Akersloot Dubbele winst Meervogels Sieraden, landschappen en katten in Galerie Amber Politieberichten Limmen (k Ei zK "^tercard-Eaart. in deze inter fl V iiifcraml r f) f) .iw ÖSW: Skin I'm In in de Storey December-expositie Stem in beweging Onderwijsmarkt Politieberichten Limmer Gemeenschap kiest nieuw bestuur Ook per FAX bereikbaar: 335644 Feestelijke heropening gymzaal aan 't Slimpad Wao-Aww Belangen vereniging in Heiloo Alliance Fran^aise Informatie-avond over langlaufen en rolskiën Schaakclub Oppositie SV De Vrijheid Flashing Heiloo Foresters handbalnieuws Bridgeclub Sans Atout Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. VV Effect W Sint Maarten in Overkerck Het Felle Stootje VVD Heiloo -lijkskaarten ^TtTar de ^ereard^1^ de tetet PAGINA 12 UITKIJKPOST 17 NOVEMBER 1993 1] 4<kWs»v K. i»> ó-c Het damesteam van Meervogels, gestoken in het nieuwe tenue, dat door sponsor Aannemingsbedrijf Aker bouw beschikbaar werd gesteld. AKERSLOOT - De volle tribune in de Lelie was er getuige van dat de Risdam Zebra's tot de tiende minuut het tempo van de Meervogels dames konden bij houden. Daarna werden de krachtsver schillen duidelijk en werd de rust met een 9-3 voorsprong bereikt. Na de pau ze scoorde Meervogels in tien minuten tien maal, waaronder een hattrick van Silvia Overpelt, en was het verzet van Zebra's definitief gebroken. De eindstand werd 26-9. In de ontmoeting tussen de heren van Meervogels en Dirkshorn stonden twee sterke ploegen tegenover elkaar, die el kaar de volle tijd in evenwicht hielden. Met de rust was het 10-9 voor Meervo gels, waarbij de helft van de Akersloot- se doelpunten gescoord werd door een prima vanaf de cirkel spelende Ed Krom. Na de rust probeerde Meervogels de wedstrijd te forceren, maar dit had slechts het verprutsen van waardevolle kansen tot gevolg. Maar een hattrick vanuit de hoek van Rik Buur en break outs van Theo Krom zorgden voor de uiteindelijke winst met 20-17. Dinsdag 23 november spelen de dames de derde bekerronde tegen Zwaluwen uit Hoorn. Dit team promoveerde vorig jaar naar de tweede divisie en is dus voor Meervogels een bekende tegen stander. De wedstrijd wordt gespeeld in De Lelie en begint om 19.15 uur. Van bondswege is Meervogels verplicht en tree te vragen aan de toeschouwers, dit in tegenstelling tot andere wedstrijden. Het eerste herenteam van Meervogels kan rekenen op de morele en finan ciële steun van Bakker Ar ie Schoon. AKERSLOOT - Vrijdag 19 november treedt de band Skin I'm In op in de Sto rey Club in Akersloot. Dit is de tweede keer dat deze funky soulband in de Sto rey te zien en te horen is. Vers in het ge heugen staan de swingende saxofonisten en niet te vergeten zangeres Nancy Zandbergen die de show maakte met een geweldige performance. De zeven leden tellende band gaat er ook zeker vrijdagavond weer een fantastische show van maken. Te verwachten zijn o.a. nummers van Ian Dury, Brian Fer ry, Average White band James Brown en The Blues Brothers. De Storey gaat om 21.00 uur de toegang is gratis. EGMOND - De laatste expositie van het jaar in Galerie De Kapberg aan de Slot- weg 17 te Egmond aan den Hoef is zoals gebruikelijk een groepsexpositie. On voorziene omstandigheden voorbehou den kunnen we deze keer kennismaken met tekeningen, grafiek, schilderijen, keramiek en wandobjecten van Ina Blom, Ko Briefjes, Paul Hugo