JOH^ÏN slaapkomfort 225,- 310,- 300/ 1950,- 1450,- 199, 99, OVERTREKKEN 20 tot 50% JohWin en GerTon wensen u prettige kerstdagen COUPON HUISKAMERTAPIJT COUPON HUISKAMERTAPIJT Nog div. couponnen TAPIJT en VINYL Meisjesteam HSV kampioen Honkballers Double Stars in selectie voor Nederlands team RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-3401 I RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-1602 Bouclé SLAAPKAMERTAPIJT q e Hoogpolig SLAAPKAMERTAPIJT ICQ. in diverse maten met KORTING van Op de gehele kollektie Vurenhouten LEDIKANT 'Harry' Vurenhouten LEDIKANT 'Nice' LEDIKANT 'Tommy' MDF SLAAPKAMER 'Mariska' SLAAPKAMER 'Capri' HUISKAMERTAPIJT Intertest Hawaï HUISKAMERTAPIJT Intertest Citadel LUXE SLAAPKAMERTAPIJT Intertest Jewel Coupon SLAAPKAMERTAPIJT m a jF 7.90x4.00 mtr, DOC a Bowlingvereniging Heiloo als tweede in steden- ontmoeting naar finale Het Felle Stootje Damclub Heiloo Dojo 't Loo HSV van veld naar zaal Zwemdiploma's Heilooër Bridgeclub Damesbridgeclub Sans Atout SV Oppositie Flashing-Vlotman Bridgeclub Sans Atout VV Effect Vrijdag koopavond. Maandag gesloten. 90x200 cm, Incl. rolbodem van 265,- voor 90x200 cm, Incl. rolbodem van 365,- vooi 90x200 cm, alpinewit, incl. rolbodem van 370,- voor ledikantmaat 140x200 cm 2 nachtkasten "1 'showroommodel' van 2675,- voor ledikantmaat 140x200 cm 2 nachtkasten 1 'showroommodel' van 1950,- voor SLAAPKAMER 'Marianne' showroommodel ledikantmaat 140x200 cm 2 nachtkasten 1 AAA ongestabiliseerd waterbed van 3250,- voor 1 OUUf" frisé tapijt in 2 kleuren, jute rug per mtr. van 239,- voor bouclé tapijt in beige/rose multikleur per mtr. van 139,- voor multikleur, frisé tapijt, grijs/rose, jute rug 1 OO per mtr. van 189,- voor I V#| kleur: lila/paars, jute rug per mtr. kleur: rose/lila, jute rug per mtr. I 3 dormilux rose 5.50x4.00 mtr. hoogpolig, moderne kleurstelling, 100% polyamide, jute rug M m wollen bouclé, in naturel kleur, m jute'rug 001500/ Vrijdag koopavond. Maandag gesloten. PAGINA 6 UITKIJKPOST 22 DECEMBER 1993 Het team van HSV met begeleiders Cees de Waard en Peter Hoetjes. Michael Duursma en Perry Hoetjes kandidaat voor Nederlands team. HEILOO - Op 11 december was het zo ver. De meisjes-junioren van H.S.V. be haalden het kampioenschap in hun klasse. En hoe! Gestart met competitie voetbal in januari 1993, en nu ongesla gen kampioen. Na de winterstop gaat dit team in de elftal-tal competitie spe len. Zijn er nog enthousiaste meisjes, schroom niet, kom voetballen. De trai ning is op dinsdag van 16.30-17.30 uur. Heb je interesse, kom eens langs op de training. HEILOO - In het bowlinghuis Spierdijk werden op 18 en 19 december, strijd ge leverd tussen de bowlingverenigingen van Noord-Holland, met als inzet deel name, voor slechts 2 van de 16 vereni gingen, aan de Landelijke Stedenont- moeting op 22 en 23 januari in Schiedam. De Nationale Bowling Federatie (over koepelend orgaan van alle bowlingvere nigingen) nodigde hiertoe alle verenigin gen van Nederland uit, om zich te doen laten vertegenwoordigen door hun beste vijf dames en vijf heren, die, in de voor rondes van hun afdeling, in vier games, een zo'n hoog mogelijke pinfall moesten zien te behalen. Bowlingvereniging Heiloo werd verte genwoordigd door de Bianca de Bie, Therese Bielefeldt, Mildrid Grootaers, Nicole Hoetjes, Sandra Poppenk en Pe tra v.d. Worp-Hoetjes. Tezamen met de Eelco van Gelderen, Menno v.d. Heu vel, Ronald Hoogendijk, Erwin Huy- zer, Rik Nap, Henk Wijker en hun coach Peter Kokkelkoorn, eisten zij, voor bowlingvereniging Heiloo, een tweede plaats voor zich op met een to taal pinfall van 1184, hetgeen voldoen de bleek, om 14 verenigingen van Noord Holland achter zich te