Limmen SCHOLIEREN Eqwipe Cöiffi/ir£5 Wij stoppen... Alles moet weg!! I IVI IVI ISI Firma A. Nuyens De Limmer Plankeniers Nieuw schoolgebouw Jac. P. Thijsse College Oranjetocht Blazersfestival Meervogels Handbal Albert Heijn Limmen organiseert collecte Brandwonden Stichting Schaken in Limmen Katholiek vrouwengilde Politieberichten Joost Zwagerman in Vredeburg V.V.D. Limmen Kindervoorstelling 'Op weg naar Fabelonia' Limmer IJsclub Limmer IJsclub SV De Vrijheid Boekverkoop in bibliotheek Speelgoedbeurs in Klein Duimpje Bouwplannen GEVRAAGD: SCHIESSER ONDERGOED voor heren t/m maat 8 met korting voor het rooien van Dahlia's Visweg 44 - Limmen Telefoon 02205-1308 2591. UW KERASTASE-KAPPER De GRIEPPRIK in LIMMEN Medische diensten Andere adressen UITKIJKPOST 27 OKTOBER 1993 PAGINA 17 LIMMEN - Toneelvereniging De Lim mer Plankeniers, heeft zijn eerste dona teurs binnen. Huis aan huis zijn folders verspreid met daarop een aanmelding om donateur te worden. Deze folders worden door onze leden weer opge haald. Mocht men u per ongeluk verge ten zijn, en u wilt toch donateur worden, dan kan u zich alsnog aanmel den bij Mary Winder, tel. 2726. Dit lid maatschap kost u 15,- per jaar en dat is incl. twee toegangsbewijzen. Bent u geen donateur dan is de toegangsprijs 10,- p.p. Momenteel zijn wij weer hard aan het repeteren om u een gezellig avondje uit te bezorgen. Net zoals vorig jaar hebben wij nu ook weer twee éénakters en niet, zoals eerder stond vermeld het to neelstuk "Linke Handel". Tot slot nog even de data van uitvoeringen: zaterdag 20 en 27 november met na afloop mu ziek van Harold van Vegten; woensdag 24 november spelen wij voor de 55-plussers. CASTRICUM - Het nieuwe schoolge bouw voor het Jac. P. Thijsse College in Castricum is ontworpen voor de huis vesting van 1200 leerlingen. De grootte van het gebouw bedraagt inclusief de gymnastieklokalen 8.530 m\ Het loka- lenplan, vastgesteld door het ministerie van O W omvat 28 theorielokalen, 8 theorie-vaklokalen, 7 praktijklokalen en vertrekken voor de directie en de do centen. Al deze ruimten en de garderobe zijn ondergebracht in een "leshuis" van 4 bouwlagen waartegen de overige ne venruimten, als aula, gymnastiekloka len en centrale hal verenigd in één laag, aangeschoven zijn. Het gebouw wordt gesitueerd aan de Brakersweg recht tegenover de tennis- hal. In de 35 meter brede strook tussen de gebouwen is voorzien in de aanleg van 86 parkeerplaatsen. Ook de fiet senstalling met ruim 1100 plaatsen is di rect toegankelijk vanaf de Brakersweg. Door het toepassen van isolerende beg lazing en het gebruik van hoogwaardig isolatie materiaal onder vloeren, in ge vels en op daken ontstaat een energie arm gebouw. De verdeling van de diverse lokalen over de verdiepingen is vastgesteld na intensief en zeer plezierig overleg met de bouwcommissie van het Jac. P. Thijsse College. De bouwtijd wordt geraamd op ca. 15 maanden zo dat als alles meezit de school in au gustus 1995 in gebruik genomen wordt. ALKMAAR - Zaterdag 30 oktober biedt de Culturele Compagnie de gele genheid vanaf Alkmaar een Oranje- tocht te maken naar Delft en 's Gravenhage. Het ochtendprogramma omvat o.m. een bezoek aan de Nieuwe Kerk met de grafkelder van het huis van Oranje en het praalgraf van prins Wil lem van Oranje. Daarnaast wordt het Stedelijk Museum Het Prinsenhof be- zochtr—Na de lunch wordt de tocht voortgezet naar 's