ten Hoo- pen, Bea van Hystee, Asta Kettler, Harm Mouw, Jorien Lexke Röling, Hans Uittenbogaard, Lida Wiegel en Marcella van Zanten. Deze expositie, welke op zondag 21 november om 15.00 uur op muzikale wijze zal worden geo pend, is tot en met 19 december gratis toegankelijk op zaterdag en zondag van 13.30 uur tot 17.00 uur. ALKMAAR - In de cursus Stemwerk leer je creatief met je stem omgaan. Veel van de stem is vrijwel onbekend. Met spreken of zingen gebruiken we slechts 25% van de vocale capaciteiten. Omdat dit deel zoveel accent krijgt in onze cultuur, worden de persoonlijke klanken vergeten. Stem in beweging start maandag 10 ja nuari van 20.00 uur - 22.00 uur en de plaats is Mient 17-19 te Alkmaar. Do cente Gré Braaksma is voor opgave <?f meer informatie te bereiken onder tel. 072-124014. ALKMAAR - De Onderwijswinkel or ganiseert op vrijdag 19 en zaterdag 20 november voor de 16e maal de Onder wijsmarkt voor leerlingen van de twee hoogste groepen van de basisscholen en de scholen voor speciaal onderwijs. De markt wordt gehouden in De Vest aan het Canadaplein in Alkmaar. Bijna alle scholen voor voortgezet onderwijs spe ciaal onderwijs in Alkmaar, Bergen, Heerhugowaard en Heiloo aan de markt mee. Naast de scholen staan en kele onderwijsondersteunende instellin gen met een informatiestand op de markt. Naast de informatie die de leraren van de scholen in de schillende stands ver strekken, worden er ook verspreid over de beide dagen voorlichtingspraatjes ge houden over het voortgezetonderwijs. Bijzondere aandacht wordt daarbij aan de basisvorming besteed. Op vrijdag 19 november is de markt geopend van 18.30- 21.00 uur en op zaterdag 20 no vember van 10.00 - 16.00 uur. LIMMEN - Op maandag 8 november vond er een aanrijding plaats op de kruising Rijksweg/Uitgeesterweg. Een fietser reed zonder even 'op of om' te kijken de Rijksweg op. Een automobi list die vanuit Uitgeest kwam zag hem al aankomen, anticipeerde goed door sterk snelheid te minderen, maar kon niet voorkomen dat hij de fietser net even raakte. Resultaat: fietswiel krom en enkele ontvellingen bij de fietser. De fietser heeft dus veel geluk gehad. Ook op 8 november werd aangifte ge daan van vernieling van een brievenbus en de spiegel van een kampeerauto (camper). Dit heeft plaatsgevonden in het weekeinde en is gebeurd op de hoek Kapelweg/Pagenlaan. Wie heeft er iets gezien? Zoals diverse Limmers wel bekend, vooral degenen die in de buurt van de Rijksweg/Kerkweg/B.N.straat wonen, heeft er enkele weken geleden een inci dent plaatsgevonden waarbij mogelijk met een vuurwapen geschoten zou zijn. Inmiddels heeft er op een adres in Lim men een huiszoeking plaatsgevonden en is er uiteraard een onderzoek gaande. Er kunnen in het kader van dat onder zoek nog geen verdere mededelingen ge daan worden. Indien er mensen 'getuigen' zijn die meer gezien hebben of weten (het heeft plaatsgevonden na bij de kruising Rijksweg/Kerkweg, in de nacht van 11/12 oktober), deze men sen worden verzocht contact op te ne men met de politie te Limmen. U kunt er op rekenen dat uw informatie zeer vertrouwelijk wordt behandeld. Op woensdag 10 november is er door de politie uit de sloot langs de Uitgeester- weg een kassa opgevist. We hebben nog niet kunnen achterhalen waar deze kas sa vandaan kan komen. Indien iemand een kassa mist en daarvan geen aangifte