Vervolg informatierubriek Ontwerp-Besluit Wet milieubeheer Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Ontwerp-verzoek hogere waarde geluidbelasting Wet milieubeheer Bekendmaking wijziging verordeningen Ingediende bouwaanvragen Nieuwe bouwplannen Informatie-avond Bestem mingsplan Stationsomgeving PAGINA 8 UITKIJKPOST 13 JULI 1994 Burgemeester en wethouders van Heiloo ma ken bekend, dat zij voornemens zijn op een tweetal aanvragen om een vergunning inge volge artikel 8.1 van de Wet milieubeheer (W.m.) positief te beschikken, onder opleg ging van een aantal voorschriften in het be lang van de bescherming van het milieu, aan: Sauna Vennewater (C. Opdam), Wester- weg 391, 1852 PR HEILOO, voor het in werking hebben van een Sauna op het perceel Westerweg 391, 1852 PR HEILOO; Hof en Blokker B.V. (C.P. v/d Velden), Ka pellaan 2, 1851 PE HEILOO, voor het in werking hebben van een bloembollen exportbedrijf tennishal en bar, op het perceel Kapellaan 2, 1851 PE HEILOO. De aanvragen, ontwerp-besluiten en andere op de zaak betrekking hebbende stukken lig gen in het gemeentehuis van Heiloo, afdeling VROM, kamer 110 afdeling Milieu, ter inzage en wel van donderdag 14 juli 1994 tot en met donderdag 11 augustus 1994 iedere werkdag van 09.00 tot 12.30 uur alsmede op het bureau van de Rijkspolitie, Kenne- merstraatweg 356, alhier, op de vrijdagavon den van 15 juli 1994 tot en met 5 augustus 1994 van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan op de afdeling VROM (afde ling Milieukosteloos een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Na 12 augustus 1994 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen het besluit kan worden ingesteld, wor den ingezien na afspraak met de afdeling VROM (milieu). Ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Alge mene wet bestuursrecht kunnen binnen 4 weken na dagtekening van deze kennisge ving tegen het ontwerp van het besluit schrif telijke bedenkingen worden ingebracht bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Diegene die schriftelijke bedenkingen in brengt, kan gelijktijdig in een aparte brief ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch/schriftelijk wordt verzocht kan gedurende de terinzagelegging een openbare zitting worden gehouden. Tij dens deze zitting kunnen mondelinge beden kingen worden ingebracht. Men kan dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisselen met het bevoegd ge zag, de aanvrager en de overige aan wezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Heiloo, 12 juli 1994. Door het college van burgemeester en we thouders zijn de hieronder vermelde bouw vergunningen en positief bevonden meldingen verleend: Ypesteinerlaan 63, R.P.H. Boom - vergroten woonhuis en plaatsen berging Nicolaas Beetsweg 45, O.A. Son-A-Hing - plaatsen blokhut Commandeurslaan 3, J. Ligthart - plaatsen dakkapel Trompenburg 17, Th.C.J. Kaandorp - veran deren en vergroten van twee dakkapellen tot een dakkapel Nijverheidsweg 3-5, M. Rajk - veranderen voor- en zijgevel garagebedrijf Raadhuisweg 14, Sporthuis Helling B.V. - veranderen winkel De Waard 89, F.A. Vink - vergroten woonhuis Van Vladerackenlaan 13, A.J. Kleijn - vergro ten woonhuis Uijterwaardt 2, E. Skotarczak - vergroten woonhuis Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 217 of 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 313 217 of 313 216. Burgemeester en wethouders van de ge meente Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn een verzoek in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, als bedoeld in artikel 83 lid 1 en 2 van de Wet geluidhinder. Dit verzoek heeft betrekking op het vaststel len van de maximaal toegestane geluidbe lasting voor de te realiseren woning met garage op het perceel Westerweg 125. Het ontwerp-verzoek voor de vaststelling