houden. De thuisspelende bowlingvereniging Spierdijk wist zich, met 26 pins meer, als eerste te plaatsen, waarmee zij sa men met Bowlingvereniging Heiloo, Noord-Holland zullen vertegenwoordi gen op de Landelijke Finale te Schiedam. Later op de dag werd bekend, dat de op de derde plaats in Spierdijk geëindigde, bowlingvereniging Den Helder, door de N.B.F. eveneens werd uitgenodigd voor de Landelijke Finale in Schiedam, om dat zij de hoogste pinfall behaalde van, de alle op de derde plaats geëindigde bowlingverenigingen van Nederland. In Schiedam zal bekend worden, wie van de 24 deelnemende bowlingvereni gingen, zich Kampioen van Nederland 1994 mag gaan noemen. HEILOO - Uitslagen van de wedstrij den van damesbiljartclub Het Felle Stootje op maandag 13 december: H. v. Broeckhuysen-V. Becker 1-3; E. Hoet- jes-M. Hin 1-3; A. Bakker-H. v. Broeckhuysen 2-1; M. Hoogeland-T. Kuilman 0-2; T. Admiraal-A. Bakker 0-2; E. Hoetjes-T. v. Willigen 2-0; v. Becker-H. Koedijk 3-0; T. Kuilman-M. Hink 3-0; t. Admiraal-H. Koedijk 0-2; M. Hoogeland-T. v. Willigen 0-3. HEILOO - In de onderlinge competitie zijn de volgende partijen gespeeld. M. Out- C. v. Lieshout 2-0, R. Koch - C. Bijwaard 2-0, P. Heijne - N. Lighart 0-2, L. Koersen - R. de Boer 0-2. De wedstrijd De Broeikas Akersloot- Damvereniging Heiloo is geëindigd in 11-11. HEILOO - Afgelopen week vonden bij Dojo 't loo graduaties plaats. Veertien judoka's kwamen in aanmerking om een hogere band te halen. Vele uren oe fenen moesten hierin tot uitdrukking komen. Dat de judoka's hun best ge daan hebben bleek uit het feit dat iede reen slaagde. De gelukkigen waren: gele band: Jelle Wittebrood, Dirk-Jan Spaargaren, Maaike Mathot, Jasca Boeters, Jerrie Bruins, Robin Peere boom en Benedict Clarke. Oranje band: Florian Hunia, Kim Kaandorp, Groene band: Rick Molenaar, Marca van Wilgen, Hugo Castricum en Marina de Graaf. Blauwe band: Robert Klamer. HEILOO - Tijdens de winterstop trek ken de veldvoetballers van H.S.V. mas saal de zaal in. In sporthal 't Vennewa- ter vindt rond de jaarwisseling een drie tal toernooien plaats. Op 28 december strijden de A-B-C-junioren en de meisjes-junioren om de hoogste eer. Op maandag 3 januari is het de beurt aan de D-E-F junioren in hun jaarlijkse Konkelboet pannekoeken toernooi. Op 8 en 9 januari strijden de senioren, A- junioren en dames in het 13e DAC- grand toernooi om de eerste plaats, een voetbaltoernooi met loterij en bal na. HEILOO - Double Stars Heiloo ont waakt uit haar winterslaap. De honk balselectie en het team van de interregionale jeugd zijn inmiddels gestart hun conditie weer op te vijzelen. Onder leiding van de nieuwe coach Nico Wolven, geassisteerd door Bart van der Horst worden zij iedere zondag onder handen genomen. De Interregionale Jeugd staat ook dit jaar wjer onder lei ding van Michael Blokker, die daarbij assistentie heeft van Michiel Cevat en Rene Schoen. Drie leden van de Interregionale Jeugd hebben van een winterstop nauwelijks iets gemerkt. Michael Duursma, Perry Hoetjes en Wytse Veenstra zijn na een jeugdkamp in Haarlem en een try-out in Amsterdam met 40 anderen geselecteerd voor het Nederlands cadettenteam. Dit team bestaat uit jongens van 13 tot en met 15 jaar. Michael Duursma honkbalt al vanaf zijn prilste jeugd. Via de peanuts, be landde hij in de pupillen waar hij uit kwam voor het rayonteam Noord-Hol land, ook bij de adspiranten kwam hij uit voor het rayonteam, evenals Perry Hoetjes en Wytse Veenstra. Dit team werd dit jaar kampioen van Nederland. HEILOO - Woensdag 15 december heb ben de volgende kinderen, die zwemles hebben genoten in 't Vennewater te Hei loo afgezwommen: Voor Overlevingsdiploma Brons: Jessi ca de