Limmen Rabobank doet gift aan vier actieve Limmer organisaties De Egmonden Uylenspieghels volop actief Radio Noordzee legaal de lucht in Gemeente Limmen steunt campagne voor voormalig Joegoslavië Automatisering in de openbare bibliotheek Raadsvergadering Manege Groot Kerstconcert door Eensgezindheid Openbare bibliotheek Karaoke-finale in De Lantaarn Kinderopvang Kerstmuziek in Wollewei Ingezonden Vrijwilligersavond in Limmen geslaagd Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Schaken in Limmen Toernooi in De Lelie PAGINA 18 UITKIJKPOST 15 DECEMBER 1993 Vier vertegenwoordigers van Limmer verenigingen met in hun handen de cheque, die zij van Rabobank-directeur Admiraal kregen. LIMMEN - De plaatselijke betrokken heid van de Rabobank staat bij hen hoog in het vaandel. Vele verenigingen, die het dorp Limmen rijk is krijgen on dersteuning van de Rabobank. Er is een fonds, met als doel het ondersteunen in financiële zin van aktiviteiten van alge meen maatschappelijk belang. Uit dit fonds zijn al enkele donaties gedaan ten gunste van o.a. Stichting Hortus Bulbo- rum, Vissteiger voor gehandicapten en de Stichting Oud Limmen. In de voorbereidingsfase van de fusie Heiloo-Limmen heeft de commissie uit drukkelijk verklaard dat de gelden, aan wezig in het fonds, uitsluitend binnen de Limmer grenzen haar bestemming zouden moeten krijgen. Zo kregen afge lopen zaterdag de volgende intstellingen een cheque van de Rabobank uit han den van de direkteur S. Admiraal. Bestuur Bejaardentehuis ,De Cameren'. Zij hebben door de uitstekende wijze waarop zij de zorg en belangen van de bejaarden behartigen groot respect af gedwongen. De lang gekoesterde wens om een z.g. „Toko" op te starten is door een grote mate van saamhorigheid in financieel opzicht geen probleem ge bleken. De wens om de uurwerken te vervangen kan nu misschien in vervul ling gaan. Conquista: Zij doen het niet alleen met woorden, maar ook met daden, gezien de bouwplannen om te komen tot een nieuw jongeren Ontmoetingscentrum. Hierbij is een grote mate van zelfwerk zaamheid. De waardering hiervoor werd door de Rabobank met een cheque ondersteund. In het jaar van de ouderen werd (uite raard) aan de S.W.O.L. Stichting Wel zijn Ouderen Limmen gedacht. Er bleek een grote behoefte te bestaan aan uit breiding van enkele faciliteiten, men denkt aan de aanschaf van Oud Hol landse Spelletjes. Last but not least de Culturele raad. Hulde werd hier uitge bracht aan de initiatiefnemers omdat zij hun schouders onder de vele culturele aktiviteiten in Limmen zetten. Iedereen was duidelijk verheugd met de ze financiële ondersteuning van de Ra bobank. Hierna bleef men nog wat bij elkaar in de gezellige zaal van Vre- deburg. LIMMEN - De gemeente Limmen heeft besloten om de internationale actie ter ondersteuning van de inwoners van Bosnië-Hercegovina en voormalig Joe goslavië te ondersteunen. Op zaterdag 18 december zal het gemeentehuis van 10.00 tot 15.00 uur geopend zijn. De ge meente roept de burgers op om naar het gemeentehuis te komen, om daar een solidariteitsverklaring met de burgers in het voormalig Joegoslavië te onderteke nen en een financiële bijdrage te leveren voor humanitaire projecten. De ge meente steunt zo de "Campagne De kens en Bescherming voor Bosnië" en geeft gehoor aan de oproep van de Raad van Europa om in zoveel mogelijk ge meenten actie te voeren. College- en raadsleden zullen aanwezig zijn om de solidariteitsverklaring en/of de geldelij ke bijdrage in ontvangst te nemen. In grote delen van Europa is de winter al ingevallen. In ieder geval hebben de sneeuw en de kou Sarajevo, Bosnië- Herzegovina en de rest van voormalig Joegoslavië bereikt, waar de situatie vrijwel hopeloos is. Enerzijds, omdat honderdduizenden burgers nu opnieuw een winter met veel kou, honger en el lende tegemoet zien; de internationale LIMMEN - De Bibliotheek van Lim men start deze week met de automatise ring