van een hogere waarde ligt met de bijbehorende stukken, vanaf 13 juli a.s. gedurende twee weken ter inzage op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, bij de afdeling V.R.O.M. (kamer 110). Binnen deze termijn kan een ieder schriftelij ke opmerkingen over het ontwerp-verzoek. Het postadres is Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Tevens wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om op maandag 25 juli 1994 van 10.00 tot 11.00 uur tijdens een openbare zit ting in het gemeentehuis, opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. Burgemeester en wethouders van Heiloo de len mee dat zij op de hieronder vermelde aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer hebben besloten deze te verlenen aan: J. Keuning, Slootenslaan 27, 1852 PX HEI LOO, voor het inwerking hebben van een recreatie-verhuurbedrijf "t Vennewater' inclusief zwembad en kantine, op het per ceel Slootenslaan 27, 1852 PX HEILOO; Fa. H. Liefting, Oosterzijweg 120, 1851 PS HEILOO, voor het inwerking hebben van een groothandel in aardappelen, groenten en fruit, op het perceel Oosterzijweg 120, 1851 PS HEILOO. De besluiten en de daarop betrekking heb bende stukken liggen op het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1, afdeling VROM, kamer 110, ter inzage en wel van donderdag 14 juli 1994 t/m donderdag 25 augustus 1994 iedere werkdag vanaf 08.00 tot 12.30 uur alsmede op het bureau van de Rijkspoli tie aan de Kennemerstraatweg 356, alhier, op vrijdagavonden van 15 juli 1994 t/m 19 augustus 1994 van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan er op de Afdeling VROM kosteloos een toelichting op de stukken wor den verkregen. Afschriften van de stukken kunnen tegen kostprijs worden verkregen. Het besluit voor de vergunning van J. Keu ning is ten opzichte van het ter inzage geleg de ontwerp-besluit wel gewijzigd. Het besluit voor de vergunning van H. Liefting is ten op zichte van het ter inzage gelegde ontwerp besluit niet gewijzigd. Beroepstermijn: De beroepstermijn bedraagt zes weken en vangt aan na datum van deze kennisgeving. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA DEN HAAG. Tegen een besluit staat, volgens art 20.6 lid 2 Wet milieubeheer, beroep open bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht. Het beroep schorst de werking van het besluit niet. Wel is het mogelijk om, als u beroep instelt, de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State te ver zoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Aan het verzoek om voorlopige voorziening en het instellen van beroep zijn kosten ver bonden: Natuurlijk persoon: f 200,-- verzoek voorlopige voorziening f 200,-- instellen beroep Rechtspersoon: f 400,- verzoek voorlopige voorziening f 400,- instellen beroep Belangstellenden kunnen een folder inzake 'Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid' kosteloos afhalen bij het ge meentehuis. Burgemeester en wethouders maken ingevol ge het bepaalde in artikel 139 van de Ge meentewet bekend, dat bij raadsbesluit van 7 juli 1994 de volgende verordeningen op nieuw, dan wel gewijzigd zijn vastgesteld. Opnieuw vastgesteld zijn: - Verordening geluidmeetdienst - Verplaatsingskosten verordening Gewijzigd zijn: - Algemeen ambtenarenreglement - Wachtgeldverordening - Uitkeringsverordening - Reglement medezeggenschap - Verordening studiefaciliteiten Met uitzondering van de eerstgenoemde ver ordening betreffen al deze verordeningen rechtspositieregelingen voor bij de gemeente werkzame ambtenaren. Deze verordeningen zijn opnieuw vast gesteld, dan wel gewijzigd in verband met de gewijzigde regelgeving in de Algemene wet bestuursrecht en de nieuwe Gemeentewet. Deze verordeningen treden overeenkomstig de algemene bepaling terzake in de Gemeen tewet in werking met ingang van de achtste dag na die van deze bekendmaking, derhal ve op 21 juli 1994. De vorenaangehaalde verordeningen liggen met ingang van heden voor een ieder ter in zage in het gemeentehuis bij de afdeling Bestuurszaken, kamer 015. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van de daarvoor verschuldigde leges, een af schrift verkrijgen van de verordeningen. DIT ZEGT NIETS OVER EEN ARBEIDSPLAATS Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Schuine Hondsbosschelaan 34, R.G.J. Bur gering - plaatsen schuur Bayershoffweg 82, C.H. Bleeker - vergroten woonhuis Kennemerstraatweg 17, O. Postmus - plaatsen serre Bakkersweg 14, C. Rootjes - vergroten woonhuis Groot Barlaken 9, P.G. Stevenson - vergroten dakkapel Trompenburg 11, J. Blank/R.R. Romeijn - vergroten woonhuis Havercamplaan 15, G.W. Steffers - vergroten woonhuis Bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplan nen voornemens zijn vergunning te verlenen: Westerweg 125 - bouw woning met garage Baetenburg 96 - vergroten woning Baetenburg 97 - vergroten woning Baetenburg 98 - vergroten woning Bosanemoon 11 - vergroten woning Kennemerstraatweg 456 - vergroten woning Cruijscamplaan 34 - vergroten woning en schuur Zevenhuizerlaan 71 - vergroten woning Bovengenoemde plannen met de daarbij be horende stukken liggen vanaf donderdag 14 juli 1994 gedurende twee weken voor een ie der ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 uur en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak tel. 313 152) Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Op woensdag 20 juli a.s. om 20.00 uur zal er in theater De Beun een voorlichtingsbij eenkomst gehouden worden over het bestemmingsplan Stationsomgeving. Nadat eerder al een speciale avond voor de winkeliers uit het stationsgebied is gehou den, zal deze avond een algemeen karakter dragen, ledereen is dus welkom. Voor de pauze zal het bestemmingsplan en de verdere procedure worden gepresen teerd. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Voor inlichtingen over het bestemmingsplan en de informatie-avond kunt u terecht bij de heer B. van Leeuwen, telefoon 313 215. AV Trias Sport- en Spel-agenda Zwembad Loos Zwembad Loos Open Dors Toernooi 1994 TV Heiloo Zwemdiploma's Groot zwemspektakel in het Baafje AV Trias AAN DE SLAG? GEHANDICAPTEN DOEN NET ZO GOED MEE. AVO BEMIDDELT: 033-75 33 44 HEILOO - Op diverse plaatsen in ons land kwamen dit weekeinde atleten van Trias in actie. In Apeldoorn werd een prachtig resultaat behaald door de da mes 4 x 400 meter estafetteploeg. Tij dens de Nederlandse estafettekampi oenschappen wisten zij een bronzen me daille in de wacht te slepen. Olga Over- meer, Barbara Kouwenhoven, Carla Briefjes en Sanne Brakenhoff liepen een tijd van 3.59.84 min., wat tevens een nieuw clubrecord betekende. Op de 4 x 800 meter eindigden de heren van Trias als achtste in 7.57.60. De meisjes B van Trias bleken in Zaan dam de tweede ploeg van ons district te zijn, achter het ongenaakbare DEM uit Beverwijk. Jacquelien Portier werd tweede op de 100 meter in 12.6 sec. en Ellen Olbers finishte na 61.2 sec. op de 400 meter als derde. Marga Margaret wierp de discus 29.88 m. ver en de 4 x 100 meter ging in 50.8 sec. De jongens behaalden de zesde plaats in het eind klassement. Taco Hamers leverde de beste prestatie door 1.90 m. hoog te springen. Ook de 4.21.4 van Thijs Don kersloot op de 1500 meter en de 44.46 m. van Michiel Singer bij het speerwer pen mochten er zijn. De veteranen wa ren actief in Epe voor hun tweede competitiewedstrijd. De heren wonnen hun poule, waarbij Jan Pronk weer op viel bij het discuswerpen met 35.44 m. en Jan v.d. Busse met 54.8 sec. op de 400 meter. Bij de dames, die tweede werden, liep Annet van der Tholen een goede 800 meter in 2.28.8 min. en sprong Marian Oud met 4.47 m. uitste kend