 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. LIMMEN - Verbrandingen behoren tot de afschuwelijkste verwondingen die een mens kan oplopen. Ze kunnen blij vende gevolgen hebben door invaliditeit en ontsierende littekens. De behande ling is vaak langdurig en pijnlijk. Nog altijd gaan jaarlijks 40.000 slachtoffers naar de huisarts, terwijl 12.000 patiën ten poliklinisch moeten worden gehol pen. In 400 gevallen zijn de verwondin gen zo ernstig dat behandeling in één van de drie brandwondencentra nodig is. De Nederlandse Brandwonden Stichting verbetert de behandeling van patiënten met brandwonden, laat wetenschappe lijk onzoek verrichten, voert voorlich tingsprogramma's uit ter voorkoming van brandwonden en beheert de Natio nale Huidbank. De Nederlandse Brandwonden Stichting is volledig afhankelijk van vrijwillige bijdragen zoals collectegiften. Met hulp van vele enthousiaste vrijwilligers is de Nederlandse Brandwonden Stichting er in geslaagd om in enkele jaren een nati onale collecte op te zetten. In '86 werd voor het eerst landelijk gecollecteerd met een resultaat van 435.000,00. Vo rig jaar slaagden maar liefst ruim 20.000 collectanten erin om samen 2.600.000,- op te halen. Dankzij de hulp van steeds meer collectanten, die ook in onze gemeente elke ,,een uurtje in hun eigen buurtje" collecteren kan de Nederlandse Brandwonden Stichting haar belangrijke werk voortzetten. Nieuwe collectanten zijn altijd welkom bij onze contactpersoon: J. J. de Groot, Rijksweg 120, tel. 02205-1265. De col lecte wordt dit jaar gehouden in de week van 31 oktober tot 6 november onder hgt motto: 'Stel, het is je eigen vel. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen LIMMEN - Stel, u bent grootouder en u hebt een kleinkind te logeren. Dat is best leuk, maar niets steeds even een voudig. Er zijn van die ogenblikken dat je denkt 'wat nu'? Wel, in de openbare bibliotheek is altijd een schat aan kin derboeken aanwezig. Opeens ziet u daar die boekjes van Annie Schmidt. Sommi ge ervan las u al voor aan uw eigen kin deren. Weer een probleem aan de kant. Stel, u hebt altijd in de bouw gewerkt. Nu hebt u 'een rug'. Hernia. Wat is dat eigenlijk? De uiteenzetting van de dok ter kon u niet zo gauw volgen. En het is wel uw eigen rug. Toch maar eens kij ken in de medische encyclopedie. In de leeszaal van de bibliotheek. Stel, u wilt gewoon een lekker boek. Nou, dat kan toch? Een openbare bibliotheek is vrij toegan kelijk voor iedereen. U kunt er gratis gebruik maken van de studie- en lees- ruimte om daar op uw gemak te lezen en te bekijken wat er van uw gading is. pas als u iets wilt meenemen naar huis is het nodig om u als abonnee te laten in schrijven. En omdat '93 het Europees Jaar van de Ouderen is heeft de biblio theek voor 55-plussers die nu lid worden een extraatje. Wie zich nog voor het eind van het jaar laat inschrijven krijgt het boekje ,Een leven lang gelezen' ca deau. Dertien oudere, bekende Neder landers hebben een kort verhaal geschreven over hun leeservaring. Hun vaak amusante verhalen krijgt u meteen mee bij inschrijving. De abonnementstarieven zijn: voor vol wassenen van 25 t/m 64 jaar 27,50 en voor 65 jaar en ouder 17,50. Daar naast betaalt u eenmalig 2,50 admi nistratiekosten bij inschrijving. Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt U bij MEUBELSTOFFEERDERIJ HEYNE Wij maken er een serieuze zaak van U een goed advies te geven. Handelsweg 18, Heiloo. Tel. 072-334950. Stationscentrum Heerenweg 140 Heiloo Telefoon: 072-334955 Telefax: 072-338354 LIMMEN - De Culturele Raad Limmen had kosten noch moeite gespaard om in de sfeervolle Nederlands Hervormde Kerk een ambiance te creëren, die ga rant moest staan voor een gewaagd mu zikaal evenement. Alle ingrediënten voor een gevarieerd concert waren aan wezig. Na een inleidend woord door de voorzitter van de CRL opende plaatsge noot Ton Valkering met een uitgebalan ceerd repertoire de avond. Zijn keuze om liedjes te brengen van Boudewijn de Groot, Frans Halsema, Paul Simon en Don McLean ontlokte bewondering bij de toehoorders. Zijn intieme stem ondersteunt hij subtiel met de klanken van zijn akoestische gitaar. Zijn