Ans Willemse-van der Ploeg (rechts) verliet haar wethouders- post om plaats te nemen in de tweede kamerfractie van het CDA, die geleid wordt door Eelco Brinkman. Annemarie Worm-de Moei nam de open collegeplaats in. Tijdens een CD A-meeting in Heiloo poseerde het drietal. De wijk Ypestein kreeg in 1993 een 'eigenhuisarts, de heer F.A. Poelakker. Hij kwam in de plaats van dokter Kempers. Door het vertrek van de heer De Boer aan het eind van 1992 moest een nieuwe gemeentesecretaris gevonden worden. Tenslot te werd gekozen voor de heer Mencke (rechts), die ten over staan van de voltallige raad werd benoemd. Na een lange loopbaan nam 'de baas' van de Heilooër groep Rijkspolitie, groepscommandant M.P. Meijer, afscheid. In 1993 werd een begin gemaakt met de bouw van een nieuw gemeentehuis voor Limmen. Het bestuur van jongerencentrum Conquista maakte zich druk, sterk en op voor de realisering van een nieuw onderkomen, inclusief een deel van de financiering, waarbij een superloterij werd uitgeschreven. Vele jaren werd er om gevraagd: een betere beveiliging voor de spoorovergang bij de Westerweg. In het afgelopen jaar werd dit een feit. De grote inkrimping bij Driessen kwam voor velen als een don- derdslag bij heldere hemel. Vrolijker nieuws voor de Limmer onderneming was er in Den Haag, waar men de Koning Willem I plaquette mocht ontvangen. Alle dagen regen, zo leek het in de zomer, en velen hadden er onder te lijden. Maar niet zozeer de kinderen, die een dag of vier hun intrek namen in het traditionele timmerdorp. De intocht van Sint Nicolaas in Heiloo trok vele kinderen met hun ouders naar het gemeentehuis, waar burgemeester Schoof de goedheiligman op het bordes officieel welkom heette. Droog was het wel het eerste weekend van juli, tijdens de Hei looër kermis, die voor het eerst een dagje langer duurde, van donderdag tot en met zondag. Regen en nog eens regen. In de zomer van 1993 viel er meer dan genoeg. De vrolijke zitjes op de camping boden dan ook een trieste aanblik. Het particulier initiatief om in de zomermaanden voor wat ver tier te zorgen werd beloond. De zes zomeravondconcertjes in de Witte Kerk werden gemiddeld redelijk tot goed bezocht. Eindelijk gebeurde er weer eens wat in de zomermaanden. De Heilooër VVV bijvoorbeeld organiseerde een aantal zomera- vondmarkten op het Stationsplein met - toegegeven - wisselende belangstelling. UITKIJKPOST 29 DECEMBER 1993 PAGINA 9 JAAR

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 9