van de catalogus. De kaartenbak ken zullen nu spoedig verdwijnen. Er zijn twee computers geplaatst en de planning is dat vóór de verhuizing alle boeken daarin vermeld zijn. Op de voorkant van elk boek komt een zoge naamd .barcodelabel', een streepjesco de die u wel kent van verpakkingen. De medewerkster van de bibliotheek voert het nummer van de barcode in en de computer weet dan voortaan bij welk boek het hoort. Wat verandert er nu voor u als lezer? Npg helemaal niets, behalve dat u steeds méér boeken met streepjescodes gaat te genkomen. De computers worden voor lopig alleen gebruikt voor de invoer, en zijn dus niet door het publiek te raad plegen. Het uitleensysteem met de kaartjes blijft ook onveranderd. Pas in het nieuwe gebouw wordt ook de uitle ning geautomatiseerd. U ontvangt daar voor een andere lenerspas, maar daar krijgt u nog bericht over. Voor u dus nog even geen veranderingen, maar voor de medewerksters des te meer! Wij hopen op uw medewerking in deze drukke tijd. Vrijdag is er weer een boekverkoop va naf 14.30 uur van afgeschreven jeugd boeken. Burgemeester Brommet en Dennis Landman (rechts) na de onthulling van het nieuwe Radio Noordzee-lichtbord. EGMOND - Na dertien jaar illegaal te hebben gewerkt is Radio Noordzee le gaal verklaard. Dit feit kreeg natuurlijk een feestelijk tintje. In de nieuwe stu dio, naast de hoofdingang van Bad Ho tel Zuiderduin zei burgemeester E. Brommet: „Vaak heb ik in ernstige ge wetensnood verkeerd. De zender was er, de medewerkers deden wat ze wilden, maar het mocht niet". Brommet sprak zijn bewondering uit voor de tomeloze inzet die een groep "doordouwers" hebben gehad om de zender legaal te maken. Een felicitatie waard. Stereo Als geste van de gemeente is het moge lijk radio Noordzee in stereo (via de ka bel) uit te zenden. Een kado van de gemeente. Wel wees Brommet erop dat er meer van ze verwacht wordt dan al leen muziek. „Vele anderen zullen no dig zijn voor informatie. Verenigingen, instellingen, belangenorganisaties zul len u van hun doen en laten op de hoog te moeten houden. U bent nu welkom bij de raadsvergaderingen, commissie vergaderingen en persbijeenkomsten. Radio maken is leuk, leuk en spannend, maar vraagt ook verantwoordelijkheid en kwaliteit". Logo Burgemeester Brommet ging toen sa men met Dennis Landman (de voorzit ter) naar buiten, trok het doek met het oude logo weg en onthulde hiermee het nieuwe logo. Toen Radio Noordzee 13 jaar geleden begon, hadden Ruud Bredewolt en Ad- dy Glas van hun eerst verdiende geld een antenne en een zender gekocht. In een oude schuur begonnen zij hun avontuur. Er is veel werk verzet de zender nu le gaal te krijgen. „Als de gemeente er niet achter staat, lukt het niet", aldus Ruud Bredewolt, werker van het eerste uur. De voorzitter is nu Dennis Landman, secretaris Alex Zegwaard en program maraad Aris Braak. In totaal werken bij Radio Noordzee 40 vrijwilligers. Men hoopt in februari met etherreklame te beginnen. U ontvangt radio Noordzee 107 FM in de ether op de kabel 89 FM, binnenkort in stereo. EGMOND - Op maandag 20 december komen de leden van de Egmondse ge meenteraad voor de maandelijkse ver gadering bijeen in de raadzaal van het gemeentehuis aan de Zwartendijk 1 te Egmond aan Zee. Deze openbare verga dering begint om 19.30 uur. Op de agenda staan ondermeer de vaststelling van het milieubeleidsplan, een reactie op het streekplan, een onderzoek inzake de langere termijnvisie voor het ge meentehuis en een voorstel wat betreft het regionaal rampenplan. Meer infor matie over deze en andere onderwerpen, die 20 december besproken zullen wor den, is tijdens kantooruren verkrijgbaar bij de gemeentevoorlichter van de ge meente Egmond. EGMOND - Afgelopen zondag is er een dressuurwedstrijd verreden voor de jeugd, met de mogelijkheid tot het be halen van een diploma, 's Morgens re den 'er 25 combiriaiie's in de A-klasse, dit werd gejureerd door mej. Kager. 