eigen werk is van een hoog gehalte, niet alleen qua klank maar vooral van inhoud. Ton Valkering bracht vooral met zijh liedje „Het meisje uit mijn klas" op nostalgische wijze zijn luiste rend publiek weer even terug in de schoolbanken. Na de pauze mocht Pim Pijnappel zijn artistieke talenten botvieren op de Bo- sendorfer vleugel. Dit klassieke en hoogwaardige muziekinstrument was speciaal voor deze avond gehuurd en vereist een getalenteerd gebruik Pim Pijnappel bezit deze talenten in over vloed gezien zijn vingervaardigheid, waarmee hij klassieke en zeer moeilijke werken ten gehore bracht. Het was voor Limmen een unieke gebeurtenis om een pianorecital binnen haar dorpsgrenzen te hebben, waar werken werden uitge voerd van Mendelssohn Bartholdy, Ro bert Schumann, Alexander Scriabin, Isaac Albeniz en Serger Rachmaninov. Het publiek kon dit alles goed waarde ren en was niet karig met haar applaus waardoor Pim min of meer gedwongen werd voor enkele toegiften achter de vleugel plaats te nemen. Met dit concert heeft de Culturele Raad Limmen zeker een gewaardeerde activiteit gepresen teerd, waar in de toekomst naar uitge keken zal worden, hopenlijk zullen dan ook de laatste 25 stoelen bezet zijn. LIMMEN - Als Cees Limmen zijn we kelijkse partij schaak speelt zorgt hij meestal voor sensatie. Sterke spelers vrezen zijn creativiteit in schijnbaar ver loren situaties. Afgelopen vrijdag moest Cees de winst afstaan aan Th. Al in een tijdnoodsituatie, waarin hij zichzelf ma- nouvreerde door een uitzonderlijke vorm van schaakblindheid. Toegegeven Th. Al stond een volle toren en en pion voor en diende derhalve te winnen. Maar op het moment van overgave bleek Cees gedurende minstens tien zet ten een instaande toren voor het grijpen te hebben en daarmee de winst naar zich toe te kunnen trekken. Ook Th Al had door zijn plotselinge voordeel niet in de gaten dat hij nog een toren had die in veiligheid gebracht moest worden. Al met al een vermakelijk schouwspel voor de omstanders. In de B-groep stoomt A. de Waard op naar de toppositie, Lucy de Boer was deze keer het slachtoffer. In de C-groep deed L. Winder goede zaken door winst op B. Kos. Samen met K. Kramer en P. Mooij is hij nog zonder puntverlies. Uitslagen: groep A: J. Limmen-J. Zent- veld 1-0, G. Hafkamp-H. Druiven 0-1, J. Admiraal-B. Kerkhof 1-0, M. Limmen-A. Duikersloot 1-0, Th. Al - C. Limmen 1-0, R. v.d. Storm jr. -R. Rommel 0-1, B. de Waard-B. v.d. Heijdt 0-1, P. v.d. Heijdt-J. de Graaf Z2-Z2, R. v.d. Storm sr.-R. Denekamp 1-0, K. Aafjes-M. Custers 1-0, H. Levering-G. Pouw 0-1. Groep B: W. Koenekoop-M. Out 1-0, J. Kramer-R. Limmen 0-1, F. v.d. Vegte- C. Out 0-1, W. Beentjes-M. Bos 0-1, L. v.d. Eng-W. Pepping 0-1, B. de Wit-N. Admiraal 0-1, P. v. Setten-W. Thijsse 0-1. Groep C: K.; Kramer-R. Termes 1-0, W. Castricum-M. Beentjes 1-0, C. Pepping-N. Glas Z2-Z2P. Mooij-W. Koot 1-0, V. Dollman-M. Kos V2-Z2, N. Admiraal-R. Weijers Z2-Z2, R. Limmen-W. Kaandorp 0-1, L. Admiraal-J. Kaandorp 1-0, W. Könst- R. Termes 1-0. LIMMEN - Vrijwilligers zetten zich ook nu weer in voor de stichting Mensen in Nood. Ditmaal zamelen zij onder meer kleding in voor bejaarden, weeskinde ren, zieken en gehandicapten in Oost- Europa. Mensen in Nood vraagt om goede en nog draagbare kleding, schoei sel, dekens en lakens. Het liefst ont vangt Mensen in Nood de kleding in gesloten plastic zakken. De kledinginza meling zal plaatsvinden op 28, 29 en 30 oktober bij: Fa. Punt, Rijksweg 115, Limmen; Mevr. Revers, Dusseldorper weg 118, Limmen; Mevr. Neelen, Ka- pelweg 15, Heiloo. De toestand in veel Oost-Europese soci ale en medische instellingen is erbarme lijk slecht. Vaak ontbreekt het er zelfs aan de meest elementaire zaken als bed- degoed, pyama's en andere kleding. Mensen in Nood vindt dat ze daar wat aan moet doen, omdat deze mensen van de overheid nauwelijks steun ontvan gen. Daarom heeft Mensen in Nood niet alleen naar voormalig Joegoslavië zen dingen gestuurd, maar ook onder ande re naar Letland een transport met kleding verzonden. Niet alleen naar Oost-Europa zent Mensen in Nood kle ding, maar ook naar gebieden elders in de wereld. De kledinginzamelingen