simon peek juwelier Omdat uw ogen zo kostbaar zijn, is onze ogëntest gratis. Er verandert veel in Winkelhof 't Loo maar Joseph van Schagen blijft op dezelfde plaats in de mode ©Irani UITKIJKPOST - 21 SEPTEMBER 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 7 Winkelpof 't Loo 20-22, HEILOO dat men weer (lang- Kort geleden kreeg zaam) teruggaat Peek opdracht van naar het automati- de Stichting Artsen sche horloge. Een Laboratorium in goed horloge, bij de Haarlem om een juwelier gekocht, is klok voor hun nieu- van blijvende waar- we gebouw te ma de. ken, dat was een ,,Je moet vertrou- - kolfje naar Peeks wen in je juwelier hand. Zelf zegt hij hebben. Wij repare- ervan: Als vakman ren alles in eigen is dat een schitte- atelier. Klanten vin- rende opdracht", den dat prettig, je Ook worden er vaak kunt nog eens din- ontwerpen gemaakt gen veranderen als voor jubilarissen en men dat wil. Het dergelijke. Dat kun vraagt iets van je je rustig aan deze eigen creativiteit", vakman overlaten, aldus Peek. Goudsmid met meesterteken Rijksgediplomeerd horlogomaker Gediplomeerd gradeur opgeleid door hoge raad v voor diamant 'Magie', maar ook bij golftoernooien present is. Meer voor gewoon gebruik zijn de da- mes- en herenhor loges van het type New Morning. Deze uurwerken lopen niet meer op batte rijen. maar lopen op de beweging van de arm. De batterij en die uit de quartz-horloges ko men, nemen zulke hoeveelheden aan Stationsweg 85A - Heiloo - Telefoon 072-335730 met het probleem van 'te plomeerde Opticien, korte armen' bij het lezen. Optometris en vooral nu de dagen korter Contactlensspecialist verze- worden en er dus minder kerd van deskundig advies licht beschikbaar is. en complete oogzorg. Mocht dit bij u ook het geval Een extra garantie is het feit zijn dan kunt u tijdens de dat John Moen Brillen be- Nationale Oogmeetweek pro- noemd is tot Landelijk fiteren van een speciale ac- Erkend Optiekbedrijf en dat tie. Er is dan een kwalitatief er een Registeroptometrist uitstekende 'halve' leesbril in dienst is. Bij Oogmerk verkrijgbaar met perfect ge- Opticien John Moen Brillen slepen en ontspiegelde in winkelhof 't Loo bent u kunststof glazen (+5/-2) zeker van perfecte kwaliteit! voor slechts f 98.00. m Ook dit jaar vindt bij John met behulp van de meest Moen Brillen in Heiloo de moderne oogmeetappara- traditionele Nationale tuur. Deze ogentest is voor Oogmeetweek plaats. Dit velen vaak noodzakelijk, initiatief van de landelijke omdat in de praktijk blijkt Vereniging van Kwaliteits- dat niet iedereen zo scherp opticiens 'Oogmerk' - waar- kan zien als eigenlijk moge van John Moen Brillen voor lijk is. onze omgeving als lid is ge selecteerd - is nu al meer Uit onderzoek blijkt dat een dan tien jaar een groot relatief hoog percentage van succes. de verkeersdeelnemers - zelfs met bril - geen goede Van 21 september tot en oogcorrectie heeft, hetgeen met 1 oktober kunt u bij de veiligheid niet ten goede deze optiekzaak terecht voor komt. Bovendien krijgen een gratis oogmeting en oog- vooral 40-plussers te maken drukmeting. Uw gezichtsver mogen wordt dan uiterst nauwkeurig onderzocht door een gediplomeerd specialist Nationale Oogmeetweek 1994: U ziet: redenen genoeg om uw ogen nauwkeurig te la ten controleren bij John Moen Brillen. Naast de gra tis oogmeting en oogdruk- meting bent u bij deze gedi OPTICIEN Simon Peek 25 jaar uurwerkmaker Service en Garantie en de keuze uit een verrassend veelzijdige collectie brillen en nicer dan 80 soorten contactlenzen. Gun uzelf liet com fort van scherp en goed zien. Tot ziens bij ons in de zaak. I' leest het goed: een perfect geslepen leesbril voor slechts 98.-!! Tijdens de Nationale Oogmeetweek van de landelijke Vereniging van kwnjiteits-optieiens 'Oogmerk' bent u van 21 september t/m I oktober bij ons van harte welkom voor een gratis oogmeting. Wij onderzoeken uw ogen uiterst nauwkeurig met de meest moderne apparatuur op scherp en goed dichtbij én veraf zien. U bent bij ons zeker van des kundig advies, landelijke Oogmerk OOGMERK MPS. BE MAKKEUfKE ALLES-tN-ÉÉN OPLOSSING VOOR ZACHTE LENZEN Winkelhof 't Loo, Heiloo 072-332595. OPTICIEN Waarborg voor Oogzorg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 23