's Middags w erd er gereden voor het B-C-- D-E en G Diploma. Hier deden 34 com binaties aan mee. De jury was de heer Zeeman. Geslaagd zijn: A- Diploma 1. Sarah Gerritsen 134 pnt., 2. Kim Wamper 130 pnt., 3. Dewi Pilkes 129 pnt., 4. Patri cia Wijnberg 128 pnt., 5. Martine Ad miraal 127 pnt., 6. Susan van Veen 123 pnt., 7. Mirjam Bakker 120 pnt. B-Diploma: 1. Tessa van de Molen 132 pnt., 2. Threesa Watkins 126 pnt., 3. Annika Gosman 126 pnt., 4. Merel Smit 125 pnt., 5. Daniella Verell 123 pnt., 6. Myra Yeong 123 pnt., 7. Susanna Wie- dijk 122 pnt., 8. Linda Wijnberg 121 pnt. C-Diploma: 1. Marieke Morsch 129 pnt., 2. Petra Schoen 121 pnt., 3. Simo- ne Keyzer 120 pnt., 4. Danielle Logchies 120 pnt. D-Diploma: 1. Joyce Sturm 124 pnt., 2. Tamara Verell 123 pnt.,: E-Diploma 1. Sander Verschoor 124 pnt. EGMOND - In samenwerking met het gemengd koor Crescendo verzorgt de Egmondse muziekvereniging Eensge zindheid op zondag 19 december een kerstconcert in de kloosterkerk van de Sint Adelbertabdij aan de Vennewaters- weg te Egmond-Binnen. Het concert be gint om 14.30 uur, de kerk is open om 14.00 uur. De toegang is gratis. Het programma omvat, behalve solo optredens van het koor en het orkest, ook een zevental samenzangliederen uit het kerstrepertoire. Het concert is opge bouwd uit sfeermuziek rond de kerst en daarbinnen uiteraard liederen en com posities van bekende componisten, zo als Handel, Kjerulf, Anderson, Bach, Van der Roost, Vaughan Williams, Gruber, Mann en Schönberg. Het con cert zal ongeveer vijf kwartier duren. Crescendo staat onder leiding van Den nis van der Heijden, Eensgezindheid wordt gedirigeerd door Karei Bruin. Voorts zorgt J.H. Ploeg voor orgelbe geleiding. AKERSLOOT - Met ingang van 1 janu ari volgende jaar veranderen bij de openbare bibliotheek Akersloot zowel de openingstijden als de abonnements gelden. De nieuwe openingstijden zijn maandag van 14.00-17.30 en van 19.00-20.30 uur, woensdag van 10.00-12.00 en van 14.00-17.30 uur en vrijdag van 14.00-17.30 en van 19.00-20.30 uur. De abonnementsgelden zijn in 1994 als volgt: tot 18 jaar gratis; 18 tot en met 25 jaar f 22,50; 26 tot en met 64 jaar f 32,50; vanaf 65 jaar f 22,50. Het in schrijfgeld bedraagt f 2,50 en voor re serveringen wordt f 1,00 in rekening gebracht. Voor de goede orde: de bibliotheek is gesloten op de vrijdagen 24 en 31 de cember. hulporganisaties vrezen dat vele duizen den mensen de winter niet zullen overle ven. Anderzijds, omdat een politieke oplossing nog steeds niet in zicht is. Het grootste deel van het geld dat de ac tie oplevert, wordt direct ingezet voor noodhulp, om de burgers te helpen de winter te overleven. Een klein deel van de inkomsten zullen besteed worden aan projecten, die erop gericht zijn om de vredesinitiatieven van de burgers in voormalig Joegoslavië te ondersteunen. In het kader van de Campagne "Dekens en Bescherming voor Bosnië wordt on der andere gepleit voor het instellen van beschermde gebieden ('safe havens') en lokale 'protectoraten' in Sarajevo en Mostar. Bij zo'n lokaal protectoraat komt de stad onder bestuur van de VN of de EG; die bij de wederopbouw de democratische uitgangspunten en men senrechten en niet de etnische achter grond van mensen centraal stellen. De nationale coördinatie van deze inter nationale actie is in Nederland in han den van het Platform Gemeentelijk Vredesbeleid (PGV). Dit is een samen werkingsverband van gemeenten, on dergebracht bij de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Het PGV voert de Campagne "Dekens en Bescherming voor Bosnië", samen met de Raad van Kerken, Stichting Oecume nische Hulp, Mensen in Nood, Pax Christi, Vrouwen voor Vrede en het In terkerkelijk Vredesberaad (IKV). Voor meer informatie: afdeling welzijn, gemeente Limmen. De formatie Liever Live is zondag te beluisteren in De Lantaarn. LIMMEN - Zondag 19 december vindt in café De Lantaafn de finale van de