heeft gedaan, neem even contact op met het politiebureau in Limmen. Op donderdag 11 november vond er een aanrijding plaats op de kruising Wester- weg/Rijksweg. Een auto, komende uit de Westerweg, verleende geen voorrang aan een bromfietser, die over het fietspad langs de Rijksweg reed. De bromfiets kwam van rechts, kennelijk had de automobilist daar niet op gere kend; het fietspad daar mag zowel in zuidelijke als in noordelijke richting ge bruikt worden. Beide voertuigen (auto en bromfiets) hadden schade. De bestuurder van de bromfiets had been letsel. In de nacht van donderdag 11 op vrij- LIMMEN - Op 8 november werd de jaarlijkse leden vergadering gehouden van de L.G. in Cultureel Centrum Vre- denburg. De grote opkomst gaf de be trokkenheid van de leden van de L.G. goed weer. Aan de orde waren o.a. de Bestuursverkiezingen, de voorbereidin gen van de verkiezingen en enige the ma's voor het verkiezingsprogramma. Dhr. W. Bremmers, H. v/d Eem, P. v/d Steen en A.C.M. Hes traden af. Zij kregen, behalve een cadeaubon en een bos bloemen een hartelijke speech en applaus als dank voor het vele werk dag 12 november heeft er in de gemeen te Limmen een alcoholcontrole plaatsgevonden. Er zijn op straat onge veer 15 blaasproeven afgenomen. Eén bestuurder bleek teveel aan Bacchus 'geofferd' te hebben. Proces-verbaal wordt opgemaakt. Ook is er weer overlast van vuurwerk. Het valt over het algemeen nog wel mee, maar in enkele gevallen is er duidelijk sprake van pesterij of echte overlast. Advies: reageer er niet op, want dat wordt van kwaad tot erger. Bel even met ons, dan proberen wij de vuurwerk- gooiers te 'vatten'. Heeft men vuurwerk bij zich, dan wordt dit altijd in beslag genomen. Zien we dat er vuurwerk wordt afgestoken dan volgt een be keuring. Bij enkele controles op de Westerweg is gebleken dat massaal het inrijverbod wordt overtreden. Op 11 november wer den in een tijdsbestek van 25 minuten 8 automobilisten bekeurd. Zelfs bewo ners van de Westerweg die zich indertijd sterk maakten voor instellen van zo'n verbod tijdens de ochtend/avondspits overtreden het verbod in enkele ge vallen. Voor de goede orde: Komende uit Hei loo over de Westerweg treft u bij de kruising Burgemeester Nieuwenhui- zenstraat een inrijverbod aan (och tendspits). U mag tussen 6.30 en 9.00 uur niet rechtdoor de Westerweg vol gen, maar u wordt gedwongen om link saf de B-N-straat in te rijden.Tijdens de avondspits komende vanaf de Rijksweg-Westerweg treft u op de krui sing Westerweg/Achtkant weer zo'n bord aan. U mag tussen 16.30 en 19.00 uur niet rechtdoor de Westerweg volgen. LIMMEN - Van 18 november tot en met 18 december toont Galerie Amber katten in keramiek en sieraden van Me- ta Dame en gouaches, acryl, etsen en poëzie van Magda Luttikhuizen. Meta Dame wordt al lange tijd geboeid door het fenomeen kat. Aanvankelijk maakte zij voornamelijk keramische objecten. Momenteel gebruikt zij een grotere verscheidenheid aan materialen, zoals brons, speksteen en oude gevon den voorwerpen. Ook maakt zij siera den, zowel in keramiek als in zilver en brons. Egyptische invloeden zijn duide lijk herkenbaar in haar werk. Haar kat ten zijn slank, fier en trots, staan op hoge poten. Hoewel Magda Luttikhuizen van jongs af aan veel tekende en schilderde, volg de ze geen beroepsopleiding in deze richting. Voor haar eigen gevoel