van Mensen,in Nood zijn uniek. Dankzij de medewer king van vrijwilligers kan Mensen in Nood uit iedere kilo ingezamelde kle ding het optimale rendement halen. Door de kosten zo laag mogelijk te hou den is Mensen in Nood de meest effi ciënte kledinginzamelaar van Nederland. De kleding die niet verstuurd kan wor den, wordt verkocht. De opbrengst daarvan wordt ook bestemd voor hulp goederen en projecten in de Derde We reld en Oost-Europa. Bovendien wordt met hergebruik vah kleding het milieu gespaard. LIMMEN - Het KVG van Limmen heeft een bezoek gebracht aan de PEN in Alkmaar. Na ontvangst met koffie werd aan de hand van dia's verteld over de energie die we in huis gebruiken. Ook werd verteld hoe je* kunt bezuini gen op aanschaf van huishoudelijke ap paratuur. Het was een leerzame ochtend. Na de lunch die aangeboden werd door de PEN gingen de dames zeer voldaan naar huis. LIMMEN - Afgelopen zondag, 17 okto ber togen 27 vissers en vier controleurs bij zonnig weer naar de Langereis om de baarscompetitie tot een goed eind te brengen. De strijd in de A-poule con centreerde zich tussen P. v.d. Heijdt en M. Zandbergen, met T. Veldt *en J. Jak op een kleine achterstand. In de B poule waren B. Zonneveld en G. Tuijn sr. de koplopers. Na vier periodes, zo rond het midda guur leken de kaarten geschud. Van der Heijdt ging fier aan kop met 16 baar zen, in de B poule waren de vangsten nog magertjes, zodat de kopposities niet ingevaar kwamen. Na het warme maal in de Cafe de Vergulde Valk kwamen we vol goede moed weer terug. Een windje en wat stroming moesten de no dige verbetering brengen. M. Zandber gen ving er meteen 17 bij, en nam de kop over, van Van der Heydt, die een ronde verder weer langszij kwam. Uitslag A poule 1. P. v.d. Heijdt 36 st., 2. M. Zandbergen 35 st., 3. J. Jak 31 st., 4. R. Jak 31 st., 5. T. Veldt 21 st. Eindstand: 1. P. v.d. Heijdt 411 pnt., 2. M. Zandbergen 375 pnt., 3. T. Veldt 285 pnt., 4. J. Jak 283 pnt. B-Poule 1. B. Zonneveld jr. 25 st., 2. C. Dekker 23 st., 3. J. Leurs 22 st., 4. Piet Levering 19 st., 5. G. Dekker 18 st., Eindstand: 1. B. Zonneveld 238 pnt., 2. J. Leurs 200 pnt., 3. P. Levering 195 pnt. Er resten onze leden slechts enkele wedstrijden. Op 31 oktober zal een team witvissers Herman Lute vertegen woordigen op de bedrijvenwedstrijd aan het NH kanaal, 7 november is de Baarswedstrijd van Herman Lute, Cafe de Uitkomst. Rond de Kerst is er nog de grote prijs van Alkmaar (witvis) en dan zit het er op. Rest ons alleen nog te ver melden dat ons lid Co Bakker als inval ler werd opgeroepen voor het NK Baars en daar een prachtige 12de plaats wist te halen. LIMMEN - In het Europees jaar van de ouderen is de laatste week van oktober uitgeroepen tot Nationale week voor de ouderen. In Limmen doen wij daar graag aan mee. Wij hebben gemeend .e moeten inspelen op de generatiever- schillen. „Jong en Oud", wat is er leu ker om juist deze twee generaties met elkaar te laten sporten. Hiermee worden de sportmogelijkheden voor deze leef tijdsgroepen benadrukt. Wij willen aan de kleinkinderen laten zien wat oma of opa nog allemaal kan op sportgebied, en hun wekelijkse spor- tinstuif er uit ziet. Het opbouwen en be houden van de conditie, door middel van allerlei oefeningen, voor het hele lijf is natuurlijk van groot belang. Daarnaast is het ook leuk en aantrekke lijk om diverse spelen te beoefenen. Dit keer zijn de spelen wat uitgebreider om dat we veel mensen verwachten. En... heeft u geen kleinkinderen en wilt u toch eens kennismaken met de sportinstuif, dan bent u natuurlijk ook van harte welkom. Voor de jongeren: lukt het niet om oma en opa mee te krij gen, dan mag je toch komen kijken of meedoen en kan je later aan oma of opa vertellen hoe het is geweest. Heren, schroom niet om te komen, wij hebben momenteel meer heren dan dames op de instuif. De instuif is op dinsdag 26 oktober van 14.00 tot 16.00 uur in sporthal d'Enterij aan de Middenweg te Limmen. De kos ten 2,50 per persoon, incl. versnape ring. Gemakkelijk zittende kleding en gymschoenen meenemen. Inlichtingen: Meintje Guyt, tel. 02205-2930.,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 16