MODEHUIS MARJA GEELS H De nieuwe permanent I met de actieve protector BURLEY Stationsweg 81 1851 LJ Heiloo Puilover Tokii Morgen, donderdag 22 september, houdt Modehuis Marja Geels open huis van 10.00 tot 17.00 uur. Dat betekent een ge zellige dag, met een kopje koffie, een hap je en een drankje. De hele dag wordt er mode geshowd, in de maten 42, 44 en 46. met een rok van het zelfde, maar er was ook een ge dessineerde pullover bij. zich verleden jaar al aankondigde, is het deze winter hele maal; kleedt mooi af, maar iÉ|fc\ staat bij jon- Ik wik ëe mode ook v^ot' Er is veel llllti ^lliL keus in ruitjes, bloemetjes, streepjes en effen: voor elke smaak is er wat te vinden. Setterlaine brengt een wollen jasje, dat de 'coat' vervangt. Mooie dessins en heerlijk warm, handig voor in de auto. Van hetzelf de merk zijn er ook eenvoudige pullovers in bijna alle denkbare kleuren, onmisbaar bij de wintercollectie en overal onder te dragen. Het merk Karelia, een merk dat Marja Geels al jaren voert, laat ook in de grotere ma ten hele modische dingen zien, er is veel keus in. Mooie royale jacks, van heerlijk zacht materiaal, zijn er bij Marja Geels ook volop in voorraad. Vaak met zo'n flatteu ze bontrand langs de capuchon of kraag. Setterlaine is al 190 jaar stijlvol de mooiste. Daarom krijgt u, van uw Setterlaine modezaak, bij aankoop van dit model deze stijlvolle flacon bodylotion GRATIS. Marja Geels heeft veel combinatiemode. Gelukkig hebben de ouderen deze mode ook ontdekt. De ja pon is omgeruild voor de veel vlottere pak jes, die er in heel veel soorten en maten zijn. De winter biedt mooie warme kleu ren. In olijfgroen za gen we een pullover Gaat u morgen maar eens kijken bij Marja Geels aan de Oosterzijweg. OOSTERZIJWEG 25 - HEILOO RUIME PARKEERGELEGENHEID kapper daarom een bui tengewone zekerheid over het resultaat. Daarnaast bevat Dulcia Tonica nog twee unieke bestanddelen: Ionen-G en een nieuwe Catiomeer. Beide be standdelen zorgen voor een stevige gezonde krul. De laboratoria van L'Oréal zijn er tevens in geslaagd om een aange name permanentgeur aan Dulcia Tonica te ge ven. Bij Basyoux aan de Heerenweg zijn vele leu ke hoedjes te zien. Eigenlijk houden ze het midden tussen een mutsje en een hoedje, heel flatteus en gemak kelijk te dragen van soe pel materiaal. Er is veel leuks op aller lei gebied bij Basyoux. Neem nu de kousen.-af- deling, ieder seizoen is het toch weer mogelijk iets nieuws te beden ken. Nu is er de opaque, een niet doorschijnende kous, maar wel ragdun. Lycra kousen met een enkel en dubbel om wonden draad in bijna alle modetinten. nog altijd zeer in trek. De tassencollectie wordt bij Basyoux ook steeds mooier. Strakke, klas sieke tassen van mooi materiaal, groot en klein. Heel speels zijn de kleine uitgaartstas- jes, goud leer en lak, hoewel in deze laatste leersoort ook grotere (feest-) tassen zijn. Bij de tassen zijn ook por tefeuilles en portemon nees verkrijgbaar. De wensen van de Nederlandse vrouw ver anderen voortdurend. Zij wil niet alleen krul len, maar ook meer vo lume bij de aanzet, veerkracht en een hele goede bescherming van het haar tijdens de permanent-behande- revolutionaire nieuwe alkalische permanent: Dulcia Tonica met de Actieve Protector van L'Oréal Technique Professionelle. Dulcia Tonica is een perma nent, die aan al uw wensen voldoet: Veerkrachtige krullen met een langdurige be scherming. Het resultaat van Dulcia Tonica met Actieve Protector is een ultra relematige krulte- kening en krullen die bijzonder veerkrachtig en verzorgd zijn. Het haar voelt na het per manenten zeer natuur lijk zacht aan! Met Dulcia Tonica, de door braak in alkalische per manent, zijn vele varia ties en alle moderne coupes mogelijk. Kom dus snel naar onze salon en probeer nu deze unieke permanent Dulcia Tonica. moment en wij als per de keuze drie soorten srmanent: alkalische, .zure en amino per ma- nenten. Het ge- bruik van al kalische nanenten laatste ja- Daarom is :e salon een Ontdek de dubbele werking van Dulcia Tonica Dulcia Tonica is de eer ste permanent met de Actieve Protector, die een directe en langduri ge bescherming geeft. De Actieve Protector vormt revolutionaire tij delijke verbindingen waardoor uw haar wordt beschermd en versterkt. De Actieve Protector geeft ons als De poncho is het ook helemaal deze winter. Basyoux heeft daar weer een aparte collectie van: leuk met zo'n hoedje erbij. Marga en Tineke hebben Basyoux tot een prima zaak op gebouwd. Ze werken er hard aan en het resul taat mag gezien worden. De accessoires zijn er in goud en zilver, maar echt modisch is een ve ter met grote dingen er aan van steen, hout of glas; daarbij zijn ook passende oorbellen. De grote oorbellen blijven Telefoon 335657 Heerenweg 209 Hoek Stationsweg. Zevenhuizerlaan 59 - Heiloo - 331928 Enkelboot van soepel nappaleer. Eigentijds en tijdloos. Ook verkrijgbaar op 3 centimeter hak bij Modieus rijglaarsje voor onder lange zwierige rokken. De negentiende eeuw herleeft bij Stevig en stoer. Een pump voor vrouwen van deze tijd UITKIJKPOST - 21 SEPTEMBER 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 8 KU/V£RT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 24