tercÖflgÉ binnen! Flitsende mode bij X-POSC pastunette Leuke, vlotte, gekke, se rieuze, kortom flitsende mode bij X-Posé. Heb je bijvoorbeeld wel eens ondergoed van het merk Björn Borg gedragen? Hele trendy broekjes voor vrouwen en man nen, met pijpjes, en er zijn bijpassende hemd jes. Het materiaal is ka toen, elastisch en sluit goed aan. X-Posé heeft ook een sportieve collectie swe aters van het merk Wolftracks, weer in het natuurlijke katoen in veel dessins en kleuren. Nieuw is het shirt-jasje: het is geen shirt en het is geen vest, maar iets er tussenin. Overhemden worden even anders, maar er toch leuk wilt uitzien. Part Two brengt veel rib en geruwde katoenen broeken, die aanvoelen als suède. Trendy is om korte truitjes of vestjes op hele lange blouses te dragen. Bij X-Posé vind je veel jonge mode, maar daar in een grote variatie door de vele merken die gevoerd worden. Er is elke maand een actie van kleding, die met een leuke korting wordt ge bracht. Je vindt X-Posé op de A Kennemerstraatweg niet ver van het ge meentehuis van Heiloo. a geld zie je er fantastisch uit.Matinique mode is voor degenen die een wat meer klassieke smaak hebben, jassen, jacks en blazers, onder andere met kleine ruit jes. Chipie is mode voor als je jong bent, een klein beetje gek bent en net veel gedragen met een sefarino (polo zonder kraag), eronder vaak ge combineerd met een worker, een werkmans broek met bretels. Eddy's is een vlot, be taalbaar, mooi merk. X-Posé heeft er leuke geruite overhemden van en jassen. Voor weinig mouwloos vest, pullover en gladde rok in een warme kleur rood was bij voorbeeld een vro lijke toets in het ge heel. De gekleurde vestjes en blouses deden daarvoor niet onder. De gezellige wollen Wie bij Van Vuuren aan de Van der Veldenstraat de wintercollectie be kijkt, valt het me teen op, dat je hier naast de wat inge togen kleuren ook wat fleuriger kle ding ziet. Een fraaie combinatie van een geruite blouses, die er dit seizoen zoveel zijn, vormen een bron van inspiratie voor vlotte combi naties. Door de laag-over-laag mode kan iedereen een persoonlijke garderobe sarïien- stellen. Naast de vele man tels en korte jasjes heeft Van Vuuren ook een schitteren- chon. Blouses zijn de collectie suède er nu ook in veel jacks in twee kleu- variaties en de wat ren met een royale oudere vrouw zal bontrand. Ze zijn er zich bij Van Vuuren met en zonder een zeker op haar ge- afknoopbare capu- mak voelen en kan van een deskundig advies verzekerd zijn. Wilt u eerst eens kijken hoe het alle maal staat, komt u dan op zaterdag 1 oktober naar de zaak. Er zijn die dag drie mode shows van kleding uit de winkel, te weten om 11.00 uur, 13.30 uur en om 15.00 uur. Vier mannequins zullen dan de collectie die Van Vuuren zorg vuldig heeft samen gesteld aan laten zien. HEILOO Van de Veldenstraat 5 punten voor de nieuwe Livera-collectie en dat betekent: het eco-off- white in combinatie met indigo-blauw, bor deaux en grijzen met groenzweem. Een heel nieuw beeld wordt ge presenteerd met een serie in linnen/katoen. De jacquard gebreide stof heeft een mooi mêlée beeld en is heel elastisch. Meer spre kende tinten zijn er in Foundation. De in mei geïntrodu ceerde eigen Livera-on- dermode Proud blijft langer dan een enkel seizoen in de collectie en omvat een topje, singlet, boxershort en slip, gemaakt van in fijne rib gebreide ka toen in wit. ecru-mêlée en blauw-mêlée. De modellen zijn afge werkt met een actueel picot-kantje en houten knoopjes. Tenslotte toont Livera een breed scala jeugdig uitgewerkte body's: met cols of ronde hals, als singlet en met ver schillende mouwleng tes. Voor de slips blij ven de pasteltinten naast wit actueel. Over het algemeen zijn klei ne, romantisch ogende florale dessins toege past. Beugeibeha 'Melodie in ivoor CupA, B, C, D breide materialen zijn De collectie van Livera in de nieuwe collectie wordt afgerond door van Dibido en een aantrekkelijk uit- Chatterley vertegen- gewerkt assortiment woordigd. Zo worden in badjassen. De vorig streep bedrukte ge- seizoen geïntroduceer- trokken-naald breisels de badmode-lijn voor tops gecombi- Baywatch krijgt voor neerd met uni-broe- de winter een vervolg, ken. Daarnaast is Badpak en bikini uit chambray, een materi- deze nieuwe serie wor- aal dat vooral voor he- den in vijf, op het sei- renshirts wordt toege- zoen afgestemde, nieu- past. verwerkt voor een we tinten uitgebracht, ruim nightshirt met in- gestikte plooitjes. Eco-look 'mèt' ■8 Veel aspecten uit het H% dagelijks leven beïn- ■i vloeden het modebeeld De groeiende milieu- Wêm problematiek heeft bij voorbeeld geleid tot de eco-look. Dit is een be langrijk aspect van de nieuwe collectie onder mode, die Livera voor het najaar uitbrengt. Het beeld is een voort zetting van dat van het afgelopen seizoen. Echter, er moet 'wat meer' aanzitten, de ar tikelen moeten een an dere, nieuwe uitstra ling hebben, waarmee 'bewezen' is. dat ecolo gisch geproduceerd wat anders is dan eco- look in de mode. Beha's en slips dus in eco-look-'mèt'. Met kleuren spelen is één van de uitgangs- Heiloo Alkmaar Heemskerk Winkelhof't Loo Laat 172 Kerkweg 27 UITKIJKPOST - 21 SEPTEMBER 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 3 Egmond aan Zee Voorstraat 146 Heiloo Kennemerstraatweg 101 Alkmaar Boterstraat 12 Heren: Cottonfield, Motinique, Wolftracks, Mare 0' Polo, Reploy, Esprit, Tripper Dames: Jackpot, Port Two, Just B, Vanilio, Another woman, Chipie, More ond More

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 19