Bach's Johannes Passion in Witte Kerk. De stolp viert 25-jarig jubileum. 'De mensen wónen hier gewoon'. Er komt weer operette in theater De Beun! Ui* a.j. vos Wear Ever mmn "De Zuidwester" samen verder onder één paraplu! C. HACHMANG DAKDEKKER - LOODGIETER DRUKKERIJ UITKIJKPOST I 59e JAARGANG NO. 11 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN O AAST R EKEN 16 MAART 1994 EEN HUIS KOPEN?' Poppenkastmiddag op de Benedictusschool 20 Maart Darttoernooi in het Oosthonk Fancy Fair c.b.s. De Duif Speelavonden in de muziekschool Natuurwandeling in Heilooërbos Informatie-avond en inloopuurtje bij openbare school Meander Energiebesparing in het winkelcentrum 't Loo iNVM Amels v.d. Ridder Makelaardij o.g. Kennemerstraatweg 129 1851 BC Heiloo Tel. 072-330332 Nieuws van zwembad Loos Collectie Simavi FALKLAND TONEEL BESTAAT 70 JAAR EN PRESENTEERT: Het blijspel 'DE INGEBEELDE ZIEKE' Loesje Workshop in Buk Buk TT r -■ r Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072*330175 Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - Voor de derde maal in suc cessie zal ook dit jaar op Palmzondag (zondag 27 maart a.s.) in de Witte Kerk te Heiloo de Johannes Passion van J.S. Bach worden uitgevoerd. En uiteraard opnieuw door de Scola Cantorum van de grote- of St. Laurenskerk te Alk maar. In tegenstelling tot voorgaande jaren, waarin, een deel van de solo's door jongenssopranen werd vertolkt, is nu gekozen voor een volledige solisten bezetting met onder meer de Japanner Yoshifumi Hata als evangelist. Hoewel misschien minder bekend, wordt de Johannes Passion door vele muziekkenners hoger gewaardeerd dan de Matthaüs Passion. Op zich geen punt om over te strijden, want beide werken zijn absolute meesterwerken. Wel vindt het publiek de Matthaus Passion vaak wat te lang duren. Wat dat betreft heeft de Johannes Passion een streepje voor. Dit werk is prima van lengte om de aan dacht van begin tot einde gevangen te houden. Zeker in een akoestische ruim te als de Witte Kerk. Andere ruimten in Heiloo zouden meer mensen kunnen herbergen, maar juist de Witte Kerk is een geweldige plaats om deze muziek, uitgevoerd door voornoemde bezetting, ten volle tot z'n recht te doen komen. Solistische medewerking wordt verleend door: Jane Oakland - sopraan. Margot Endel - sopraan. Rob Petri - countertenor. Jan Brink - countertenor. Albert van Ommen - tenor. Gerard Rooker - bas. Martin Pronk - bas. Gerard Leegwater - orgel. Evangelist: Yoshifumi Hata (Ja pan). De orkestbegeleiding wordt ver zorgd door Philharmonia Amsterdam. Het geheel staat onder leiding van Hen drik Timmerman, cantor van de Grote- of St. Laurenskerk te Alkmaar. De en treeprijs bedraagt 32,50 (voor CJP/ 65 27,50). Kaarten o.m. te bestellen bij Ger Helder, De Sonneveld 148, Hei loo, tel. 334804 (van te voren afgehaald krijgt u 5,- reduktie). Aanvang 19.30 uur (kerk is vanaf 18.30 uur open). HEILOO - Eugene van Boxtel, Jan Wester en Theo Linssen hebben het alle maal meegemaakt. Vanaf de allereerste dag waren zij erbij en nog steeds wonen zij met veel plezier in gezinsvervangend tehuis De Stolp in Heiloo. Dit jaar wordt het 25-jarig jubileum gevierd en dat feit zal niet ongemerkt aan de bewo ners en personeel voorbij gaan. Voor ons een reden om eens een kijkje te gaan nemen. De bewoners zijn al op de hoogte ge bracht van onze komst en staan vol on geduld bij de ingang te wachten. Onmiddellijk worden we naar het dienstdoende personeel gebracht, waar na we in de woonkamer een praatje met drie van de 'oudste' bewoners maken. Ze zijn niet het oudste