Gravenhage. Het middagprogramma omvat een bezoek aan het Museum Paleis Lange Voor hout. Inlichtingen: De Culturele Com pagnie, tel. 072-334343/02208-97718. EGMOND - Zaterdag 30 en zondag 31 oktober wordt ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van de Egmondse mu ziekvereniging Eensgezindheid een groot blazersfestival gehouden in dorps huis De Schulp in Egmond-Binnen. Za terdag beginnen de optredens om 18.30 uur, zondag om 12.30 uur. De toegang is beide dagen gratis. Op zaterdag treden de volgende or kesten op: Patrimonium uit Amstel veen, Sint Caecilia uit Heemskerk, Eensgezindheid uit Egmond-Binnen, Kunst Naar Kracht uit De Goorn. Zon dag is het de beurt aan Hildegardis uit Tuitjenhorn, Caecilia uit Heiloo, La moraal van Egmont uit Egmond aan den Hoef, Emergo uit Castricum, Ex celsior uit Limmen en Onderling Genoe gen uit Krommenie. De programma's van de deelnemende orkesten zijn rijk gevarieerd en bieden de liefhebbers een prachtig muziekwee- kend. Alle optredens, die elk zo'n veer tig minuten duren, worden door een deskundige jury beoordeeld. AKERSLOOT - Was MFC op het veld een tegenstander van formaat, in de zaal kon dit team geen vuist maken te gen Meervogels, dames. Irwde beginfase kon Meervogels moeilijk tot scoren ko men, daarna scoorde men regelmatig en werd de ruststand 1-9. Na rust kon MFC alleen uit twee strafworpen sco ren. Meervogels bleef op dreef, combi neerde goed en was sterk op de cirkel. Deze ruime overwinning houd een be lofte in voor de komende wedstrijden (3-16). Werd vorige week met grote cijfers van SRC gewonnen (14-6) ook tegen ZAP waren de dames junioren de sterksten. Er werd goed en fel gehandbald en ook de B-junioren Helma en Janet Krom waren in goede vorm. Mariska Hope werd met acht doelpunten topscorer. Na een 7-1 ruststand nam Meervogels het even te licht op en naderde ZAP tot 7-5 maar tegen het einde werden de puntjes op de i gezet en stevende Meer vogels op een overwinning af (15-11). Wie van spanning en goed handbal houd van de heren had afgelopen zon dag in De Bloemen moeten zijn om de derby tegen CSV te aanschouwen. Nam CSV aanvankelijk de leiding, het initia tief werd door Meervogels overgeno men en werd het in de tiende minuut 2-5. De snelheid van Meervogels was verrassend door CSV. Ruststand 15-17. Na rust had Meervogels de pech veel de paal en staander te raken en halverwege de tweede helft kwam CSV voor het eerst op gelijke hoogte, 18-18. Het laatste kwartier was het voor beide teams belangrijk geen balverlies te lij den en alleen rijpe kansen afwachten, dit lukte Meervogels goed. Rob Buur benutte in de laatste minuut een strap- worp om de volle winst te pakken (23-24). LIMMEN - De nationale collecteweek van de Nederlandse Brandwonden Stichting in Limmen gaat op zaterdag 30 oktober van start met een grote collecte-actie in de winkel van Albert Heijn aan de Vuurbaak. Voor de winkl zal de vrijwillige brandweer van Lim men acte de présènce geven met een spuitwagen en in de winkel staat een in formatiestand van de Nederlandse Brandwonden Stichting en de grootste collectebus van Europa. Deze activiteit is voortgekomen uit sa menwerking tussen Albert Heijn Lim men en de Nederlandse Brandwonden Stichting teneinde het belang van het werk van de Nederlandse Brandwonden Stichting te onderstrepen. Van alle on gelukken zit een ongeval dat een brand wond tot- gevolg kan hebben