m i m mm ABNAMRODebank DRUKKERIJ UITKIJKPOST HORECA 19 3 4 - 19 9 4 m-T p Jft/v"*,' «SI! Zaterdag 6 augustus, 's middags om 14.30 uur, klinkt het eerste fluitsignaal voor de eerste interessante voetbalwedstrijd van het seizoen 1994-1995. De hoofdmacht van De Foresters treedt dan, op uitnodiging van Drukkerij Uitkijkpost BV en ABN-AMRO Heiloo, aan tegen een selec tie van landskampioen Ajax. Het betreft een oefenduel ter voorbereiding op de respectievelijke competities: Ajax in de hoogste regionen van het betaalde voetbal, Foresters in de derde klasse KNVB. een officieel Ajax-shirt of een wedstrijdbal. De loten kosten 2,50 per stuk. De wedstrijd zelf is gratis toegankelijk. Daar heeft Drukkerij Uitkijkpost BV in prima samenwerking met het Heilooër filiaal van ABN-AMRO voor gezorgd. Deze bank heeft een hechte relatie met Ajax en treedt ook het komend seizoen weer op als shirtsponsor. Zaterdagmiddag heeft derhalve niemand een reden om thuis te blijven. Een paar uurtjes langs de lijn en gezien het aanvallende spel van beide ploegen genieten van mooi voetbal. Voor de Heilooënaars is het zonder meer een uitdaging om de Amsterdammers goed par tij te bieden. Een goed resultaat is immers een uitstekende graadmeter voor de kwali teiten van de ploeg. Natuurlijk willen de Rood-Witten in navolging van de Rood-Gelen van HSV het komend seizoen proberen door te stoten naar de tweede klasse. De finishing touch, daar zal het op aankomen, gezien het verloop van het voorbije seizoen. Ook voor Drukkerij Uitkijkpost BV, dat dit jaar het 60-jarig bestaan viert, is de finishing touch van het grootste belang. Iedereen wil het drukwerk, dat bij. hem of haar past: het juiste formaat, de meest geschikte kleur, de mooiste letter. En dan maakt het niet uit of het om zakelijk of particulier drukwerk gaat: Drukkerij Uitkijkpost BV heeft oog voor details en levert alles op maat. Wie een goede plek wil. komfrnatuurlijk niet op het laatste moment! Bovendien komen alle Heilooënaars vanzelfsprekend op de fiets: geen problemen met de stalling van uw rijwiel. En heeft u toevallig nog een doosje oud papier staan, bindt die dan onder de snel binders: de handbalafdeling van de Egelhoek-bewoners houdt zaterdag 6 augustus de maandelijkse inzameling tussen 8.00 en 17.00 uur. Natuurlijk hebben de bezoekers van de wedstrijd tussen De Foresters en Ajax zaterdag allereerst oog voor de bal. Maar bij het betreden van De Egelshoek aan de Laan van Muijs, in de pauze of na de wedstrijd zal men ook een flits van Drukkerij Uitkijkpost BV opvangen. De vrijwilligers dragen een kleurig shirt met het jubileum-logo. dat we ook in deze pagina hebben verwerkt-. Bij hen kunt u terecht voor een programmaboekje en/of een informatiebrochure over De Foresters. Bovendien verkopen zij loten, waarmee u kans heeft op prachtige Ajax-artikelen: een officieel supportersjack, Na de oefenwedstrijd tussen De Foresters en Ajax gaat de jubileumcompetitie van Drukkerij Uitkijkpost BV gewoon weer verder. Een week later immers kan men in sporthal Het Vennewater getuige zijn van een ontmoeting van twee topploegen uit de Nederlandse basketbalcompetitie. Op het sportieve vlak blijft Drukkerij Uitkijkpost BV nauw betrokken bij de activiteiten in zwembad Het Baafje. Maar het bedrijf gaat ook met de muziek mee: de zo meravondconcerten in het Witte Kerkje (ondermeer op vrijdag 5 augus tus) worden van harte gesteund. Tja, als jë zestig jaar wordt, dan heb je reden genoeg om eens flink te trakteren. Als op-en-top Heilooër bedrijf probeer je dat natuurlijk aan zoveel mogelijk plaatsgenoten te doen. Wij hopen dan ook dat het zaterdag 6 augustus een druk te van belang zal zijn op De Egelshoek: dat het er zwart zal zien van en rond het rood en wit. Drukkerij Uitkijkpost BV wenst De Foresters en Ajax een goede, aantrekkelijke en sportieve wedstrijd toe: dat de beste ploeg mag winnen! PAGINA 10 UITKIJKPOST 3 AUGUSTUS 1994 De Egelshoek ziet zwart van het rood en wit ;,?.rr.v./ "v-V 60

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10