qua leeftijd, maar ze behoren tot de groep die al vij fentwintig jaar in De Stolp woont. Eu gene voert in feite het woord en hij is trots op zijn huis en wat er allemaal ge beurt. Hij vertelt,over het werk dat ze doen, over de vrijetijdsbesteding en over het feit dat alle bewoners op 18 april naar Euro Disney vertrekken. Sa men met het personeel verblijven ze vijf dagen in Parijs om het jubileum te vieren. Peter Kaandorp, hoofd van De Stolp, hij blikt samen met ons terug naar de afgelopen periode. De bedoeling is om eens duidelijk te maken wat een gezins vervangend tehuis nu eigenlijk is en wel ke veranderingen er in de loop der jaren zijn gepasseerd. Veel mensen weten niet precies wat het is. Dat komt doordat je weinig aan de weg timmert want de mensen wonen hier gewoon, aldus Kaandorp. Vijfentwintig jaar geleden werd de stolpboerderij betrokken en in eerste instantie werd er plaats geboden aan 24 volwassenen met een verstande lijke handicap. Dit betekende dat drie mensen een slaapkamer moesten delen. Alles ging in die tijd groepsgewijs en het woord groepsleider was dan ook een be kend begrip. Peter Kaandorp: "Meer dere mensen op een kamer werd langzamerhand een achterhaald model en al snel ging dat van drie naar twee. Hiervoor werden er onder andere dak kapellen geplaatst. Er werd steeds meer gewerkt aan een ontwikkeling waarin de individuele persoon zoveel mogelijk tot zijn recht kon komen, zodat ze met ac ceptatie van de handicap in de maat schappij konden functioneren". Privacy De bewoners kregen behoefte aan priva cy en in 1986 werd het huis aan de Wester weg met de boerderij verbonden. Iedere bewoner had vanaf dat moment de beschikking over een eigen kamer. Aan de Kloosterhof werden vier mensen gehuisvest en deze groep functioneert voor een groot deel zelfstandig. Drie keer in de week komt er een begeleider van De Stolop om de lopende zaken door te nemen in verband met de finan ciën en het eten. De bewoners zijn vrij om te doen en te laten wat ze willen maar in de praktijk blijken ze weinig be hoefte te hebben aan drukke sociale contacten, bijvoorbeeld: "ze gaan wel naaf de soos of naar een andere plek, zoals bijv. een café waar begeleiding is. Ze zijn nu eenmaal vrij kwetsbaar", al dus Peter Kaandorp. Natuurlijk zijn er ook bewoners ^die zelfstandig muziek- en theatervoorstellingen bezoeken. De bedoeling is dat het personeel helpt waar nodig is en de bewoners verder zo veel mogelijk de vrije hand laat. Dat er regels zijn waar men zich aan te houden heeft spreekt volgens Peter voor zich. "Je hebt deze regels wel nodig om het huis goed te laten draaien. Zo gaan va naf 22.30 uur slapers voor wakers, dus een bewoner die laat thuis komt moet hier rekening mee houden. Draait het niet zoals we willen dan proberen we af spraken te maken maar de mensen zijn hier op basis van vrijwilligheid en dat betekent dat ze vrij zijn om te gaan wanneer ze zich niet in de regels kunnen vinden". Er werken vrij veel mensen op De Stolp maar onder hen zijn een flink aantal parttimers en invalkrachten. Als je alles omrekent in hele banen dat kom je op ruim negen full-time krachten. Er moet 24 uur per dag iemand van het personeel aanwezig te zijn en tijdens de tweeweke lijkse vergadering werden werden er af spraken gemaakt over de begeleidings methoden. Peter'Kaandorp: "De basis gedachte is dat we proberen het een thuissituatie te laten zijn. Het is belang rijk dat de mensen een plek hebben waar ze zich veilig voelen. Wil je zien of de mensen zelf iets kunnen dan moet je ze geen trucs aanleren. Leer