in het kleinste hoekje. Even niet opletten bij het koken, een beetje onachtzaamheid met vuur, of een ongelukje met iets sim pels als een kopje hete thee kunnen brandwonden tot gevolg hebben. Per jaar overkomt het ruim 40.000 men sen, van wie er zo'n 400 zelfs zo zwaar gewond raken dat ze moeten worden opgenomen in een gespecialiseerd brandwondencentrum. Brandwonden, of ze nou klein of groot zijn, horen tot de vervelendste verwondingen die men sen kunnen oplopen, omdat ze langdu rig pijnlijk zijn en -in ernstiger gevallen- lelijke en altijd zichtbare littekens ach terlaten. „Het feit dat brandwonden in de meeste gevallen voorkómen kunnen worden, is voor mij aanleiding om het werk van de Nederlandse Brandwonden Stichting waar mogelijk te ondersteu nen. Deze organisatie doet er alles aan om die doelstelling te verwezenlijken", zegt G.J. van Westerhoven, eigenaar van Albert Heijn Limmen. De activiteiten die Albert Heijn Lim men in de collecteweek voor de Neder landse Brandwonden Stichting organiseert, omvatten drie delen. Naast de collecte in de winkel, wordt deze week in Limmen huis-aan-huis de nieuwste uitgave van het tijdschrift 'SteP verspreid. 'Stel', is het tijdschrift van de Nederlandse Brandwonden Stichting waarin mensen alles kunnen lezen over de activiteiten van de Neder landse Brandwonden Stichting en over brand- en brandwondpreventie. Voor mensen buiten Limmen ligt in de winkel een exemplaar klaar bij de informa tiestand. Rookmelders Tijdens de collecteweek organiseert Al bert Heijn aan de Vuurbaak ook een verkoop-actie van rookmelders. Rook melders zijn buitengewoon effectieve apparaten, die een heel scherp geluid ge ven zodat er rookontwikkeling is in huis. Vooral 's nachts als mensen sla pen, zorgt de rookmelder ervoor dat ze toch tijdig gewaarschuwd worden en uit bed en huis kunnen komen voor het te laat is. Van elke verkochte rookmelder gaat een bedrag naar de Nederlandse Brandwonden Stichting. In het tijd schrift 'Stel' wordt uitvoerig aandacht besteed aan rookmelders en hoe ze ge bruikt en gemonteerd moeten worden. De collectebus die zaterdag in de winkel staat is de grootste van Europa en voor deze gelegenheid speciaal uit Engeland overgebracht. De bus geeft een bijzon der geluid zodra mensen er geld in gooi en. In de collecteweek, die tot en met 6 november duurt, gaan vrijwilligers van de Nederlandse Brandwonden Stichting in de regio Heiloo, Limmen en Castri cum ook nog langs de deur collecteren. LIMMEN - De uitwedstrijd van het schaakjeugd-viertal tegen Heerhugo- waard bracht een onverwachte ruime zege voor de Limmers. Met name de meisjes aan het eerste en derde bord speelden een degelijke partij en Wouter Pepping had het geluk aan zijn kant aan het vierde. Met wisselende kansen stelde hij de winst zeker. Lars v.d. Eng met wisselende kansen stelde hij de winst ze ker. Lars v.d. Eng was minder gelukkig en stelde Heerhugowaard in staat de eer te redden. Einduitslag 1-3. In de A-groep incasseerde H. Druiven tegen J. Admiraal zijn eerste verliespar- tij. H. Levering draait nog steeds onder zijn vermogen. Deze ronde was B. de Waard hem te slim af. De B-groep kent een nieuwe koploper door het verlies van A. de Waard tegen R. Schouten, Marlies Sturk won voor de derde keer, nu tegen M. Zuurbier. Zij behoudt hier mee aansluiting bij de top. In de C- groep gaan K. Kramer en L. Winder fiet op kop met 4 uit 