doet ze nu pas écht wat ze wil: schilderen met als aanvulling etsen. In de etsen komt langzaam aan het "verhaal" op gang. Stukjes tekst als poging om de vierde di mensie te pakken. Een aantal van deze teksten is nu gebundeld in het boekje "Eiland in de tijd". Deze bundel is tij dens de tentoonstelling te koop. Magda Luttikhuizen schildert landschappen waarbij het haar niet gaat om het rea listische beeld maar om hetgeen haar ge- 'De reis van Bast eteen beeld van Meta Dame. raakt heeft in dat landschap. De kleuren zijn vaak zonnig, warmgeel en blauw. Het adres van Galerie Amber is Dussel- dorperweg 18 te Limmen (tel. 1491); de openingstijden zijn donderdag t/m za terdag van 14.00-17.00 uur. Zaterdag 20 november zijn beide kunstenaressen tij dens de feestelijke opening de hele mid dag aanwezig. voor de Limmer Gemeenschap. Dhr. Hes kan zich nu helemaal aan het frac tie werk wijden. Dhr. A. Prins, A. Hoeksema, W. Laan, G. Min en B. van Diemen werden met algemene steun ge kozen in het nieuwe bestuur. Het tweede deel van de vergadering ga ven de fractie leden verslag van enige thema's voorkomende verkiezingen, waarop de aanwezigen reageerden. Na deze jaarvergadering zal het concept verkiezingsprogramma gemaakt wor den en wordt de groslijst opgeteld. Dhr. O. Bruschke behandelde o.a. bou wen en wonen. Enige thema's uit dit on derwerp: "Het accent op het bouwen, vooral voor de Limmers, in een rustig tempo". "Een lokaal bedrijven terrein en behoud van het Oosterzijgebied". Op de vraag uit het publiek over het pa rochiehuis gaf dhr. Bruschke te kennen, dat de L.G. reeds lang streeft naar be houd van het parochiehuis voor de Lim mers en de belangrijke rol die de politiek beleidsmatig speelt. Mevr. G. Kuijper, met het sociaal- cultureel beleid in haar portefeuille, gaf aan dat de L.G. cultuur en historie van Limmen wil behouden. Het rijke vereni gingsleven moet, waar mogelijk, on dersteund worden, en het cultureel erfgoed bewaard. Zo dient het bloem bollen museum voor Limmen behouden te blijven! Het is ook van belang dat de kortingen op de wet voorzieningen ge handicapten, niet afgewenteld dienen te worden op deze groep, ook de ouderen mogen niet de dupe worden. Dhr. Hes sprak over de financiën en gaf aan dat de kosten van de gemeente veel te hoog zijn geworden, o.a. veroorzaakt door de veel te dure nieuwbouw van het gemeentehuis. L.G. vindt dat de in vesteringen en het gebruik van externe bureau's aan banden gelegd moeten worden, opdat de kosten meer in de hand gehouden worden, evenals de lasten van de burger. Of, zoals dhr. P. v/d Steen het aangaf: "Limmen dient op z'n eigen schaal bejstuurd te worden". HEILOO - Op 20 november opent de gymzaal aan het Slimpad na een ingrij pende verbouwing van ruim drie maan den weer de deuren. Mevrouw J. Wuijster-Schuddeboom, wethouder van o.a. Onderwijs en Sport, zal om 11.00 uur de heropening samen met de kinde ren op een aparte wijze verrichten, waarna de middag tot 14.00 uur feeste lijk zal worden voortgezet. Na ongeveer 15 weken verbouwen ligt er een schitterende gymzaal die niet alleen gerenoveerd is maar ook met ongeveer 30 m2 is vergroot. De renovatie bestond verder uit allerlei opknapwerkzaamhe- den waarvan het nieuwe plafond de be langrijkste vernieuwing is. De akoestiek in de zaal is hierdoor aanzienlijk verbe terd. De Rehoboth, Radboud- en