ze praten en geef ze een gevoel van eigenwaarde. Als je dat weet te bereiken ontplooien ze zich en dan gaat het bijna altijd goed". Tijdsbesteding In de beginjaren was er overdag nie mand in het huis aanwezig. Het uit gangspunt was dat ze allemaal een dagbesteding moesten hebben. De be woners werden echter ouder en een aan tal van hen geraakte in de VUT. "Ze eisten terecht dat ze nu eens niets hoef den te doen, maar het aantal thuiszitters groeide en er kwam behoefte aan activi teiten. Muziekles, de hobbyfarm, de to neelclub en het dagverblijf voor oude ren kwamen in beeld en dit functioneert allemaal prima," zo vertelt ons Peter. Bij de dagbesteding probeert men zo veel mogelijk gebruik te maken van het geen de woonomgeving te bieden heeft. Daarbij is men afhankelijk van de me dewerking van buitenstaanders en die is niet onbeperkt. In bijvoorbeeld de houtbewerking zijn er een aantal men sen die dit goed hebben opgepakt en die er lol in hebben de bewoners te bege leiden. De ontwikkeling van de laatste tijd werkt toe naar zorg op maat. Er worden steeds meer wbonsituaties buiten De Stolp gerealiseerd. Vijf mensen met een eigen woonplek maken gebruik van het zogenaamde begeleid wonen. Ze kun nen altijd terugvallen op de begeleiding van het tehuis. Er wordt gedacht aan een uitbreiding van deze vorm van hulp verlening en het ligt in de bedoeling dat dit in de nabije omgeving zal gaan plaatsvinden. "We zitten hier op een prima plek en daar willen we graag blij ven", zo besluit Peter Kaandorp. The pirates of penzance, een eerder optreden van de H. O. V. HEILOO -.Woènsdagmiddag 23 maart a.s. organiseert de Benedictusschool een poppenkastmiddag voor 2- en 3 jarigen. Alle kinderen van die leeftijd zijn van harte welkom en ze mogen hun ouders meenemen. De toegang is gratis. De voorstelling begint om 14.00 uur en aansluitend is er nog tijd om te spelen en te knutselen, terwijl de ouders een kopje koffie kunnen drinken. De Bene dictusschool bevindt zich in Plan Oost achter het bejaardentehuis de Loet. Tot ziens op woensdag 23 maart. HEILOO - Op zondagmiddag 20 maart wordt er een darttoernooi gojjouden in het Oosthonk. De wedstrijd is voor spe lers uit de teams van de tweede divisie en beginners. Dus iedereen die de regels en het spel kan mag zich inschrijven. De inschrijving is op 20 maart van 12.30 tot 13.30 uur. Inschrijfgeld 7,50. De spelvorm die gespeeld wordt is 501. Er zijn prijzen voor de nummers 1 t/m 4 in de winnaarsronde en ook voor de ver- liesronde, verder is er een prijs voor de hoogste finish en hoogste worp en voor de beste dame. Het belooft een gezellige wedstrijd te worden aan de Oostkanter 14a. Dus kunt u darten kom meespelen en zo niet kom dan kijken in het Oost honk! Tot ziens op 20 maart. Makelaars Taxateurs o.g. ^^THFVKFNKOOPfC Postbus 95 1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES J HEILOO - Komende vrijdag, 18 maart a.s. is het weer zover, de jaarlijkse Fan cy Fair van c.b.s. 'de Duif'. Het traditi onele schoolfeest zal dit jaar in het teken staan van Disneyworld, met als grootste attractie het kasteel van Doornroosje! Voor de culinaire genoe gens kunt u terecht in restaurant 'Ame- ricain'. Er zullen ook hot dogs, meatballs, milkshakes en pop-corn ver krijgbaar zijn. En natuurlijk draait het Rad van Avontuur weer en kunt u op de rommelmarkt kijken of er iets van uw gading bij zit. De baten van de Fancy Fair zullen ten goede komen aan een zwerfkinderen-project van Terre des Hommes. Komt dus allen naar Duif- Disney op vrijdag 18 maart van 17.00-20.00 