4. Gevolgd door C. LIMMEN - Op woensdag 20 oktober hebben we onze gezamenlijke ledena vond met de plattelandsvrouwen gehou den. De voorzitter van het K.V.G. opende deze avond. Een welkom aan 100 dames en een speciaal welkom aan de heer K. Druiven, die deze avond zou verzorgen. Na nog wat mededelingen werd het woord gegeven aan de heer Druiven, die op deze avond een film over Terschel ling liet zien. Opgenomen in 1985/1986, waaronder de lente, zomer en herfst. Ook de wintertijd had hij graag willen filmen, maar vanwege sneeuw en ijs kon hij het eiland niet bereiken. Hij heeft al le facetten van het eiland belicht zoals "strand en duin, bewoning en cultuur" en „De boschplaat". Op deze avond hebben we een stukje van Nederland beter leren kennen. Aan het einde van de avond dankte de vice- voorzitter van de Plattelandsvrouwen de heer Druiven voor het verzorgen van deze avond. LIMMEN - Op 16 oktober werd op de Kerkweg een bromfietsbestuurder be keurd omdat hij zonder helm op de bromfiets zat. Tevens werd zijn brom mer voor technisch onderzoek meege nomen. Hieruit bleek dat ook dat de voorrem niet goed en het geluid te hard was. Op 19 oktober vond er op de Rijksweg, ter hoogte van de kruising met de Nieu- welaan een aanrijding tussen bromfiet sen plaats. Een van de bromfietsen reed aan de verkeerde kant op het fietspad en werd te laat gezien door een tegemoet komende andere bromfiets. Beiden kwamen ten val en liepen resp. voet- en hoofdletsel op. Eveneens op 19 oktober vond er een aanrijding plaats op de kruising Visweg- Hogeweg. De op de Hogeweg rijdende bestuurder van een auto zag een vanuit de Pagelaan komende bestuurster van een fiets niet rijden. Deze 80-jarige in woonster uit Limmen stak de Hogeweg over en werd door de auto aangereden. Hierdoor kwam zij ten val. Als gevolg van deze aanrijding is de bejaarde vrouw in het ziekenhuis aan haar ver wondingen overleden. In de nacht van 19 op 20 oktober werd er ingebroken in een bedrijfspand aan de Rijksweg te Limmen. In het dak van een loods werd een gat gemaakt, waar na een grote hoeveelheid kaas werd gestolen. Bij een technische verkeerscontrole langs de Rijksweg, werden op 19 okto ber 28 bekeuringen uitgeschreven voor diverse technische gebreken aan voor namelijk brom-/snorfietsen. In de nacht van 20 op 21 oktober werd er ingebroken in een kantoor aan de Dusseldorperweg. Men kwam binnen door een achterdeur open te breken. Binnen werd alles doorzocht. Er werd voornamelijk geld gestolen. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. Pepping met een half puntje minder. W. Castricum zorgde voor hilariteit door in gewonnen positie L. Admiraal pat te zetten. Liselotte scoorde daarmee een half puntje meer dan verdient. De uitslagen: A-groep: J. Admiraal-H. Druiven 1-0, Th. Al-G. Hafkamp 0-1, J. Zentveld- M. Limmen 0-1, C. Limmen-P. Vlaar 0-1, T. Schut-B. v.d. Heijdt 1-0, G. de Graaf-P. v.d. Heijdt 0-1, G. Pouw-R. Denekamp 0-1, A. Duikersloot-B. Kerkhof 1-0, B. de Waard-H. Levering 1-0. B-groep: C. Out-M. Out 1-0, M. Zuurbier-M. Sturk 0-1, L. de Boer-R. Limmen 0-1, B. v. Diermen-W. Beent jes 1-0, A. de Waard-R. Schouten 0-1, W. Thijsse-B. de Wit 0-1, W. Pepping- J. Kramer 1-0. C-groep: N. Admiraal-P. Mooij 0-1, R. Limmen-C. Pepping 0-1, L. Admiraal- W. Castricum Z2-Z2, R. Weijers-W. Könst 0-1, M. Kos-B. Kos 0-1, W. Koot-R* Termes 1-0, N. Glas-M. Beent jes 1-0, L. Winder-v. Dollman 