Slagerij Kramer gemeente GEMEjNTEDAG P. ZONNEVELD A IJK "DE CAMEREN" PENNINGMEESTER -ecu 8.95 2.10 2.25 13.95 Z7 Nieuws van B&W Gemeentedag Wet milieubeheer Voorgenomen medewerking Voorbereidingsbesluit Versoepeling winkelsluitingswet Werkzaamheden Rijksweg 10 jaar geleden zijn wij aan de Westerweg begonnen, en dat willen wij vieren. Wij willen u graag verrassen met deze week een gratis fles rode wijn aan te bieden bij aankoop van een kilo kipfilet. Ook deze week extra biefstukdagen, dus ook vrijdag en zaterdag. AUTOSCHADESPECIALIST STICHTING BEJAARDENZORG Open podium voor Limmer talent LIMMEN - In ieder mens sluimeren on vermoede talenten, die pas dan aan het licht komen als ze worden wakker ge roepen. Anderen, die minder verlegen zijn treden wel eens in het voetlicht in kleine kring en bij bijzondere gelegen heden, zodat er maar weinig mensen van kunnen genieten. Eigenlijk is dat heel jammer, want als al die anonieme-artiesten de gelegenheid zouden krijgen, om voor een groter pu bliek op te treden zou dat voor hen en de toeschouwers een onvergetelijke avond kunnen betekenen. Welnu, die gelegenheid willen de Carnavalsvereni ging en de culturele raad Limmen u graag bieden, in het dorpsgebouw St. Maarten. Zij nodigen iedere Limmer (m/v) Limmer duo's en groepen uit, die het aandurfen om voor eigen publiek op te treden op het mooiste podium uit de omgeving. Het gaat hier om zingen, musiceren, dans, toneel, cabaret, goo chelen, jongleren, akrobatiek of elke andere vorm van variété (behalve play back), die het publiek kunnen amuseren. De laatste tijd zijn er veel nieuwe men sen in Limmen komen wonen.' Onget wijfeld zit daar talent tussen. Van de andere kant hebben al die nieuwelingen veel autochtoon Limmer talent nog nimmer mogen aanschouwen. Reden genoeg om u op te geven. Bovendien zijn er tal van fraaie prijzen te winnen, waaronder een betaald optreden, in het voofuitzicht gesteld door de culturele raad Limmen. Deze voor Limmen wer unieke manifestatie is uiteraard weer in het party-centrum St. Maarten, het honk van de carnavalsvereniging d'Uy- lenspieghels op 15 oktober. Wilt u zich opgeven of informatie hebben over dit gebeuren, bel 02205-3326, 4009 of 2830. Schaken in Limmen LIMMEN - Als de Limmer-kermis voorbij is, dan is schaakminnend Lim men wakker geschud uit de zomerslaap. Vrijdag jl. werd de gebruikelijke voor ronde afgewerkt om in de schaaksfeer te geraken. Voorzitter J. Admiraal opende het nieuwe schaakseizoen met enkele huishoudelijke mededelingen. Het on derkomen Vredeburg schijnt tot eind 1994 voor de schaakvereniging veilig gesteld, wat daarna gebeurt is onzeker, maar de verwachtingen voor behoud van het schaak-home zijn hoopvol gestemd. Een belangrijk onderdeel van de eerste avond vormde de uitreiking van de ere prijzen aan de prijswinnaars van het sei zoen 1993-1994 te weten: Senioren: 1. J. Admiraal (tevens clubkampioen) 2. J. Zentveld 3. J. Limmen. Junioren: l.R. Rommel 2. M. Bos 3. W. Koenekoop Adspiranten 1. B. de Waard 2. M. Out 3. R. Lammers Dames 1. M. Sturk 2. R. Limmen 3. C. Out. Voor het komend seizoen, waarvoor vrijdag 23 september de eerste ronde wordt gespeeld, zijn nieuwe leden van harte welkom. De speelavond is op vrij dag vanaf 20.00 uur in het cultureel cen trum Vredeburg. Voor informatie kunt u contact opnemen met J. Admiraal, Dusseldorperweg 27, tel. 2391, of P.C.A. v.d. Heijdt, 't Kieftenland 23, telefoon 1977. De schaaklessen voor jeugdigen beginnen eind oktober. Me dedelingen hierover volgen via de Lim mer scholen. (Contributie 45,00 voor senioren, voor jeugdige personen tot 21 jaar 22,50 per jaar.) Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 Me/ding Ontwerp-beschikking Beschikkingen Asfalteren UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 1994 PAGINA 15 WOENSDAG GEHAKTDAG 1 kilo ONTBIJTSPEK 150 gram KATENSPEK 150 gram HAMLAPPEN 1 kg Iedere dag is de bekroonde worst warm. Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 FOCWA Garantiebedrijven. Erkende auto- schadehersteibedrijven. Voor veilig en vakkundig herstel. Met maar liefst 2 jaar garantie. Met vervangende auto's, dag- en nacht service, een goede afhandeling met de verzekering en een perfekte landelijke spreiding. Er is altijd een FOCWA Garantiebedrijf in de buurt. Zoals; Rijksweg 40 - 1906 BH Limmen - Tel. 02205 - 3300 FOCWA Garantiefond» Nt OC HlANDSE vc A( NlQlNG VAN ONOEAnEMCAS CAAAOSSEAiEBCOAijf beheert het bejaardenverzorgingstehuis "De Cameren" te Limmen, dat plaats biedt aan 56 bewoners. Er zijn 31 medewerkenden werk zaam. Ook beheert de stichting 65 aanleunwo ningen. De Stichting zoekt een bestuurslid voor de on bezoldigde functie van die naast het hebben van belangstelling voor en zich kunnen inleven in de problematiek van de ouder wordende mens voldoet aan de navol gende criteria: - minimaal functioneren op HBO-niveau; - leeftijd tussen 25 en 66 jaar; - ervaring in en affiniteit met financieel- economische zaken. Belangstellenden worden verzocht om binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie schriftelijk te solliciteren. De sollicitatie dient te worden gericht aan het bestuur van Stichting Bejaardenzorg "De Ca meren", Vredeburglaan 1, 1906 WN Limmen. Nadere informatie omtrent de inhoud van de functie kan worden verkregen bij de heer F.C.C. Wester, voorzitter, tel. 072-280036 (overdag) en 02205-3847 ('s avonds). Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woens dag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radio programma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en yia de ether op 106.7 Mhz. Weet u al welke vragen u gaat stellen over Bouwen en Wonen? Nee? Dan heeft u nog drie dagen de tijd, want a.s. zaterdag is het al Gemeentedag! Op zaterdag 24 september kunt u van 10.00 tot 15.00 uur in het gemeentehuis van Limmen alles vragen over Bouwen en Wonen. Maar u mag natuurlijk ook zonder vragen even langskomen om te kijken wat uw eigen gemeente aan Bouwen en Wonen doet. Of misschien heeft u suggesties of opmerkingen die u kwijt wilt. Dat kan allemaal, want op de Gemeentedag zijn het bestuur en de ambtenaren van de gemeente Limmen aanwezig. U komt toch ook? Wot is er te doen Verschillende afdelingen van de gemeente laten op presentatieborden zien wat zij in hun dagelijks werk aan Bouwen en Wonen doen. Daarnaast kunnen medewerkers van de gemeente u van alles vertellen over bestemmingsplannen, bouwvergunningen, civiele techniek, milieubewust bouwen en wonen, welzijn, huurbeleid, onderhoud, groenvoorziening en reiniging. De politie is er met een diapresentatie en demonstreert veilig hang- en sluitwerk. De brandweer is aanwezig met een videopresentatie en geeft buitendemonstraties. Ook kunt u de videoband '100 jaar Limmen in beeld' gaan bekijken. '100 jaar Limmen in beeld' is samengesteld uit historisch foto- en filmmateriaal en geeft een twee uur durende unieke indruk van 'oud' Limmen. Een impressie van deze band was in het voorjaar al te zien. Nu is hij voltooid en te koop. '100 jaar Limmen in beeld' kost f 32,50 en is op de Gemeentedag (alleen met gepast geld of cheque!) verkrijgbaar. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en/of artikel 50, lid 6 van de Woningwet) medewerking te verlenen aan het plan voor het bouwen voor: - plaatsen antennemast, Pageveld 10 te Limmen (situering is herzien). Medewerking kan worden verleend na ontvangst van een verklaring-van-geen-bezwaar van het college van Gedeputeer de Staten van Noord-Holland. Dit bouwplan ligt met tekeningen m.i.v. 22 september 1994 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eenieder bezwaarschriften tegen het plan indienen bij burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 15 september 1994 besloten een herziening van het bestemmingsplan voor te bereiden voor het volgende gebied (herzien voorberei dingsbesluit) - een perceel aan het Pageveld 10 te Limmen. Dit besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situa tietekeningen voor eenieder in het gemeentehuis te Limmen ter inzage. 21 september 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen De raad van de gemeente Limmen is van plan om een nieuwe Winkelsluitingsverordening vast te stellen. Door versoepeling van de Winkelsluitingswet hebben de gemeenten met ingang van I september 1994 meer mogelijkheden om andere winke lopeningstijden op hun grondgebied toe te staan. De huidige gemeentelijke verordeningen stroken niet meer met de nieu we regelgeving. De raad is daarom genoodzaakt een nieuwe winkelsluitingsverordening vast te stellen. Hierin zullen met name de volgende zaken aan de orde komen: - De 'achttiendagenregeling' (voorheen veertiendagen- regeling) geeft de mogelijkheid om - naast de tien bestaande werkdagen - acht zon- en/of feestdagen per jaar vast te stellen waarop de detailhandel mag worden uitgeoefend. Voor 1994 komen er daarom nog vier extra zon- en/of feestdagen beschikbaar. De wetgever heeft de gemeenteraad overigens de bevoegd heid gelaten om al dan niet gebruik te maken van, deze regeling. De raad kan dan ook kiezen voor een kleiner aantal dagen. - De gemeenteraad van Limmen kan bij verordening ontheffing verlenen voor één avondwinkel. Een combinatie van een avondwinkel meteen reguliere winkel in een benzinestation, of overige vormen van detailhandel in dezelfde ruimte is niet toegestaan. Meer bijzonderheden kunt u lezen in de notitie inzake de versoepeling van de Winkelsluitingswet. Deze notitie en de concept-Winkelsluitingsverordening liggen met ingang van 22 september 1994 gedurende vier weken voor eenieder op de gemeentesecretarie ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kan eenieder schriftelijk zijn of haar zienswijzen hierover naar voren brengen, bij het college van burgemeester en wethou ders van Limmen, postbus 9, 1906 ZG te Limmen. 