de Vondelschool kunnen nu dan eigenlijk weer gebruik maken van hun eigen gym zaal. Ook de clubs en met name de Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) zullen blij zijn dat de verbou wing achter de rug is. Om deze heropening in stijl te vieren geeft GTH na de officiële opening tot 12.15 uur een demonstratie waaraan door verschillende leeftijdsgroepen zal worden deelgenomen van in totaal 65 a 75 kinderen. Vanaf 12.15 uur is er een sportinstuif die tot 14.00 uur duurt en waaraan iedereen die bij het Slimpad langskomt gratis kan meedoen. Vanal maandag 22 november is de gymzaa weer volledig in gebruik bij de clubs, d< verenigingen en de scholen. HEILOO - De Wao-Aww Belangenver eniging Heiloo heeft momenteel nog steeds haar onderkomen in 't Trefpunt aan de Westerweg. Na de klaverjasdrive van deze week staan daar in de maand december twee activiteiten op het pro gramma: 13 december het maken van kerststukjes, aanvang 9.30 uur, en een week later op 20 december een kerstbin go met een verrassingsactiviteit, die ook om 9.30 uur begint. Ondertussen is het bestuur van de ge meente al druk bezig met de voorberei ding van het in gebruik nemen van een eigen onderkomen in Heiloo. Hoe, wat, waar en wanneer is nog niet precies be kend, maar men zal haar leden en ande re belangstellenden via de Uitkijkpost op de hoogte houden van de vorderin gen op dit gebied. ALKMAAR - De Alliance Frangaise, afdeling Alkmaar, organiseert op dins dag 23 november om 20.15 uur in De Kennemer Prins (vroeger Koekenbier) een interessante, Franse lezing door Madame Maite Dubosquet over de nog steeds bestaande tradities en gewoonten in de streek om Arles. maar ook de overblijfselen van de Ro meinse tijd en vand e romaanse kunst zullen ons op prachtige dia's vertoond worden. In de middeleeuwen bestond er zelfs een koninkrijk Arles. Wat de late re kunst betreft, kennen we allen Vin cent van Gogh, die prachtige schilderij en heeft gemaakt met het bijzondere "zuidelijke licht", waarvan hij sprak. Via zijn beroemde Arlésienne komen we vanzelf bij het gelijknamige toneelstuk van Alphonse Daudet, op muziek gezet door Georges Bizet. Toegangsprijs: leden en cursisten van de Alliance Fran^aise: gratis; niet-leden: 10,00. HEERHUGOWAARD - Op 24 novem ber wordt er van 19.30 uur tot 22.00 uur een informatie-avond over langlaufen' en rolskiën gehouden. De avond wordt georganiseerd door Kompas Bui tensport te Heerhugowaard. Ook de Nederlandse Skivereniging zal mede werking verlenen. De avond is bedoeld voor zowel de beginnende als de gevor derde langlaufer/rolskiër. Aan de orde zullen komen: technieken, trainingen en oefeningen, materialen, kleding en schoeisel. Door middel van films zullen de onderwerpen worden verduidelijkt. Tevens zijn er deskundigen ter plekke voor advies en het beantwoorden van vragen. Wie meer wil weten over langlaufen en rolskiën adviseren we plaats te reserve ren bij Kompas Buitensport, telefoon 02207-14342. De informatie-avond en de koffie zijn gratis. Kompas Bui tensport is gevestigd in Heerhugo waard, Nobelstraat 12, bedrijventerrein De Zandhorst. HEILOO - De opmars van Piet Manni is even gestuit door een goed counteren de Martin Alleman, die na stukwinst de winst voor het grijpen had. Helaas wa ren er weer veel remises te noteren, en dat kan toch toegeschreven worden aan de geringe tijd