Westerweg 226, 1852 AP Heiloo. Tel. 072-331133 donderdag 26 mei vrijdag 27 mei zaterdag 28 mei Geniet deze zomer van Renault 19 'Jubilé' van Bleeker! Geniet deze zomer van Renault Clio 'Jubilé' van Bleekei! Uw thuis verdient de zorg van Speciale Bleeker 'Jubilé'-uitvoering op de Renault Clio en Renault 19 - Spoiler - Speciale Wieldoppen - Bumper in kleur - 'Jubilé'-striping Op alle Renault-modellen geven wij een trekhaak en een fietsendrager cadeau. De hele dag staat er een echte Formule Renault-wagen, waarin u zich kunt laten fotograferen. We hebben clowns, een ijscowagen en een haringkar. Verder is er live muziek en kunnen de kinderen naar hartelust rondrijden in een miniatuur-treintje. U bent van harte welkom tussen 10.00 en 17.00 uur. Tot donderdag, vrijdag of zaterdag, bij BEKO Gordijnen, tapijt, linoleum, vinyl, behang, raamdecoraties, zonwering en alles voor de slaapkamer. BEKO levert op maat. De eigen vakmensen van BEKO verzorgen met plezier de stoffering van uw interieur. Van advies tot en met de afwerking. Heiloo Kennemerstraatweg 109 telefoon 072-336652 Heemstede Raadhuisstraat 65 telefoon 023-293495 Na 2 weken van zorg voor het eigen interieur is Beko Interieurs aan de Kennemerstraatweg in Heiloo weer open voor uw interieur De inrichting van Beko is vernieuwd en de zaak is uitgebreid met een slaapkamerhoek: matrassenspiralendekbeddenhoezenkussensetc Een groter assortiment; gemakkelijker uitzoekenU bent van harte welkom voor een bezoek aan Beko op een van de feestelijke open dagen ter gelegenheid van de heropening. Ook voor het menselijk interieur zijn voorzieningen getroffenvoor iedere bezoeker ligt er een presentje en voor de kinderen is er een fantastische wedstrijd. Het wedstrijdformulier wordt deze week verspreid en is ook af te halen bij Beko in de zaak. Feestelijke Opening Beko Interieurs! Open dagen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 14