1-0. Zaterdag 6 november start de S.V. Vre- deburg de schaaklessen voor het toren en koningsdiploma. Een week later be gint de nieuwe opleiding voor het pion- nendiploma. Nieuwe cursisten, kunnen aangemeld worden bij J. Admiraal, Dusseldorperweg 27, tel. 02205-2391 of P. v.d. Heijdt, 't Kieftenland 23, tel. 02205-1977. Het lesgeld bedraagt 22,50 per seizoen. LIMMEN - De Culturele Raad heeft het aangedurfd dit seizoen een moderne schrijver naar Limmen te halen. Nie mand minder dan Joost Zwagerman komt dinsdag 2 november naar Vrede burg om daar te spreken over zijn .eigen werk. Dat werk bestaat uit drie romans, twee dichtbundels en verder verhalen, artikelen en interviews. Hij heeft zich hiermee een vaste plaats verworven in de Nederlandse literatuur. Bij het grote publiek werd hij in korte tijd vooral bekend door zijn romans 'De Houdgreep' (1986), 'Gimmick!' en 'Vals Licht' (1991). Deze laatste roman speelt voor een gedeelte in Alkmaar, de plaats waar Joost Zwagerman in 1963 werd geboren en waar hij zijn jeugd doorbracht. Hij bezocht er de Rijks scholengemeenschap Noord-Kennemer- land en de Pedagogische Academie. Va naf 1984 tot en met 1988 studeerde hij Nederlandse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Amsterdam, een studie die hij voortijdig afbrak om zich volle dig op het schrijven toe te leggen. De personages in het werk van Joost Zwagerman trachten tevergeefs hun on schuld te bewaren in een verziekte we reld van verloedering en corruptie. Zij zoeken hun toevlucht in een droomwe reld om zo de harde realiteit van de ech te wereld buiten te sluiten. Een zeer eigentijdse problematiek, waarmee Joost Zwagerman zich schaart onder de nieuwe generatie kunstenaars die wel de "postmodernen" worden genoemd. Uit de vrij hoge oplagecijfers van zijn ro mans blijkt dat zijn werk een grote waardering geniet. Boekhandel Laan uit Castricum zal in Vredeburg vertegenwoordigd zijn met een stand waar het publiek de boeken van Zwagerman kan kopen die de schrijver op verzoek zal signeren. De le zing begint om 20.00 uur. De entree be draagt 6,00. Reserveren is mogelijk: tel. 02205-1456. LIMMEN - In het streven naar een ge zond financieel beleid zijn er een aantal zaken die ons tegenwerken. Te denken valt aan de slechte staat van de wegen en de riolering in Limmen. Het herstel en onderhoud van beide verdient een doel treffende aanpak die geen verder uitstel gedoogt. Echter, dit kost geld, veel geld. Door de forse verlaging van de al gemene uitkering van het Rijk kan het herstel van de wegen en riolering slechts worden bekostigd door het uitgavenni veau te verlagen of de eigen inkomsten te verhogen. Een en ander is uitgewerkt in een wegen- en rioleringsplan. In het wegenbeheersplan wordt voor gesteld om de kosten van reconstructie en onderhoud van de wegen in Limmen te financieren door een wegenfonds in te stellen. Het rioleringsbeheersplan zal worden gefinancierd uit de verhoging van de belastingen. De VVD is zich er terdege van bewust dat iedere lastenver zwaring voor de inwoqer van Limmen onwelkom is, echt'er, ons is ook duide lijk geworden dat een geleidelijke uit voering van de rec.onstructie niet wenselijk is. Daarom hebben wij uitein delijk ingestemd met het voorstel van het college om de rioolrechten te verho gen tot een bedrag van 160,- per jaar. Hiermee is weer een stap gezet om Lim men in rustiger financieel