waarmee de spelers dit seizoen worden geconfronteerd. In de B-poule wat meer beslissingen dan remi ses, de strijd wordt volledig aangegaan in die poule! A-poule: Manni - Alleman 0-1, Bosma - Groot Zi-ZiSlob-Rey.v. Buuren Z2-Z2, v. Hoek-Folkertsma Z2-Z2 Jongkind-Kerst 1-0, Niehaus-Sauer 0-1, v.d. Werff-Alleman'/i-'/i, Langereis-de Jager Z2-Z2, Maas-Lindenhovius 0-1, Ligthart-Ebregt 1-0.. B-poule Jonkheer-Brink 0-1, Hassing- Kracht Z2-Z2, Bos-v.d. Wal 1-0, Koenders-de Ruyg 1-0, Obdam-Vonk 1-0, Plas-v.d. Werff 1-0, Horninge- Ooyevaar 0-1, Kraaijenbrink-Witte 0-1, v.d. Brink-de Moei Z2-Z2, Moll- Hoogerwerf 1-0, Beyers-v. Stee 1-0. Vol trots kondigt de evenementencom missie aan dat op dinsdag 30 november op de gepfande Sinterklaasactiviteit er een fantastisch schaaksimultaan- wedstrijd zal plaatsvinden met als hoofdattractie voor de A-poule als si- multaangever de nr. 52 van Nederland de Alkmaarder Sybolt Strating, voor malig Noordhollands Schaakkampioen, Alkmaars Kampioen en al vele malen clubkampioen zijn eigen vereniging Lange Rochade in Alkmaar. Voor de B- poule zal clubkampioen Peter Fol- kertsma die simultaan vertegenwoordi gen. Dit belooft dus een zee aantrekkelijk sehaakfestijn te worden: dinsdag 30 november, vanaf 20.00 uur. LIMMEN - Uitslagen van 10 november: E. 1. J. Drenth 99, 2. k. Hooijboer 97, S. Schilder 97, 3. Jh. Vermolen 95; A. 1R. Schaft 97, 2. C. Onderwater 94; B: 1. P. Walbeek 97, 2. J. Hageman 90; C: 1. J. v. Duin 96, 2. R. Hageman 93, 3. B. Meijer 92; D. 1. P. v. Duyvenvoorde 95, 2. J. Nuyens 93, 3. R. Brakenhof 89. HEILOO - De dames van Flashing- Vlotman hebben in de wedstrijd van af gelopen zaterdag meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander, Lisse 2, gestreden. Het begin van de wedstrijd ging leuk gelijk op. Toen begonnen de routiniers uit Lisse de druk te verhogen, waarbij ze overtredingen niet schuw den. Maar de dames van Flashing vin gen dit nog keurig op. Na een kwartier echter was de weerstand bij Flashing ge broken. De dames lieten hun hoofd hangen en begonnen onnodige overtre dingen te maken, wat irritatie opwekte omdat de tegenpartij uit de vrije- worpsituatie weer scoorde. In de rust, die bereikt werd met een stand van 23-36, probeerde coach Huib van Boven z'n dames nog wel tot rust te manen. Maar ook in de tweede helft had Lisse het betere spel. De combina ties bij Flashing-Vlotman liepen niet meer, passes kwamen niet aan, men durfde niet te schieten en rebounds wer den slechts zelden gemaakt. Ondanks de inzet was het gebrek aan vertrouwen in zichzelf de oorzaak dat er bijna niet meer gescoord werd. Na de tussenstan den van 31-546 en 35-68 werd de wedstrijd emt 35 tegen 81 helaas ver diend verloren. Komend weekend spe len de eerste teams van Flashing-Vlotman uit. HEILOO - Nadat twee weken geleden de eerste zaalwedstrijd tegen CSV door Foresters 1 winnend was afgesloten, moesten de dames zondag 14 november spelen in Zwaag, tegen westfriezen. Het tempo van de tegenpartij was laag, wat mede de oorzaak was dat de dames van Foresters beneden hun nivo speelden. Door een aantal goed uitgespeelde kan sen en een goed gesloten verdediging was het met de rust slechts 1-5 in het voordeel van Foresters. Gezien het aan tal kansen had de score van de eerste helft hoger kunnen zijn. Na de rust werd het spel van Foresters stukken be ter en