e Eqwipe Coiffures Dansen GEZOCHT GORDIJN STOFFEN laatste rollen uit voorraad C0UP0NNEN TAPIJT laatste rollen uit voorraad SLAAPKAMERS ALLES MOET WEG! OVERTREKKEN KARPETTEN - GEMEjNTEDAG tapijten-gordijnen slaapkomfort ZOMERDIJK KEUKENS NU TEGEN BODEMPRIJZEN r PRIJSPAKKER: PRIJSPAKKER: WEM?'- PB v.o.t. HOOGEBOOM De allerlaatste V gemeente Politieberichten Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Actief en creatief in keukens r UW KERASTASE-KAPPER Jonge Dansschool zoekt: Enthousiaste cursisten van 6 tot 80 jaar, om tijdens de wintermaanden in één cursus van 30 lessen zowel Latin- als Ballroomdansen te leren. Ans of Bram - Tel. 072 614484. in verschillende breedtes Nog diverse in verschillende maten met kortingen tot Wollen, handgetufte INDIA in diverse kleuren, 170 x 240 van 995 voor ÉÉNPERSOONS LEDIKANT Geheel MDF, alpine wit, 90 x 200, inclusief rolbodem en soft ^polyethermatras, van 669,- voor Ophalen oud papier Ruilverkaveling Limmen-Heiloo Voorgenomen bouwvergunning Ontwerp-beschikkingen Nieuws van B&W RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-1602 I RIJKSWEG 127 - LIMMEN tel. 02205-3401 UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 1994 PAGINA 15 t. LIMMEN - Op 17 augustus deed een autobedrijf aan de Rijksweg in Limmen aangifte van diefstal van een radiocas setterecorder en een CD-wisselaar. Deze apparatuur werd uit een vitrine in de showroom gestolen. De diefstal werd overdag gepleegd. In de nacht van 23 op 24 augustus werd een automobilist uit Limmen staande gehouden. Hij had te veel gedronken. Deze bestuurder kreeg proces-verbaal. In dezelfde nacht vond er bij een rijwiel zaak in Limmen een poging tot inbraak plaats. De daders gooiden een raam in maar het alarm ging af. De daders zijn gevlucht, zonder iets van hun gading mee te nemen. Op donderdag 25 augustus vond er een aanrijding tussen een auto en fietser plaats op een uitrit voor Jacob Hooy aan de Rijksweg. Materiële schade was het gevolg. Op dinsdag 30 augustus omstreeks 10.30 uur vond er op de kruising Rijks weg/Burg. Nieuwenhuijsenstraat in Limmen een ernstig verkeersongeval plaats, waarbij een 73-jarige inwoonster van Limmen is overleden. Het slachtof fer stond met haar fiets voor het rode verkeerslicht te wachten. Naast haar stond een vrachtwagencombinatie te wachten. Bij groen licht reed de fietster rechtdoor richting Kerkweg. De vrach tauto sloeg rechtsaf de Rijksweg op, maar zag de fietster niet en reed haar aan. Op dinsdagavond 30 augustus werd uit een jas in een kleedkamer van sporthal d' Entery een aantal eurocheques met pas gestolen. Ook daar kunt u dus niets in uw kleding laten zitten. Op woensdag 7 september vond een kop-staart aanrijding plaats op de Rijksweg ter hoogte van de Visweg. Oorzaak: Te snel rijden en te laat rem men voor je voorligger. Gevolg: be hoorlijke materiële schade. In de nacht van woensdag 7 en donder dag 8 september is door een (vracht)au- to een tuinmuurtje omver gereden op de kruising Jan Valkering/Dusseldorper- weg. Deze automobilist is doorgereden. Er zijn de laatste weken drie fietsen gestolen. Tevens is door de politie Heiloo/Lim- men deze periode weer ettelijke malen bemiddeld bij burenruzies, diverse vor men van geluidsoverlast etcetera. Ook de problemen bij erfafscheidingen, plaatsen van hekken en het knippen van overhangende takken of heggen scoren hoog. Indien u vragen heeft of denkt een probleem te krijgen met uw buren kunt u altijd even om advies vragen. Er zijn ook folders voorradig over wat mag en niet mag. Verloren voorwerpen: een zwart/wit hangoor konijn (weggelopen omgeven Pagenveld); een zwarte portemonnaie met inhoud (verloren op De Vuurbaak); een babypop, 50 cm. groot met kaal hoofd, met geruite broek en groene trui, verloren bij De Vuurbaak (Albert Heijn); een bromfietsverzekeringsplaat: THR-555, een kindertrainingsjack, kleur d.blauw, merk: Disdora; een re kenmachine (merk Texas instruments). Het politiebureau in Limmen is ge vestigd in het gemeentehuis en geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Er kan tijdens kantooruren iemand aanwe zig zijn maar bel dan even voor de ze kerheid: tel. 3086. Is er niemand dan wordt u doorverbonden met de politie Heiloo, tel. 072-337676. Bij paniek al tijd 06-11. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost. Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heïloo. 