Bruyn, Martin Kroone, Sanneke Masteling, Astrid Portegies, Mariëlle Schouten, Nicolette Koopman, Rianne Smit, Youri v. Veen, Patricia Oudhoff, -Lisette v. Veen, Joelle Oosterveld, Chantal en Eveline Disseldorp, Sandra Wamelink, Charisse Jonker, Heieen Bos, Laura Spijker, Kim Baart en Jessi ca Leek. Voor het A-diploma donderdag 16 de cember: Lotte Revers, Jeanette v. Haaster, Jack v.d. Reep, Moran Eugster, René Philips, Ron Groot, Mandy Tijm, Jessica Hoetjes, Rob Loqbuyck, Ferrt Bussing, Anoek Boot, Kim Schoen, Arjan Barendse, Alexa Hays, Ilse Pepping, Chris Kool, Rob Koning, Roel Dingerdis, Perrey v.d. Reep, Nathan Blanchard. Voor het B-diploma vrijdag 17 decem ber: Thomas de Wit, Tim Arends, In- grid Borgman, Leyn Stokman, Liselotte Mulder, Nancy en Miriam Broers, Peter Seignette, Helen Liefting, Ariel Hays, Liza de Vries, Chantal v. Silfhout, Li- sanne Hendriks, Guus de Waard, Ma- rijn Wolfs, Richard Schouten, Jannick Laan, Erik Sanders, Fleurtje v. Stigt. HEILOO - Uitslagen dinsdag 14 decem ber: A-Lijn fm. v.d. Laan 61.00, Hoff- Tamminga 58.00; B-Lijn Moscou- Weehuizen 64.50, fm. v. Brunschot 60.00. Donderdag 16 december: A-Lijn Kat- Smit 62.00, de Bruyckere-Stark 56.00; B-Lijn Evenblij-Gauw 58.00, M. Jansen-Kromhout 55.50; C-Lijn fm. Neefjes 62.50, Dijkstra-Leek 57.50; D- Lijn v. Haperen-Hurkmans 59.00, v.d. Goot-Oud 55.50. HEILOO - Uitslagen woensdag 15 de cember: A-Lijn: 1. Bakker-de Waal .59.58, Slob Schaffer 57.08, Cornelis- sen-Schreiber 57.08, Toby-Toby 52.60; B lijn: 1. Kuiper-de haan 65.10, 2. Werdmuller-Meijering 52.60; C-Lijn 1. Harreveld-v. Vegten 62.92, 2. Grütters- de Witte 61.67, D-Lijn 1 Hoogland- Mulder 64.17, 2. Roest-Brouwer 62.50; G-Lijn 1. Min-de Ruijter 59.89, 2. Wassenaar-Hendrikse 56.59. HEILOO - Deze week was B. Bosma het slachtoffer van de dadendrang van A. Slob. Reeds in de vroege opening ging het verkeerd voor hem, en dan wordt het lastig voor een goed resultaat te schaken. De nr. 2 Cor van Etten ver loor van een zeer gedegen spelende Ro nald Groot, die direct naar de derde plaats opschuift. Belangrijke overwin ningen waren er voor Langereis en Ebregt, die daarmee hun plaats in de A- poule zeker stelden voor het komende seizoenhelft. Uitslagen dinsdag 14 december: Bosma- Slob 0-1, Groot-van Etten 1-0, de Jager- Jongkind Zi-Vi, Folkertsma-Heeringa V2-V1, van Hoek-Kerst 0-1, Maas- Manni Zi-Zi, Ebregt-Niehaus 1-0, Sauer-Langereis 0-1, Kleijn-Ligthart 0-1, Brink-Ooyevaar 1-0, de Ruig- Hassing 1-0, Pias-Bos 1-0, Koenders- v.d. Wal Z2-Z2, Horninge-Blom 1-0, Kraaijenbrink-v.d. Brink 0-1, Witte- Jonkheer 1-0, Hoogerwerf-van Stee 1-0, Beyers-de Moei 0-1. Denken de leden nog aan het Reyersen van Buuren snel- en Rapidschaaktoer- nooi op de le dinsdag van januari? Voor alle huisschakers ook een mooie manier om met Oppositie kennis te ma ken, want de inschrijving voor het Ra- pidschaak is helemaal open voor iedereen die dat wil. Aanmelden voor aanvang bij de zaal. Ook Perry Hoetjes speelt al vanaf de peanuts, Wytse Veenstra besloot dit jaar overschrijving van de Beagles naar Double Stars Heiloo aan te vragen om voor het Interregionale Jeugdteam uit te gaan komen. Het cadettenteam bereidt zich voor op het Europees kampioen schap dat in 1994 in Italië gespeeld wordt. In januari worden er uiteindelijk 24 jongens geselecteerd, die zich weke lijks in Zeist verder gaan voorbereiden. Pannekoekentoernooi peanuts Op woensdag 29 december is het weer zover. In de sporthal aan het Vennewa ter zullen teams van The Bears, Cromti- gers, Flying Petrels, Koedijk en Double Stars Heiloo de degens kruisen tijdens het jaarlijkse pannekoekentoernooi. Naast het spelen, is natuurlijk een hoog tepunt het verorberen van