er werd ook volop gescoord. De eindstand was 6-21 in het voordeel van Foresters. Zondag 21 november spelen de dames van Foresters thuis in 't Vennewater te gen SEW. De wedstrijd begint om 12.30 uur. Het belooft een spannende wedstrijd te worden, dus kom kijken. De afdeling handbal van Foresters kan nog best wel wat leden gebruiken, van jong tot oud. Dus wil je wat informatie, of heb je zin om een keer mee te trainen, bel dan even naar Ingrid Vos, tel. 072-332223. HEILOO - In de maanden juli, au gustus, september en oktober werd te gen 25 bestuurders proces-verbaal opgemaakt terzake rijden onder invloed van alcohol. Van 7 van hen werd direct het rijbewijs ingevorderd. Alcoholcon trole vindt op elk moment van de dag plaats. Op de Westerweg werd een snorfiets voor onderzoek uit het verkeer geno men. Vermoedelijk is de snorfiets op gevoerd. In de trein naar Castricum trof een con ducteur een man aan met een city-bike. Daarin stond een postcode van Heiloo gegraveerd, terwijl de man in Amster dam woonde. Ook had hij een tas bij zich met een hoeveelheid muntgeld. Voor verder onderzoek werd de man in gesloten. Uit een auto op de Oudburgerlaan werd de radio-cassetterecorder ontvreemd. Op de Van Aostastraat botsten twee au to's. Eén reed vanaf de uitrit parkeer plaats de weg op en liet de andere auto, die op de Van Aostastraat reed, niet voor gaan. Geprobeerd werd in te breken in een woning aan de Westerweg. Het bleef bij braaksporen aan een deur en een barst in een ruit. Elders aan de Westerweg lukte het wel om binnen te komen, maar daar werd niets ontvreemd. Ingebroken werd in een woning aan de Curtiuslaan op 8 november tussen 13.15 en 16.00 uur. Een raampje van een bij keuken werd opengebroken om binnen te komen. Uit de woning werd geld ont vreemd. Geprobeerd was in te breken in een be drijfsgebouw aan de Handelsweg. Het deurslot bleek daar tegen bestand. Aangifte van vernieling van een brie venbus met vuurwerk in Termijen. Uit die omgeving komen vaker overlastmel- dingen van vuurwerk. De politie zal hier regelmatig aandacht aan besteden. Op de Kennemerstraatweg botste een vrachtauto achterop een voor hem rij dende auto en die botste daardoor tegen de auto ervoor. Gelukkig alleen mate riële schade. Op de Kerkelaan week een automobi liste uit voor tegemoetkomend verkeer en raakte daarbij een geparkeerde auto. Op de Handelsweg werd een stilstaande personenauto aangereden door een vrachtauto met een scherp voorwerp. Daardoor ontstond een diepe kras, scheur en deuk in het linkerportier. Een op 11 oktober vanaf de Stationsweg ontvreemde auto werd aangetroffen in Santpoort-noord. Tijdens een gehouden alcoholcontrole in de gemeenten Heiloo/Limmen en Akersloot werden 30 blaastesten op straat afgenomen. Drie bestuurders dienden daarna op het politiebureau een adem-analyse af te leggen. Tegen alle 3 werd proces-verbaal opgemaakt daar zij teveel alcohol gebruikt hadden. Uit een geparkeerde auto op de Willi- brordusweg werd een radio gestolen. De gevonden compressor, waarvan bij de vorige politieberichten melding was gemaakt, kon weer bij de eigenaar wor den teruggegeven. Een woord van dank aan de vinder. Op de parkeerplaats bij de bibliotheek aan het Malevoort werd op 12 novem ber voor 15.00 uur een auto aangere den. Krassporen over de gehele rechterzijde van de aangereden auto was de schade. De