02205-3838 ZOMERDIJK KEUKENS limmen Vrijdag koopavond Rijksweg 35-37 Limmen 02205-3838 Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Begrafenisonderneming Stetlaantje 1 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, grafmonumenten, dankbetuigingen enz. Tel. nr. 02205-3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205-1408 Dhr. J. A. Hoogeboom r y Ballroom Latin Rock-Roll Waar kunt u de lessen volgen: Partycentrum Sint-Maarten te Limmen. Op welke avonden: Donderdag- en Zondagavond. Nu inschrijven betekent: Vrije keuze van uw favoriete dansavond. Nieuw seizoen start: 17 september met gratis toegankelijk openingsbal. De lessen starten in de daarop volgende week. Inlichtingen en/of inschrijvingen: 50% 695.- 400. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 U komt zaterdag 24 september toch ook een kijkje nemen in de keuken van de gemeente Limmen? Tijdens de Gemeentedag kunt u kennismaken met het werk waar onze gemeentelijke afdelingen en diensten zich zoal mee bezighouden. Hoewel iedereen wel eens met de gemeente te maken heeft, weten burgers vaak niet precies waar ze met hun vragen terecht kunnen. Door mee te doen aan de landelijke Gemeentedag maakt de gemeente haar inwoners wegwijs in de gemeentelijke organisatie. Bouwen en Wonen De Gemeentedag staat dit jaar in het teken van het thema Bouwen en Wonen. Waarom zou u die dag niet even komen kijken wat uw eigen gemeente doet? Het gemeentehuis van Limmen is op zaterdag 24 september geopend van 10.00 tot 15.00 uur. U kunt dan van alles te weten komen over bestemmingsplannen, bouwver gunningen, civiele techniek, milieubewust bouwen, huurbeleid, onderhoud, groenvoorziening, reiniging, politie, brandweer, en nog veel meer. Aanstaande zaterdag 17 september 1994 wordt er vanaf 9.00 uur oud papier opgehaald in wijk II (westzijde van de Rijksweg). Bedrijfsafval In de gemeente Limmen is de inzameling van het bedrijfsafval geprivatiseerd. Dat wil zeggen dat de inzameling van het bedrijfsafval niet meer plaatsvindt via de gemeente, maar dat de bedrijven zelf een contract met een inzamelaar dienen af te sluiten om hun bedrijfsafval af te voeren. De bedrijven dienen ook het oud papier en het karton met het bedrijfsafval mee te geven. Het kan dus niet de bedoeling zijn dat deze bedrijven oud papier en het karton afgeven aan de scholen. Gedeputeerde Staten Rebben het begrenzingenplan (in hoofdzaak bevattende het stelsel van wegen, waterlopen, dijken en kaden met de daarbij behorende kunstwer ken) vastgesteld voor de ruilverkaveling Limmen-Heiloo (artikel 131 van de Landinrichtingswet). De in het begrenzingenplan opgenomen wegen, fiets- en/of voetpaden zijn - voorzover deze dat nog niet waren- vanaf heden openbaar. De niet in het begrenzingenplan opgenomen wegen, fiets- en/of voetpaden zijn vanaf heden aan het openbaar verkeer onttrokken (artikel 132, Ie lid van de Landinrichtingswet). Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om (met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 42 Woningwet) medewerking te verlenen voor - bouwen bijkeuken, Van Alkemadelaan 10. Vanaf 15 september 1994 ligt bovengenoemd bouwplan met tekeningen gedurende 14 dagen voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis te Limmen. Gedurende deze termijn kan eenieder bezwaarschriften indienen bij burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 ZG Limmen. Wet Milieubeheer (art. 13.1en Algemene Wet Bestuursrecht (art. 3.19) Bij burgemeester en wethouders zijn ingekomen de aanvragen om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer van: - Zijlstra Meubelstoffering B.V. - voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een meubelstoffeerderij/atelier, Uitgeesterweg 7A te Limmen - J.R. Bijl van Duyvenbode - voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een bloembollen-veredelingsbedrijf, Hogeweg 98 Limmen. De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage tot en met 13 oktober 1994 elke werkdag van 9.00-12.00 uur, na telefonische afspraak van 14.00-16.00 uur en iedere woensdag van 17.00-20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefoni sche afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen van de vergunningen kunnen tot en met 13 oktober 1994 schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden inge bracht. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met de bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisseling over bovenver melde stukken mondeling bedenkingen inbrengen. Dit moet plaatsvinden vóór 7 oktober 1994. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met de afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205 1456. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 14 september 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 15