uur. Adres: Mariënstein 180. HEILOO - Op dinsdag 22 maart is er een speelavond verzorgd door leerlingen van Roel Steeman (viool). Naast solisti sche optredens zullen ook diverse strij- kensembles te beluisteren zijn. Vrijdag 25 maart zijn de leerlingen van Fred Lodder (piano/keyboard) aan de beurt. Beide avonden beginnen om 19.30 uur en vinden plaats in de Muziekschool. HEILOO - Zondag, 20 maart a.s. is weer de derde zondag van de maand. Dat betekent, dat om 11.00 uur weer IVN-gidsen klaar staan bij de Katten- berg aan de Kennemerstraatweg, om be langstellenden rond te leiden door het bos. De amfibieën zijn aan hun trek be gonnen (de eerste salamanders zijn al gesignaleerd), de tjiftjaf zal inmiddels aangekomen zijn, kortom: er zijn aan dachtspunten genoeg. De wandeling duurt ongeveer 1 Zi uur en is gratis. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: tel. 072-337736. HEILOO - U zoekt een basisschool in de wijk Ypestein? Vanavond 16 maart vanaf 20.00 uur kunt u kennis maken met o.b.s. Meander. Wij geven u dan informatie in de vorm van een doe- avond. Tevens bent u, samen met uw kind(eren), van harte welkom op onze inloopochtend op donderdag 17 maart van 10.00-11.30 uur. O.b.s. Meander, De Hucht 2, Heiloo, tel. 339935. HEILOO - Op vrijdag 15, zaterdag 16, vrijdag 22 en zaterdag 23 april a.s. is De Beun weer gereserveerd voor de Hei- looër Operette Vereniging. Tevens zal er een voorstelling gegeven worden in theater De Nieuwe Slof te Beverwijk op zaterdag 30 april Het sinds 1951 optredende gezelschap heeft door de jaren heen een uitstekende reputatie weten op te bouwen door haar veelzijdige repertoire keus. Dirigent: Wim Noteboom, regie: Greet van Halm. Franse specialiteit Heiloo e.o. heeft de afgelopen jaren van dit gezelschap kunnen genieten met on der andere: "Orpheus in de Onderwe reld", "Der Vogelhandier" en "The Pirates of Penzance". Voor dit seizoen vermeldt het programma "La fille de Madame Angot" van Charles Lecocq. Een operette uit de Franse keuken die zich kenmerkt door de vele massale koor-scènes. Natuurlijk is er solistisch ook weer het nodige te genieten. Revolutionair De operette is geheel in het Nederlands vertaald en neemt u mee naar het Frankrijk van vlak na de Franse revolu tie (1789-1795). Hoewel de revolutie tot doel had om de macht aan het volk te geven, bleek weldra dat het een aantal gewiekste burgers waren die de touwtjes in handen kregen. Clairette Angot, de dochter van de legendarische volks vrouw "Madame Angot", zingt verbo den protestliederen op straat. Zij wil door het uitlokken van haar arrestatie proberen te verhinderen dat zij door haar voogden wordt uigehuwelijkt aan een pruikenmaker. Natuurlijk wordt zij gearresteerd en ook haar huwelijk gaat niet door, maar operette zou geen ope rette zijn als na een avond vol verwikke lingen er toch weer een (onverwachte) ontknoping volgt. Massale bezetting In het gezelschap is men op velerlei ge bied aktief. Decors, kostuums, rekwi sieten en ook het grime- en kapwerk komt tot stand onder de H.O.V. vlag. Zoals gezegd kenmerkt "La file de Ma dame Angot" zich door omvangrijke koorensembles. Voor het Heilooër ope rette gezelschap is dit geen probleem. Ruim 100 medewerkenden, waaronder een groot operetteorkest, staan voor u klaar om deze sprankelende operette gestalte te geven. Kaarten voor de voor stellingen in De Beun zijn te verkrijgen bij: Rookshop Jan-Tine Braam, Reis- buro Holland International en Boek handel Avis. Informatie en/of reser veringen voor De Nieuwe Slof in Bever wijk: Frits