veroorzaker maakte zich niet bekend. Aanrijding met letsel op de kruising Kerkelaan/Spoorlaan tussen een auto en een fiets. De fietser reed vanaf de Spoorlaan de Kerkelaan op en verleende geen voorrang aan de auto. Met een ge broken been en hoofdletsel werd de fiet ser naar het ziekenhuis gebracht. Op vrijdag 12 november tussen 10.45 en 11.00 uur werd uit een winkelwagentje in winkelhof 't Loo een portemonnee met enkele passen en geld gestolen. Het wagentje werd even onbeheerd gelaten. Om dit soort diefstallen te voorkomen: Draag geld, cheques, passen e.d. in een tas op het lichaam. Laat het ook niet héél even onbeheerd. HEILOO - Uitslagen maandag 15 no vember: A-lijn: 1. Fam. Mak 56,7% 2. Fam. v. Diepen 54,6% B-lijn: 1. Ds. Bakker-de Waal 67% 2. Fam. Schreiber 56,7% C-lijn: 1. d'Armand-de Groot 63% 2. Ds. v. Baar-Haan 58,2% D-lijn: 1. ds. de Vries-Rus 55% 2. Ds. Kuiper- Werdmiiller 54,6% E-lijn: 1. Heivoort- Haan 60,8% 2. Ds. Krieger-Pohley 60% F-lijn: 1. Ds. de Jong-Leek 58,9% 2. Bonnewit-Theune 56,8% HEILOO - Ter aanvulling van onze jon gens B-groep (leeftijd 14-16 jaar) zijn wij dringend op zoek naar jongens ter aanvulling van ons competitieteam en/of trainingsgroep. De training van deze groep is op maandagavond van 17.45 - 19.00 uur. De competitie wedstrijden worden wekelijks gespeeld op dinsdag- of woensdagavond en be ginnen meestal om 19.00 uur. Be langstellenden kunnen contact opnemen met het jeugdbestuurslid mevrouw A. de Jong, telefoon 02206-3397. V. HEILOO Donderdagochtend 11 november gingen de kinderen van groep 1 en 2 van de Willibrordus- school op pad. Met hun lampion in de hand hebben zij de bewoners van huize Overkerck toegezongen. Het was weer een groot feest voor jong en oud. HEILOO - Het was weer een druk be zochte avond deze keer, waarbij 10 par tijen gespeeld moesten worden, Thea Admiraai behaalde 3 wedstrijdpunten in haar partij teven Vroon Becker en speelde een mooie serie van 4 carambo les. De topper deze avond was Tiny Kuilman, nog maar net lid van de club en met maar 10 caramboles te hoeven maken speelde zij in haar partij tegen Ella Hoetjes een serie van 5 caramboles, wat resulteerde in 3 wedstrijdpunten. De uitslagen: T. Kuilman-E. Hoetjes 3-0, A. Bakker-T. v. Willigen 0-2, H. v. Broeckhuijsen-M. Hink 0-3, A. Bakker- E. Hoetjes 0-3, H. Koedijk-M. Hink 0-2, V. Becker-T. Admiraal 0-3, M. Hoogeland-T. Admiraal 3-0, H. v. Broeckhuijsen-V. Becker 1-3, T. Kuilman-H. Koedijk' 1-1, M. Hoogeland-T. v. Willigen 0-3. HEILOO - Nu de verenigingen in het bezit zijn van de subsidienota welzijn is er een goede gelegenheid hierover een gesprek te hebben met de VVD-gemeen- teraadsfractie. Daarote bestaat de mo gelijkheid op het maandelijkse VVD- spreekuur, dat ditmaal wordt gehouden op dinsdagavond 23 november om 19.30 uur in het gemeentehuis (ingang aan de Raadhuisstraat). Natuurlijk staat de VVD-fractie, behalve voor de subsidieproblematiek, ook open voor vragen over en op- en aanmerkingen op andere gemeentelijke beleidszaken. Dicht bij de burger betekent voor de VVD een open oor hebben voor wat on der de inwoners van Heiloo leeft! Hebt u vragen over het gemeentebeleid dan verzekert melding vooraf aan de VVD- fractiesecretaris Ernest ten Hacken (tel. 330316) volledige informatie. POS*®0* Jen -33 017 II)'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 12