8.19 Wet milieubeheer Op 7 september 1994 is een melding van een verandering van de inrichting en de werking daarvan ingekomen van: - AutoschadebedrijfV.D. Steen Kleverlaan, Bloemenhof 25 te Limmen. Deze melding behoort bij de Hinderwetvergunning d.d. 11 oktober 1989 voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een autoplaatwerkerij en spuiterij, Bloemenhof 25 te Limmen. De melding heeft betrekking op de volgende verandering: - de montageruimte is uitgebreid. Binnen de montageruimte worden onderdelen gedemonteerd en gemonteerd, tevens worden voortaan de vrachtwagens inpandig geladen en gelost. De spuitinrichting is niet veranderd. De melding en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie van Limmen ter inzage en wel tot en met 2 november 1994 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur en (na telefonische afspraak) iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur. Hiervoor dient u contact op te nemen met het bureau Milieu van de gemeente, telefoonnumer 02205 1456. Wet Milieubeheer (art. 13.1) en Algemene Wet Bestuursrecht (art. 3.19) Bij burgemeester en wethouders is ingekomen de aanvraag om een vergunning van: - J.W. van Ammers - (om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning) t.b.v. een café/feestzaal/schietver eniging (De Lantaarn), Dusseldorperweg 56 te Limmen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage tot en met 20 oktober 1994 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur, na telefonische afspraak van 14.00 uur tot 16.00 uur en iedere woensdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen, van de vergunning kunnen tot en met 20 oktober 1994 schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingebracht De ingeko men bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met de bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden, ingediend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisse- ling over bovenvermelde stukken mondeling bedenkingen inbrengen. Dit moet plaatsvinden vóór 14 oktober 1994. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met de afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205 1456. (art. 13.1 jo art. 3.44 AWB) Burgemeester en wethouders hebben (met een aantal te verbinden voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu) op 20 september 1994 vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer verleend, naar aanleiding van de aanvragen van: 1De Hollandse Brug B.V., d.d. 8 juli 1994 - voor het veranderen van de inrichting of de werking daarvan ten behoeve van een bloemenkwekerij, Rijksweg 127a te Limmen 2. H. Spijker, d.d. 8 juli 1994 - voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf, Provincialeweg 2 te Lim men. In de beschikkingen zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van de ontwerpen. Ter inzage De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel van 22 september tot 4 november 1994, elke werkdag van 9.00-12.00 uur; na telefoni sche afspraak (telefoon 02205 1456) van 14.00-16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00-20.00 uur. Beroep Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: 1hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking 2. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking 3. hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzicht van het ontwerp daarvan zijn aangebracht 4 enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij of zij redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en (met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State juncto 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht) een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, postbus'20019, 2500 EA Den Haag, vóór 4 november 1994. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, met gelijk postadres. De beschikkingen worden niet van kracht, vóórdat op dat verzoek is beslist. De werkzaamheden aan de Rijksweg vorderen gestaag. Op het ogenblik werkt men aan de kruispunten bij de Visweg en de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat Dit laatste kruispunt krijgt andere verkeerslichten, waarbij de linksafstroken op de Rijksweg in beide richtingen komen te vervallen. Omdat de huidige verkeerslichten buiten dienst zijn, wordt het verkeer met een noodinstallatie geregeld. Vanaf woensdag 28 september beginnen de asfalteringswerkzaamden aan de Rijksweg. Tijdens het asfalteren regelt men het verkeer met verkeerslichten. De werkzaamheden starten bij de Nieuw'elaan. Als het werk op schema ligt, wordt tussen 10 en 21 oktober de deklaag aangebracht. Dit zal 's nachts plaatsvinden. De fietspaden krijgen hun rode deklaag in de week van 24 oktober. Dit gebeurt overdag. Nadere inlichtingen over de werkzaamheden kunt u krijgen bij mw. I. Overweg. Zij is op werkdagen tussen 9.00 en 10.00 uur telefonisch te bereiken onder nummer 02205 3491.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 15