Hogerheyde, tel. 072-334275. HEILOO - De ondernemers van winkel centrum 't Loo in Heiloo zullen op don derdag 17 maart 1994 om 19.30 uur in het Open Huis informatie krijgen over hoe zij hun energiehuishouding kunnen verbeteren. Onder het motto 'Energiebesparing in het winkelcentrum 't Loo' worden di verse deskundigen ingeschakeld. Een specialist op het gebied van winkelver lichting en de nutsbedrijven PEN En- gergiebedrijf Noord-Holland en het Gasbedrijf Kop Noord-Holland zullen hierbij aanwezig zijn. Doel van de informatiebijeenkomst is inzicht te krijgen in doel-matiger/ge- richter gebruik van de energie in het winkelcentrum en daardoor het energie verbruik terug te dringen. Door de op handen zijnde verbouwing van het win kelcentrum kunnen de nodige energie besparende maatregelen direct worden meegenomen. Met de energiebesparen de maatregelen kunnen kosten worden bespaard en het milieu minder worden belast doordat er minder energie hoeft te worden opgewekt. Door een groeiend milieubewustzijn van de gebruikers ont staat het besef dat een goede verlichting met minder energie moet kunnen. Hier aan wordt ook landelijke bekendheid gegeven door o.a. de 'postbus 51-spot- jes' en de Nationale Spaarlampen Aktie. De specialist op het gebied van winkel verlichting zal informatie verstrekken over de mogelijkheden van sfeervolle produktgerichte verkoopverlichting en een optimalisering van de verlichting sinstallatie met als uitgangspunten ge- richtere verlichting en minder energie verbruik. Op verzoek van de onderne mers kunnen (gratis) verlichtingsplan nen worden gemaakt door deze specialist. Het PEN en het Gasbedrijf zullen bij de gehele aktie een aktieve en adviserende rol spelen. De nutsbedrijven geven in hun milieu aktie plannen een hoge prio riteit aan grootschalige energiebespa ring. Op deze avond zullen zij o.a. aandacht schenken aan subsidiemoge lijkheden. Immers, met subsidie kunnen de investeringen relatief snel worden te rugverdiend. De aktie 'Energiebesparing in het win kelcentrum 't Loo' van de ondernemers sluit goed aan bij het gemeentelijk be leid ten aanzien van energie-besparing. De gemeenteraad van Heiloo heeft on langs ingestemd met het opstellen van een energiebeleidsplan. De gemeente Heiloo heeft morele steun toegezegd en de verantwoordelijke wethouder van milieu mevrouw J. Wuijster-Schudde- boom zal deze avond dan ook openen. MAXfLAAA Stationsweg 85 Heiloo 072-335465 H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE Holleweg 19 072-335085 HEILOO - Op dinsdag 8 maart was er weer diplomazwemmen voor kadet en brons van de kinderen van zwembad Loos in Bergen. Het was een heel bijzonder afzwemfeest want ër wjiren kinderen bij van de E.H.B.O. groep van zaterdagmorgen die opgeleid worden door juffrouw Alie. Ondanks hun handicap werd er bijzonder goed en netjes gezwommen. Ook de andere kinderen deden hun uit erste best al hadden een paar kinderen moeite met de startduik. Er was haast ook een complete familie die moest af zwemmen namelijk de familie Scholten (drie kinderen). De kinderen voor het overlevingszwemmen brons deden het prima, al was er een jongen die moeite had om zijn langebroek al watertrappe lend uit te trekken maar uiteindelijk lukte ook dit onderdeel. Er werd overi gens zeer goed gezwommen. Uiteinde lijk zijn alle kinderen geslaagd, gefeliciteerd! De geslaagden voor kadet zijn: Moni que Hectors, Femke Bloksma, Marjo lein Zoetelief, Esther Scholten, Wouter Baltus, Tjeerd Brouwer, Miriam Ter- lien, Leontien Warmer, Michon Kus sendrager, Mare Bron, Paul