f/ zonnestudio mode in schoenen van Rozendaal fTlode in /choenen Openingstijden: Stationsplein 3 Heiloo tel.072-339441 UITKIJKPOST - 21 SEPTEMBER 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 2 Tally-Ho is klaar voor de winter. Een grote collec tie truien in allerléi ma terialen zoals zijde, lamswol en angora, en combinaties daarvan. Voor de koukleumen grof gebreide truien met col of met rits. zacht en warm. Voor de warm- bloedigen dunnere tricot pullovers, soms met col. maar ook met ronde hals of V-hals. Bij veel van deze pullovers zijn leuke geruite blouses in de kleur. royaal te dragen. Er is bijna geen kleur te be denken die er niet bij zit. Hoewel de mode toch wat sombere kleuren voorschrijft, is Oilily weer met een leuke bon te collectie gekomen. Fel gestreepte poncho's en pullovers, maar toch is er hier en daar toch ook een draadje in een aar- dekleur doorheen gewe ven. Nieuw bij Tally-Ho is het Franse merk Lafee Maraboutee. Leuke speelse mode. een vestje van berenvel, krinkelzij de, gebreide rok: het ziet er heel goed uit. Inwear is een merk dat we bij Tally-Ho al lang tegen komen. Een beetje sjiek, modern en vlot. Terug van weggeweest is de witte katoenen of lin nen blouse, vaak met dubbele manchetten. Tally-Ho heeft een hele complete collectie. We zagen ook mooie ge breide vestjasjes, een beetje chanelachtig. De legging is er deze winter ook nog helemaal en combineert uitstekend met de truien en pullo vers. Bij Tally-Ho ook dunne rib blouses met pantalon in lichte tinten Er zijn ook pakjes, bij voorbeeld pantalon met een tuniek blouse in warme kleuren. Veel ka toenen broeken het ko mende seizoen, strak en Er is altijd een reden om naar de zonne bank te gaan. Is het een slechte zomer, dan ga je er naar toe om een kleurtje te krijgen. Is het een mooie zomer, zoals we dit jaar gehad heb ben, dan wil iedereen zijn of haar kleurtje graag behouden. Want bij al die sombere kleuren die de mode de komende winter voorschrijft, staat een bruin uiterlijk wel erg mooi. huid te beschermen of om wat sneller bruin te wordén. Vraag des kundig advies aan één van de dames. Nu Sunrise al een paar jaar goed draait, is het ook een soort ontmoetingscentrum geworden. Wie even af wil koelen voordat hij of zij de straat op gaat. raakt al gauw in gesprek met een an der die het zelfde doet. Even een praat je, een kopje koffie of iets fris en al gauw komt er een gesprek op gang. Het is ook daarom be langrijk dat u de tijd neemt als u naar de zonnebank gaat. Het is veelal te doen om de ontspanning en het kleurtje natuurlijk. Laat het allemaal ont spannen over u heen komen, dan haalt u het meeste resultaat uit uw bezoek aan Sunrise en zult li er altijd weer graag te rugkomen. Bij Sunrise op het Stationsplein zijn er bovendien allerlei middelen van Biodermal of om uw Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 22.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Zondag van 12.00 tot 16.00 uur (van nov. t/m apr.) Combikaart 5x 5x 5x gezicht 100.00 turbo 130.00 turbo 120.00 snelbruiner snelbruiner gezicht We staan het komende seizoen stevig in onze schoenen. Veel booties, voor zowel vrouwen als mannen. Laten we voor deze keer eens bij de heren beginnen. Sportieve outdoor - schoenen en waterdicht: Gore-Tex staat er ga rant voor dat ook de tussenlaag waterdicht is, maar wel damp- doorlatend, dus altijd droge voeten. De schoe nen zijn in het algemeen wat hoger dan vorig jaar, vandaar ook ae naam booties. Het juchtleer geeft aan de laars een frisse jonge uitstraling. Er zijn boot ies met een riem er overheen, dat geeft een stoer effect. De keus is groot. Wie liever een gladde, lage herenschoen draagt, kan bij Van Rozendaal verschillende modellen van het be kende merk Van Lier vinden. Maar genoeg nu over de herenschoenen mode, want de dames willen ook weten wat Van Rozendaal voor hen in petto heeft. Dameslaarsjes is dit sei zoen helemaal dé trend. Hele elegante, maar ook wat forser van uitvoe ring. Er zijn ook hoge schoenen met tok, die met klitteband beves tigd is, zodat ze al naar het u zint met of zonder tok gedragen kunnen worden. Het wat klassiekere e?? laarsje heeft een hak die van onde ren iets uitloopt. Pumps sluiten soms hoog op de voet met knoopjes aan de zijkant. Deze i hebben een nostalgisch tintje, maar doen het goed onder de lange rok. Er zijn ook zwaar uitziende schoenen, die echter licht in gewicht zijn en erg soepel voor een vriendelijke prijs. Laat u door de heer Van Rozendaal deskundig voorlichten. Tenslotte is hij de man. die er alles van weet. De keus is groot en er is voor ieder een schoen die hem of haar past! Winkelhof 't Loo 43 - Heiloo - Tel. 072-330943 Sunrise ran Rozendaal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 18