ver. HEILOO - Op dinsdag 5 juli was er weer afzwemmen in zwembad de Beeck in Bergen. Deze keer waren de kinderen van zwembad Loos voor het Basis zwemdiploma aan de beurt. Het Basis zwemdiploma is een diploma dat volgt op het B-diploma waarbij de kinderen de eerste beginselen van borst- en rug- crawl wordt bijgebracht maar ook vaar digheden zoals rechtstandige sprong, startduik koprol, balzwemmen en red- dendzwemmen. Er waren ook kinderen bij die al heel lang bij zwembad Loos zwemmen maar hun verzameling diploma's nog niet compleet hadden. Zij wilden graag het Basiszwemdiploma aan hun collectie toevoegen. Er werd bijzonder goed gezwommen. Het niveau lag bijzonder hoog. Iedereen deed zijn uiterste best en kon na afloop trots hun diploma in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Paula de Groot, Ilona Kaandorp, Laura van Rees, Mar- tine van Zijp, Linda de Jong, Sandra Dellemijns, Nicole Gelissen, Karlijn Lettenmeijer, Frank Brouwer, Karen Bake, Marcellino Siem A Joe, Ewoud Eijssen, Tha Bruin, Bianca Weeteling, Marieke Stammes, Hans de Groot, Jets- ke Droge, Mariska Agricola, Brenda Bloedjes. HEILOO - Op dinsdag 28 juni was het feest. Op deze dag was er afzwemmen voor de kinderen van zwembad Loos voor het A en het B-diploma. Er waren deze keer veel kinderen die aan de start verschenen nl. 26 kinderen voor hun A- diploma en 32 kinderen voor hun B- diploma. Boven in het restaurant wer den na afloop de diploma's uitgereikt en vol trots aan de ouders getoond. Diploma A: Anouk Admiraal, Fabian v.d. Berg, Stef Conijn, Maurits Dijkstra, Tim Erkamp, Tom Haazela- ger, Amber Hageman, Marrije van den Hoogen, Halbe Kooter, Zaza Koet, Marloes Krom, Maarten Meermen, Ma rieke Meijer, Rik Obdam, Mariska Rij naarts, Larissa Rowinkel, Bas Schijf, Rick Sombroek, Anne van Tongeren, Nikita Veenhof, Ellena Vlug, Berber Vogelzang, Ernst van der Werff, Meli- ka Zarbanvie, Lindsay Zentveld, Mari- us Dekkers. Diploma B: Maren Achterberg, Joost v.d. Berg, Tim Borst, Jerrie Bruins, Si mon Collins, Kim van Dijk, Jill van Et- tinger, Laurence Heesterbeek, Karin Heijne, Bram Hilgersom, Maureen Hooger.donk, Myrthe van Ingen, Ro bert Jong, Manon Klijbroek, Linda Korhom, Robbert Kraakman, Bastiaan Kraakman, Rozemarijn Lont, Deborah Nanne, Vincent de Nooijer, Tanja Pal- fenier, Laura Poorter, Rosalie Pronk, Rick Sombroek, Daan Sabel, Sanne Stern, Remy Tesselaar, Elise Tresoor, Barry de Vries, Mark van Vugt, Frank van Vugt, Niels de Waard. HEILOO - Onder excellente weersom standigheden werd het Open Dors Toer nooi afgelopen zondag beëindigd. De fi naledag trok een record aantal toe schouwers die zich uitstekend vermaak ten met de fantastische partijen. Vele wedstrijden werden pas na drie sets beslist, waardoor de wedstrijdleiding pas laat op de dag de prijsuitreiking kon houden. De sfeer op en rond de banen was erg goed, mede dank zij de extra ac tiviteiten van de toernooicommissie. Zo bracht de Wimbledontent veel gezellig heid en ook het promotiefilmpje gold als aangename afleiding. In de herenenkel B was Erik Dijkman Dulkes de overtuigende winnaar na een eenvoudige winst op Marco Zaal: 6-3 6-2. De partij om de 3e/4e plaats was beduidend spannender. Andreas Clerk versloeg na 2Vi uur de sympathieke Zwollenaar Robert van Overvest met 6-2 3-6 en 7-6. De finale van de damesenkel B was aan vankelijk uiterst spannend, maar na één set was het verweer van Caroline de Vries gebroken. Haar Uitgeester oppo nent Linda Jelsma was in uitstekende vorm: 6-4 6-2. De overige uitslagen: GDB: C. de Vries/J. de Goede-Y. Spaans/M. Bou- man 2-6 6-3 6-4; DDB: L. Jelsma/M. Klaver-C. Seuren/J. Vilten 6-4 5-7 6-4; HDB: M. Zaal/J. Cristiaanse-E. Dijk man Dulkes/M. Jonker 7-6 7-6; HEC; M. Starink-R. Houtenbos 6-3 6-7 6-4; DEC: E. Hille-N. Kabalt 6-3 6-1; HDC: R. Jansen/M. van Tuin-F. de