vaarwater te brengen. Mochten er naar aanleiding van het voorgaande bij u vragen zijn ge rezen dan kunt u contact opnemen met Fred de Haan (tel. 1948). LIMMEN - Een kindervoorstelling met Peter Dekker en Lida Winder, voor kin deren vanaf 6 jaar en hun ouders. Peter, de tovenaarsleerling zal het nooit leren. Zeker niet nu zijn leermeester gestorven is en hij alleen achter blijft, met als eni ge erfenis een doosje. Als hij toch echt wil leren toveren, zal hij op zoek moeten naar het land Fabe lonia. Maar de weg naar Fabelonia is verschrikkelijk moeilijk, want hij komt allerlei geheimzinnige dingen en rare mensen tegen. Toch gaat Peter vol goe de moed op weg, omdat hij denkt dat er altijd wel mensen zijn die hem willen helpen. Dat het een moeilijke maar avontuurlijke reis zal worden waarvan de afloop nog onbekend is,-dat is zeker. Veel hangt af van de hulp die hem wordt geboden. Daartoe zal Peter meer dan eens een beroep moeten doen op de kinderen of de ouders in de zaal. Dat betekent dat jullie niet zomaar vanaf je stoel toe hoeven te kijken, maar dat sommigen van jullie ook echt op weg gaan naar dat fabelachtige wonderland. Voor het zo ver is zal de heks van Hoempapa onschadelijk moeten wor den gemaakt en moet de koningin weer lachen. Je begrijpt het al, Peter heeft jullie no dig! Op zondag 7 november in het Par tycentrum St. Maarten. We beginnen om half drie en de zaal is open om half twee. Kaarten a 3,50 aan de zaal ver krijgbaar. f LIMMEN - Met ingang van het winter seizoen organiseert de Limmer IJsclub wederom een Coopertest op het Koek- koeksveld aan de Westerweg. Het is de bedoeling dat iedere eerste dinsdag van de maand deze loop wordt gehouden. Met 2 november als eerste keer. Een Coopertest is een loop over 12 minuten en het gaat erom om binnen die tijd zo- velee mogelijk meters af te leggen. Zo kun je iedere maand kijken of de condi tie is toegenomen. LIMMEN - Zondag 17 oktober heeft de Limmer IJsclub haar eerste wedstrijd van het seizoen gereden op de Alkmaar- se ijsbaan. Onder ideale omstandighe den, goed ijs en windstil weer werd er voor in het begin van het seizoen zeer goede tijden gereden. Er stonden twee afstanden op het programma, een 500 meter en een 1500 meter. Tweeëndertig persoonlijke records waren het re sultaat. De uitslag is als volgt: Ned.sen. 1. Ri chard Bloedjes 43.3-2.14.9 2. Niek Ad miraal 48.4-2.43.4 Dames sen.: 1. Kathalijne Oudhoff 47.3-2.26.6 1. Theo Soeters 42.9-2.19.5 2. Kees Verburg 44.8-2.25.4 3. Jan Veldt45.9-2.24.3 Da mes: 1.. isette Kansen 49.0-2.32.4 2. Mirjam de Wit 51.3-2.44.3 3. Jeanet Hoogland 52.9-2.56.6 Jun. A 1. Jan Bruin 47.1-2.28.0 2. Bram Hes 47.2-2.33.3 Jun.B 1. Frank Kaandorp 65.4-3.27.9 Dames 1. Leonieke Zomer dijk 54.0-3.05.4 Jun.C. 1. Erik Zomer dijk 47.7-2.25.5 Dames 1. Jessica Zomerdijk 55.9-3.16.3 2. Marloes Wes- sel 58.3-3.18.2 Vet. 1. Dirk de haan 46.2-2.21.2 2. Hans Zomerdijk 46.4-2.23.3 3. Peter Hollenberg 48.0-2.26-.3 Dames 1. Hetty v.d. Laan 63.7-3.13.9 2. Lies Al 73.8-3.54.3 LIMMEN - Uitslagen van 20 oktober: E 1. K. Hooijboer 99, 2. J. Drenth 98, 3. S. Schilder 94; A 1. K. Pepping 96, 2. C. Onderwater 95, W. Verzijlenberg 95; B 1. K. Schol 95, C 1J. Pepping 94, B. Sassen 92, J. v. Duin 92; D 1John Nui- jens 98, 2. P. v. Duivevoorde 97, 3. R. Brakenhof 88. LIMMEN - Het magazijn van de open bare bibliotheek staat weer vol met af geschreven boeken. Op