karaoke-wedstrijd plaats. De afgelopen weken hebben vele zangers en zangeres sen tijdens de voorrondes (op 3 en 10 december) hun best gedaan een plaatsje in de finale te veroveren. Jeroen Buter, Arjan Kaandorp, Margot, Helma Leeg water, Marion van Stralen, Ed Valke- ring en Jeffrey Bult zullen zondag in de grote zaal strijden om de eerste prijs: een reisje naar Parijs, beschikbaar gesteld door De Lantaarn. Maar niet alleen de karaoke-finale staat op het muzikale menu. Er is zondag 19 december ook een optreden van de for matie Liever Live. Deze formatie speelt al vijf jaar in dezelfde bezetting en zorgt voor prachtige optredens. Een avondje Liever Live houdt bijvoorbeeld in een unplugged set met nummers van Golden Earring, U2, Los Lobos en Georg Michael. Ook is er een house-act met repertoire van 2 Unlimited, Haddaway en Under cover. Natuurlijk ontbreken songs uit de Top 100 aller tijden en uit de actuele Top 40 niet. Spektakel van vijf muzi kanten, veel licht en rook: dat biedt Lie ver Live. Bovendien is de band bekend als begeleidingsgroep voor karaoke- acts, dus een betere keus had men in De Lantaarn niet kunnen doen. Onverlaten op het voetbalveld rond de middenstip. LIMMEN - Afgelopen zondag was het weer raak met carnavalsvereniging De Uylenspieghels. 's Morgens om 10.30 uur gaven zij acte de presence in De Ca meren om samen mét de bewoners kof fie te drinken en ook een klein glaasje. Tevens werd de nieuwe Raad van Elf voorgesteld en konden de bewoners ook nog kennismaken met de nieuwe hoffo- tograaf en de nieuwe hofmuzikant. Daarnaast hadden de Uylenspieghels ook nog een verrassing in petto voor dhr. Gerrit Hartog, al 25 jaar kok van de Cameren en ook al 10 jaar aktief voor de Uylenspieghels bij de traditio nele eetmiddag. Hij kreeg van prins Tyl VIII de versierselen en de oorkonde die behoren bij de Gortige Gortzak, want dat was de onderscheiding die hem ten deel viel. Ook zijn vrouw werd in de hulde betrokken en mocht een mooi bloemstuk in ontvangst nemen. Daarna werden de bewoners getrak teerd op een optreden van het kinder koor o.l.v. dhr. P. Rijs. Een professi oneel optreden wat dan ook door de be woners van de Cameren beloond werd met het cijfer 10. Prins Tyl VIII zette ook nog mw. Levering in de bloemetjes, want zij was de bedenkster van de naam van het nieuwe winkeltje in de Came ren, Het Gruttertje. Daarnaast werd dhr. Mous nog in de bloemetjes gezet vanwege het bereiken van de 100-jarige leeftijd. Al met al een zeer geslaagd be zoek van de Uylenspieghels aan de Cameren. 's Middags werd de 'Italiaanse middag' LIMMEN - De inwoners van Limmen weten steeds beter de weg naar Kinde ropvang Limmen te vinden. De opvang van hun kinderen neemt hen een stuk werk uit handen, terwijl zij ook de ze kerheid van goede opvang hebben. Op dit moment is er weer een aantal aanvragen voor gastoudèrschap binnen gekomen: voor een kind van 1 jaar op vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur (in de toe komst ook op dinsdag); voor 2 kinderen (1 en 2 jaar) op maandag, dinsdag en vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur; voor een kind van 1 jaar op maandag, woens dag en donderdag van 8.00 tot 16.30 uur Guli 1994). In principe kan iedereen gastouder wor den, jong en oud. Wanneer u interesse heeft in één van de gevraagde opvang mogelijkheden of u wilt gewoon eens een gesprekje hierover, dan kan u. te recht tijdens het spreekuur op dinsdag tussen 9.15 en 10.15 uur in De Wollewei (bij de peuterspeelzaal) aan de Sport- laan. Tijdens de Kerstvakantie is KOVL gesloten; het eerste spreekuur hierna is op 11 januari. HEILOO - Op dinsdag 21 december zal er een muziekmiddag worden gehouden die geheel in het teken staat van het na derend kerstfeest. Er is heel veel prach tige muziek voor kerstmis geschreven, maar heel hoog bovenaan staat onbe twist de muziek voor de kersttijd van Bach. Voor deze middag laten wij de kerstcantaten (ook wel Weihnachtsora- torium genoemd) horen. Hierin zingt de tenor in recitatieven het verhaal van de geboorte, steeds afgewisseld met be schouwende recitatieven en aria's door de overige solisten. Het gemengde koor zingt de koralen en koren en het begelei dingsorkest, met de prachtige oude in strumenten, zorgt voor een'volmaakte harmonie. Het geheel jubelt een blijd schap uit de volledige overeenstemt met het karakter van het kerstfeest. Ook nu zal Piet van der Steen voor eni ge toelichting op het werk zorgen. Alle 55 plussers zijn van harte welkom in de Wollewei. Aanvang 14.00 uur. gehouden, maar eerst moesten de Uy lenspieghels aantreden om twee uur op het voetbalveld, want het bleek dat 'on verlaten' in de nacht van zaterdag op zondag de middenstip van het Limmer- veld gestolen hadden en deze bij de car navalsvereniging ingeleverd hadden. Deze werd dus keurig terugbezorgd en opnieuw ingespit met de groeten van de Uylenspieghels. Om 15.00 uur begon het feest in party centrum St. Maarten, wat werkelijk was omgetoverd tot een waar Italiaans lustoord. Overal schitterde het rood- wit-groen, de nationale kleuren van Ita lië en de Uylenspieghels hadden kosten noch moeite gespaard om er een gewel dig feest van te maken. Mede dankzij de vaardige handen van Gerrit Hartog, de al eerder genoemde kok van de Cameren, slager Klaas Meegdes, horecaondernemer Dirk-Jan Denekamp en bakker Peter Bakker werd er aan de gasten een geweldige maaltijd geserveerd die in heel goede aarde viel. Ook Henny en Aris Engel, de beheerders van partycentrum St. Maarten hadden er alles aan gedaan om het iedereen naar de zin te maken. Rond vijf uur waren de meeste gasten binnen en kwam het feest echt tot een hoogtepunt wat heel lang duurde, mede dankzij de muziek van The Crew Groot en klein waren te gast bij de Uy lenspieghels en hebben alvast een voor proefje genomen op het komende carnaval. Degenen die er niet geweest zijn hebben echt wat gemist, maar het seizoen is natuurlijk nog lang niet af gelopen. Zondag 9 januari vindt het oude stom- penbal plaats. Zaterdag 22 januari staat het partycentrum St. Maarten voor ie dereen open, want dan staat de tussena- vond op het programma. De Uylen spieghels gaan zich dan begeven in 'Mexicaanse' sferen. Vrijwilligersdag LIMMEN - Dinsdag 7 december: inter nationale vrijwilligersdag. De gemeente Limmen deed hier voor het eerst aan mee, maar maakte een onbegrijpelijke selectie. In het kader van het jaar van de ouderen werden die vrijwilligers uitge nodigd, die zich inzetten voor de oudere bevolking, te weten de mensen van De Zonnebloem en het UW. To zo ver pri ma. Maar men gaat voorbij aan de vrij willigers van het Rode Kruis (welfare, telefooncirkels en vakantieprojecten), van Tafeltje Dekje en van de Stichting Welzijn Ouderen Limmen. Daarover zijn wij verontwaardigd en teleur gesteld. Indien dit om budgettaire redenen zou zijn, dan nog had men dit moeten laten weten aan deze 'ongewenste' gasten. Nu hebben wij een Assepoester-gevoel: we staan altijd klaar, maar ontvangen niet samen met de mensen van Zonnebloem en UW - waarmee overigens een prima samenwerking bestaat - een uiting van waardering. Natuurlijk gaat het geens zins om het gezellige avondje, maar als men speciaal die vrijwilligers uitnodigt, die werken voor en met ouderen, dan kan men ons inziens niet zo'n vreemde scheiding maken. Waarom niet aan alle bovengenoemde verenigingen een zelfde uitnodiging gestuurd voor een beperkte afvaardi ging? Of aan alle vrijwilligers een aardig briefje geschreven met een kleine atten tie? Wij stellen: 'Gelijke monniken, ge lijke kappen'. Overigens, het zal geen enkele invloed hebben op onze inzet voor onze medemens. Wij doen het vrij willigerswerk met liefde en velen van ons al meer dan tien jaar. Vrijwilligers Rode Kruis, Tafeltje Dekje en 3WOL LIMMEN - Op de Internationale Vrij willigersdag op 7 december heeft de ge meente