Waard/ P. de Waard 7-6 3-6 6-4; DDC: A. Han- sen/EW. Mooij-M. Bouwens/P. van Kleef 6-3 4-6 6-3; HDC: M. Starink/J. Heeremans-P. van Kleef/D. Meure 5-7 6-3 6-0; HED 1: R. Boon-M. Dorenbos 6-2 6-1; HED 1 (35 T. Groot-H. Pais 6-2 6-3; DED 1: J. van Duijn-L. de Boer 6-0 6-1; HDD 1: T. v.d. Veldt/M. Settels-R. van Dijk/G. J. de Boer 7-6 6-2. GDD 1J. van Kleef/H. Groen-R. Prei- jer/E. Preijer 3-6 6-3 6-4; DDD 1: T. Smulders/J. Ouwersloot-L. Apeldoorn M. v. Wissen 4-6 7-5 6-3; HED 2: R. Brinkman-R. Stam; 6-1 6-1; DED 2; D. Rinzell-E. Rooker 3-6 6-2 6-2; HDD 2: J. Floor/D. Klepper-R. Otto/D. v. Weelderen 7-6 4-6 6-4; DDD 2: J. Voogd/W. Zonneveld-A. Schoorl/A. Blokker 4-6 6-1 6-3; GDD 2: C. Veldt /C. Beentjes-R. Croon/E. Croon 6-4 7-5. Het toernooi is mede mogelijk gemaakt door de fantastische inzet van hoofd sponsor Van der Borden, Makelaar sinds 1933 (Alkmaar) subsponsor De Boer Tenten b.v. (Alkmaar) en Drukke rij Uitkijkpost (Heiloo) alsmede de co- sponsers Croissanterie lie de France (Heiloo), Sporthuis Johan Jansen (Hei loo), Transportbedrijf Van Duuren (Amsterdam), Ubink Sportvelden (Dalfsen), Pizzeria Venezia (Heiloo), Ten Hoope Tentiles (Heiloo), Rabo bank Heiloo, Bloemenhuis Monique (Heiloo), groentespecialist Piet Mar co (Heiloo), Drankengroothandel Loek Schoorl (Heiloo) en beheerders clubhuis TV Heiloo. HEILOO - Zaterdag 9 juli hebben de volgende kinderen, die zwemles hebben genoten in 't Vennewater afgezwom men. Voor het A-diploma: Karlijn Hoebe, Barry v. Beek, Alex Tijm, David Ruder, Ireen Feenstra, Jacky v. Leeuwen, Renske Coehoorn, Rona Admiraal, Mark Oudhoff, Lisan- ne Rijpkema, Angelique Hardeveld Kleuver, Amy Duyker, Wendy Cooke, Koen Winder, Cindy en Kevin Mooy, Judith Min, Chantal Smit, Joran Kuy- per, Randy v. Veen, Tim Abelskamp, Hester Zomerdijk, Thys Hes en Fleur Zwemmer. Voor het B-diploma: Marieke Hage man, Chris v.d. Molen, Nancy Kareis, Selene Brinkman, Arjan Metselaar, Paul Schüren, Tom Dekker, Dagmar v. Doorn, Wendy Bruin, Niels Dirkson, Arjan Barendse, Ingmar en Mascha Koot, Mark Dekker, Suzanne Hooy- berg en Lisette Reek. Voor overl. zwemmen Brons: Suzanne en Saskia Pranger, Linda Oudhoff, Sas- kia Nijman, Niels Struik en Sebastiaan Weber. Voor overl. zwemmen Zilver: Sandra v.d. Plaat, Saskia en Ate de Vries, Jessi ca de Bruyn, Bonnie v. Geldorp, Peter Seignette, Mariëlle Schouten, Astrid Portegies, Nick Kappen, Joelle Ooster- veld, Chantal en Eveline Disseldorp, Hanneke Kuiper, Youri en Lisette v.d. Steen, Sandra Wamelink, Charissa Jon ker, Heieen Bos, Patricia Oudhoff, Sanneke Masteling, Rianne Smit en Li- selotte Mulder. HEILOO - Op zaterdag 23 juli verzorgt het rekreatieteam van camping Klein Varnebroek een groot zwemspektakel in zwembad Het Baafje. In het ondiepe bassin kunt u van 11.00 tot 14.00 uur deelnemen aan allerlei leuke waterspe- len. Ook de zeephelling ontbreekt hier niet. Behalve het entreekaartje betalen de kinderen geen extra bedrag voor deelna me aan dit spektakel. Als je mee wilt doen meld je dan s.v.p. wel van te voren aan bij één van de medewerkers van camping Klein Varnebroek, telefoon 331627 of 331612. HEILOO - In Hoorn waren zaterdag at letiekwedstrijden om de VSB bokalen voor de C/D junioren. Trias atleet Ivo Singer wist bij de jongens D een bokaal te veroveren door op een prachtige wij ze de 1000 meter te winnen in 2.01.6 min. In dezelfde categorie won Menno van Maris van het kogelstoten met 8.64 m. en werd hij derde bij het speerwer pen met 26.62 m. Erik Oud was de beste bij het verspringen met 4.56 m. Floris Bruin boekte bij de jongens C een dub bele overwinning. Bij het kogelstoten kwam hij tot 11.32 m. en de discus wierp hij 32.22 m. Op dat laatste onder deel behaalde Arnout Janmaat een zil veren medaille met 30.80 m.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 8