vrijdag 5 november kan iedereen een kijkje ko men nemen. Op een grote tafel in de bi bliotheek liggen de afgeschreven boeken allemaal bijelkaar. De prijzen zijn vast gesteld op 1,00 voor een roman en 2,00 voor een informatief boek, maar voor sommige mooie platenboeken wordt 5,00 gevraagd. Er zijn deze keer alleen afgeschreven boeken voor volwassenen. De verkoop van afgeschreven jeugdboeken is gep land op de vrijdag vóór de kerstvakan tie, op 17 december. De verkoop voor volwassenen start vrijdagmiddag 5 no vember om 14.30 uur en duurt tot 20.30 uur. Komt u gerust even langs, want er is voor ieder wat wils in de Openbare Bi bliotheek, Kapelweg 6a, 1906 EA te Limmen, tel. 02205-2135. LIMMEN - Zaterdag 6 november orga niseert peuterspeelzaal Klein Duimpje weer haar jaarlijks terugkerende speel goedbeurs. Wij willen u vragen of u speelgoed dat nog heel en functioneel is dat niet of nauwelijks gebruikt wordt voor ons wilt verzamelen, bijv. poppen huizen, barbiespullen, auto's, treinen, skelters, puzzels, enzovoort. Het ruimt bij u lekker op en bovendien krijgt u er een aardige vergoeding voor en u helpt er de peuterspeelzaal mee, zo dat zij weer spelmateriaal kan aanschaf fen voor de peuters. Ook kunnen er baby- en peuterartikelen ingeleverd worden zoals buggy's, Fietszitjes, au tostoelen, boxen enzovoort. Kleding kan niet ingeleverd worden. Wel willen we dit jaar starten met de verkoop van kindercarnavalskleding oa. feeënjur- ken, cowboy en indianenpakken, beren- en poezenpakken en dergelijke. Het speelgoed, kindercarnavalskleding en de baby- en peuterartikelen kunt u inle veren op vrijdag 5 november van 13.30 tot 15.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De speelgoedbeurs wordt gehouden in de peuterspeelzaal ingang aan de Lage Weide van 10.00 tot 11.30 uur. G IVI r\j Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 18A en 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening alsmede met toepassing van een vrijstellingsbevoegdheid op grond van het geldende bestemmingsplan, medewerking te verlenen aan respectievelijk: - veranderen van twee bestaande dakkapellen op Vuurbaak 24 te Limmen; - bouwen van twee bergingen aan de bestaande garages op Vuurbaak 26 en 28 te Limmen; - bouwen garage/berging op Hogeweg 167 te Limmen. Deze bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Medewerking kan worden verleend met toepassing van eerdergenoemde vrijstellingsmogelijkheden. Vanaf 28 oktober 1993 liggen de bouwplannen in het gemeentehuis gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders, Middenweg 3a, 1906 ZG Limmen. 27 oktober 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen Tot ziens bij: cPijnappel Textiel Mode Kerkweg 44, tel. 1256 Limmen Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Wij raden onze volgende patiënten dringend aan, zich in NOVEMBER tegen griep te laten vaccineren: patiënten met - VAATZIEKTEN - LONGZIEKTEN - CHRONISCHE NIERZIEKTEN - SUIKERZIEKTE Ziekenfonds en particuliere ziektekostenverze keringen vergoeden bij bovenstaande aandoe ningen de griepprik volledig. Voor nadere informatie of een afspraak voor de griepprik, kunt u onze assistente bellen op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, tel. 1272. J.J. van der Dussen T. Elzinga, huisartsen. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel-. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 17