Limmen ook aandacht besteed aan de vrijwilligers in haar gemeente. Omdat het onmogelijk was om alle vrij willigers tegelijkertijd eens in het zon netje te zetten waren voor dit jaar de Zonnebloem en de UW uitgenodigd voor een bijeenkomst in Vredeburg. Dit werd zeer op prijs gesteld en de op komst was groot. Namens het gemeen tebestuur werden de aanwezigen welkom geheten door wethouder Snij der die ook het initiatief tot deze avond had genomen. Hij benadrukte nogeens dat met deze avond alle vrijwilligers in Limmen eens voor het voetlicht worden gezet en dat de komende jaren telkens andere groe pen zullen worden uitgenodigd. Het werd een heel gezellige avond waarbij ook de kennis van de aanwezigen (één heer en meer dan dertig dames) werd ge test over bijzonderheden van de ge meente Limmen. Groot was de hilariteit op het gegeven antwoord op sommige vragen. De „kwis" werd gewonnen door de dames Ina Revers, Tiny Veldt, Roelien Siepel, Ria Bakker en Nel Pep ping. Als prijs zullen zij een bezoek aan de centrale meldpost van ambulance dienst mogen brengen. Al met al was het een zeer geslaagde avond en op 7 de cember 1994 zal er zeker weer een derge lijke avond worden georganiseerd voor weer een andere groep vrijwilligers. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopi] dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost. Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. LIMMEN - Vredeburgs eerste achttal is met een nederlaag van SVi-lVz uit Zaanstad teruggekeerd. Vooral de kop van vier liet het afweten. Eén schamel halfpunt op naam van O. van Buuren was het resultaat. De staart deed het met een zege voor C. Limmen en twee remises voor R. van der Storm sr. en J. Limmen beter. De persoonlijke resulta ten, die in de onderlinge competitie doorwerkten, hielden Admiraal, G. Hafkamp en J. Limmen op de eerste drie plaatsen van de clubladder. Van der Storm sr. steeg van zeven naar vijf en C. Limmen klom dankzij zijn zegen in Zaanstad van de negende naar de zes de plaats. De winterpromotie van B naar A die al vast stond brengt M. Sturk en R. Schouten voor de rest van het speeljaar in Vredeburgs hoogste groep. Schouten verloor weliswaar van B. van Diermen maar laatstgenoemde ontgaat promotie wegens zijn geringer aantal gespeelde partijen. De uitslagen van ronde 12 zijn: A: A. Duikersloot-P. Vlaar 0-1; T. Schut-K. Aafjes 0-1; M. Limmen-J. de Graaf 1-0; H. Levering- B. Kerkhof 1-0; Th. Al-R. v.d. Storm jr. 1-0; G. de Graaf-G. Pouw 1-0. B: M. Sturk-R. Limmen 1-0; A. de Waard-W. Koenekóop 1-0; R. Lammers-R. Jagtenberg 0-1; N. Admiraal-M. Out 0-1; L. v.d. Eng-C. Out 1-0; J. Kramer-W. Pepping 0-1; L. de Boer-W. Thijsse V2-V2; M. Bos-W. Beentjes 1-0. C: B. Kos-M. Beentjes 1-0; W. Könst- N. Glas 0-1; L. Winder-W. Koot 1-0; K. Kramer-M. Kos 1-0; W. Castricum-R. Weijers 1-0; C. Pepping-W. Kaandorp 0-1; P. Mooij-J. Kaandorp 1-0; V. Dollman-L. Admiraal V2-V2; N. Admiraal-R. Limmen 1-0; C. Pepping- W. Könst 0-1; J. Kaandorp-M. Kos V2-V2. AKERSLOOT - Voor de zesde keer in successie organiseren de zaalvoetbalve renigingen AZV Kaandorp Hypotheek Adviseurs en ZVV 't Pontje uit Akersloot het Kersttoernooi op zondag 26 december. Plaats van handeling is sporthal De Lelie, waar vanaf 10.00 uur louter Akersloter ploegen in actie ko men. Naast drie teams van elk van de organiserende verenigingen zijn dit ook twee teams van Meervogels '31. Na poulewedstrijden en kruisfinales zal de finale gespeeld worden vanaf omstreeks 15.20 uur. Deze wordt vooraf gegaan door een wedstrijd tussen de jongste F- pupillen van Meervogels. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadre$: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus,. Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en.van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30. uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bjj Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 18