Scholten, Sylvia Scholten, Ellen Haveman. De geslaagden voor brons zijn: Femke Eg- gers, Arjen v. Wijngaarden, Iris Schoonhoven, Kirsten v. Wijngaarden, Maaike Siippens, Kim van Laerschot, Joost Bakkum, Mariska Barendse, Tes sa Verdonk, Jose Haasnoot, Joost Reus, Erik Valkering. Zwembad Loos, al jaren een schot in de roos! HEILOO - Heiloo zamelt geld in voor watervoorziening in Tami Nadu, In dia. Langdurige droogte veroorzaakt in grote delen van zuidelijk India ernstige problemen op het terrein van de drin kwatervoorziening. Met het thema: schoon water broodnodig voert Simavi enige tijd een grote landelijke informatie-campagne die er toe moet leiden dat ruim 3 miljoen inwoners van India de beschikking krijgen over vol doende schoon drinkwater. De Simavi collecte wordt gehouden van 20 - 26 maart. FALKLANDTONEEL van Molière in theater de Beun. (Zie advertentie elders in dit blad). HEILOO - Op donderdagavond 24 maart a.s. om 20.00 uur zal er in jonge rencentrum Buk Buk een Loesje Works hop plaatsvinden. De entree om met deze workshop mee te doen bedraagt 7,50. Om eens met heel iets anders te komen dan bijv. een band- of DJ-workshop, heeft Buk Buk contact opgenomen met Loesje. Wie kent tegenwoordig nou niet de affiches met daarop teksten die niet zomaar het ene oog in gaan en het ande re uit. Met teksten als bijv. 'Geld speelt geen viool' of 'Al noem je het een uni versiteit, een school blijft een school', probeert Loesje mensen aan het denken te zetten over uiteenlopende zaken. Dit is natuurlijk allemaal erg interessant, maar wat houdt de workshop nu in? Een delegatie van Loesje komt langs en gaat gedurende twee uur aan de slag met deelnemers om uiteindelijk met een leu ke pakkende poster op de proppen te komen. Door een aantal eenvoudige en levendige schrijfopdrachten komt er een groepsproces op gang dat niet meer te stuiten is. Via fantasie en verbeelding gaat het naar helderheid en inzicht en van daaruit naar één of meerdere teksten. Deze avond is niet alleen leuk voor Loesje-liefhebbers, maar voor iedereen die wel eens een creatieve uiting wil ge ven aan bepaalde gedachtenkronkels. Wil je meedoen, geef je dan op voor donderdag 17 maart (tel. nr. 072- 335242). Vraag dan naar Marco of naar Bas. Voor meer informatie kun je op woensdagmiddag bellen met de Buk, vraag dan naar Marco. Je kan natuur lijk ook even langskomen bij Buk Buk. (Pastoor van Muyenweg 12.) "De Zuidwester" fusie van de Zeskant en Nieuwe Hoeve laten gezamenlijk balonnen op. HEILOO - De openbare basisscholen 'De Zeskant' en 'De Nieuwe Hoeve' in Heiloo gaan vanaf 1 augustus 1994 sa men verder onder één paraplu. Al bijna een jaar zijn de leerkrachten van beide scholen bezig, in samenwerking met de Hogeschool Alkmaar en de Onderwijs begeleidingsdienst Noord Kennemer- land, een fusieplan te maken. De nieuwe school zal 'De Zuidwester' he ten. Vrijdag 11 maart werd op feestelij ke wijze de toekomstige naam onthuld. De wethouder van onderwijs, mevrouw J. Wuijster-Schuddeboom, liet door het opstijgen van een tros ballonnen de nieuwe naam verschijnen op de locatie Boekenstein, de toekomstige directeur van de Zuidwester, Bert Westrus, deed hetzelfde op de locatie Malevoort. Daarna lieten alle leerlingen ballonnen met de naam van de nieuwe school de lucht ingaan. Met limonade, koek en spelletjes werd de middag op gezellige wijze afgesloten. Veel bewondering oogstten de nieuwe borden met het logo van de Zuidwester. Deze borden zijn ontworpen en uitgevoerd door Arro Re clame in Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 1