de vele pan nekoeken die door de ouders tijdens de middagpauze in grote getale aangerukt worden. Dat dit toernooi weer gespeeld kan worden, is niet in het minst te dan ken aan een financiële bijdrage van Bu- ro van Duin. Het aanvangstijdstip is 9.30 uur, de prijsuitreiking vindt plaats om 15.15 uur. HEILOO - De wedstrijd van de Heren van Flashing-Vlotman tegen R.A.C. uit Beverwijk van afgelopen weekend stond in het teken van het spelplezier. Het be gon wat nerveus, de score kwam wat traag op gang. Na vijf minuten was de stand 9-2 voor Heiloo. De gehele wedstrijd zou Heiloo blijven domine ren. Met goed vel verdedigingen legden de Flashing-Vlotman mannen de basis voor hun overwinning. Door regelmatig de rebounds te veroveren en deze met treffers goed af te ronden, werd het vel- doverwicht goed benut. De eerste helft was de helft van Davis Wesselius met 17 punten (totaal 21), de tweede helft stond in het teken van een onstuitbare Arno Jünger met 18 punten (totaal 20). Het was ook voor het publiek een leuke wedstrijd, die tot de laatste minuut bleef boeien. Met de rust was de score 42-15. In de tweede helft kregen de mannen uit Beverwijk wat meer ruimte waardoor de score wat gelijkmatiger verliep maar de winst van Flashing kwam geen ogenblik in gevaar. De eindstand 76-38 was een goede afspiege ling van het krachtsverschil. HEILOO - Uitslagen maandag: A-lijn: 1. Hoorn-v. Nieuwendijk 57,5% 2, Mi- chele Tuinstra-Pippel 54,2% B-lijn: 1. Ds. Bakker-v.d. Waal 62,5% 2. Mw. Pelkman-de Lange 59,6% C-lijn: 1. Ds. Kuiper-Werd mw. Her 57,8% 2. Mw. Stark-v.d. Vlies 55,7% D-lijn: 1. Mw. Antonysen-Witting 56,3% 2. Roelofs- Bijlsma 54,7% E-lijn: 1. Mw. Meye- ring-Koersen 62,9% 2. Fam. v. Dijk 60,4% F-Iijn: 1. Fam. Keesen 54,2% 2. Fam. Krul 53,5%. HEILOO - In een gelijk opgaande wedstrijd hebben de dames van Effect 1 de laatste wedstrijd van het jaar tegen Armixtos uit Amsterdam gewonnen. Het begin van de eerste set was duidelijk voor Effect, toen echter met een 5-0 voorsprong Caroline Nanne in botsing kwam met spelverdeelster Marjon Schaap raakte Effect totaal uit haar spelritme waardoor zij de set eenvoudig nwr 15-7 moesten inleveren. Ook de 2de set begon Effect voortva rend met een goede serveerreeks van Jouke Boerhave waardoor Effect op een ruime voorsprong kwam van 8-1, deze voorsprong wist het team vooral door veel plaatsballen in het midden uit te bouwen tot een 15-6 setwinst. In de 3de set bleek dat Effect duidelijk een mindere dag had, veel misverstan den, onzuiverheden en een weinig sco rende buitenaanval zorgden ervoor dat Armixtos in de wedstrijd bleef en groei de. Met haast onmogelijke verdedigen de akties wisten zij de bal van de grond te houden en zij wonnen deze set dan ook met 15-10. De 4de set was een spannende en gelijk opgaande set die ongeveer een half uur geduurd heeft met veel servewisselingen zonder dat een van beide teams tot sco ren wist te komen. Na zeven keer een servewisseling op de stand van 13-13 wist Effect deze uiteindelijk winnend af te sluiten met 15-13. In de 5e raleypoint set nam Armixtos het initiatief en kwam op een 11-7 voorsprong. Effect reali seerde zich dat het te weinig durf toonde en bracht meer kracht in de aanvalsron- den in de serve. Effect kwam langszij en na een goede servereeks van 4 punten van Marjon Schaap wist Effect deze set toch nog winnend af te sluiten met 15-13. Nu we voor de winterstop staan en als pas naar de 3de divisie gepromoveerd team terugkijken en Effect op de 3de plaats zien staan met 19 punten uit 10 wedstrijden kan dit team met vertrou wen beginnen aan de 2de helft van de competitie. OPGERUIMD HET JAAR UIT!!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 6